Süper Lig ♂ · Link stały · Historia klubu
Trabzonspor
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VVVVV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki zwycięstwa z rzędu: 5 mecze z rzędu z golem: 5 zwycięstwa z rzędu: 5 u siebie
po zwycięstwie 2-0 z Gaziantep · 5 Z, 0 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (15 strzelone, 3 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
3. miejsce po 10. kolejce · najlepsze 3., najgorsze 11. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Trabzonspor
Atak · gole na mecz: 2,30 (3,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 14,5 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 13% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta
Obrona · stracone na mecz: 0,60 (0,30 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 17, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 11,9 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 47)
Bramkarz · A. Onana rotacja · obrony: 6, 75% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 8,0
Trener · F. Tekke od 01/03/2025 · prowadzone kluby: 8 od 2015
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-3-3 ×2, 4-4-1-1 ×1)
Forma (API-Football): DWLWLWWW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Trabzonspor
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: M. Kabasakal (Czerwona kartka), A. Batagov (Kolano), O. Cevikkan (Ścięgno), O. Yokuslu (Kolano), P. Onuachu (Uraz mięśniowy), R. Malinovskyi (Kolano)
Composition probable — 4-3-3Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Belgium | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Trabzonspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,0 |
| 2025-26 | Aston Villa | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Trabzonspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Aston Villa | 28 | 3 | 0 | 32 | — | 4 | 7,0 |
| 2024-25 | Everton | 0 | 0 | 0 | 32 | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | Everton | 31 | 2 | 0 | 37 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Inter | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sidny Lopes Cabral| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Trabzonspor | 8 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Benfica | 8 | 1 | 2 | 7 | — | 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Cenk Özkacar| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Trabzonspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | FC Koln | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | Valencia | 28 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Valladolid | 11 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Valencia | 36 | 0 | 0 | 13 | — | 3 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Melih Kabasakal| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Türkiye | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,2 |
| 2026-27 | Turkey | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,2 |
| 2026-27 | Trabzonspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Eyupspor | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Eyupspor | 31 | 0 | 2 | 41 | — | 8 | 7,0 |
| 2024-25 | Genclerbirligi | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Eyupspor | 10 | 0 | 1 | 6 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Genclerbirligi | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Stefan Savić| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Trabzonspor | 8 | 0 | 0 | 6 | — | 3 | 7,1 |
| 2026-27 | FK Borac Banja Luka | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
| 2026-27 | Montenegro | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Trabzonspor | 23 | 0 | 0 | 31 | — | 5 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Trabzonspor | 13 | 0 | 0 | 10 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Warta Poznan | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Ath Madrid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Warta Poznan | 32 | 2 | 1 | 11 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | Ath Madrid | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Benjamin Bouchouari| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Trabzonspor | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Trabzonspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | St Etienne | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | St Etienne | 25 | 1 | 0 | 15 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | St Etienne | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Benjamin Mendy| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Pogon Szczecin | 8 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 6,9 |
| 2026-27 | Trabzonspor | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Pogon Szczecin | 11 | 0 | 0 | 5 | — | 4 | 6,6 |
| 2025-26 | Trabzonspor | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Sevilla | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | FC Zurich | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Red Star | 13 | 0 | 0 | 19 | — | 4 | 6,7 |
| 2024-25 | FC Zurich | 8 | 0 | 1 | 4 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Trabzonspor | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Lorient | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Trabzonspor | 30 | 1 | 0 | 50 | — | 10 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Lorient | 15 | 2 | 1 | 12 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | Red Star | 11 | 0 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2023-24 | Angers | 3 | 0 | 0 | 8 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | Annecy | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mohamed Salah Hamed Mahrous Ghaly| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Trabzonspor | 1 | 1 | 1 | — | — | 0 | 9,2 |
| 2025-26 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 4,6 |
| 2024-25 | Liverpool | 5 | 2 (1 z karnych) | 2 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Liverpool | 32 | 18 (5 z karnych) | 10 | 12 | — | 2 | 7,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Franculino Gluda Djú| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC Midtjylland | 4 | 2 (1 z karnych) | 2 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Trabzonspor | 1 | 2 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | FC Midtjylland | 8 | 3 | 0 | 2 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | FC Midtjylland | 28 | 11 (1 z karnych) | 3 | 10 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | FC Midtjylland | 27 | 11 | 3 | 11 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Noah José Saviolo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Trabzonspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Vitória SC | 29 | 2 | 4 | 32 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Guimaraes | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 1 | — |
| 2023-24 | Guimaraes | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Metehan Mimaroğlu| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Trabzonspor | 3 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Genclerbirligi | 32 | 6 (1 z karnych) | 4 | 19 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Genclerbirligi | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Eyupspor | 9 | 4 | 2 | 1 | — | 1 | 7,6 |
| 2023-24 | Genclerbirligi | — | 0 | 2 | 1 | — | — | 7,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 60
- 03/09/2026 A. HabeşoğluAli Habeşoğlu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Bodrumspor 41 12 4 28 — 3 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Bodrum FK - 02/09/2026 A. HabeşoğluAli Habeşoğlu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Bodrumspor 41 12 4 28 — 3 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Bodrum FK - 02/09/2026 Franculino DjúFranculino Gluda Djú
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Midtjylland 4 2 (1 z karnych) 2 3 — 0 7,1 2026-27 Trabzonspor 1 2 0 — — 0 7,2 2025-26 FC Midtjylland 8 3 0 2 — 1 7,2 2024-25 FC Midtjylland 28 11 (1 z karnych) 3 10 — 3 7,0 2023-24 FC Midtjylland 27 11 3 11 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Midtjylland - 01/09/2026 Franculino DjúFranculino Gluda Djú
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Midtjylland 4 2 (1 z karnych) 2 3 — 0 7,1 2026-27 Trabzonspor 1 2 0 — — 0 7,2 2025-26 FC Midtjylland 8 3 0 2 — 1 7,2 2024-25 FC Midtjylland 28 11 (1 z karnych) 3 10 — 3 7,0 2023-24 FC Midtjylland 27 11 3 11 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Midtjylland - 23/08/2026 FabinhoFábio Henrique Tavares
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 7,3 2023-24 St Truiden 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Liverpool 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Al-Ittihad FC - 03/08/2026 Mohamed SalahMohamed Salah Hamed Mahrous Ghaly
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Trabzonspor 1 1 1 — — 0 9,2 2025-26 Liverpool 1 0 0 2 — 1 4,6 2024-25 Liverpool 5 2 (1 z karnych) 2 2 — 0 6,9 2023-24 Liverpool 32 18 (5 z karnych) 10 12 — 2 7,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Liverpool - 27/07/2026 R. MutebaRené Mitongo Muteba
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Standard 7 0 0 4 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Standard Liege - 26/07/2026 R. MutebaRené Mitongo Muteba
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Standard 7 0 0 4 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Standard Liege - 17/07/2026 C. ÖzkacarCenk Özkacar
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 FC Koln 2 0 0 — — 0 6,4 2024-25 Valencia 28 0 0 5 — 1 6,8 2024-25 Valladolid 11 0 0 5 — 1 6,8 2023-24 Valencia 36 0 0 13 — 3 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Valencia - 16/07/2026 C. ÖzkacarCenk Özkacar
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 FC Koln 2 0 0 — — 0 6,4 2024-25 Valencia 28 0 0 5 — 1 6,8 2024-25 Valladolid 11 0 0 5 — 1 6,8 2023-24 Valencia 36 0 0 13 — 3 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Valencia - 07/07/2026 A. ŞimşirDoğuhan Aral Şimşir
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Türkiye 1 0 0 1 — 0 7,3 2026-27 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 6,5 2026-27 Turkey 1 0 0 1 — 0 7,3 2025-26 FC Midtjylland 13 1 3 1 — 0 7,2 2024-25 FC Midtjylland 23 3 (1 z karnych) 6 7 — 0 7,2 2023-24 FC Midtjylland 25 4 1 11 — 3 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Midtjylland - 06/07/2026 A. ŞimşirDoğuhan Aral Şimşir
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Türkiye 1 0 0 1 — 0 7,3 2026-27 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 6,5 2026-27 Turkey 1 0 0 1 — 0 7,3 2025-26 FC Midtjylland 13 1 3 1 — 0 7,2 2024-25 FC Midtjylland 23 3 (1 z karnych) 6 7 — 0 7,2 2023-24 FC Midtjylland 25 4 1 11 — 3 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Midtjylland - 02/07/2026 A. OnanaAmadou Ba Zeund Georges Mvom Onana
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Belgium 4 0 0 1 — 0 6,7 2026-27 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 8,0 2025-26 Aston Villa 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Aston Villa 28 3 0 32 — 4 7,0 2024-25 Everton 0 0 0 32 — 0 7,0 2023-24 Everton 31 2 0 37 — 5 7,0 2023-24 Inter — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Manchester United - 30/06/2026 S. AkaydinSamet Akaydin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Trabzonspor 1 0 0 3 — 1 7,6 2026-27 Türkiye 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Turkey 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Rizespor 1 1 0 — — 0 — 2024-25 Rizespor 5 1 0 7 — 3 7,1 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Panathinaikos 10 0 1 15 — 4 6,9 2023-24 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Rizespor - 30/06/2026 S. Lopes CabralSidny Lopes Cabral
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Trabzonspor 8 0 0 8 — 1 6,8 2025-26 Benfica 8 1 2 7 — 1 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Benfica - 30/06/2026 T. KaradenizT. Karadeniz
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od 1. FC Köln - 30/06/2026 E. MuçiErnest Muçi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Trabzonspor 1 0 1 — — 0 7,2 2026-27 Albania 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Besiktas 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Besiktas 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Legia 16 4 0 8 — 1 7,2 2023-24 Besiktas 13 3 0 10 — 3 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Beşiktaş - 30/06/2026 M. KabasakalMelih Kabasakal
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Türkiye 1 0 0 0 — 0 6,2 2026-27 Turkey 1 0 0 0 — 0 6,2 2026-27 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 7,2 2025-26 Eyupspor 3 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Eyupspor 31 0 2 41 — 8 7,0 2024-25 Genclerbirligi 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Eyupspor 10 0 1 6 — 2 6,6 2023-24 Genclerbirligi 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Gaziantep FK - 30/06/2026 M. MimaroğluMetehan Mimaroğlu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Trabzonspor 3 0 1 1 — 0 7,0 2025-26 Genclerbirligi 32 6 (1 z karnych) 4 19 — 3 6,8 2024-25 Genclerbirligi 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Eyupspor 9 4 2 1 — 1 7,6 2023-24 Genclerbirligi — 0 2 1 — — 7,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Gençlerbirliği S.K. - 30/06/2026 N. SavioloNoah José Saviolo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Vitória SC 29 2 4 32 — 2 6,7 2024-25 Guimaraes 2 1 0 — — 0 1 — 2023-24 Guimaraes 7 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Vitória SC - 30/06/2026 R. MalinovskyiRuslan Malinovskyi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Trabzonspor 2 0 0 3 — 0 6,8 2026-27 Ukraine 2 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Genoa 1 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 Genoa 9 0 2 9 — 2 7,1 2023-24 Genoa 2 0 1 2 — 0 7,2 2023-24 Atalanta 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Marseille 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Genoa - 29/06/2026 D. DrăguşDenis Mihai Drăguş
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Romania 2 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Eyupspor 12 0 0 21 — 3 6,6 2025-26 Trabzonspor 6 0 0 12 — 3 6,6 2024-25 Trabzonspor 18 2 1 23 — 1 6,8 2024-25 Standard 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Standard 6 1 0 — — 1 — 2023-24 Trabzonspor — 0 (1 z karnych) 1 75 — — 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Gaziantep FK - 29/06/2026 G. GürpüzGöktan Gürpüz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Corum 2 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Genclerbirligi 29 0 5 21 — 2 6,7 2025-26 Trabzonspor 6 0 2 4 — 1 6,9 2024-25 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Trabzonspor 2 0 0 — — 0 — 2023-24 Dortmund — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Gençlerbirliği S.K. - 29/06/2026 J. LundstramJohn David Lundstram
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Trabzonspor 34 3 1 24 — 4 7,0 2025-26 Hull 1 0 0 1 — 1 7,2 2024-25 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Rangers 33 0 5 27 — 3 1 7,3 2023-24 Trabzonspor — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Hull City - 29/06/2026 K. OlaigbeKazeem Aderemi Olaigbe
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Basel 1893 10 2 4 11 — 2 6,9 2025-26 Konyaspor 13 0 0 10 — 1 6,6 2025-26 Trabzonspor 3 1 0 — — 0 — 2024-25 Rennes 10 0 2 6 — 0 7,0 2024-25 Trabzonspor 6 3 1 3 — 0 7,2 2024-25 Cercle Brugge 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Cercle Brugge 28 4 0 — — 1 — 2023-24 Southampton — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Konyaspor
Odejścia 76
- 03/09/2026 Bican TibukogluBican Tibukoglu
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Manisa F.K. - 03/09/2026 R. MutebaRené Mitongo Muteba
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Standard 7 0 0 4 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Estrela - 03/09/2026 D. DrăguşDenis Mihai Drăguş
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Romania 2 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Eyupspor 12 0 0 21 — 3 6,6 2025-26 Trabzonspor 6 0 0 12 — 3 6,6 2024-25 Trabzonspor 18 2 1 23 — 1 6,8 2024-25 Standard 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Standard 6 1 0 — — 1 — 2023-24 Trabzonspor — 0 (1 z karnych) 1 75 — — 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do FCSB - 02/09/2026 D. DrăguşDenis Mihai Drăguş
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Romania 2 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Eyupspor 12 0 0 21 — 3 6,6 2025-26 Trabzonspor 6 0 0 12 — 3 6,6 2024-25 Trabzonspor 18 2 1 23 — 1 6,8 2024-25 Standard 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Standard 6 1 0 — — 1 — 2023-24 Trabzonspor — 0 (1 z karnych) 1 75 — — 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do FCSB - 02/09/2026 Bican TibukogluBican Tibukoglu
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Manisa F.K. - 01/09/2026 D. DrăguşDenis Mihai Drăguş
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Romania 2 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Eyupspor 12 0 0 21 — 3 6,6 2025-26 Trabzonspor 6 0 0 12 — 3 6,6 2024-25 Trabzonspor 18 2 1 23 — 1 6,8 2024-25 Standard 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Standard 6 1 0 — — 1 — 2023-24 Trabzonspor — 0 (1 z karnych) 1 75 — — 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Dragus Denis - 31/08/2026 J. LundstramJohn David Lundstram
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Trabzonspor 34 3 1 24 — 4 7,0 2025-26 Hull 1 0 0 1 — 1 7,2 2024-25 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Rangers 33 0 5 27 — 3 1 7,3 2023-24 Trabzonspor — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Leicester - 30/08/2026 J. LundstramJohn David Lundstram
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Trabzonspor 34 3 1 24 — 4 7,0 2025-26 Hull 1 0 0 1 — 1 7,2 2024-25 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Rangers 33 0 5 27 — 3 1 7,3 2023-24 Trabzonspor — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Leicester - 26/08/2026 G. GürpüzGöktan Gürpüz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Corum 2 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Genclerbirligi 29 0 5 21 — 2 6,7 2025-26 Trabzonspor 6 0 2 4 — 1 6,9 2024-25 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Trabzonspor 2 0 0 — — 0 — 2023-24 Dortmund — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Çorum FK - 13/08/2026 O. YılmazOğuzhan Yılmaz
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Kahramanmaraş İstiklal Spor - 09/08/2026 T. KaradenizT. Karadeniz
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Sebat Gençlikspor - 05/08/2026 S. MalkoçoğluSalih Malkoçoğlu
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Al-Jazira - 04/08/2026 S. MalkoçoğluSalih Malkoçoğlu
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Al-Jazira - 28/07/2026 A. ÃztürkA. Ãztürk
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Iğdır FK - 28/07/2026 A. YılmazAli Şahin Yılmaz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Genclerbirligi 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Corum 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Antalyaspor — 0 0 — — — — 2023-24 Genclerbirligi — 0 0 — — — — 2023-24 Kocaelispor — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Bodrum FK - 28/07/2026 B. BaşkanBoran Başkan
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 0 0 3 — 0 6,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Bodrum FK - 27/07/2026 A. YılmazAli Şahin Yılmaz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Genclerbirligi 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Corum 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Antalyaspor — 0 0 — — — — 2023-24 Genclerbirligi — 0 0 — — — — 2023-24 Kocaelispor — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Bodrum FK - 27/07/2026 B. BaşkanBoran Başkan
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 0 0 3 — 0 6,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Bodrum FK - 25/07/2026 P. YıldırımEngin Poyraz Efe Yıldırım
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Trabzonspor 6 0 0 2 — 1 6,3 2025-26 Antalyaspor 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Muğlaspor - 19/07/2026 V. SonmezsoyV. Sonmezsoy
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Sebat Gençlikspor - 18/07/2026 C. Inao OulaïChrist Ravynel Inao Oulaï
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Fiorentina 2 0 0 4 — 1 7,0 2025-26 Trabzonspor 25 2 4 39 — 9 7,1 2025-26 Bastia 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Bastia 16 1 0 19 — 5 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Fiorentina - 18/07/2026 V. SonmezsoyV. Sonmezsoy
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Sebat Gençlikspor - 17/07/2026 C. Inao OulaïChrist Ravynel Inao Oulaï
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Fiorentina 2 0 0 4 — 1 7,0 2025-26 Trabzonspor 25 2 4 39 — 9 7,1 2025-26 Bastia 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Bastia 16 1 0 19 — 5 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Fiorentina - 13/07/2026 M. LøvikMathias Johan Fjørtoft Løvik
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Trabzonspor 14 0 2 7 — 1 6,7 2025-26 Parma 3 0 1 4 — 0 6,4 2024-25 Parma 6 0 0 2 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Molde - 06/07/2026 S. SaatçıSerdar Saatçı
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Corum 3 0 0 6 — 1 7,0 2025-26 Trabzonspor 27 0 0 10 — 5 6,3 2024-25 Trabzonspor 11 0 0 10 — 5 6,3 2024-25 SC Braga 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Braga 0 0 0 — — 0 — 2023-24 SC Braga 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Sp Braga 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Çorum FK
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- SC Freiburg gewinnt Auswärtsspiel bei Trabzonspor dank starker Nerven Sportschau · czw. 20:47
- Kübler-Tor reicht Freiburg zum Sieg bei Trabzonspor Sportschau · czw. 20:36
- Ausfall bis Jahresende: Dresdens Herrmann bleibt das Verletzungspech treu kicker · śr. 15:20 · Kontuzja
- Franculino Djú mostra serviço no Trabzonspor: «É um miúdo tranquilo, humilde e trabalhador» Record · śr. 21:57
- Franculino Djú bisa e dá a vitória ao Trabzonspor frente ao Rizespor em jogo com 7 golos Record · pon. 19:26
- Trabzonspor : André Onana victime d’un violent accident de la route en Turquie Foot Mercato · pt. 12:00 · Reakcja
- Injury issues mount at Hearts amid Milne & Borchgrevink blows - gossip BBC Sport · pt. 08:44 · Kontuzja
- La UEFA sanciona al Lyon, Hajduk Split y Trabzonspor Mundo Deportivo · czw. 18:45 · Zawieszenie
- Hearts humbled & Hibs stumbling - what's going on in Edinburgh? BBC Sport · śr. 09:00
- À Trabzon, Mohamed Salah déchaîne les passions L'Équipe · wt. 15:47
- Conference League, Grifo e Salah trascinano Friburgo e Trabzonspor. Poker del Brighton, pari Getafe Corriere dello Sport · czw. 20:54
- Erster Trainer-Job im Profi-Bereich: Boateng folgt Reis zu Trabzonspor kicker · wt. 09:29
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Trabzonspor 201 24N 552 Süper Lig ♂ · niedz. 17:00 Trabzonspor
Eyupspor 731 17N 102 Süper Lig ♂ · pon. 17:00 Goztep
Trabzonspor nadchodzące Süper Lig ♂ · niedz. 17:00 Trabzonspor
Corum nadchodzące Süper Lig ♂ · niedz. 17:00 Fenerbahce
Trabzonspor nadchodzące Süper Lig ♂ · pon. 18:00 Trabzonspor
Kocaelispor nadchodzące Süper Lig ♂ · niedz. 13:00 Erzurumspor
Trabzonspor nadchodzące Süper Lig ♂ · niedz. 13:00 Trabzonspor
Kasimpasa nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | Trabzonspor – Gaziantep | 2 – 0 |
| 26/10/2026 | Rizespor – Trabzonspor | 3 – 4 |
| 19/10/2026 | Trabzonspor – Besiktas | 2 – 0 |
| 10/10/2026 | Samsunspor – Trabzonspor | 0 – 3 |
| 19/09/2026 | Trabzonspor – Galatasaray | 4 – 0 |
| 12/09/2026 | Konyaspor – Trabzonspor | 1 – 0 |
| 06/09/2026 | Trabzonspor – Genclerbirligi | 5 – 0 |
| 31/08/2026 | Amedspor – Trabzonspor | 2 – 1 |
| 23/08/2026 | Trabzonspor – Buyuksehyr | 2 – 1 |
| 15/08/2026 | Kasimpasa – Trabzonspor | 1 – 1 |
| 17/05/2026 | Trabzonspor – Genclerbirligi | 0 – 3 |
| 09/05/2026 | Besiktas – Trabzonspor | 1 – 2 |
| 02/05/2026 | Trabzonspor – Goztep | 1 – 1 |
| 27/04/2026 | Konyaspor – Trabzonspor | 2 – 1 |
| 19/04/2026 | Trabzonspor – Buyuksehyr | 1 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | S. SavićStefan Savić
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 35 | 8 | 8 | 719 | 0 | 0 | 6 | — | 3 | 7,1 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | C. NwaiwuChibuike Godfrey Nwaiwu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 8 | 8 | 713 | 1 | 0 | 7 | — | 3 | 7,3 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | M. EskihellaçMustafa Eskihellaç
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 7 | 7 | 611 | 0 | 2 | 6 | — | 1 | 7,1 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 55 | S. Lopes CabralSidny Lopes Cabral
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 8 | 3 | 351 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,8 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | R. MalinovskyiRuslan Malinovskyi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 32 | 2 | 2 | 165 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | M. MimaroğluMetehan Mimaroğlu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 31 | 3 | 1 | 104 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | A. OnanaAmadou Ba Zeund Georges Mvom Onana
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 29 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | B. BouchouariBenjamin Bouchouari
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | C. ÖzkacarCenk Özkacar
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 57 | M. KabasakalMelih Kabasakal
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 29 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | S. AkaydinSamet Akaydin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Wagner PinaWagner Fabrício Cardoso Pina
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 58 | A. ŞimşirDoğuhan Aral Şimşir
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 1 | 1 | 74 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | B. MendyBenjamin Mendy
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 1 | 1 | 55 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Mohamed SalahMohamed Salah Hamed Mahrous Ghaly
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 33 | 1 | 1 | 55 | 1 | 1 | — | — | 0 | 9,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | O. TufanOzan Tufan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 30 | 1 | 1 | 55 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | P. OnuachuEbere Paul Onuachu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 31 | 1 | 1 | 10 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Franculino DjúFranculino Gluda Djú
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 1 | 0 | 80 | 2 | 0 | — | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | FabinhoFábio Henrique Tavares
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 32 | 1 | 0 | 35 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 70 | N. SavioloNoah José Saviolo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 1 | 0 | 35 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | T. Jabol-FolcarelliTim Jabol-Folcarelli
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 1 | 0 | 35 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | E. MuçiErnest Muçi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 1 | 0 | 16 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | U. NayirMehmet Umut Nayir
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 32 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | A. HabeşoğluAli Habeşoğlu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | A. YıldırımAhmet Doğan Yıldırım
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 61 | C. ÇanakCihan Çanak
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 96 | Erol ColakErol Colak
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 81 | K. AkcayK. Akcay
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 16 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | O. ÇevikkanOnuralp Çevikkan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 90 | O. ErtemOguzhan Ertem
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 82 | Yigithan CubukcuYigithan Cubukcu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 94 | A. TekkeAhmet Tekke
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 91 | E. AlkurtE. Alkurt Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Napastnik | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | O. YokuşluOkay Yokuşlu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 10
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Trabzonspor przeciwko:
- Alanyaspor
- Amedspor
- Besiktas
- Buyuksehyr
- Corum
- Erzurumspor
- Eyupspor
- Fenerbahce
- Galatasaray
- Gaziantep
- Genclerbirligi
- Goztep
- Kasimpasa
- Kocaelispor
- Konyaspor
- Rizespor
- Samsunspor
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.