Super League Suisse ♂ · Link stały · Historia klubu
Young Boys
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
NNVVV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez porażki: 14 mecze z rzędu z golem: 14 mecze bez porażki: 8 u siebie mecze bez porażki: 6 na wyjeździe zwycięstwa z rzędu: 3 mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 2-0 z FC ST. Gallen · 3 Z, 2 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (12 strzelone, 7 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
2. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 1., najgorsze 2. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Young Boys
Atak · gole na mecz: 3,30 (3,40 u siebie, 3,20 na wyjeździe) · 17,3 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,80 (2,40 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 20% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 22, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 12,5 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 68)
Bramkarz · M. Keller · obrony: 27, 66% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,55 · ocena 6,8
Trener · Gerardo Seoane od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-4-1-1 ×3, 4-4-2 ×2)
Forma (API-Football): WWDWDWDDWW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Young Boys
- Zawieszenie Edimilson Fernandes · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Young Boys – FC ST. Gallen) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Young Boys | 9 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Switzerland | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Young Boys | 9 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Young Boys | 21 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,3 |
| 2024-25 | FC Winterthur | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | FC Winterthur | 31 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Young Boys | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Stefan Bukinac| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Young Boys | 9 | 0 | 2 | 3 | — | 1 | 6,6 |
| 2026-27 | Serbia | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,0 |
| 2025-26 | Young Boys | 14 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Isaac Osa's Schmidt| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Young Boys | 9 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Switzerland | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Werder Bremen | 19 | 1 | 0 | 9 | — | 2 | 6,6 |
| 2025-26 | Leeds | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Leeds | 12 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | FC ST. Gallen | 4 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | FC ST. Gallen | 34 | 2 | 0 | 23 | — | 4 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Cédric Adrian Zesiger| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Young Boys | 4 | 1 | 0 | 7 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Augsburg | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2024-25 | Augsburg | 15 | 0 | 2 | 15 | — | 6 | 7,0 |
| 2024-25 | Wolfsburg | 7 | 0 | 2 | 15 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Wolfsburg | 23 | 0 | 0 | 24 | — | 5 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Moritz Jenz| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Young Boys | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Wolfsburg | 22 | 1 | 0 | 31 | — | 7 | 6,6 |
| 2024-25 | Mainz | 19 | 0 | 0 | 27 | — | 4 | 7,1 |
| 2024-25 | Wolfsburg | 0 | 0 | 0 | 27 | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Wolfsburg | 22 | 0 | 1 | 26 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | Schalke 04 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alvyn Antonio Sanches| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Young Boys | 10 | 3 | 4 | 13 | — | 1 | 7,8 |
| 2026-27 | Switzerland | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Young Boys | 5 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Lausanne | 28 | 12 | 4 | 37 | — | 3 | 7,5 |
| 2024-25 | Young Boys | 28 | 12 | 4 | 37 | — | 3 | 7,5 |
| 2023-24 | Young Boys | 25 | 5 | 0 | 23 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Lausanne | 25 | 5 | 0 | 23 | — | 4 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Armin Gigović| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Young Boys | 10 | 1 | 0 | 11 | — | 3 | 7,0 |
| 2026-27 | Bosnia & Herzegovina | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Holstein Kiel | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 8,0 |
| 2025-26 | Young Boys | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Holstein Kiel | 31 | 5 | 1 | 22 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | FC Midtjylland | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | FC Midtjylland | 27 | 0 | 2 | 16 | — | 3 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Christian Andreas Fassnacht| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Young Boys | 8 | 5 | 1 | 2 | — | 1 | 7,0 |
| 2026-27 | Switzerland | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Young Boys | 7 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Young Boys | 18 | 11 | 0 | 12 | — | 3 | 7,2 |
| 2024-25 | Norwich | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Norwich | 42 | 6 | 2 | 19 | — | 5 | 6,8 |
| 2023-24 | Young Boys | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alan Virginius| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Young Boys | 7 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Young Boys | 6 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Young Boys | 32 | 2 | 3 | 24 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Clermont | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Lille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Clermont | 14 | 0 | 2 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Lille | 2 | 0 | 2 | 4 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Dominik Pech| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 1 | 6 | — | 2 | 6,1 |
| 2025-26 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Samuel Emmanuel Essende Mbongu| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Young Boys | 10 | 11 (2 z karnych) | 3 | 22 | — | 2 | 7,9 |
| 2025-26 | Augsburg | 14 | 1 | 0 | 17 | — | 2 | 6,4 |
| 2025-26 | Young Boys | 13 | 4 (2 z karnych) | 1 | 17 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Augsburg | 30 | 7 | 2 | 45 | — | 4 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Vizela | 31 | 15 | 0 | 59 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Caen | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 45
- 07/09/2026 M. JenzMoritz Jenz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Young Boys 2 0 0 0 — 0 7,1 2025-26 Wolfsburg 22 1 0 31 — 7 6,6 2024-25 Mainz 19 0 0 27 — 4 7,1 2024-25 Wolfsburg 0 0 0 27 — 0 7,1 2023-24 Wolfsburg 22 0 1 26 — 6 6,8 2023-24 Schalke 04 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od VfL Wolfsburg - 06/09/2026 M. JenzMoritz Jenz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Young Boys 2 0 0 0 — 0 7,1 2025-26 Wolfsburg 22 1 0 31 — 7 6,6 2024-25 Mainz 19 0 0 27 — 4 7,1 2024-25 Wolfsburg 0 0 0 27 — 0 7,1 2023-24 Wolfsburg 22 0 1 26 — 6 6,8 2023-24 Schalke 04 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od VfL Wolfsburg - 30/08/2026 Bahereba GuirassyBahereba Guirassy
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Young Boys 4 0 1 2 — 0 5,5 2026-27 Nantes 4 1 1 9 — 0 6,6 2025-26 Nantes 1 1 0 — — 0 7,6 2024-25 Nantes 28 2 0 2 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Nantes - 29/08/2026 Bahereba GuirassyBahereba Guirassy
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Young Boys 4 0 1 2 — 0 5,5 2026-27 Nantes 4 1 1 9 — 0 6,6 2025-26 Nantes 1 1 0 — — 0 7,6 2024-25 Nantes 28 2 0 2 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Nantes - 07/08/2026 K. SèneMamadou Kaly Sène
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Young Boys 7 2 2 8 — 0 6,8 2025-26 Middlesbrough 28 2 0 11 — 2 6,5 2025-26 Lausanne 3 3 0 4 — 1 6,7 2024-25 Lausanne 36 7 (1 z karnych) 5 29 — 7 6,9 2023-24 Lausanne 36 12 (6 z karnych) 3 39 — 8 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Middlesbrough - 06/08/2026 K. SèneMamadou Kaly Sène
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Young Boys 7 2 2 8 — 0 6,8 2025-26 Middlesbrough 28 2 0 11 — 2 6,5 2025-26 Lausanne 3 3 0 4 — 1 6,7 2024-25 Lausanne 36 7 (1 z karnych) 5 29 — 7 6,9 2023-24 Lausanne 36 12 (6 z karnych) 3 39 — 8 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Middlesbrough - 15/07/2026 I. SchmidtIsaac Osa's Schmidt
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Young Boys 9 0 1 2 — 1 6,8 2026-27 Switzerland 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Werder Bremen 19 1 0 9 — 2 6,6 2025-26 Leeds 3 1 0 1 — 1 7,1 2024-25 Leeds 12 0 0 1 — 0 6,4 2024-25 FC ST. Gallen 4 1 1 1 — 0 7,2 2023-24 FC ST. Gallen 34 2 0 23 — 4 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Leeds - 14/07/2026 I. SchmidtIsaac Osa's Schmidt
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Young Boys 9 0 1 2 — 1 6,8 2026-27 Switzerland 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Werder Bremen 19 1 0 9 — 2 6,6 2025-26 Leeds 3 1 0 1 — 1 7,1 2024-25 Leeds 12 0 0 1 — 0 6,4 2024-25 FC ST. Gallen 4 1 1 1 — 0 7,2 2023-24 FC ST. Gallen 34 2 0 23 — 4 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Leeds - 02/07/2026 C. ZesigerCédric Adrian Zesiger
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Young Boys 4 1 0 7 — 1 7,0 2025-26 Augsburg 2 0 0 — — 0 7,6 2024-25 Augsburg 15 0 2 15 — 6 7,0 2024-25 Wolfsburg 7 0 2 15 — 4 7,0 2023-24 Wolfsburg 23 0 0 24 — 5 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Augsburg - 01/07/2026 C. ZesigerCédric Adrian Zesiger
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Young Boys 4 1 0 7 — 1 7,0 2025-26 Augsburg 2 0 0 — — 0 7,6 2024-25 Augsburg 15 0 2 15 — 6 7,0 2024-25 Wolfsburg 7 0 2 15 — 4 7,0 2023-24 Wolfsburg 23 0 0 24 — 5 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Augsburg - 30/06/2026 D. PechDominik Pech
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 9 1 1 6 — 2 6,1 2025-26 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Slavia Praha - 30/06/2026 J. MallJoël Yves Mall
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cyprus 2 0 0 — — 0 7,1 2026-27 Young Boys 1 0 0 0 — 0 2,3 2025-26 Servette FC 28 0 0 — — 1 6,7 2024-25 Servette FC 36 0 0 2 — 3 7,2 2023-24 Servette FC 35 0 0 — — 1 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Servette FC - 30/06/2026 S. UbakaS. Ubaka
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od BSC Young Boys - 29/06/2026 D. von BallmoosDavid von Ballmoos
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Lugano 9 0 2 0 — 0 7,4 2025-26 FC Lugano 15 0 0 — — 1 7,4 2025-26 Young Boys 2 0 0 — — 0 6,8 2024-25 Young Boys 36 0 0 — — 1 7,0 2023-24 Young Boys 32 0 0 — — 1 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od FC Lugano - 29/06/2026 F. TsimbaFelix Emmanuel Tsimba
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Westerlo 2 1 0 2 — 0 6,4 2026-27 Young Boys 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Grasshoppers 14 1 0 15 — 2 1 6,3 2025-26 Young Boys 8 0 0 1 — 0 6,4 2024-25 Young Boys 8 0 0 1 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Grasshoppers - 29/06/2026 J. LüthiJanis Lüthi
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Rapperswil - 29/06/2026 K. ImeriKastriot Imeri
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Young Boys 3 1 2 4 — 1 7,2 2026-27 Union Berlin 2 0 0 1 — 0 6,8 2025-26 FC Thun 30 6 8 28 — 4 7,0 2025-26 Young Boys 3 0 0 4 — 1 6,8 2024-25 Young Boys 31 1 2 7 — 3 6,9 2023-24 Young Boys 11 0 1 5 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od FC Thun - 29/06/2026 L. BlumLewin Blum
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Young Boys 10 2 3 12 — 4 7,0 2025-26 Charleroi 32 0 1 36 — 7 6,8 2025-26 Young Boys 30 1 2 32 — 6 6,8 2024-25 Young Boys 33 0 3 33 — 6 7,0 2023-24 Young Boys 33 0 7 33 — 4 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Charleroi - 29/06/2026 L. DalipiLutfi Dalipi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Vaduz 10 4 9 8 — 1 7,7 2025-26 Young Boys 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Young Boys 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od FC WIL 1900 - 29/06/2026 Ł. ŁakomyŁukasz Łakomy
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 6 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 32 3 3 38 — 6 6,8 2025-26 Young Boys 2 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Young Boys 32 0 0 22 — 3 7,1 2023-24 Young Boys 33 2 4 31 — 3 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od OH Leuven - 29/06/2026 M. DemeMalík Klaus Modou Deme
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Neuchatel Xamax FC - 29/06/2026 Rhodri SmithRhodri Smith
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Young Boys 0 0 0 — — 0 — 2025-26 FC Winterthur 13 0 1 8 — 1 6,4 2025-26 Young Boys 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Young Boys 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od FC Winterthur - 29/06/2026 S. CórdovaSergio Duvan Córdova Lezama
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Young Boys 9 0 0 5 — 1 6,6 2024-25 Alanyaspor 35 9 3 28 — 3 7,1 2023-24 Alanyaspor 18 3 0 11 — 1 6,8 2023-24 Augsburg 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od St. Louis City - 08/02/2026 Y. ValeryYan Valery
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Young Boys 14 0 3 18 — 2 6,9 2023-24 Angers 35 0 4 48 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Sheffield Wednesday - 30/12/2025 A. BajramiAdrian Bajrami
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 SC Braga 5 0 0 7 — 0 6,8 2026-27 Sp Braga 5 0 0 7 — 0 6,8 2026-27 Switzerland 1 0 0 — — 0 — 2025-26 FC Luzern 33 2 1 32 — 5 7,0 2025-26 Benfica 2 0 0 1 — 1 6,7 2025-26 Young Boys — 0 0 — — — — 2024-25 Young Boys 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Benfica 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Benfica 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Skeid
Odejścia 61
- 07/09/2026 Rhodri SmithRhodri Smith
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Young Boys 0 0 0 — — 0 — 2025-26 FC Winterthur 13 0 1 8 — 1 6,4 2025-26 Young Boys 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Young Boys 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Baník Ostrava - 31/08/2026 K. ImeriKastriot Imeri
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Young Boys 3 1 2 4 — 1 7,2 2026-27 Union Berlin 2 0 0 1 — 0 6,8 2025-26 FC Thun 30 6 8 28 — 4 7,0 2025-26 Young Boys 3 0 0 4 — 1 6,8 2024-25 Young Boys 31 1 2 7 — 3 6,9 2023-24 Young Boys 11 0 1 5 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Union Berlin - 30/08/2026 Joël MonteiroJoël Almada Monteiro
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Young Boys 5 3 1 7 — 1 7,2 2026-27 Lecce 5 0 0 6 — 0 6,6 2026-27 Switzerland 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Young Boys 31 1 2 26 — 1 6,6 2024-25 Young Boys 26 7 2 39 — 0 1 7,0 2023-24 Young Boys 34 12 2 50 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Lecce - 30/08/2026 K. ImeriKastriot Imeri
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Young Boys 3 1 2 4 — 1 7,2 2026-27 Union Berlin 2 0 0 1 — 0 6,8 2025-26 FC Thun 30 6 8 28 — 4 7,0 2025-26 Young Boys 3 0 0 4 — 1 6,8 2024-25 Young Boys 31 1 2 7 — 3 6,9 2023-24 Young Boys 11 0 1 5 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Union Berlin - 30/08/2026 O. MambwaO. Mambwa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Thun 4 0 0 2 — 1 5,2 2025-26 Young Boys 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do FC Thun - 29/08/2026 Joël MonteiroJoël Almada Monteiro
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Young Boys 5 3 1 7 — 1 7,2 2026-27 Lecce 5 0 0 6 — 0 6,6 2026-27 Switzerland 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Young Boys 31 1 2 26 — 1 6,6 2024-25 Young Boys 26 7 2 39 — 0 1 7,0 2023-24 Young Boys 34 12 2 50 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Lecce - 24/08/2026 D. MalesDarian Males
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Widzew Łódź 2 0 0 2 — 0 6,2 2026-27 Young Boys 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Young Boys 27 4 (1 z karnych) 7 19 — 5 6,9 2024-25 Young Boys 29 6 3 21 — 1 7,1 2023-24 Young Boys 33 3 3 22 — 3 7,0 2023-24 Inter — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Widzew Łódź - 24/08/2026 J. HadjamJaouen Djimmy Hadjam
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Young Boys 3 0 0 6 — 0 6,6 2026-27 Brighton 1 0 1 2 — 1 6,6 2025-26 Young Boys 15 0 1 6 — 0 6,8 2024-25 Young Boys 33 2 2 30 — 6 1 7,0 2023-24 Young Boys 19 2 0 19 — 4 7,1 2023-24 Nantes 8 0 0 4 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Brighton - 23/08/2026 D. MalesDarian Males
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Widzew Łódź 2 0 0 2 — 0 6,2 2026-27 Young Boys 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Young Boys 27 4 (1 z karnych) 7 19 — 5 6,9 2024-25 Young Boys 29 6 3 21 — 1 7,1 2023-24 Young Boys 33 3 3 22 — 3 7,0 2023-24 Inter — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Widzew Łódź - 23/08/2026 J. HadjamJaouen Djimmy Hadjam
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Young Boys 3 0 0 6 — 0 6,6 2026-27 Brighton 1 0 1 2 — 1 6,6 2025-26 Young Boys 15 0 1 6 — 0 6,8 2024-25 Young Boys 33 2 2 30 — 6 1 7,0 2023-24 Young Boys 19 2 0 19 — 4 7,1 2023-24 Nantes 8 0 0 4 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Brighton - 16/08/2026 F. TsimbaFelix Emmanuel Tsimba
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Westerlo 2 1 0 2 — 0 6,4 2026-27 Young Boys 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Grasshoppers 14 1 0 15 — 2 1 6,3 2025-26 Young Boys 8 0 0 1 — 0 6,4 2024-25 Young Boys 8 0 0 1 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do KVC Westerlo - 15/08/2026 F. TsimbaFelix Emmanuel Tsimba
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Westerlo 2 1 0 2 — 0 6,4 2026-27 Young Boys 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Grasshoppers 14 1 0 15 — 2 1 6,3 2025-26 Young Boys 8 0 0 1 — 0 6,4 2024-25 Young Boys 8 0 0 1 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do KVC Westerlo - 30/07/2026 S. CórdovaSergio Duvan Córdova Lezama
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Young Boys 9 0 0 5 — 1 6,6 2024-25 Alanyaspor 35 9 3 28 — 3 7,1 2023-24 Alanyaspor 18 3 0 11 — 1 6,8 2023-24 Augsburg 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Batman Petrolspor - 21/07/2026 Mats SeilerMats Seiler
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do FC Thun - 20/07/2026 Mats SeilerMats Seiler
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do FC Thun - 17/07/2026 E. RufenerE. Rufener
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do SC Kriens - 16/07/2026 M. DemeMalík Klaus Modou Deme
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Rapperswil - 15/07/2026 M. DemeMalík Klaus Modou Deme
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Rapperswil - 14/07/2026 E. ColleyEbrima Colley
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Konyaspor 7 1 0 2 — 0 6,7 2025-26 Young Boys 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Young Boys 24 2 (1 z karnych) 4 12 — 4 6,8 2023-24 Young Boys 24 3 4 15 — 1 7,0 2023-24 Atalanta — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Konyaspor - 12/07/2026 K. ThermoncyK. Thermoncy
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Stade Nyonnais - 11/07/2026 K. ThermoncyK. Thermoncy
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Stade Nyonnais - 05/07/2026 T. ZoukrouTanguy Xavier Banhie Zoukrou
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kocaelispor 5 0 0 8 — 1 6,6 2025-26 Young Boys 26 0 0 5 — 0 6,7 2024-25 Young Boys 23 0 0 8 — 2 1 6,8 2023-24 Troyes 31 1 0 29 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Kocaelispor - 30/06/2026 D. von BallmoosDavid von Ballmoos
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Lugano 9 0 2 0 — 0 7,4 2025-26 FC Lugano 15 0 0 — — 1 7,4 2025-26 Young Boys 2 0 0 — — 0 6,8 2024-25 Young Boys 36 0 0 — — 1 7,0 2023-24 Young Boys 32 0 0 — — 1 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do FC Lugano - 30/06/2026 H. LindnerHeinz Lindner
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Zurich 4 0 0 0 — 0 3,1 2025-26 Young Boys 5 0 0 — — 0 — 2024-25 FC Sion 2 0 0 — — 0 7,8 2024-25 St. Gilloise — 0 0 — — — — 2023-24 St. Gilloise 1 0 0 — — 0 — 2023-24 FC Sion 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do FC Zurich - 30/06/2026 J. LüthiJanis Lüthi
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Neuchatel Xamax FC
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 23/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- LIVE! Tosendes Pfeifkonzert, Batrakov-Doppelpack und Stuttgarter Pech kicker · wt. 19:13
- Mercato, Renato Sanches : « je veux faire un retour en force » Foot Mercato · pt. 15:01 · Transfer
- "Option für die Startelf": Gendreys Pech ist Abrahas Chance kicker · pt. 13:29 · Kontuzja
- Holten bleibt vom Pech verfolgt: Stürmer fehlt Hansa wochenlang kicker · czw. 18:25 · Kontuzja
- Kein Krösche-Nachfolger: Spycher bleibt aus privaten Gründen bei Young Boys kicker · śr. 21:32 · Kontuzja
- Kein Krösche-Nachfolger: Spycher bleibt aus privaten Gründen bei den Young Boys kicker · śr. 21:32 · Kontuzja
- Treinador do Young Boys foi hospitalizado e assistiu ao triunfo frente ao St. Gallen pela TV Record · niedz. 12:59
- Nach Aufenthalt im Krankenhaus: Young Boys Bern ohne Seoane an der Linie kicker · sob. 18:56 · Kontuzja
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Young Boys 261 21N 532 Super League Suisse ♂ · sob. 18:00 Young Boys
FC Thun 571 22N 222 Super League Suisse ♂ · niedz. 16:30 FC Sion
Young Boys nadchodzące Super League Suisse ♂ · sob. 18:00 FC Vaduz
Young Boys nadchodzące Super League Suisse ♂ · sob. 20:30 Young Boys
Lausanne nadchodzące Super League Suisse ♂ · niedz. 16:30 Servette FC
Young Boys nadchodzące Super League Suisse ♂ · sob. 20:30 Young Boys
FC Lugano nadchodzące Super League Suisse ♂ · niedz. 16:30 FC ST. Gallen
Young Boys nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 24/10/2026 | Young Boys – FC ST. Gallen | 2 – 0 |
| 11/10/2026 | Grasshoppers – Young Boys | 0 – 2 |
| 19/09/2026 | Young Boys – Servette FC | 3 – 2 |
| 12/09/2026 | FC Lugano – Young Boys | 2 – 2 |
| 05/09/2026 | Young Boys – FC Luzern | 3 – 3 |
| 01/09/2026 | FC Zurich – Young Boys | 2 – 4 |
| 29/08/2026 | Young Boys – FC Basel 1893 | 3 – 3 |
| 23/08/2026 | Young Boys – FC Vaduz | 4 – 2 |
| 08/08/2026 | Lausanne – Young Boys | 2 – 2 |
| 01/08/2026 | FC Thun – Young Boys | 0 – 6 |
| 26/07/2026 | Young Boys – FC Sion | 4 – 2 |
| 17/05/2026 | Young Boys – FC Sion | 3 – 3 |
| 14/05/2026 | FC Thun – Young Boys | 3 – 8 |
| 10/05/2026 | Young Boys – FC Basel 1893 | 3 – 0 |
| 03/05/2026 | FC Lugano – Young Boys | 1 – 0 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 99 | S. EssendeSamuel Emmanuel Essende Mbongu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 28 | 10 | 10 | 877 | 11 | 3 | 22 | — | 2 | 7,9 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | A. SanchesAlvyn Antonio Sanches
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 10 | 10 | 855 | 3 | 4 | 13 | — | 1 | 7,8 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | A. GigovićArmin Gigović
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 10 | 9 | 760 | 1 | 0 | 11 | — | 3 | 7 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | M. KellerMarvin Keller
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 23 | 9 | 9 | 813 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 6,8 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | E. FernandesEdimilson Fernandes Ribeiro
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 9 | 9 | 724 | 1 | 2 | 8 | — | 2 1 | 7,1 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | L. BlumLewin Blum
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 10 | 8 | 686 | 2 | 3 | 12 | — | 4 | 7 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | S. LauperSandro Mike Lauper
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 29 | 10 | 7 | 680 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | L. BenitoLoris Benito Souto
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 34 | 9 | 6 | 582 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | S. BukinacStefan Bukinac
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 9 | 6 | 502 | 0 | 2 | 3 | — | 1 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | C. FassnachtChristian Andreas Fassnacht
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 32 | 8 | 6 | 538 | 5 | 1 | 2 | — | 1 | 7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | A. VirginiusAlan Virginius
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 7 | 5 | 289 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | I. SchmidtIsaac Osa's Schmidt
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 9 | 4 | 419 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,8 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | C. ZesigerCédric Adrian Zesiger
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 4 | 4 | 346 | 1 | 0 | 7 | — | 1 | 7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | G. WüthrichGregory Kwesi Wüthrich
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 4 | 3 | 253 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | D. PechDominik Pech
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 9 | 2 | 303 | 1 | 1 | 6 | — | 2 | 6,1 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | K. SèneMamadou Kaly Sène
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 7 | 2 | 206 | 2 | 2 | 8 | — | 0 | 6,8 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | J. MallJoël Yves Mall
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 34 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | E. EtoskiE. Etoski
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | 6 | 0 | 76 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 6,4 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | Bahereba GuirassyBahereba Guirassy
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 4 | 0 | 123 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 5,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | M. JenzMoritz Jenz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 2 | 0 | 32 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | S. JankoSaidy Janko
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 30 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 52 | N. TschanzN. Tschanz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | D. MarzinoDario Nicola Marzino
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 29 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 54 | S. UbakaS. Ubaka
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 52 | B. KabeyaBenjamin Kabeya Muteba
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | F. ConteFacinet Conte
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11
Odeszli w trakcie sezonu 3
Zawodnicy, którzy grali w Young Boys w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joël Monteiro | Pomocnik | 5 | 5 | 383 | 3 | 1 | 7,2 |
| K. Imeri | Pomocnik | 3 | 2 | 195 | 1 | 2 | 7,2 |
| J. Hadjam | Obrońca | 3 | 2 | 189 | 0 | 0 | 6,6 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Young Boys przeciwko:
- FC Basel 1893
- FC Lugano
- FC Luzern
- FC Sion
- FC ST. Gallen
- FC Thun
- FC Vaduz
- FC Zurich
- Grasshoppers
- Lausanne
- Servette FC
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.