AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue des Champions ♂ · Link stały · Historia klubu

Fenerbahce

9mecze (1 sezon(y) w bazie)
44 %zwycięstwa
1,22gole strzelone / mecz
1658Elo ClubElo
Co to jest?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

NVNDN ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wszystkie rozgrywki mecze bez porażki: 5 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3 mecze bez zwycięstwa: 3 u siebie
po remisie 2-2 z Slavia Praha · 1 Z, 3 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 11 stracone)

Zmiany miejsca w tabeli
Co to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

148121620242832364044485256606468727680848891 J1J5J9 1. kolejka (21/07/2026): 18. miejsce, 3 pkt2. kolejka (29/07/2026): 19. miejsce, 4 pkt3. kolejka (05/08/2026): 9. miejsce, 7 pkt4. kolejka (11/08/2026): 5. miejsce, 10 pkt5. kolejka (18/08/2026): 4. miejsce, 11 pkt6. kolejka (26/08/2026): 4. miejsce, 14 pkt7. kolejka (10/09/2026): 2. miejsce, 15 pkt8. kolejka (14/10/2026): 4. miejsce, 15 pkt9. kolejka (20/10/2026): 3. miejsce, 16 pkt

3. miejsce po 9. kolejce · najlepsze 2., najgorsze 19. · Porównaj z inną drużyną →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Fenerbahce

Atak · gole na mecz: 2,80 (4,00 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 14,0 strzałów na mecz, 39% celnych · bez gola w 13% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 2 · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,80 (1,00 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 63% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 11, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,6 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,80 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 9)

Bramkarz · Ederson · obrony: 25, 86% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,57 · ocena 7,7

Trener · Ismail Kartal od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): LWWLDWWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Fenerbahce

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Diouf (Off the roster), A. Fall (Off the roster), J. Oosterwolde (Ścięgno Achillesa), M. Asensio (Kolano), M. Muldur (Kolano), M. Yandas (Off the roster)

Composition probable — 4-2-3-1
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Ederson Santana de Moraes 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,7 2025-26: mecze 24, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 7,0 31 EdersonNathan Benjamin Aké Fenerbahce · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Netherlands · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 15 N. AkéMilan Škriniar Fenerbahce · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Slovakia · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Fenerbahce · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fenerbahce · 2024-25: mecze 16, gole 3, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Paris SG · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Paris SG · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 37 M. ŠkriniarNélson Cabral Semedo Fenerbahce · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Portugal · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Fenerbahce · 2025-26: mecze 26, gole 1, asysty 3, faule 20, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 Wolves · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 4, faule 48, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,8 Wolves · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 27 N. SemedoArchibald Norman Brown Fenerbahce · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Fenerbahce · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Gent · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Kilmarnock · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sheffield United · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Gent · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 4, faule —, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1 Sheffield United · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 Lausanne · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Kilmarnock · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 A. BrownMattéo Elias Kenzo Guendouzi Olié Fenerbahce · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Lazio · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Fenerbahce · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Lazio · 2024-25: mecze 37, gole 1, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Lazio · 2023-24: mecze 33, gole 2, asysty 3, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,9 Marseille · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 M. GuendouziMason Will John Greenwood Fenerbahce · 2026-27: mecze 8, gole 4, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,7 Marseille · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Marseille · 2024-25: mecze 34, gole 22, asysty 5, faule 24, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,6 Getafe · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Getafe · 2023-24: mecze 33, gole 8, asysty 6, faule 39, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 7,1 11 M. GreenwoodN'Golo Kanté Fenerbahce · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 France · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fenerbahce · 2025-26: mecze 14, gole 2, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Chelsea · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 91 N. KantéOğuz Aydın Fenerbahce · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 3, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Türkiye · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Turkey · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Fenerbahce · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Fenerbahce · 2024-25: mecze 25, gole 7, asysty 3, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Alanyaspor · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fenerbahce · 2023-24: mecze 35, gole 13, asysty 8, faule 28, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 7,2 Alanyaspor · 2023-24: mecze 1, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 70 O. AydınMuhammed Kerem Aktürkoğlu Fenerbahce · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 3, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Türkiye · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Turkey · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Fenerbahce · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Benfica · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Benfica · 2024-25: mecze 30, gole 11, asysty 9, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 Galatasaray · 2024-25: mecze 3, gole 2, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Galatasaray · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 K. AktürkoğluVedat Muriqi Fenerbahce · 2026-27: mecze 8, gole 7, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Kosovo · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Mallorca · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mallorca · 2024-25: mecze 29, gole 7, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 2, ocena 6,9 Mallorca · 2023-24: mecze 29, gole 7, asysty 2, faule 39, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 19 V. Muriqi
Ederson Santana de Moraes
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27700——17,7
2025-262400——8 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nathan Benjamin Aké
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce8006—07,0
2026-27Netherlands3002—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Milan Škriniar
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce8106—17,3
2026-27Slovakia4003—07,4
2025-26Fenerbahce200——0—
2024-25Fenerbahce163023—27,0
2024-25Paris SG000——0—
2023-24Paris SG400——0—
2023-24Inter000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nélson Cabral Semedo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce8009—07,1
2026-27Portugal4002—16,6
2025-26Fenerbahce261320—86,9
2024-25Wolves340448—86,8
2023-24Wolves000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Archibald Norman Brown
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce7016—07,2
2025-26Fenerbahce3129—07,7
2024-25Gent000——0—
2024-25Kilmarnock000——0—
2024-25Sheffield United000——0—
2023-24Gent3104——3 1—
2023-24Sheffield United1400——3—
2023-24Lausanne3008—06,6
2023-24Kilmarnock100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mattéo Elias Kenzo Guendouzi Olié
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce81012—17,3
2025-26Lazio1001—07,2
2025-26Fenerbahce110——1—
2024-25Lazio371328—77,1
2023-24Lazio332326—3 16,9
2023-24Marseille000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mason Will John Greenwood
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce84 (1 z karnych)24—17,7
2025-26Marseille11 (1 z karnych)01—07,7
2024-25Marseille3422 (7 z karnych)524—37,6
2024-25Getafe—00————
2023-24Getafe338 (2 z karnych)639—6 17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

N'Golo Kanté
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce8007—07,1
2026-27France000——0—
2025-26Fenerbahce142016—37,1
2023-24Chelsea000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oğuz Aydın
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce8238—27,3
2026-27Türkiye100——07,0
2026-27Turkey100——07,0
2025-26Fenerbahce300——06,7
2024-25Fenerbahce257315—17,3
2024-25Alanyaspor—00————
2023-24Fenerbahce3513 (2 z karnych)828—3 17,2
2023-24Alanyaspor130——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Muhammed Kerem Aktürkoğlu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce7134—17,0
2026-27Türkiye200——06,2
2026-27Turkey200——06,2
2025-26Fenerbahce4001—06,5
2025-26Benfica100——06,7
2024-25Benfica3011919—37,3
2024-25Galatasaray322——07,7
2023-24Galatasaray500——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vedat Muriqi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce87111—17,5
2026-27Kosovo3101—06,9
2025-26Mallorca100——0—
2024-25Mallorca297 (2 z karnych)229—1 26,9
2023-24Mallorca297 (1 z karnych)239—57,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (20/10/2026) zachowanych.

Transfery
Co to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfery nie zostały jeszcze pobrane: pojawiają się przy kolejnych pobraniach, po kilka drużyn naraz.

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Najbliższe mecze

Ostatnie mecze

DataMeczWynik
20/10/2026Fenerbahce – Slavia Praha2 – 2
14/10/2026Aston Villa – Fenerbahce6 – 0
10/09/2026Fenerbahce – Roma1 – 1
26/08/2026Lyon – Fenerbahce1 – 2
18/08/2026Fenerbahce – Lyon1 – 1
11/08/2026Sturm Graz – Fenerbahce0 – 1
05/08/2026Fenerbahce – Sturm Graz2 – 0
29/07/2026Gornik Zabrze – Fenerbahce1 – 1
21/07/2026Fenerbahce – Gornik Zabrze1 – 0

Występy zawodników
Co to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#ZawodnikPozycjaWiekMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcenaStatus
15N. AkéNathan Benjamin Aké
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce8006—07,0
2026-27Netherlands3002—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca3088720006—07podstawowy skład
37M. ŠkriniarMilan Škriniar
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce8106—17,3
2026-27Slovakia4003—07,4
2025-26Fenerbahce200——0—
2024-25Fenerbahce163023—27,0
2024-25Paris SG000——0—
2023-24Paris SG400——0—
2023-24Inter000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca3088699106—17,3podstawowy skład
6M. GuendouziMattéo Elias Kenzo Guendouzi Olié
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce81012—17,3
2025-26Lazio1001—07,2
2025-26Fenerbahce110——1—
2024-25Lazio371328—77,1
2023-24Lazio332326—3 16,9
2023-24Marseille000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik26886821012—17,3podstawowy skład
11M. GreenwoodMason Will John Greenwood
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce84 (1 z karnych)24—17,7
2025-26Marseille11 (1 z karnych)01—07,7
2024-25Marseille3422 (7 z karnych)524—37,6
2024-25Getafe—00————
2023-24Getafe338 (2 z karnych)639—6 17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2487597424—17,7podstawowy skład
91N. KantéN'Golo Kanté
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce8007—07,1
2026-27France000——0—
2025-26Fenerbahce142016—37,1
2023-24Chelsea000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik3487589007—07,1podstawowy skład
31EdersonEderson Santana de Moraes
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27700——17,7
2025-262400——8 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz327763000——17,7podstawowy skład
27Nélson SemedoNélson Cabral Semedo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce8009—07,1
2026-27Portugal4002—16,6
2025-26Fenerbahce261320—86,9
2024-25Wolves340448—86,8
2023-24Wolves000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca3286563009—07,1rotacja
3A. BrownArchibald Norman Brown
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce7016—07,2
2025-26Fenerbahce3129—07,7
2024-25Gent000——0—
2024-25Kilmarnock000——0—
2024-25Sheffield United000——0—
2023-24Gent3104——3 1—
2023-24Sheffield United1400——3—
2023-24Lausanne3008—06,6
2023-24Kilmarnock100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2376521016—07,2rotacja
19V. MuriqiVedat Muriqi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce87111—17,5
2026-27Kosovo3101—06,9
2025-26Mallorca100——0—
2024-25Mallorca297 (2 z karnych)229—1 26,9
2023-24Mallorca297 (1 z karnych)239—57,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik31854147111—17,5rotacja
17İ. Kahveciİrfan Can Kahveci
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce7239—17,3
2026-27Turkey100——0—
2026-27Türkiye100——0—
2025-26Fenerbahce300——16,2
2024-25Fenerbahce000——0—
2023-24Fenerbahce200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik3075406239—17,3rotacja
70O. AydınOğuz Aydın
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce8238—27,3
2026-27Türkiye100——07,0
2026-27Turkey100——07,0
2025-26Fenerbahce300——06,7
2024-25Fenerbahce257315—17,3
2024-25Alanyaspor—00————
2023-24Fenerbahce3513 (2 z karnych)828—3 17,2
2023-24Alanyaspor130——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2584379238—27,3rotacja
7K. AktürkoğluMuhammed Kerem Aktürkoğlu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce7134—17,0
2026-27Türkiye200——06,2
2026-27Turkey200——06,2
2025-26Fenerbahce4001—06,5
2025-26Benfica100——06,7
2024-25Benfica3011919—37,3
2024-25Galatasaray322——07,7
2023-24Galatasaray500——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2774368134—17rotacja
24J. OosterwoldeJayden Quinn Oosterwolde
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273005—16,8
2025-263004—16,9
2024-25000——0—
2023-24300——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2433210005—16,8rezerwowy
10Marco AsensioMarco Asensio Willemsen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce320——07,3
2025-26Fenerbahce110——0—
2024-25Aston Villa133111—27,1
2024-25Paris SG000——0—
2023-24Paris SG510——0—
2023-24Real Madrid000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik303318720——07,3rezerwowy
5İ. Yüksekİsmail Yüksek
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce7009—06,9
2026-27Turkey2002—07,3
2026-27Türkiye2002—07,3
2025-26Fenerbahce200——0—
2024-25Fenerbahce000——0—
2023-24Fenerbahce300——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2772259009—06,9rotacja
9R. LukakuRomelu Menama Lukaku Bolingoli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce7115—26,3
2026-27Belgium6312—16,8
2025-26Napoli000——0—
2024-25Napoli3614 (3 z karnych)1047—47,0
2024-25Chelsea000——0—
2024-25Roma000——0—
2023-24Roma3213324—5 17,0
2023-24Inter000——0—
2023-24Chelsea—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik3272246115—26,3rotacja
22L. MercanMünir Levent Mercan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275022—07,1
2025-26300——0—
2024-25000——0—
2023-24361529—86,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2552210022—07,1rotacja
18M. MüldürMert Müldür
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Turkey3001—06,8
2026-27Türkiye3001—06,8
2026-27Fenerbahce200——06,6
2025-26Fenerbahce3001—06,9
2024-25Fenerbahce000——0—
2023-24Fenerbahce261419—46,9
2023-24Sassuolo—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca262215700——06,6rezerwowy
13T. ÇetinTarık Çetin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce100——06,3
2025-26Fenerbahce000——0—
2024-25Rizespor1100——16,8
2023-24Rizespor9001—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz29119000——06,3rezerwowy
45N. DorgelesNene Dorgeles
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce4001—06,4
2025-26Fenerbahce4105—27,0
2025-26Salzburg110——0—
2024-25Salzburg3013 (2 z karnych)415—17,4
2023-24Salzburg100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik234079001—06,4rezerwowy
28B. ElmazBartuğ Elmaz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce3001—06,5
2026-27Türkiye200——06,8
2025-26Fenerbahce100——1—
2024-25Fenerbahce000——0—
2023-24Fenerbahce5002—16,5
2023-24Sivasspor5002—16,5
2023-24Marseille—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik223021001—06,5rezerwowy
21K. Peprah OppongKojo Peprah Oppong
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce200——06,9
2025-26Nice5003—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca21202300——06,9rezerwowy
8M. YandaşMert Hakan Yandaş
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,9
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24410——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik31101300——06,9rezerwowy
77O. MimovićOgnjen Mimović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Serbia000——0—
2026-27Fenerbahce0000—00,0
2025-26Fenerbahce—00————
2024-25Fenerbahce000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca21000000—00niewykorzystany
1Kuzey SapazKuzey Sapaz
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz1800—00——0—niewykorzystany
34M. GünokFehmi Mert Günok
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Turkey000——0—
2026-27Fenerbahce000——0—
2026-27Türkiye000——0—
2025-26Besiktas100——07,9
2025-26Fenerbahce000——0—
2024-25Besiktas000——0—
2023-24Besiktas300——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz3600—00——0—niewykorzystany
14Y. DemirYusuf Demir
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rapid Vienna5119—07,2
2026-27SK Rapid5119—07,2
2026-27Fenerbahce000——0—
2025-26SK Rapid8013—0 16,3
2025-26Rapid Vienna8013—0 16,3
2025-26Fenerbahce200——0—
2025-26Galatasaray000——0—
2024-25Fenerbahce—00————
2024-25Galatasaray000——0—
2024-25FC Basel 1893—00————
2023-24FC Basel 189311019—26,8
2023-24Galatasaray000——0—
2023-24Fenerbahce000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2100—00——0—niewykorzystany
17Alaettin EkiciAlaettin Ekici
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik17—————————
67Kamil Efe ÜregenKamil Uregen
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca17—————————

Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.

Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 9

Odeszli w trakcie sezonu 4

Zawodnicy, którzy grali w Fenerbahce w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.

ZawodnikPozycjaMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyOcena
FredPomocnik42231006,8
TaliscaNapastnik1190107,2
A. MusabaNapastnik1020006,6
S. CherifNapastnik108006,3

Historia bezpośrednich meczów

Wszystkie mecze Fenerbahce przeciwko:

Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13