AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue des Champions ♂ · Link stały · Historia klubu

PSV Eindhoven

3mecze (1 sezon(y) w bazie)
33 %zwycięstwa
0,67gole strzelone / mecz
1799Elo ClubElo
Co to jest?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

NDV ostatnie mecze (3), od najstarszego do najnowszego

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wszystkie rozgrywki brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po zwycięstwie 1-0 z Porto · 1 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 3 meczach (2 strzelone, 2 stracone)

Zmiany miejsca w tabeli
Co to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

148121620242832364044485256606468727680848891 J1J3 1. kolejka (10/09/2026): 61. miejsce, 1 pkt2. kolejka (13/10/2026): 74. miejsce, 1 pkt3. kolejka (20/10/2026): 50. miejsce, 4 pkt

50. miejsce po 3. kolejce · najlepsze 50., najgorsze 74. · Porównaj z inną drużyną →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

PSV Eindhoven

Atak · gole na mecz: 3,00 (3,30 u siebie, 2,80 na wyjeździe) · 12,3 strzałów na mecz, 27% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,00 u siebie, 1,60 na wyjeździe) · 11% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 14, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 11,7 · spalone na mecz: 3,0 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 3)

Bramkarz · M. Kovář · obrony: 24, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,11 · ocena 7,0

Trener · P. Bosz od 01/06/2023 · prowadzone kluby: 9 od 2000
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×3)

Forma (API-Football): DWWWWWLWL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

PSV Eindhoven

  • Kontuzja A. Nagalo · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja A. Plea · Surgery nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja J. Schouten · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja K. Sildillia · Surgery nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: S. Mijnans (Czerwona kartka), F. Kostic (Kontuzja), P. Wanner (Stopa), R. Pepi (Kontuzja), R. van Bommel (Inactive), S. Lammers (Powrót do gry), S. Ouaissa (Uraz mięśniowy)

Composition probable — 4-2-3-1
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Matěj Kovář PSV Eindhoven · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Czech Republic · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Czechia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 PSV Eindhoven · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,5 Leverkusen · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leverkusen · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 PSV Eindhoven · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Leverkusen · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 32 M. KovářSergiño Gianni Dest PSV Eindhoven · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 PSV Eindhoven · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 PSV Eindhoven · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 PSV Eindhoven · 2023-24: mecze 25, gole 2, asysty 6, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Milan · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Barcelona · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 S. DestLutsharel Geertruida PSV Eindhoven · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,1 Netherlands · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sunderland · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 RB Leipzig · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 RB Leipzig · 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Feyenoord · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Feyenoord · 2023-24: mecze 34, gole 8, asysty 5, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,4 2 L. GeertruidaFilip Kostić PSV Eindhoven · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Serbia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Juventus · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Fenerbahce · 2024-25: mecze 27, gole 1, asysty 6, faule 29, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Juventus · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Juventus · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 F. KostićYarek Gasiorowski Hernandis PSV Eindhoven · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,2 PSV Eindhoven · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Valencia · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 PSV Eindhoven · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Valencia · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 3 Y. GasiorowskiMauro Jaqueson Júnior Ferreira dos Santos 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 6, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2023-24: mecze 16, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 17 M. JúniorKodai Sano PSV Eindhoven · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Mainz · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Nijmegen · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Mainz · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Mainz · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Nijmegen · 2024-25: mecze 26, gole 3, asysty 2, faule 32, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,7 Nijmegen · 2023-24: mecze 25, gole 5, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 24 K. SanoIvan Perišić PSV Eindhoven · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Croatia · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 PSV Eindhoven · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 PSV Eindhoven · 2024-25: mecze 29, gole 9, asysty 8, faule 17, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,4 Tottenham · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Tottenham · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 5 I. PerišićSven Mijnans PSV Eindhoven · 2026-27: mecze 8, gole 5, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,0 AZ Alkmaar · 2025-26: mecze 4, gole 3, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 PSV Eindhoven · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 AZ Alkmaar · 2024-25: mecze 30, gole 6, asysty 7, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,3 AZ Alkmaar · 2023-24: mecze 30, gole 4, asysty 5, faule 25, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 21 S. MijnansEsmir Bajraktarević PSV Eindhoven · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Bosnia & Herzegovina · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 PSV Eindhoven · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 PSV Eindhoven · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 19 E. BajraktarevicGuus Berend Til PSV Eindhoven · 2026-27: mecze 9, gole 5, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Netherlands · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 PSV Eindhoven · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 PSV Eindhoven · 2024-25: mecze 34, gole 10, asysty 11, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 PSV Eindhoven · 2023-24: mecze 30, gole 10, asysty 5, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 20 G. Til
Matěj Kovář
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven9000—07,0
2026-27Czech Republic200——06,8
2026-27Czechia200——06,8
2025-26PSV Eindhoven400——08,5
2025-26Leverkusen—00————
2024-25Leverkusen500——07,0
2024-25PSV Eindhoven100——06,6
2023-24Leverkusen100——07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sergiño Gianni Dest
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven8225—07,4
2025-26PSV Eindhoven4002—07,1
2024-25PSV Eindhoven7013—07,0
2023-24PSV Eindhoven252611—17,4
2023-24Milan000——0—
2023-24Barcelona000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lutsharel Geertruida
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven5114—16,1
2026-27Netherlands000——0—
2025-26Sunderland2001—06,9
2025-26RB Leipzig000——0—
2024-25RB Leipzig311017—36,7
2024-25Feyenoord3002—07,0
2023-24Feyenoord348 (1 z karnych)518—27,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Filip Kostić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven4001—16,7
2026-27Serbia2002—06,6
2025-26Juventus200——06,5
2024-25Fenerbahce271629—57,1
2024-25Juventus000——0—
2023-24Juventus300——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yarek Gasiorowski Hernandis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven3001—05,2
2025-26PSV Eindhoven100——07,3
2024-25Valencia38005—16,8
2024-25PSV Eindhoven100——06,9
2023-24Valencia310011—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mauro Jaqueson Júnior Ferreira dos Santos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279125—07,2
2025-263001—16,9
2024-25250614—17,1
2023-2416104—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kodai Sano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven8108—17,1
2026-27Mainz1002—07,5
2025-26Nijmegen5015—06,8
2025-26Mainz2001—06,8
2024-25Mainz340016—37,0
2024-25Nijmegen263232—3 16,7
2023-24Nijmegen255222—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ivan Perišić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven8213—26,5
2026-27Croatia4114—27,0
2025-26PSV Eindhoven100——06,7
2024-25PSV Eindhoven299817—47,4
2024-25Tottenham000——0—
2023-24Tottenham5012—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sven Mijnans
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven8515—1 17,0
2025-26AZ Alkmaar4301—07,6
2025-26PSV Eindhoven100——07,3
2024-25AZ Alkmaar306724—57,3
2023-24AZ Alkmaar304525—27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Esmir Bajraktarević
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven5122—05,9
2026-27Bosnia & Herzegovina4001—06,3
2025-26PSV Eindhoven100——0—
2024-25PSV Eindhoven1300——06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Guus Berend Til
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven9517—07,3
2026-27Netherlands100——06,7
2025-26PSV Eindhoven100——06,2
2024-25PSV Eindhoven34101123—27,2
2023-24PSV Eindhoven3010516—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (20/10/2026) zachowanych.

Transfery
Co to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfery nie zostały jeszcze pobrane: pojawiają się przy kolejnych pobraniach, po kilka drużyn naraz.

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Najbliższe mecze

Ostatnie mecze

DataMeczWynik
20/10/2026Porto – PSV Eindhoven0 – 1
13/10/2026RB Leipzig – PSV Eindhoven1 – 0
10/09/2026PSV Eindhoven – Shakhtar Donetsk1 – 1

Występy zawodników
Co to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#ZawodnikPozycjaWiekMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcenaStatus
32M. KovářMatěj Kovář
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven9000—07,0
2026-27Czech Republic200——06,8
2026-27Czechia200——06,8
2025-26PSV Eindhoven400——08,5
2025-26Leverkusen—00————
2024-25Leverkusen500——07,0
2024-25PSV Eindhoven100——06,6
2023-24Leverkusen100——07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz2599810000—07podstawowy skład
4A. ObispoArmando Obispo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2790016—37,1
2025-26300——07,1
2024-2514103—16,8
2023-249002—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca26997720016—37,1podstawowy skład
17Mauro JúniorMauro Jaqueson Júnior Ferreira dos Santos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279125—07,2
2025-263001—16,9
2024-25250614—17,1
2023-2416104—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2699749125—07,2podstawowy skład
20G. TilGuus Berend Til
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven9517—07,3
2026-27Netherlands100——06,7
2025-26PSV Eindhoven100——06,2
2024-25PSV Eindhoven34101123—27,2
2023-24PSV Eindhoven3010516—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2899708517—07,3podstawowy skład
8S. DestSergiño Gianni Dest
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven8225—07,4
2025-26PSV Eindhoven4002—07,1
2024-25PSV Eindhoven7013—07,0
2023-24PSV Eindhoven252611—17,4
2023-24Milan000——0—
2023-24Barcelona000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2588719225—07,4podstawowy skład
24K. SanoKodai Sano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven8108—17,1
2026-27Mainz1002—07,5
2025-26Nijmegen5015—06,8
2025-26Mainz2001—06,8
2024-25Mainz340016—37,0
2024-25Nijmegen263232—3 16,7
2023-24Nijmegen255222—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2287657108—17,1podstawowy skład
7R. van BommelRuben van Bommel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven82213—37,0
2026-27Netherlands2010—07,0
2025-26PSV Eindhoven1101—08,3
2024-25AZ Alkmaar264534—47,1
2024-25PSV Eindhoven100——06,9
2023-24AZ Alkmaar296126—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik21875322213—37podstawowy skład
5I. PerišićIvan Perišić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven8213—26,5
2026-27Croatia4114—27,0
2025-26PSV Eindhoven100——06,7
2024-25PSV Eindhoven299817—47,4
2024-25Tottenham000——0—
2023-24Tottenham5012—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik3686511213—26,5podstawowy skład
9R. PepiRicardo Daniel Pepi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2773 (1 z karnych)0——06,6
2025-261001—05,7
2024-25201124—17,2
2023-24277 (1 z karnych)26—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik227643530——06,6podstawowy skład
6R. FlamingoRyan Flamingo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven8104—06,8
2025-26PSV Eindhoven1002—06,3
2024-25PSV Eindhoven340225—27,2
2024-25Utrecht—00————
2023-24Utrecht343126—46,9
2023-24Sassuolo000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2385522104—06,8podstawowy skład
31N. FernandezNoah Fernandez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven6103—16,1
2026-27Iraklis—00————
2026-27St Etienne—00————
2025-26PSV Eindhoven4113—17,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik1965346103—16,1podstawowy skład
21S. MijnansSven Mijnans
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven8515—1 17,0
2025-26AZ Alkmaar4301—07,6
2025-26PSV Eindhoven100——07,3
2024-25AZ Alkmaar306724—57,3
2023-24AZ Alkmaar304525—27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2584422515—1 17podstawowy skład
10P. WannerPaul Wanner
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven7022—07,0
2026-27Austria4004—06,4
2025-26PSV Eindhoven4214—17,0
2024-25Heidenheim293 (1 z karnych)325—26,7
2023-24Elversberg286329—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2074402022—07podstawowy skład
2L. GeertruidaLutsharel Geertruida
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven5114—16,1
2026-27Netherlands000——0—
2025-26Sunderland2001—06,9
2025-26RB Leipzig000——0—
2024-25RB Leipzig311017—36,7
2024-25Feyenoord3002—07,0
2023-24Feyenoord348 (1 z karnych)518—27,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2554352114—16,1podstawowy skład
19E. BajraktarevicEsmir Bajraktarević
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven5122—05,9
2026-27Bosnia & Herzegovina4001—06,3
2025-26PSV Eindhoven100——0—
2024-25PSV Eindhoven1300——06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2052192122—05,9rotacja
37A. BouhamdiA. Bouhamdi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven6023—05,7
2026-27Iraklis—00————
2026-27St Etienne—00————
2025-26PSV Eindhoven100——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik1761198023—05,7rotacja
18F. KostićFilip Kostić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven4001—16,7
2026-27Serbia2002—06,6
2025-26Juventus200——06,5
2024-25Fenerbahce271629—57,1
2024-25Juventus000——0—
2023-24Juventus300——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca3341147001—16,7rotacja
27D. ManDennis Man
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven4006—15,1
2026-27Romania2001—08,3
2025-26PSV Eindhoven2203—07,5
2024-25Parma33448—06,7
2023-24Parma3211 (1 z karnych)623—27,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik274198006—15,1rotacja
35A. SantosAyoni Santos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sparta Rotterdam3002—07,1
2026-27PSV Eindhoven3001—06,7
2026-27St Etienne—00————
2026-27Iraklis—00————
2025-26Sparta Rotterdam3105—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik203166001—06,7rotacja
3Yarek GasiorowskiYarek Gasiorowski Hernandis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven3001—05,2
2025-26PSV Eindhoven100——07,3
2024-25Valencia38005—16,8
2024-25PSV Eindhoven100——06,9
2023-24Valencia310011—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca203045001—05,2rotacja
42S. CornecionS. Cornecion
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven2000—06,5
2026-27Iraklis—00————
2026-27St Etienne—00————
2025-26PSV Eindhoven000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik172029000—06,5rotacja
25K. SildilliaKiliann Eric Sildillia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven200——06,2
2025-26PSV Eindhoven—00————
2024-25Freiburg212010—26,8
2024-25PSV Eindhoven000——0—
2023-24Freiburg270129—2 16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

kontuzjowany
Obrońca23201100——06,2rotacja
23M. HansenMikkel Bro Hansen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bodø/Glimt610——16,7
2026-27Silkeborg5100—04,9
2026-27Paderborn1012—07,7
2026-27PSV Eindhoven1000—03,3
2026-27Odense1000—01,7
2026-27Iraklis—00————
2026-27St Etienne—00————
2025-26Odense2500——57,0
2025-26Paderborn2002—16,3
2025-26Silkeborg100——07,0
2024-25Paderborn180114—16,8
2024-25FC Nordsjaelland17103—06,8
2024-25Odense700——06,4
2024-25Sonderjyske—00————
2023-24Odense2300——06,7
2023-24FC Nordsjaelland19214—16,9
2023-24Paderborn182015—26,8
2023-24Sonderjyske800——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik161050000—03,3rezerwowy
14A. PléaAlassane Alexandre Pléa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven101——06,7
2025-26PSV Eindhoven—00————
2024-25M'gladbach3011 (1 z karnych)417—37,1
2024-25PSV Eindhoven100——06,6
2023-24M'gladbach277 (1 z karnych)415—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

kontuzjowany
Napastnik32102201——06,7rezerwowy
41Khadim NgomKhadim Ngom
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Iraklis—00————
2026-27PSV Eindhoven0000—00,0
2026-27St Etienne—00————
2024-25Volendam3200——05,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz20000000—00niewykorzystany
1N. OlijNick Quinten Olij
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27St Etienne—00————
2026-27PSV Eindhoven0000—00,0
2026-27Iraklis—00————
2025-26PSV Eindhoven100——0—
2024-25Sparta Rotterdam34011—27,3
2024-25PSV Eindhoven000——0—
2023-24Sparta Rotterdam35001—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz30000000—00niewykorzystany
51T. SmolenaarsTijn Smolenaars
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven0000—00,0
2026-27Iraklis—00————
2026-27St Etienne—00————
2025-26PSV Eindhoven1600——06,3
2024-25PSV Eindhoven000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz20000000—00niewykorzystany
4F. MeriénFabian Merién
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven000——0—
2026-27St Etienne—00————
2026-27Iraklis—00————
2025-26PSV Eindhoven100——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca1700—00——0—niewykorzystany
9A. JonesAlfie Jones
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2003—06,5
2026-27St Etienne—00————
2026-27Iraklis—00————
2025-26Middlesbrough1002—06,7
2024-25Hull410024—86,9
2023-24Hull451327—77,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik17—————————
10J. KollerJim Koller
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Iraklis—00————
2026-27St Etienne—00————
2025-26PSV Eindhoven2001—06,7
2024-25Vitesse222226—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik18—————————
10S. LammersSam Adrianus Martinus Lammers
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Twente1001—06,5
2025-26Twente4002—16,7
2024-25Twente217114—07,1
2024-25Rangers0006—07,1
2024-25Utrecht—00————
2023-24Rangers202214—17,1
2023-24Utrecht2011 (1 z karnych)323—07,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik28—————————
25S. OuaissaSami Ouaissa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nijmegen1001—07,5
2026-27St Etienne—00————
2026-27Iraklis—00————
2025-26Nijmegen5205—17,0
2024-25Nijmegen347228—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik21—————————
6W. WillemsenW. Willemsen

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Pomocnik17—————————

Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.

Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 3

Odeszli w trakcie sezonu 1

Zawodnicy, którzy grali w PSV Eindhoven w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.

ZawodnikPozycjaMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyOcena
J. VeermanPomocnik1190008,0

Historia bezpośrednich meczów

Wszystkie mecze PSV Eindhoven przeciwko:

Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13