LaLiga ♂ · Link stały · Historia klubu
Osasuna
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
NDVDD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki porażki z rzędu: 5 na wyjeździe porażki z rzędu: 2
po porażce 1-2 z La Coruna · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 10 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
15. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 5., najgorsze 16. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Osasuna
Atak · gole na mecz: 1,10 (0,80 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 11,9 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 33% meczów · karne: 4 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,00 (0,60 u siebie, 3,80 na wyjeździe) · 33% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 24, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 13,4 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 2,40 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 51)
Bramkarz · Sergio Herrera rotacja · obrony: 6, 43% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,60 · ocena 6,6
Trener · Luis Ramis od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 5-4-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-4-2 ×2, 4-2-3-1 ×2)
Forma (API-Football): DWWLLLDLW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Osasuna
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Bonel (Pachwina), A. Oroz (Mięsień dwugłowy uda), J. Herrando (Uraz mięśniowy), R. Del Castillo (Uraz mięśniowy)
Composition probable — 4-3-3Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | 37 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,3 |
| 2023-24 | 38 | 0 | 0 | — | — | 2 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alejandro Catena Marugán| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 1 | 8 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | 35 | 1 | 3 | 35 | — | 10 | 7,1 |
| 2023-24 | 36 | 1 | 3 | 47 | — | 8 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Abel Bretones Cruz| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Osasuna | 9 | 0 | 0 | 12 | — | 2 | 6,4 |
| 2025-26 | Osasuna | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Osasuna | 37 | 2 | 0 | 25 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Oviedo | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Oviedo | 44 | 1 | 4 | 38 | — | 10 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Flavien Enzo Thiedort Boyomo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Osasuna | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Osasuna | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Osasuna | 33 | 2 | 0 | 41 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | Valladolid | 3 | 0 | 0 | 41 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Valladolid | 40 | 1 | 0 | 29 | — | 5 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Valentin André Henri Rosier| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Osasuna | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | Osasuna | 31 | 1 | 1 | 34 | — | 6 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Besiktas | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Leganes | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Nice | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Nice | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Besiktas | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jon Moncayola Tollar| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 10 | — | 3 | 6,6 |
| 2025-26 | 2 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | 32 | 0 | 0 | 34 | — | 8 | 6,9 |
| 2023-24 | 35 | 1 | 3 | 24 | — | 2 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Iker Muñoz Cameros| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 13 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | 27 | 0 | 1 | 12 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | 38 | 4 | 0 | 37 | — | 5 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Moisés Gómez Bordonado| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | 3 | 1 | 0 | 9 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | 35 | 0 | 0 | 14 | — | 1 | 6,5 |
| 2023-24 | 33 | 3 | 0 | 29 | — | 3 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ante Budimir| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Osasuna | 9 | 7 (4 z karnych) | 0 | 14 | — | 1 | 7,4 |
| 2026-27 | Croatia | 3 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Osasuna | 3 | 1 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Osasuna | 38 | 21 (8 z karnych) | 4 | 47 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Osasuna | 33 | 17 (3 z karnych) | 2 | 40 | — | 4 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Rubén García Santos| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Osasuna | 9 | 0 | 1 | 11 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Osasuna | 4 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Osasuna | 36 | 5 | 5 | 35 | — | 2 | 7,1 |
| 2024-25 | Asteras Tripolis | 17 | 0 | 0 | 17 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Osasuna | 30 | 3 | 2 | 24 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Asteras Tripolis | 13 | 0 | 0 | 12 | — | 2 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Raúl García de Haro| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Osasuna | 9 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Osasuna | 4 | 4 (1 z karnych) | 1 | 5 | — | 1 | 7,7 |
| 2024-25 | Osasuna | 33 | 4 | 0 | 11 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Ath Bilbao | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Osasuna | 37 | 6 | 1 | 13 | — | 4 | 6,7 |
| 2023-24 | Ath Bilbao | 20 | 1 | 0 | 20 | — | 4 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (18/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 24
- 31/08/2026 R. Del CastilloRomain Del Castillo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Osasuna 2 0 0 — — 0 6,8 2026-27 Brest 2 1 0 3 — 0 6,9 2025-26 Brest 1 0 1 — — 0 5,9 2024-25 Brest 26 6 (3 z karnych) 4 11 — 0 7,1 2023-24 Brest 33 8 (3 z karnych) 8 21 — 4 7,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Stade Brestois 29 - 30/08/2026 R. Del CastilloRomain Del Castillo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Osasuna 2 0 0 — — 0 6,8 2026-27 Brest 2 1 0 3 — 0 6,9 2025-26 Brest 1 0 1 — — 0 5,9 2024-25 Brest 26 6 (3 z karnych) 4 11 — 0 7,1 2023-24 Brest 33 8 (3 z karnych) 8 21 — 4 7,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Stade Brestois 29 - 25/08/2026 A. BonelA. Bonel
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Subiza - 11/08/2026 Diego RicoDiego Rico Salguero
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Osasuna 2 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Getafe 2 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Getafe 33 0 3 38 — 9 1 7,0 2024-25 Sociedad 0 0 3 38 — 0 7,0 2023-24 Getafe 32 0 7 32 — 10 7,0 2023-24 Sociedad 0 0 7 32 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Getafe - 11/08/2026 R. YeboahRockson Yeboah
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Osasuna 3 0 0 2 — 1 6,6 2023-24 AEK 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od IFK Goteborg - 10/08/2026 Diego RicoDiego Rico Salguero
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Osasuna 2 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Getafe 2 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Getafe 33 0 3 38 — 9 1 7,0 2024-25 Sociedad 0 0 3 38 — 0 7,0 2023-24 Getafe 32 0 7 32 — 10 7,0 2023-24 Sociedad 0 0 7 32 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Getafe - 10/08/2026 R. YeboahRockson Yeboah
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Osasuna 3 0 0 2 — 1 6,6 2023-24 AEK 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od IFK Goteborg - 26/07/2026 Jonathan DubasinJonathan Dubasin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Osasuna 9 0 0 6 — 1 6,4 2025-26 Sp Gijon 37 16 (6 z karnych) 4 28 — 4 2 7,1 2024-25 Sp Gijon 37 8 (1 z karnych) 9 51 — 6 7,1 2024-25 FC Basel 1893 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Oviedo — 0 0 — — — — 2023-24 Oviedo 23 0 1 11 — 4 6,8 2023-24 FC Basel 1893 10 2 1 5 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sporting Gijon - 25/07/2026 Jonathan DubasinJonathan Dubasin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Osasuna 9 0 0 6 — 1 6,4 2025-26 Sp Gijon 37 16 (6 z karnych) 4 28 — 4 2 7,1 2024-25 Sp Gijon 37 8 (1 z karnych) 9 51 — 6 7,1 2024-25 FC Basel 1893 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Oviedo — 0 0 — — — — 2023-24 Oviedo 23 0 1 11 — 4 6,8 2023-24 FC Basel 1893 10 2 1 5 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sporting Gijon - 29/06/2026 S. BeckerSheraldo Rudi Becker
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mainz 1 1 0 3 — 1 6,9 2025-26 Mainz 14 3 3 13 — 2 6,9 2025-26 Osasuna 2 1 2 1 — 0 8,0 2024-25 Osasuna 26 2 1 8 — 1 1 6,8 2024-25 Sociedad 22 2 1 8 — 1 1 6,8 2023-24 Osasuna 16 2 2 11 — 1 6,9 2023-24 Sociedad 15 2 2 11 — 1 6,9 2023-24 Union Berlin 11 0 1 6 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Mainz - 21/01/2026 Manu RicoManuel Rico Del Valle
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Huesca 3 0 0 1 — 1 6,9 2024-25 Huesca 0 0 0 — — 0 — 2023-24 AD Ceuta FC 6 0 0 — — 1 — 2023-24 Huesca 5 0 0 2 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Huesca - 21/01/2026 Raul MoroRaul Moro Prescoli
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Osasuna 6 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Osasuna 14 0 2 1 — 0 6,7 2025-26 Ajax 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Valladolid 33 4 5 4 — 2 6,8 2023-24 Valladolid 30 2 4 6 — 4 7,0 2023-24 Lazio — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Ajax - 31/12/2025 Javi GalánJavier Galán Gil
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Celta 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Ath Madrid 1 0 1 2 — 0 7,2 2025-26 Osasuna 1 0 0 5 — 0 6,3 2024-25 Ath Madrid 25 0 3 38 — 8 6,8 2024-25 Sociedad — 0 0 — — — — 2023-24 Sociedad 14 0 0 1 — 3 6,8 2023-24 Ath Madrid 5 0 0 1 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Atletico Madrid - 15/12/2025 U. SantosU. Santos
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 3 0 0 5 — 1 5,7 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Subiza - 30/11/2025 A. KallA. Kall
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Osasuna - 01/09/2025 S. BeckerSheraldo Rudi Becker
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mainz 1 1 0 3 — 1 6,9 2025-26 Mainz 14 3 3 13 — 2 6,9 2025-26 Osasuna 2 1 2 1 — 0 8,0 2024-25 Osasuna 26 2 1 8 — 1 1 6,8 2024-25 Sociedad 22 2 1 8 — 1 1 6,8 2023-24 Osasuna 16 2 2 11 — 1 6,9 2023-24 Sociedad 15 2 2 11 — 1 6,9 2023-24 Union Berlin 11 0 1 6 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Real Sociedad - 31/08/2025 S. BeckerSheraldo Rudi Becker
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mainz 1 1 0 3 — 1 6,9 2025-26 Mainz 14 3 3 13 — 2 6,9 2025-26 Osasuna 2 1 2 1 — 0 8,0 2024-25 Osasuna 26 2 1 8 — 1 1 6,8 2024-25 Sociedad 22 2 1 8 — 1 1 6,8 2023-24 Osasuna 16 2 2 11 — 1 6,9 2023-24 Sociedad 15 2 2 11 — 1 6,9 2023-24 Union Berlin 11 0 1 6 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Real Sociedad - 18/08/2025 Mauro EchegoyenMauro Echegoyen Berrozpe
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Osasuna - 21/07/2025 M. SerranoM. Serrano
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Real Madrid 1 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Unionistas - 11/07/2025 Víctor MuñozVíctor Muñoz Villanueva
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Liverpool 0 0 0 0 — 0 0,0 2026-27 Spain 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Real Madrid 6 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Osasuna 2 1 3 — — 0 8,3 2024-25 Osasuna 4 0 0 2 — 0 6,3 2024-25 Real Madrid 2 0 0 2 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Real Madrid II - 10/07/2025 Víctor MuñozVíctor Muñoz Villanueva
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Liverpool 0 0 0 0 — 0 0,0 2026-27 Spain 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Real Madrid 6 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Osasuna 2 1 3 — — 0 8,3 2024-25 Osasuna 4 0 0 2 — 0 6,3 2024-25 Real Madrid 2 0 0 2 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Real Madrid - 01/07/2025 Iker BenitoIker Benito Sánchez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Osasuna 6 1 0 3 — 1 6,9 2024-25 Mirandes 21 1 2 13 — 2 6,9 2024-25 Osasuna 2 0 0 1 — 0 6,2 2023-24 Andorra 38 2 0 28 — 2 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Powrót z wypożyczenia od Mirandes - 01/07/2025 Raúl ChascoRaúl Chasco Ruiz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Osasuna 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Osasuna 23 0 0 3 — 0 6,3 2024-25 Valladolid 2 0 0 3 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Valladolid - 01/07/2025 V. RosierValentin André Henri Rosier
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Osasuna 2 0 0 2 — 2 6,7 2025-26 Osasuna 31 1 1 34 — 6 1 6,7 2024-25 Besiktas 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Leganes 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Nice — 0 0 — — — — 2023-24 Nice 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Besiktas 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Leganes
Odejścia 37
- 13/08/2026 Iker BenitoIker Benito Sánchez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Osasuna 6 1 0 3 — 1 6,9 2024-25 Mirandes 21 1 2 13 — 2 6,9 2024-25 Osasuna 2 0 0 1 — 0 6,2 2023-24 Andorra 38 2 0 28 — 2 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Club Queretaro - 12/08/2026 Iker BenitoIker Benito Sánchez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Osasuna 6 1 0 3 — 1 6,9 2024-25 Mirandes 21 1 2 13 — 2 6,9 2024-25 Osasuna 2 0 0 1 — 0 6,2 2023-24 Andorra 38 2 0 28 — 2 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Club Queretaro - 26/07/2026 M. SerranoM. Serrano
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Real Madrid 1 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Unionistas de Salamanca - 25/07/2026 M. SerranoM. Serrano
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Real Madrid 1 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Unionistas de Salamanca - 23/07/2026 Juan CruzJuan Cruz Díaz Espósito
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Malaga 7 0 1 2 — 1 6,7 2026-27 Oviedo 6 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Leganes 39 3 3 26 — 4 6,9 2025-26 Osasuna 4 0 0 2 — 0 6,3 2024-25 Osasuna 36 0 0 16 — 3 6,6 2024-25 Leganes 34 5 4 14 — 2 6,9 2023-24 Osasuna 35 0 1 20 — 3 6,6 2023-24 Leganes 16 4 2 9 — 2 7,0 2023-24 Betis 5 0 0 2 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Oviedo - 22/07/2026 Juan CruzJuan Cruz Díaz Espósito
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Malaga 7 0 1 2 — 1 6,7 2026-27 Oviedo 6 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Leganes 39 3 3 26 — 4 6,9 2025-26 Osasuna 4 0 0 2 — 0 6,3 2024-25 Osasuna 36 0 0 16 — 3 6,6 2024-25 Leganes 34 5 4 14 — 2 6,9 2023-24 Osasuna 35 0 1 20 — 3 6,6 2023-24 Leganes 16 4 2 9 — 2 7,0 2023-24 Betis 5 0 0 2 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Oviedo - 07/07/2026 D. StamatakisDimitrios Stamatakis
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Ibiza - 30/06/2026 C. LumbrerasC. Lumbreras
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Eibar - 30/06/2026 Ander YoldiAnder Yoldi Aizagar
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Cordoba 40 3 (1 z karnych) 1 32 — 4 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Ibiza - 30/06/2026 Javi GalánJavier Galán Gil
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Celta 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Ath Madrid 1 0 1 2 — 0 7,2 2025-26 Osasuna 1 0 0 5 — 0 6,3 2024-25 Ath Madrid 25 0 3 38 — 8 6,8 2024-25 Sociedad — 0 0 — — — — 2023-24 Sociedad 14 0 0 1 — 3 6,8 2023-24 Ath Madrid 5 0 0 1 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Celta Vigo - 30/06/2026 Jon GarcíaJon García Herrero
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Albacete 2 0 0 — — 0 — 2024-25 Albacete 29 0 0 16 — 1 7,0 2024-25 Ferrol — 0 0 — — — — 2024-25 Osasuna 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ferrol 38 2 2 37 — 9 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Cultural Leonesa - 30/06/2026 Martin PedroarenaMartin Pedroarena Espinal
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 0 — — 0 5,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Arenas Getxo - 30/06/2026 S. BeckerSheraldo Rudi Becker
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mainz 1 1 0 3 — 1 6,9 2025-26 Mainz 14 3 3 13 — 2 6,9 2025-26 Osasuna 2 1 2 1 — 0 8,0 2024-25 Osasuna 26 2 1 8 — 1 1 6,8 2024-25 Sociedad 22 2 1 8 — 1 1 6,8 2023-24 Osasuna 16 2 2 11 — 1 6,9 2023-24 Sociedad 15 2 2 11 — 1 6,9 2023-24 Union Berlin 11 0 1 6 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do FSV Mainz 05 - 30/06/2026 Víctor MuñozVíctor Muñoz Villanueva
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Liverpool 0 0 0 0 — 0 0,0 2026-27 Spain 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Real Madrid 6 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Osasuna 2 1 3 — — 0 8,3 2024-25 Osasuna 4 0 0 2 — 0 6,3 2024-25 Real Madrid 2 0 0 2 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Liverpool - 29/06/2026 Ander YoldiAnder Yoldi Aizagar
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Cordoba 40 3 (1 z karnych) 1 32 — 4 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Ibiza - 29/06/2026 Javi GalánJavier Galán Gil
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Celta 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Ath Madrid 1 0 1 2 — 0 7,2 2025-26 Osasuna 1 0 0 5 — 0 6,3 2024-25 Ath Madrid 25 0 3 38 — 8 6,8 2024-25 Sociedad — 0 0 — — — — 2023-24 Sociedad 14 0 0 1 — 3 6,8 2023-24 Ath Madrid 5 0 0 1 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Celta Vigo - 29/06/2026 Jon GarcíaJon García Herrero
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Albacete 2 0 0 — — 0 — 2024-25 Albacete 29 0 0 16 — 1 7,0 2024-25 Ferrol — 0 0 — — — — 2024-25 Osasuna 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ferrol 38 2 2 37 — 9 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Cultural Leonesa - 29/06/2026 Juan CruzJuan Cruz Díaz Espósito
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Malaga 7 0 1 2 — 1 6,7 2026-27 Oviedo 6 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Leganes 39 3 3 26 — 4 6,9 2025-26 Osasuna 4 0 0 2 — 0 6,3 2024-25 Osasuna 36 0 0 16 — 3 6,6 2024-25 Leganes 34 5 4 14 — 2 6,9 2023-24 Osasuna 35 0 1 20 — 3 6,6 2023-24 Leganes 16 4 2 9 — 2 7,0 2023-24 Betis 5 0 0 2 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Cruz Juan - 29/06/2026 Manu RicoManuel Rico Del Valle
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Huesca 3 0 0 1 — 1 6,9 2024-25 Huesca 0 0 0 — — 0 — 2023-24 AD Ceuta FC 6 0 0 — — 1 — 2023-24 Huesca 5 0 0 2 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Huesca - 29/06/2026 Martin PedroarenaMartin Pedroarena Espinal
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 0 — — 0 5,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Arenas Getxo - 29/06/2026 S. BeckerSheraldo Rudi Becker
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mainz 1 1 0 3 — 1 6,9 2025-26 Mainz 14 3 3 13 — 2 6,9 2025-26 Osasuna 2 1 2 1 — 0 8,0 2024-25 Osasuna 26 2 1 8 — 1 1 6,8 2024-25 Sociedad 22 2 1 8 — 1 1 6,8 2023-24 Osasuna 16 2 2 11 — 1 6,9 2023-24 Sociedad 15 2 2 11 — 1 6,9 2023-24 Union Berlin 11 0 1 6 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Mainz - 29/06/2026 Víctor MuñozVíctor Muñoz Villanueva
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Liverpool 0 0 0 0 — 0 0,0 2026-27 Spain 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Real Madrid 6 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Osasuna 2 1 3 — — 0 8,3 2024-25 Osasuna 4 0 0 2 — 0 6,3 2024-25 Real Madrid 2 0 0 2 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Liverpool - 01/02/2026 S. BeckerSheraldo Rudi Becker
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mainz 1 1 0 3 — 1 6,9 2025-26 Mainz 14 3 3 13 — 2 6,9 2025-26 Osasuna 2 1 2 1 — 0 8,0 2024-25 Osasuna 26 2 1 8 — 1 1 6,8 2024-25 Sociedad 22 2 1 8 — 1 1 6,8 2023-24 Osasuna 16 2 2 11 — 1 6,9 2023-24 Sociedad 15 2 2 11 — 1 6,9 2023-24 Union Berlin 11 0 1 6 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Mainz - 31/01/2026 A. BonelA. Bonel
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Bonel Aimar - 02/12/2025 A. KallA. Kall
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Kall Aly
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Alineación posible de Osasuna contra el Athletic en LaLiga EA Sports AS · sob. 00:04 · Skład
- Osasuna- Athletic| Osasuna desafía lo que dice la historia: previa, análisis, pronóstico y predicción Marca · pt. 20:50
- Terzic recurre a De Marcos para descifrar a Osasuna Mundo Deportivo · pt. 15:05
- Terzic tira de De Marcos para encarar la visita de este sábado a Osasuna Marca · pt. 15:05 · Kontuzja
- Nico Williams y Yuri vuelven con el grupo Mundo Deportivo · czw. 16:42 · Kontuzja
- Osasuna afronta una final ante el Athletic Mundo Deportivo · czw. 08:30
- Galarreta regresa al trabajo con el grupo a tres días de visitar a Osasuna Mundo Deportivo · śr. 11:52
- Galarreta mira al derbi de Osasuna Marca · śr. 11:43 · Kontuzja
- Sancet y Galarreta se apuntan a Osasuna AS · śr. 11:26
- Antiviolencia propone multar seriamente a Osasuna Mundo Deportivo · śr. 08:20 · Zawieszenie
- El Athletic vuelve a activarse pensando en Osasuna Mundo Deportivo · wt. 17:46
- Haro: "Estamos en la etapa final del proceso para el nuevo estadio" Mundo Deportivo · wt. 10:41
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Ath Bilbao 261 28N 462 LaLiga ♂ · niedz. 18:30 Osasuna
Malaga 541 26N 212 LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Valencia
Osasuna nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Osasuna
Elche nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Real Madrid
Osasuna nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Osasuna
Villarreal nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Sociedad
Osasuna nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Osasuna
Barcelona nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 02/11/2026 | La Coruna – Osasuna | 2 – 1 |
| 26/10/2026 | Sevilla – Osasuna | 2 – 0 |
| 18/10/2026 | Osasuna – Santander | 2 – 0 |
| 11/10/2026 | Betis – Osasuna | 5 – 2 |
| 19/09/2026 | Osasuna – Vallecano | 1 – 1 |
| 16/09/2026 | Ath Madrid – Osasuna | 4 – 0 |
| 12/09/2026 | Osasuna – Espanol | 0 – 2 |
| 06/09/2026 | Alaves – Osasuna | 5 – 2 |
| 31/08/2026 | Osasuna – Getafe | 1 – 0 |
| 27/08/2026 | Celta – Osasuna | 1 – 2 |
| 24/08/2026 | Osasuna – Levante | 0 – 0 |
| 23/05/2026 | Getafe – Osasuna | 1 – 0 |
| 17/05/2026 | Osasuna – Espanol | 1 – 2 |
| 12/05/2026 | Osasuna – Ath Madrid | 1 – 2 |
| 08/05/2026 | Levante – Osasuna | 3 – 2 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | MoncayolaJon Moncayola Tollar
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 9 | 8 | 646 | 0 | 0 | 10 | — | 3 | 6,6 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | Íñigo ArguibideÍñigo Arguibide Goñi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 9 | 8 | 643 | 0 | 0 | 10 | — | 0 | 6,5 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | CatenaAlejandro Catena Marugán
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 8 | 8 | 720 | 0 | 1 | 8 | — | 1 | 7 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | Abel BretonesAbel Bretones Cruz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 9 | 7 | 709 | 0 | 0 | 12 | — | 2 | 6,4 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | A. BudimirAnte Budimir
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 34 | 9 | 7 | 682 | 7 | 0 | 14 | — | 1 | 7,4 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Rubén GarcíaRubén García Santos
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 32 | 9 | 7 | 532 | 0 | 1 | 11 | — | 1 | 6,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | Iker MuñozIker Muñoz Cameros
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 8 | 6 | 554 | 0 | 0 | 13 | — | 1 | 6,8 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Raúl GarcíaRaúl García de Haro
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 9 | 5 | 437 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | Moi GómezMoisés Gómez Bordonado
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 6 | 5 | 397 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | Sergio HerreraSergio Herrera Pirón
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 32 | 5 | 5 | 450 | 0 | 0 | 1 | — | 3 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | Aitor FernándezAitor Fernández Abarisketa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 34 | 4 | 4 | 360 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | Jonathan DubasinJonathan Dubasin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 9 | 3 | 345 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,4 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | Asier OsambelaAsier Osambela Larraya
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 7 | 3 | 365 | 1 | 0 | 10 | — | 1 | 6,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Lucas TorróLucas Torró Marset
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 7 | 3 | 342 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Kike BarjaEnrique Barja Alfonso
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 28 | 6 | 3 | 237 | 1 | 0 | 4 | — | 3 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | F. BoyomoFlavien Enzo Thiedort Boyomo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 4 | 3 | 291 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | U. SantosU. Santos
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 3 | 3 | 208 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 5,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | Jorge HerrandoJorge Herrando Oroz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 3 | 3 | 187 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 48 | R. YeboahRockson Yeboah
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 3 | 2 | 210 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Aimar OrozAimar Oroz Huarte
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 3 | 2 | 151 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | Diego RicoDiego Rico Salguero
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 32 | 2 | 2 | 101 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | Raul MoroRaul Moro Prescoli
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 6 | 1 | 185 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | V. RosierValentin André Henri Rosier
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 29 | 2 | 1 | 103 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | R. Del CastilloRomain Del Castillo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 29 | 2 | 0 | 35 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | Mauro EchegoyenMauro Echegoyen Berrozpe
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 1 | 0 | 27 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | Asier BonelAsier Bonel Aicua
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | M. BermejoM. Bermejo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | Rafa FernándezRafael Fernández Rodríguez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Osasuna przeciwko:
- Alaves
- Ath Bilbao
- Ath Madrid
- Barcelona
- Betis
- Celta
- Elche
- Espanol
- Getafe
- La Coruna
- Levante
- Malaga
- Real Madrid
- Santander
- Sevilla
- Sociedad
- Valencia
- Vallecano
- Villarreal
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.