AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Conference League ♂ · Link stały · Historia klubu

Getafe

4mecze (1 sezon(y) w bazie)
25 %zwycięstwa
1,75gole strzelone / mecz
1683Elo ClubElo
Co to jest?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

VDND ostatnie mecze (4), od najstarszego do najnowszego

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wszystkie rozgrywki mecze z rzędu z golem: 4 mecze bez zwycięstwa: 3
po porażce 2-5 z FC Lugano · 1 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 4 meczach (7 strzelone, 9 stracone)

Zmiany miejsca w tabeli
Co to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

14812162024283236404448525660646872768084889296100104108112116120124128132136140144148152156160164165 J1J4 1. kolejka (20/08/2026): 68. miejsce, 3 pkt2. kolejka (27/08/2026): 73. miejsce, 3 pkt3. kolejka (15/10/2026): 65. miejsce, 4 pkt4. kolejka (22/10/2026): 72. miejsce, 4 pkt

72. miejsce po 4. kolejce · najlepsze 65., najgorsze 73. · Porównaj z inną drużyną →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Getafe

Atak · gole na mecz: 0,60 (1,00 u siebie, 0,00 na wyjeździe) · 14,0 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,20 (0,60 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 34, czerwone: 4

Dyscyplina · faule na mecz: 12,3 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 2,80 i czerwone kartki: 1,00 na mecz (fiches de match, mecze: 4)

Bramkarz · David Soria rotacja · obrony: 4, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 6,5

Trener · José Bordalás od 01/04/2023 · prowadzone kluby: 5 od 2009
System: 4-4-2 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 3-5-2 ×2, 5-3-2 ×1)

Forma (API-Football): LWLDDLWLD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Getafe

  • Kontuzja C. Uche · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja Juanmi · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja O. Mangala · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja Z. Romero · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: Djene (Czerwona kartka), I. Azon (Kontuzja)

Composition probable — 4-4-2
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

David Soria Solís 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 13 D. SoriaJohan Andrés Mojica Palacio Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Mallorca · 2025-26: mecze 35, gole 0, asysty 4, faule 29, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,7 Mallorca · 2024-25: mecze 37, gole 1, asysty 2, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Osasuna · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Villarreal · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mallorca · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 3, faule 22, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Osasuna · 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 3, faule 22, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Villarreal · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 J. MojicaJean Yves Valou Getafe · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Villarreal · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 26 J. ValouDani Carvajal 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 2023-24: mecze 28, gole 4, asysty 3, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 2 D. CarvajalDjené Dakonam Ortega 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule 40, spalone —, żółte kartki 10, czerwone: 1, ocena 6,7 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 51, spalone —, żółte kartki 14, czerwone: 1, ocena 6,7 2 D. DakonamMartín Adrián Satriano Costa Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Getafe · 2025-26: mecze 18, gole 6, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Lyon · 2025-26: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Lens · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Lens · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Inter · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brest · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brest · 2023-24: mecze 33, gole 4, asysty 4, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 10 M. SatrianoFrancho Serrano Gracia Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Zaragoza · 2025-26: mecze 34, gole 1, asysty 6, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Zaragoza · 2024-25: mecze 37, gole 4, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Zaragoza · 2023-24: mecze 22, gole 3, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 16 F. SerranoFrancisco Femenía Far Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Getafe · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Getafe · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Villarreal · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Getafe · 2023-24: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 6,8 Villarreal · 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 17 K. FemeníaMario Martín Rielves Getafe · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Real Madrid · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Getafe · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Real Madrid · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 1, faule 50, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 3, ocena 6,6 Valladolid · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 1, faule 50, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 2, ocena 6,6 Real Madrid · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 6 M. MartínIván Azón Monzón Getafe · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Como · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ipswich · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Como · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zaragoza · 2024-25: mecze 23, gole 6, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Como · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zaragoza · 2023-24: mecze 36, gole 5, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 20 I. AzónRamón Terrats Espacio Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Villarreal · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Espanol · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Villarreal · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Getafe · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Villarreal · 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 11 R. Terrats
David Soria Solís
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27300——06,5
2025-26000——0—
2024-253800——27,1
2023-2438001—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Johan Andrés Mojica Palacio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3113—17,1
2025-26Mallorca350429—6 16,7
2024-25Mallorca371218—56,8
2024-25Osasuna—00————
2024-25Villarreal—00————
2023-24Mallorca330322—16,7
2023-24Osasuna300322—16,7
2023-24Villarreal—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jean Yves Valou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe100——06,5
2025-26Villarreal—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daniel Carvajal Ramos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Real Madrid000——0—
2024-25Real Madrid8103—27,3
2023-24Real Madrid284323—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Djené Dakonam Ortega
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273004—06,6
2025-26000——0—
2024-25320040—10 16,7
2023-24330051—14 16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Martín Adrián Satriano Costa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3022—17,0
2025-26Getafe186121—56,8
2025-26Lyon6105—06,4
2025-26Lens2003—06,0
2024-25Lens7004—06,6
2024-25Inter000——0—
2024-25Brest—00————
2023-24Brest334418—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francho Serrano Gracia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe300——06,7
2025-26Zaragoza341616—06,9
2024-25Zaragoza37429—36,9
2023-24Zaragoza22316—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Femenía Far
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3004—16,3
2025-26Getafe100——06,9
2024-25Getafe300121—76,9
2024-25Villarreal280121—76,9
2023-24Getafe360024—8 16,8
2023-24Villarreal230024—76,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mario Martín Rielves
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe2003—06,3
2025-26Real Madrid600——0—
2025-26Getafe2101—07,3
2024-25Real Madrid330150—8 36,6
2024-25Valladolid300150—7 26,6
2023-24Real Madrid5001—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iván Azón Monzón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe5115—16,7
2026-27Como000——0—
2025-26Ipswich200——06,3
2025-26Como—00————
2024-25Zaragoza236227—26,9
2024-25Como000——0—
2023-24Zaragoza365132—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ramón Terrats Espacio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3002—06,9
2025-26Villarreal5002—06,6
2025-26Espanol200——06,5
2024-25Villarreal110113—17,1
2024-25Getafe1001—06,9
2023-24Villarreal260215—46,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (25/10/2026) zachowanych.

Transfery
Co to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfery nie zostały jeszcze pobrane: pojawiają się przy kolejnych pobraniach, po kilka drużyn naraz.

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Najbliższe mecze

Ostatnie mecze

DataMeczWynik
22/10/2026Getafe – FC Lugano2 – 5
15/10/2026Universitatea Craiova – Getafe1 – 1
27/08/2026FK Partizan – Getafe2 – 1
20/08/2026Getafe – FK Partizan3 – 1

Występy zawodników
Co to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#ZawodnikPozycjaWiekMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcenaStatus
20Iván AzónIván Azón Monzón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe5115—16,7
2026-27Como000——0—
2025-26Ipswich200——06,3
2025-26Como—00————
2024-25Zaragoza236227—26,9
2024-25Como000——0—
2023-24Zaragoza365132—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2354337115—16,7podstawowy skład
2D. DakonamDjené Dakonam Ortega
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273004—06,6
2025-26000——0—
2024-25320040—10 16,7
2023-24330051—14 16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca3433270004—06,6podstawowy skład
13David SoriaDavid Soria Solís
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27300——06,5
2025-26000——0—
2024-253800——27,1
2023-2438001—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz323327000——06,5podstawowy skład
10M. SatrianoMartín Adrián Satriano Costa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3022—17,0
2025-26Getafe186121—56,8
2025-26Lyon6105—06,4
2025-26Lens2003—06,0
2024-25Lens7004—06,6
2024-25Inter000——0—
2024-25Brest—00————
2023-24Brest334418—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2433270022—17podstawowy skład
16Francho SerranoFrancho Serrano Gracia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe300——06,7
2025-26Zaragoza341616—06,9
2024-25Zaragoza37429—36,9
2023-24Zaragoza22316—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik243324800——06,7podstawowy skład
11Ramón TerratsRamón Terrats Espacio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3002—06,9
2025-26Villarreal5002—06,6
2025-26Espanol200——06,5
2024-25Villarreal110113—17,1
2024-25Getafe1001—06,9
2023-24Villarreal260215—46,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2533245002—06,9podstawowy skład
17Kiko FemeníaFrancisco Femenía Far
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3004—16,3
2025-26Getafe100——06,9
2024-25Getafe300121—76,9
2024-25Villarreal280121—76,9
2023-24Getafe360024—8 16,8
2023-24Villarreal230024—76,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik3432225004—16,3rotacja
22J. MojicaJohan Andrés Mojica Palacio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3113—17,1
2025-26Mallorca350429—6 16,7
2024-25Mallorca371218—56,8
2024-25Osasuna—00————
2024-25Villarreal—00————
2023-24Mallorca330322—16,7
2023-24Osasuna300322—16,7
2023-24Villarreal—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca3332202113—17,1rotacja
24Z. RomeroZaid Abner Romero
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe2002—16,4
2025-26Club Brugge18208—2 17,1
2025-26Getafe151011—47,0
2024-25Club Brugge35004—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

kontuzjowany
Obrońca2622180002—16,4rotacja
19E. ÜnalEnes Ünal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe2204—07,8
2025-26Bournemouth100——06,2
2024-25Bournemouth000——0—
2023-24Bournemouth162210—16,7
2023-24Getafe3015—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2822169204—07,8rotacja
23O. MangalaOrel Johnson Mangala
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe2005—16,8
2026-27Lyon000——0—
2025-26Lyon300——06,7
2024-25Everton191024—26,9
2024-25Lyon100——06,3
2024-25Nott'm Forest—00————
2023-24Nott'm Forest201023—66,7
2023-24Lyon82011—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

kontuzjowany
Pomocnik2722169005—16,8rotacja
21Andrés GarcíaAndrés García Robledo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3102—06,8
2025-26Aston Villa1001—16,3
2024-25Levante213315—37,0
2024-25Alcorcon000——0—
2023-24Levante271329—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2231115102—06,8rotacja
9Borja MayoralBorja Mayoral Moya
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273002—26,6
2025-263001—06,5
2024-25245 (1 z karnych)19—06,8
2023-242715 (4 z karnych)131—27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2831107002—26,6rotacja
6Mario MartínMario Martín Rielves
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe2003—06,3
2025-26Real Madrid600——0—
2025-26Getafe2101—07,3
2024-25Real Madrid330150—8 36,6
2024-25Valladolid300150—7 26,6
2023-24Real Madrid5001—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik212191003—06,3rotacja
3DavinchiDavid Cordón Mancha
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—06,6
2025-26140027—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca182168002—06,6rotacja
4S. SazonovSaba Sazonov
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe2004—16,5
2026-27Georgia0000—00,0
2025-26Torino000——0—
2024-25Torino100——0—
2024-25Empoli000——0—
2023-24Torino120010—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca232148004—16,5rotacja
26J. ValouJean Yves Valou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe100——06,5
2025-26Villarreal—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca20119000——06,5rezerwowy
8N. GudeljNemanja Gudelj
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Serbia600——0—
2026-27Getafe110——07,3
2025-26Sevilla342040—96,7
2024-25Sevilla000——0—
2023-24Sevilla100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik34119010——07,3rezerwowy
5A. AbqarAbdelkabir Abqar
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe1004—15,7
2025-26Getafe1001—06,7
2024-25Alaves290147—136,8
2023-24Alaves310032—106,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca261168004—15,7rezerwowy
30Óscar LópezÓscar David López Raslan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27200——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik19201000——06,6rotacja
28Alberto RiscoAlberto Risco Alcántara
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,9
2025-26000——0—
2024-2511001—06,5
2023-248001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik201021001—06,9rezerwowy
32JoseluJosé Luis Pérez del Amo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe1001—06,2
2025-26Getafe2001—05,7
2024-25Real Madrid—00————
2024-25Valencia—00————
2023-24Real Madrid3410210—16,8
2023-24Valencia—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik211013001—06,2rezerwowy
15S. BoselliJuan Sebastián Boselli Graf
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,3
2025-2611006—46,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca22108001—06,3rezerwowy
29Curro BurgosFrancisco Burgos Barrionuevo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2100—00——0—niewykorzystany
35Diego FerrerDiego Ferrer Martínez
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz1800—00——0—niewykorzystany
27Ebrahima DrammehEbrahima Drammeh
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik1900—00——0—niewykorzystany
1J. LetáčekJiří Letáček
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—
2025-26300——06,6
2024-25000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz2600—00——0—niewykorzystany
34JesúsJesús Martínez Girón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe000——0—
2024-25Valladolid000——0—
2023-24Valladolid000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2100—00——0—niewykorzystany
31M. HamdouneMohamed Yassine Hamdoune
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2100—00——0—niewykorzystany
33Moha AchrafMoha Achraf
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2000—00——0—niewykorzystany
44Adrián RiquelmeAdrián Riquelme
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik19—————————
33Alvaro GutierrezAlvaro Gutierrez

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Pomocnik17—————————
12Christantus UcheChristantus Ugonna Uche
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Crystal Palace3002—06,7
2025-26Getafe31110—17,2
2024-25Getafe334655—8 26,9
2023-24AD Ceuta FC3600——10 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

kontuzjowany
Pomocnik22—————————
2Dani CarvajalDaniel Carvajal Ramos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Real Madrid000——0—
2024-25Real Madrid8103—27,3
2023-24Real Madrid284323—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca33—————————
35Jorge BenitoJorge Benito de Valle Martín
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz19—————————
41Jorge MontesJorge Montes
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-262101—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca21—————————
—Mady MacalouMady Macalou

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Pomocnik——————————

Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.

Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 4

Historia bezpośrednich meczów

Wszystkie mecze Getafe przeciwko:

Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13