Ligue des Champions ♂ · Link stały · Historia klubu
Galatasaray
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DDV ostatnie mecze (3), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po zwycięstwie 4-2 z Lille · 1 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 3 meczach (6 strzelone, 9 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
68. miejsce po 3. kolejce · najlepsze 68., najgorsze 90. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Galatasaray
Atak · gole na mecz: 2,10 (2,30 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 8,3 strzałów na mecz, 40% celnych · bez gola w 13% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,40 (1,30 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 38% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 13, czerwone: 2
Dyscyplina · faule na mecz: 10,7 · spalone na mecz: 3,0 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 3)
Bramkarz · U. Çakır · obrony: 16, 64% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,29 · ocena 7,2
Trener · O. Buruk od 01/06/2022 · prowadzone kluby: 9 od 2013
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute
Forma (API-Football): DWWWWLWW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Galatasaray
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Guner (Off the roster), A. Unyay (Off the roster), A. Yilmaz (Off the roster), E. Aydin (Off the roster), K. Ayhan (Off the roster), K. Karatas (Off the roster), L. Torreira (Kontuzja), R. Leao (Kontuzja), W. Singo (Udo)
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Galatasaray | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Turkey | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Türkiye | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Trabzonspor | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | Galatasaray | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,9 |
| 2024-25 | Trabzonspor | 32 | 0 | 0 | 1 | — | 3 | 7,3 |
| 2024-25 | Galatasaray | 32 | 0 | 0 | 1 | — | 3 | 7,3 |
| 2023-24 | Galatasaray | 34 | 0 | 0 | — | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Trabzonspor | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Davinson Sánchez Mina| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Galatasaray | 8 | 1 | 0 | 6 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | Galatasaray | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5,7 |
| 2024-25 | Galatasaray | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Galatasaray | 23 | 2 | 0 | 24 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Abdülkerim Bardakcı| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Galatasaray | 8 | 2 | 0 | 7 | — | 1 | 7,0 |
| 2026-27 | Türkiye | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Turkey | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Galatasaray | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Galatasaray | 32 | 3 | 2 | 26 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Galatasaray | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Roland Sallai| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Galatasaray | 7 | 1 | 0 | 11 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | Galatasaray | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5,3 |
| 2024-25 | Galatasaray | 26 | 2 | 1 | 53 | — | 10 | 7,1 |
| 2024-25 | Freiburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Freiburg | 27 | 3 | 0 | 41 | — | 6 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ismail Joshua Jakobs| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Galatasaray | 8 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Galatasaray | 25 | 0 | 1 | 12 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Galatasaray | 17 | 0 | 2 | 10 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Monaco | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Monaco | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gabriel Davi Gomes Sara| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Galatasaray | 8 | 2 | 2 | 7 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Galatasaray | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,7 |
| 2024-25 | Galatasaray | 0 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Norwich | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Norwich | 47 | 13 | 12 | 30 | — | 5 | 7,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lucas Sebastián Torreira di Pascua| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 1 | 2 | 9 | — | 0 1 | 7,0 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | 0 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Barış Alper Yılmaz| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Galatasaray | 8 | 1 | 0 | 9 | — | 1 | 6,9 |
| 2026-27 | Turkey | 3 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Türkiye | 3 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Hatayspor | 18 | 0 | 0 | 22 | — | 4 | 6,4 |
| 2025-26 | Galatasaray | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Hatayspor | 33 | 1 | 0 | 30 | — | 10 | 6,6 |
| 2024-25 | Galatasaray | 32 | 12 | 3 | 65 | — | 9 | 7,2 |
| 2024-25 | For Sittard | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Hatayspor | 31 | 0 | 0 | 15 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Eyupspor | 11 | 0 | 0 | — | — | 3 | — |
| 2023-24 | Galatasaray | 6 | 4 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Aleksey Batrakov| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 2 | 4 | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Leroy Aziz Sané| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Galatasaray | 8 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Germany | 4 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Galatasaray | 2 | 0 | 1 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Yunus Akgün| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Galatasaray | 8 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 7,4 |
| 2026-27 | Turkey | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2026-27 | Türkiye | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | Galatasaray | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Leicester | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Galatasaray | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Leicester | 22 | 1 | 2 | 12 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Galatasaray | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (21/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Transfery nie zostały jeszcze pobrane: pojawiają się przy kolejnych pobraniach, po kilka drużyn naraz.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Sara Antunes qualifica-se para fase final de carabina nos Mundiais de tiro Record · pt. 20:47
- Amedspor, la sensation qui fait la fierté des Kurdes L'Équipe · pt. 12:31
- « Jeu rock'n'roll », engouement et sentiment d'appartenance des Kurdes : la recette du succès d'Amedspor, le promu qui crée la surprise en Turquie derrière Galatasaray L'Équipe · pt. 07:48
- Galatasaray improve knockout hopes with dominant win over Stuttgart BBC Sport · śr. 23:03
- Galatasaray : Aleksey Batrakov le prodige russe manqué par le PSG qui cartonne en Turquie Foot Mercato · śr. 15:15 · Transfer
- Persönliche "Hölle von Istanbul": Stuttgart und die vergebenen Chancen Sportschau · śr. 09:53
- Vitamina T relança leão Record · śr. 00:07
- A crónica do Shakhtar-Sporting, 0-1: a união faz a força de leão com cabeça Record · wt. 23:10
- Hoeneß "zieht den Hut" vor seiner Mannschaft - Extra-Lob für Debütant Spalt kicker · wt. 23:08
- Resumen y goles del Galatasaray SK vs Stuttgart , jornada 4 de la Champions League 26-27 AS · wt. 21:33
- VfB Stuttgart verliert hitziges Duell bei Galatasaray Sportschau · wt. 21:16
- Champions League: VfB Stuttgart verliert in Istanbul bei Galatasaray Sportschau · wt. 21:16
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Aston Villa 361 25N 392 Ligue des Champions ♂ · wt. 21:00 AEK
Galatasaray nadchodzące Ligue des Champions ♂ · wt. 18:45 Galatasaray
Feyenoord nadchodzące Ligue des Champions ♂ · śr. 21:00 Paris SG
Galatasaray nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 21/10/2026 | Lille – Galatasaray | 2 – 4 |
| 13/10/2026 | Galatasaray – Barcelona | 1 – 4 |
| 09/09/2026 | Sp Lisbon – Galatasaray | 3 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | D. SánchezDavinson Sánchez Mina
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 29 | 8 | 8 | 701 | 1 | 0 | 6 | — | 2 | 7 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | Gabriel SaraGabriel Davi Gomes Sara
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 8 | 8 | 619 | 2 | 2 | 7 | — | 0 | 7,2 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Y. AkgünYunus Akgün
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 8 | 7 | 613 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 7,4 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 | A. BardakcıAbdülkerim Bardakcı
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 8 | 7 | 611 | 2 | 0 | 7 | — | 1 | 7 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | U. ÇakırUğurcan Çakır
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 29 | 7 | 7 | 630 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | R. SallaiRoland Sallai
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 7 | 7 | 589 | 1 | 0 | 11 | — | 2 | 7 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | L. TorreiraLucas Sebastián Torreira di Pascua
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 7 | 7 | 567 | 1 | 2 | 9 | — | 0 1 | 7 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 53 | B. YılmazBarış Alper Yılmaz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 8 | 6 | 596 | 1 | 0 | 9 | — | 1 | 6,9 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | I. JakobsIsmail Joshua Jakobs
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 8 | 6 | 496 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,9 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 | V. OsimhenVictor James Osimhen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 27 | 6 | 5 | 406 | 6 | 3 | 2 | — | 1 | 8 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | L. SanéLeroy Aziz Sané
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 30 | 8 | 4 | 390 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | M. LeminaMario René Junior Lemina
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 32 | 6 | 4 | 333 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 7 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 83 | A. BatrakovAleksey Batrakov
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 6 | 3 | 323 | 0 | 2 | 4 | — | 0 | 6,9 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | Rafael LeãoRafael Alexandre da Conceição Leão
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 27 | 5 | 3 | 281 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,9 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | D. GülDeniz Daniel Gül
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 5 | 3 | 227 | 0 | 0 | 12 | — | 1 | 6,4 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | E. ElmalıEvren Eren Elmalı
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 8 | 2 | 268 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | J. YılmazJankat Yılmaz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 21 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | L. UgochukwuLesley Chimuanya Ugochukwu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 4 | 0 | 57 | 0 | 0 | 2 | — | 0 1 | 6,3 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 88 | K. KarataşKazımcan Karataş
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 3 | 0 | 39 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | İ. Gündoğanİlkay Gündoğan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 35 | 2 | 0 | 43 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 90 | W. SingoWilfried Stephane Singo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 2 | 0 | 41 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 74 | Renato NhagaRenato Sam Na Nhaga
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 2 | 0 | 18 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | K. AyhanKaan Ayhan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 73 | Berat LuşBerat Luş
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | G. GüvençGünay Güvenç
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 91 | A. ÜnyayArda Ünyay
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | E. BitshiabuEl Chadaille Bitshiabu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 70 | E. E. BuyukE. E. Buyuk
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | A. YilmazArda Yilmaz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | A. YuzgecAda Yuzgec
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 16 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | C. GunerC. Guner
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | E. AydinEyup Aydin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | E. C. KarasuE. C. Karasu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | F. KoçakFurkan Koçak
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | N. Ogulcan YancelN. Ogulcan Yancel Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 16 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | Y. KahramanYusuf Kahraman
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 3
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Galatasaray przeciwko:
- Aarhus
- AEK
- Ararat-Armenia
- Arbroath
- Arsenal
- Aston Villa
- Atert Bissen
- Ath Madrid
- Ayr
- Barcelona
- Bayern Munich
- Betis
- Bodø/Glimt
- Celje
- Celtic
- Club Brugge
- Como
- Dinamo Zagreb
- Dortmund
- Drita
- Dunfermline
- FC Iberia 1999
- FC Thun
- Fenerbahce
- Feyenoord
- FK Borac Banja Luka
- FK Kauno Žalgiris
- Flora Tallinn
- Floriana
- Gornik Zabrze
- Gyori ETO FC
- Hapoel Be'er Sheva
- Hearts
- Inter
- Inter Club d'Escaldes
- Inverness C
- Kairat Almaty
- KF Egnatia
- KI Klaksvik
- KuPS Kuopio
- Larne
- LASK
- Lech Poznan
- Lens
- Lille
- Lincoln Red Imps FC
- Liverpool
- Livingston
- Lyon
- Man City
- Man United
- Mjallby AIF
- ML Vitebsk
- Morton
- Napoli
- Nijmegen
- Olympiakos
- Omonia Nicosia
- Paris SG
- Partick
- Petrocub
- PFC Levski Sofia
- Porto
- PSV Eindhoven
- Queens Park
- Raith Rvs
- RB Leipzig
- Real Madrid
- Red Star Belgrade
- Riga
- Roma
- Sabah FA
- Shakhtar Donetsk
- Shamrock Rovers
- ŠK Slovan Bratislava
- Slavia Praha
- Sp Lisbon
- Sparta Prague
- St. Gilloise
- Stenhousemuir
- Sturm Graz
- Stuttgart
- Sutjeska
- The New Saints
- Tre Fiori
- Universitatea Craiova
- Vardar Skopje
- Viking FK
- Vikingur Reykjavik
- Villarreal
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.