AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

LaLiga ♂ · sob. 10 paź 2026 · 14:00

Vallecano – Ath Bilbao

Aktualność informacji 5 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

0 – 0w trakcie wynik na żywo, odczyt sob. 17:16, aktualizowany co trzy minuty

Oś czasu: Vallecano u góry, Ath Bilbao u dołu · ⚽ gol (bieżący wynik), przerywany kontur: rzut karny, szary: gol samobójczy, ✗ niewykorzystany rzut karny · kartki · ⇄ zmiana. Po najechaniu na znacznik widać szczegóły.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

32 %1 — Vallecano
28 %Remis
40 %2 — Ath Bilbao

Oczekiwany wynik 1 – 0 (13 %) · oczekiwane gole 1,31 – 1,03

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: bez remisu · pewność niska
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Ath Bilbao wygrałaby około 4, a pozostałych 6 nie.

Dwie opinie 1 · N · 2

Co to jest?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

Rynek (bukmacherzy)32 · 28 · 40
Nasz model (liga i Elo)42 · 28 · 29

⚠ Opinie podzielone: rynek i nasz model wskazują innego faworyta. Otwarty mecz, ostrożnie.

⚖ Ostatni bezpośredni mecz był wyrównany: Vallecano 1 – 1 Ath Bilbao (28/02/2026), remis.

Źródło: cotes du marché · obliczono 10/10/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Vallecano VNNDV od najstarszego do najnowszego

15/09/2026dom.Espanol LaLiga ♂2 – 1V
19/09/2026wyj.Osasuna LaLiga ♂1 – 1N
19/10/2026wyj.Getafe LaLiga ♂1 – 1N
24/10/2026dom.Elche LaLiga ♂0 – 3D
31/10/2026dom.Celta LaLiga ♂3 – 0V

Ath Bilbao NNDVV od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Alaves LaLiga ♂0 – 0N
17/10/2026wyj.Valencia LaLiga ♂0 – 0N
21/10/2026wyj.Levante LaLiga ♂1 – 3D
25/10/2026dom.Getafe LaLiga ♂4 – 0V
01/11/2026dom.Sociedad LaLiga ♂2 – 1V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Vallecano mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe
po zwycięstwie 3-0 z Celta · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 6 stracone)

Ath Bilbao mecze bez porażki: 5 u siebie zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 2-1 z Sociedad · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 4 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Vallecano

Atak · gole na mecz: 1,50 (2,00 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 14,9 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,10 (1,30 u siebie, 2,60 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 20, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 13,7 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 2,70 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · E. Audero rotacja · obrony: 15, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 6,8

Trener · Benat San Jose od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-3-3 ×2, 4-1-4-1 ×1)

Forma (API-Football): LDLWLWDD

Ath Bilbao

Atak · gole na mecz: 1,00 (1,30 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 13,7 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 38% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 17, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 12,3 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,80 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Unai Simón · obrony: 25, 81% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,71 · ocena 7,2

Trener · Edin Terzic od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs fermés, peu de buts dans les deux sens · marque surtout entre la 16e et la 30e minute

Forma (API-Football): LLWWDDDL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Vallecano

  • Kontuzja A. Batalla · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja Luiz Felipe · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Ratiu (Uraz mięśniowy), R. Nteka (Plecy)

Ath Bilbao

  • Zawieszenie Aymeric Laporte · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Levante – Ath Bilbao) prawdopodobne zawieszenie 21/10/2026
  • Kontuzja A. Djalo · Choroba nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja G. Guruzeta · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja O. Sancet · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja U. Egiluz · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Laporte (Czerwona kartka), N. Williams (Udo)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia : J. Sanchez mecze w tym sezonie: 5

25,4 odgwizdanych fauli na mecz · spalone: 3,0 · 6,20 żółtych i 0,60 czerwonych kartek na mecz

Vallecano: 13,7 faulu/i na mecz · Ath Bilbao: 12,3.

Sędzia w normie obu drużyn (25,4 odgwizdanych fauli na mecz, 26,0 zwykle popełnianych łącznie przez obie drużyny).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,5 dla Vallecano, 11,5 dla Ath Bilbao · Oczekiwane żółte kartki: 4,8 · Oczekiwane spalone: 3,0

Sędzia: +2 % odgwizdanych fauli i +23 % kartek względem średniej rozgrywek (mecze w tym sezonie: 5).

Napastnicy najczęściej na spalonym: I. WilliamsIñaki Arthuer Dannis Williams

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279124—06,4
2025-261001—06,7
2024-25356822—17,0
2023-243412332—47,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,5 na mecz), Álex BerenguerAlejandro Berenguer Remiro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2792 (1 z karnych)16—17,0
2025-261001—06,2
2024-25376729—57,0
2023-24367 (1 z karnych)330—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,4 na mecz), Jorge de FrutosJorge de Frutos Sebastián
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano7025—0 16,7
2025-26Vallecano3011—06,7
2024-25Vallecano366341—3 16,7
2023-24Vallecano362015—16,6
2023-24Levante—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,4 na mecz), Sergio CamelloSergio Camello Pérez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano9719—37,5
2025-26Vallecano400——06,6
2024-25Vallecano233211—26,8
2023-24Vallecano313118—36,7
2023-24Ath Madrid—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,3 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Vallecano

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 Sergio CamelloSergio Camello Pérez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano9719—37,5
2025-26Vallecano400——06,6
2024-25Vallecano233211—26,8
2023-24Vallecano313118—36,7
2023-24Ath Madrid—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

33 %711,0483 %
18 Álvaro GarcíaÁlvaro García Rivera
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano9325—16,8
2026-27Cadiz5005—25,5
2025-26Cadiz404647—46,6
2025-26Vallecano4211—07,2
2025-26Alaves000——0—
2024-25Vallecano364518—47,0
2023-24Vallecano326125—8 16,9
2023-24Alaves000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

17 %320,4183 %
17 Adrià PedrosaAdrià Giner Pedrosa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano7119—16,7
2025-26Elche4004—26,1
2025-26Sevilla100——06,9
2024-25Sevilla341138—76,8
2023-24Sevilla35146—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %110,1766 %
2 A. RațiuAndrei Florin Rațiu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano6104—06,6
2026-27Romania2001—06,8
2025-26Vallecano2001—17,3
2024-25Vallecano362324—57,0
2023-24Vallecano34002—16,6
2023-24Huesca000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,1766 %
19 Jorge de FrutosJorge de Frutos Sebastián
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano7025—0 16,7
2025-26Vallecano3011—06,7
2024-25Vallecano366341—3 16,7
2023-24Vallecano362015—16,6
2023-24Levante—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %020,0075 %

Ath Bilbao

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
23 Robert NavarroRoberto Navarro Muñoz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ath Bilbao8201—17,0
2025-26Ath Bilbao1002—06,3
2024-25Ath Bilbao251014—36,8
2024-25Mallorca231014—36,8
2024-25Cadiz—00————
2024-25Sociedad—00————
2023-24Ath Bilbao321115—0 16,8
2023-24Cadiz281115—0 16,8
2023-24Sociedad00115—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %200,3475 %
7 Álex BerenguerAlejandro Berenguer Remiro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2792 (1 z karnych)16—17,0
2025-261001—06,2
2024-25376729—57,0
2023-24367 (1 z karnych)330—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %210,3657 %
9 I. WilliamsIñaki Arthuer Dannis Williams
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279124—06,4
2025-261001—06,7
2024-25356822—17,0
2023-243412332—47,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %120,1783 %
10 Nico WilliamsNicholas Williams Arthuer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ath Bilbao7105—07,0
2026-27Spain6012—06,5
2025-26Ath Bilbao100——06,7
2024-25Ath Bilbao295517—17,0
2023-24Ath Bilbao3151119—6 17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,2449 %
4 Aitor ParedesAitor Paredes Casamichana
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277104—07,1
2025-261002—06,2
2024-25343023—4 16,8
2023-24361037—9 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,2057 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Oficjalne składy

Vallecano —

Trener : Benat San Jose od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

E. Audero Vallecano · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Como · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Como · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Cremonese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Como · 2024-25: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Palermo · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Sampdoria · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Sampdoria · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 25 E. AuderoI. Balliu Vallecano · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Albania · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Vallecano · 2025-26: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Vallecano · 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Vallecano · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 I. BalliuMujaid Sadick Vallecano · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Genk · 2025-26: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Genk · 2024-25: mecze 38, gole 1, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 7,0 Genk · 2023-24: mecze 38, gole 1, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 7,0 15 M. SadickAdrià Pedrosa Vallecano · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Elche · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,1 Sevilla · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sevilla · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 1, faule 38, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 Sevilla · 2023-24: mecze 35, gole 1, asysty 4, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 17 A. PedrosaF. Lejeune Vallecano · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Vallecano · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Vallecano · 2024-25: mecze 37, gole 2, asysty 3, faule 50, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 Vallecano · 2023-24: mecze 37, gole 3, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Alaves · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 24 F. LejeuneUnai López 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 3, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2024-25: mecze 32, gole 3, asysty 1, faule 18, spalone —, żółte kartki 9, czerwone: 1, ocena 6,9 2023-24: mecze 35, gole 1, asysty 2, faule 60, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,8 8 U. LópezÁlvaro García Vallecano · 2026-27: mecze 9, gole 3, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Cadiz · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 5,5 Cadiz · 2025-26: mecze 40, gole 4, asysty 6, faule 47, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Vallecano · 2025-26: mecze 4, gole 2, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Alaves · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Vallecano · 2024-25: mecze 36, gole 4, asysty 5, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Vallecano · 2023-24: mecze 32, gole 6, asysty 1, faule 25, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 6,9 Alaves · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 Á. GarcíaPedro Díaz Vallecano · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Vallecano · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Vallecano · 2024-25: mecze 38, gole 3, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Bordeaux · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bordeaux · 2023-24: mecze 38, gole 7, asysty 4, faule 25, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Sp Gijon · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 P. DíazJorge de Frutos Vallecano · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,7 Vallecano · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Vallecano · 2024-25: mecze 36, gole 6, asysty 3, faule 41, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,7 Vallecano · 2023-24: mecze 36, gole 2, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Levante · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 J. de FrutosSergio Camello Vallecano · 2026-27: mecze 9, gole 7, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,5 Vallecano · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Vallecano · 2024-25: mecze 23, gole 3, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Vallecano · 2023-24: mecze 31, gole 3, asysty 1, faule 18, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Ath Madrid · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 S. CamelloP. Ciss 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2024-25: mecze 36, gole 4, asysty 1, faule 45, spalone —, żółte kartki 12, ocena 6,9 2023-24: mecze 34, gole 1, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,9 6 P. Ciss
Emilio Audero Mulyadi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano5000—06,8
2026-27Como000——0—
2025-26Como400——07,4
2025-26Cremonese100——06,9
2024-25Como2300——06,5
2024-25Palermo1000——07,3
2024-25Sampdoria—00————
2023-24Inter400——07,0
2023-24Sampdoria—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iván Balliu Campeny
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano8004—16,5
2026-27Albania200——06,7
2025-26Vallecano14009—26,8
2024-25Vallecano250019—36,7
2023-24Vallecano000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mujaid Sadick Aliu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano5002—06,7
2025-26Genk12006—26,8
2024-25Genk381030—7 17,0
2023-24Genk381030—7 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adrià Giner Pedrosa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano7119—16,7
2025-26Elche4004—26,1
2025-26Sevilla100——06,9
2024-25Sevilla341138—76,8
2023-24Sevilla35146—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Florian Grégoire Claude Lejeune
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano9009—16,4
2025-26Vallecano3001—07,1
2024-25Vallecano372350—87,1
2023-24Vallecano373126—57,1
2023-24Alaves—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Unai López Cabrera
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279039—26,9
2025-262001—06,5
2024-25323118—9 16,9
2023-24351260—96,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Álvaro García Rivera
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano9325—16,8
2026-27Cadiz5005—25,5
2025-26Cadiz404647—46,6
2025-26Vallecano4211—07,2
2025-26Alaves000——0—
2024-25Vallecano364518—47,0
2023-24Vallecano326125—8 16,9
2023-24Alaves000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pedro Díaz Fanjul
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano8004—06,7
2025-26Vallecano1101—07,9
2024-25Vallecano38307—26,8
2024-25Bordeaux—00————
2023-24Bordeaux387425—27,2
2023-24Sp Gijon—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jorge de Frutos Sebastián
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano7025—0 16,7
2025-26Vallecano3011—06,7
2024-25Vallecano366341—3 16,7
2023-24Vallecano362015—16,6
2023-24Levante—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sergio Camello Pérez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano9719—37,5
2025-26Vallecano400——06,6
2024-25Vallecano233211—26,8
2023-24Vallecano313118—36,7
2023-24Ath Madrid—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pathé Ismaël Ciss
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2790011—56,8
2025-26201——07,2
2024-25364145—126,9
2023-24341027—106,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oficjalny skład ogłoszony przed meczem (źródło: API-Football), sprawdzony: jedenastu zawodników, jeden bramkarz, bez powtórzeń.

Ath Bilbao —

Trener : Edin Terzic od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Unai Simón Ath Bilbao · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Spain · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Ath Bilbao · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Ath Bilbao · 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Ath Bilbao · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 1 U. SimónYeray 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2024-25: mecze 30, gole 1, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 2023-24: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,8 5 YerayJesús Areso Ath Bilbao · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,8 Ath Bilbao · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,3 Osasuna · 2024-25: mecze 36, gole 0, asysty 3, faule 31, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,8 Osasuna · 2023-24: mecze 37, gole 1, asysty 6, faule 30, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 12 J. AresoYuri Ath Bilbao · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,5 Ath Bilbao · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Ath Bilbao · 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 2, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Iraklis · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 St Etienne · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ath Bilbao · 2023-24: mecze 27, gole 3, asysty 1, faule 29, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 17 YuriAitor Paredes 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 2024-25: mecze 34, gole 3, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,8 2023-24: mecze 36, gole 1, asysty 0, faule 37, spalone —, żółte kartki 9, czerwone: 1, ocena 6,8 4 A. ParedesPeio Canales Ath Bilbao · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Santander · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ath Bilbao · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 28 P. CanalesBeñat Gerenabarrena Ath Bilbao · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 5,8 Castellon · 2025-26: mecze 39, gole 2, asysty 2, faule 54, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,0 Ath Bilbao · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 24 B. GerenabarrenaRobert Navarro Ath Bilbao · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Ath Bilbao · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Ath Bilbao · 2024-25: mecze 25, gole 1, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Mallorca · 2024-25: mecze 23, gole 1, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Cadiz · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sociedad · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ath Bilbao · 2023-24: mecze 32, gole 1, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,8 Cadiz · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,8 Sociedad · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 23 R. NavarroÁlex Berenguer 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 2024-25: mecze 37, gole 6, asysty 7, faule 29, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 2023-24: mecze 36, gole 7, asysty 3, faule 30, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 7 Á. BerenguerI. Williams 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2024-25: mecze 35, gole 6, asysty 8, faule 22, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 2023-24: mecze 34, gole 12, asysty 3, faule 32, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,3 9 I. WilliamsRuíz de Galarreta 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 4, faule 43, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 2023-24: mecze 29, gole 1, asysty 1, faule 54, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,0 16 R. de Galarreta
Unai Simón Mendibil
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ath Bilbao9000—07,2
2026-27Spain800——07,1
2025-26Ath Bilbao100——06,3
2024-25Ath Bilbao2500——07,1
2023-24Ath Bilbao3700——27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yeray Álvarez López
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276012—06,7
2025-26100——07,2
2024-25301015—47,1
2023-24220015—1 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jesús Areso Blanco
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ath Bilbao7003—15,8
2025-26Ath Bilbao100——05,3
2024-25Osasuna360331—96,8
2023-24Osasuna371630—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yuri Berchiche Izeta
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ath Bilbao7005—3 16,5
2025-26Ath Bilbao100——06,2
2024-25Ath Bilbao350218—57,0
2024-25Iraklis—00————
2024-25St Etienne—00————
2023-24Ath Bilbao273129—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aitor Paredes Casamichana
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277104—07,1
2025-261002—06,2
2024-25343023—4 16,8
2023-24361037—9 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Peio Canales Urtasun
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ath Bilbao7003—06,5
2025-26Santander000——0—
2024-25Ath Bilbao8001—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Beñat Gerenabarrena Zendoia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ath Bilbao70012—35,8
2025-26Castellon392254—77,0
2024-25Ath Bilbao000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Roberto Navarro Muñoz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ath Bilbao8201—17,0
2025-26Ath Bilbao1002—06,3
2024-25Ath Bilbao251014—36,8
2024-25Mallorca231014—36,8
2024-25Cadiz—00————
2024-25Sociedad—00————
2023-24Ath Bilbao321115—0 16,8
2023-24Cadiz281115—0 16,8
2023-24Sociedad00115—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alejandro Berenguer Remiro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2792 (1 z karnych)16—17,0
2025-261001—06,2
2024-25376729—57,0
2023-24367 (1 z karnych)330—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iñaki Arthuer Dannis Williams
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279124—06,4
2025-261001—06,7
2024-25356822—17,0
2023-243412332—47,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Íñigo Ruíz de Galarreta Etxeberria
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2780112—36,9
2025-261002—06,6
2024-25260443—56,9
2023-24291154—77,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oficjalny skład ogłoszony przed meczem (źródło: API-Football), sprawdzony: jedenastu zawodników, jeden bramkarz, bez powtórzeń.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Vallecano
1remis(y)
5zwycięstwa Ath Bilbao
2,5gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Vallecano 3, Ath Bilbao 12 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 4,2, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: V. Garcia, Juan Martinez Munuera, Adrián Cordero

Strzelcy w tych meczach : Oihan Sancet Ath Bilbao, 4 · Nico Williams Ath Bilbao, 2 · I. Williams Ath Bilbao, 1 · J. de Frutos Vallecano, 1 · O. Sancet Ath Bilbao, 1 · P. Ciss Vallecano, 1

DataMeczWynikZwycięzca
28/02/2026Vallecano – Ath Bilbao LaLiga ♂1 – 1remis
25/08/2025Ath Bilbao – Vallecano LaLiga ♂1 – 0Ath Bilbao
13/04/2025Ath Bilbao – Vallecano LaLiga ♂3 – 1Ath Bilbao
01/12/2024Vallecano – Ath Bilbao LaLiga ♂1 – 2Ath Bilbao
25/05/2024Vallecano – Ath Bilbao LaLiga ♂0 – 1Ath Bilbao
02/12/2023Ath Bilbao – Vallecano LaLiga ♂4 – 0Ath Bilbao

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Vallecano – Ath Bilbao →

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Po meczu

Przed meczem

Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Espagne · prawa na sezon: Movistar+ lub DAZN kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
AllemagneDAZN jedyny nadawca rozgrywek
AutricheDAZN jedyny nadawca rozgrywek
BelgiqueDAZN jedyny nadawca rozgrywek
Canada (Québec)TSN Canada lub RDS prawa na sezon
DanemarkDisney+ jedyny nadawca rozgrywek
États-Unis (New York)ESPN lub ESPN Deportes lub ESPN+ prawa na sezon
FranceDAZN lub Disney+ prawa na sezon
GrèceMAGENTA TV jedyny nadawca rozgrywek
GuadeloupeESPN lub beIN Sports lub Rush Sports prawa na sezon
IrlandeDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
ItalieDAZN jedyny nadawca rozgrywek
La RéunionbeIN Sports lub Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN prawa na sezon
LuxembourgDAZN jedyny nadawca rozgrywek
MarocbeIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
Pays-BasZiggo Sport jedyny nadawca rozgrywek
PologneCanal+ jedyny nadawca rozgrywek
PortugalDAZN jedyny nadawca rozgrywek
Royaume-UniDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport 7 lub DAZN lub New World prawa na sezon
SuisseDAZN jedyny nadawca rozgrywek
TunisiebeIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
TurquieS Sport lub S Sport Plus prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13