AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue des nations ♂ · Link stały · Historia klubu

Hungary

4mecze (1 sezon(y) w bazie)
50 %zwycięstwa
0,75gole strzelone / mecz
—Elo ClubElo
Co to jest?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

DNVV ostatnie mecze (4), od najstarszego do najnowszego

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wszystkie rozgrywki mecze bez porażki: 3 zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 2-1 z Ukraine · 2 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 4 meczach (3 strzelone, 2 stracone)

Zmiany miejsca w tabeli
Co to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

14812162024283236404448525660646872 J1J4 1. kolejka (25/09/2026): 43. miejsce, 0 pkt2. kolejka (28/09/2026): 57. miejsce, 1 pkt3. kolejka (02/10/2026): 40. miejsce, 4 pkt4. kolejka (05/10/2026): 29. miejsce, 7 pkt

29. miejsce po 4. kolejce · najlepsze 29., najgorsze 57. · Porównaj z inną drużyną →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Hungary

Atak · gole na mecz: 0,75 · 16,5 strzałów na mecz, 26% celnych

Obrona · stracone na mecz: 0,50

Dyscyplina · faule na mecz: 14,5 · spalone na mecz: 0,8 · żółte: 2,80 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 4)

Bramkarz · Á. Pécsi

Trener · G. Jeremias od 01/05/2025 · prowadzone kluby: 5 od 2021
System: bloc bas et solide, peu de buts encaissés

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Hungary

Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.

Composition probable — 4-2-3-1
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

B. Tóth Blackburn · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Blackburn Rovers FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Blackburn · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Blackburn Rovers FC · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Blackburn · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Blackburn Rovers FC · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 1 B. TóthA. Osváth Ferencvarosi TC · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Ferencváros TC · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,0 2 A. OsváthM. Csinger 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 3 M. CsingerW. Orbán 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 9,3 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 2024-25: mecze 26, gole 5, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 2, ocena 7,3 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 6 W. OrbánA. Markgráf 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 5 A. MarkgráfA. Schäfer 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 2023-24: mecze 20, gole 1, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,7 13 A. SchäferA. Tóth 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 21 A. TóthD. Szoboszlai 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2024-25: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 2023-24: mecze 33, gole 3, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 10 D. SzoboszlaiDániel Lukács 16 D. LukácsM. Vitális 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 8 M. VitálisM. Tóth 20 M. Tóth
Balázs Tóth
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Blackburn100——06,7
2026-27Blackburn Rovers FC100——06,7
2025-26Blackburn000——0—
2025-26Blackburn Rovers FC000——0—
2024-25Blackburn600——17,2
2024-25Blackburn Rovers FC600——17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Attila Osváth
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ferencvarosi TC9003—46,6
2026-27Ferencváros TC8002—36,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Márk Csinger
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Groningen8009—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vilmos Tamás Orbán
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig111——09,3
2025-26RB Leipzig412——07,5
2024-25RB Leipzig265023—4 27,3
2023-24RB Leipzig190016—27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ákos Markgráf
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FC Copenhagen3008—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

András Schäfer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Union Berlin1001—07,0
2025-26Union Berlin3005—16,5
2024-25Union Berlin331127—36,9
2023-24Union Berlin201222—1 16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alex Tóth
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bournemouth1000—06,8
2025-26Bournemouth9001—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dominik Szoboszlai
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Liverpool1101—07,1
2025-26Liverpool101——07,2
2024-25Liverpool5106—17,0
2023-24Liverpool333229—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dániel Lukács

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Milán Vitális
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27AEK5014—27,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

M. Tóth

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (05/10/2026) zachowanych.

Transfery
Co to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfery nie zostały jeszcze pobrane: pojawiają się przy kolejnych pobraniach, po kilka drużyn naraz.

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Najbliższe mecze

Ostatnie mecze

DataMeczWynik
05/10/2026Ukraine – Hungary1 – 2
02/10/2026Hungary – Georgia1 – 0
28/09/2026Northern Ireland – Hungary0 – 0
25/09/2026Hungary – Ukraine0 – 1

Występy zawodników
Co to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#ZawodnikPozycjaWiekMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcenaStatus
7T.SzücsTamas Szucs
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27402——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik204——02——1—
19T. RajmundRajmund Tóth
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27110——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik211——10——0—
5A. MarkgráfÁkos Markgráf
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FC Copenhagen3008—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca20—————————
2A. OsváthAttila Osváth
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ferencvarosi TC9003—46,6
2026-27Ferencváros TC8002—36,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca30—————————
22Á. PécsiÁrmin Pécsi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hartberg9000—06,6
2025-26Liverpool—00————
2024-25Liverpool—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz20—————————
13A. SchäferAndrás Schäfer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Union Berlin1001—07,0
2025-26Union Berlin3005—16,5
2024-25Union Berlin331127—36,9
2023-24Union Berlin201222—1 16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik26—————————
21A. TóthAlex Tóth
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bournemouth1000—06,8
2025-26Bournemouth9001—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik20—————————
1Á. YaakobishviliÁron Yaakobishvili
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Almeria000——0—
2024-25Barcelona000——0—
2023-24Barcelona000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz19—————————
15Áron CsongvaiÁron Csongvai

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Pomocnik25—————————
23Áron DoktoricsÁron Doktorics

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Pomocnik24—————————
14B. BollaBendegúz Bence Bolla
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rapid Vienna51 (1 z karnych)311—37,1
2026-27SK Rapid51 (1 z karnych)311—37,1
2025-26Rapid Vienna110——18,0
2025-26SK Rapid110——18,0
2024-25Rapid Vienna322229—77,1
2024-25SK Rapid322229—77,1
2024-25Servette FC—00————
2023-24Servette FC335 (1 z karnych)424—27,0
2023-24Wolves—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca26—————————
1B. TóthBalázs Tóth
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Blackburn100——06,7
2026-27Blackburn Rovers FC100——06,7
2025-26Blackburn000——0—
2025-26Blackburn Rovers FC000——0—
2024-25Blackburn600——17,2
2024-25Blackburn Rovers FC600——17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz28—————————
19B. VargaBarnabás Varga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27AEK4404—07,8
2025-26AEK175216—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik31—————————
12Bence Gundel-TakacsBence Gundel-Takacs

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Bramkarz28—————————
19Bence VarkonyiBence Varkonyi

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Obrońca24—————————
17C. StylesCallum John Styles
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Brom201——06,7
2025-26West Brom1001—07,3
2024-25West Brom343146—106,9
2023-24Sunderland120112—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik25—————————
9D. BárányDonát Bárány
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Den Haag3101—06,6
2026-27ADO Den Haag2101—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik25—————————
23D. RedzicDamir Redzic
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Salzburg6001—06,5
2025-26Salzburg9105—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik22—————————
10D. SzoboszlaiDominik Szoboszlai
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Liverpool1101—07,1
2025-26Liverpool101——07,2
2024-25Liverpool5106—17,0
2023-24Liverpool333229—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik25—————————
16Dániel LukácsDániel Lukács

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Pomocnik30—————————
17Gabor JurekGabor Jurek

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Napastnik22—————————
11Jozsef SzalaiJozsef Szalai

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Napastnik23—————————
4Kornel·SzucsKornel·Szucs

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Obrońca25—————————
3M. CsingerMárk Csinger
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Groningen8009—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca22—————————
11M. KerkezMiloš Kerkez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Liverpool1003—16,2
2026-27Aris000——0—
2026-27Aris Thessalonikis000——0—
2025-26For Sittard100——06,5
2025-26Liverpool100——07,3
2025-26Aris000——0—
2025-26Aris Thessalonikis000——0—
2024-25Bournemouth382530—47,0
2024-25Liverpool5005—26,8
2024-25Aris Thessalonikis2001—06,3
2024-25Aris2001—06,3
2023-24Bournemouth310125—4 16,7
2023-24AZ Alkmaar—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca22—————————
20M. TóthM. Tóth

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Napastnik23—————————
8M. VitálisMilán Vitális
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27AEK5014—27,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik23—————————
8P. BaráthP. Baráth

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Pomocnik23—————————
20R. SallaiRoland Sallai
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Galatasaray71011—27,0
2025-26Galatasaray1002—05,3
2024-25Galatasaray262153—107,1
2024-25Freiburg000——0—
2023-24Freiburg273041—66,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca28—————————
6W. OrbánVilmos Tamás Orbán
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig111——09,3
2025-26RB Leipzig412——07,5
2024-25RB Leipzig265023—4 27,3
2023-24RB Leipzig190016—27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca33—————————
18Z. NagyZ. Nagy

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Pomocnik32—————————

Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.

Kadra na dzień 25/10/2026 · API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 4

Historia bezpośrednich meczów

Wszystkie mecze Hungary przeciwko:

Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13