Eredivisie ♂ · Link stały · Historia klubu
AZ Alkmaar
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VDNDD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 4 mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe porażki z rzędu: 2 mecze bez gola: 2
po porażce 0-1 z Ajax · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 7 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
5. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 1., najgorsze 5. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
AZ Alkmaar
Atak · gole na mecz: 2,20 (2,30 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 15,7 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,10 (0,80 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 33% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 11, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 10,7 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 55)
Bramkarz · J. De Busser rotacja · obrony: 7, 78% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 7,3
Trener · Leeroy Echteld od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×1)
Forma (API-Football): WWWWWDWLD
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
AZ Alkmaar
- Kontuzja J. Hornkamp · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja K. Smit · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja S. Resink · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: H. Verhulst (Off the roster), J. Clasie (Stłuczenie)
Composition probable — 4-3-3Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Belgium | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Go Ahead Eagles | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | AZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,9 |
| 2024-25 | Go Ahead Eagles | 32 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Lommel SK | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Lommel SK | 27 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wesley Theodorus Hoedt| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 3,3 |
| 2024-25 | Watford | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Watford | 44 | 3 | 2 | 44 | — | 12 | 7,3 |
| 2023-24 | Anderlecht | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lewis Schouten| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,5 |
| 2025-26 | Excelsior | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | AZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,9 |
| 2024-25 | AZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | AZ Alkmaar | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mees Jacobus Wilhelmus de Wit| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 3,4 |
| 2025-26 | 5 | 1 | 2 | 4 | — | 2 | 7,1 |
| 2024-25 | 29 | 1 | 1 | 5 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | 10 | 1 | 0 | 6 | — | 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Seiya Maikuma| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 3,3 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | 31 | 0 | 2 | 21 | — | 3 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Peer Koopmeiners| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 2 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | AZ Alkmaar | 5 | 2 | 0 | 11 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | AZ Alkmaar | 36 | 1 | 7 | 59 | — | 4 | 7,2 |
| 2024-25 | Almere City | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Almere City | 31 | 0 | 9 | 75 | — | 7 1 | 7,3 |
| 2023-24 | AZ Alkmaar | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ayoub Oufkir| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,0 |
| 2025-26 | Sparta Rotterdam | 2 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | AZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Sparta Rotterdam | 20 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Valdemar Byskov Andreasen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC Midtjylland | 4 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,4 |
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 2 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | FC Midtjylland | 13 | 1 | 1 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | FC Midtjylland | 22 | 2 | 2 | 8 | — | 0 1 | 7,0 |
| 2023-24 | FC Midtjylland | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
B. Kovacs| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,1 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Weslley Pinto Batista| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | 7 | 1 | 3 | 10 | — | 3 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mexx Meerdink| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 2 | 1 (1 z karnych) | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Netherlands | 2 | 2 (1 z karnych) | 0 | 2 | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | AZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | AZ Alkmaar | 29 | 13 | 0 | 15 | — | 2 | 7,2 |
| 2024-25 | Vitesse | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Vitesse | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | AZ Alkmaar | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 47
- 30/08/2026 W. HoedtWesley Theodorus Hoedt
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 AZ Alkmaar 1 0 0 2 — 0 3,3 2024-25 Watford 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Watford 44 3 2 44 — 12 7,3 2023-24 Anderlecht 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Al Shabab - 30/08/2026 V. ByskovValdemar Byskov Andreasen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Midtjylland 4 1 0 1 — 0 7,4 2026-27 AZ Alkmaar 2 0 1 0 — 0 7,0 2025-26 FC Midtjylland 13 1 1 5 — 0 6,8 2024-25 FC Midtjylland 22 2 2 8 — 0 1 7,0 2023-24 FC Midtjylland 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Midtjylland - 29/08/2026 V. ByskovValdemar Byskov Andreasen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Midtjylland 4 1 0 1 — 0 7,4 2026-27 AZ Alkmaar 2 0 1 0 — 0 7,0 2025-26 FC Midtjylland 13 1 1 5 — 0 6,8 2024-25 FC Midtjylland 22 2 2 8 — 0 1 7,0 2023-24 FC Midtjylland 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Midtjylland - 29/08/2026 W. HoedtWesley Theodorus Hoedt
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 AZ Alkmaar 1 0 0 2 — 0 3,3 2024-25 Watford 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Watford 44 3 2 44 — 12 7,3 2023-24 Anderlecht 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Al Shabab - 17/08/2026 S. ResinkStije Resink
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Groningen 1 0 0 — — 0 7,5 2024-25 Almere City 3 0 0 1 — 1 6,8 2024-25 Groningen 3 0 0 1 — 1 6,8 2023-24 Almere City 32 1 1 58 — 8 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Groningen - 16/08/2026 S. ResinkStije Resink
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Groningen 1 0 0 — — 0 7,5 2024-25 Almere City 3 0 0 1 — 1 6,8 2024-25 Groningen 3 0 0 1 — 1 6,8 2023-24 Almere City 32 1 1 58 — 8 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Groningen - 28/07/2026 A. NataliAndrea Natali
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2025-26 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Leverkusen — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Bayer Leverkusen - 28/07/2026 I. KaIsmail Ka
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Feyenoord 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Feyenoord - 27/07/2026 C. StengsCalvin Stengs
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 AZ Alkmaar 2 0 0 1 — 1 6,1 2025-26 Pisa 4 0 0 — — 0 6,4 2025-26 AZ Alkmaar 1 0 0 — — 0 7,3 2025-26 Feyenoord 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Feyenoord 12 1 3 9 — 2 7,0 2023-24 Feyenoord 29 6 12 24 — 2 7,5 2023-24 Nice — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Feyenoord - 27/07/2026 I. KaIsmail Ka
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Feyenoord 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Feyenoord - 27/07/2026 A. NataliAndrea Natali
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2025-26 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Leverkusen — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Bayer Leverkusen - 25/07/2026 S. de GrandSam de Grand
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lommel SK 2 0 0 — — 0 6,4 2026-27 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Lommel SK 29 1 8 14 — 5 7,1 2025-26 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Lommel SK 13 1 2 9 — 0 1 7,3 2023-24 Lommel SK 19 1 6 14 — 6 1 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lommel United - 24/07/2026 S. de GrandSam de Grand
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lommel SK 2 0 0 — — 0 6,4 2026-27 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Lommel SK 29 1 8 14 — 5 7,1 2025-26 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Lommel SK 13 1 2 9 — 0 1 7,3 2023-24 Lommel SK 19 1 6 14 — 6 1 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lommel United - 20/07/2026 C. StengsCalvin Stengs
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 AZ Alkmaar 2 0 0 1 — 1 6,1 2025-26 Pisa 4 0 0 — — 0 6,4 2025-26 AZ Alkmaar 1 0 0 — — 0 7,3 2025-26 Feyenoord 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Feyenoord 12 1 3 9 — 2 7,0 2023-24 Feyenoord 29 6 12 24 — 2 7,5 2023-24 Nice — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Feyenoord - 07/07/2026 Jerolldino ArmantradingJerolldino Bergraaf
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 AZ Alkmaar 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Excelsior 1 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 Excelsior 35 4 2 28 — 3 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Excelsior - 30/06/2026 J. De BusserJari De Busser
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 AZ Alkmaar 2 0 0 0 — 0 7,3 2026-27 Belgium 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Go Ahead Eagles 3 0 0 — — 0 7,4 2025-26 AZ Alkmaar 1 0 0 — — 0 8,9 2024-25 Go Ahead Eagles 32 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Lommel SK 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lommel SK 27 0 0 — — 0 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od GO Ahead Eagles - 29/06/2026 D. KwakmanDave Kwakman
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 AZ Alkmaar 2 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Volendam 2 0 0 — — 0 7,1 2025-26 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Groningen 15 2 0 2 — 0 6,7 2024-25 AZ Alkmaar 5 0 0 2 — 1 6,7 2023-24 AZ Alkmaar 3 0 0 3 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od FC Volendam - 29/06/2026 F. StamFinn Stam
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Willem II 9 0 0 4 — 1 6,5 2025-26 Willem II 2 0 0 1 — 0 7,3 2024-25 Groningen 19 0 1 10 — 3 6,6 2024-25 AZ Alkmaar — 0 0 — — — — 2023-24 AZ Alkmaar 1 0 0 3 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Willem II - 29/06/2026 J. De BusserJari De Busser
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 AZ Alkmaar 2 0 0 0 — 0 7,3 2026-27 Belgium 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Go Ahead Eagles 3 0 0 — — 0 7,4 2025-26 AZ Alkmaar 1 0 0 — — 0 8,9 2024-25 Go Ahead Eagles 32 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Lommel SK 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lommel SK 27 0 0 — — 0 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od GO Ahead Eagles - 29/06/2026 K. BelićKristijan Belić
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 20 1 0 17 — 4 7,0 2023-24 14 0 1 20 — 6 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Maccabi Tel Aviv - 29/06/2026 L. SchoutenLewis Schouten
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 AZ Alkmaar 1 0 0 1 — 0 3,5 2025-26 Excelsior 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 AZ Alkmaar 1 0 0 — — 1 7,9 2024-25 AZ Alkmaar 1 0 0 — — 0 — 2023-24 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Excelsior - 29/06/2026 L. ZeefuikLequincio Zeefuik
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 For Sittard 9 3 1 18 — 3 6,9 2025-26 Heracles 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 16 0 0 22 — 2 6,6 2024-25 AZ Alkmaar 3 0 0 3 — 1 6,6 2023-24 Volendam 16 3 1 1 — 3 6,7 2023-24 AZ Alkmaar 6 0 1 1 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Heracles - 29/06/2026 M. LahdoMayckel Lahdo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Brondby 10 1 2 6 — 1 1 6,7 2025-26 AZ Alkmaar 2 0 0 3 — 1 6,3 2025-26 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2024-25 AZ Alkmaar 28 3 1 12 — 0 6,8 2023-24 AZ Alkmaar 15 3 4 13 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Brondby - 29/06/2026 M. RoedeM. Roede
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Heracles 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Heracles - 29/06/2026 S. van DuijnSem van Duijn
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Utrecht 6 0 0 5 — 0 6,5 2026-27 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Telstar 2 0 0 3 — 0 6,6 2025-26 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2024-25 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Telstar
Odejścia 51
- 02/09/2026 S. de GrandSam de Grand
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lommel SK 2 0 0 — — 0 6,4 2026-27 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Lommel SK 29 1 8 14 — 5 7,1 2025-26 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Lommel SK 13 1 2 9 — 0 1 7,3 2023-24 Lommel SK 19 1 6 14 — 6 1 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Lommel United - 01/09/2026 I. SadiqIbrahim Sadiq
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 4 2 0 1 — 1 7,2 2024-25 22 7 4 20 — 2 7,1 2023-24 16 2 3 12 — 3 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Colorado Rapids - 01/09/2026 M. DekkerMaxim Dekker
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Willem II 6 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 AZ Alkmaar 1 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 AZ Alkmaar 30 0 0 4 — 1 1 6,5 2023-24 AZ Alkmaar 5 0 0 1 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Willem II - 31/08/2026 I. SadiqIbrahim Sadiq
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 4 2 0 1 — 1 7,2 2024-25 22 7 4 20 — 2 7,1 2023-24 16 2 3 12 — 3 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Colorado Rapids - 31/08/2026 M. DekkerMaxim Dekker
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Willem II 6 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 AZ Alkmaar 1 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 AZ Alkmaar 30 0 0 4 — 1 1 6,5 2023-24 AZ Alkmaar 5 0 0 1 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Willem II - 30/08/2026 M. LahdoMayckel Lahdo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Brondby 10 1 2 6 — 1 1 6,7 2025-26 AZ Alkmaar 2 0 0 3 — 1 6,3 2025-26 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2024-25 AZ Alkmaar 28 3 1 12 — 0 6,8 2023-24 AZ Alkmaar 15 3 4 13 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Malmo FF - 30/08/2026 M. ŠínMatěj Šín
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Den Haag 4 1 0 8 — 0 6,7 2026-27 ADO Den Haag 2 0 0 6 — 0 6,4 2026-27 Czech Republic 1 0 0 — — 0 6,3 2026-27 Czechia 1 0 0 — — 0 6,3 2026-27 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2025-26 AZ Alkmaar 2 1 0 — — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do ADO Den Haag - 29/08/2026 M. LahdoMayckel Lahdo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Brondby 10 1 2 6 — 1 1 6,7 2025-26 AZ Alkmaar 2 0 0 3 — 1 6,3 2025-26 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2024-25 AZ Alkmaar 28 3 1 12 — 0 6,8 2023-24 AZ Alkmaar 15 3 4 13 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Malmo FF - 27/08/2026 S. van DuijnSem van Duijn
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Utrecht 6 0 0 5 — 0 6,5 2026-27 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Telstar 2 0 0 3 — 0 6,6 2025-26 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2024-25 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Utrecht - 24/08/2026 B. van DuijlBilly van Duijl
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cambuur 6 0 2 5 — 0 7,0 2026-27 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2025-26 AZ Alkmaar 2 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 AZ Alkmaar — 0 0 — — — — 2023-24 Volendam 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Cambuur - 23/08/2026 I. JensenIsak Steiner Jensen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lorient 5 1 0 0 — 0 6,8 2026-27 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2025-26 AZ Alkmaar 5 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Viborg 27 9 (2 z karnych) 2 11 — 1 7,2 2023-24 Viborg 25 7 2 10 — 1 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Lorient - 19/08/2026 T. ParrottTroy Daniel Parrott
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rep. Of Ireland 4 4 (2 z karnych) 0 2 — 0 7,6 2026-27 Betis 3 1 0 3 — 0 6,7 2026-27 AZ Alkmaar 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 AZ Alkmaar 5 5 4 1 — 2 7,8 2024-25 AZ Alkmaar 30 14 (2 z karnych) 2 20 — 0 7,1 2024-25 Excelsior — 0 0 — — — — 2024-25 Tottenham — 0 0 — — — — 2023-24 Excelsior 25 10 (3 z karnych) 5 8 — 2 1 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Real Betis - 18/08/2026 T. ParrottTroy Daniel Parrott
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rep. Of Ireland 4 4 (2 z karnych) 0 2 — 0 7,6 2026-27 Betis 3 1 0 3 — 0 6,7 2026-27 AZ Alkmaar 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 AZ Alkmaar 5 5 4 1 — 2 7,8 2024-25 AZ Alkmaar 30 14 (2 z karnych) 2 20 — 0 7,1 2024-25 Excelsior — 0 0 — — — — 2024-25 Tottenham — 0 0 — — — — 2023-24 Excelsior 25 10 (3 z karnych) 5 8 — 2 1 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Real Betis - 02/08/2026 Alexandre PenetraAlexandre Manuel Penetra Correia
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Corum 6 0 0 4 — 0 6,8 2025-26 AZ Alkmaar 33 2 1 20 — 5 6,9 2024-25 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2023-24 AZ Alkmaar 25 0 1 8 — 0 6,9 2023-24 Famalicao — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Çorum FK - 22/07/2026 K. BoogaardKasper Boogaard
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Willem II 5 0 0 7 — 1 5,4 2025-26 AZ Alkmaar 2 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Willem II - 07/07/2026 N. TwiskNick Twisk
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Derry City - 06/07/2026 N. TwiskNick Twisk
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Derry City - 05/07/2026 S. WesterveldSem Westerveld
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Zaragoza - 05/07/2026 Z. BuurmeesterZico Buurmeester
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 10 0 0 10 — 1 6,9 2025-26 Zwolle 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 AZ Alkmaar 1 0 0 3 — 1 6,3 2024-25 AZ Alkmaar 33 4 1 18 — 0 6,9 2024-25 Zwolle — 0 0 — — — — 2023-24 Zwolle 17 0 2 15 — 1 1 6,7 2023-24 AZ Alkmaar — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Leganes - 04/07/2026 Z. BuurmeesterZico Buurmeester
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 10 0 0 10 — 1 6,9 2025-26 Zwolle 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 AZ Alkmaar 1 0 0 3 — 1 6,3 2024-25 AZ Alkmaar 33 4 1 18 — 0 6,9 2024-25 Zwolle — 0 0 — — — — 2023-24 Zwolle 17 0 2 15 — 1 1 6,7 2023-24 AZ Alkmaar — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Leganes - 30/06/2026 F. StamFinn Stam
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Willem II 9 0 0 4 — 1 6,5 2025-26 Willem II 2 0 0 1 — 0 7,3 2024-25 Groningen 19 0 1 10 — 3 6,6 2024-25 AZ Alkmaar — 0 0 — — — — 2023-24 AZ Alkmaar 1 0 0 3 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Willem II - 30/06/2026 K. BelićKristijan Belić
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 20 1 0 17 — 4 7,0 2023-24 14 0 1 20 — 6 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Maccabi Tel Aviv - 30/06/2026 L. ZeefuikLequincio Zeefuik
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 For Sittard 9 3 1 18 — 3 6,9 2025-26 Heracles 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 16 0 0 22 — 2 6,6 2024-25 AZ Alkmaar 3 0 0 3 — 1 6,6 2023-24 Volendam 16 3 1 1 — 3 6,7 2023-24 AZ Alkmaar 6 0 1 1 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Fortuna Sittard - 30/06/2026 M. RoedeM. Roede
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Heracles 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Jong AZ - 30/06/2026 S. MijnansSven Mijnans
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 PSV Eindhoven 8 5 1 5 — 1 1 7,0 2025-26 AZ Alkmaar 4 3 0 1 — 0 7,6 2025-26 PSV Eindhoven 1 0 0 — — 0 7,3 2024-25 AZ Alkmaar 30 6 7 24 — 5 7,3 2023-24 AZ Alkmaar 30 4 5 25 — 2 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do PSV Eindhoven
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Wilkinson goes viral AGAIN after unbelievable trick shot! Sky Sports · pt. 05:55
- "Je vais te frapper...", Luciano Spalletti menace un de ses joueurs pendant la victoire de la Juventus RMC Sport · pt. 03:49
- Moviola Az Alkmaar-Juve: Sylwestrzak ok, non c’è rigore su Dijkstra Corriere dello Sport · pt. 03:23 · Sędziowanie
- La Juve batte l'Az Alkmaar e Spalletti si toglie qualche sassolino: "Partita seria, col Nec ci ridevate in faccia e invece ha sette punti" Corriere dello Sport · czw. 18:43 · Reakcja
- 1-2: Kolo Muani mantiene a la Juventus en el Top 8 Mundo Deportivo · czw. 18:11
- Woltemade wahrt Scorer-Serie: Juventus zittert sich in Alkmaar zum Sieg kicker · czw. godzina do ustalenia
- Spalletti impazzisce con Cabal dopo il gol al 90': "Ti do un cazzotto e..." Corriere dello Sport · czw. 18:02
- AZ Alkmaar-Juventus, en directo: Europa League, hoy en vivo AS · czw. 15:59
- AZ - Juventus, en directo | Europa League Mundo Deportivo · czw. 15:00 · Skład
- Koopmeiners non fa sconti al fratello, poi Kolo Muani: la Juve vince 2-1 in casa dell'Az Alkmaar Corriere dello Sport · czw. 14:46
- Koopmeiners contro Koopmeiners: Az Alkmaar-Juve è una questione di famiglia Corriere dello Sport · czw. 05:47
- Dove vedere Az Alkmaar-Juve in tv? Sky o Dazn, orario Corriere dello Sport · czw. 04:38 · Skład
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Groningen 621 21N 182 Eredivisie ♂ · niedz. 09:30 Sparta Rotterdam
AZ Alkmaar 261 25N 492 Eredivisie ♂ · niedz. 11:45 Zwolle
AZ Alkmaar nadchodzące Eredivisie ♂ · sob. 15:00 AZ Alkmaar
PSV Eindhoven nadchodzące Eredivisie ♂ · niedz. 11:45 AZ Alkmaar
Nijmegen nadchodzące Eredivisie ♂ · sob. 11:30 Excelsior
AZ Alkmaar nadchodzące Eredivisie ♂ · sob. 16:00 AZ Alkmaar
Heerenveen nadchodzące Eredivisie ♂ · niedz. 09:30 Go Ahead Eagles
AZ Alkmaar nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Ajax – AZ Alkmaar | 1 – 0 |
| 25/10/2026 | AZ Alkmaar – Twente | 0 – 2 |
| 18/10/2026 | Cambuur – AZ Alkmaar | 2 – 2 |
| 10/10/2026 | Feyenoord – AZ Alkmaar | 2 – 0 |
| 20/09/2026 | AZ Alkmaar – Telstar | 1 – 0 |
| 11/09/2026 | AZ Alkmaar – Willem II | 1 – 1 |
| 06/09/2026 | Heerenveen – AZ Alkmaar | 2 – 3 |
| 29/08/2026 | AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles | 5 – 2 |
| 22/08/2026 | For Sittard – AZ Alkmaar | 0 – 2 |
| 15/08/2026 | Utrecht – AZ Alkmaar | 1 – 4 |
| 08/08/2026 | AZ Alkmaar – Den Haag | 2 – 0 |
| 17/05/2026 | AZ Alkmaar – NAC Breda | 3 – 3 |
| 10/05/2026 | Feyenoord – AZ Alkmaar | 1 – 1 |
| 03/05/2026 | AZ Alkmaar – Twente | 2 – 2 |
| 23/04/2026 | Go Ahead Eagles – AZ Alkmaar | 0 – 0 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 | J. De BusserJari De Busser
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 26 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | P. KoopmeinersPeer Koopmeiners
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 2 | 2 | 180 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 7,4 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | W. GoesWouter Goes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | R. DaalRo-Zangelo Daal
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 2 | 2 | 176 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | A. OufkirAyoub Oufkir
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 2 | 2 | 106 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | V. ByskovValdemar Byskov Andreasen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 2 | 1 | 121 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | D. KwakmanDave Kwakman
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 2 | 1 | 104 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | M. ChávezMateo Chávez García
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 2 | 1 | 104 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | M. MeerdinkMexx Meerdink
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 2 | 1 | 97 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | E. DijkstraElijah Dijkstra
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | W. HoedtWesley Theodorus Hoedt
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 3,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | L. SchoutenLewis Schouten
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 1 | 1 | 83 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | B. KovacsB. Kovacs
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 1 | 1 | 76 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | J. ClasieJordy Clasie
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 34 | 1 | 1 | 76 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | M. de WitMees Jacobus Wilhelmus de Wit
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 1 | 1 | 76 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 3,4 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | S. MaikumaSeiya Maikuma
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 1 | 1 | 61 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 3,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | K. SmitKees Smit
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Pomocnik | 19 | 1 | 1 | 59 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Weslley PatatiWeslley Pinto Batista
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 2 | 0 | 49 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | C. StengsCalvin Stengs
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 2 | 0 | 36 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | D. KasiusDenso Kasius
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 1 | 0 | 29 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 6,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | H. de WitHessel de Wit
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 1 | 0 | 18 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | J. HornkampJizz Hornkamp
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 27 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 54 | Jerolldino ArmantradingJerolldino Bergraaf
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | R. IchiharaRion Ichihara
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | R. Owusu-OduroRome-Jayden Owusu-Oduro
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | A. NataliAndrea Natali
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | H. VerhulstHobie Verhulst
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 32 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | I. KaIsmail Ka
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | J. OeripJulian Oerip
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | J. ZoetJeroen Zoet
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 34 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | R. RobbemondRio Robbemond
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | S. ResinkStije Resink
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Pomocnik | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | W. BouzianeWassim Bouziane
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11
Odeszli w trakcie sezonu 1
Zawodnicy, którzy grali w AZ Alkmaar w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T. Parrott | Napastnik | 1 | 0 | 33 | 0 | 0 | 6,3 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze AZ Alkmaar przeciwko:
- ADO Den Haag
- Ajax
- Cambuur
- Den Haag
- Excelsior
- Feyenoord
- For Sittard
- Go Ahead Eagles
- Groningen
- Heerenveen
- Nijmegen
- PSV Eindhoven
- Sparta Rotterdam
- Telstar
- Twente
- Utrecht
- Willem II
- Zwolle
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.