Ligue des nations ♂ · Link stały · Historia klubu
Liechtenstein
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DN ostatnie mecze (2), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez gola: 2
po remisie 0-0 z Azerbaijan · 0 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 2 meczach (0 strzelone, 2 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
64. miejsce po 2. kolejce · najlepsze 34., najgorsze 64. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Liechtenstein
Atak · gole na mecz: 0,00 · 4,0 strzałów na mecz, 0% celnych
Obrona · stracone na mecz: 1,00
Dyscyplina · faule na mecz: 15,5 · spalone na mecz: 0,0 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 2)
Bramkarz · B. Büchel
Trener · K. Fünfstück od 01/06/2023 · prowadzone kluby: 6 od 2011
System: bloc bas et solide, peu de buts encaissés
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Liechtenstein
Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.
Composition probable — 5-3-2Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC Vaduz | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,4 |
| 2026-27 | Liechtenstein | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | FC Vaduz | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | FC Vaduz | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | FC Vaduz | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jonas Weissenhofer| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lars Mika Traber| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Liechtenstein | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | FC Vaduz | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | FC Vaduz | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
M. Goppel| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nicolas Hasler| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC Vaduz | 10 | 0 | 3 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Liechtenstein | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | FC Vaduz | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 8,5 |
| 2024-25 | FC Vaduz | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | FC Vaduz | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
J. Hofer| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
M. Buchel| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alessio Hasler| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Liechtenstein | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | FC Vaduz | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
A. Sele| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Kenny Kindle| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Fabio Luque-Notaro| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (01/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Transfery nie zostały jeszcze pobrane: pojawiają się przy kolejnych pobraniach, po kilka drużyn naraz.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- <![CDATA[ Federa��o apenas pagou metade dos pr�mios do Mundial'2026 aos jogadores da Sele��o ]]> Record · śr. 20:26
- <![CDATA[ R�ben Dias: �Se posso ser o pr�ximo capit�o da Sele��o? Veremos com o tempo...� ]]> Record · śr. 17:58
- <![CDATA[ R�ben Dias e as mudan�as na Sele��o com a chegada de Jorge Jesus: �� tudo mais f�cil quando as coisas fazem sentido� ]]> Record · śr. 17:54
- <![CDATA[ R�ben Dias: �Ronaldo? Um momento de frustra��o de 10, 15 ou 20 segundos. Em nada belisca o compromisso com a Sele��o� ]]> Record · śr. 17:54
- <![CDATA[ Les�o antecipa regresso a Alcochete: Vagiannidis dispensado da sele��o grega ]]> Record · śr. 16:45
- <![CDATA[ Fran Garc�a substitui Alejandro Grimaldo na sele��o espanhola ]]> Record · śr. 14:06
- <![CDATA[ Santo Tirso recebe sele��es femininas de sub-16 e sub-17 ]]> Record · śr. 10:30
- <![CDATA[ Bednarek sobre a sele��o polaca: �N�o vale a pena criar uma press�o desmedida� ]]> Record · wt. 20:50
- <![CDATA[ Jo�o F�lix revigorado e a "boa vibe" do mister: como se est� a sair a Sele��o de Jorge Jesus? ]]> Record · wt. 18:12
- <![CDATA[ Alexandre Parsemain lesiona-se ao servi�o da sele��o de Martinica ]]> Record · wt. 10:19 · Kontuzja
- <![CDATA[ O renascimento de Jo�o F�lix na Sele��o: o m�rito de Jorge Jesus e o que mudou na cabe�a do jogador ]]> Record · wt. 09:23
- <![CDATA[ Chegou a hora de Inbeom Hwang na sele��o da Coreia do Sul ]]> Record · wt. 05:51
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Azerbaijan 71 19N 742 Ligue des nations ♂ · pon. 18:00 Lithuania
Liechtenstein 851 10N 52
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 01/10/2026 | Azerbaijan – Liechtenstein | 0 – 0 |
| 24/09/2026 | Liechtenstein – Lithuania | 0 – 2 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | B. BüchelBenjamin Büchel
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 36 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | J. WeissenhoferJonas Weissenhofer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,3 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | L. TraberLars Mika Traber
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | M. GoppelM. Goppel
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | N. HaslerNicolas Hasler
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 34 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | M. BuchelM. Buchel
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 35 | 2 | 2 | 177 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | A. HaslerAlessio Hasler
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 2 | 2 | 167 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,6 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | A. SeleA. Sele
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 2 | 2 | 150 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Fabio Luque NotaroFabio Luque-Notaro
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 2 | 1 | 118 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,3 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | E. ZündEmanuel Stefan Zünd
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 2 | 1 | 101 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | Kenny KindleKenny Kindle
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 2 | 1 | 62 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,4 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | J. HoferJ. Hofer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,3 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | F. SağlamFerhat Sağlam
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 2 | 0 | 49 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | S. SchlegelS. Schlegel
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 2 | 0 | 18 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | A. NetzerA. Netzer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 2 | 0 | 15 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | florian allgauerflorian allgauer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 1 | 0 | 30 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | B. PoitnerB. Poitner
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | A. MalinAndreas Malin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | Gabriel FoserGabriel Foser
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 24 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | L. KranzL. Kranz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | L. Lo RussoL. Lo Russo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 32 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | L. MeierL. Meier
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | N. BeckN. Beck
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 25/10/2026 · API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 2
Odeszli w trakcie sezonu 5
Zawodnicy, którzy grali w Liechtenstein w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Büchel | Pomocnik | 0 | 0 | 177 | 0 | 0 | 6,6 |
| Felix Oberwaditzer | Obrońca | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| A. Lo Russo | Napastnik | 2 | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,2 |
| S. Wolfinger | Obrońca | 1 | 1 | 73 | 0 | 0 | 6,9 |
| M. Göppel | Obrońca | 1 | 1 | 55 | 0 | 0 | 6,3 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Liechtenstein przeciwko:
- Ajax
- Albania
- Andorra
- Armenia
- Austria
- AZ Alkmaar
- Azerbaijan
- Belarus
- Belgium
- Bosnia & Herzegovina
- Bulgaria
- Cambuur
- Croatia
- Cyprus
- Czechia
- Den Haag
- Denmark
- England
- Estonia
- Excelsior
- Faroe Islands
- Feyenoord
- Finland
- For Sittard
- France
- FYR Macedonia
- Georgia
- Germany
- Gibraltar
- Go Ahead Eagles
- Greece
- Groningen
- Heerenveen
- Hungary
- Iceland
- Israel
- Italy
- Kazakhstan
- Kosovo
- Latvia
- Lithuania
- Luxembourg
- Malta
- Moldova
- Montenegro
- Netherlands
- Nijmegen
- Northern Ireland
- Norway
- Poland
- Portugal
- PSV Eindhoven
- Rep. Of Ireland
- Romania
- San Marino
- Scotland
- Serbia
- Slovakia
- Slovenia
- Spain
- Sparta Rotterdam
- Sweden
- Switzerland
- Telstar
- Türkiye
- Twente
- Ukraine
- Utrecht
- Wales
- Willem II
- Zwolle
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.