Ligue 2 ♂ · Link stały · Historia klubu
Nantes
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VNDDN ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 4 mecze bez zwycięstwa: 3 u siebie
po remisie 1-1 z Clermont · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 6 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
15. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 13., najgorsze 18. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Nantes
Atak · gole na mecz: 1,20 (1,00 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 13,2 strzałów na mecz, 26% celnych · bez gola w 33% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,80 (1,80 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 16, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 16,2 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 10)
Bramkarz · M. Dupé · obrony: 13, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,86 · ocena 6,4
Trener · G. Poirier od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 6 od 2017
System: 4-1-4-1 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 3-4-3 ×3, 5-3-2 ×2)
Forma (API-Football): LLLDWLWDL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Nantes
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 5-3-2Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nantes | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Nantes | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Nantes | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Randers FC | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Randers FC | 32 | 0 | 0 | 2 | — | 3 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Kelvin Amian Adou| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nantes | 8 | 1 | 0 | 11 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | Nantes | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 6,3 |
| 2024-25 | Nantes | 33 | 1 | 0 | 23 | — | 5 | 6,8 |
| 2023-24 | Spezia | 17 | 0 | 0 | 22 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Nantes | 12 | 0 | 1 | 13 | — | 2 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Saïdou Sow| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nantes | 7 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Clermont | 12 | 1 | 0 | 8 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Strasbourg | 12 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Nantes | 9 | 1 | 0 | 7 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Nijmegen | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Go Ahead Eagles | 18 | 5 | 0 | 6 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Nijmegen | 16 | 2 | 0 | 6 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Strasbourg | 10 | 0 | 1 | 8 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | St Etienne | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Frédéric Guilbert| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nantes | 6 | 0 | 0 | 9 | — | 3 | 6,5 |
| 2025-26 | Nantes | 8 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Lecce | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Lecce | 33 | 0 | 1 | 33 | — | 3 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Strasbourg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Strasbourg | 32 | 2 | 0 | 35 | — | 3 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lucas Perrin| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nantes | 9 | 0 | 1 | 16 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Sp Gijon | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Hamburg | 6 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Cercle Brugge | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Strasbourg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Strasbourg | 31 | 0 | 1 | 34 | — | 3 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tylel Tati| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ibrahima Sissoko| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nantes | 9 | 0 | 1 | 14 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Nantes | 14 | 0 | 0 | 25 | — | 4 | 6,6 |
| 2025-26 | Bochum | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | Bochum | 32 | 2 | 1 | 75 | — | 11 1 | 6,9 |
| 2024-25 | St Etienne | 24 | 3 (1 z karnych) | 1 | 37 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Strasbourg | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | St Etienne | 30 | 12 (5 z karnych) | 1 | 52 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | Strasbourg | 27 | 0 | 1 | 44 | — | 7 | 6,8 |
| 2023-24 | Bochum | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Johann Théo Tom Lepenant| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nantes | 9 | 0 | 0 | 11 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Nantes | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | Nantes | 29 | 2 | 1 | 51 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Lyon | 0 | 0 | 1 | 51 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Lyon | 6 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ryad Hachem| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nantes | 6 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Red Star | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Red Star | 33 | 2 | 1 | 36 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Red Star | 33 | 1 | 3 | 37 | — | 6 | 7,0 |
| 2023-24 | Red Star | 32 | 1 | 0 | — | — | 3 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Thomas Robinet| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nantes | 5 | 2 (1 z karnych) | 0 | 6 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Dunkerque | 4 | 1 (1 z karnych) | 2 | 5 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Almere City | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Dunkerque | 1 | 1 (1 z karnych) | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Almere City | 32 | 2 | 2 | 32 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Almere City | 33 | 11 (3 z karnych) | 3 | 24 | — | 4 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ignatius Kpene Ganago| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | 12 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | 6 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 57
- 08/10/2026 L. MerrifieldL. Merrifield
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Nantes - 09/09/2026 P. CarlgrenPatrik Ulf Anders Carlgren
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 2 0 0 — — 0 6,4 2025-26 Nantes 1 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Nantes 5 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Randers FC — 0 0 — — — — 2023-24 Randers FC 32 0 0 2 — 3 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Nantes - 31/08/2026 A. CherniMohamed Amine Cherni
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 2 0 0 2 — 0 6,6 2026-27 Goztep 1 0 0 — — 0 7,2 2025-26 Goztep 1 0 0 — — 1 — 2024-25 Laval 25 1 0 26 — 2 6,8 2023-24 Laval 37 5 0 42 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Göztepe - 31/08/2026 B. PierretBalthazar Jean Philippe Marie Pierret
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 5 0 0 6 — 1 6,9 2025-26 Red Star 13 0 1 30 — 4 7,0 2025-26 Lecce 1 0 0 1 — 0 7,3 2024-25 Lecce 32 0 0 34 — 2 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od RED Star FC 93 - 31/08/2026 F. DoucouréFodé Doucouré
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 5 0 0 6 — 0 6,8 2026-27 Le Havre 2 0 1 3 — 2 6,4 2025-26 Le Havre 26 3 1 14 — 2 6,8 2024-25 Red Star 22 1 0 16 — 2 7,0 2023-24 Red Star 30 1 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Le Havre - 31/08/2026 T. RobinetThomas Robinet
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 5 2 (1 z karnych) 0 6 — 0 6,9 2026-27 Dunkerque 4 1 (1 z karnych) 2 5 — 1 6,9 2025-26 Almere City 2 0 0 1 — 0 6,4 2025-26 Dunkerque 1 1 (1 z karnych) 0 — — 0 7,2 2024-25 Almere City 32 2 2 32 — 4 6,8 2023-24 Almere City 33 11 (3 z karnych) 3 24 — 4 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Dunkerque - 30/08/2026 T. RobinetThomas Robinet
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 5 2 (1 z karnych) 0 6 — 0 6,9 2026-27 Dunkerque 4 1 (1 z karnych) 2 5 — 1 6,9 2025-26 Almere City 2 0 0 1 — 0 6,4 2025-26 Dunkerque 1 1 (1 z karnych) 0 — — 0 7,2 2024-25 Almere City 32 2 2 32 — 4 6,8 2023-24 Almere City 33 11 (3 z karnych) 3 24 — 4 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Dunkerque - 30/08/2026 B. PierretBalthazar Jean Philippe Marie Pierret
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 5 0 0 6 — 1 6,9 2025-26 Red Star 13 0 1 30 — 4 7,0 2025-26 Lecce 1 0 0 1 — 0 7,3 2024-25 Lecce 32 0 0 34 — 2 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od RED Star FC 93 - 30/08/2026 F. DoucouréFodé Doucouré
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 5 0 0 6 — 0 6,8 2026-27 Le Havre 2 0 1 3 — 2 6,4 2025-26 Le Havre 26 3 1 14 — 2 6,8 2024-25 Red Star 22 1 0 16 — 2 7,0 2023-24 Red Star 30 1 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Le Havre - 26/08/2026 R. HachemRyad Hachem
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 6 1 1 4 — 0 7,2 2026-27 Red Star 3 0 0 4 — 1 6,9 2025-26 Red Star 33 2 1 36 — 3 6,7 2024-25 Red Star 33 1 3 37 — 6 7,0 2023-24 Red Star 32 1 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od RED Star FC 93 - 25/08/2026 R. HachemRyad Hachem
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 6 1 1 4 — 0 7,2 2026-27 Red Star 3 0 0 4 — 1 6,9 2025-26 Red Star 33 2 1 36 — 3 6,7 2024-25 Red Star 33 1 3 37 — 6 7,0 2023-24 Red Star 32 1 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od RED Star FC 93 - 20/08/2026 A. JoujouAntoine Joujou
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 5 1 0 1 — 0 7,0 2025-26 Famalicao 23 3 1 6 — 0 6,6 2025-26 Parma 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Le Havre 26 0 2 7 — 1 6,7 2023-24 Le Havre 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Parma - 19/08/2026 A. JoujouAntoine Joujou
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 5 1 0 1 — 0 7,0 2025-26 Famalicao 23 3 1 6 — 0 6,6 2025-26 Parma 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Le Havre 26 0 2 7 — 1 6,7 2023-24 Le Havre 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Parma - 06/08/2026 S. SowSaïdou Sow
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 7 0 0 6 — 1 6,7 2025-26 Clermont 12 1 0 8 — 2 7,0 2024-25 Strasbourg 12 0 0 7 — 2 6,9 2024-25 Nantes 9 1 0 7 — 1 6,9 2024-25 Nijmegen — 0 0 — — — — 2023-24 Go Ahead Eagles 18 5 0 6 — 1 6,8 2023-24 Nijmegen 16 2 0 6 — 1 6,8 2023-24 Strasbourg 10 0 1 8 — 2 6,9 2023-24 St Etienne 1 0 0 1 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Strasbourg - 31/07/2026 Diockoumalang GomesDiockoumalang Gomes
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Le Mans 4 0 0 6 — 2 6,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Nantes - 17/07/2026 M. CafaroMathieu Cafaro
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 7 0 1 8 — 1 6,7 2025-26 Paris FC 2 0 0 — — 1 6,9 2024-25 St Etienne 15 1 0 11 — 3 1 6,7 2024-25 Paris FC 11 4 3 14 — 3 7,2 2023-24 St Etienne 35 4 (1 z karnych) 8 42 — 5 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Paris FC - 16/07/2026 M. CafaroMathieu Cafaro
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 7 0 1 8 — 1 6,7 2025-26 Paris FC 2 0 0 — — 1 6,9 2024-25 St Etienne 15 1 0 11 — 3 1 6,7 2024-25 Paris FC 11 4 3 14 — 3 7,2 2023-24 St Etienne 35 4 (1 z karnych) 8 42 — 5 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Paris FC - 13/07/2026 K. CorredorKillian Corredor
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 5 2 0 4 — 0 6,8 2025-26 Darmstadt 3 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Darmstadt 32 8 (1 z karnych) 6 25 — 4 7,2 2024-25 Rodez 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Rodez 40 13 6 27 — 2 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od SV Darmstadt 98 - 12/07/2026 K. CorredorKillian Corredor
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 5 2 0 4 — 0 6,8 2025-26 Darmstadt 3 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Darmstadt 32 8 (1 z karnych) 6 25 — 4 7,2 2024-25 Rodez 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Rodez 40 13 6 27 — 2 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od SV Darmstadt 98 - 07/07/2026 L. PerrinLucas Perrin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 9 0 1 16 — 2 6,8 2025-26 Sp Gijon 1 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Hamburg 6 0 0 7 — 0 6,5 2024-25 Cercle Brugge 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Strasbourg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Strasbourg 31 0 1 34 — 3 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Sporting Gijon - 06/07/2026 L. PerrinLucas Perrin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 9 0 1 16 — 2 6,8 2025-26 Sp Gijon 1 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Hamburg 6 0 0 7 — 0 6,5 2024-25 Cercle Brugge 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Strasbourg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Strasbourg 31 0 1 34 — 3 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Sporting Gijon - 30/06/2026 M. DupéMaxime Dupé
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 7 0 0 — — 0 6,4 2025-26 Nice 2 0 0 — — 0 7,1 2024-25 Anderlecht 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Nice 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Anderlecht 7 0 0 — — 0 — 2023-24 Nice 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Toulouse — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Nice - 30/06/2026 L. GautierL. Gautier
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Nantes - 30/06/2026 W. YounoussaWilitty Younoussa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 7 2 2 11 — 3 7,0 2025-26 Rodez 25 0 1 27 — 4 6,7 2024-25 Rodez 33 1 2 71 — 6 7,0 2023-24 Rodez 37 3 2 42 — 5 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Rodez - 29/06/2026 A. LafontAlban-Marc Lafont
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Panathinaikos 10 0 0 — — 1 7,2 2024-25 Nantes 16 0 0 — — 1 7,0 2023-24 Nantes 28 0 0 1 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Panathinaikos
Odejścia 61
- 09/09/2026 D. MachadoDeiver Andrés Machado Mena
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Lens 3 0 0 3 — 0 6,8 2025-26 Nantes 2 0 0 2 — 1 6,7 2024-25 Lens 27 1 4 28 — 7 2 6,8 2023-24 Lens 19 4 0 30 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Rodina Moskva - 03/09/2026 Y. BenhattabYassine Benhattab
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Montpellier 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Nantes 10 0 0 3 — 0 6,6 2025-26 Reims 1 1 0 — — 0 7,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Montpellier - 02/09/2026 Y. BenhattabYassine Benhattab
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Montpellier 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Nantes 10 0 0 3 — 0 6,6 2025-26 Reims 1 1 0 — — 0 7,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Montpellier - 02/09/2026 B. DeuffBahmed Deuff
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 3 0 0 5 — 1 6,4 2026-27 Antwerp 2 0 0 3 — 1 6,5 2025-26 Nantes 2 1 0 1 — 0 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Antwerp - 31/08/2026 Mostafa MohamedMostafa Mohamed Ahmed Abdallah
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Konyaspor 5 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Nantes 24 4 0 18 — 1 6,6 2024-25 Nantes 30 5 0 32 — 3 6,8 2023-24 Nantes 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Konyaspor - 30/08/2026 Mostafa MohamedMostafa Mohamed Ahmed Abdallah
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Konyaspor 5 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Nantes 24 4 0 18 — 1 6,6 2024-25 Nantes 30 5 0 32 — 3 6,8 2023-24 Nantes 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Konyaspor - 30/08/2026 Bahereba GuirassyBahereba Guirassy
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Young Boys 4 0 1 2 — 0 5,5 2026-27 Nantes 4 1 1 9 — 0 6,6 2025-26 Nantes 1 1 0 — — 0 7,6 2024-25 Nantes 28 2 0 2 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do BSC Young Boys - 29/08/2026 Bahereba GuirassyBahereba Guirassy
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Young Boys 4 0 1 2 — 0 5,5 2026-27 Nantes 4 1 1 9 — 0 6,6 2025-26 Nantes 1 1 0 — — 0 7,6 2024-25 Nantes 28 2 0 2 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do BSC Young Boys - 10/08/2026 J. DuverneJean-Kévin Duverne
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Omonia Nicosia 4 0 1 2 — 1 6,9 2025-26 Gent 22 1 1 11 — 5 6,7 2025-26 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Nantes 15 0 0 14 — 2 6,6 2024-25 Kortrijk 11 4 2 12 — 2 7,1 2023-24 Nantes 19 0 0 29 — 5 6,7 2023-24 Brest 0 0 0 29 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Omonia Nicosia - 09/08/2026 J. DuverneJean-Kévin Duverne
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Omonia Nicosia 4 0 1 2 — 1 6,9 2025-26 Gent 22 1 1 11 — 5 6,7 2025-26 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Nantes 15 0 0 14 — 2 6,6 2024-25 Kortrijk 11 4 2 12 — 2 7,1 2023-24 Nantes 19 0 0 29 — 5 6,7 2023-24 Brest 0 0 0 29 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Omonia Nicosia - 31/07/2026 Y. El-ArabiYoussef El-Arabi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Nantes 2 1 1 2 — 0 6,9 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Olympiakos 13 4 (2 z karnych) 1 5 — 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Marko - 29/07/2026 M. AblineMatthis Abline
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Monaco 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Nantes 2 2 2 2 — 0 8,5 2024-25 Nantes 34 9 (1 z karnych) 2 34 — 3 6,9 2024-25 Rennes — 0 0 — — — — 2023-24 Nantes 22 5 0 10 — 1 6,9 2023-24 Rennes 0 0 0 10 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Monaco - 28/07/2026 C. AwaziemChidozie Collins Awaziem
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Konyaspor 6 0 0 2 — 2 7,0 2025-26 Nantes 26 1 2 23 — 7 6,9 2024-25 Boavista 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Boavista 24 0 1 24 — 6 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Konyaspor - 28/07/2026 M. AblineMatthis Abline
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Monaco 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Nantes 2 2 2 2 — 0 8,5 2024-25 Nantes 34 9 (1 z karnych) 2 34 — 3 6,9 2024-25 Rennes — 0 0 — — — — 2023-24 Nantes 22 5 0 10 — 1 6,9 2023-24 Rennes 0 0 0 10 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Monaco - 27/07/2026 C. AwaziemChidozie Collins Awaziem
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Konyaspor 6 0 0 2 — 2 7,0 2025-26 Nantes 26 1 2 23 — 7 6,9 2024-25 Boavista 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Boavista 24 0 1 24 — 6 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Konyaspor - 21/07/2026 A. LafontAlban-Marc Lafont
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Panathinaikos 10 0 0 — — 1 7,2 2024-25 Nantes 16 0 0 — — 1 7,0 2023-24 Nantes 28 0 0 1 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Amed - 21/07/2026 U. RadakovićUroš Radaković
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Nantes 1 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Sivasspor 28 4 0 23 — 3 4 6,9 2023-24 Sivasspor — 0 1 29 — — 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Buriram United - 20/07/2026 A. LafontAlban-Marc Lafont
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Panathinaikos 10 0 0 — — 1 7,2 2024-25 Nantes 16 0 0 — — 1 7,0 2023-24 Nantes 28 0 0 1 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Amed - 06/07/2026 U. RadakovićUroš Radaković
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Nantes 1 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Sivasspor 28 4 0 23 — 3 4 6,9 2023-24 Sivasspor — 0 1 29 — — 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Buriram United - 05/07/2026 F. CoquelinFrancis Joseph Coquelin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Laval 2 0 0 1 — 0 6,4 2025-26 Nantes 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Nantes 6 1 1 7 — 1 7,1 2024-25 Villarreal 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Villarreal 19 0 0 18 — 4 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Laval - 05/07/2026 U. RadakovićUroš Radaković
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Nantes 1 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Sivasspor 28 4 0 23 — 3 4 6,9 2023-24 Sivasspor — 0 1 29 — — 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Buriram United - 03/07/2026 Jose AdjuguJose Adjugu
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do União de Leiria - 02/07/2026 Jose AdjuguJose Adjugu
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do União de Leiria - 30/06/2026 Anthony LopesAnthony Lopes
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Angers 7 0 0 0 — 0 8,0 2025-26 Nantes 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Nantes 2 0 0 — — 0 — 2024-25 Lyon 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lyon 31 0 0 1 — 0 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Angers - 30/06/2026 K. KoneKoro Issa Ahmed Kone
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Almeria 0 0 0 — — 0 — 2024-25 FC Thun — 0 0 — — — — 2023-24 FC Thun 2 1 0 — — 0 1 — 2023-24 Yverdon Sport 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Al-Ittihad FC
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Coupe du monde U 17 : L'Équipe de France sans David Boly (PSG), ni Adil Hamdani (Lyon), avec Loan Merrifield (Nantes) L'Équipe · śr. 21:22 · Transfer
- Discipline : Geoffroy-Guichard fermé partiellement trois rencontres après les incidents lors de Saint-Étienne - Nantes L'Équipe · śr. 21:03
- Frey bei FCN-Vorstellung: "Hatte für mich ein paar Fragen zu beantworten" kicker · śr. 19:43
- "La Ligue 1 est quand même un cran au-dessus", Zézé répond à CR7 sur le niveau du championnat français RMC Sport · wt. 12:28 · Transfer
- Alejandro Bedoya, ancien joueur du FC Nantes et chouchou de la Beaujoire, prendra sa retraite en fin de saison L'Équipe · pon. 18:46
- FCN: Beste Chancen für Frey als Chatzialexiou-Nachfolger kicker · niedz. 22:29 · Transfer
- Elfer im Fokus: Zwei FCN-Fehlschüsse bescheren Frankfurt das Weiterkommen kicker · niedz. 17:40
- "Wie in einer Simulation": Kornwachs Barjuan schreibt FCN-Geschichte kicker · niedz. 17:08
- FCN-Youngster vor Klinsmann und Uzun: Die jüngsten Torschützen der 2. Liga kicker · niedz. 15:36
- « Il y a des fautes qui sont inexcusables » : accroché par Clermont, Nantes continue de s'enliser dans les profondeurs de la Ligue 2 L'Équipe · sob. 00:06
- Un but et une exclusion en une demi-heure : Jenny Perret offre la victoire aux Marseillaises avant de les laisser à dix contre Nantes en Première Ligue L'Équipe · pt. 23:50
- Nantes n'y arrive pas, Pau sur le podium après son succès à Metz : ce qu'il faut retenir du multiplex de la 11e journée de Ligue 2 L'Équipe · pt. 22:18
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Nantes 311 29N 412 Ligue 2 ♂ · pt. 20:00 Nantes
Grenoble 451 27N 282 Ligue 2 ♂ · pt. 20:00 Montpellier
Nantes nadchodzące Ligue 2 ♂ · pt. 20:00 Nantes
Annecy nadchodzące Ligue 2 ♂ · sob. 20:00 Dijon
Nantes nadchodzące Ligue 2 ♂ · pt. 20:00 Nantes
Metz nadchodzące Ligue 2 ♂ · pt. 20:00 Dunkerque
Nantes nadchodzące Ligue 2 ♂ · pt. 20:00 Nantes
Guingamp nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 30/10/2026 | Nantes – Clermont | 1 – 1 |
| 24/10/2026 | St Etienne – Nantes | 1 – 0 |
| 17/10/2026 | Nantes – Dunkerque | 2 – 3 |
| 10/10/2026 | Nantes – Reims | 0 – 0 |
| 19/09/2026 | Boulogne – Nantes | 1 – 2 |
| 12/09/2026 | Sochaux – Nantes | 1 – 0 |
| 07/09/2026 | Nantes – Nancy | 1 – 0 |
| 29/08/2026 | Guingamp – Nantes | 3 – 3 |
| 22/08/2026 | Nantes – Rodez | 2 – 5 |
| 14/08/2026 | Laval – Nantes | 2 – 1 |
| 08/08/2026 | Nantes – Red Star | 0 – 1 |
| 24/05/2013 | Istres – Nantes | 2 – 2 |
| 17/05/2013 | Nantes – Sedan | 1 – 0 |
| 13/05/2013 | Caen – Nantes | 0 – 1 |
| 06/05/2013 | Nantes – Clermont | 0 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | L. PerrinLucas Perrin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 9 | 9 | 810 | 0 | 1 | 16 | — | 2 | 6,8 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | I. SissokoIbrahima Sissoko
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 9 | 7 | 605 | 0 | 1 | 14 | — | 1 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | J. LepenantJohann Théo Tom Lepenant
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 9 | 7 | 605 | 0 | 0 | 11 | — | 0 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 98 | K. AmianKelvin Amian Adou
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 8 | 7 | 657 | 1 | 0 | 11 | — | 2 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | M. DupéMaxime Dupé
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 32 | 7 | 7 | 630 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | S. SowSaïdou Sow
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 7 | 7 | 630 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | M. CafaroMathieu Cafaro
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 28 | 7 | 6 | 436 | 0 | 1 | 8 | — | 1 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | W. YounoussaWilitty Younoussa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 7 | 6 | 386 | 2 | 2 | 11 | — | 3 | 7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | F. GuilbertFrédéric Guilbert
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 6 | 6 | 493 | 0 | 0 | 9 | — | 3 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | R. HachemRyad Hachem
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 6 | 5 | 433 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 7,2 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | T. RobinetThomas Robinet
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 29 | 5 | 5 | 432 | 2 | 0 | 6 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | I. GanagoIgnatius Kpene Ganago
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 7 | 4 | 381 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | F. DoucouréFodé Doucouré
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 5 | 4 | 361 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | K. CorredorKillian Corredor
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 5 | 4 | 319 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | D. AssoumaniDehmaine Tabibou Assoumani
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 7 | 3 | 309 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | B. PierretBalthazar Jean Philippe Marie Pierret
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 5 | 2 | 219 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | P. CarlgrenPatrik Ulf Anders Carlgren
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 34 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 78 | T. TatiTylel Tati
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 17 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 75 | A. CherniMohamed Amine Cherni
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 2 | 1 | 77 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | Louis LerouxLouis Leroux
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 7 | 0 | 176 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | A. JoujouAntoine Joujou
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 5 | 0 | 80 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | F. CentonzeFabien Centonze
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 29 | 2 | 0 | 43 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 | M. DaboM. Dabo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 1 | 0 | 21 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 67 | Diockoumalang GomesDiockoumalang Gomes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 49 | J. KoneJ. Kone
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | A. MirbachAlexis Mirbach
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 46 | E. MongoEnzo Mongo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 74 | L. MerrifieldL. Merrifield
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | M. CamaraMamadou Camara
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 69 | Sacha ZianiSacha Ziani
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | Y. ZezeY. Zeze
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | L. BonelliL. Bonelli
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 23 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | L. DiackLamine Diack
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 72 | Sékou DoucouréSékou Doucouré
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11
Odeszli w trakcie sezonu 3
Zawodnicy, którzy grali w Nantes w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bahereba Guirassy | Napastnik | 4 | 3 | 299 | 1 | 1 | 6,6 |
| B. Deuff | Pomocnik | 3 | 1 | 108 | 0 | 0 | 6,4 |
| H. Lamy | Obrońca | 1 | 1 | 79 | 0 | 0 | 6,9 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Nantes przeciwko:
- Annecy
- Boulogne
- Clermont
- Dijon
- Dunkerque
- Grenoble
- Guingamp
- Laval
- Metz
- Montpellier
- Nancy
- Pau FC
- Red Star
- Reims
- Rodez
- Sochaux
- St Etienne
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.