Championship ♂ · Link stały · Historia klubu
Preston
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DDNDD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 10 mecze bez zwycięstwa: 8 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie porażki z rzędu: 3 na wyjeździe porażki z rzędu: 2
po porażce 2-3 z Sheffield United · 0 Z, 1 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 14 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
25. miejsce po 15. kolejce · najlepsze 16., najgorsze 25. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Preston
Atak · gole na mecz: 0,80 (0,80 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 11,5 strzałów na mecz, 28% celnych · bez gola w 36% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,20 (1,80 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 26, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 11,0 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 37)
Bramkarz · D. Iversen rotacja · obrony: 1, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,94 · ocena 6,3
Trener · P. Heckingbottom od 01/08/2024 · prowadzone kluby: 5 od 2015
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-2-3-1 ×2, 5-3-2 ×2)
Forma (API-Football): LLLWLLDLLL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Preston
- Kontuzja A. McCann · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja H. Clarke · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja L. Gibbs · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja L. Gibson · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja L. Lindsay · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja T. Carroll · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: S. Mills (Czerwona kartka), C. Wiley (Kontuzja)
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Preston | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Preston North End FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Preston North End FC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Preston | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Stoke | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Stoke City | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Leicester | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Stoke City | 18 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Stoke | 18 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Leicester | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jordan Ben Storey| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Preston North End FC | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Preston | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Preston North End FC | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Preston | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Preston North End FC | 35 | 1 | 1 | 28 | — | 6 | 6,9 |
| 2024-25 | Preston | 35 | 1 | 1 | 28 | — | 6 | 6,9 |
| 2023-24 | Preston | 41 | 0 | 0 | 41 | — | 5 | 6,8 |
| 2023-24 | Preston North End FC | 41 | 0 | 0 | 41 | — | 5 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Andrew Martyn Hughes| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Preston | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Preston North End FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Preston North End FC | 4 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Preston | 4 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Preston North End FC | 41 | 0 | 1 | 48 | — | 8 | 6,9 |
| 2024-25 | Preston | 41 | 0 | 1 | 48 | — | 8 | 6,9 |
| 2023-24 | Preston | 39 | 1 | 2 | 37 | — | 5 | 6,8 |
| 2023-24 | Preston North End FC | 39 | 1 | 2 | 37 | — | 5 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Caleb Ryan Wiley| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Preston North End FC | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Preston | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Watford | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Chelsea | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Watford | 10 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Strasbourg | 6 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Chelsea | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Pol Valentín Sancho| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Preston North End FC | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Preston | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Preston North End FC | 3 | 1 | 1 | 5 | — | 2 | 7,6 |
| 2025-26 | Preston | 3 | 1 | 1 | 5 | — | 2 | 7,6 |
| 2024-25 | Preston North End FC | 42 | 1 | 0 | 22 | — | 4 | 6,7 |
| 2024-25 | Preston | 42 | 1 | 0 | 22 | — | 4 | 6,7 |
| 2023-24 | Sp Gijon | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Stanley Mills| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Preston | 7 | 0 | 1 | 15 | — | 2 | 6,5 |
| 2026-27 | Preston North End FC | 6 | 0 | 1 | 9 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Everton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Andrija Vukčević| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Preston North End FC | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,2 |
| 2026-27 | Preston | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,2 |
| 2026-27 | Montenegro | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Preston North End FC | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Preston | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Cartagena | 33 | 0 | 0 | 14 | — | 6 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alfie Sean Devine| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Preston North End FC | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Preston | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Tottenham | 20 | 2 (1 z karnych) | 1 | 13 | — | 3 | 7,1 |
| 2025-26 | Preston North End FC | 2 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Preston | 2 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Westerlo | 29 | 6 | 1 | 13 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Rangers | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Tottenham | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Motherwell | 10 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Plymouth | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Rangers | 0 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Tottenham | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Odeluga Joshua Offiah| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Preston | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Preston North End FC | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Preston North End FC | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Preston | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Brighton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Brighton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Léo Leroy| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC Basel 1893 | 3 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,6 |
| 2026-27 | Preston North End FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Preston | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | FC Basel 1893 | 33 | 0 | 0 | 37 | — | 7 | 6,7 |
| 2024-25 | FC Basel 1893 | 37 | 3 | 3 | 39 | — | 7 | 7,1 |
| 2024-25 | Montpellier | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Montpellier | 21 | 0 | 1 | 19 | — | 4 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Johnny Kenny| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Preston | 5 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Preston North End FC | 4 | 2 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | PAOK | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Rep. Of Ireland | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Celtic | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Bolton | 14 | 6 (1 z karnych) | 3 | 8 | — | 3 | 7,1 |
| 2025-26 | Bolton Wanderers FC | 14 | 6 (1 z karnych) | 3 | 8 | — | 3 | 7,1 |
| 2025-26 | PAOK | 11 | 0 | 1 | 8 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | Celtic | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Hertha | 32 | 1 | 8 | 33 | — | 6 | 7,2 |
| 2024-25 | Celtic | 8 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Hertha | 29 | 3 | 5 | 34 | — | 7 | 7,0 |
| 2023-24 | Celtic | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 50
- 31/08/2026 J. KennyJohnny Kenny
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Preston 5 2 0 4 — 0 6,8 2026-27 Preston North End FC 4 2 0 3 — 0 6,9 2026-27 PAOK 2 0 0 — — 0 7,2 2026-27 Rep. Of Ireland 1 0 0 — — 0 6,3 2026-27 Celtic 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Bolton 14 6 (1 z karnych) 3 8 — 3 7,1 2025-26 Bolton Wanderers FC 14 6 (1 z karnych) 3 8 — 3 7,1 2025-26 PAOK 11 0 1 8 — 2 6,7 2025-26 Celtic 3 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 Hertha 32 1 8 33 — 6 7,2 2024-25 Celtic 8 1 1 3 — 1 6,7 2023-24 Hertha 29 3 5 34 — 7 7,0 2023-24 Celtic — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Celtic - 31/08/2026 L. GibbsLiam Geoffrey Gibbs
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Preston 5 0 0 4 — 0 6,6 2026-27 Preston North End FC 4 0 0 4 — 0 6,6 2026-27 Norwich 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Norwich 2 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Norwich 12 0 0 4 — 0 6,5 2023-24 Norwich 22 0 0 8 — 3 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Norwich - 30/08/2026 J. KennyJohnny Kenny
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Preston 5 2 0 4 — 0 6,8 2026-27 Preston North End FC 4 2 0 3 — 0 6,9 2026-27 PAOK 2 0 0 — — 0 7,2 2026-27 Rep. Of Ireland 1 0 0 — — 0 6,3 2026-27 Celtic 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Bolton 14 6 (1 z karnych) 3 8 — 3 7,1 2025-26 Bolton Wanderers FC 14 6 (1 z karnych) 3 8 — 3 7,1 2025-26 PAOK 11 0 1 8 — 2 6,7 2025-26 Celtic 3 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 Hertha 32 1 8 33 — 6 7,2 2024-25 Celtic 8 1 1 3 — 1 6,7 2023-24 Hertha 29 3 5 34 — 7 7,0 2023-24 Celtic — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Celtic - 27/08/2026 C. WileyCaleb Ryan Wiley
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Preston North End FC 3 1 0 1 — 0 7,1 2026-27 Preston 3 1 0 1 — 0 7,2 2025-26 Watford 5 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Chelsea — 0 0 — — — — 2024-25 Watford 10 0 1 2 — 0 6,9 2024-25 Strasbourg 6 0 1 2 — 1 6,3 2024-25 Chelsea — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Chelsea - 26/08/2026 S. MillsStanley Mills
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Preston 7 0 1 15 — 2 6,5 2026-27 Preston North End FC 6 0 1 9 — 1 6,6 2023-24 Everton 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Oxford United - 25/08/2026 S. MillsStanley Mills
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Preston 7 0 1 15 — 2 6,5 2026-27 Preston North End FC 6 0 1 9 — 1 6,6 2023-24 Everton 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Oxford United - 13/08/2026 H. ClarkeHarrison Thomas Clarke
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Preston 1 0 0 — — 0 6,0 2026-27 Preston North End FC 1 0 0 — — 0 6,0 2025-26 Charlton 19 0 2 18 — 8 6,7 2025-26 Charlton Athletic FC 19 0 2 18 — 8 6,7 2024-25 Ipswich 7 0 0 5 — 2 6,3 2023-24 Ipswich 35 1 1 28 — 7 6,9 2023-24 Arsenal 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Ipswich - 13/08/2026 L. LeroyLéo Leroy
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Basel 1893 3 0 1 2 — 1 6,6 2026-27 Preston North End FC 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Preston 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 FC Basel 1893 33 0 0 37 — 7 6,7 2024-25 FC Basel 1893 37 3 3 39 — 7 7,1 2024-25 Montpellier — 0 0 — — — — 2023-24 Montpellier 21 0 1 19 — 4 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Basel 1893 - 12/08/2026 L. LeroyLéo Leroy
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Basel 1893 3 0 1 2 — 1 6,6 2026-27 Preston North End FC 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Preston 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 FC Basel 1893 33 0 0 37 — 7 6,7 2024-25 FC Basel 1893 37 3 3 39 — 7 7,1 2024-25 Montpellier — 0 0 — — — — 2023-24 Montpellier 21 0 1 19 — 4 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Basel 1893 - 12/08/2026 H. ClarkeHarrison Thomas Clarke
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Preston 1 0 0 — — 0 6,0 2026-27 Preston North End FC 1 0 0 — — 0 6,0 2025-26 Charlton 19 0 2 18 — 8 6,7 2025-26 Charlton Athletic FC 19 0 2 18 — 8 6,7 2024-25 Ipswich 7 0 0 5 — 2 6,3 2023-24 Ipswich 35 1 1 28 — 7 6,9 2023-24 Arsenal 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Ipswich - 06/08/2026 D. BurgzorgDelano Burgzorg
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Preston North End FC 2 0 1 2 — 0 6,7 2026-27 Preston 2 0 1 2 — 0 6,7 2025-26 Bristol City 1 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Middlesbrough 1 0 0 — — 0 7,5 2024-25 Middlesbrough 42 5 (1 z karnych) 2 21 — 2 6,8 2024-25 Huddersfield — 0 0 — — — — 2023-24 Huddersfield 33 7 (1 z karnych) 2 16 — 4 6,9 2023-24 Mainz — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Middlesbrough - 12/07/2026 J. ErabiJusef Erabi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Preston North End FC 2 1 0 — — 1 6,8 2026-27 Preston 2 1 0 — — 1 6,8 2025-26 Genk 5 0 0 5 — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Genk - 06/07/2026 A. DevineAlfie Sean Devine
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Preston North End FC 2 0 0 — — 0 6,7 2026-27 Preston 2 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Tottenham 20 2 (1 z karnych) 1 13 — 3 7,1 2025-26 Preston North End FC 2 0 1 — — 0 7,0 2025-26 Preston 2 0 1 — — 0 7,0 2024-25 Westerlo 29 6 1 13 — 3 7,0 2024-25 Rangers 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Tottenham 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Motherwell 10 1 0 2 — 0 6,8 2023-24 Plymouth 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Rangers 0 0 0 2 — 0 6,8 2023-24 Tottenham 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Tottenham - 30/06/2026 L. NichollsLee Anthony Nicholls
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Preston 1 0 0 — — 0 5,6 2026-27 Preston North End FC 1 0 0 — — 0 5,6 2025-26 Huddersfield 3 0 0 — — 0 7,4 2024-25 Huddersfield 29 0 0 — — 1 6,8 2023-24 Huddersfield 37 0 0 — — 4 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Huddersfield - 29/06/2026 L. NichollsLee Anthony Nicholls
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Preston 1 0 0 — — 0 5,6 2026-27 Preston North End FC 1 0 0 — — 0 5,6 2025-26 Huddersfield 3 0 0 — — 0 7,4 2024-25 Huddersfield 29 0 0 — — 1 6,8 2023-24 Huddersfield 37 0 0 — — 4 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Huddersfield - 30/05/2026 N. MaweneNoah Beaumont Mawene
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Preston North End FC 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Preston 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Preston North End FC 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Preston 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Preston 7 0 0 4 — 1 6,5 2023-24 Preston North End FC 7 0 0 4 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Southend - 30/05/2026 W. KeaneWilliam David Keane
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Preston North End FC 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Preston 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Preston North End FC 27 3 0 22 — 0 6,5 2024-25 Preston 27 3 0 22 — 0 6,5 2023-24 Preston 38 13 (2 z karnych) 3 46 — 4 6,9 2023-24 Preston North End FC 38 13 (2 z karnych) 3 46 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Reading - 30/05/2026 K. KamaraKaedyn Kamara
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Preston 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Preston North End FC 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Preston North End FC 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Preston 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Preston North End FC — 0 0 — — — — 2023-24 Preston — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Ross County - 29/05/2026 Felipe Rodriguez-GentileFelipe Rodriguez-Gentile
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Preston North End FC 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Preston 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Preston North End FC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Preston 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od AFC Fylde - 25/04/2026 M. WilsonMax Wilson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Preston North End FC 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Preston 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Preston 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Preston North End FC 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Chorley - 21/04/2026 J. WaltonJack James Walton
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Preston North End FC 2 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Preston 2 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Luton — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Cambridge United - 20/02/2026 Theo CarrollTheo Carroll
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Preston North End FC 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Preston 1 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Preston North End FC 8 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Preston 8 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Curzon Ashton - 01/02/2026 A. MoranAndrew Moran
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Preston North End FC 2 0 0 — — 0 6,2 2026-27 Preston 2 0 0 — — 0 6,2 2026-27 Rep. Of Ireland 1 0 1 — — 0 7,7 2025-26 Preston North End FC 11 1 1 11 — 3 6,7 2025-26 Preston 11 1 1 11 — 3 6,7 2024-25 Stoke 35 4 3 35 — 9 6,8 2024-25 Stoke City 35 4 3 35 — 9 6,8 2024-25 Blackburn Rovers FC — 0 0 — — — — 2024-25 Blackburn — 0 0 — — — — 2024-25 Brighton 0 0 3 2 — 0 7,4 2023-24 Blackburn 35 2 6 18 — 4 6,8 2023-24 Blackburn Rovers FC 35 2 6 18 — 4 6,8 2023-24 Brighton 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Brighton - 01/02/2026 C. LangChristoph Lang
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 LASK 9 7 (1 z karnych) 0 5 — 0 7,3 2026-27 Preston North End FC 2 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Preston 2 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Austria 1 0 1 1 — 0 3,0 2025-26 LASK 27 5 3 13 — 1 6,7 2025-26 Portsmouth 8 2 0 10 — 1 6,8 2025-26 Preston North End FC 5 0 2 3 — 2 6,6 2025-26 Preston 5 0 2 3 — 2 6,6 2024-25 Portsmouth 32 10 (2 z karnych) 2 47 — 10 6,8 2024-25 SK Rapid 19 3 2 6 — 1 6,8 2024-25 Rapid Vienna 19 3 2 6 — 1 6,8 2024-25 LASK 18 3 2 6 — 1 6,8 2023-24 Rapid Vienna 17 5 2 14 — 2 7,1 2023-24 SK Rapid 17 5 2 14 — 2 7,1 2023-24 Hartberg 17 5 2 14 — 2 7,1 2023-24 Portsmouth 12 4 1 24 — 3 6,6 2023-24 Sturm Graz 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Portsmouth - 28/01/2026 M. LukovićMiloš Luković
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kaiserslautern 1 1 0 0 — 0 8,1 2025-26 Las Palmas 17 4 1 20 — 4 1 6,6 2025-26 Preston North End FC 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Preston 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Strasbourg — 0 0 — — — — 2024-25 Heerenveen 14 3 (1 z karnych) 0 13 — 0 6,6 2024-25 Strasbourg 2 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Strasbourg
Odejścia 53
- 03/09/2026 M. WilsonMax Wilson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Preston North End FC 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Preston 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Preston 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Preston North End FC 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Chorley - 26/08/2026 K. NelsonKitt Edward Nelson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Preston 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Preston North End FC 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Preston North End FC 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Preston 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Preston North End FC — 0 0 — — — — 2023-24 Preston — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Linfield - 23/08/2026 M. OsmajićMilutin Osmajić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Montenegro 4 5 0 — — 0 — 2026-27 Preston North End FC 1 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Preston 1 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Genoa 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Preston North End FC 3 3 0 3 — 0 7,9 2025-26 Preston 3 3 0 3 — 0 7,9 2024-25 Preston North End FC 34 9 3 30 — 4 6,7 2024-25 Preston 34 9 3 30 — 4 6,7 2023-24 Preston 36 8 2 30 — 4 6,6 2023-24 Preston North End FC 36 8 2 30 — 4 6,6 2023-24 Cadiz 1 0 0 — — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Genoa - 22/08/2026 M. OsmajićMilutin Osmajić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Montenegro 4 5 0 — — 0 — 2026-27 Preston North End FC 1 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Preston 1 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Genoa 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Preston North End FC 3 3 0 3 — 0 7,9 2025-26 Preston 3 3 0 3 — 0 7,9 2024-25 Preston North End FC 34 9 3 30 — 4 6,7 2024-25 Preston 34 9 3 30 — 4 6,7 2023-24 Preston 36 8 2 30 — 4 6,6 2023-24 Preston North End FC 36 8 2 30 — 4 6,6 2023-24 Cadiz 1 0 0 — — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Genoa - 13/08/2026 Felipe Rodriguez-GentileFelipe Rodriguez-Gentile
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Preston North End FC 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Preston 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Preston North End FC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Preston 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Portland Hearts of Pine - 12/08/2026 Felipe Rodriguez-GentileFelipe Rodriguez-Gentile
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Preston North End FC 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Preston 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Preston North End FC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Preston 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Portland Hearts of Pine - 04/08/2026 B. WhitemanBenjamin Whiteman
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Preston North End FC 4 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Preston 4 0 0 1 — 0 7,2 2024-25 Preston North End FC 36 0 2 35 — 12 6,9 2024-25 Preston 36 0 2 35 — 12 6,9 2023-24 Preston 30 3 2 15 — 6 7,0 2023-24 Preston North End FC 30 3 2 15 — 6 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Wrexham - 03/08/2026 B. WhitemanBenjamin Whiteman
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Preston North End FC 4 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Preston 4 0 0 1 — 0 7,2 2024-25 Preston North End FC 36 0 2 35 — 12 6,9 2024-25 Preston 36 0 2 35 — 12 6,9 2023-24 Preston 30 3 2 15 — 6 7,0 2023-24 Preston North End FC 30 3 2 15 — 6 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Wrexham - 01/08/2026 Li-Bao StowellLi-Bao Stowell
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Preston North End FC 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Preston 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Chorley - 27/07/2026 J. PradicJames Charles Pradic
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Preston North End FC 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Preston 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Preston 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Preston North End FC 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Fleetwood Town - 27/07/2026 N. MaweneNoah Beaumont Mawene
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Preston North End FC 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Preston 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Preston North End FC 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Preston 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Preston 7 0 0 4 — 1 6,5 2023-24 Preston North End FC 7 0 0 4 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Fleetwood Town - 12/07/2026 M. SmithMichael John Smith
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Preston North End FC 2 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Preston 2 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Preston North End FC 43 8 (1 z karnych) 4 45 — 3 7,0 2024-25 Preston 43 8 (1 z karnych) 4 45 — 3 7,0 2024-25 St Johnstone 31 0 1 3 — 2 6,8 2023-24 St Johnstone 35 1 3 14 — 4 6,9 2023-24 Arsenal 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Mansfield Town - 11/07/2026 M. SmithMichael John Smith
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Preston North End FC 2 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Preston 2 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Preston North End FC 43 8 (1 z karnych) 4 45 — 3 7,0 2024-25 Preston 43 8 (1 z karnych) 4 45 — 3 7,0 2024-25 St Johnstone 31 0 1 3 — 2 6,8 2023-24 St Johnstone 35 1 3 14 — 4 6,9 2023-24 Arsenal 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Mansfield Town - 30/06/2026 J. WaltonJack James Walton
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Preston North End FC 2 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Preston 2 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Luton — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Dundee Utd - 29/06/2026 W. KeaneWilliam David Keane
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Preston North End FC 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Preston 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Preston North End FC 27 3 0 22 — 0 6,5 2024-25 Preston 27 3 0 22 — 0 6,5 2023-24 Preston 38 13 (2 z karnych) 3 46 — 4 6,9 2023-24 Preston North End FC 38 13 (2 z karnych) 3 46 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Keane Will - 29/06/2026 R. BradyRobert Brady
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Preston North End FC 5 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Preston 5 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 Preston North End FC 31 0 4 30 — 8 7,0 2024-25 Preston 31 0 4 30 — 8 7,0 2023-24 Preston 32 1 2 19 — 6 6,8 2023-24 Preston North End FC 32 1 2 19 — 6 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Brady Robbie - 29/06/2026 D. JebbisonDaniel David Jebbison
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bournemouth 1 0 1 0 — 0 6,9 2025-26 Preston North End FC 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Preston 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Bournemouth 20 1 0 2 — 1 6,6 2024-25 Watford 0 0 0 5 — 0 6,8 2023-24 Bournemouth 1 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Bournemouth - 29/06/2026 J. LewisJamal Piaras Lewis
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Preston North End FC 14 0 1 8 — 1 6,6 2025-26 Preston 14 0 1 8 — 1 6,6 2024-25 Newcastle 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Watford — 0 0 — — — — 2023-24 Watford 36 0 2 20 — 3 6,8 2023-24 Newcastle 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Aberdeen — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Lewis Jamal - 29/06/2026 J. PradicJames Charles Pradic
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Preston North End FC 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Preston 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Preston 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Preston North End FC 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Pradic James - 29/06/2026 J. WaltonJack James Walton
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Preston North End FC 2 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Preston 2 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Luton — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Dundee Utd - 29/06/2026 M. LukovićMiloš Luković
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kaiserslautern 1 1 0 0 — 0 8,1 2025-26 Las Palmas 17 4 1 20 — 4 1 6,6 2025-26 Preston North End FC 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Preston 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Strasbourg — 0 0 — — — — 2024-25 Heerenveen 14 3 (1 z karnych) 0 13 — 0 6,6 2024-25 Strasbourg 2 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Strasbourg - 29/06/2026 N. MaweneNoah Beaumont Mawene
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Preston North End FC 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Preston 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Preston North End FC 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Preston 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Preston 7 0 0 4 — 1 6,5 2023-24 Preston North End FC 7 0 0 4 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Mawene Noah - 30/05/2026 A. DevineAlfie Sean Devine
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Preston North End FC 2 0 0 — — 0 6,7 2026-27 Preston 2 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Tottenham 20 2 (1 z karnych) 1 13 — 3 7,1 2025-26 Preston North End FC 2 0 1 — — 0 7,0 2025-26 Preston 2 0 1 — — 0 7,0 2024-25 Westerlo 29 6 1 13 — 3 7,0 2024-25 Rangers 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Tottenham 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Motherwell 10 1 0 2 — 0 6,8 2023-24 Plymouth 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Rangers 0 0 0 2 — 0 6,8 2023-24 Tottenham 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Tottenham - 30/05/2026 L. DobbinLewis Norman Dobbin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Southampton 2 0 0 — — 0 6,4 2025-26 Preston North End FC 1 1 0 — — 0 7,3 2025-26 Preston 1 1 0 — — 0 7,3 2024-25 West Brom 17 0 0 7 — 0 6,7 2024-25 Norwich 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Aston Villa — 0 0 — — — — 2024-25 Everton — 0 0 — — — — 2023-24 Everton 12 1 0 3 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Aston Villa - 15/04/2026 J. WaltonJack James Walton
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Preston North End FC 2 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Preston 2 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Luton — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Cambridge United
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Peck hat-trick steers Sheff Utd past Preston Sky Sports · wt. 22:15
- Birmingham go second as struggling Derby, Preston lose - Championship highlights Sky Sports · wt. 20:20
- Stoke see off dreadful Preston Sky Sports · sob. 15:35
- Stoke see off dreadful Preston LIVE! Sky Sports · sob. 12:30
- Preston claim first point under Alexander Sky Sports · sob. 22:05
- Avec deux buts depuis sa propre moitié de terrain, Preston Fearon régale avec les U21 de West Ham L'Équipe · sob. 10:14
- Wrexham thump four past dismal Preston Sky Sports · niedz. 12:20
- Wrexham had to block outside noise - Parkinson BBC Sport · sob. 20:41
- Gerrard pode voltar ao ativo como treinador do famoso Wrexham Record · pt. 13:11
- Preston beaten by Millwall in Alexander's first game in charge Sky Sports · niedz. 00:01
- Preston return 'surreal' and 'special' - Alexander BBC Sport · wt. 14:33
- Preston appoint Bradford boss Alexander BBC Sport · pon. 12:31
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Southampton 201 23N 572 Championship ♂ · sob. 16:00 West Ham
Preston 751 15N 102 Championship ♂ · wt. 20:45 Cardiff
Preston 541 24N 222 Championship ♂ · sob. 13:30 Preston
Norwich nadchodzące Championship ♂ · niedz. 13:00 Burnley
Preston nadchodzące Championship ♂ · śr. 20:45 Preston
Portsmouth nadchodzące Championship ♂ · sob. 13:30 Preston
Middlesbrough nadchodzące Championship ♂ · sob. 13:30 Swansea
Preston nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 03/11/2026 | Preston – Sheffield United | 2 – 3 |
| 31/10/2026 | Stoke – Preston | 2 – 0 |
| 24/10/2026 | Preston – West Brom | 1 – 1 |
| 17/10/2026 | Wrexham – Preston | 4 – 1 |
| 13/10/2026 | Birmingham – Preston | 4 – 0 |
| 10/10/2026 | Preston – Millwall | 0 – 1 |
| 19/09/2026 | Queens Park Rangers FC – Preston | 2 – 2 |
| 19/09/2026 | QPR – Preston | 2 – 2 |
| 12/09/2026 | Preston – Lincoln | 0 – 1 |
| 08/09/2026 | Watford – Preston | 2 – 1 |
| 05/09/2026 | Preston – Blackburn | 2 – 1 |
| 01/09/2026 | Preston – Bristol City | 1 – 3 |
| 29/08/2026 | Charlton – Preston | 1 – 0 |
| 22/08/2026 | Preston – Wolves | 1 – 3 |
| 15/08/2026 | Bolton – Preston | 2 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | S. MillsStanley Mills
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 7 | 5 | 425 | 0 | 1 | 15 | — | 2 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | J. KennyJohnny Kenny
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 5 | 4 | 297 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | L. GibbsLiam Geoffrey Gibbs
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 23 | 5 | 2 | 142 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | C. WileyCaleb Ryan Wiley
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 3 | 2 | 133 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | J. ThompsonJordan Andrew Thompson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 2 | 2 | 182 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Pol ValentínPol Valentín Sancho
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 2 | 2 | 173 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | A. VukčevićAndrija Vukčević
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 2 | 2 | 135 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | L. GibsonLewis Jack Gibson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Obrońca | 25 | 2 | 2 | 111 | 0 | 0 | 1 | — | 0 1 | 5,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | A. DevineAlfie Sean Devine
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 2 | 1 | 126 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | A. McCannAlistair Edward McCann
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Pomocnik | 26 | 2 | 1 | 121 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | J. StoreyJordan Ben Storey
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 2 | 1 | 103 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | C. LangChristoph Lang
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 2 | 1 | 101 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | A. MoranAndrew Moran
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 2 | 1 | 94 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | D. BurgzorgDelano Burgzorg
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 27 | 2 | 1 | 85 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | J. ErabiJusef Erabi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 2 | 1 | 84 | 1 | 0 | — | — | 1 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | A. HughesAndrew Martyn Hughes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 33 | 1 | 1 | 96 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | D. IversenDaniel Lønne Iversen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 28 | 1 | 1 | 96 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | O. OffiahOdeluga Joshua Offiah
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 1 | 1 | 96 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | L. NichollsLee Anthony Nicholls
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 33 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | L. LeroyLéo Leroy
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 1 | 1 | 60 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | T. SmallThierry Small
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 1 | 1 | 60 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | L. LindsayLiam James Lindsay
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Obrońca | 30 | 1 | 0 | 51 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | B. PottsBradley Potts
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 1 | 0 | 34 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | H. ClarkeHarrison Thomas Clarke
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Obrońca | 24 | 1 | 0 | 30 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | G. GrybaG. Gryba
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 17 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | — | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | Ed NolanEd Nolan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | D. CornellDavid Joseph Cornell
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 34 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | Isaac IrwinIsaac Irwin Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Obrońca | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | T. TarryTroy Tarry
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 15
Odeszli w trakcie sezonu 1
Zawodnicy, którzy grali w Preston w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Osmajić | Napastnik | 1 | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,3 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Preston przeciwko:
- Birmingham
- Blackburn
- Bolton
- Bristol City
- Burnley
- Cardiff
- Charlton
- Derby
- Lincoln
- Middlesbrough
- Millwall
- Norwich
- Portsmouth
- QPR
- Queens Park Rangers FC
- Sheffield United
- Southampton
- Stoke
- Swansea
- Watford
- West Brom
- West Ham
- Wolves
- Wrexham
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.