AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue des nations ♂ · Link stały · Historia klubu

Andorra

3mecze (1 sezon(y) w bazie)
0 %zwycięstwa
0,33gole strzelone / mecz
1493Elo ClubElo
Co to jest?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

DND ostatnie mecze (3), od najstarszego do najnowszego

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 3 mecze bez gola: 2
po porażce 0-1 z Malta · 0 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 3 meczach (1 strzelone, 3 stracone)

Zmiany miejsca w tabeli
Co to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

14812162024283236404448525660646872 J1J3 1. kolejka (24/09/2026): 29. miejsce, 0 pkt2. kolejka (27/09/2026): 53. miejsce, 1 pkt3. kolejka (04/10/2026): 62. miejsce, 1 pkt

62. miejsce po 3. kolejce · najlepsze 29., najgorsze 62. · Porównaj z inną drużyną →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Andorra

Atak · gole na mecz: 0,33 · 11,7 strzałów na mecz, 34% celnych

Obrona · stracone na mecz: 1,00

Dyscyplina · faule na mecz: 21,3 · spalone na mecz: 1,0 · żółte: 3,70 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 3)

Bramkarz · Iker Álvarez

Trener · Koldo od 01/09/2016 · prowadzone kluby: 1 od 2016
System: bloc bas et solide, peu de buts encaissés

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Andorra

Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.

Composition probable — 4-3-3
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Iker Álvarez de Eulate Molné Cordoba · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Andorra · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Cordoba · 2025-26: mecze 35, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Villarreal · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Villarreal · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 12 I. ÁlvarezChristian García González 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 4 C. GarcíaIan Bryan Olivera de Oliveira 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 22 I. OliveraBiel Borra Font 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2 B. BorraMoisés San Nicolás Schellens 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 15 M. San NicolásPau Klaus Babot Müller 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 3 P. BabotOt Remolins Planes 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 23 O. RemolinsÉric De Las Heras Izquierdo 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 16 É. De Las Heras IzquierdoA. Rodrigo Tapia 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 17 A. Rodrigo TapiaAlbert Rosas Ubach 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 A. RosasG. Sola 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,1 9 G. Sola
Iker Álvarez de Eulate Molné
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cordoba500——06,7
2026-27Andorra200——06,6
2025-26Cordoba3500——37,0
2024-25Villarreal000——0—
2023-24Villarreal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christian García González
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ian Bryan Olivera de Oliveira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272003—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Biel Borra Font
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Moisés San Nicolás Schellens
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27200——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pau Klaus Babot Müller
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2730010—17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ot Remolins Planes
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273003—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Éric De Las Heras Izquierdo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

A. Rodrigo Tapia
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273003—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Albert Rosas Ubach
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272003—06,5
2024-25000——0—
2023-24—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

G. Sola
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272007—16,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Transfery
Co to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfery nie zostały jeszcze pobrane: pojawiają się przy kolejnych pobraniach, po kilka drużyn naraz.

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Najbliższe mecze

Ostatnie mecze

DataMeczWynik
04/10/2026Malta – Andorra1 – 0
27/09/2026Gibraltar – Andorra0 – 0
24/09/2026Andorra – Malta1 – 2

Występy zawodników
Co to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#ZawodnikPozycjaWiekMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcenaStatus
17A. Rodrigo TapiaA. Rodrigo Tapia
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273003—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2133270003—16,5podstawowy skład
3Pau BabotPau Klaus Babot Müller
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2730010—17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik22332700010—17,3podstawowy skład
23Ot RemolinsOt Remolins Planes
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273003—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2132204003—16,8rotacja
4Christian GarcíaChristian García González
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2622180002—06,3rotacja
22Ian OliveraIan Bryan Olivera de Oliveira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272003—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2122180003—06,7rotacja
12Iker ÁlvarezIker Álvarez de Eulate Molné
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cordoba500——06,7
2026-27Andorra200——06,6
2025-26Cordoba3500——37,0
2024-25Villarreal000——0—
2023-24Villarreal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz242218000——06,6rotacja
2Biel BorraBiel Borra Font
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2022162002—06,6rotacja
11Albert RosasAlbert Rosas Ubach
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272003—06,5
2024-25000——0—
2023-24—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2322152003—06,5rotacja
9G. SolaG. Sola
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272007—16,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2222139007—16,1rotacja
16Éric De Las Heras IzquierdoÉric De Las Heras Izquierdo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2322136005—26,4rotacja
7Álex MartínezÁlexandre Martínez Palau
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Andorra3001—06,5
2024-25Eldense000——0—
2023-24Eldense5001—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik273187001—06,5rotacja
15Moisés San NicolásMoisés San Nicolás Schellens
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27200——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca322112300——06,3rotacja
5Max LloveraMax Llovera González-Adrio
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2821104001—06,6rotacja
20João TeixeiraJoão Pedro da Silva Teixeira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Andorra200——06,5
2025-26Chaves6006—06,7
2024-25Gil Vicente170010—06,6
2023-24Rio Ave131214—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik29218500——06,5rotacja
7Marc PujolMarc Pujol Pons
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik43115700——06,9rezerwowy
9CucuRicard Fernández Betriu
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272004—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik262053004—16,5rotacja
3Marc ValésMarc Valés González
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca35103300——06,7rezerwowy
19Joel GuillénJoel Guillén García
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca241021001—06,7rezerwowy
5A. CornellaA. Cornella
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca1910300——0—rezerwowy
8E. ValesE. Vales
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2510300——0—rezerwowy
10G. LópezGuillaume Silvain López
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik26103001—06,3rezerwowy
14Jordi AlaezJordi Aláez Peña
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270002—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2700106002—06,6niewykorzystany
8Hugo SilvaHugo Ferreira Da Silva
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2100000——0—niewykorzystany
1Josep GómesJosep Antoni Gómes Moreira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz4000000——0—niewykorzystany
6Kiko PomaresFrancisco Pomares Ortega
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2700000——0—niewykorzystany
13Á. RuízÁlejandro Ruíz Campagne
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz3400—00——0—niewykorzystany
9Izan FernándezIzan Fernández Vieitez
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2400—00——0—niewykorzystany
18J. RubioJ. Rubio
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca3100—00——0—niewykorzystany
13M. De CastroM. De Castro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz2200—00——0—niewykorzystany
21M. GarciaM. Garcia
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca3700—00——0—niewykorzystany
6Èric de PablosÈric de Pablos

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Obrońca26—————————
11N. Linares BoutarfasN. Linares Boutarfas

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Pomocnik20—————————

Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.

Kadra na dzień 25/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 3

Odeszli w trakcie sezonu 6

Zawodnicy, którzy grali w Andorra w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.

ZawodnikPozycjaMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyOcena
Joan CervósObrońca22177006,5
Aron RodrigoNapastnik2193006,5
Marc GarcíaPomocnik1190005,9
Marc RebésObrońca2166006,3
Chus RubioObrońca1162006,0
Víctor BernatNapastnik104006,2

Historia bezpośrednich meczów

Wszystkie mecze Andorra przeciwko:

Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13