AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue des nations ♂ · Link stały · Historia klubu

FYR Macedonia

4mecze (1 sezon(y) w bazie)
0 %zwycięstwa
0,00gole strzelone / mecz
—Elo ClubElo
Co to jest?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

DDDD ostatnie mecze (4), od najstarszego do najnowszego

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wszystkie rozgrywki porażki z rzędu: 4 mecze bez gola: 4
po porażce 0-3 z Switzerland · 0 Z, 0 R, 4 P w ostatnich 4 meczach (0 strzelone, 10 stracone)

Zmiany miejsca w tabeli
Co to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

14812162024283236404448525660646872 J1J4 1. kolejka (26/09/2026): 69. miejsce, 0 pkt2. kolejka (29/09/2026): 71. miejsce, 0 pkt3. kolejka (03/10/2026): 70. miejsce, 0 pkt4. kolejka (06/10/2026): 71. miejsce, 0 pkt

71. miejsce po 4. kolejce · najlepsze 69., najgorsze 71. · Porównaj z inną drużyną →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

FYR Macedonia

Atak · gole na mecz: 0,00 · 6,0 strzałów na mecz, 4% celnych

Obrona · stracone na mecz: 2,50

Dyscyplina · faule na mecz: 13,0 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 3,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 4)

Bramkarz · S. Dimitrievski

Trener · G. Sedloski od 01/10/2026 · prowadzone kluby: 11 od 2012
System: attaque en difficulté

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

FYR Macedonia

Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.

Composition probable — 4-2-3-1
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Stole Dimitrievski Valencia · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 FYR Macedonia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Valencia · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Valencia · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Vallecano · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valencia · 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Vallecano · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 23 S. DimitrievskiVisar Musliu St Truiden · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 FYR Macedonia · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 St Truiden · 2025-26: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Paderborn · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 St Truiden · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Paderborn · 2023-24: mecze 26, gole 3, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,8 6 V. MusliuEzgjan Alioski FC Lugano · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,4 FYR Macedonia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 FC Lugano · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Fenerbahce · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 E. AlioskiGjoko Zajkov 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 5 G. ZajkovAndrej Stojchevski 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 A. StojchevskiEnis Bardhi Konyaspor · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 5,9 FYR Macedonia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Konyaspor · 2025-26: mecze 32, gole 5, asysty 4, faule 27, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Bodrumspor · 2024-25: mecze 15, gole 1, asysty 3, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Trabzonspor · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Trabzonspor · 2023-24: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 E. BardhiEljif Elmas FYR Macedonia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Atalanta · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Napoli · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Torino · 2024-25: mecze 13, gole 4, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 RB Leipzig · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 RB Leipzig · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Napoli · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 E. ElmasAgon Elezi FYR Macedonia · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bochum · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bochum · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 A. EleziDimitar Mitrovski 20 D. MitrovskiL. Doriev 19 L. DorievE. Rastoder Panathinaikos · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 FC Thun · 2025-26: mecze 5, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 FC Thun · 2024-25: mecze 5, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 FC Vaduz · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 FC Vaduz · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Grasshoppers · 2023-24: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 11 E. Rastoder
Stole Dimitrievski
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valencia900——16,8
2026-27FYR Macedonia200——06,8
2025-26Valencia400——07,1
2024-25Valencia3800——16,4
2024-25Vallecano—00————
2023-24Valencia3800——27,0
2023-24Vallecano3700——27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Visar Musliu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27St Truiden7007—17,2
2026-27FYR Macedonia210——07,6
2025-26St Truiden300022—47,1
2024-25Paderborn11002—16,7
2024-25St Truiden9004—36,9
2023-24Paderborn263021—3 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ezgjan Alioski
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FC Lugano3003—05,4
2026-27FYR Macedonia2002—06,8
2025-26FC Lugano200——1—
2023-24Fenerbahce000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gjoko Zajkov
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27200——07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrej Stojchevski
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Enis Bardhi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Konyaspor6003—1 15,9
2026-27FYR Macedonia2002—07,2
2025-26Konyaspor325 (2 z karnych)427—46,9
2024-25Bodrumspor151312—17,2
2024-25Trabzonspor000——0—
2023-24Trabzonspor510——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eljif Elmas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FYR Macedonia200——06,7
2026-27Atalanta110——07,6
2025-26Napoli2001—06,8
2024-25Torino134013—06,9
2024-25RB Leipzig2002—16,6
2023-24RB Leipzig14004—06,5
2023-24Napoli000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Agon Elezi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FYR Macedonia000——0—
2024-25Bochum000——0—
2023-24Bochum000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dimitar Mitrovski

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

L. Doriev

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Elmin Rastoder
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Panathinaikos6103—16,6
2025-26FC Thun51111—06,5
2024-25FC Thun51111—06,5
2024-25FC Vaduz—00————
2023-24FC Vaduz1410——1—
2023-24Grasshoppers6002—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (06/10/2026) zachowanych.

Transfery
Co to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfery nie zostały jeszcze pobrane: pojawiają się przy kolejnych pobraniach, po kilka drużyn naraz.

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.

Najbliższe mecze

Ostatnie mecze

DataMeczWynik
06/10/2026Switzerland – FYR Macedonia3 – 0
03/10/2026FYR Macedonia – Scotland0 – 2
29/09/2026Slovenia – FYR Macedonia2 – 0
26/09/2026FYR Macedonia – Switzerland0 – 3

Występy zawodników
Co to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#ZawodnikPozycjaWiekMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcenaStatus
9B. MiovskiBojan Miovski
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FYR Macedonia2212—17,6
2026-27Rangers100——06,9
2025-26Rangers3716 (6 z karnych)237—66,8
2025-26Girona100——06,5
2024-25Rangers3716 (6 z karnych)237—66,8
2024-25Girona302113—06,7
2024-25Aberdeen100——0—
2023-24Aberdeen3716 (4 z karnych)230—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2622180212—17,6rotacja
10E. BardhiEnis Bardhi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Konyaspor6003—1 15,9
2026-27FYR Macedonia2002—07,2
2025-26Konyaspor325 (2 z karnych)427—46,9
2024-25Bodrumspor151312—17,2
2024-25Trabzonspor000——0—
2023-24Trabzonspor510——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik3022180002—07,2rotacja
7E. ElmasEljif Elmas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FYR Macedonia200——06,7
2026-27Atalanta110——07,6
2025-26Napoli2001—06,8
2024-25Torino134013—06,9
2024-25RB Leipzig2002—16,6
2023-24RB Leipzig14004—06,5
2023-24Napoli000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik262218000——06,7rotacja
23S. DimitrievskiStole Dimitrievski
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valencia900——16,8
2026-27FYR Macedonia200——06,8
2025-26Valencia400——07,1
2024-25Valencia3800——16,4
2024-25Vallecano—00————
2023-24Valencia3800——27,0
2023-24Vallecano3700——27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz322218000——06,8rotacja
6V. MusliuVisar Musliu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27St Truiden7007—17,2
2026-27FYR Macedonia210——07,6
2025-26St Truiden300022—47,1
2024-25Paderborn11002—16,7
2024-25St Truiden9004—36,9
2023-24Paderborn263021—3 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca312218010——07,6rotacja
8E. AlioskiEzgjan Alioski
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FC Lugano3003—05,4
2026-27FYR Macedonia2002—06,8
2025-26FC Lugano200——1—
2023-24Fenerbahce000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca3322153002—06,8rotacja
5G. ZajkovGjoko Zajkov
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27200——07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca302215100——07,1rotacja
2Bojan IlievskiBojan Ilievski
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272011—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2621131011—07,2rotacja
18Tihomir KostadinovTihomir Kostadinov
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik301190001—07,3rezerwowy
21J. AtanasovJani Atanasov
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FYR Macedonia200——07,0
2025-26Larisa300——2—
2025-26Cracovia2004—16,4
2025-26Cracovia Krakow2004—16,4
2024-25Cracovia9018—16,7
2024-25Cracovia Krakow9018—16,7
2023-24Cracovia285 (1 z karnych)239—77,1
2023-24Cracovia Krakow285 (1 z karnych)239—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik26207300——07rotacja
15A. EleziAgon Elezi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FYR Macedonia000——0—
2024-25Bochum000——0—
2023-24Bochum000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2400000——0—niewykorzystany
4A. StojchevskiAndrej Stojchevski
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2200000——0—niewykorzystany
12D. ShishkovskiDamjan Shishkovski
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FYR Macedonia000——0—
2026-27FK Borac Banja Luka000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz3000000——0—niewykorzystany
17A. OmeragikjA. Omeragikj

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Napastnik23—————————
13Anes meliqiAnes meliqi

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Obrońca20—————————
1D. TaleskiD. Taleski

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Bramkarz30—————————
20Dimitar MitrovskiDimitar Mitrovski

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Pomocnik27—————————
11E. RastoderElmin Rastoder
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Panathinaikos6103—16,6
2025-26FC Thun51111—06,5
2024-25FC Thun51111—06,5
2024-25FC Vaduz—00————
2023-24FC Vaduz1410——1—
2023-24Grasshoppers6002—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik24—————————
22Hristijan MaleskiHristijan Maleski

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Napastnik24—————————
19L. DorievL. Doriev

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Pomocnik30—————————
14Mario MladenovskiMario Mladenovski

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Obrońca26—————————
16Matej GashtarovMatej Gashtarov

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Pomocnik19—————————
6S. AlomeroviсS. Alomeroviс

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Obrońca28—————————
3Sebastian HereraSebastian Herera

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Pomocnik31—————————

Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.

Kadra na dzień 25/10/2026 · API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 4

Odeszli w trakcie sezonu 8

Zawodnicy, którzy grali w FYR Macedonia w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.

ZawodnikPozycjaMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyOcena
N. SerafimovObrońca22136006,8
D. ChurlinovNapastnik21109007,1
I. AlimiPomocnik22107017,3
A. TrajkovskiNapastnik2163107,2
B. DimoskiObrońca2030005,3
D. ToševskiNapastnik1027006,3
K. TrapanovskiPomocnik1010006,2
J. ManevObrońca10000—

Historia bezpośrednich meczów

Wszystkie mecze FYR Macedonia przeciwko:

Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13