Eredivisie ♂ · Link stały · Historia klubu
Den Haag
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
NNVDD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 7 na wyjeździe porażki z rzędu: 2
po porażce 0-1 z Zwolle · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 8 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
17. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 8., najgorsze 18. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Den Haag
Atak · gole na mecz: 1,20 (1,50 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 12,5 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 22% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,20 (2,30 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 16, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 14,6 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 10)
Bramkarz · K. Nikiéma · obrony: 43, 74% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,67 · ocena 7,4
Trener · Robin Peter od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-2-3-1 ×2, 5-3-2 ×1)
Forma (API-Football): LLLDLLDDW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Den Haag
- Kontuzja L. Reischl · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: M. Hokke (Czerwona kartka), D. Barany (Udo)
Composition probable — 4-4-2Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Den Haag | 9 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,4 |
| 2026-27 | ADO Den Haag | 7 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | ADO Den Haag | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Den Haag | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Den Haag | 35 | 0 | 1 | 1 | — | 1 1 | 6,9 |
| 2024-25 | ADO Den Haag | 35 | 0 | 1 | 1 | — | 1 1 | 6,9 |
| 2023-24 | ADO Den Haag | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Den Haag | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Pascal Mulder| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Den Haag | 9 | 0 | 0 | 14 | — | 2 | 6,7 |
| 2026-27 | ADO Den Haag | 7 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | ADO Den Haag | 11 | 0 | 0 | 17 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Den Haag | 11 | 0 | 0 | 17 | — | 0 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sekou Oumar Sylla| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Den Haag | 9 | 1 | 0 | 8 | — | 3 | 6,4 |
| 2026-27 | ADO Den Haag | 7 | 1 | 0 | 7 | — | 2 | 6,4 |
| 2025-26 | ADO Den Haag | 1 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Den Haag | 1 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Reims | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Den Haag | 33 | 2 | 1 | 36 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | ADO Den Haag | 33 | 2 | 1 | 36 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | Kifisia | 22 | 0 | 0 | — | — | 6 | — |
| 2024-25 | Cambuur | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | ADO Den Haag | 28 | 0 | 2 | 24 | — | 1 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Den Haag | 28 | 0 | 2 | 24 | — | 1 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Cambuur | 25 | 0 | 2 | 24 | — | 1 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Matteo Waem| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Den Haag | 8 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,4 |
| 2026-27 | ADO Den Haag | 6 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | ADO Den Haag | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Den Haag | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Den Haag | 32 | 3 | 1 | 34 | — | 6 | 7,1 |
| 2024-25 | ADO Den Haag | 32 | 3 | 1 | 34 | — | 6 | 7,1 |
| 2023-24 | ADO Den Haag | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Den Haag | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jonas Jensen-Abbew| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Den Haag | 5 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 5,1 |
| 2026-27 | ADO Den Haag | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,1 |
| 2026-27 | Aarhus | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Aarhus | 17 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Aarhus | 27 | 0 | 0 | 8 | — | 0 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Aarhus | 7 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | FC Nordsjaelland | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Juho Teemu Kristian Kilo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Den Haag | 9 | 1 | 1 | 15 | — | 2 | 7,2 |
| 2026-27 | ADO Den Haag | 7 | 0 | 1 | 12 | — | 2 | 7,3 |
| 2026-27 | Finland | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | ADO Den Haag | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Den Haag | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Den Haag | 37 | 3 | 3 | 56 | — | 7 | 7,0 |
| 2024-25 | ADO Den Haag | 37 | 3 | 3 | 56 | — | 7 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Evan Rottier| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Den Haag | 9 | 2 | 4 | 9 | — | 2 | 7,0 |
| 2026-27 | ADO Den Haag | 7 | 1 | 2 | 8 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | ADO Den Haag | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Den Haag | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Den Haag | 13 | 3 | 1 | 13 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | ADO Den Haag | 13 | 3 | 1 | 13 | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jalen Hawkins| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Den Haag | 8 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,5 |
| 2026-27 | ADO Den Haag | 6 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | ADO Den Haag | 7 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Den Haag | 7 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Matěj Šín| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Den Haag | 4 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | ADO Den Haag | 2 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,4 |
| 2026-27 | Czech Republic | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Czechia | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | AZ Alkmaar | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Yannick Fereira Eduardo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Den Haag | 9 | 3 | 2 | 16 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | ADO Den Haag | 7 | 2 | 1 | 9 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Hoffenheim | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Dordrecht | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | RB Leipzig | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jesse Bal| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Den Haag | 8 | 1 | 0 | 9 | — | 0 | 5,8 |
| 2026-27 | ADO Den Haag | 7 | 1 | 0 | 9 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Den Haag | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | ADO Den Haag | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Parma | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Sparta Rotterdam | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Sparta Rotterdam | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 33
- 15/09/2026 Álex PozoAlejandro Pozo Pozo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Jagiellonia 32 2 4 22 — 4 6,8 2024-25 Almeria 1 0 0 1 — 0 6,2 2023-24 Almeria 36 0 0 16 — 3 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Almeria - 30/08/2026 Álex PozoAlejandro Pozo Pozo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Jagiellonia 32 2 4 22 — 4 6,8 2024-25 Almeria 1 0 0 1 — 0 6,2 2023-24 Almeria 36 0 0 16 — 3 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Almeria - 30/08/2026 M. ŠínMatěj Šín
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Den Haag 4 1 0 8 — 0 6,7 2026-27 ADO Den Haag 2 0 0 6 — 0 6,4 2026-27 Czech Republic 1 0 0 — — 0 6,3 2026-27 Czechia 1 0 0 — — 0 6,3 2026-27 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2025-26 AZ Alkmaar 2 1 0 — — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od AZ Alkmaar - 25/08/2026 J. Jensen-AbbewJonas Jensen-Abbew
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Den Haag 5 0 0 4 — 0 5,1 2026-27 ADO Den Haag 3 0 0 2 — 0 6,1 2026-27 Aarhus 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Aarhus 17 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Aarhus 27 0 0 8 — 0 1 6,6 2023-24 Aarhus 7 1 0 2 — 0 6,9 2023-24 FC Nordsjaelland 3 0 0 2 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Aarhus - 24/08/2026 J. Jensen-AbbewJonas Jensen-Abbew
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Den Haag 5 0 0 4 — 0 5,1 2026-27 ADO Den Haag 3 0 0 2 — 0 6,1 2026-27 Aarhus 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Aarhus 17 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Aarhus 27 0 0 8 — 0 1 6,6 2023-24 Aarhus 7 1 0 2 — 0 6,9 2023-24 FC Nordsjaelland 3 0 0 2 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Aarhus - 11/08/2026 O. RaterinkOthniël Raterink
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Den Haag 8 0 0 7 — 1 6,4 2026-27 ADO Den Haag 6 0 0 4 — 0 6,5 2025-26 Cagliari 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Leverkusen — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Cagliari - 20/07/2026 Y. EduardoYannick Fereira Eduardo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Den Haag 9 3 2 16 — 0 6,7 2026-27 ADO Den Haag 7 2 1 9 — 0 6,8 2025-26 Hoffenheim 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Dordrecht 1 0 0 2 — 0 6,2 2023-24 RB Leipzig 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od 1899 Hoffenheim - 14/07/2026 D. BárányDonát Bárány
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Den Haag 3 1 0 1 — 0 6,6 2026-27 ADO Den Haag 2 1 0 1 — 0 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Debreceni VSC - 14/07/2026 N. ThiedeNiclas Thiede
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 ADO Den Haag 0 0 0 0 — 0 0,0 2026-27 Den Haag 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Bochum 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Ulm 17 0 0 — — 2 7,0 2024-25 Bochum 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bochum 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od VfL Bochum - 13/07/2026 D. BárányDonát Bárány
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Den Haag 3 1 0 1 — 0 6,6 2026-27 ADO Den Haag 2 1 0 1 — 0 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Debreceni VSC - 13/07/2026 J. ŽambůrekJan Žambůrek
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Den Haag 5 0 0 6 — 0 6,4 2026-27 ADO Den Haag 3 0 0 5 — 0 4,9 2025-26 Heracles 3 0 0 3 — 1 6,7 2024-25 Heracles 24 0 1 18 — 3 6,7 2023-24 Viborg 3 0 0 2 — 1 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Heracles - 13/07/2026 N. ThiedeNiclas Thiede
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 ADO Den Haag 0 0 0 0 — 0 0,0 2026-27 Den Haag 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Bochum 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Ulm 17 0 0 — — 2 7,0 2024-25 Bochum 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bochum 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od VfL Bochum - 12/07/2026 J. ŽambůrekJan Žambůrek
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Den Haag 5 0 0 6 — 0 6,4 2026-27 ADO Den Haag 3 0 0 5 — 0 4,9 2025-26 Heracles 3 0 0 3 — 1 6,7 2024-25 Heracles 24 0 1 18 — 3 6,7 2023-24 Viborg 3 0 0 2 — 1 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Heracles - 29/06/2026 T. HämäläinenTaneli Hämäläinen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 KuPS Kuopio 0 0 0 — — 0 — 2025-26 ADO Den Haag 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Den Haag 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Den Haag 11 0 1 8 — 1 6,6 2024-25 ADO Den Haag 11 0 1 8 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od KuPS - 02/02/2026 P. MulderPascal Mulder
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Den Haag 9 0 0 14 — 2 6,7 2026-27 ADO Den Haag 7 0 0 10 — 1 6,7 2025-26 ADO Den Haag 11 0 0 17 — 0 7,3 2025-26 Den Haag 11 0 0 17 — 0 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Emmen - 02/02/2026 J. HawkinsJalen Hawkins
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Den Haag 8 0 0 5 — 1 6,5 2026-27 ADO Den Haag 6 0 0 3 — 1 6,7 2025-26 ADO Den Haag 7 1 0 8 — 0 6,7 2025-26 Den Haag 7 1 0 8 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Emmen - 22/01/2026 B. FiabemaBryan Solhaug Fiabema
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 ADO Den Haag 16 3 1 15 — 0 6,7 2025-26 Den Haag 16 3 1 15 — 0 6,7 2025-26 Lech Poznan 4 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Lech Poznan 27 0 1 9 — 2 6,6 2024-25 Sociedad — 0 0 — — — — 2023-24 Real Sociedad II 30 5 0 — — 3 — 2023-24 Sociedad B 30 5 0 — — 3 — 2023-24 Sociedad 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Lech Poznan - 31/12/2025 Maikey HouwaartMaikey Houwaart
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Den Haag 0 0 0 — — 0 — 2025-26 ADO Den Haag 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Den Haag 5 0 0 — — 0 6,5 2024-25 ADO Den Haag 5 0 0 — — 0 6,5 2023-24 ADO Den Haag 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Den Haag 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Excelsior Maassluis - 02/09/2025 M. KreekelsMees Kreekels
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 ADO Den Haag 1 0 1 3 — 0 6,7 2025-26 Den Haag 1 0 1 3 — 0 6,7 2024-25 Vitesse 25 0 1 17 — 3 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Vitesse - 01/09/2025 M. KreekelsMees Kreekels
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 ADO Den Haag 1 0 1 3 — 0 6,7 2025-26 Den Haag 1 0 1 3 — 0 6,7 2024-25 Vitesse 25 0 1 17 — 3 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Vitesse - 31/08/2025 M. KreekelsMees Kreekels
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 ADO Den Haag 1 0 1 3 — 0 6,7 2025-26 Den Haag 1 0 1 3 — 0 6,7 2024-25 Vitesse 25 0 1 17 — 3 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Vitesse - 22/08/2025 J. BalJesse Bal
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Den Haag 8 1 0 9 — 0 5,8 2026-27 ADO Den Haag 7 1 0 9 — 0 6,6 2025-26 Den Haag 0 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 ADO Den Haag 0 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Parma — 0 0 — — — — 2024-25 Sparta Rotterdam — 0 0 — — — — 2023-24 Sparta Rotterdam 2 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sparta Rotterdam II - 21/08/2025 A. LejolyAntoine Lejoly
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 ADO Den Haag 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Den Haag 1 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Liège - 21/08/2025 J. BalJesse Bal
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Den Haag 8 1 0 9 — 0 5,8 2026-27 ADO Den Haag 7 1 0 9 — 0 6,6 2025-26 Den Haag 0 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 ADO Den Haag 0 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Parma — 0 0 — — — — 2024-25 Sparta Rotterdam — 0 0 — — — — 2023-24 Sparta Rotterdam 2 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sparta Rotterdam - 08/08/2025 N. ThomasNigel Thomas
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 ADO Den Haag 5 1 1 5 — 1 6,7 2026-27 Den Haag 5 1 1 5 — 1 4,9 2025-26 ADO Den Haag 24 4 3 11 — 4 6,8 2025-26 Den Haag 24 4 3 11 — 4 6,8 2024-25 Academico Viseu 3 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Nacional 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Viborg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Viborg 16 1 1 2 — 3 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Viborg
Odejścia 39
- 29/08/2026 Lorenzo MaaslandLorenzo Maasland
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Den Haag 0 0 0 — — 0 — 2025-26 ADO Den Haag 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Den Haag 14 0 0 8 — 1 6,7 2024-25 ADO Den Haag 14 0 0 8 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do IF Karlstad - 31/07/2026 D. TomasDiogo Alberto Soares Tomas
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 ADO Den Haag 1 0 0 1 — 1 6,9 2025-26 Den Haag 1 0 0 1 — 1 6,9 2024-25 Den Haag 32 2 1 35 — 9 1 7,0 2024-25 ADO Den Haag 32 2 1 35 — 9 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do AIK Stockholm - 16/07/2026 A. LejolyAntoine Lejoly
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 ADO Den Haag 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Den Haag 1 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do AS Eupen - 15/07/2026 A. LejolyAntoine Lejoly
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 ADO Den Haag 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Den Haag 1 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do AS Eupen - 07/07/2026 J. VlakJari Vlak
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Castellon 4 0 0 2 — 1 6,6 2025-26 ADO Den Haag 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Den Haag 1 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Den Haag 38 10 (2 z karnych) 4 56 — 4 7,3 2024-25 ADO Den Haag 38 10 (2 z karnych) 4 56 — 4 7,3 2023-24 ADO Den Haag 4 0 1 3 — 0 6,5 2023-24 Den Haag 4 0 1 3 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Castellón - 06/07/2026 J. VlakJari Vlak
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Castellon 4 0 0 2 — 1 6,6 2025-26 ADO Den Haag 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Den Haag 1 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Den Haag 38 10 (2 z karnych) 4 56 — 4 7,3 2024-25 ADO Den Haag 38 10 (2 z karnych) 4 56 — 4 7,3 2023-24 ADO Den Haag 4 0 1 3 — 0 6,5 2023-24 Den Haag 4 0 1 3 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Castellón - 30/06/2026 S. van der SlootSteven Ako van der Sloot
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 ADO Den Haag 1 0 0 — — 0 7,2 2025-26 Den Haag 1 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Den Haag 36 0 6 50 — 3 1 6,8 2024-25 ADO Den Haag 36 0 6 50 — 3 1 6,8 2023-24 Schalke 04 7 0 0 6 — 2 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Fortuna Düsseldorf - 30/06/2026 T. HämäläinenTaneli Hämäläinen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 KuPS Kuopio 0 0 0 — — 0 — 2025-26 ADO Den Haag 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Den Haag 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Den Haag 11 0 1 8 — 1 6,6 2024-25 ADO Den Haag 11 0 1 8 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do KuPS - 29/06/2026 A. LejolyAntoine Lejoly
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 ADO Den Haag 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Den Haag 1 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Lejoly Antoine - 29/06/2026 B. FiabemaBryan Solhaug Fiabema
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 ADO Den Haag 16 3 1 15 — 0 6,7 2025-26 Den Haag 16 3 1 15 — 0 6,7 2025-26 Lech Poznan 4 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Lech Poznan 27 0 1 9 — 2 6,6 2024-25 Sociedad — 0 0 — — — — 2023-24 Real Sociedad II 30 5 0 — — 3 — 2023-24 Sociedad B 30 5 0 — — 3 — 2023-24 Sociedad 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Lech Poznan - 29/06/2026 C. BosveldC. Bosveld
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Staphorst - 29/06/2026 Clydel KigongoClydel Kigongo
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Kigongo Clydel - 29/06/2026 D. PayneDéron Payne
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Volendam 2 0 0 1 — 1 7,0 2024-25 Volendam 32 1 3 33 — 3 7,1 2023-24 Volendam 15 0 1 11 — 2 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Payne Devyn - 29/06/2026 D. TomasDiogo Alberto Soares Tomas
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 ADO Den Haag 1 0 0 1 — 1 6,9 2025-26 Den Haag 1 0 0 1 — 1 6,9 2024-25 Den Haag 32 2 1 35 — 9 1 7,0 2024-25 ADO Den Haag 32 2 1 35 — 9 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Tomas Diogo - 29/06/2026 I. DijkhuizenIssac Dijkhuizen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Den Haag 5 0 0 4 — 1 6,7 2024-25 ADO Den Haag 5 0 0 4 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Dijkhuizen Issac - 29/06/2026 Joey BrandtJoey Brandt
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Den Haag 0 0 0 — — 0 — 2025-26 ADO Den Haag 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Den Haag 2 0 0 — — 0 — 2024-25 ADO Den Haag 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Brandt Joey - 29/06/2026 Lorenzo MaaslandLorenzo Maasland
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Den Haag 0 0 0 — — 0 — 2025-26 ADO Den Haag 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Den Haag 14 0 0 8 — 1 6,7 2024-25 ADO Den Haag 14 0 0 8 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Maasland Lorenzo - 29/06/2026 M. KreekelsMees Kreekels
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 ADO Den Haag 1 0 1 3 — 0 6,7 2025-26 Den Haag 1 0 1 3 — 0 6,7 2024-25 Vitesse 25 0 1 17 — 3 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Kreekels Mees - 29/06/2026 Maikey HouwaartMaikey Houwaart
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Den Haag 0 0 0 — — 0 — 2025-26 ADO Den Haag 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Den Haag 5 0 0 — — 0 6,5 2024-25 ADO Den Haag 5 0 0 — — 0 6,5 2023-24 ADO Den Haag 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Den Haag 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Houwaart Maikey - 29/06/2026 S. van der SlootSteven Ako van der Sloot
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 ADO Den Haag 1 0 0 — — 0 7,2 2025-26 Den Haag 1 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Den Haag 36 0 6 50 — 3 1 6,8 2024-25 ADO Den Haag 36 0 6 50 — 3 1 6,8 2023-24 Schalke 04 7 0 0 6 — 2 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Fortuna Düsseldorf - 29/06/2026 Sky HeesenSky Heesen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Den Haag 1 0 0 — — 0 — 2024-25 ADO Den Haag 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Heesen Sky - 29/06/2026 T. HämäläinenTaneli Hämäläinen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 KuPS Kuopio 0 0 0 — — 0 — 2025-26 ADO Den Haag 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Den Haag 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Den Haag 11 0 1 8 — 1 6,6 2024-25 ADO Den Haag 11 0 1 8 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do KuPS - 28/01/2026 E. MohammadE. Mohammad
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Falkenbergs FF - 27/01/2026 Ruben Silva-RichardsRuben Silva-Richards
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 ADO Den Haag 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Den Haag 1 0 0 1 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Estoril U23 - 30/12/2025 K. LanquetinPhilippe Kevin Lanquetin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 ADO Den Haag 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Den Haag 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Estoril 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Estoril
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- PSV Eindhoven sofre derrota surpreendente antes da visita ao Dragão Record · sob. 19:33
- Operação PSV arranca com dois nomes no boletim clínico Record · sob. 16:33
- Filho de peixe: Liam van Nistelrooy já mostra serviço no PSV Record · pt. 20:07
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Sparta Rotterdam 391 26N 352 Eredivisie ♂ · niedz. 14:30 Ajax
Den Haag 721 17N 112 Eredivisie ♂ · niedz. 12:15 Den Haag
Utrecht nadchodzące Eredivisie ♂ · niedz. 16:45 Den Haag
Excelsior nadchodzące Eredivisie ♂ · niedz. 14:30 Willem II
Den Haag nadchodzące Eredivisie ♂ · niedz. 12:15 Nijmegen
Den Haag nadchodzące Eredivisie ♂ · niedz. 14:30 Den Haag
Telstar nadchodzące Eredivisie ♂ · sob. 20:00 Den Haag
Zwolle nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | Zwolle – Den Haag | 1 – 0 |
| 24/10/2026 | Den Haag – Heerenveen | 2 – 3 |
| 17/10/2026 | Den Haag – PSV Eindhoven | 2 – 1 |
| 11/10/2026 | Telstar – Den Haag | 2 – 2 |
| 19/09/2026 | Den Haag – Cambuur | 1 – 1 |
| 12/09/2026 | Twente – Den Haag | 2 – 0 |
| 06/09/2026 | Den Haag – For Sittard | 2 – 3 |
| 30/08/2026 | Feyenoord – Den Haag | 2 – 2 |
| 23/08/2026 | Go Ahead Eagles – Den Haag | 3 – 1 |
| 16/08/2026 | Den Haag – Groningen | 1 – 4 |
| 08/08/2026 | AZ Alkmaar – Den Haag | 2 – 0 |
| 16/05/2021 | Twente – Den Haag | 3 – 2 |
| 13/05/2021 | Den Haag – Willem II | 1 – 4 |
| 09/05/2021 | Zwolle – Den Haag | 0 – 1 |
| 02/05/2021 | Den Haag – Feyenoord | 3 – 2 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | J. KiloJuho Teemu Kristian Kilo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 9 | 9 | 810 | 1 | 1 | 15 | — | 2 | 7,2 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | K. NikiémaKilian Basba Geeke Nikiéma
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 22 | 9 | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,4 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | P. MulderPascal Mulder
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 9 | 9 | 793 | 0 | 0 | 14 | — | 2 | 6,7 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 46 | Y. EduardoYannick Fereira Eduardo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 9 | 9 | 665 | 3 | 2 | 16 | — | 0 | 6,7 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | E. RottierEvan Rottier
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 9 | 8 | 704 | 2 | 4 | 9 | — | 2 | 7 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | M. HokkeMilan Hokke
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 8 | 8 | 618 | 0 | 1 | 2 | — | 0 1 | 6,3 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | S. SyllaSekou Oumar Sylla
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 9 | 6 | 471 | 1 | 0 | 8 | — | 3 | 6,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | M. WaemMatteo Waem
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 8 | 6 | 529 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | D. van MieghemDaryl van Mieghem
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 36 | 9 | 5 | 442 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | O. RaterinkOthniël Raterink
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 8 | 4 | 493 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | J. HawkinsJalen Hawkins
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 8 | 4 | 384 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | J. Jensen-AbbewJonas Jensen-Abbew
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 5 | 4 | 364 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 5,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | N. ThomasNigel Thomas
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 5 | 4 | 259 | 1 | 1 | 5 | — | 1 | 4,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | J. ŽambůrekJan Žambůrek
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 5 | 3 | 218 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | J. BalJesse Bal
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 8 | 2 | 294 | 1 | 0 | 9 | — | 0 | 5,8 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | M. ŠínMatěj Šín
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 4 | 2 | 204 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | Finn de BruinFinn de Bruin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 4 | 2 | 176 | 0 | 1 | 0 | — | 1 | 3,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | M. JiménezMylian Jiménez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 3 | 2 | 154 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 3,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Illaijh de RuijterIllaijh de Ruijter
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 5 | 1 | 198 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 4,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | L. WilhelmLasse Wilhelm
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 3 | 1 | 65 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | D. BárányDonát Bárány
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 3 | 0 | 63 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | L. ReischlLuka Reischl
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 21 | 2 | 0 | 57 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | C. PeupionCameron Paul Jacques Peupion
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | N. ThiedeNiclas Thiede
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | S. PuljhunSanyika Damiando Puljhun Bergtop
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | Sem EekhoutSem Eekhout
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | A. VeselovA. Veselov
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 16 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | D. van LoenenD. van Loenen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Richard VogtRichard Vogt
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 34 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | Álex PozoAlejandro Pozo Pozo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Den Haag przeciwko:
- ADO Den Haag
- Ajax
- AZ Alkmaar
- Cambuur
- Excelsior
- Feyenoord
- For Sittard
- Go Ahead Eagles
- Groningen
- Heerenveen
- Nijmegen
- PSV Eindhoven
- Sparta Rotterdam
- Telstar
- Twente
- Utrecht
- Willem II
- Zwolle
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.