Scottish Premiership ♂ · Link stały · Historia klubu
Kilmarnock
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DVDDN ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 3 mecze bez porażki: 3 u siebie porażki z rzędu: 3 na wyjeździe
po remisie 2-2 z St Johnstone · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 13 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
11. miejsce po 12. kolejce · najlepsze 7., najgorsze 12. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Kilmarnock
Atak · gole na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 12,2 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 33% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,20 (2,60 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 18, czerwone: 2
Dyscyplina · faule na mecz: 12,4 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 52)
Bramkarz · M. Stryjek rotacja · obrony: 26, 65% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,33 · ocena 7,7
Trener · Neil McCann od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-4-1-1 ×1, 4-3-1-2 ×1)
Forma (API-Football): LLLLDWDLW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Kilmarnock
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Michael Schjønning-Larsen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Kilmarnock | 9 | 1 | 0 | 8 | — | 2 | 6,5 |
| 2026-27 | Estonia | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Kilmarnock | 18 | 2 | 1 | 12 | — | 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
George William Stanger| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 0 | 8 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 4 | 1 | 0 | 2 | — | 0 1 | 6,5 |
| 2023-24 | 4 | 1 | 0 | 2 | — | 0 1 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Cathal McCarthy| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Kilmarnock | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | Hull | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jamie Brandon| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Kilmarnock | 9 | 0 | 2 | 13 | — | 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Kilmarnock | 3 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Livingston | 3 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Livingston | 32 | 0 | 0 | 44 | — | 7 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Thomas Richard Lowery| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Kilmarnock | 9 | 0 | 2 | 1 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Kilmarnock | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Portsmouth | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Portsmouth | 9 | 0 | 0 | 12 | — | 3 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Greg Kiltie| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Kilmarnock | 9 | 3 | 0 | 8 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Kilmarnock | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | St Mirren | 29 | 0 | 0 | 16 | — | 6 | 6,6 |
| 2023-24 | St Mirren | 34 | 4 (3 z karnych) | 5 | 29 | — | 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tyreece Romayo John-Jules| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Kilmarnock | 9 | 1 | 0 | 10 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | Kilmarnock | 18 | 8 | 2 | 24 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | Derby | 12 | 1 | 0 | 11 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Derby County FC | 12 | 1 | 0 | 11 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Ipswich | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Erik Karl Hugo Ring| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Kilmarnock | 8 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Lincoln City FC | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Lincoln | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Lincoln City FC | 32 | 3 | 2 | 10 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Lincoln | 32 | 3 | 2 | 10 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Aaron Tshibola| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Kilmarnock | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Kilmarnock | 14 | 0 | 0 | 22 | — | 3 | 7,0 |
| 2025-26 | Levadiakos | 10 | 0 | 0 | 11 | — | 0 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Lamia | 9 | 1 | 0 | 21 | — | 4 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joseph Brennen Hugill| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Kilmarnock | 9 | 1 | 1 | 10 | — | 2 | 6,5 |
| 2025-26 | Kilmarnock | 15 | 8 (1 z karnych) | 2 | 16 | — | 3 | 6,8 |
| 2025-26 | Rotherham | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Rotherham | 44 | 1 | 0 | 24 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | Rotherham | 39 | 5 | 1 | 62 | — | 6 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 60
- 02/09/2026 Michael-John Kamson-KamaraMichael-John Kamson-Kamara
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kilmarnock 3 0 0 3 — 0 6,4 2025-26 Lincoln — 0 0 — — — — 2025-26 Lincoln City FC — 0 0 — — — — 2024-25 Lincoln City FC 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Lincoln 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Heart Of Midlothian - 17/08/2026 C. McCarthyCathal McCarthy
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kilmarnock 7 0 0 5 — 2 6,7 2025-26 Hull 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Hull City - 30/07/2026 J. MeierJonathan Meier
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kilmarnock 1 0 0 0 — 0 1,9 2025-26 Ulm 28 0 0 21 — 2 6,7 2024-25 Ulm 26 0 0 6 — 1 6,6 2023-24 Dynamo Dresden 30 0 0 2 — 3 6,7 2023-24 Dresden 30 0 0 2 — 3 6,7 2023-24 Ulm — 0 0 2 — — 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od SSV Ulm 1846 - 30/07/2026 J. YfekoJohnly Levi Yfeko
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kilmarnock 2 0 0 3 — 0 6,6 2024-25 Rangers — 0 0 — — — — 2023-24 Rangers 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Exeter City - 29/07/2026 J. MeierJonathan Meier
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kilmarnock 1 0 0 0 — 0 1,9 2025-26 Ulm 28 0 0 21 — 2 6,7 2024-25 Ulm 26 0 0 6 — 1 6,6 2023-24 Dynamo Dresden 30 0 0 2 — 3 6,7 2023-24 Dresden 30 0 0 2 — 3 6,7 2023-24 Ulm — 0 0 2 — — 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od SSV Ulm 1846 - 29/07/2026 J. YfekoJohnly Levi Yfeko
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kilmarnock 2 0 0 3 — 0 6,6 2024-25 Rangers — 0 0 — — — — 2023-24 Rangers 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Exeter City - 03/07/2026 E. RingErik Karl Hugo Ring
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kilmarnock 8 0 0 6 — 0 6,4 2025-26 Lincoln City FC 2 0 0 3 — 0 6,6 2025-26 Lincoln 2 0 0 3 — 0 6,6 2024-25 Lincoln City FC 32 3 2 10 — 0 6,7 2024-25 Lincoln 32 3 2 10 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lincoln - 02/07/2026 E. RingErik Karl Hugo Ring
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kilmarnock 8 0 0 6 — 0 6,4 2025-26 Lincoln City FC 2 0 0 3 — 0 6,6 2025-26 Lincoln 2 0 0 3 — 0 6,6 2024-25 Lincoln City FC 32 3 2 10 — 0 6,7 2024-25 Lincoln 32 3 2 10 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lincoln - 30/06/2026 B. RiceBailey Rice
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kilmarnock 7 0 0 5 — 2 6,4 2025-26 Rangers — 0 0 — — — — 2024-25 Rangers 16 0 0 4 — 1 6,7 2023-24 Rangers 4 0 0 1 — 1 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Rangers - 30/06/2026 C. FerrieCalum Ferrie
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 3 0 0 0 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Queen's Park - 30/06/2026 I. OwenIeuan Gwyn Owen
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 1 — 0 4,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Barry Town - 30/06/2026 M. O'HaraM. O'Hara
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od ST Mirren - 30/06/2026 Roshaun MathurinRoshaun Mathurin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kilmarnock 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Crystal Palace 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Crystal Palace 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od AS Trencin - 29/06/2026 I. OwenIeuan Gwyn Owen
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 1 — 0 4,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Barry Town - 29/06/2026 E. BeachEdward James Beach
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Kilmarnock 5 0 0 — — 0 — 2024-25 Chelsea 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Derry City - 28/06/2026 R. McCrorieRoss McCrorie
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Scotland 1 0 0 3 — 0 6,5 2026-27 Rangers 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Bristol City 1 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Kilmarnock — 0 0 — — — — 2024-25 Bristol City 25 5 0 35 — 9 6,9 2024-25 Kilmarnock 21 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Rangers — 0 0 — — — — 2023-24 Bristol City 19 0 1 11 — 3 6,7 2023-24 Rangers 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Esbjerg - 30/05/2026 Ben BrannanBen Brannan
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 3 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Inverness CT - 30/05/2026 C. ArmourC. Armour
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Queen of the South - 30/05/2026 C. BurkeCole Burke
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 6,9 2024-25 2 0 0 — — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Queen of the South - 30/05/2026 Josh GilmourJosh Gilmour
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Kilbirnie Ladeside - 30/05/2026 S. DuruhS. Duruh
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Whitletts Victoria - 30/05/2026 Zander CraikZander Craik
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Albion Rovers - 29/04/2026 K. WrightKieran Wright
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Rangers 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Kilmarnock 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rangers — 0 0 — — — — 2023-24 Livingston 1 0 0 — — 0 6,9 2023-24 Rangers 0 0 0 — — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Rangers - 01/02/2026 A. TshibolaAaron Tshibola
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kilmarnock 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Kilmarnock 14 0 0 22 — 3 7,0 2025-26 Levadiakos 10 0 0 11 — 0 1 6,5 2024-25 Lamia 9 1 0 21 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Levadiakos - 29/01/2026 Findlay CurtisFindlay Curtis
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rangers 2 0 0 1 — 0 6,7 2026-27 Scotland 2 0 0 1 — 1 6,5 2025-26 Kilmarnock 14 5 1 19 — 1 7,3 2025-26 Rangers 12 0 1 1 — 0 6,8 2024-25 Rangers 12 0 1 1 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Rangers
Odejścia 73
- 10/09/2026 K. MagennisKyle Martin Magennis
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 13 2 0 9 — 4 1 6,7 2024-25 12 0 0 9 — 3 6,8 2023-24 8 0 0 6 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Arbroath - 06/09/2026 S. DuruhS. Duruh
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Sheffield Wednesday - 02/09/2026 S. DuruhS. Duruh
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Sheffield Wednesday - 27/08/2026 J. ThomsonJack Thomson
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — 2025-26 3 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Swindon Town - 27/08/2026 R. McCrorieRoss McCrorie
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Scotland 1 0 0 3 — 0 6,5 2026-27 Rangers 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Bristol City 1 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Kilmarnock — 0 0 — — — — 2024-25 Bristol City 25 5 0 35 — 9 6,9 2024-25 Kilmarnock 21 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Rangers — 0 0 — — — — 2023-24 Bristol City 19 0 1 11 — 3 6,7 2023-24 Rangers 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do NK Varazdin - 26/08/2026 R. McCrorieRoss McCrorie
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Scotland 1 0 0 3 — 0 6,5 2026-27 Rangers 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Bristol City 1 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Kilmarnock — 0 0 — — — — 2024-25 Bristol City 25 5 0 35 — 9 6,9 2024-25 Kilmarnock 21 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Rangers — 0 0 — — — — 2023-24 Bristol City 19 0 1 11 — 3 6,7 2023-24 Rangers 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do NK Varazdin - 24/08/2026 E. BrownEthan Brown
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 1 — 0 5,9 2025-26 18 0 0 4 — 1 6,7 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Glentoran - 20/08/2026 S. TiffoneyScott Tiffoney
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Kilmarnock 33 3 2 17 — 1 6,7 2024-25 Kilmarnock 37 6 1 21 — 2 6,6 2024-25 Dundee 35 6 1 21 — 2 6,6 2023-24 Kilmarnock 33 3 2 17 — 1 6,7 2023-24 Dundee 28 3 2 17 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Raith Rovers - 31/07/2026 B. AndersonBruce Anderson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Kilmarnock 34 6 2 24 — 0 6,6 2024-25 Kilmarnock 38 11 (5 z karnych) 1 21 — 1 6,8 2024-25 Livingston — 0 0 — — — — 2023-24 Kilmarnock 36 7 0 27 — 2 6,6 2023-24 Livingston 34 7 0 27 — 2 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Livingston - 30/07/2026 R. EllisRuari Ellis
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Queen of the South - 30/07/2026 Cole CoughlinCole Coughlin
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Queen of the South - 28/07/2026 A. DavisA. Davis
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Queen of the South - 25/07/2026 D. ThompsonDominic Lewis Thompson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Beveren 4 0 1 — — 0 6,8 2025-26 Kilmarnock 5 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Motherwell 15 0 2 6 — 2 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do SK Beveren - 24/07/2026 D. ThompsonDominic Lewis Thompson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Beveren 4 0 1 — — 0 6,8 2025-26 Kilmarnock 5 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Motherwell 15 0 2 6 — 2 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do KSK Beveren - 22/07/2026 Josh GilmourJosh Gilmour
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Largs Thistle - 19/07/2026 E. BeachEdward James Beach
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Kilmarnock 5 0 0 — — 0 — 2024-25 Chelsea 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Shelbourne - 18/07/2026 E. BeachEdward James Beach
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Kilmarnock 5 0 0 — — 0 — 2024-25 Chelsea 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Shelbourne - 09/07/2026 Ben BrannanBen Brannan
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 3 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Queen's Park - 02/07/2026 Zander CraikZander Craik
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Cumnock F. - 30/06/2026 B. LyonsBradley Joseph Lyons
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Aberdeen 3 1 0 3 — 1 7,2 2026-27 Northern Ireland 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Kilmarnock 29 1 0 16 — 2 6,7 2024-25 Kilmarnock 31 1 1 33 — 5 1 7,0 2023-24 Kilmarnock 23 2 0 29 — 7 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Aberdeen - 30/06/2026 D. WatsonDavid Watson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bolton 1 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Bolton Wanderers FC 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Kilmarnock 11 0 0 8 — 2 1 6,4 2024-25 Kilmarnock 38 4 1 29 — 4 6,8 2023-24 Kilmarnock 36 5 2 38 — 8 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Bolton - 30/06/2026 L. MayoLewis William Mayo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Aberdeen 7 1 0 8 — 5 6,0 2025-26 Kilmarnock 4 0 0 — — 0 — 2024-25 Kilmarnock 37 0 1 22 — 2 6,8 2023-24 Kilmarnock 36 1 0 23 — 5 1 6,8 2023-24 Rangers — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Aberdeen - 30/06/2026 L. PolworthLiam Polworth
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 0 0 — — 0 — 2024-25 26 2 0 14 — 4 6,8 2023-24 28 0 3 11 — 2 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Livingston - 29/06/2026 K. LeslieKian Leslie
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Leslie Kian - 29/06/2026 K. MagennisKyle Martin Magennis
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 13 2 0 9 — 4 1 6,7 2024-25 12 0 0 9 — 3 6,8 2023-24 8 0 0 6 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Magennis Kyle
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Boy arrested following Bradley Lowery taunt BBC Sport · wt. 09:21
- Boy, 14, hands himself in to police over Bradley Lowery video BBC Sport · niedz. 20:15
- Kilmarnock 'need support more than ever' but patience wearing thin BBC Sport · niedz. 10:41
- St Johnstone fight back from Steward dismissal to take point at Kilmarnock Sky Sports · sob. 17:08
- Brandon Aguilera já treina sem limitações nove meses após rotura de ligamentos Record · czw. 06:45
- Elden Ring desperta interesse forte em Hollywood Record · wt. 16:54
- Murrell on target as Falkirk breeze past Kilmarnock stormy conditions Sky Sports · niedz. 07:47
- Falkirk 3-0 Kilmarnock Sky Sports · niedz. 00:49
- Kiltie double helps Kilmarnock beat fellow-strugglers Motherwell Sky Sports · niedz. 12:53
- Rangers 3-1 Kilmarnock Sky Sports · niedz. 13:14
- Naderi scores twice as Rangers beat Kilmarnock to move top Sky Sports · niedz. 07:30
- 'Reminds me of Muller' - Naderi proving worth in Rangers revival BBC Sport · sob. 20:03
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Kilmarnock 811 12N 72 Scottish Premiership ♂ · sob. 15:00 Kilmarnock
Aberdeen 411 27N 322 Scottish Premiership ♂ · sob. 15:00 St Mirren
Kilmarnock nadchodzące Scottish Premiership ♂ · śr. 19:45 Kilmarnock
Hibernian nadchodzące Scottish Premiership ♂ · sob. 15:00 Motherwell
Kilmarnock nadchodzące Scottish Premiership ♂ · sob. 15:00 Kilmarnock
Dundee nadchodzące Scottish Premiership ♂ · sob. 15:00 Dundee United
Kilmarnock nadchodzące Scottish Premiership ♂ · sob. 17:45 Kilmarnock
Rangers nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Kilmarnock – St Johnstone | 2 – 2 |
| 28/10/2026 | Dundee – Kilmarnock | 3 – 1 |
| 24/10/2026 | Falkirk – Kilmarnock | 3 – 0 |
| 17/10/2026 | Kilmarnock – Motherwell | 3 – 2 |
| 10/10/2026 | Rangers – Kilmarnock | 3 – 1 |
| 19/09/2026 | Kilmarnock – Hearts | 1 – 1 |
| 15/09/2026 | Hibernian – Kilmarnock | 0 – 1 |
| 05/09/2026 | Aberdeen – Kilmarnock | 0 – 0 |
| 02/09/2026 | Kilmarnock – St Mirren | 0 – 1 |
| 29/08/2026 | Kilmarnock – Dundee United | 0 – 4 |
| 09/08/2026 | Kilmarnock – Celtic | 1 – 5 |
| 02/08/2026 | St Johnstone – Kilmarnock | 4 – 3 |
| 17/05/2026 | Livingston – Kilmarnock | 1 – 4 |
| 12/05/2026 | Kilmarnock – Dundee | 3 – 1 |
| 09/05/2026 | St Mirren – Kilmarnock | 0 – 3 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | J. HugillJoseph Brennen Hugill
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 9 | 9 | 810 | 1 | 1 | 10 | — | 2 | 6,5 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | M. Schjønning-LarsenMichael Schjønning-Larsen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 9 | 9 | 794 | 1 | 0 | 8 | — | 2 | 6,5 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | T. LoweryThomas Richard Lowery
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 9 | 9 | 790 | 0 | 2 | 1 | — | 1 | 6,8 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | G. KiltieGreg Kiltie
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 9 | 9 | 775 | 3 | 0 | 8 | — | 1 | 7,1 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | G. StangerGeorge William Stanger
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 9 | 8 | 791 | 1 | 0 | 8 | — | 1 | 6,8 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | T. John-JulesTyreece Romayo John-Jules
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 9 | 8 | 558 | 1 | 0 | 10 | — | 2 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | E. RingErik Karl Hugo Ring
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 8 | 8 | 621 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | C. McCarthyCathal McCarthy
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 7 | 7 | 630 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | M. StryjekMaksymilian Stryjek
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 29 | 6 | 6 | 540 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | J. BrandonJamie Brandon
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 9 | 3 | 497 | 0 | 2 | 13 | — | 1 | 6,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 49 | B. RiceBailey Rice
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 7 | 3 | 253 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | C. FerrieCalum Ferrie
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 27 | 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | Michael-John Kamson-KamaraMichael-John Kamson-Kamara
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 3 | 3 | 179 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | M. O'HaraMark Ryan O'Hara
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 30 | 7 | 2 | 217 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,1 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | N. CleșcencoNicky Serghei Cleșcenco
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 3 | 2 | 119 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 5,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | J. YfekoJohnly Levi Yfeko
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 2 | 2 | 135 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | D. DanielsDjenairo Gillian Noell Daniels
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 6 | 1 | 195 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | J. MeierJonathan Meier
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 1 | 1 | 45 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | R. DeasRobbie Guthrie Deas
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 1 | 1 | 19 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | R. McKenzieRory William McKenzie
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 32 | 4 | 0 | 61 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | I. OwenIeuan Gwyn Owen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 2 | 0 | 25 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 4,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | Roshaun MathurinRoshaun Mathurin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 1 | 0 | 31 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | C. BurkeCole Burke
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | 0 | 0 | 26 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 58 | N. MantlNico Mantl
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | C. ArmourC. Armour
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | E. BowieE. Bowie
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | A. TshibolaAaron Tshibola
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | Cole CoughlinCole Coughlin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 12
Odeszli w trakcie sezonu 1
Zawodnicy, którzy grali w Kilmarnock w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Brown | Obrońca | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Kilmarnock przeciwko:
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.