Primeira Liga ♂ · Link stały · Historia klubu
Gil Vicente
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
NVVDN ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie mecze bez gola: 2
po remisie 0-0 z Guimaraes · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 3 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
9. miejsce po 10. kolejce · najlepsze 3., najgorsze 11. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Gil Vicente
Atak · gole na mecz: 1,00 (1,00 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 13,2 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 25% meczów · karne: 3 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta
Obrona · stracone na mecz: 0,80 (0,50 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 19, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 13,4 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 49)
Bramkarz · Lucão · obrony: 16, 76% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,63 · ocena 7,1
Trener · Luís Pinto od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 10 od 2018
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 5-4-1 ×1)
Forma (API-Football): WWDLLDWW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Gil Vicente
- Zawieszenie Marvin Elimbi Gilbert · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Gil Vicente – Porto) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Gil Vicente | 8 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 7,1 |
| 2025-26 | Gil Vicente | 8 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Farense | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | OFI | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | OFI Crete | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Farense | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jonathan Buatu Mananga| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Gil Vicente | 8 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Gil Vicente | 30 | 1 | 1 | 28 | — | 4 | 6,7 |
| 2024-25 | Gil Vicente | 21 | 0 | 2 | 22 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Gil Vicente | 5 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 7,2 |
| 2023-24 | Valenciennes | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ricardo Sousa Esgaio| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Gil Vicente | 8 | 0 | 0 | 13 | — | 3 | 7,0 |
| 2025-26 | Sp Lisbon | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Sp Lisbon | 9 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Sp Lisbon | 28 | 0 | 4 | 26 | — | 7 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
David Miguel Madeira Moreira| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Gil Vicente | 6 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Sp Lisbon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Sp Lisbon | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Weverson Moreira da Costa| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Gil Vicente | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Gil Vicente | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Arouca | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Arouca | 26 | 1 | 1 | 21 | — | 4 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Andreas Sejr Lausen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Gil Vicente | 8 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | FC Fredericia | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Murilo de Souza Costa| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 31 | 10 (6 z karnych) | 4 | 12 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Santiago García González| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Gil Vicente | 6 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Gil Vicente | 32 | 6 | 3 | 48 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | Gil Vicente | 27 | 4 | 2 | 24 | — | 10 | 6,9 |
| 2024-25 | Getafe | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Getafe | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Diogo Ferreira Prioste| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Gil Vicente | 6 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Benfica | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Benfica | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gil Pinto Martins| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 1 | 2 | 8 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joelson Augusto Mendes Mango Fernandes| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Gil Vicente | 7 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Gil Vicente | 23 | 1 | 3 | 19 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Hatayspor | 34 | 3 (1 z karnych) | 3 | 36 | — | 8 | 6,8 |
| 2023-24 | Hatayspor | 0 | 2 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 54
- 03/09/2026 GuilhermeGuilherme Henrique Bernardineli Gomes
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Konyaspor 3 0 0 — — 0 — 2024-25 Konyaspor 34 0 8 28 — 3 7,1 2024-25 Guimaraes — 0 0 — — — — 2023-24 Konyaspor 37 5 (1 z karnych) 7 16 — 1 7,4 2023-24 Guimaraes — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Flamengo - 02/09/2026 GuilhermeGuilherme Henrique Bernardineli Gomes
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Konyaspor 3 0 0 — — 0 — 2024-25 Konyaspor 34 0 8 28 — 3 7,1 2024-25 Guimaraes — 0 0 — — — — 2023-24 Konyaspor 37 5 (1 z karnych) 7 16 — 1 7,4 2023-24 Guimaraes — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Flamengo - 10/08/2026 SamuelSamuel Samuel
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rio Ave 1 0 0 — — 0 6,5 2026-27 Gil Vicente 0 0 0 0 — 0 0,0 2024-25 Porto 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Porto 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od FC Porto - 09/08/2026 SamuelSamuel Samuel
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rio Ave 1 0 0 — — 0 6,5 2026-27 Gil Vicente 0 0 0 0 — 0 0,0 2024-25 Porto 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Porto 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od FC Porto - 06/07/2026 José SilvaJosé Augusto Silva
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 3 0 0 1 — 0 5,1 2025-26 Arouca 4 0 0 1 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sporting CP - 06/07/2026 David MoreiraDavid Miguel Madeira Moreira
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 6 0 0 5 — 0 6,7 2025-26 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Lisbon — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sporting CP - 05/07/2026 WalaceWalace Walace
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 2 2 (1 z karnych) 0 0 — 0 7,6 2024-25 Udinese — 0 0 — — — — 2023-24 Udinese 37 2 0 42 — 7 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Atletico Paranaense - 05/07/2026 David MoreiraDavid Miguel Madeira Moreira
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 6 0 0 5 — 0 6,7 2025-26 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Lisbon — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sporting CP - 05/07/2026 José SilvaJosé Augusto Silva
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 3 0 0 1 — 0 5,1 2025-26 Arouca 4 0 0 1 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sporting CP - 04/07/2026 WalaceWalace Walace
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 2 2 (1 z karnych) 0 0 — 0 7,6 2024-25 Udinese — 0 0 — — — — 2023-24 Udinese 37 2 0 42 — 7 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Atletico Paranaense - 02/07/2026 Diogo Ferreira PriosteDiogo Ferreira Prioste
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 6 0 0 6 — 0 7,1 2025-26 Benfica 4 0 0 — — 0 — 2024-25 Benfica 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Benfica - 01/07/2026 A. LausenAndreas Sejr Lausen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 8 0 0 6 — 1 6,6 2023-24 FC Fredericia — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Esbjerg - 30/06/2026 Ricardo EsgaioRicardo Sousa Esgaio
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 8 0 0 13 — 3 7,0 2025-26 Sp Lisbon 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Lisbon 9 0 0 3 — 0 6,6 2023-24 Sp Lisbon 28 0 4 26 — 7 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Fatih Karagümrük - 30/06/2026 A. LausenAndreas Sejr Lausen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 8 0 0 6 — 1 6,6 2023-24 FC Fredericia — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Esbjerg - 30/06/2026 A. MoreiraAgustín Nahuel Moreira Morales
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 0 — 0 4,2 2025-26 20 2 1 16 — 3 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Progreso - 30/06/2026 M. FernándezMartín Fernández Benítez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 2 0 0 2 — 0 4,3 2025-26 Gil Vicente 25 1 1 17 — 2 1 6,4 2025-26 Albacete 14 0 0 10 — 4 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Boston River - 29/06/2026 J. AguirreJ. Aguirre
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Panetolikos - 29/06/2026 M. FernándezMartín Fernández Benítez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 2 0 0 2 — 0 4,3 2025-26 Gil Vicente 25 1 1 17 — 2 1 6,4 2025-26 Albacete 14 0 0 10 — 4 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Boston River - 29/06/2026 R. BaturinaRoko Baturina
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 AC Horsens 16 2 0 9 — 0 6,7 2025-26 Gil Vicente — 0 0 — — — — 2024-25 Malaga 24 2 1 13 — 1 6,5 2024-25 Gil Vicente 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Santander — 0 0 — — — — 2023-24 Gil Vicente 15 2 0 9 — 0 6,7 2023-24 Santander 12 1 0 4 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od AC Horsens - 29/06/2026 A. MoreiraAgustín Nahuel Moreira Morales
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 0 — 0 4,2 2025-26 20 2 1 16 — 3 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Progreso - 01/02/2026 Gil Pinto MartinsGil Pinto Martins
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 8 1 2 8 — 1 6,8 2025-26 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Porto B - 31/01/2026 Gil Pinto MartinsGil Pinto Martins
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 8 1 2 8 — 1 6,8 2025-26 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Porto B - 28/01/2026 WeversonWeverson Moreira da Costa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 4 0 0 3 — 1 7,0 2025-26 Gil Vicente 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Arouca 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Arouca 26 1 1 21 — 4 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Fortaleza EC - 26/01/2026 Héctor HernándezHéctor José Hernández Marrero
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 7 3 (1 z karnych) 1 7 — 2 6,5 2025-26 Gil Vicente 9 2 1 7 — 1 6,7 2024-25 Chaves — 0 0 — — — — 2023-24 Chaves 32 14 (5 z karnych) 1 21 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Corinthians - 25/01/2026 Héctor HernándezHéctor José Hernández Marrero
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 7 3 (1 z karnych) 1 7 — 2 6,5 2025-26 Gil Vicente 9 2 1 7 — 1 6,7 2024-25 Chaves — 0 0 — — — — 2023-24 Chaves 32 14 (5 z karnych) 1 21 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Corinthians
Odejścia 57
- 09/09/2026 Zé CarlosJosé Carlos Natário Ferreira
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 6 0 0 9 — 1 6,7 2025-26 Gil Vicente 29 0 0 21 — 6 6,7 2024-25 Gil Vicente 31 0 0 33 — 4 6,9 2024-25 Farense 9 0 0 11 — 1 1 6,7 2024-25 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Gil Vicente 32 0 0 7 — 4 6,6 2023-24 Vitória SC 23 0 0 7 — 4 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Rio Ave - 08/09/2026 Carlos EduardoCarlos Eduardo Borges Parente
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 2 0 0 3 — 0 6,4 2025-26 Gil Vicente 15 2 0 11 — 0 6,5 2024-25 Gil Vicente 7 0 0 4 — 1 6,6 2024-25 Alanyaspor 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Alanyaspor 38 4 1 24 — 3 6,8 2023-24 Gil Vicente 10 0 0 4 — 1 6,6 2023-24 Maritimo 2 0 0 — — 1 — 2023-24 CS Marítimo 2 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Sabah FA - 03/09/2026 F. CáseresFacundo Agustín Cáseres
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 3 0 0 2 — 2 6,9 2025-26 Gil Vicente 28 0 0 52 — 7 6,8 2024-25 Gil Vicente 20 0 0 21 — 3 7,1 2024-25 Farense 0 0 0 21 — 0 7,1 2023-24 Gil Vicente 27 0 0 23 — 6 1 6,7 2023-24 Farense 21 0 0 23 — 6 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Santos Laguna - 02/09/2026 G. KonanGhislain N'Clomande Konan
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolves 1 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 Gil Vicente 29 0 0 23 — 5 6,7 2024-25 Burgos 2 0 0 — — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Wolves - 02/09/2026 F. CáseresFacundo Agustín Cáseres
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 3 0 0 2 — 2 6,9 2025-26 Gil Vicente 28 0 0 52 — 7 6,8 2024-25 Gil Vicente 20 0 0 21 — 3 7,1 2024-25 Farense 0 0 0 21 — 0 7,1 2023-24 Gil Vicente 27 0 0 23 — 6 1 6,7 2023-24 Farense 21 0 0 23 — 6 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Santos Laguna - 31/08/2026 G. KonanGhislain N'Clomande Konan
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolves 1 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 Gil Vicente 29 0 0 23 — 5 6,7 2024-25 Burgos 2 0 0 — — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Wolves - 30/07/2026 M. GordićMiloš Gordić
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Gordic Milos - 17/07/2026 Diogo CostaDiogo Meireles da Costa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Portugal 5 0 0 — — 0 7,4 2026-27 Porto 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Porto 32 0 0 — — 1 7,0 2025-26 Gil Vicente 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Gil Vicente 2 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Porto 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Porto 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Amarante - 16/07/2026 Diogo CostaDiogo Meireles da Costa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Portugal 5 0 0 — — 0 7,4 2026-27 Porto 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Porto 32 0 0 — — 1 7,0 2025-26 Gil Vicente 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Gil Vicente 2 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Porto 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Porto 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Amarante - 07/07/2026 J. MutomboJonathan Mutombo Mawesi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Torreense 1 0 0 3 — 1 3,2 2025-26 Gil Vicente 3 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Gil Vicente 15 0 0 11 — 3 6,6 2023-24 Guimaraes 2 1 0 — — 1 1 — 2023-24 Vitória SC — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Torreense - 06/07/2026 Rodrigo RodriguesRodrigo Prata Deusdado Rodrigues
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 4 0 0 3 — 2 6,5 2024-25 1 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sporting CP B - 06/07/2026 J. MutomboJonathan Mutombo Mawesi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Torreense 1 0 0 3 — 1 3,2 2025-26 Gil Vicente 3 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Gil Vicente 15 0 0 11 — 3 6,6 2023-24 Guimaraes 2 1 0 — — 1 1 — 2023-24 Vitória SC — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Torreense - 05/07/2026 R. BaturinaRoko Baturina
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 AC Horsens 16 2 0 9 — 0 6,7 2025-26 Gil Vicente — 0 0 — — — — 2024-25 Malaga 24 2 1 13 — 1 6,5 2024-25 Gil Vicente 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Santander — 0 0 — — — — 2023-24 Gil Vicente 15 2 0 9 — 0 6,7 2023-24 Santander 12 1 0 4 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do FC Aarau - 05/07/2026 Rodrigo RodriguesRodrigo Prata Deusdado Rodrigues
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 4 0 0 3 — 2 6,5 2024-25 1 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sporting CP B - 04/07/2026 R. BaturinaRoko Baturina
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 AC Horsens 16 2 0 9 — 0 6,7 2025-26 Gil Vicente — 0 0 — — — — 2024-25 Malaga 24 2 1 13 — 1 6,5 2024-25 Gil Vicente 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Santander — 0 0 — — — — 2023-24 Gil Vicente 15 2 0 9 — 0 6,7 2023-24 Santander 12 1 0 4 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do FC Aarau - 30/06/2026 Daniel FigueiraDaniel Alexis Leite Figueira
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Gil Vicente 9 0 0 — — 2 6,8 2025-26 Estoril 3 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Gil Vicente 3 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Estoril 1 0 0 1 — 0 6,3 2023-24 Estoril 12 0 0 — — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do FC Noah - 30/06/2026 J. AguirreJ. Aguirre
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Torreense - 30/06/2026 Luís EstevesLuís André Leite Esteves
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Gil Vicente 32 4 7 34 — 3 1 7,0 2024-25 Nacional 33 0 3 34 — 6 7,0 2023-24 Gil Vicente 33 0 3 34 — 6 7,0 2023-24 Nacional 33 2 0 — — 5 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Atlas - 29/06/2026 Gui BelezaGuilherme Beleza Braga Figueiredo
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Beleza Braga Figueiredo Guilherme - 29/06/2026 Guilherme FreitasGuilherme Freitas
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Guilherme Freitas - 29/06/2026 Gustavo VarelaGustavo Miguel Pereira de Sousa Varela
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Monza 1 2 0 2 — 0 7,7 2025-26 Gil Vicente 31 4 3 15 — 3 6,7 2024-25 Benfica 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Benfica 1 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Benfica - 29/06/2026 Gustavo VeigaGustavo Gomes Veiga de Oliveira
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Santa Clara 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Gustavo - 29/06/2026 Hevertton SantosHevertton Ciriaco Santos
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 PFC Levski Sofia 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Gil Vicente 24 0 1 11 — 4 1 6,6 2025-26 QPR 3 1 0 1 — 1 7,0 2024-25 Vitória SC 6 0 0 4 — 0 6,7 2024-25 QPR 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do QPR - 29/06/2026 M. FernándezMartín Fernández Benítez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 2 0 0 2 — 0 4,3 2025-26 Gil Vicente 25 1 1 17 — 2 1 6,4 2025-26 Albacete 14 0 0 10 — 4 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Boston River - 29/06/2026 R. SousaR. Sousa
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Sousa Rodrigo
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Vinicius Lopes a um golo de igualar Gabriel Silva Record · pt. 21:54
- Luís Pinto sobre Cristiano Ronaldo: «Como português, gostava que a despedida fosse diferente» Record · pt. 15:26
- Luís Pinto alerta para os perigos do Santa Clara: «É um adversário que está onde está por mérito» Record · pt. 15:24
- Lucas França ainda está em dúvida e Neneca deve ser titular na baliza do Santa Clara Record · czw. 21:31
- Direção Técnica Nacional valida expulsão no Gil Vicente-FC Porto e amarelo no Santa Clara-Benfica Record · śr. 19:47 · Zawieszenie
- Gil Vicente entra em modo recuperação após ciclo infernal Record · śr. 09:27
- APCVD envia informações ao MP sobre agressões no V. Guimarães-Racing Power e São Mamede-Necessidades Record · wt. 20:03 · Sędziowanie
- Luís Pinto: «Julgo que maior pragmatismo em frente à baliza podia ter dado os três pontos» Record · wt. 01:46
- A crónica do Gil Vicente-V. Guimarães, 0-0: um belo comprimido para adormecer Record · wt. 01:34
- David Moreira: «Foi um jogo difícil. O V. Guimarães é uma equipa muito forte e competitiva» Record · wt. 01:13
- Gil Vicente-V. Guimarães, 0-0 Record · wt. 00:07
- Novas imagens da agressão da presidente do Racing Power a árbitra no jogo com o V. Guimarães Record · pon. 01:56 · Sędziowanie
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Gil Vicente 421 30N 282 Primeira Liga ♂ · niedz. 20:00 Gil Vicente
Estoril nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 18:00 Estrela
Gil Vicente nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 18:00 Gil Vicente
Sp Lisbon nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 18:00 Alverca
Gil Vicente nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 18:00 Gil Vicente
Arouca nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 18:00 Nacional
Gil Vicente nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 18:00 Rio Ave
Gil Vicente nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 02/11/2026 | Gil Vicente – Guimaraes | 0 – 0 |
| 24/10/2026 | Gil Vicente – Porto | 0 – 1 |
| 19/10/2026 | Sp Braga – Gil Vicente | 1 – 2 |
| 09/10/2026 | Moreirense – Gil Vicente | 0 – 1 |
| 19/09/2026 | Gil Vicente – Maritimo | 1 – 1 |
| 13/09/2026 | Benfica – Gil Vicente | 3 – 1 |
| 06/09/2026 | Gil Vicente – Academico Viseu | 0 – 1 |
| 30/08/2026 | Famalicao – Gil Vicente | 0 – 0 |
| 24/08/2026 | Gil Vicente – Casa Pia | 2 – 0 |
| 09/08/2026 | Gil Vicente – Rio Ave | 1 – 0 |
| 16/05/2026 | Sp Lisbon – Gil Vicente | 3 – 0 |
| 11/05/2026 | Gil Vicente – Arouca | 1 – 3 |
| 03/05/2026 | Rio Ave – Gil Vicente | 0 – 0 |
| 27/04/2026 | Gil Vicente – Casa Pia | 2 – 1 |
| 18/04/2026 | Gil Vicente – Guimaraes | 0 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39 | Jonathan BuatuJonathan Buatu Mananga
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 32 | 8 | 8 | 720 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 7 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | LucãoLucas Alexandre Galdino de Azevedo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 25 | 8 | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 7,1 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | M. Elimbi GilbertMarvin Elimbi Gilbert
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 8 | 8 | 718 | 0 | 0 | 8 | — | 2 | 7 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 | Ricardo EsgaioRicardo Sousa Esgaio
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 33 | 8 | 8 | 693 | 0 | 0 | 13 | — | 3 | 7 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Gil Pinto MartinsGil Pinto Martins
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 8 | 8 | 582 | 1 | 2 | 8 | — | 1 | 6,8 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | A. LausenAndreas Sejr Lausen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 8 | 6 | 514 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | Héctor HernándezHéctor José Hernández Marrero
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 30 | 7 | 6 | 465 | 3 | 1 | 7 | — | 2 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | MuriloMurilo de Souza Costa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 7 | 5 | 485 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Santi GarcíaSantiago García González
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 6 | 5 | 477 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 86 | Diogo Ferreira PriosteDiogo Ferreira Prioste
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 6 | 5 | 454 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 7,1 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Joelson FernandesJoelson Augusto Mendes Mango Fernandes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 7 | 4 | 324 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,8 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 | David MoreiraDavid Miguel Madeira Moreira
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 6 | 4 | 463 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | WeversonWeverson Moreira da Costa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 4 | 4 | 223 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Zé CarlosJosé Carlos Natário Ferreira
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 6 | 2 | 247 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | M. KabaMohamed Kaba
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 6 | 1 | 195 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | M. FernándezMartín Fernández Benítez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 2 | 1 | 73 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 4,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | A. MoreiraAgustín Nahuel Moreira Morales
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 2 | 1 | 67 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | T. TouréTidjany Chabrol Touré
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 6 | 0 | 95 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | José SilvaJosé Augusto Silva
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 3 | 0 | 61 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | WalaceWalace Walace
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 2 | 0 | 59 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 7,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | EspigaresAntonio Espigares Morillas
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 2 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | GuilhermeGuilherme Henrique Bernardineli Gomes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 1 | 0 | 18 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 82 | Gonçalo Maia PereiraGonçalo Maia Pereira
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | A. PicornellAndré Carl Picornell
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 94 | SamuelSamuel Samuel
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | M. TeixeiraM. Teixeira
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Sergio BermejoSergio Bermejo Lillo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 28 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | T. FerreiraTiago Ferreira
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 59 | A. TchaptchetWandja Allan Tchaptchet
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 10
Odeszli w trakcie sezonu 2
Zawodnicy, którzy grali w Gil Vicente w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| F. Cáseres | Pomocnik | 3 | 3 | 184 | 0 | 0 | 6,9 |
| Carlos Eduardo | Napastnik | 2 | 1 | 106 | 0 | 0 | 6,4 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Gil Vicente przeciwko:
- Academico Viseu
- Alverca
- Arouca
- Benfica
- Casa Pia
- Estoril
- Estrela
- Famalicao
- Guimaraes
- Maritimo
- Moreirense
- Nacional
- Porto
- Rio Ave
- Santa Clara
- SC Braga
- Sp Braga
- Sp Lisbon
- Sporting Clube de Portugal
- Vitória SC
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.