LaLiga ♂ · Link stały · Historia klubu
Vallecano
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VNNDV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe
po zwycięstwie 3-0 z Celta · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 6 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
11. miejsce po 10. kolejce · najlepsze 3., najgorsze 18. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Vallecano
Atak · gole na mecz: 1,50 (2,00 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 14,4 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,10 (1,30 u siebie, 2,60 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 20, czerwone: 2
Dyscyplina · faule na mecz: 13,2 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 2,70 i czerwone kartki: 0,70 na mecz (fiches de match, mecze: 51)
Bramkarz · E. Audero rotacja · obrony: 15, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 6,8
Trener · Benat San Jose od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-3-3 ×2, 4-1-4-1 ×1)
Forma (API-Football): LDLWLWDD
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Vallecano
- Kontuzja A. Batalla · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja Luiz Felipe · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Ratiu (Uraz mięśniowy), R. Nteka (Plecy)
Composition probable — 4-3-3Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Vallecano | 5 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Como | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Como | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | Cremonese | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Como | 23 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Palermo | 10 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Sampdoria | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Inter | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | Sampdoria | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Florian Grégoire Claude Lejeune| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Vallecano | 9 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Vallecano | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Vallecano | 37 | 2 | 3 | 50 | — | 8 | 7,1 |
| 2023-24 | Vallecano | 37 | 3 | 1 | 26 | — | 5 | 7,1 |
| 2023-24 | Alaves | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Adrià Giner Pedrosa| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Vallecano | 7 | 1 | 1 | 9 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Elche | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 6,1 |
| 2025-26 | Sevilla | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Sevilla | 34 | 1 | 1 | 38 | — | 7 | 6,8 |
| 2023-24 | Sevilla | 35 | 1 | 4 | 6 | — | 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Iván Balliu Campeny| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Vallecano | 8 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 |
| 2026-27 | Albania | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Vallecano | 14 | 0 | 0 | 9 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Vallecano | 25 | 0 | 0 | 19 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | Vallecano | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mujaid Sadick Aliu| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Vallecano | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Genk | 12 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Genk | 38 | 1 | 0 | 30 | — | 7 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Genk | 38 | 1 | 0 | 30 | — | 7 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Pathé Ismaël Ciss| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 11 | — | 5 | 6,8 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | 36 | 4 | 1 | 45 | — | 12 | 6,9 |
| 2023-24 | 34 | 1 | 0 | 27 | — | 10 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Unai López Cabrera| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 3 | 9 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | 32 | 3 | 1 | 18 | — | 9 1 | 6,9 |
| 2023-24 | 35 | 1 | 2 | 60 | — | 9 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Álvaro García Rivera| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Vallecano | 9 | 3 | 2 | 5 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Cadiz | 5 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 5,5 |
| 2025-26 | Cadiz | 40 | 4 | 6 | 47 | — | 4 | 6,6 |
| 2025-26 | Vallecano | 4 | 2 | 1 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Alaves | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Vallecano | 36 | 4 | 5 | 18 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Vallecano | 32 | 6 | 1 | 25 | — | 8 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Alaves | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jorge de Frutos Sebastián| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Vallecano | 7 | 0 | 2 | 5 | — | 0 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Vallecano | 3 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Vallecano | 36 | 6 | 3 | 41 | — | 3 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Vallecano | 36 | 2 | 0 | 15 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Levante | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Giorgi Tsitaishvili| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Vallecano | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 5,4 |
| 2026-27 | Georgia | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Metz | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Granada | 36 | 7 | 4 | 21 | — | 6 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Francisco Pérez Martínez| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Vallecano | 6 | 0 | 0 | 6 | — | 1 1 | 5,5 |
| 2025-26 | Vallecano | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Vallecano | 31 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Valencia | 26 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Vallecano | 32 | 1 | 4 | 31 | — | 4 | 6,6 |
| 2023-24 | Valencia | 32 | 1 | 4 | 31 | — | 4 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 32
- 02/09/2026 Rayane BelidRayane Belid
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vallecano 1 0 0 0 — 0 3,4 2025-26 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Atletico Madrid - 01/09/2026 Rayane BelidRayane Belid
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vallecano 1 0 0 0 — 0 3,4 2025-26 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Atletico Madrid - 31/08/2026 E. AuderoEmilio Audero Mulyadi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vallecano 5 0 0 0 — 0 6,8 2026-27 Como 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Como 4 0 0 — — 0 7,4 2025-26 Cremonese 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Como 23 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Palermo 10 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Sampdoria — 0 0 — — — — 2023-24 Inter 4 0 0 — — 0 7,0 2023-24 Sampdoria — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Como - 31/08/2026 Mujaid SadickMujaid Sadick Aliu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vallecano 5 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Genk 12 0 0 6 — 2 6,8 2024-25 Genk 38 1 0 30 — 7 1 7,0 2023-24 Genk 38 1 0 30 — 7 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Genk - 26/08/2026 Adrià PedrosaAdrià Giner Pedrosa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vallecano 7 1 1 9 — 1 6,7 2025-26 Elche 4 0 0 4 — 2 6,1 2025-26 Sevilla 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Sevilla 34 1 1 38 — 7 6,8 2023-24 Sevilla 35 1 4 6 — 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Sevilla - 26/08/2026 G. BouareG. Bouare
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 5 0 0 5 — 1 4,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Real Betis - 25/08/2026 G. BouareG. Bouare
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 5 0 0 5 — 1 4,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Real Betis - 12/08/2026 G. TsitaishviliGiorgi Tsitaishvili
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vallecano 5 0 0 1 — 1 5,4 2026-27 Georgia 3 0 0 2 — 1 7,0 2025-26 Metz 2 0 0 1 — 0 7,1 2024-25 Granada 36 7 4 21 — 6 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Dynamo Kyiv - 06/08/2026 M. KumbullaMarash Kumbulla
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Albania 1 0 0 — — 0 6,2 2026-27 Vallecano 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Mallorca 2 0 0 — — 0 7,2 2025-26 Roma — 0 0 — — — — 2024-25 Espanol 35 3 0 37 — 9 7,0 2024-25 Roma 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sassuolo 7 0 0 3 — 1 6,3 2023-24 Roma 0 0 0 3 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od AS Roma - 30/06/2026 J. VertrouwdJozhua Vertrouwd
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vallecano 2 0 0 2 — 0 3,1 2025-26 Vallecano 3 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 Vallecano 24 0 0 9 — 2 6,5 2024-25 Castellon 2 0 0 — — 1 — 2023-24 Vallecano 24 0 0 9 — 2 6,5 2023-24 Castellon 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Castellon - 30/06/2026 N. MendyNampalys Mendy
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Metz 6 0 0 1 — 1 6,7 2026-27 Hull 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Vallecano 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Watford 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Lens 25 0 1 11 — 2 6,8 2024-25 Betis 13 0 0 1 — 1 6,2 2023-24 Lens 16 0 1 16 — 2 7,1 2023-24 Paris FC 2 0 0 — — 0 6,5 2023-24 Leicester — 0 0 — — — — 2023-24 Betis 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Real Betis - 29/06/2026 E. Eto'oE. Eto'o
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Mirandes 6 0 0 1 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Villarreal - 29/06/2026 Miguel Ángel MorroMiguel Ángel Morro Muñoz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Vizela 6 0 0 — — 1 — 2024-25 Vallecano 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Villarreal — 0 0 — — — — 2023-24 Vallecano 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Villarreal — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Leixoes - 29/06/2026 N. MendyNampalys Mendy
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Metz 6 0 0 1 — 1 6,7 2026-27 Hull 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Vallecano 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Watford 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Lens 25 0 1 11 — 2 6,8 2024-25 Betis 13 0 0 1 — 1 6,2 2023-24 Lens 16 0 1 16 — 2 7,1 2023-24 Paris FC 2 0 0 — — 0 6,5 2023-24 Leicester — 0 0 — — — — 2023-24 Betis 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Real Betis - 29/06/2026 Pelayo FernándezPelayo Fernández Balboa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vallecano 2 0 0 4 — 0 4,1 2025-26 Cadiz 10 1 0 13 — 1 6,6 2025-26 Vallecano 1 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Vallecano 25 0 0 2 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Cadiz CF - 29/06/2026 Raúl de TomásRaúl de Tomás Gómez
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 2 0 0 1 — 0 6,5 2023-24 25 1 (1 z karnych) 2 24 — 5 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Al Wakra - 29/06/2026 G. TsitaishviliGiorgi Tsitaishvili
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vallecano 5 0 0 1 — 1 5,4 2026-27 Georgia 3 0 0 2 — 1 7,0 2025-26 Metz 2 0 0 1 — 0 7,1 2024-25 Granada 36 7 4 21 — 6 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Dynamo Kyiv - 20/01/2026 Ilias AkhomachIlias Akhomach Chakkour
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Villarreal 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Vallecano 11 0 1 9 — 2 6,8 2025-26 Villarreal 2 1 0 1 — 0 7,3 2024-25 Villarreal 11 1 0 9 — 1 7,0 2023-24 Villarreal 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Barcelona 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Villarreal - 14/01/2026 E. Eto'oE. Eto'o
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Mirandes 6 0 0 1 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Mirandes - 01/01/2026 Carlos MartínCarlos Martín Domínguez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ath Madrid 1 0 0 4 — 0 6,5 2026-27 Hajduk Split 1 0 0 1 — 0 — 2025-26 Ath Madrid 1 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Vallecano 1 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Alaves 26 2 2 32 — 3 6,6 2024-25 Ath Madrid 0 0 2 32 — 0 6,6 2024-25 Mirandes — 0 0 — — — — 2023-24 Mirandes 40 15 (5 z karnych) 3 29 — 3 7,0 2023-24 Ath Madrid — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Atletico Madrid - 02/12/2025 M. RomanM. Roman
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Rayo Vallecano - 01/09/2025 AlemãoJoão Victor Tornich
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 LASK 9 0 1 11 — 1 7,2 2026-27 Vallecano 7 0 0 5 — 2 5,8 2025-26 LASK 24 1 1 27 — 2 2 6,7 2025-26 Vallecano 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Portimonense — 0 0 — — — — 2024-25 Oviedo 43 13 4 77 — 4 6,9 2024-25 Portimonense 4 0 0 3 — 2 1 5,6 2023-24 Portimonense 28 2 0 36 — 7 6,9 2023-24 Vallecano 12 1 0 12 — 1 6,7 2023-24 Oviedo 2 1 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od CF Pachuca - 31/08/2025 AlemãoJoão Victor Tornich
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 LASK 9 0 1 11 — 1 7,2 2026-27 Vallecano 7 0 0 5 — 2 5,8 2025-26 LASK 24 1 1 27 — 2 2 6,7 2025-26 Vallecano 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Portimonense — 0 0 — — — — 2024-25 Oviedo 43 13 4 77 — 4 6,9 2024-25 Portimonense 4 0 0 3 — 2 1 5,6 2023-24 Portimonense 28 2 0 36 — 7 6,9 2023-24 Vallecano 12 1 0 12 — 1 6,7 2023-24 Oviedo 2 1 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Pachuca - 19/08/2025 N. MendyNampalys Mendy
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Metz 6 0 0 1 — 1 6,7 2026-27 Hull 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Vallecano 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Watford 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Lens 25 0 1 11 — 2 6,8 2024-25 Betis 13 0 0 1 — 1 6,2 2023-24 Lens 16 0 1 16 — 2 7,1 2023-24 Paris FC 2 0 0 — — 0 6,5 2023-24 Leicester — 0 0 — — — — 2023-24 Betis 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Betis B - 15/08/2025 Fran PérezFrancisco Pérez Martínez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vallecano 6 0 0 6 — 1 1 5,5 2025-26 Vallecano 4 0 0 4 — 1 6,5 2024-25 Vallecano 31 0 0 6 — 1 6,6 2024-25 Valencia 26 0 0 6 — 1 6,6 2023-24 Vallecano 32 1 4 31 — 4 6,6 2023-24 Valencia 32 1 4 31 — 4 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Valencia
Odejścia 32
- 01/09/2026 Miguel Ángel MorroMiguel Ángel Morro Muñoz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Vizela 6 0 0 — — 1 — 2024-25 Vallecano 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Villarreal — 0 0 — — — — 2023-24 Vallecano 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Villarreal — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Morro Miguel - 31/08/2026 E. Eto'oE. Eto'o
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Mirandes 6 0 0 1 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Racing Ferrol - 17/08/2026 A. MuminKhalid Abdul Mumin Suleman
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Girona 5 0 0 0 — 0 5,6 2025-26 Vallecano 3 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 Vallecano 24 2 1 22 — 6 1 6,9 2023-24 Vallecano 20 1 0 15 — 5 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Girona - 11/08/2026 N. MendyNampalys Mendy
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Metz 6 0 0 1 — 1 6,7 2026-27 Hull 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Vallecano 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Watford 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Lens 25 0 1 11 — 2 6,8 2024-25 Betis 13 0 0 1 — 1 6,2 2023-24 Lens 16 0 1 16 — 2 7,1 2023-24 Paris FC 2 0 0 — — 0 6,5 2023-24 Leicester — 0 0 — — — — 2023-24 Betis 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Hull City - 11/08/2026 Pep ChavarríaJosep María Chavarría Pérez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Chelsea 2 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Vallecano 3 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Vallecano 36 0 1 31 — 3 6,9 2023-24 Vallecano 36 1 1 8 — 5 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Chelsea - 10/08/2026 N. MendyNampalys Mendy
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Metz 6 0 0 1 — 1 6,7 2026-27 Hull 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Vallecano 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Watford 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Lens 25 0 1 11 — 2 6,8 2024-25 Betis 13 0 0 1 — 1 6,2 2023-24 Lens 16 0 1 16 — 2 7,1 2023-24 Paris FC 2 0 0 — — 0 6,5 2023-24 Leicester — 0 0 — — — — 2023-24 Betis 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Hull City - 10/08/2026 Pep ChavarríaJosep María Chavarría Pérez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Chelsea 2 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Vallecano 3 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Vallecano 36 0 1 31 — 3 6,9 2023-24 Vallecano 36 1 1 8 — 5 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Chelsea - 01/07/2026 A. EspinoLuis Alfonso Espino García
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 0 2 — 1 6,2 2024-25 29 0 1 18 — 4 6,8 2023-24 37 0 1 45 — 9 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Racing Club - 30/06/2026 Unai Sabroso LorenzoUnai Sabroso Lorenzo
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Cordoba - 29/06/2026 A. EspinoLuis Alfonso Espino García
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 0 2 — 1 6,2 2024-25 29 0 1 18 — 4 6,8 2023-24 37 0 1 45 — 9 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Pacha - 29/06/2026 A. MuminKhalid Abdul Mumin Suleman
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Girona 5 0 0 0 — 0 5,6 2025-26 Vallecano 3 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 Vallecano 24 2 1 22 — 6 1 6,9 2023-24 Vallecano 20 1 0 15 — 5 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Mumin Abdul - 29/06/2026 Carlos MartínCarlos Martín Domínguez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ath Madrid 1 0 0 4 — 0 6,5 2026-27 Hajduk Split 1 0 0 1 — 0 — 2025-26 Ath Madrid 1 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Vallecano 1 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Alaves 26 2 2 32 — 3 6,6 2024-25 Ath Madrid 0 0 2 32 — 0 6,6 2024-25 Mirandes — 0 0 — — — — 2023-24 Mirandes 40 15 (5 z karnych) 3 29 — 3 7,0 2023-24 Ath Madrid — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Atletico Madrid - 29/06/2026 Luiz FelipeLuiz Felipe Ramos Marchi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vallecano 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Vallecano 1 0 0 1 — 1 7,3 2024-25 Marseille 10 0 0 1 — 1 6,7 2024-25 Farense — 0 0 — — — — 2023-24 Vallecano 4 0 0 2 — 1 6,9 2023-24 Betis 4 0 0 2 — 1 6,9 2023-24 Vizela — 0 0 — — — — 2023-24 Farense 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Luiz Felipe - 29/06/2026 Miguel Ángel MorroMiguel Ángel Morro Muñoz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Vizela 6 0 0 — — 1 — 2024-25 Vallecano 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Villarreal — 0 0 — — — — 2023-24 Vallecano 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Villarreal — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Morro Miguel - 29/06/2026 N. MendyNampalys Mendy
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Metz 6 0 0 1 — 1 6,7 2026-27 Hull 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Vallecano 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Watford 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Lens 25 0 1 11 — 2 6,8 2024-25 Betis 13 0 0 1 — 1 6,2 2023-24 Lens 16 0 1 16 — 2 7,1 2023-24 Paris FC 2 0 0 — — 0 6,5 2023-24 Leicester — 0 0 — — — — 2023-24 Betis 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Real Betis - 29/06/2026 Ó. TrejoÓscar Guido Trejo
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 0 0 4 — 0 6,5 2024-25 19 1 0 17 — 1 6,6 2023-24 31 0 0 40 — 4 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Trejo Oscar - 29/06/2026 Unai Sabroso LorenzoUnai Sabroso Lorenzo
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Cordoba - 29/06/2026 GumbauGerard Gumbau Garriga
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Granada 10 1 1 14 — 2 7,2 2025-26 Vallecano 4 0 0 4 — 1 6,5 2024-25 Vallecano 22 0 1 21 — 4 6,7 2024-25 Granada 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Granada 35 0 3 62 — 12 6,8 2023-24 Elche — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Granada CF - 29/06/2026 Ilias AkhomachIlias Akhomach Chakkour
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Villarreal 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Vallecano 11 0 1 9 — 2 6,8 2025-26 Villarreal 2 1 0 1 — 0 7,3 2024-25 Villarreal 11 1 0 9 — 1 7,0 2023-24 Villarreal 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Barcelona 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Villarreal - 29/06/2026 J. VertrouwdJozhua Vertrouwd
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vallecano 2 0 0 2 — 0 3,1 2025-26 Vallecano 3 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 Vallecano 24 0 0 9 — 2 6,5 2024-25 Castellon 2 0 0 — — 1 — 2023-24 Vallecano 24 0 0 9 — 2 6,5 2023-24 Castellon 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Castellon - 15/01/2026 E. Eto'oE. Eto'o
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Mirandes 6 0 0 1 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Villarreal - 09/09/2025 AridaneAridane Hernández Umpiérrez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Almeria 5 0 0 4 — 1 6,3 2024-25 Vallecano 14 0 0 5 — 1 6,9 2023-24 Vallecano 19 0 0 11 — 3 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Almeria - 01/09/2025 E. Eto'oE. Eto'o
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Mirandes 6 0 0 1 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Mirandes - 01/09/2025 Pelayo FernándezPelayo Fernández Balboa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vallecano 2 0 0 4 — 0 4,1 2025-26 Cadiz 10 1 0 13 — 1 6,6 2025-26 Vallecano 1 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Vallecano 25 0 0 2 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Cadiz - 31/08/2025 Pelayo FernándezPelayo Fernández Balboa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vallecano 2 0 0 4 — 0 4,1 2025-26 Cadiz 10 1 0 13 — 1 6,6 2025-26 Vallecano 1 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Vallecano 25 0 0 2 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Cadiz CF
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Se confirma la lesión de Mamadou Sarr, que será baja en la Real Mundo Deportivo · sob. 13:43 · Kontuzja
- Sarr: “La Real Sociedad es el club perfecto para mí” AS · sob. 09:25
- Japón llama para la sub-21 a Kita y genera otro problema al Sanse Mundo Deportivo · pt. 11:40
- Kubo se vuelve a quedar sin jugar, por detrás de Marín y Ochieng, y Matarazzo le pide más Mundo Deportivo · pt. 10:56
- Ratiu se vistió de ‘Ratiuninho’ en su vuelta AS · niedz. 13:49
- Hugo Álvarez: "Tenemos que pensar mucho en lo ocurrido en Vallecas y no dejarlo pasar" Marca · niedz. 10:54
- Tor und Assist von Lewandowski: Chicago Fire siegt in Colorado kicker · niedz. 08:22
- Las mejores imágenes del Rayo Vallecano - Celta en la vuelta a Vallecas Mundo Deportivo · sob. 19:02
- Aprobados y suspensos del Celta: tarde terrorífica en Vallecas AS · sob. 18:17 · Zawieszenie
- Rayo Vallecano 3-0 Celta de Vigo: resumen, goles y resultado AS · sob. 18:15
- Goleada del Rayo al Celta para reconciliarse con Vallecas Mundo Deportivo · sob. 18:14
- Rayo Vallecano 3 - 0 Celta de Vigo: resultado, resumen y goles | LaLiga EA Sports Mundo Deportivo · sob. 18:13
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Vallecano 571 23N 212 LaLiga ♂ · sob. 16:15 Vallecano
Valencia 481 27N 252 LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Betis
Vallecano nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Vallecano
Levante nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Villarreal
Vallecano nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Vallecano
Malaga nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Vallecano
Ath Madrid nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 La Coruna
Vallecano nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Vallecano – Celta | 3 – 0 |
| 24/10/2026 | Vallecano – Elche | 0 – 3 |
| 19/10/2026 | Getafe – Vallecano | 1 – 1 |
| 19/09/2026 | Osasuna – Vallecano | 1 – 1 |
| 15/09/2026 | Vallecano – Espanol | 2 – 1 |
| 12/09/2026 | Real Madrid – Vallecano | 4 – 1 |
| 05/09/2026 | Vallecano – Santander | 3 – 2 |
| 31/08/2026 | Barcelona – Vallecano | 5 – 2 |
| 20/08/2026 | Vallecano – Alaves | 1 – 1 |
| 15/08/2026 | Sevilla – Vallecano | 2 – 1 |
| 23/05/2026 | Alaves – Vallecano | 1 – 2 |
| 17/05/2026 | Vallecano – Villarreal | 2 – 0 |
| 14/05/2026 | Valencia – Vallecano | 1 – 1 |
| 11/05/2026 | Vallecano – Girona | 1 – 1 |
| 03/05/2026 | Getafe – Vallecano | 0 – 2 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 | F. LejeuneFlorian Grégoire Claude Lejeune
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 34 | 9 | 9 | 765 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,4 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | P. CissPathé Ismaël Ciss
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 9 | 9 | 765 | 0 | 0 | 11 | — | 5 | 6,8 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | Unai LópezUnai López Cabrera
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 30 | 9 | 9 | 681 | 0 | 3 | 9 | — | 2 | 6,9 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | Álvaro GarcíaÁlvaro García Rivera
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 33 | 9 | 8 | 655 | 3 | 2 | 5 | — | 1 | 6,8 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Sergio CamelloSergio Camello Pérez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 9 | 8 | 605 | 7 | 1 | 9 | — | 3 | 7,5 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | Jorge de FrutosJorge de Frutos Sebastián
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 28 | 7 | 7 | 483 | 0 | 2 | 5 | — | 0 1 | 6,7 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Adrià PedrosaAdrià Giner Pedrosa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 7 | 6 | 533 | 1 | 1 | 9 | — | 1 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | A. RațiuAndrei Florin Rațiu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 6 | 6 | 540 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | E. AuderoEmilio Audero Mulyadi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 28 | 5 | 5 | 405 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,8 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | Óscar ValentínÓscar Valentín Martín Luengo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 8 | 4 | 403 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,1 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | Pedro DíazPedro Díaz Fanjul
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 8 | 4 | 398 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | I. BalliuIván Balliu Campeny
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 34 | 8 | 4 | 333 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | Mujaid SadickMujaid Sadick Aliu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 5 | 4 | 301 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Isi PalazónIsaac Palazón Camacho
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 3 | 3 | 140 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | G. TsitaishviliGiorgi Tsitaishvili
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 5 | 2 | 226 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 5,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | G. BouareG. Bouare
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 5 | 2 | 196 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 4,8 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | Dani CárdenasDaniel Cárdenas Lindez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 28 | 3 | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | A. BatallaAugusto Martín Batalla Barga
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Bramkarz | 29 | 2 | 2 | 150 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | J. VertrouwdJozhua Vertrouwd
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 2 | 2 | 122 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 3,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | Fran PérezFrancisco Pérez Martínez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 6 | 1 | 152 | 0 | 0 | 6 | — | 1 1 | 5,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | R. NtekaRandy Nteka
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 3 | 1 | 153 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 4,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | Pelayo FernándezPelayo Fernández Balboa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 2 | 1 | 67 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 4,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | AlemãoJoão Victor Tornich
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 27 | 7 | 0 | 131 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 5,8 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | Rayane BelidRayane Belid
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 1 | 0 | 23 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | Luiz FelipeLuiz Felipe Ramos Marchi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Obrońca | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | M. KumbullaMarash Kumbulla
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | Adrián MolinaAdrián Molina Colorado
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | I. Alonso MartinI. Alonso Martin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | M. RomanM. Roman
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | Marco de las SíasMarco de las Sías López
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | Samu BecerraSamuel Becerra Gómez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | Sergio LozanoSergio Lozano Lluch
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | JuanpeJuan Pedro Jiménez Melero
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 24 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 10
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Vallecano przeciwko:
- Alaves
- Ath Bilbao
- Ath Madrid
- Barcelona
- Betis
- Celta
- Elche
- Espanol
- Getafe
- La Coruna
- Levante
- Malaga
- Osasuna
- Real Madrid
- Santander
- Sevilla
- Sociedad
- Valencia
- Villarreal
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.