LaLiga 2 ♂ · Link stały · Historia klubu
Girona
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
NNVVD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez porażki: 4 u siebie
po porażce 0-1 z Sociedad B · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 3 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
5. miejsce po 12. kolejce · najlepsze 2., najgorsze 16. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Girona
Atak · gole na mecz: 1,70 (1,80 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 15,0 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 10% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta
Obrona · stracone na mecz: 0,90 (0,80 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 40% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 28, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 11,2 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,60 i czerwone kartki: 0,10 na mecz (fiches de match, mecze: 11)
Bramkarz · P. Gazzaniga · obrony: 34, 79% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,95 · ocena 7,3
Trener · Quique Alvarez od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-4-2 · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-2-3-1 ×3, 4-1-4-1 ×1)
Forma (API-Football): DLWWLWWDDW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Girona
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | 36 | 0 | 0 | 1 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | 38 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alexandre Moreno Lopera| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Girona | 10 | 0 | 2 | 8 | — | 3 | 7,1 |
| 2025-26 | Girona | 31 | 0 | 3 | 32 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | Nott'm Forest | 15 | 0 | 1 | 12 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Aston Villa | 0 | 0 | 1 | 12 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Aston Villa | 21 | 2 | 0 | 11 | — | 2 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alejandro Francés Torrijo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Girona | 10 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 7,3 |
| 2025-26 | Girona | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Girona | 36 | 0 | 0 | 20 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Zaragoza | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Zaragoza | 38 | 3 | 1 | 32 | — | 6 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
David López Silva| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Girona | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,0 |
| 2026-27 | Inter Club d'Escaldes | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
| 2026-27 | Mallorca | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Girona | 6 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Mallorca | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Girona | 38 | 1 | 1 | 12 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Burgos | 17 | 1 | 1 | 14 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Cultural Leonesa | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Elche | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Mallorca | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | Girona | 27 | 3 | 0 | 17 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Elche | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | — |
| 2023-24 | Mallorca | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Cultural Leonesa | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mateu Jaume Morey Bauzà| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Girona | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Mallorca | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Mallorca | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Mallorca | 34 | 0 | 0 | 17 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Dortmund | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Dortmund | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
I. Gonzalez| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Girona | 10 | 1 | 0 | 16 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | Granada | 18 | 1 | 1 | 21 | — | 4 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Francisco José Beltrán Peinado| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Girona | 9 | 1 | 1 | 3 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Girona | 17 | 1 | 0 | 10 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | Celta | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Celta | 38 | 2 | 1 | 34 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Celta | 38 | 0 | 0 | 28 | — | 2 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Carles Pérez Sayol| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Girona | 7 | 2 | 1 | 13 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Aris | 22 | 1 | 2 | 30 | — | 4 | 6,8 |
| 2025-26 | Aris Thessalonikis | 22 | 1 | 2 | 30 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Getafe | 38 | 3 | 0 | 44 | — | 2 | 6,6 |
| 2024-25 | Celta | 0 | 0 | 0 | 44 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Celta | 29 | 1 | 1 | 15 | — | 3 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Yáser Esnéider Asprilla Martínez| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Girona | 8 | 5 | 0 | 1 | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | Girona | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Galatasaray | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Girona | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Watford | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Watford | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Unai Hernández Lorenzo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Girona | 4 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Barcelona | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Barcelona | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Vladyslav Vanat| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Girona | 6 | 2 | 1 | 5 | — | 1 | 6,9 |
| 2026-27 | Ukraine | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | Girona | 2 | 1 | 1 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 53
- 02/09/2026 Carles PérezCarles Pérez Sayol
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Girona 7 2 1 13 — 1 7,1 2025-26 Aris 22 1 2 30 — 4 6,8 2025-26 Aris Thessalonikis 22 1 2 30 — 4 6,8 2024-25 Getafe 38 3 0 44 — 2 6,6 2024-25 Celta 0 0 0 44 — 0 6,6 2023-24 Celta 29 1 1 15 — 3 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Celta Vigo - 30/08/2026 Carles PérezCarles Pérez Sayol
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Girona 7 2 1 13 — 1 7,1 2025-26 Aris 22 1 2 30 — 4 6,8 2025-26 Aris Thessalonikis 22 1 2 30 — 4 6,8 2024-25 Getafe 38 3 0 44 — 2 6,6 2024-25 Celta 0 0 0 44 — 0 6,6 2023-24 Celta 29 1 1 15 — 3 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Celta Vigo - 30/08/2026 Mateu MoreyMateu Jaume Morey Bauzà
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Girona 2 0 0 1 — 0 7,0 2026-27 Mallorca 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Mallorca 3 0 0 4 — 0 6,7 2024-25 Mallorca 34 0 0 17 — 1 6,5 2024-25 Dortmund 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Dortmund 3 0 0 3 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Mallorca - 29/08/2026 Mateu MoreyMateu Jaume Morey Bauzà
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Girona 2 0 0 1 — 0 7,0 2026-27 Mallorca 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Mallorca 3 0 0 4 — 0 6,7 2024-25 Mallorca 34 0 0 17 — 1 6,5 2024-25 Dortmund 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Dortmund 3 0 0 3 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Mallorca - 28/08/2026 Javier BoñarJavier Boñar Franco
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Girona 8 0 1 7 — 0 7,0 2025-26 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Ath Madrid — 0 0 — — — — 2023-24 Ath Madrid — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Atletico Madrid - 27/08/2026 Javier BoñarJavier Boñar Franco
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Girona 8 0 1 7 — 0 7,0 2025-26 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Ath Madrid — 0 0 — — — — 2023-24 Ath Madrid — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Atletico Madrid - 21/08/2026 M. FurtadoM. Furtado
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Benfica U19 - 20/08/2026 M. FurtadoM. Furtado
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Benfica U19 - 17/08/2026 A. MuminKhalid Abdul Mumin Suleman
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Girona 5 0 0 0 — 0 5,6 2025-26 Vallecano 3 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 Vallecano 24 2 1 22 — 6 1 6,9 2023-24 Vallecano 20 1 0 15 — 5 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Rayo Vallecano - 08/07/2026 Iván MoranteIván Morante Ruiz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Girona 7 0 1 3 — 0 6,0 2025-26 Burgos 2 0 0 — — 0 — 2024-25 Burgos 34 0 1 31 — 6 6,8 2024-25 Santander — 0 0 — — — — 2023-24 Santander 34 2 3 33 — 5 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Burgos - 07/07/2026 Iván MoranteIván Morante Ruiz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Girona 7 0 1 3 — 0 6,0 2025-26 Burgos 2 0 0 — — 0 — 2024-25 Burgos 34 0 1 31 — 6 6,8 2024-25 Santander — 0 0 — — — — 2023-24 Santander 34 2 3 33 — 5 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Burgos - 30/06/2026 Holmes ZamoranoHolmes Zamorano
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 6 0 0 0 — 0 0,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Girona - 30/06/2026 I. GonzalezI. Gonzalez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Girona 10 1 0 16 — 3 6,9 2025-26 Granada 18 1 1 21 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Cornellà - 30/06/2026 Oleksandr PishchurOleksandr Pishchur
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 7 0 0 4 — 2 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Gyori ETO FC - 29/06/2026 J. SolisJhon Elmer Solis Romero
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Birmingham 2 0 0 2 — 1 6,1 2026-27 Birmingham City FC 2 0 0 2 — 1 6,1 2025-26 Girona 2 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Birmingham City FC 1 0 0 3 — 1 7,2 2025-26 Birmingham 1 0 0 3 — 1 7,2 2024-25 Girona 32 1 0 9 — 3 6,4 2023-24 Girona 29 0 0 10 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Birmingham - 29/06/2026 A. MuminKhalid Abdul Mumin Suleman
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Girona 5 0 0 0 — 0 5,6 2025-26 Vallecano 3 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 Vallecano 24 2 1 22 — 6 1 6,9 2023-24 Vallecano 20 1 0 15 — 5 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Rayo Vallecano - 29/06/2026 A. YaakobishviliAntal Yaakobishvili
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Girona 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Andorra 3 0 0 1 — 1 6,5 2024-25 Girona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Girona 7 0 0 1 — 0 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Tenerife - 29/06/2026 AntoninoAntonino Jastin García Lopéz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Girona 2 1 0 3 — 1 7,3 2025-26 Andorra 28 3 2 15 — 6 6,8 2024-25 Girona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Girona 3 0 0 — — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od FC Andorra - 29/06/2026 D. CamaraDawda Camara Sankharé
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alverca 4 3 0 3 — 1 6,8 2026-27 Girona 2 0 0 4 — 1 6,3 2025-26 Cadiz 34 4 0 43 — 4 6,6 2025-26 Girona 2 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 Parma 21 0 0 17 — 3 6,6 2024-25 Girona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Parma 15 2 0 14 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Cadiz - 29/06/2026 G. MisehouyGabriel Osei Misehouy
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Aris 9 1 0 4 — 0 6,7 2025-26 Aris Thessalonikis 9 1 0 4 — 0 6,7 2025-26 Girona — 0 0 — — — — 2024-25 Girona 28 1 0 1 — 0 6,7 2024-25 Ajax — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Aris Thessalonikis - 29/06/2026 I. GonzalezI. Gonzalez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Girona 10 1 0 16 — 3 6,9 2025-26 Granada 18 1 1 21 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Cornellà - 29/06/2026 L. KrejčíLadislav Krejčí
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolves 2 0 0 0 — 0 6,8 2026-27 Czechia 2 0 0 2 — 0 7,8 2026-27 Czech Republic 2 0 0 2 — 0 7,8 2025-26 Wolves 2 0 0 — — 1 7,0 2025-26 Girona 2 0 0 2 — 1 5,6 2024-25 Girona 34 2 0 24 — 9 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Wolves - 29/06/2026 Minsu KimMinsu Kim
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rangers 7 0 0 6 — 1 6,8 2026-27 Girona 2 0 0 3 — 2 6,7 2025-26 Andorra 40 6 4 33 — 6 6,7 2024-25 Girona 3 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od FC Andorra - 29/06/2026 Oleksandr PishchurOleksandr Pishchur
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 7 0 0 4 — 2 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Gyori ETO FC - 29/06/2026 Toni FuidiasToni Fuidias Ribera
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Cartagena 5 0 0 — — 0 6,8 2024-25 Girona — 0 0 — — — — 2023-24 Girona 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Gimnastic
Odejścia 74
- 01/09/2026 A. OunahiAzzedine Ounahi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Panathinaikos 1 0 0 — — 0 8,0 2025-26 Girona 24 5 (1 z karnych) 2 18 — 7 7,3 2024-25 Panathinaikos 15 3 2 13 — 1 7,3 2024-25 Marseille 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Marseille 21 2 0 15 — 3 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Panathinaikos - 31/08/2026 D. CamaraDawda Camara Sankharé
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alverca 4 3 0 3 — 1 6,8 2026-27 Girona 2 0 0 4 — 1 6,3 2025-26 Cadiz 34 4 0 43 — 4 6,6 2025-26 Girona 2 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 Parma 21 0 0 17 — 3 6,6 2024-25 Girona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Parma 15 2 0 14 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Alverca - 31/08/2026 A. OunahiAzzedine Ounahi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Panathinaikos 1 0 0 — — 0 8,0 2025-26 Girona 24 5 (1 z karnych) 2 18 — 7 7,3 2024-25 Panathinaikos 15 3 2 13 — 1 7,3 2024-25 Marseille 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Marseille 21 2 0 15 — 3 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Panathinaikos - 30/08/2026 D. CamaraDawda Camara Sankharé
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alverca 4 3 0 3 — 1 6,8 2026-27 Girona 2 0 0 4 — 1 6,3 2025-26 Cadiz 34 4 0 43 — 4 6,6 2025-26 Girona 2 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 Parma 21 0 0 17 — 3 6,6 2024-25 Girona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Parma 15 2 0 14 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Alverca - 30/08/2026 G. MisehouyGabriel Osei Misehouy
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Aris 9 1 0 4 — 0 6,7 2025-26 Aris Thessalonikis 9 1 0 4 — 0 6,7 2025-26 Girona — 0 0 — — — — 2024-25 Girona 28 1 0 1 — 0 6,7 2024-25 Ajax — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do NAC Breda - 29/08/2026 P. BaPapa Dame Ba
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 0 1 — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do UD Logroñés - 26/08/2026 A. YaakobishviliAntal Yaakobishvili
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Girona 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Andorra 3 0 0 1 — 1 6,5 2024-25 Girona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Girona 7 0 0 1 — 0 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Atlético Madrid II - 26/08/2026 Minsu KimMinsu Kim
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rangers 7 0 0 6 — 1 6,8 2026-27 Girona 2 0 0 3 — 2 6,7 2025-26 Andorra 40 6 4 33 — 6 6,7 2024-25 Girona 3 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Rangers - 26/08/2026 V. TsygankovViktor Tsygankov
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ukraine 4 0 0 4 — 1 6,5 2026-27 Ajax 1 0 0 4 — 0 7,5 2026-27 Girona 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Girona 2 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Girona 28 2 5 14 — 1 7,1 2023-24 Girona 30 8 7 14 — 0 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Ajax - 25/08/2026 A. YaakobishviliAntal Yaakobishvili
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Girona 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Andorra 3 0 0 1 — 1 6,5 2024-25 Girona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Girona 7 0 0 1 — 0 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Yaakobishvili Antal - 25/08/2026 Arnau MartínezArnau Martínez López
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Valencia 5 0 0 2 — 1 6,4 2026-27 Girona 2 0 1 1 — 0 6,7 2025-26 Girona 35 2 3 24 — 6 6,8 2024-25 Girona 37 2 2 20 — 3 6,9 2023-24 Girona 36 0 2 14 — 5 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Valencia - 25/08/2026 Minsu KimMinsu Kim
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rangers 7 0 0 6 — 1 6,8 2026-27 Girona 2 0 0 3 — 2 6,7 2025-26 Andorra 40 6 4 33 — 6 6,7 2024-25 Girona 3 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Rangers - 25/08/2026 V. TsygankovViktor Tsygankov
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ukraine 4 0 0 4 — 1 6,5 2026-27 Ajax 1 0 0 4 — 0 7,5 2026-27 Girona 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Girona 2 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Girona 28 2 5 14 — 1 7,1 2023-24 Girona 30 8 7 14 — 0 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Ajax - 24/08/2026 Arnau MartínezArnau Martínez López
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Valencia 5 0 0 2 — 1 6,4 2026-27 Girona 2 0 1 1 — 0 6,7 2025-26 Girona 35 2 3 24 — 6 6,8 2024-25 Girona 37 2 2 20 — 3 6,9 2023-24 Girona 36 0 2 14 — 5 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Valencia - 19/08/2026 Iván MartínIván Martín Núñez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Santander 7 1 0 10 — 2 7,0 2026-27 Girona 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Girona 2 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Girona 32 1 1 21 — 1 6,8 2023-24 Girona 36 5 4 27 — 5 7,0 2023-24 Villarreal — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Racing Santander - 18/08/2026 Iván MartínIván Martín Núñez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Santander 7 1 0 10 — 2 7,0 2026-27 Girona 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Girona 2 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Girona 32 1 1 21 — 1 6,8 2023-24 Girona 36 5 4 27 — 5 7,0 2023-24 Villarreal — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Racing Santander - 17/08/2026 A. WitselAxel Laurent Angel Lambert Witsel
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nice 6 0 0 2 — 0 6,6 2026-27 Belgium 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Girona 32 1 2 34 — 3 1 6,9 2025-26 Ath Madrid 1 1 0 1 — 0 7,3 2024-25 Girona 38 0 1 4 — 1 7,0 2024-25 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Girona 36 2 0 24 — 5 7,0 2023-24 Ath Madrid 4 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Nice - 07/08/2026 Javier SarasaJavier Sarasa
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 4 — 0 6,8 2025-26 1 0 0 1 — 1 5,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Sarasa Javier - 07/08/2026 P. BaPapa Dame Ba
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 0 1 — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Ba Papa - 07/08/2026 Ricard ArteroRicard Artero Ruiz
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Artero Ricard - 25/07/2026 A. AndreevAleksandar Metodiev Andreev
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Andreev Aleksandar - 17/07/2026 Joel RocaJoel Roca Casals
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Olympiakos 5 1 0 4 — 1 7,1 2025-26 Girona 1 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Mirandes 38 6 2 15 — 4 6,8 2024-25 Girona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Girona — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Olympiakos Piraeus - 16/07/2026 Joel RocaJoel Roca Casals
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Olympiakos 5 1 0 4 — 1 7,1 2025-26 Girona 1 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Mirandes 38 6 2 15 — 4 6,8 2024-25 Girona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Girona — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Olympiakos Piraeus - 07/07/2026 D. BlindDaley Blind
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ajax 4 0 0 1 — 0 7,7 2025-26 Girona 31 0 0 19 — 1 7,0 2024-25 Girona 35 0 2 19 — 2 7,0 2023-24 Girona 35 1 2 19 — 6 7,1 2023-24 Ajax 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Ajax - 06/07/2026 R. MartinezR. Martinez
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Mirandes
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- El Girona pierde a Junior y busca estabilidad en defensa Mundo Deportivo · pt. 17:56 · Kontuzja
- Mateu Morey se hace fuerte en el lateral del Girona Mundo Deportivo · czw. 17:47
- El Girona se prepara para el turrón AS · czw. 09:37
- La 'suerte': El factor que debe trabajar el Girona Mundo Deportivo · pon. 15:08
- Tres partidos abren la jornada. El Girona B vence en Calamocha Mundo Deportivo · niedz. 00:28
- La Real Sociedad B rompe la racha del Girona en Zubieta Mundo Deportivo · sob. 16:09
- Astiazaran tumba la resistencia del Girona AS · sob. 16:06 · Zawieszenie
- Real Sociedad B - Girona, en directo: LaLigaHypermotion hoy en vivo AS · sob. 16:01
- Real Sociedad B - Girona, en directo | LaLiga Hypermotion: Segunda división de fútbol Mundo Deportivo · sob. 13:10 · Skład
- El Girona busca su tercera victoria consecutiva en Zubieta Mundo Deportivo · sob. 07:00
- El Sanse busca la necesaria resurrección en casa ante el Girona Mundo Deportivo · pt. 18:21
- Real Sociedad B - Girona, horario y cómo ver LaLiga Hypermotion online AS · pt. 17:03
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Almeria 451 26N 292 LaLiga 2 ♂ · sob. 21:00 Oviedo
Girona 321 30N 382 LaLiga 2 ♂ · niedz. 17:00 Girona
Eibar 481 27N 252 LaLiga 2 ♂ · niedz. 17:00 Eldense
Girona nadchodzące LaLiga 2 ♂ · niedz. 17:00 Girona
Valladolid nadchodzące LaLiga 2 ♂ · niedz. 17:00 Granada
Girona nadchodzące LaLiga 2 ♂ · niedz. 17:00 Burgos
Girona nadchodzące LaLiga 2 ♂ · niedz. 17:00 Girona
Sabadell nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Sociedad B – Girona | 1 – 0 |
| 24/10/2026 | Girona – Celta B | 5 – 1 |
| 18/10/2026 | Girona – Andorra | 2 – 0 |
| 12/10/2026 | Tenerife – Girona | 1 – 1 |
| 04/10/2026 | Girona – Mallorca | 0 – 0 |
| 25/09/2026 | Girona – Albacete | 2 – 0 |
| 19/09/2026 | Cadiz – Girona | 1 – 2 |
| 12/09/2026 | Girona – Castellon | 1 – 2 |
| 05/09/2026 | Sp Gijon – Girona | 0 – 2 |
| 29/08/2026 | Girona – Las Palmas | 5 – 2 |
| 21/08/2026 | Cordoba – Girona | 2 – 1 |
| 16/08/2026 | Girona – Leganes | 1 – 1 |
| 29/05/2022 | Burgos – Girona | 0 – 0 |
| 21/05/2022 | Girona – Mirandes | 2 – 0 |
| 15/05/2022 | Sp Gijon – Girona | 2 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | Álex MorenoAlexandre Moreno Lopera
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 32 | 10 | 10 | 888 | 0 | 2 | 8 | — | 3 | 7,1 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | P. GazzanigaPaulo Dino Gazzaniga Farias
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 33 | 10 | 10 | 855 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 7,3 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | Alejandro FrancésAlejandro Francés Torrijo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 10 | 9 | 814 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 7,3 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | I. GonzalezI. Gonzalez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 10 | 9 | 763 | 1 | 0 | 16 | — | 3 | 6,9 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | Fran BeltránFrancisco José Beltrán Peinado
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 9 | 8 | 716 | 1 | 1 | 3 | — | 2 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Abel RuizAbel Ruiz Ortega
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 9 | 7 | 496 | 2 | 1 | 5 | — | 1 | 6,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | David LópezDavid López Silva
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 36 | 7 | 7 | 591 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Bryan GilBryan Gil Salvatierra
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 8 | 6 | 450 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 6,8 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | V. VanatVladyslav Vanat
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 6 | 6 | 426 | 2 | 1 | 5 | — | 1 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | Holmes ZamoranoHolmes Zamorano
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 16 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | Carles PérezCarles Pérez Sayol
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 7 | 5 | 509 | 2 | 1 | 13 | — | 1 | 7,1 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | Javier BoñarJavier Boñar Franco
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 8 | 4 | 440 | 0 | 1 | 7 | — | 0 | 7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | Y. AsprillaYáser Esnéider Asprilla Martínez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 8 | 4 | 362 | 5 | 0 | 1 | — | 0 | 7,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Iván MoranteIván Morante Ruiz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 7 | 4 | 356 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | D. van de BeekDonny van de Beek
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 6 | 3 | 266 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 5,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | Javier SarasaJavier Sarasa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 2 | 2 | 149 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | Oleksandr PishchurOleksandr Pishchur
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 7 | 1 | 232 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | J. ArangoJuan Fernando Arango Tortolero
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 17 | 2 | 1 | 644 | 1 | 0 | 9 | — | 2 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | Mateu MoreyMateu Jaume Morey Bauzà
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 2 | 1 | 80 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | AntoninoAntonino Jastin García Lopéz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 2 | 1 | 79 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 7,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | A. MuminKhalid Abdul Mumin Suleman
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 5 | 0 | 63 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 5,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | Unai HernándezUnai Hernández Lorenzo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 4 | 0 | 69 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | L. KouroumaLancinet Kourouma Kourouma
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 2 | 0 | 37 | 0 | 0 | 1 | — | 2 | 4,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | C. StuaniCristhian Ricardo Stuani Curbelo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 39 | 2 | 0 | 36 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | PortuCristian Portugués Manzanera
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 33 | 2 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | V. KrapyvtsovVladyslav Krapyvtsov
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 20 | 1 | 0 | 45 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | J. D. GonzalezJ. D. Gonzalez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 1 | 0 | 21 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | M. FurtadoM. Furtado
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | Gibert JordanaGibert Jordana Camara
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | J. DansoJordi Bilali Danso
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | M. HamonyM. Hamony
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | Sergi PuigSergi Puig Herrera
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 27 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | Guillem BadiaGuillem Badia Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Obrońca | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 12
Odeszli w trakcie sezonu 5
Zawodnicy, którzy grali w Girona w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Juan Arango | Napastnik | 7 | 6 | 554 | 1 | 0 | 6,1 |
| Arnau Martínez | Obrońca | 2 | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,7 |
| Minsu Kim | Pomocnik | 2 | 2 | 144 | 0 | 0 | 6,7 |
| D. Camara | Napastnik | 2 | 1 | 113 | 0 | 0 | 6,3 |
| Iván Martín | Pomocnik | 1 | 1 | 58 | 0 | 0 | 6,3 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Girona przeciwko:
- Albacete
- Almeria
- Andorra
- Burgos
- Cadiz
- Castellon
- Celta B
- Ceuta
- Cordoba
- Eibar
- Eldense
- Granada
- Las Palmas
- Leganes
- Mallorca
- Oviedo
- Real Sociedad II
- Sabadell
- Sociedad B
- Sp Gijon
- Tenerife
- Valladolid
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.