AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue des Champions ♂ · Link stały · Historia klubu

Aston Villa

3mecze (1 sezon(y) w bazie)
100 %zwycięstwa
4,00gole strzelone / mecz
1899Elo ClubElo
Co to jest?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

VVV ostatnie mecze (3), od najstarszego do najnowszego

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wszystkie rozgrywki zwycięstwa z rzędu: 3
po zwycięstwie 3-1 z Viking FK · 3 Z, 0 R, 0 P w ostatnich 3 meczach (12 strzelone, 3 stracone)

Zmiany miejsca w tabeli
Co to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

148121620242832364044485256606468727680848891 J1J3 1. kolejka (08/09/2026): 37. miejsce, 3 pkt2. kolejka (14/10/2026): 24. miejsce, 6 pkt3. kolejka (21/10/2026): 14. miejsce, 9 pkt

14. miejsce po 3. kolejce · najlepsze 14., najgorsze 37. · Porównaj z inną drużyną →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Aston Villa

Atak · gole na mecz: 1,00 (1,00 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 20,7 strzałów na mecz, 48% celnych · bez gola w 43% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,70 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 14, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 11,0 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 1,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 3)

Bramkarz · M. Bizot rotacja · obrony: 4, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,88 · ocena 6,7

Trener · Unai Emery od 01/11/2022 · prowadzone kluby: 4 od 2016
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute

Forma (API-Football): LLDLWDW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Aston Villa

  • Kontuzja A. Onana · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja A. Wan-Bissaka · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Cisse · Biodro nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Ruggeri · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: B. Madjo (Off the roster), G. Hemmings (Kolano), I. Maatsen (Kostka), J. Manzambi (Łydka)

Composition probable — 4-2-3-1
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Zion Suzuki Aston Villa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Parma · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Parma · 2024-25: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 7,0 St Truiden · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 St Truiden · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 7,0 1 Z. SuzukiIan Ethan Maatsen Aston Villa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Netherlands · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aston Villa · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Aston Villa · 2024-25: mecze 37, gole 1, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Dortmund · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aston Villa · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Dortmund · 2023-24: mecze 16, gole 2, asysty 2, faule 19, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Chelsea · 2023-24: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 22 I. MaatsenMatthew Stuart Cash Poland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Aston Villa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Aston Villa · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Aston Villa · 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Aston Villa · 2023-24: mecze 31, gole 2, asysty 2, faule 30, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 2 M. CashJoão Victor Gomes da Silva Aston Villa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Wolves · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Wolves · 2024-25: mecze 36, gole 3, asysty 1, faule 70, spalone —, żółte kartki 11, czerwone: 1, ocena 6,9 Wolves · 2023-24: mecze 35, gole 2, asysty 1, faule 66, spalone —, żółte kartki 11, ocena 6,9 35 J. GomesPau Francisco Torres Aston Villa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Aston Villa · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Aston Villa · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Aston Villa · 2023-24: mecze 34, gole 2, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Villarreal · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 P. TorresJohn McGinn Scotland · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Aston Villa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Aston Villa · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Aston Villa · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 4, faule 43, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,0 Aston Villa · 2023-24: mecze 35, gole 6, asysty 4, faule 39, spalone —, żółte kartki 9, czerwone: 1, ocena 7,1 7 J. McGinnBoubacar Bernard Kamara Aston Villa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Lorient · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Lorient · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Aston Villa · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Pau FC · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Aston Villa · 2024-25: mecze 27, gole 1, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Pau FC · 2023-24: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Aston Villa · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 1, faule 35, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 7,0 8 B. KamaraJohan Manzambi Switzerland · 2026-27: mecze 4, gole 3, asysty 2, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Aston Villa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Freiburg · 2025-26: mecze 15, gole 2, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Freiburg · 2024-25: mecze 20, gole 2, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 44 J. ManzambiAlysson Edward Franco da Rocha dos Santos 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 47 A. EdwardEmiliano Buendía Stati Aston Villa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Aston Villa · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Leverkusen · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aston Villa · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Leverkusen · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Aston Villa · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 E. BuendíaNicolas Jackson Aston Villa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Chelsea · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,2 Chelsea · 2024-25: mecze 31, gole 10, asysty 5, faule 35, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 6,9 Chelsea · 2023-24: mecze 35, gole 14, asysty 5, faule 28, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,0 Villarreal · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 N. Jackson
Zion Suzuki
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aston Villa1000—06,6
2025-26Parma200——06,8
2024-25Parma37003—2 17,0
2024-25St Truiden—00————
2023-24St Truiden37003—2 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ian Ethan Maatsen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aston Villa100——06,9
2026-27Netherlands000——0—
2025-26Aston Villa2002—06,7
2024-25Aston Villa371211—26,8
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Aston Villa20005—16,4
2023-24Dortmund162219—57,2
2023-24Chelsea12005—16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matthew Stuart Cash
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Poland2001—07,0
2026-27Aston Villa100——06,7
2025-26Aston Villa3004—06,8
2024-25Aston Villa291127—76,9
2023-24Aston Villa312230—86,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

João Victor Gomes da Silva
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aston Villa1004—16,2
2025-26Wolves3014—16,8
2024-25Wolves363170—11 16,9
2023-24Wolves352166—116,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pau Francisco Torres
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aston Villa1001—17,0
2025-26Aston Villa200——06,0
2024-25Aston Villa28008—26,7
2023-24Aston Villa342018—16,8
2023-24Villarreal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

John McGinn
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Scotland3102—06,7
2026-27Aston Villa1013—17,2
2025-26Aston Villa100——06,7
2024-25Aston Villa341443—77,0
2023-24Aston Villa356439—9 17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Boubacar Bernard Kamara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aston Villa100——06,5
2026-27Lorient0000—00,0
2025-26Lorient400——17,4
2025-26Aston Villa1001—07,3
2024-25Pau FC29001—57,2
2024-25Aston Villa271030—26,9
2023-24Pau FC3600——37,2
2023-24Aston Villa200135—7 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Johan Manzambi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Switzerland4323—07,7
2026-27Aston Villa1001—06,9
2025-26Freiburg152215—17,2
2024-25Freiburg20217—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alysson Edward Franco da Rocha dos Santos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,2
2025-26300——06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Emiliano Buendía Stati
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aston Villa1001—06,5
2025-26Aston Villa100——06,9
2025-26Leverkusen—00————
2024-25Aston Villa12004—16,6
2024-25Leverkusen2003—16,6
2023-24Aston Villa000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nicolas Jackson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aston Villa1000—06,7
2025-26Chelsea5012—0 16,2
2024-25Chelsea3110535—7 16,9
2023-24Chelsea3514528—107,0
2023-24Villarreal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Transfery
Co to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfery nie zostały jeszcze pobrane: pojawiają się przy kolejnych pobraniach, po kilka drużyn naraz.

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.

Najbliższe mecze

Ostatnie mecze

DataMeczWynik
21/10/2026Aston Villa – Viking FK3 – 1
14/10/2026Aston Villa – Fenerbahce6 – 0
08/09/2026Club Brugge – Aston Villa2 – 3

Występy zawodników
Co to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#ZawodnikPozycjaWiekMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcenaStatus
10E. BuendíaEmiliano Buendía Stati
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aston Villa1001—06,5
2025-26Aston Villa100——06,9
2025-26Leverkusen—00————
2024-25Aston Villa12004—16,6
2024-25Leverkusen2003—16,6
2023-24Aston Villa000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik291196001—06,5rezerwowy
53George HemmingsGeorge Hemmings
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—06,3
2025-26—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik181196002—06,3rezerwowy
22I. MaatsenIan Ethan Maatsen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aston Villa100——06,9
2026-27Netherlands000——0—
2025-26Aston Villa2002—06,7
2024-25Aston Villa371211—26,8
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Aston Villa20005—16,4
2023-24Dortmund162219—57,2
2023-24Chelsea12005—16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca23119600——06,9rezerwowy
40M. BizotMarco Bizot
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aston Villa100——06,7
2025-26Aston Villa100——07,2
2024-25Aston Villa10002—07,2
2024-25Brest9002—07,2
2023-24Brest32001—3 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz34119600——06,7rezerwowy
2M. CashMatthew Stuart Cash
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Poland2001—07,0
2026-27Aston Villa100——06,7
2025-26Aston Villa3004—06,8
2024-25Aston Villa291127—76,9
2023-24Aston Villa312230—86,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca28119600——06,7rezerwowy
29A. Wan-BissakaAaron Wan-Bissaka
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aston Villa1001—16,2
2025-26West Ham300——06,7
2024-25West Ham362525—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

kontuzjowany
Obrońca281190001—16,2rezerwowy
13M. RuggeriMatteo Ruggeri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Italy2001—16,8
2026-27Aston Villa1000—07,2
2025-26Ath Madrid100——0—
2024-25Ath Madrid8002—07,0
2024-25Atalanta6002—07,0
2023-24Atalanta340421—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

kontuzjowany
Obrońca231190000—07,2rezerwowy
4T. Harwood-BellisTaylor Jay Harwood-Bellis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aston Villa1000—06,9
2026-27Southampton100——08,0
2026-27England000——0—
2025-26Southampton1002—17,7
2024-25Southampton341035—96,9
2023-24Southampton432324—67,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca231190000—06,9rezerwowy
35João GomesJoão Victor Gomes da Silva
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aston Villa1004—16,2
2025-26Wolves3014—16,8
2024-25Wolves363170—11 16,9
2023-24Wolves352166—116,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca241179004—16,2rezerwowy
14Pau TorresPau Francisco Torres
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aston Villa1001—17,0
2025-26Aston Villa200——06,0
2024-25Aston Villa28008—26,7
2023-24Aston Villa342018—16,8
2023-24Villarreal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca281179001—17rezerwowy
7J. McGinnJohn McGinn
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Scotland3102—06,7
2026-27Aston Villa1013—17,2
2025-26Aston Villa100——06,7
2024-25Aston Villa341443—77,0
2023-24Aston Villa356439—9 17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik311173013—17,2rezerwowy
8B. KamaraBoubacar Bernard Kamara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aston Villa100——06,5
2026-27Lorient0000—00,0
2025-26Lorient400——17,4
2025-26Aston Villa1001—07,3
2024-25Pau FC29001—57,2
2024-25Aston Villa271030—26,9
2023-24Pau FC3600——37,2
2023-24Aston Villa200135—7 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik26117200——06,5rezerwowy
39Brian MadjoBrian Djomeni Madjo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aston Villa1101—06,7
2025-26Metz5003—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik161172101—06,7rezerwowy
19I. MbayeIbrahim Mbaye
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aston Villa1011—07,7
2026-27Paris SG000——0—
2025-26Paris SG500——0—
2024-25Paris SG17116—06,4
2023-24Reggiana—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik171164011—07,7rezerwowy
1Z. SuzukiZion Suzuki
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aston Villa1000—06,6
2025-26Parma200——06,8
2024-25Parma37003—2 17,0
2024-25St Truiden—00————
2023-24St Truiden37003—2 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz231045000—06,6rezerwowy
44J. ManzambiJohan Manzambi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Switzerland4323—07,7
2026-27Aston Villa1001—06,9
2025-26Freiburg152215—17,2
2024-25Freiburg20217—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik201026001—06,9rezerwowy
26L. BogardeLamare Trenton Chansey Bogarde
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,9
2025-261003—16,3
2024-258008—26,6
2023-24—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik21102400——06,9rezerwowy
18T. AbrahamTammy Bakumo-Abraham
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aston Villa1001—06,7
2025-26Besiktas210——1—
2025-26Milan1001—06,3
2025-26Aston Villa1101—07,9
2024-25Milan283 (1 z karnych)423—16,7
2024-25Roma0012—07,2
2023-24Roma000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik281024001—06,7rezerwowy
47Alysson EdwardAlysson Edward Franco da Rocha dos Santos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,2
2025-26300——06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik19102300——06,2rezerwowy
11N. JacksonNicolas Jackson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aston Villa1000—06,7
2025-26Chelsea5012—0 16,2
2024-25Chelsea3110535—7 16,9
2023-24Chelsea3514528—107,0
2023-24Villarreal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik241021000—06,7rezerwowy
27L. GoretzkaLeon Christoph Goretzka
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Germany300——06,8
2026-27Aston Villa1000—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik301018000—07rezerwowy
6R. BarkleyRoss Barkley
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aston Villa100——06,9
2025-26Aston Villa100——06,7
2024-25Aston Villa20318—36,8
2024-25Luton—00————
2023-24Luton325425—67,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik32101700——06,9rezerwowy
5T. MingsTyrone Deon Mings
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,7
2025-26000——0—
2024-2514004—17,0
2023-24100——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca32101700——06,7rezerwowy
17A. GarnachoAlejandro Garnacho Ferreyra
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aston Villa0000—00,0
2025-26Chelsea3401—08,0
2024-25Chelsea366212—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik21000000—00niewykorzystany
42J. WrightJoe Harris Wright
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dundee1000—02,1
2026-27Aston Villa000——0—
2025-26Aston Villa000——0—
2024-25Kilmarnock282227—6 17,0
2024-25Aston Villa—00————
2023-24Lincoln4500——08,3
2023-24Lincoln City FC4500——08,3
2023-24Kilmarnock293135—8 17,0
2023-24Millwall—00————
2023-24Aston Villa000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz2100—00——0—niewykorzystany
48M. CisséMoussa Cissé
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FC Basel 18938006—26,3
2026-27Carrarese1002—06,2
2026-27Aston Villa000——0—
2025-26LASK262315—57,1
2025-26FC Basel 18932010—06,8
2024-25FC ST. Gallen262211—16,6
2024-25FC Basel 189325008—16,8
2024-25Stuttgart000——0—
2023-24Stuttgart000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

kontuzjowany
Obrońca2000—00——0—niewykorzystany
3V. LindelöfVictor Jörgen Nilsson Lindelöf
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sweden4003—06,2
2026-27Aston Villa100——0—
2025-26Aston Villa17012—06,7
2024-25Aston Villa23008—16,7
2023-24Aston Villa211115—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca321——00——0—
24A. OnanaAmadou Ba Zeund Georges Mvom Onana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Belgium4001—06,7
2026-27Trabzonspor100——08,0
2025-26Trabzonspor100——0—
2025-26Aston Villa1001—06,7
2024-25Aston Villa283032—47,0
2024-25Everton00032—07,0
2023-24Everton312037—57,0
2023-24Inter—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

kontuzjowany
Pomocnik24—————————
20J. JimohJamaldeen Jimoh-Aloba
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26West Brom100——06,3
2025-26Aston Villa1001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik19—————————
3R. FortesR. Fortes

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Obrońca18—————————
12T. BloomfieldT. Bloomfield

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Obrońca18—————————
4T. CarrollTheodore Carroll
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca19—————————
17T. MulleyT. Mulley

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Napastnik18—————————

Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.

Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 3

Historia bezpośrednich meczów

Wszystkie mecze Aston Villa przeciwko:

Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13