Eredivisie ♂ · Link stały · Historia klubu
Ajax
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
NNVVV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze z rzędu z golem: 11 mecze bez porażki: 9 na wyjeździe mecze bez porażki: 7 zwycięstwa z rzędu: 5 na wyjeździe mecze bez porażki: 4 u siebie zwycięstwa z rzędu: 3
po zwycięstwie 1-0 z AZ Alkmaar · 3 Z, 2 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 6 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
2. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 2., najgorsze 5. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Ajax
Atak · gole na mecz: 3,00 (2,20 u siebie, 4,00 na wyjeździe) · 16,3 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,80 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 18, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 9,9 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 55)
Bramkarz · M. Paes rotacja · obrony: 9, 64% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,23 · ocena 7,0
Trener · Michel od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 6 od 2020
System: 4-3-3, trois attaquants · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-2-3-1 ×1, 4-4-1-1 ×1)
Forma (API-Football): WDWLWWDDW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Ajax
- Kontuzja A. Gaaei · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja Caio Henrique · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja D. Blind · Plecy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja K. Dolberg · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja O. Edvardsen · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja S. Adingra · Powrót do gry nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja S. Berghuis · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Composition probable — 4-3-3Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ajax | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Germany | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,6 |
| 2025-26 | Girona | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Barcelona | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Barcelona | 11 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Barcelona | 28 | 0 | 0 | — | — | 3 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Aaron Bouwman| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Owen Wijndal| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ajax | 5 | 1 | 0 | 9 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Ajax | 6 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Ajax | 10 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Antwerp | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Antwerp | 29 | 1 | 0 | — | — | 1 1 | — |
| 2023-24 | Ajax | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lucas Oliveira Rosa| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ajax | 5 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Ajax | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Valladolid | 21 | 0 | 1 | 35 | — | 6 | 6,7 |
| 2024-25 | Ajax | 14 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Valladolid | 40 | 1 | 1 | 26 | — | 6 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Youri Baas| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ajax | 4 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Ajax | 6 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Ajax | 23 | 1 | 0 | 16 | — | 2 | 7,2 |
| 2024-25 | Nijmegen | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Nijmegen | 28 | 3 | 3 | 18 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Ajax | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Davy Klaassen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ajax | 6 | 5 | 0 | 4 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Ajax | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Ajax | 31 | 8 (1 z karnych) | 2 | 20 | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Inter | 13 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Ajax | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jorthy Mokio| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ajax | 7 | 0 | 1 | 9 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | Ajax | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Gent | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Gent | 17 | 2 | 0 | 14 | — | 4 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sofyan Amrabat| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ajax | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Betis | 6 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Fenerbahce | 3 | 0 | 0 | 8 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Fenerbahce | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Fiorentina | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Fiorentina | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Oscar Gloukh| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ajax | 6 | 4 | 0 | — | — | 0 | 7,4 |
| 2026-27 | Israel | 2 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,8 |
| 2025-26 | Salzburg | 3 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Ajax | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Salzburg | 26 | 10 (1 z karnych) | 5 | 9 | — | 0 | 7,5 |
| 2023-24 | Salzburg | 29 | 7 | 11 | 14 | — | 3 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Julian Brandt| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ajax | 5 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Dortmund | 5 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Dortmund | 30 | 5 | 10 | 8 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Paderborn | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Dortmund | 32 | 7 | 11 | 8 | — | 2 | 7,2 |
| 2023-24 | Paderborn | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marcos Leonardo Santos Almeida| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ajax | 6 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Benfica | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Benfica | 14 | 7 | 0 | 9 | — | 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 57
- 15/09/2026 Y. BissoumaYves Bissouma
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ajax 1 0 0 0 — 0 6,1 2025-26 Tottenham — 0 0 — — — — 2024-25 Tottenham 28 2 0 28 — 7 6,6 2023-24 Tottenham 28 0 0 35 — 10 1 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Tottenham - 01/09/2026 S. AdingraSimon Adingra
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ajax 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Monaco 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Sunderland 1 0 0 2 — 0 6,0 2024-25 Brighton 29 2 2 13 — 0 6,7 2023-24 Brighton 31 6 1 29 — 3 7,0 2023-24 St. Gilloise 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Sunderland - 01/09/2026 T. KehrerJan Thilo Kehrer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ajax 1 0 1 1 — 0 6,9 2026-27 Monaco 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Monaco 3 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Monaco 27 4 0 23 — 1 7,1 2023-24 Monaco 15 1 1 17 — 3 7,2 2023-24 West Ham 4 0 0 2 — 2 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Monaco - 29/08/2026 S. AmrabatSofyan Amrabat
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ajax 1 0 0 — — 0 7,5 2025-26 Betis 6 1 0 4 — 1 6,8 2025-26 Fenerbahce 3 0 0 8 — 2 6,8 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Fiorentina 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fiorentina 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Fenerbahçe - 27/08/2026 S. AmrabatSofyan Amrabat
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ajax 1 0 0 — — 0 7,5 2025-26 Betis 6 1 0 4 — 1 6,8 2025-26 Fenerbahce 3 0 0 8 — 2 6,8 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Fiorentina 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fiorentina 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Fenerbahçe - 26/08/2026 V. TsygankovViktor Tsygankov
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ukraine 4 0 0 4 — 1 6,5 2026-27 Ajax 1 0 0 4 — 0 7,5 2026-27 Girona 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Girona 2 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Girona 28 2 5 14 — 1 7,1 2023-24 Girona 30 8 7 14 — 0 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Girona - 25/08/2026 R. van de PavertRyan van de Pavert
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cambuur 1 0 0 1 — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Cambuur - 25/08/2026 V. TsygankovViktor Tsygankov
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ukraine 4 0 0 4 — 1 6,5 2026-27 Ajax 1 0 0 4 — 0 7,5 2026-27 Girona 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Girona 2 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Girona 28 2 5 14 — 1 7,1 2023-24 Girona 30 8 7 14 — 0 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Girona - 16/08/2026 Jofre TorrentsJofre Torrents Salvat
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ajax 1 0 0 — — 0 5,6 2025-26 Barcelona 1 0 0 — — 0 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Barcelona - 15/08/2026 Jofre TorrentsJofre Torrents Salvat
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ajax 1 0 0 — — 0 5,6 2025-26 Barcelona 1 0 0 — — 0 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Barcelona - 03/08/2026 M. ter StegenMarc-André ter Stegen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ajax 3 0 0 — — 0 6,8 2026-27 Germany 1 0 0 0 — 0 4,6 2025-26 Girona 2 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Barcelona 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Barcelona 11 0 0 — — 0 6,8 2023-24 Barcelona 28 0 0 — — 3 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Barcelona - 30/07/2026 J. BrandtJulian Brandt
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ajax 5 2 0 4 — 0 7,0 2025-26 Dortmund 5 0 1 2 — 0 6,8 2024-25 Dortmund 30 5 10 8 — 1 7,1 2024-25 Paderborn 6 0 0 — — 0 6,2 2023-24 Dortmund 32 7 11 8 — 2 7,2 2023-24 Paderborn 1 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Borussia Dortmund - 28/07/2026 T. ArokodareToluwalase Emmanuel Arokodare
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ajax 4 3 1 4 — 0 7,3 2025-26 Genk 4 1 0 1 — 0 6,9 2025-26 Wolves 2 2 0 — — 0 7,9 2024-25 Genk 39 21 5 42 — 2 7,3 2023-24 Genk 39 21 5 42 — 2 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Wolves - 16/07/2026 Marcos LeonardoMarcos Leonardo Santos Almeida
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ajax 6 1 0 3 — 1 6,3 2024-25 Benfica 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Benfica 14 7 0 9 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Al-Hilal Saudi FC - 15/07/2026 Marcos LeonardoMarcos Leonardo Santos Almeida
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ajax 6 1 0 3 — 1 6,3 2024-25 Benfica 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Benfica 14 7 0 9 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Al-Hilal Saudi FC - 07/07/2026 D. BlindDaley Blind
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ajax 4 0 0 1 — 0 7,7 2025-26 Girona 31 0 0 19 — 1 7,0 2024-25 Girona 35 0 2 19 — 2 7,0 2023-24 Girona 35 1 2 19 — 6 7,1 2023-24 Ajax 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Girona - 30/06/2026 Caio HenriqueCaio Henrique Oliveira Silva
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ajax 5 0 1 4 — 0 6,4 2025-26 Monaco 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Monaco 33 0 6 16 — 3 7,1 2023-24 Monaco 9 0 5 2 — 0 7,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Monaco - 29/06/2026 A. KaplanAhmetcan Kaplan
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nijmegen 1 0 0 0 — 0 6,0 2025-26 Nijmegen 5 1 0 2 — 0 7,3 2025-26 Ajax 3 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Ajax 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ajax 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od NEC Nijmegen - 29/06/2026 A. van Axel DongenAmourrichio Jahvairo Déshaunti van Axel Dongen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Heerenveen 2 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Ajax 1 0 0 — — 0 7,9 2024-25 Ajax 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ajax 3 0 0 2 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Heerenveen - 29/06/2026 B. van den BoomenBranco van den Boomen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Angers 7 1 1 8 — 2 7,4 2025-26 Angers 15 0 1 19 — 3 7,1 2025-26 Ajax 1 0 0 2 — 0 7,6 2024-25 Ajax 12 0 0 7 — 0 7,2 2023-24 Ajax 21 2 1 10 — 1 7,1 2023-24 Toulouse 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Angers - 29/06/2026 C. AkpomChuba Amechi Akpom
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ipswich 2 1 1 1 — 0 7,1 2025-26 Ipswich 2 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Ajax 1 1 0 1 — 0 7,3 2025-26 Lille 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Ajax 16 3 1 10 — 0 7,0 2024-25 Lille 14 3 (1 z karnych) 1 11 — 0 6,9 2023-24 Ajax 25 11 3 11 — 0 7,1 2023-24 Middlesbrough 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Ipswich - 29/06/2026 C. SetfordCharlie Terence Setford
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 13 0 0 — — 0 6,6 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Milton Keynes Dons - 29/06/2026 D. BlindDaley Blind
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ajax 4 0 0 1 — 0 7,7 2025-26 Girona 31 0 0 19 — 1 7,0 2024-25 Girona 35 0 2 19 — 2 7,0 2023-24 Girona 35 1 2 19 — 6 7,1 2023-24 Ajax 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Girona - 29/06/2026 D. JanseDies Janse
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ajax 2 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Ajax 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Groningen 1 0 0 — — 0 5,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Groningen - 29/06/2026 Gerald AldersGerald Alders
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Telstar 8 0 0 9 — 2 6,8 2025-26 Telstar 2 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Ajax 1 0 0 1 — 0 6,0 2024-25 Twente 3 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Telstar
Odejścia 73
- 31/08/2026 A. van Axel DongenAmourrichio Jahvairo Déshaunti van Axel Dongen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Heerenveen 2 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Ajax 1 0 0 — — 0 7,9 2024-25 Ajax 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ajax 3 0 0 2 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do van Axel Dongen Amourricho - 30/08/2026 M. CarrizoMaher Mauricio Carrizo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ajax 2 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 FC Copenhagen 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Ajax 6 0 0 2 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do FC Copenhagen - 30/08/2026 Y. RegeerYouri Pieter Regeer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ajax 6 0 1 4 — 1 7,1 2026-27 Werder Bremen 5 0 0 5 — 1 7,3 2025-26 Ajax 2 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Twente 19 0 1 6 — 2 7,2 2024-25 Ajax 4 1 1 6 — 1 7,2 2023-24 Ajax 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Twente 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Werder Bremen - 26/08/2026 T. GooijerTristan Gooijer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lommel SK 4 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Ajax 1 0 0 — — 0 7,3 2025-26 Zwolle 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Ajax 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Zwolle 1 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Lommel United - 21/08/2026 J. ŠutaloJosip Šutalo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lazio 4 0 0 — — 0 7,2 2026-27 Croatia 4 0 0 2 — 0 6,8 2026-27 Ajax 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Ajax 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Ajax 29 2 0 13 — 3 7,2 2023-24 Ajax 23 1 0 15 — 2 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Lazio - 20/08/2026 Don-Angelo Christoffel Annum-Assamoah KonaduDon-Angelo Christoffel Annum-Assamoah Kon
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lommel SK 6 3 0 1 — 0 7,1 2026-27 Ajax 1 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Lommel United - 19/08/2026 A. KaplanAhmetcan Kaplan
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nijmegen 1 0 0 0 — 0 6,0 2025-26 Nijmegen 5 1 0 2 — 0 7,3 2025-26 Ajax 3 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Ajax 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ajax 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do NEC Nijmegen - 19/08/2026 K. ItakuraKo Itakura
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 M'gladbach 1 0 0 — — 0 7,2 2026-27 Ajax 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Ajax 1 0 0 — — 0 5,9 2024-25 M'gladbach 31 3 0 28 — 5 6,9 2023-24 M'gladbach 20 3 0 28 — 9 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Borussia Mönchengladbach - 18/08/2026 A. KaplanAhmetcan Kaplan
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nijmegen 1 0 0 0 — 0 6,0 2025-26 Nijmegen 5 1 0 2 — 0 7,3 2025-26 Ajax 3 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Ajax 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ajax 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do NEC Nijmegen - 18/08/2026 K. ItakuraKo Itakura
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 M'gladbach 1 0 0 — — 0 7,2 2026-27 Ajax 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Ajax 1 0 0 — — 0 5,9 2024-25 M'gladbach 31 3 0 28 — 5 6,9 2023-24 M'gladbach 20 3 0 28 — 9 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Borussia Mönchengladbach - 14/08/2026 M. GodtsMika Marcel Godts
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paris SG 6 0 1 2 — 0 5,8 2026-27 Ajax 3 1 (1 z karnych) 2 — — 0 7,9 2026-27 Belgium 2 1 0 2 — 0 7,4 2025-26 Ajax 5 0 0 — — 1 6,6 2024-25 Ajax 29 4 2 14 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Paris Saint Germain - 13/08/2026 M. GodtsMika Marcel Godts
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paris SG 6 0 1 2 — 0 5,8 2026-27 Ajax 3 1 (1 z karnych) 2 — — 0 7,9 2026-27 Belgium 2 1 0 2 — 0 7,4 2025-26 Ajax 5 0 0 — — 1 6,6 2024-25 Ajax 29 4 2 14 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Paris Saint Germain - 06/08/2026 T. TomiyasuTakehiro Tomiyasu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Crystal Palace 1 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Ajax 9 0 1 2 — 0 1 6,6 2024-25 Arsenal 1 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Arsenal 23 2 1 14 — 2 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Crystal Palace - 05/08/2026 T. TomiyasuTakehiro Tomiyasu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Crystal Palace 1 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Ajax 9 0 1 2 — 0 1 6,6 2024-25 Arsenal 1 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Arsenal 23 2 1 14 — 2 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Crystal Palace - 30/07/2026 K. Fitz-JimKian Fitz-Jim
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Torino 1 0 0 0 — 0 3,8 2025-26 Ajax 4 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Ajax 27 2 1 19 — 3 6,7 2023-24 Excelsior 10 0 0 — — 1 6,9 2023-24 Ajax 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Torino - 29/07/2026 K. Fitz-JimKian Fitz-Jim
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Torino 1 0 0 0 — 0 3,8 2025-26 Ajax 4 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Ajax 27 2 1 19 — 3 6,7 2023-24 Excelsior 10 0 0 — — 1 6,9 2023-24 Ajax 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Torino - 26/07/2026 Julian Dean RijkhoffJulian Dean Rijkhoff
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Andorra 6 0 0 5 — 1 6,6 2025-26 Almere City 3 2 0 1 — 0 7,3 2025-26 Ajax 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Ajax 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ajax 8 0 0 1 — 0 6,5 2023-24 Dortmund — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do FC Andorra - 10/07/2026 B. van den BoomenBranco van den Boomen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Angers 7 1 1 8 — 2 7,4 2025-26 Angers 15 0 1 19 — 3 7,1 2025-26 Ajax 1 0 0 2 — 0 7,6 2024-25 Ajax 12 0 0 7 — 0 7,2 2023-24 Ajax 21 2 1 10 — 1 7,1 2023-24 Toulouse 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Angers - 08/07/2026 Sean SteurSean Steur
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Newcastle 2 0 0 1 — 1 3,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Newcastle - 07/07/2026 Sean SteurSean Steur
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Newcastle 2 0 0 1 — 1 3,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Newcastle - 30/06/2026 C. AkpomChuba Amechi Akpom
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ipswich 2 1 1 1 — 0 7,1 2025-26 Ipswich 2 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Ajax 1 1 0 1 — 0 7,3 2025-26 Lille 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Ajax 16 3 1 10 — 0 7,0 2024-25 Lille 14 3 (1 z karnych) 1 11 — 0 6,9 2023-24 Ajax 25 11 3 11 — 0 7,1 2023-24 Middlesbrough 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Ipswich - 30/06/2026 J. van der MarkJesper van der Mark
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2023-24 Heerenveen 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Almere City FC - 30/06/2026 L. JettenLucas Jetten
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cambuur 5 0 0 1 — 1 4,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Cambuur - 30/06/2026 N. VerschurenNick Verschuren
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sparta Rotterdam 9 1 0 5 — 0 6,6 2025-26 Ajax 17 0 0 10 — 4 6,8 2025-26 Volendam 4 0 0 6 — 0 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sparta Rotterdam - 30/06/2026 R. van de PavertRyan van de Pavert
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cambuur 1 0 0 1 — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Cambuur
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Oficial: CEO do Ajax diz adeus ao clube... no dia 1 de abril de 2027 Record · pt. 19:57
- Klopp confirma a Ter Stegen como su número uno Mundo Deportivo · pt. 14:05
- 1-6: Goleada del Ajax de Míchel y Ter Stegen Mundo Deportivo · czw. 20:26
- Ter Stegen vuelve a sonreír AS · śr. 09:32
- Ter Stegen hält Sieg spät fest, Brandt verletzt: Der Ajax-Sieg im Video kicker · niedz. 00:52 · Kontuzja
- Ter Stegen spät zur Stelle, Brandt verletzt: Der Ajax-Sieg im Video kicker · niedz. 00:52 · Kontuzja
- «Ça donne envie de lui mettre un coup de poing» : la sortie très cash de Tolu Arokodare sur Ter Stegen Foot Mercato · sob. 12:33
- "Ter Stegen me saca de quicio, dan ganas de darle un puñetazo" Mundo Deportivo · sob. 11:27
- Ajax : après son transfert raté au Real Madrid, Abdellah Ouazane affole l’Eredivisie Foot Mercato · śr. 21:58 · Transfer
- Bayern y Ajax inaugurarán un estadio en Kenia Mundo Deportivo · śr. 18:00
- Stadioneinweihung in Nairobi: Bayern trifft auf Ajax kicker · śr. 15:44
- Abdellah Ouazane, el fuera de serie de 17 años del Ajax de Míchel que recuerda a Lamine Mundo Deportivo · niedz. 16:59
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Ajax 421 25N 332 Eredivisie ♂ · niedz. 13:30 Ajax
Den Haag 721 17N 112 Eredivisie ♂ · niedz. 13:30 Feyenoord
Ajax nadchodzące Eredivisie ♂ · niedz. 13:30 Ajax
Utrecht nadchodzące Eredivisie ♂ · niedz. 19:00 Ajax
Cambuur nadchodzące Eredivisie ♂ · niedz. 15:45 Go Ahead Eagles
Ajax nadchodzące Eredivisie ♂ · sob. 19:00 Willem II
Ajax nadchodzące Eredivisie ♂ · niedz. 13:30 Ajax
Groningen nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Ajax – AZ Alkmaar | 1 – 0 |
| 25/10/2026 | Sparta Rotterdam – Ajax | 1 – 2 |
| 18/10/2026 | Groningen – Ajax | 2 – 5 |
| 10/10/2026 | Ajax – Nijmegen | 1 – 1 |
| 19/09/2026 | Ajax – Excelsior | 2 – 2 |
| 15/09/2026 | Ajax – Willem II | 5 – 1 |
| 12/09/2026 | For Sittard – Ajax | 1 – 5 |
| 05/09/2026 | Ajax – PSV Eindhoven | 1 – 3 |
| 30/08/2026 | Telstar – Ajax | 0 – 4 |
| 16/08/2026 | Ajax – Heerenveen | 2 – 2 |
| 09/08/2026 | Zwolle – Ajax | 0 – 2 |
| 17/05/2026 | Heerenveen – Ajax | 0 – 0 |
| 10/05/2026 | Ajax – Utrecht | 1 – 2 |
| 02/05/2026 | Ajax – PSV Eindhoven | 2 – 2 |
| 25/04/2026 | NAC Breda – Ajax | 0 – 2 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | A. BouwmanAaron Bouwman
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | 7 | 7 | 637 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 7,2 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | D. KlaassenDavy Klaassen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 32 | 6 | 6 | 412 | 5 | 0 | 4 | — | 0 | 7,2 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | S. BerghuisSteven Berghuis
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 34 | 5 | 5 | 352 | 1 | 3 | 2 | — | 0 | 7,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | O. GloukhOscar Gloukh
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 6 | 4 | 318 | 4 | 0 | — | — | 0 | 7,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | J. BrandtJulian Brandt
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 29 | 5 | 4 | 326 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | O. WijndalOwen Wijndal
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 5 | 4 | 306 | 1 | 0 | 9 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | M. PaesMaarten Vincent Paes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 27 | 4 | 4 | 367 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | D. BlindDaley Blind
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Obrońca | 35 | 4 | 4 | 322 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Lucas RosaLucas Oliveira Rosa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 5 | 3 | 299 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 7,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | Y. BaasYouri Baas
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 4 | 3 | 315 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | M. ter StegenMarc-André ter Stegen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 33 | 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | A. GaaeiAnton Gaaei
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Obrońca | 23 | 3 | 3 | 262 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 7,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | K. DolbergKasper Dolberg Rasmussen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 28 | 3 | 3 | 194 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 68 | A. OuazaneA. Ouazane
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 16 | 6 | 2 | 254 | 0 | 3 | 1 | — | 0 | 7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | Marcos LeonardoMarcos Leonardo Santos Almeida
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 6 | 2 | 246 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 6,3 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | Caio HenriqueCaio Henrique Oliveira Silva
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Obrońca | 28 | 5 | 2 | 241 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | T. ArokodareToluwalase Emmanuel Arokodare
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 4 | 2 | 200 | 3 | 1 | 4 | — | 0 | 7,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | J. MokioJorthy Mokio
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | 7 | 1 | 310 | 0 | 1 | 9 | — | 2 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | O. EdvardsenOliver Valaker Edvardsen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 26 | 4 | 1 | 195 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | S. AmrabatSofyan Amrabat
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | T. KehrerJan Thilo Kehrer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 29 | 1 | 1 | 90 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | V. TsygankovViktor Tsygankov
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 28 | 1 | 1 | 76 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 7,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | Jofre TorrentsJofre Torrents Salvat
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | 1 | 1 | 75 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | D. JanseDies Janse
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 2 | 0 | 50 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | S. AdingraSimon Adingra
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 23 | 1 | 0 | 30 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | Y. BissoumaYves Bissouma
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 67 | Mohamed AbdallaMohamed Abdalla
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 16 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 51 | C. SetfordCharlie Terence Setford
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 62 | A. HaniAymean El Hani
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | J. HeerkensJoeri Jesse Heerkens
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 43 | Rayane BounidaRayane Bounida
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Jinairo JohnsonJinairo Johnson Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Obrońca | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 64 | K. KasanwirjoK. Kasanwirjo Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Obrońca | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | M. MuzunguMarvyn Muzungu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | P. NashP. Nash Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Napastnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | R. van de PavertRyan van de Pavert
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | V. van der VeldeV. van der Velde Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Bramkarz | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11
Odeszli w trakcie sezonu 4
Zawodnicy, którzy grali w Ajax w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Y. Regeer | Pomocnik | 6 | 6 | 435 | 0 | 1 | 7,1 |
| M. Godts | Napastnik | 3 | 3 | 259 | 1 | 2 | 7,9 |
| M. Carrizo | Napastnik | 2 | 1 | 87 | 0 | 0 | 6,3 |
| Don-Angelo Christoffel Annum-Assamoah Konadu | Napastnik | 1 | 0 | 18 | 0 | 0 | 6,7 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Ajax przeciwko:
- ADO Den Haag
- AZ Alkmaar
- Cambuur
- Den Haag
- Excelsior
- Feyenoord
- For Sittard
- Go Ahead Eagles
- Groningen
- Heerenveen
- Nijmegen
- PSV Eindhoven
- Sparta Rotterdam
- Telstar
- Twente
- Utrecht
- Willem II
- Zwolle
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.