Bundesliga autrichienne ♂ · Link stały · Historia klubu
Grazer AK
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VNNDN ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez porażki: 11 u siebie mecze bez zwycięstwa: 4 mecze bez zwycięstwa: 3 u siebie
po remisie 1-1 z WSG Wattens · 1 Z, 3 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 10 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
8. miejsce po 10. kolejce · najlepsze 2., najgorsze 10. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Grazer AK
Atak · gole na mecz: 0,80 (1,00 u siebie, 0,60 na wyjeździe) · 11,3 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 56% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,40 (0,80 u siebie, 3,80 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 23, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 11,8 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 43)
Bramkarz · C. Stanković · obrony: 33, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,78 · ocena 7,1
Trener · Gerald Scheiblehner od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2026
System: 3-4-3, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 3-4-1-2 ×2, 3-1-4-2 ×2)
Forma (API-Football): LWLLDWDDL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Grazer AK
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 3-1-4-2Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Grazer AK | 9 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | AEK | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | AEK | 23 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Yannick Oberleitner| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 1 | 1 | 5 | — | 2 | 7,1 |
| 2025-26 | 7 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | 14 | 0 | 0 | — | — | 2 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Michael Sollbauer| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Grazer AK | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Ried | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 8,0 |
| 2024-25 | Ried | 30 | 2 | 0 | — | — | 5 | — |
| 2023-24 | Rapid Vienna | 14 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,5 |
| 2023-24 | SK Rapid | 14 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ludwig William Vraa-Jensen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Grazer AK | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 4,3 |
| 2025-26 | Grazer AK | 23 | 0 | 1 | 9 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Brondby | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Brondby | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Peter Michorl| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Grazer AK | 9 | 0 | 2 | 6 | — | 4 | 6,6 |
| 2024-25 | LASK | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | LASK | 11 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Leon Klassen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Grazer AK | 8 | 0 | 0 | 14 | — | 3 | 6,6 |
| 2025-26 | Grazer AK | 15 | 1 | 1 | 10 | — | 2 | 7,2 |
| 2025-26 | Darmstadt | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Lyngby | 22 | 1 | 3 | 15 | — | 7 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Anderson dos Santos Gomes| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Grazer AK | 7 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | BW Linz | 6 | 0 | 2 | 5 | — | 1 1 | 6,1 |
| 2024-25 | BW Linz | 31 | 2 | 5 | 26 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Vizela | 33 | 0 | 0 | 39 | — | 5 | 6,7 |
| 2023-24 | A. Lustenau | 27 | 1 | 2 | 31 | — | 3 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Christopher Brian Cvetko| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Grazer AK | 4 | 1 | 1 | 5 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | BW Linz | 24 | 1 | 0 | 21 | — | 3 | 6,6 |
| 2024-25 | A. Klagenfurt | 28 | 2 | 4 | 39 | — | 11 | 6,8 |
| 2023-24 | A. Klagenfurt | 24 | 2 | 1 | 37 | — | 6 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jacob Michael Italiano| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | 24 | 4 (1 z karnych) | 0 | 13 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | 28 | 1 | 2 | 20 | — | 4 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alexander Hofleitner| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 3 | 0 | 17 | — | 4 | 7,2 |
| 2025-26 | 28 | 5 (2 z karnych) | 3 | 31 | — | 5 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mark Giovanni Große| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Grazer AK | 7 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Ried | 13 | 3 (2 z karnych) | 1 | 6 | — | 2 | 7,1 |
| 2025-26 | Grazer AK | 11 | 3 | 2 | 8 | — | 0 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Ried | 29 | 11 | 0 | — | — | 6 | — |
| 2023-24 | Ried | 30 | 13 | 0 | — | — | 4 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 42
- 03/09/2026 C. CvetkoChristopher Brian Cvetko
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grazer AK 4 1 1 5 — 0 7,0 2025-26 BW Linz 24 1 0 21 — 3 6,6 2024-25 A. Klagenfurt 28 2 4 39 — 11 6,8 2023-24 A. Klagenfurt 24 2 1 37 — 6 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od FC BW Linz - 01/09/2026 M. SollbauerMichael Sollbauer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grazer AK 4 0 0 4 — 1 6,6 2025-26 Ried 1 1 0 — — 0 8,0 2024-25 Ried 30 2 0 — — 5 — 2023-24 Rapid Vienna 14 0 0 3 — 2 6,5 2023-24 SK Rapid 14 0 0 3 — 2 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Ried - 31/08/2026 M. SollbauerMichael Sollbauer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grazer AK 4 0 0 4 — 1 6,6 2025-26 Ried 1 1 0 — — 0 8,0 2024-25 Ried 30 2 0 — — 5 — 2023-24 Rapid Vienna 14 0 0 3 — 2 6,5 2023-24 SK Rapid 14 0 0 3 — 2 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Ried - 07/08/2026 Julian RumplJulian Rumpl
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Grazer AK - 05/08/2026 S. MandeyS. Mandey
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grazer AK 3 0 0 0 — 0 6,4 2025-26 West Brom 1 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od West Brom - 04/08/2026 S. MandeyS. Mandey
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grazer AK 3 0 0 0 — 0 6,4 2025-26 West Brom 1 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od West Brom - 19/07/2026 L. HermeshLiam Hermesh
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 4 0 1 3 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Maccabi Haifa - 08/07/2026 L. KlassenLeon Klassen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grazer AK 8 0 0 14 — 3 6,6 2025-26 Grazer AK 15 1 1 10 — 2 7,2 2025-26 Darmstadt 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Lyngby 22 1 3 15 — 7 1 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od SV Darmstadt 98 - 08/07/2026 Petar MarkovicPetar Markovic
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grazer AK 5 0 0 1 — 0 5,4 2025-26 Bologna 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Bologna - 07/07/2026 L. KlassenLeon Klassen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grazer AK 8 0 0 14 — 3 6,6 2025-26 Grazer AK 15 1 1 10 — 2 7,2 2025-26 Darmstadt 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Lyngby 22 1 3 15 — 7 1 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od SV Darmstadt 98 - 06/07/2026 C. StankovićCican Stanković
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grazer AK 9 0 0 0 — 0 7,1 2024-25 AEK — 0 0 — — — — 2023-24 AEK 23 0 1 — — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od AEK Athens FC - 30/06/2026 AndersonAnderson dos Santos Gomes
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grazer AK 7 0 0 10 — 1 6,5 2025-26 BW Linz 6 0 2 5 — 1 1 6,1 2024-25 BW Linz 31 2 5 26 — 3 7,0 2023-24 Vizela 33 0 0 39 — 5 6,7 2023-24 A. Lustenau 27 1 2 31 — 3 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od FC BW Linz - 30/06/2026 B. OwusuBeres Owusu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grazer AK 9 0 0 8 — 1 6,9 2025-26 Grazer AK 30 1 0 30 — 7 6,9 2024-25 St Etienne 2 0 0 1 — 0 7,2 2023-24 St Etienne 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Saint Etienne - 30/06/2026 I. GuertiIsmaël Guerti
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grazer AK 3 0 0 5 — 0 6,5 2025-26 Metz 3 0 0 — — 0 6,4 2024-25 Metz 1 0 0 1 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Metz - 30/06/2026 M. GraggerMatthias Gragger
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grazer AK 6 0 0 6 — 0 5,6 2024-25 Ried 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ried 1 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od SKU Amstetten - 30/06/2026 M. JusMaximilian Jus
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Wildon - 30/06/2026 N. F. Brown UgoN. F. Brown Ugo
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Su Rebenland - 30/06/2026 P. MichorlPeter Michorl
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grazer AK 9 0 2 6 — 4 6,6 2024-25 LASK — 0 0 — — — — 2023-24 LASK 11 0 0 6 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Atromitos - 30/06/2026 T. TrummerTim Trummer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grazer AK 2 0 0 2 — 0 6,0 2025-26 Salzburg 3 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Salzburg 15 0 0 2 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Red Bull Salzburg - 29/06/2026 J. KirchmayrJ. Kirchmayr
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Floridsdorfer AC - 29/06/2026 L. HermeshLiam Hermesh
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 4 0 1 3 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Maccabi Haifa - 29/06/2026 I. GuertiIsmaël Guerti
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grazer AK 3 0 0 5 — 0 6,5 2025-26 Metz 3 0 0 — — 0 6,4 2024-25 Metz 1 0 0 1 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Metz - 29/06/2026 M. GraggerMatthias Gragger
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grazer AK 6 0 0 6 — 0 5,6 2024-25 Ried 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ried 1 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od SKU Amstetten - 29/06/2026 P. MichorlPeter Michorl
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grazer AK 9 0 2 6 — 4 6,6 2024-25 LASK — 0 0 — — — — 2023-24 LASK 11 0 0 6 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Atromitos - 01/02/2026 M. OlesenMathias Flaga Olesen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sonderjyske 4 0 3 5 — 0 7,4 2026-27 Luxembourg 4 0 0 2 — 1 6,4 2025-26 Grazer AK 15 1 1 14 — 2 6,8 2025-26 Greuther Furth 2 1 0 2 — 1 7,6 2024-25 Greuther Furth 29 0 0 9 — 1 6,6 2024-25 FC Koln 18 0 0 9 — 1 6,6 2024-25 Yverdon Sport — 0 0 — — — — 2023-24 Yverdon Sport 17 0 1 10 — 0 6,6 2023-24 FC Koln 6 0 0 3 — 1 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od SpVgg Greuther Fürth
Odejścia 47
- 21/07/2026 M. KreuzrieglerMartin Kreuzriegler
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 20 0 0 12 — 3 1 6,6 2024-25 19 0 1 10 — 3 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Ried - 20/07/2026 M. KreuzrieglerMartin Kreuzriegler
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 20 0 0 12 — 3 1 6,6 2024-25 19 0 1 10 — 3 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Ried - 16/07/2026 J. KirchmayrJ. Kirchmayr
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Wacker Innsbruck - 04/07/2026 T. PaumgartnerTim Paumgartner
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Grazer AK 6 0 0 3 — 1 6,5 2025-26 Salzburg 0 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 Salzburg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Salzburg — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Grödig - 02/07/2026 M. ŞatinMurat Şatin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 9 1 (1 z karnych) 0 2 — 0 6,8 2025-26 Grazer AK 28 2 2 20 — 4 6,6 2024-25 Grazer AK 29 0 4 29 — 4 7,0 2023-24 Grazer AK 13 1 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do WSG Wattens - 01/07/2026 M. ŞatinMurat Şatin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 9 1 (1 z karnych) 0 2 — 0 6,8 2025-26 Grazer AK 28 2 2 20 — 4 6,6 2024-25 Grazer AK 29 0 4 29 — 4 7,0 2023-24 Grazer AK 13 1 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do WSG Wattens - 30/06/2026 D. FrieserDominik Frieser
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Grazer AK 0 0 1 11 — 2 6,7 2024-25 Grazer AK 29 1 1 10 — 2 6,7 2023-24 Hartberg 32 3 4 14 — 1 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do FC BW Linz - 30/06/2026 Darius AchiteiDarius Achitei
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Rapid Wien II - 30/06/2026 M. BagrationiMukhran Bagrationi
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do SV Kapfenberg - 30/06/2026 R. HarakatéRamiz Harakaté
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 30 11 (1 z karnych) 4 42 — 7 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Lask Linz - 30/06/2026 S. PirkerS. Pirker
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Voitsberg - 30/06/2026 T. SchiestlThomas Schiestl
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 9 0 0 3 — 0 6,6 2024-25 10 0 0 8 — 0 1 6,5 2023-24 18 5 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do FC BW Linz - 30/06/2026 T. SchrieblThorsten Schriebl
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolfsberger AC 6 0 0 8 — 1 5,4 2025-26 Grazer AK 22 0 2 24 — 6 6,9 2024-25 Grazer AK 23 0 0 25 — 6 2 6,6 2023-24 Grazer AK 22 4 0 — — 8 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Wolfsberger AC - 29/06/2026 L. GrafLukas Graf
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 11 0 0 3 — 1 6,5 2024-25 16 0 0 8 — 3 6,7 2023-24 9 0 0 — — 2 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Gloggnitz - 29/06/2026 Arbnor PrenqiArbnor Prenqi
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 0 — — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Prenqi Arbnor - 29/06/2026 B. OwusuBeres Owusu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grazer AK 9 0 0 8 — 1 6,9 2025-26 Grazer AK 30 1 0 30 — 7 6,9 2024-25 St Etienne 2 0 0 1 — 0 7,2 2023-24 St Etienne 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Saint Etienne - 29/06/2026 Darius AchiteiDarius Achitei
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Rapid Wien II - 29/06/2026 F. EhmannFabian Ehmann
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Grazer AK 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Hartberg 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Ehmann Fabian - 29/06/2026 F. KunstF. Kunst
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Tillmitsch - 29/06/2026 F. StolzFranz Valentin Stolz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Genoa 1 0 0 0 — 0 6,6 2025-26 Grazer AK 15 0 0 — — 2 7,0 2024-25 Genoa 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Genoa 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Genoa - 29/06/2026 L. KlassenLeon Klassen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grazer AK 8 0 0 14 — 3 6,6 2025-26 Grazer AK 15 1 1 10 — 2 7,2 2025-26 Darmstadt 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Lyngby 22 1 3 15 — 7 1 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do SV Darmstadt 98 - 29/06/2026 M. OlesenMathias Flaga Olesen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sonderjyske 4 0 3 5 — 0 7,4 2026-27 Luxembourg 4 0 0 2 — 1 6,4 2025-26 Grazer AK 15 1 1 14 — 2 6,8 2025-26 Greuther Furth 2 1 0 2 — 1 7,6 2024-25 Greuther Furth 29 0 0 9 — 1 6,6 2024-25 FC Koln 18 0 0 9 — 1 6,6 2024-25 Yverdon Sport — 0 0 — — — — 2023-24 Yverdon Sport 17 0 1 10 — 0 6,6 2023-24 FC Koln 6 0 0 3 — 1 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do SpVgg Greuther Fürth - 29/06/2026 R. HarakatéRamiz Harakaté
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 30 11 (1 z karnych) 4 42 — 7 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Lask Linz - 29/06/2026 Sanel SalihovicSanel Salihovic
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Gloggnitz - 29/06/2026 T. SchiestlThomas Schiestl
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 9 0 0 3 — 0 6,6 2024-25 10 0 0 8 — 0 1 6,5 2023-24 18 5 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do FC BW Linz
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Multhaup sauer: "Brauchen uns nicht beschweren, fünf Dinger zu kriegen" kicker · sob. 00:00
- Frech durch die Beine: Reyna beim Anschluss nicht vom Ball zu trennen kicker · pt. 22:16
- Fischer über Nicht-Nominierung von Amiri: "Ich hoffe, er war enttäuscht" kicker · pt. 18:06
- Smits Vorhaben: "Muss ein bisschen mehr Egoist sein" kicker · pt. 17:48 · Reakcja
- Schicker blickt zurück: "Letzten Wochen waren nicht einfach" kicker · pt. 15:54 · Reakcja
- "Nicht zu viel erwarten": Ilic könnte bei Union zurückkehren kicker · pt. 15:31
- Doch nicht heimatlos: Vorerst Entwarnung im Lotter Stadionstreit kicker · pt. godzina do ustalenia
- Barbarez über Dzeko: "Jeder wusste, dass es nicht einfach wird" kicker · pt. 09:46
- "Sich einmal mehr nicht belont": Der Punkt, an dem die TSG noch reifen muss kicker · czw. 22:33
- "Sich einmal mehr nicht belohnt": Der Punkt, an dem die TSG noch wachsen muss kicker · czw. 22:33
- Kramaric ärgert sich: "Sowas passiert uns nicht nur heute" kicker · czw. 22:02 · Reakcja
- "Eine Größe Portugals": Versöhnliche Worte von Jesus über Ronaldo kicker · czw. 17:08 · Reakcja
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Grazer AK 341 27N 382 Bundesliga autrichienne ♂ · sob. 19:30 Grazer AK
SK Rapid 231 23N 542 Bundesliga autrichienne ♂ · pt. 19:30 Grazer AK
Altach nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · sob. 17:00 Hartberg
Grazer AK nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · niedz. 14:30 Grazer AK
Sturm Graz nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · sob. 17:00 Austria Vienna
Grazer AK nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · sob. 17:00 Grazer AK
WSG Wattens nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · sob. 17:00 Grazer AK
Ried nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 24/10/2026 | WSG Wattens – Grazer AK | 1 – 1 |
| 18/10/2026 | Sturm Graz – Grazer AK | 6 – 1 |
| 10/10/2026 | Grazer AK – Salzburg | 0 – 0 |
| 19/09/2026 | Grazer AK – Austria Vienna | 2 – 2 |
| 12/09/2026 | Altach – Grazer AK | 1 – 2 |
| 29/08/2026 | Grazer AK – Wolfsberger AC | 0 – 0 |
| 21/08/2026 | Ried – Grazer AK | 1 – 0 |
| 16/08/2026 | SK Rapid – Grazer AK | 8 – 0 |
| 08/08/2026 | Grazer AK – A. Lustenau | 2 – 1 |
| 31/07/2026 | LASK – Grazer AK | 3 – 0 |
| 16/05/2026 | BW Linz – Grazer AK | 0 – 3 |
| 09/05/2026 | Grazer AK – Altach | 2 – 2 |
| 02/05/2026 | Grazer AK – WSG Wattens | 4 – 0 |
| 25/04/2026 | Wolfsberger AC – Grazer AK | 1 – 0 |
| 21/04/2026 | Ried – Grazer AK | 2 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | C. StankovićCican Stanković
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 33 | 9 | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 82 | B. OwusuBeres Owusu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 9 | 9 | 803 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,9 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | P. MichorlPeter Michorl
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 30 | 9 | 9 | 803 | 0 | 2 | 6 | — | 4 | 6,6 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | A. HofleitnerAlexander Hofleitner
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 9 | 9 | 730 | 3 | 0 | 17 | — | 4 | 7,2 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | L. KlassenLeon Klassen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 8 | 8 | 686 | 0 | 0 | 14 | — | 3 | 6,6 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | C. LichtenbergerChristian Lichtenberger
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 30 | 8 | 7 | 500 | 0 | 2 | 5 | — | 0 | 6,7 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | Y. OberleitnerYannick Oberleitner
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 7 | 7 | 627 | 1 | 1 | 5 | — | 2 | 7,1 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | AndersonAnderson dos Santos Gomes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 7 | 6 | 447 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | D. PinesDonovan C. Pines
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 5 | 5 | 450 | 1 | 0 | 8 | — | 3 | 6,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | M. SollbauerMichael Sollbauer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 35 | 4 | 4 | 360 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | C. CvetkoChristopher Brian Cvetko
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 4 | 4 | 320 | 1 | 1 | 5 | — | 0 | 7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | L. HermeshLiam Hermesh
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 4 | 4 | 304 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | D. MadernerDaniel Maderner
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 30 | 7 | 3 | 288 | 0 | 0 | 15 | — | 1 | 5,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | T. KochTobias Koch
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 5 | 3 | 282 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,3 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | J. ItalianoJacob Michael Italiano
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 4 | 3 | 273 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | M. GroßeMark Giovanni Große
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 7 | 2 | 278 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 48 | M. GraggerMatthias Gragger
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 6 | 2 | 285 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 5,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | I. GuertiIsmaël Guerti
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 3 | 2 | 211 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | L. Vraa-JensenLudwig William Vraa-Jensen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 3 | 2 | 193 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 4,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | A. SmitsAnthony Kevin Smits
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 5 | 1 | 124 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 72 | Petar MarkovicPetar Markovic
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 5 | 0 | 67 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,4 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | S. MandeyS. Mandey
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 3 | 0 | 41 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | T. TrummerTim Trummer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 2 | 0 | 67 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | C. NichtChristoph Nicht
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | Christoph HasenhuttlChristoph Hasenhuttl
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 16 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | Felix BaumgartnerFelix Baumgartner
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | J. MeierhoferJakob Meierhofer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 28 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 52 | Julian RumplJulian Rumpl
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | M. JusMaximilian Jus
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 70 | N. F. Brown UgoN. F. Brown Ugo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 10
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Grazer AK przeciwko:
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.