LaLiga 2 ♂ · Link stały · Historia klubu
Sp Gijon
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VVVDV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po zwycięstwie 2-0 z Ceuta · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 7 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
5. miejsce po 12. kolejce · najlepsze 1., najgorsze 15. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Sp Gijon
Atak · gole na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 11,3 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 40% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta
Obrona · stracone na mecz: 0,90 (1,00 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 40% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 29, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 11,4 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 2,40 i czerwone kartki: 0,70 na mecz (fiches de match, mecze: 45)
Bramkarz · Rubén Yáñez · obrony: 23, 72% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,90 · ocena 6,7
Trener · Nicolas Larcamon od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-4-2 · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 3-4-2-1 ×2, 4-2-3-1 ×1)
Forma (API-Football): DWWLLWLWWW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Sp Gijon
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 4-4-2Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 39 | 0 | 0 | 2 | — | 1 1 | 7,0 |
| 2023-24 | 40 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Guillermo Rosas Alonso| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 1 | 0 | 7 | — | 3 | 7,0 |
| 2025-26 | 40 | 2 | 7 | 25 | — | 6 | 6,9 |
| 2024-25 | 39 | 2 | 3 | 38 | — | 9 | 6,9 |
| 2023-24 | 31 | 1 | 3 | 23 | — | 3 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Andrés Cuenca Cejudo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sp Gijon | 9 | 0 | 1 | 13 | — | 2 | 6,6 |
| 2025-26 | Sp Gijon | 8 | 0 | 1 | 8 | — | 2 | 6,6 |
| 2024-25 | Barcelona | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jorge Sáenz de Miera Colmeiro| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sp Gijon | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7,3 |
| 2025-26 | Leganes | 13 | 0 | 0 | 19 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Leganes | 23 | 1 | 0 | 30 | — | 4 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Leganes | 36 | 2 | 1 | 32 | — | 7 | 7,0 |
| 2023-24 | Valencia | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Emanuel Gularte Méndez| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alexandre Corredera Alardi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sp Gijon | 10 | 0 | 2 | 11 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Sp Gijon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Tenerife | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 |
| 2023-24 | Tenerife | 39 | 1 | 1 | 23 | — | 4 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
César Gelabert Piña| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sp Gijon | 9 | 1 | 0 | 6 | — | 1 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Sp Gijon | 41 | 8 (1 z karnych) | 4 | 30 | — | 7 | 7,0 |
| 2024-25 | Sp Gijon | 39 | 6 | 2 | 28 | — | 6 | 7,0 |
| 2024-25 | Toulouse | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Toulouse | 16 | 1 | 2 | 10 | — | 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
M. Rodriguez| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 6 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gaspar Campos-Ansó Fernández| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,0 |
| 2024-25 | 26 | 4 | 4 | 14 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | 42 | 10 | 2 | 28 | — | 8 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alejo Uriel Sarco| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sp Gijon | 10 | 2 | 0 | 5 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | M'gladbach | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Leverkusen | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Enol Prendes Ortiz| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (17/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 45
- 22/08/2026 Antonio CasasAntonio Manuel Casas Marín
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Gijon 5 3 0 — — 0 7,3 2025-26 Venezia 2 0 0 3 — 1 6,5 2024-25 Cordoba 39 10 1 49 — 10 1 6,8 2023-24 Cordoba 36 15 0 — — 6 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Venezia - 17/08/2026 Andrés CuencaAndrés Cuenca Cejudo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Gijon 9 0 1 13 — 2 6,6 2025-26 Sp Gijon 8 0 1 8 — 2 6,6 2024-25 Barcelona 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Como - 05/08/2026 R. HerreroR. Herrero
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Sporting Gijon - 28/07/2026 K. de La FuenteKonrad de La Fuente
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Gijon 5 0 0 5 — 0 6,4 2026-27 Lausanne 1 0 0 1 — 1 6,2 2025-26 AD Ceuta FC 31 3 1 14 — 2 6,7 2025-26 Lausanne 2 0 0 1 — 1 6,6 2024-25 Lausanne 29 0 1 12 — 2 6,7 2024-25 Eibar — 0 0 — — — — 2024-25 Marseille 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Eibar 29 3 1 9 — 1 6,8 2023-24 Marseille 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lausanne - 27/07/2026 Hugo GuillamónHugo Guillamón Sanmartín
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Gijon 2 0 0 1 — 1 6,7 2025-26 Valencia — 0 0 — — — — 2024-25 Valencia 38 0 0 6 — 2 6,6 2023-24 Valencia 37 1 0 36 — 7 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od HNK Hajduk Split - 27/07/2026 K. de La FuenteKonrad de La Fuente
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Gijon 5 0 0 5 — 0 6,4 2026-27 Lausanne 1 0 0 1 — 1 6,2 2025-26 AD Ceuta FC 31 3 1 14 — 2 6,7 2025-26 Lausanne 2 0 0 1 — 1 6,6 2024-25 Lausanne 29 0 1 12 — 2 6,7 2024-25 Eibar — 0 0 — — — — 2024-25 Marseille 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Eibar 29 3 1 9 — 1 6,8 2023-24 Marseille 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lausanne - 26/07/2026 Hugo GuillamónHugo Guillamón Sanmartín
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Gijon 2 0 0 1 — 1 6,7 2025-26 Valencia — 0 0 — — — — 2024-25 Valencia 38 0 0 6 — 2 6,6 2023-24 Valencia 37 1 0 36 — 7 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od HNK Hajduk Split - 20/07/2026 A. SarcoAlejo Uriel Sarco
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Gijon 10 2 0 5 — 1 6,8 2025-26 M'gladbach 3 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Leverkusen 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Bayer Leverkusen - 19/07/2026 A. SarcoAlejo Uriel Sarco
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Gijon 10 2 0 5 — 1 6,8 2025-26 M'gladbach 3 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Leverkusen 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Bayer Leverkusen - 12/07/2026 N. IosifovNikita Igorevich Iosifov
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Gijon 7 1 1 3 — 1 6,9 2024-25 Castellon — 0 0 — — — — 2023-24 Mirandes 19 0 0 — — 0 6,3 2023-24 Castellon 16 0 0 — — 2 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Celje - 11/07/2026 N. IosifovNikita Igorevich Iosifov
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Gijon 7 1 1 3 — 1 6,9 2024-25 Castellon — 0 0 — — — — 2023-24 Mirandes 19 0 0 — — 0 6,3 2023-24 Castellon 16 0 0 — — 2 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Celje - 07/07/2026 Aimar DuñabeitiaAimar Duñabeitia Madariaga
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Gijon 8 1 0 5 — 3 7,2 2025-26 Ath Bilbao 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Ath Bilbao 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Athletic Club - 06/07/2026 Aimar DuñabeitiaAimar Duñabeitia Madariaga
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Gijon 8 1 0 5 — 3 7,2 2025-26 Ath Bilbao 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Ath Bilbao 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Athletic Club - 06/07/2026 E. GularteEmanuel Gularte Méndez
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 3 0 0 4 — 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Puebla - 30/06/2026 AranaEgoitz Arana Aizpurua
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Gijon 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sociedad B 11 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Real Sociedad II 11 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Real Sociedad II 5 0 0 — — 0 — 2024-25 Sociedad B 5 0 0 — — 0 — 2024-25 Sociedad 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sociedad 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Real Sociedad - 30/06/2026 Jorge SáenzJorge Sáenz de Miera Colmeiro
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Gijon 3 0 0 4 — 1 7,3 2025-26 Leganes 13 0 0 19 — 4 6,8 2024-25 Leganes 23 1 0 30 — 4 1 7,0 2023-24 Leganes 36 2 1 32 — 7 7,0 2023-24 Valencia — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Leganes - 29/06/2026 M. FernandezM. Fernandez
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Marino de Luanco - 29/06/2026 Y. KemboYann Kembo Diantela
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 0 0 — — 1 6,9 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Ibiza - 15/05/2026 D. PaulD. Paul
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sporting Gijon - 15/05/2026 M. FernandezM. Fernandez
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sporting Gijon - 01/02/2026 Andrés CuencaAndrés Cuenca Cejudo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Gijon 9 0 1 13 — 2 6,6 2025-26 Sp Gijon 8 0 1 8 — 2 6,6 2024-25 Barcelona 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Barcelona B - 26/01/2026 M. CondeM. Conde
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 2 — 1 6,2 2025-26 6 0 0 4 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Zaragoza - 22/01/2026 A. FerrariAlex Ferrari
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sampdoria 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 St Truiden 20 3 (1 z karnych) 1 24 — 4 6,6 2025-26 Sp Gijon 7 2 0 12 — 1 6,6 2025-26 Sampdoria 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 St Truiden 27 5 2 19 — 1 6,9 2024-25 Sampdoria 9 0 1 6 — 3 7,2 2023-24 Sampdoria 3 0 0 3 — 2 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od St. Truiden - 17/12/2025 Brian OlivánBrian Oliván Herrero
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Sp Gijon 16 1 1 10 — 4 1 6,6 2024-25 Espanol 17 0 1 13 — 2 6,7 2023-24 Espanol 37 0 3 50 — 9 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Espanyol - 27/10/2025 A. CoundoulAmadou Matar Coundoul
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sporting Gijón II
Odejścia 58
- 21/08/2026 Brian OlivánBrian Oliván Herrero
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Sp Gijon 16 1 1 10 — 4 1 6,6 2024-25 Espanol 17 0 1 13 — 2 6,7 2023-24 Espanol 37 0 3 50 — 9 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do AEK Larnaca - 16/08/2026 Dani QueipoDaniel Queipo Menéndez
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 28 0 0 35 — 4 6,7 2023-24 26 3 0 14 — 3 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Cultural Leonesa - 11/08/2026 Y. KemboYann Kembo Diantela
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 0 0 — — 1 6,9 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Huesca - 08/08/2026 Íker VenteoÍker Venteo Plaza
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Sp Gijon 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Espanol — 0 0 — — — — 2023-24 Espanol 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Trans Narva - 07/08/2026 Íker VenteoÍker Venteo Plaza
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Sp Gijon 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Espanol — 0 0 — — — — 2023-24 Espanol 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Trans Narva - 07/08/2026 A. CoundoulAmadou Matar Coundoul
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Garcia Alex Diego - 07/08/2026 M. OrdonezM. Ordonez
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Ordonez Mario - 07/08/2026 R. HerreroR. Herrero
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Herrero Rodrigo - 31/07/2026 F. LokiF. Loki
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Stade Briochin - 30/07/2026 Kevin VázquezKevin Vázquez Comesaña
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Sp Gijon 3 0 0 3 — 2 6,2 2024-25 Sp Gijon 19 0 1 20 — 3 6,6 2024-25 Celta 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Celta 12 0 0 11 — 3 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Thor Akureyri - 29/07/2026 Eric CurbeloEric Curbelo de la Fe
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Sp Gijon 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Gijon 10 0 0 13 — 2 6,7 2024-25 Las Palmas — 0 0 — — — — 2023-24 Las Palmas 2 0 0 — — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Ibiza - 29/07/2026 F. LokiF. Loki
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Stade Briochin - 28/07/2026 A. CoundoulAmadou Matar Coundoul
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Academica - 26/07/2026 Jonathan DubasinJonathan Dubasin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Osasuna 9 0 0 6 — 1 6,4 2025-26 Sp Gijon 37 16 (6 z karnych) 4 28 — 4 2 7,1 2024-25 Sp Gijon 37 8 (1 z karnych) 9 51 — 6 7,1 2024-25 FC Basel 1893 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Oviedo — 0 0 — — — — 2023-24 Oviedo 23 0 1 11 — 4 6,8 2023-24 FC Basel 1893 10 2 1 5 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Osasuna - 25/07/2026 D. Matabuena AlvarezD. Matabuena Alvarez
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 1 1 — 1 6,8 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Matabuena Diego - 25/07/2026 Jonathan DubasinJonathan Dubasin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Osasuna 9 0 0 6 — 1 6,4 2025-26 Sp Gijon 37 16 (6 z karnych) 4 28 — 4 2 7,1 2024-25 Sp Gijon 37 8 (1 z karnych) 9 51 — 6 7,1 2024-25 FC Basel 1893 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Oviedo — 0 0 — — — — 2023-24 Oviedo 23 0 1 11 — 4 6,8 2023-24 FC Basel 1893 10 2 1 5 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Osasuna - 23/07/2026 Jesús BernalJesús José Bernal Villarig
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Sp Gijon 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Gijon 12 0 0 8 — 1 6,9 2024-25 Ferrol — 0 0 — — — — 2023-24 Ferrol 41 0 2 39 — 7 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Racing Ferrol - 23/07/2026 Dani QueipoDaniel Queipo Menéndez
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 28 0 0 35 — 4 6,7 2023-24 26 3 0 14 — 3 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Queipo Dani - 21/07/2026 Jesús BernalJesús José Bernal Villarig
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Sp Gijon 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Gijon 12 0 0 8 — 1 6,9 2024-25 Ferrol — 0 0 — — — — 2023-24 Ferrol 41 0 2 39 — 7 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Bernal Jesus - 20/07/2026 Alejandro LozanoAlejandro Lozano Cárdenas
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 6 0 0 2 — 1 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Getafe II - 12/07/2026 Álex OyónAlejandro García Oyón
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 — — 0 — 2024-25 4 0 0 1 — 0 6,4 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Arenas Getxo - 11/07/2026 Álex OyónAlejandro García Oyón
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 — — 0 — 2024-25 4 0 0 1 — 0 6,4 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Arenas Getxo - 11/07/2026 M. FernandezM. Fernandez
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Fernandez Marcos - 08/07/2026 Christian JoelChristian Joel Sánchez Leal
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 0 — — 0 7,2 2024-25 4 0 0 — — 1 7,0 2023-24 5 0 0 — — 0 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do União de Leiria - 07/07/2026 L. PerrinLucas Perrin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 9 0 1 16 — 2 6,8 2025-26 Sp Gijon 1 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Hamburg 6 0 0 7 — 0 6,5 2024-25 Cercle Brugge 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Strasbourg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Strasbourg 31 0 1 34 — 3 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Nantes
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Emotionales Video: De la Fuente gibt seinen Kader bekannt kicker · pt. 09:28
- De la Fuente, sobre Barrene: "No es ninguna apuesta, es un reconocimiento a su labor" Mundo Deportivo · pt. 08:10
- De la Fuente: “Era momento de ver a Jacobo” AS · pt. 06:58
- ¿Qué te parece la lista de De la Fuente? AS · pt. 06:19
- De la Fuente llama a Valles, Jacobo, Marc Roca, Barrios y ‘Barrene’ AS · pt. 05:42
- Des centaines de personnes, Perez et De la Fuente présents: vive émotion aux funérailles de Jesus de Miguel RMC Sport · czw. 11:56
- Este viernes, lista de Luis de la Fuente Mundo Deportivo · pon. 06:42
- El Sporting se engancha a la promoción de ascenso y deja al Ceuta colista Mundo Deportivo · niedz. 13:12
- El Sporting convence en Ceuta y mira hacia arriba AS · niedz. 12:40
- Resumen y goles del Ceuta vs. Sporting, jornada 12 de LaLiga Hypermotion AS · niedz. 12:28
- Ceuta 0-2 Sporting: resumen, goles y resultado AS · niedz. 12:22
- Ceuta - Sporting de Gijón, en directo | LaLiga Hypermotion de fútbol: Segunda división Mundo Deportivo · niedz. 09:15 · Skład
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Valladolid 401 30N 302 LaLiga 2 ♂ · sob. 10:15 Sociedad B
Sp Gijon 331 27N 402 LaLiga 2 ♂ · niedz. 11:00 Sp Gijon
Las Palmas 381 26N 352 LaLiga 2 ♂ · niedz. 11:00 Almeria
Sp Gijon nadchodzące LaLiga 2 ♂ · niedz. 11:00 Sp Gijon
Granada nadchodzące LaLiga 2 ♂ · niedz. 11:00 Eibar
Sp Gijon nadchodzące LaLiga 2 ♂ · niedz. 11:00 Sp Gijon
Leganes nadchodzące LaLiga 2 ♂ · niedz. 11:00 Mallorca
Sp Gijon nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | Ceuta – Sp Gijon | 0 – 2 |
| 25/10/2026 | Castellon – Sp Gijon | 4 – 0 |
| 17/10/2026 | Sp Gijon – Albacete | 2 – 1 |
| 11/10/2026 | Cadiz – Sp Gijon | 0 – 1 |
| 04/10/2026 | Sp Gijon – Celta B | 3 – 2 |
| 27/09/2026 | Oviedo – Sp Gijon | 2 – 0 |
| 19/09/2026 | Andorra – Sp Gijon | 1 – 3 |
| 13/09/2026 | Sp Gijon – Eldense | 0 – 1 |
| 05/09/2026 | Sp Gijon – Girona | 0 – 2 |
| 28/08/2026 | Tenerife – Sp Gijon | 0 – 1 |
| 23/08/2026 | Sp Gijon – Burgos | 1 – 0 |
| 17/08/2026 | Sp Gijon – Sabadell | 0 – 0 |
| 30/05/2026 | Granada – Sp Gijon | 1 – 2 |
| 24/05/2026 | Sp Gijon – Almeria | 3 – 1 |
| 17/05/2026 | Zaragoza – Sp Gijon | 1 – 3 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rubén YáñezOrlando Rubén Yáñez Alabart
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 32 | 10 | 10 | 900 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,7 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Álex CorrederaAlexandre Corredera Alardi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 10 | 10 | 895 | 0 | 2 | 11 | — | 1 | 7,2 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Guille RosasGuillermo Rosas Alonso
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 10 | 10 | 883 | 1 | 0 | 7 | — | 3 | 7 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | César GelabertCésar Gelabert Piña
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 9 | 9 | 715 | 1 | 0 | 6 | — | 1 1 | 6,7 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | Andrés CuencaAndrés Cuenca Cejudo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | 9 | 9 | 705 | 0 | 1 | 13 | — | 2 | 6,6 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | Aimar DuñabeitiaAimar Duñabeitia Madariaga
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 8 | 7 | 640 | 1 | 0 | 5 | — | 3 | 7,2 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | J. OteroJuan Ferney Otero Tovar
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 30 | 8 | 7 | 613 | 1 | 1 | 11 | — | 1 | 7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | Pablo VázquezPablo Vázquez Pérez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 7 | 7 | 605 | 0 | 0 | 6 | — | 3 | 6,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | M. RodriguezM. Rodriguez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 7 | 7 | 535 | 0 | 0 | 6 | — | 3 | 6,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | N. IosifovNikita Igorevich Iosifov
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 7 | 7 | 488 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 6,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | A. SarcoAlejo Uriel Sarco
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 10 | 4 | 467 | 2 | 0 | 5 | — | 1 | 6,8 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Gaspar CamposGaspar Campos-Ansó Fernández
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 5 | 3 | 275 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Nacho MartínIgnacio Martín Gómez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 5 | 3 | 229 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | K. de La FuenteKonrad de La Fuente
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 5 | 3 | 214 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | Jorge SáenzJorge Sáenz de Miera Colmeiro
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 29 | 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | E. GularteEmanuel Gularte Méndez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 3 | 3 | 264 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | Enol PrendesEnol Prendes Ortiz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 3 | 3 | 197 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | Pablo GarcíaPablo García Carrasco
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 10 | 2 | 291 | 1 | 1 | 2 | — | 1 | 6,8 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Antonio CasasAntonio Manuel Casas Marín
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 5 | 2 | 182 | 3 | 0 | — | — | 0 | 7,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | Diego SánchezDiego Sánchez Pérez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 4 | 1 | 174 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | M. LoumMamadou Loum N'Diaye
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 6 | 0 | 120 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | Iker MartínezIker Martínez Martínez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 4 | 0 | 74 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | B. RubioB. Rubio
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 4 | 0 | 62 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | D. Matabuena AlvarezD. Matabuena Alvarez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 2 | 0 | 53 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | Hugo GuillamónHugo Guillamón Sanmartín
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 2 | 0 | 25 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | M. CondeM. Conde
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 1 | 0 | 15 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | C. FerreresC. Ferreres
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | AranaEgoitz Arana Aizpurua
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 23 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 12
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Sp Gijon przeciwko:
- Albacete
- Almeria
- Andorra
- Burgos
- Cadiz
- Castellon
- Celta B
- Ceuta
- Cordoba
- Eibar
- Eldense
- Girona
- Granada
- Las Palmas
- Leganes
- Mallorca
- Oviedo
- Real Sociedad II
- Sabadell
- Sociedad B
- Tenerife
- Valladolid
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.