AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Eredivisie ♂ · Link stały · Historia klubu

Heerenveen

134mecze (5 sezon(y) w bazie)
36 %zwycięstwa
1,50gole strzelone / mecz
1570Elo ClubElo
Co to jest?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

VDVVV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wszystkie rozgrywki zwycięstwa z rzędu: 3 mecze bez porażki: 3 u siebie
po zwycięstwie 1-0 z Nijmegen · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (12 strzelone, 4 stracone)

Zmiany miejsca w tabeli
Co to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

148121619 J1J5J10J11 1. kolejka (09/08/2026): 8. miejsce, 3 pkt2. kolejka (16/08/2026): 8. miejsce, 4 pkt3. kolejka (22/08/2026): 9. miejsce, 4 pkt4. kolejka (30/08/2026): 11. miejsce, 5 pkt5. kolejka (06/09/2026): 12. miejsce, 5 pkt6. kolejka (13/09/2026): 11. miejsce, 6 pkt7. kolejka (19/09/2026): 10. miejsce, 9 pkt8. kolejka (09/10/2026): 10. miejsce, 9 pkt9. kolejka (16/10/2026): 8. miejsce, 12 pkt10. kolejka (24/10/2026): 6. miejsce, 15 pkt11. kolejka (31/10/2026): 7. miejsce, 18 pkt

7. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 6., najgorsze 12. · Porównaj z inną drużyną →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Heerenveen

Atak · gole na mecz: 1,70 (1,40 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 14,6 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 33% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,20 (1,00 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 44% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 9, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,6 · spalone na mecz: 1,5 · żółte: 1,30 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 56)

Bramkarz · B. Klaverboer · obrony: 22, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 7,0

Trener · R. Veldeman od 01/03/2025 · prowadzone kluby: 6 od 2022
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-1-4-1 ×1, 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football): WDLDLDWLW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Heerenveen

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: D. Proper (Mięsień dwugłowy uda)

Composition probable — 4-2-3-1
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Bernt Klaverboer 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2024-25: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 B. KlaverboerVasilios Zagaritis Heerenveen · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Heerenveen · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Almere City · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Parma · 2023-24: mecze 27, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Almere City · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 V. ZagaritisMaas Willemsen 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 3 M. WillemsenSam Kersten Heerenveen · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Heerenveen · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Heerenveen · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Zwolle · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zwolle · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Heerenveen · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 4 S. KerstenOliver Johansen Braude 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 2, faule 45, spalone —, żółte kartki 11, ocena 6,9 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 45 O. BraudeJacob Bennedsen Trenskow Heerenveen · 2026-27: mecze 9, gole 4, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Denmark · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Heerenveen · 2025-26: mecze 4, gole 3, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Heerenveen · 2024-25: mecze 26, gole 6, asysty 3, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 20 J. TrenskowMaxence Rivera Heerenveen · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Cadiz · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Heerenveen · 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 3, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Dunkerque · 2024-25: mecze 31, gole 4, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 St Etienne · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 St Etienne · 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 7 M. RiveraRingo Meerveld Heerenveen · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Heerenveen · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Willem II · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Heerenveen · 2024-25: mecze 37, gole 6, asysty 3, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Willem II · 2024-25: mecze 33, gole 4, asysty 3, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Heerenveen · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Willem II · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 10 R. MeerveldNolhan Allan Courtens Mabeneyshi 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 8 N. CourtensMarcus Linday 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2024-25: mecze 16, gole 2, asysty 2, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 16 M. LindayDylan Vente Heerenveen · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Heerenveen · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Zwolle · 2024-25: mecze 30, gole 13, asysty 0, faule 29, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Heerenveen · 2024-25: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Hibernian · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 Hibernian · 2023-24: mecze 30, gole 5, asysty 3, faule 17, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 9 D. Vente
Bernt Klaverboer
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279000—07,0
2025-26300——07,0
2024-252100——0—
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vasilios Zagaritis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heerenveen9009—16,8
2025-26Heerenveen3011—07,0
2024-25Almere City330223—46,9
2023-24Parma27004—26,9
2023-24Almere City—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maas Willemsen
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279007—07,2
2025-264004—16,7
2024-251001—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sam Kersten
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heerenveen9016—17,0
2025-26Heerenveen4003—06,7
2024-25Heerenveen341114—26,9
2024-25Zwolle000——0—
2023-24Zwolle100——0—
2023-24Heerenveen—0229——6,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oliver Johansen Braude
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2782010—07,1
2025-2641012—06,9
2024-25340245—116,9
2023-24280229—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jacob Bennedsen Trenskow
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heerenveen9422—17,5
2026-27Denmark000——0—
2025-26Heerenveen4322—17,4
2024-25Heerenveen26639—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maxence Rivera
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heerenveen8213—06,9
2026-27Cadiz2001—16,6
2025-26Heerenveen4133—07,3
2024-25Dunkerque314123—46,9
2024-25St Etienne—00————
2023-24St Etienne13007—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ringo Meerveld
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heerenveen9112—06,9
2025-26Heerenveen3111—06,9
2025-26Willem II110——07,6
2024-25Heerenveen376312—27,1
2024-25Willem II334311—27,1
2023-24Heerenveen100——06,3
2023-24Willem II100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nolhan Allan Courtens Mabeneyshi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277205—17,0
2025-26100——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marcus Linday
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276007—26,8
2025-264006—06,7
2024-25162218—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dylan Vente
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heerenveen91 (1 z karnych)27—06,6
2025-26Heerenveen3101—06,7
2024-25Zwolle3013 (3 z karnych)029—37,1
2024-25Heerenveen6103—06,3
2024-25Hibernian2002—06,1
2023-24Hibernian305 (1 z karnych)317—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Transfery
Co to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Przyjścia 31

  • 01/09/2026 R. UldriķisRoberts Uldriķis
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Heerenveen4001—05,3
    2026-27Latvia2002—06,3
    2026-27Arminia Bielefeld100——05,6
    2026-27Bielefeld100——05,6
    2025-26Arminia Bielefeld174218—06,8
    2025-26Bielefeld174218—06,8
    2024-25Bielefeld6113—26,9
    2024-25Arminia Bielefeld6113—26,9
    2024-25Cambuur—00————
    2023-24Cambuur3212950—27,2

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Arminia Bielefeld
  • 31/08/2026 M. FarjiMarko Hussein Farji
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Heerenveen4103—16,8
    2026-27Venezia000——0—
    2025-26Venezia2001—06,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Venezia
  • 31/08/2026 R. UldriķisRoberts Uldriķis
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Heerenveen4001—05,3
    2026-27Latvia2002—06,3
    2026-27Arminia Bielefeld100——05,6
    2026-27Bielefeld100——05,6
    2025-26Arminia Bielefeld174218—06,8
    2025-26Bielefeld174218—06,8
    2024-25Bielefeld6113—26,9
    2024-25Arminia Bielefeld6113—26,9
    2024-25Cambuur—00————
    2023-24Cambuur3212950—27,2

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Arminia Bielefeld
  • 30/08/2026 M. FarjiMarko Hussein Farji
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Heerenveen4103—16,8
    2026-27Venezia000——0—
    2025-26Venezia2001—06,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Venezia
  • 30/08/2026 M. HilgersMees Hilgers
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Heerenveen0000—00,0
    2025-26Twente—00————
    2024-25Twente281139—66,7
    2023-24Twente000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Twente
  • 29/08/2026 M. HilgersMees Hilgers
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Heerenveen0000—00,0
    2025-26Twente—00————
    2024-25Twente281139—66,7
    2023-24Twente000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Twente
  • 27/07/2026 D. ProperDirk Wanner Proper
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Heerenveen5018—16,7
    2025-26Nijmegen4011—06,7
    2024-25Nijmegen260131—36,8
    2023-24Nijmegen285427—47,1

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od NEC Nijmegen
  • 26/07/2026 D. ProperDirk Wanner Proper
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Heerenveen5018—16,7
    2025-26Nijmegen4011—06,7
    2024-25Nijmegen260131—36,8
    2023-24Nijmegen285427—47,1

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od NEC Nijmegen
  • 26/07/2026 L. MachineLanroy Machine
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Heerenveen4000—04,3
    2025-26Angers200——07,3
    2024-25Angers300——06,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Angers
  • 30/06/2026 Anass BouzianeAnass Bouziane
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Heerenveen1000—03,3
    2025-26Volendam000——0—
    2024-25Volendam21002—06,2

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od FC Volendam
  • 29/06/2026 Anass BouzianeAnass Bouziane
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Heerenveen1000—03,3
    2025-26Volendam000——0—
    2024-25Volendam21002—06,2

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od FC Volendam
  • 30/01/2026 I. MulderI. Mulder
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Heerenveen
  • 16/01/2026 V. SejkVáclav Sejk
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Czech Republic1000—06,3
    2026-27Czechia1000—06,3
    2025-26Heerenveen173116—16,5
    2024-25Famalicao163115—0 16,8
    2024-25Zaglebie Lubin141116—26,8
    2024-25Zaglebie141116—26,8

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Sparta Praha
  • 05/01/2026 L. OyenLuca Oyen
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Heerenveen8212—16,8
    2025-26Heerenveen210——07,3
    2025-26Genk1002—06,9
    2024-25Genk1100——06,2
    2023-24Genk1100——06,2

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Genk
  • 05/01/2026 L. NordåsLasse Selvåg Nordås
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Cracovia5207—06,7
    2026-27Cracovia Krakow3102—06,8
    2025-26Luton16018—06,6
    2025-26Heerenveen100——06,7
    2024-25Luton16018—06,6

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Luton
  • 21/08/2025 M. EgbringMats Egbring
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Heerenveen2000—04,4
    2025-26Heerenveen100——06,6
    2025-26Vitesse—00————
    2024-25Heerenveen310434—4 16,9
    2024-25Vitesse100——0—
    2023-24Vitesse4002—06,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Vitesse
  • 20/08/2025 M. EgbringMats Egbring
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Heerenveen2000—04,4
    2025-26Heerenveen100——06,6
    2025-26Vitesse—00————
    2024-25Heerenveen310434—4 16,9
    2024-25Vitesse100——0—
    2023-24Vitesse4002—06,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Vitesse
  • 18/08/2025 R. MeerveldRingo Meerveld
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Heerenveen9112—06,9
    2025-26Heerenveen3111—06,9
    2025-26Willem II110——07,6
    2024-25Heerenveen376312—27,1
    2024-25Willem II334311—27,1
    2023-24Heerenveen100——06,3
    2023-24Willem II100——06,3

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Willem II
  • 17/08/2025 R. MeerveldRingo Meerveld
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Heerenveen9112—06,9
    2025-26Heerenveen3111—06,9
    2025-26Willem II110——07,6
    2024-25Heerenveen376312—27,1
    2024-25Willem II334311—27,1
    2023-24Heerenveen100——06,3
    2023-24Willem II100——06,3

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Willem II
  • 06/08/2025 N. BakkerNordin Bakker
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27FC Midtjylland100——06,2
    2025-26Heerenveen100——08,3
    2024-25Almere City3400——07,0
    2023-24Almere City2900——07,1
    2023-24Groningen3001—06,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Almere City FC
  • 05/08/2025 N. BakkerNordin Bakker
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27FC Midtjylland100——06,2
    2025-26Heerenveen100——08,3
    2024-25Almere City3400——07,0
    2023-24Almere City2900——07,1
    2023-24Groningen3001—06,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Almere City FC
  • 26/07/2025 V. SejkVáclav Sejk
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Czech Republic1000—06,3
    2026-27Czechia1000—06,3
    2025-26Heerenveen173116—16,5
    2024-25Famalicao163115—0 16,8
    2024-25Zaglebie Lubin141116—26,8
    2024-25Zaglebie141116—26,8

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Sparta Praha
  • 25/07/2025 V. SejkVáclav Sejk
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Czech Republic1000—06,3
    2026-27Czechia1000—06,3
    2025-26Heerenveen173116—16,5
    2024-25Famalicao163115—0 16,8
    2024-25Zaglebie Lubin141116—26,8
    2024-25Zaglebie141116—26,8

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Sparta Praha
  • 15/07/2025 A. van Axel DongenAmourrichio Jahvairo Déshaunti van Axel Dongen
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Heerenveen2001—06,6
    2025-26Ajax100——07,9
    2024-25Ajax000——0—
    2023-24Ajax3002—06,5

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Jong Ajax
  • 14/07/2025 A. van Axel DongenAmourrichio Jahvairo Déshaunti van Axel Dongen
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Heerenveen2001—06,6
    2025-26Ajax100——07,9
    2024-25Ajax000——0—
    2023-24Ajax3002—06,5

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Ajax

Odejścia 46

  • 01/09/2026 L. BrouwersLuuk Brouwers
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Heerenveen200——06,5
    2026-27Omonia Nicosia1000—03,4
    2025-26Heerenveen4012—16,8
    2024-25Heerenveen253239—57,1
    2024-25Utrecht—00————
    2023-24Heerenveen266119—47,1
    2023-24Utrecht00119—07,1

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Omonia Nicosia
  • 31/08/2026 L. BrouwersLuuk Brouwers
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Heerenveen200——06,5
    2026-27Omonia Nicosia1000—03,4
    2025-26Heerenveen4012—16,8
    2024-25Heerenveen253239—57,1
    2024-25Utrecht—00————
    2023-24Heerenveen266119—47,1
    2023-24Utrecht00119—07,1

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Omonia Nicosia
  • 31/08/2026 N. HoplandNikolai Søyset Hopland
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Randers FC4008—26,6
    2026-27Heerenveen100——06,6
    2025-26Heerenveen200——06,6
    2024-25Heerenveen302020—06,9

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Randers FC
  • 30/08/2026 N. HoplandNikolai Søyset Hopland
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Randers FC4008—26,6
    2026-27Heerenveen100——06,6
    2025-26Heerenveen200——06,6
    2024-25Heerenveen302020—06,9

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Randers FC
  • 25/08/2026 Ilyas el MoussaouiIlyas el Moussaoui

    Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

    Wolny do Katwijk
  • 30/07/2026 Anass BouzianeAnass Bouziane
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Heerenveen1000—03,3
    2025-26Volendam000——0—
    2024-25Volendam21002—06,2

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do Bouziane Anass
  • 23/07/2026 Isaiah AhmedIsaiah Ahmed
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Telstar2001—12,2
    2025-26Heerenveen000——0—
    2024-25Heerenveen13001—06,3

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Telstar
  • 22/07/2026 Isaiah AhmedIsaiah Ahmed
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Telstar2001—12,2
    2025-26Heerenveen000——0—
    2024-25Heerenveen13001—06,3

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Telstar
  • 20/07/2026 E. GürbüzEser Gürbüz
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Willem II8006—06,6
    2025-26Heerenveen2002—06,7
    2024-25Heerenveen16214—06,9

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie do Willem II
  • 19/07/2026 J. van OvereemJoris van Overeem
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Utrecht5009—16,5
    2025-26Heerenveen4003—07,3

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Utrecht
  • 18/07/2026 J. van OvereemJoris van Overeem
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Utrecht5009—16,5
    2025-26Heerenveen4003—07,3

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Utrecht
  • 30/06/2026 I. MulderI. Mulder
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do Almere City II
  • 30/06/2026 N. BakkerNordin Bakker
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27FC Midtjylland100——06,2
    2025-26Heerenveen100——08,3
    2024-25Almere City3400——07,0
    2023-24Almere City2900——07,1
    2023-24Groningen3001—06,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do FC Midtjylland
  • 29/06/2026 J. BekkemaJan Bekkema
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26000——0—
    2024-25000——0—
    2023-24000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do Bekkema Jan
  • 29/06/2026 Job ter BurgJob ter Burg

    Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

    Wolny do ter Burg Job
  • 29/06/2026 L. NordåsLasse Selvåg Nordås
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Cracovia5207—06,7
    2026-27Cracovia Krakow3102—06,8
    2025-26Luton16018—06,6
    2025-26Heerenveen100——06,7
    2024-25Luton16018—06,6

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie do Luton
  • 29/06/2026 N. BakkerNordin Bakker
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27FC Midtjylland100——06,2
    2025-26Heerenveen100——08,3
    2024-25Almere City3400——07,0
    2023-24Almere City2900——07,1
    2023-24Groningen3001—06,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do FC Midtjylland
  • 29/06/2026 Tjalling KeimpemaTjalling Keimpema
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2024-25000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Cambuur U21
  • 29/06/2026 Trustin van 't LooTrustin van 't Loo

    Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

    Wolny do van 't Loo Trustin
  • 29/06/2026 A. van Axel DongenAmourrichio Jahvairo Déshaunti van Axel Dongen
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Heerenveen2001—06,6
    2025-26Ajax100——07,9
    2024-25Ajax000——0—
    2023-24Ajax3002—06,5

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie do Ajax
  • 29/06/2026 I. MulderI. Mulder
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do Almere City II
  • 25/01/2026 P. BochniewiczPaweł Piotr Bochniewicz
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Gornik Zabrze1002—05,9
    2025-26Gornik Zabrze8103—06,9
    2025-26Heerenveen100——0—
    2024-25Heerenveen14008—36,9
    2023-24Heerenveen293125—27,0

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Gornik Zabrze
  • 24/01/2026 P. BochniewiczPaweł Piotr Bochniewicz
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Gornik Zabrze1002—05,9
    2025-26Gornik Zabrze8103—06,9
    2025-26Heerenveen100——0—
    2024-25Heerenveen14008—36,9
    2023-24Heerenveen293125—27,0

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Gornik Zabrze
  • 17/01/2026 V. SejkVáclav Sejk
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Czech Republic1000—06,3
    2026-27Czechia1000—06,3
    2025-26Heerenveen173116—16,5
    2024-25Famalicao163115—0 16,8
    2024-25Zaglebie Lubin141116—26,8
    2024-25Zaglebie141116—26,8

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Sigma Olomouc
  • 15/01/2026 V. SejkVáclav Sejk
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Czech Republic1000—06,3
    2026-27Czechia1000—06,3
    2025-26Heerenveen173116—16,5
    2024-25Famalicao163115—0 16,8
    2024-25Zaglebie Lubin141116—26,8
    2024-25Zaglebie141116—26,8

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie do Sparta Praha

Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Najbliższe mecze

Ostatnie mecze

DataMeczWynik
31/10/2026Heerenveen – Nijmegen1 – 0
24/10/2026Den Haag – Heerenveen2 – 3
16/10/2026Heerenveen – Excelsior4 – 0
09/10/2026PSV Eindhoven – Heerenveen2 – 0
19/09/2026Sparta Rotterdam – Heerenveen0 – 4
13/09/2026Heerenveen – Telstar0 – 0
06/09/2026Heerenveen – AZ Alkmaar2 – 3
30/08/2026Willem II – Heerenveen2 – 2
22/08/2026Heerenveen – Zwolle0 – 2
16/08/2026Ajax – Heerenveen2 – 2
09/08/2026Heerenveen – Twente1 – 0
17/05/2026Heerenveen – Ajax0 – 0
10/05/2026NAC Breda – Heerenveen2 – 0
03/05/2026Volendam – Heerenveen0 – 2
25/04/2026Heerenveen – For Sittard2 – 1

Występy zawodników
Co to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#ZawodnikPozycjaWiekMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcenaStatus
1B. KlaverboerBernt Klaverboer
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279000—07,0
2025-26300——07,0
2024-252100——0—
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz2099810000—07podstawowy skład
19V. ZagaritisVasilios Zagaritis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heerenveen9009—16,8
2025-26Heerenveen3011—07,0
2024-25Almere City330223—46,9
2023-24Parma27004—26,9
2023-24Almere City—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2499810009—16,8podstawowy skład
3M. WillemsenMaas Willemsen
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279007—07,2
2025-264004—16,7
2024-251001—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2299806007—07,2podstawowy skład
20J. TrenskowJacob Bennedsen Trenskow
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heerenveen9422—17,5
2026-27Denmark000——0—
2025-26Heerenveen4322—17,4
2024-25Heerenveen26639—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2599778422—17,5podstawowy skład
4S. KerstenSam Kersten
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heerenveen9016—17,0
2025-26Heerenveen4003—06,7
2024-25Heerenveen341114—26,9
2024-25Zwolle000——0—
2023-24Zwolle100——0—
2023-24Heerenveen—0229——6,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2799766016—17podstawowy skład
9D. VenteDylan Vente
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heerenveen91 (1 z karnych)27—06,6
2025-26Heerenveen3101—06,7
2024-25Zwolle3013 (3 z karnych)029—37,1
2024-25Heerenveen6103—06,3
2024-25Hibernian2002—06,1
2023-24Hibernian305 (1 z karnych)317—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2699755127—06,6podstawowy skład
45O. BraudeOliver Johansen Braude
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2782010—07,1
2025-2641012—06,9
2024-25340245—116,9
2023-24280229—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca21886782010—07,1podstawowy skład
7M. RiveraMaxence Rivera
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heerenveen8213—06,9
2026-27Cadiz2001—16,6
2025-26Heerenveen4133—07,3
2024-25Dunkerque314123—46,9
2024-25St Etienne—00————
2023-24St Etienne13007—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2387539213—06,9rotacja
10R. MeerveldRingo Meerveld
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heerenveen9112—06,9
2025-26Heerenveen3111—06,9
2025-26Willem II110——07,6
2024-25Heerenveen376312—27,1
2024-25Willem II334311—27,1
2023-24Heerenveen100——06,3
2023-24Willem II100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2396501112—06,9rotacja
8N. CourtensNolhan Allan Courtens Mabeneyshi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277205—17,0
2025-26100——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik1976532205—17rotacja
16M. LindayMarcus Linday
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276007—26,8
2025-264006—06,7
2024-25162218—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2266530007—26,8rotacja
6D. ProperDirk Wanner Proper
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heerenveen5018—16,7
2025-26Nijmegen4011—06,7
2024-25Nijmegen260131—36,8
2023-24Nijmegen285427—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2355409018—16,7rezerwowy
14L. SmansLevi Smans
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277035—07,1
2025-261012—07,5
2024-25353224—26,9
2023-24100——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2274341035—07,1rotacja
11L. OyenLuca Oyen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heerenveen8212—16,8
2025-26Heerenveen210——07,3
2025-26Genk1002—06,9
2024-25Genk1100——06,2
2023-24Genk1100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2281196212—16,8rotacja
29L. MachineLanroy Machine
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heerenveen4000—04,3
2025-26Angers200——07,3
2024-25Angers300——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2041101000—04,3rezerwowy
15M. EgbringMats Egbring
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heerenveen2000—04,4
2025-26Heerenveen100——06,6
2025-26Vitesse—00————
2024-25Heerenveen310434—4 16,9
2024-25Vitesse100——0—
2023-24Vitesse4002—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca192183000—04,4rezerwowy
28H. PetrovHristiyan Ivaylov Petrov
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heerenveen6001—05,0
2026-27Bulgaria1000—06,2
2025-26Heerenveen3003—06,7
2024-25Heerenveen18105—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca236097001—05rotacja
17R. UldriķisRoberts Uldriķis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heerenveen4001—05,3
2026-27Latvia2002—06,3
2026-27Arminia Bielefeld100——05,6
2026-27Bielefeld100——05,6
2025-26Arminia Bielefeld174218—06,8
2025-26Bielefeld174218—06,8
2024-25Bielefeld6113—26,9
2024-25Arminia Bielefeld6113—26,9
2024-25Cambuur—00————
2023-24Cambuur3212950—27,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik274069001—05,3rezerwowy
21M. FarjiMarko Hussein Farji
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heerenveen4103—16,8
2026-27Venezia000——0—
2025-26Venezia2001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik214068103—16,8rezerwowy
23D. BladiDarling Bladi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heerenveen1000—01,7
2025-26Betis000——0—
2024-25St Etienne—00————
2023-24St Etienne2002—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca211013000—01,7rezerwowy
49Anass BouzianeAnass Bouziane
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heerenveen1000—03,3
2025-26Volendam000——0—
2024-25Volendam21002—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik19105000—03,3rezerwowy
44A. NoppertAndries Noppert
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0
2025-26000——0—
2024-2516001—16,8
2023-2422001—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz31000000—00niewykorzystany
41J. ScholtenJ. Scholten
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik20000000—00niewykorzystany
2M. HilgersMees Hilgers
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Heerenveen0000—00,0
2025-26Twente—00————
2024-25Twente281139—66,7
2023-24Twente000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca24000000—00niewykorzystany
30T. SchreuderT. Schreuder
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz19000000—00niewykorzystany
47Kirayno SchakenKirayno Schaken
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik1600—00——0—niewykorzystany
40C. BonevaciaC. Bonevacia
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik20—————————
34R. BouwRobin Bouw
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26000——0—
2024-25500——06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca19—————————

Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.

Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11

Odeszli w trakcie sezonu 2

Zawodnicy, którzy grali w Heerenveen w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.

ZawodnikPozycjaMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyOcena
L. BrouwersPomocnik2031006,5
N. HoplandObrońca1013006,6

Historia bezpośrednich meczów

Wszystkie mecze Heerenveen przeciwko:

Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13