Championship ♂ · Link stały · Historia klubu
Stoke City
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
brak rozegranych meczów w danych
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki brak bieżącej serii
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Stoke City
Atak · gole na mecz: 1,60 (2,00 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 3,8 strzałów na mecz, 47% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,50 (0,80 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 25% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 21, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 4,6 · żółte: 2,63 i czerwone kartki: 0,13 na mecz (statistiques des joueurs)
Bramkarz · V. Johansson rotacja · obrony: 5, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 10,0
Trener · M. Robins od 01/01/2025 · prowadzone kluby: 5 od 2009
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 3-4-3 ×2, 3-5-2 ×2)
Forma (API-Football): LLLWWDWW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Stoke City
Brak znanych nieobecności na dzień 02/10/2026.
Composition probable — 4-3-3Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke City | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 10,0 |
| 2026-27 | Stoke | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 10,0 |
| 2026-27 | Sweden | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Stoke City | 6 | 0 | 1 | — | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Stoke | 6 | 0 | 1 | — | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Stoke | 46 | 0 | 0 | — | — | 4 | 7,2 |
| 2024-25 | Stoke City | 46 | 0 | 0 | — | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Rotherham | 45 | 0 | 0 | 1 | — | 4 | 7,3 |
| 2023-24 | Stoke City | — | 0 | 0 | 1 | — | — | 7,3 |
| 2023-24 | Stoke | — | 0 | 0 | 1 | — | — | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Benjamin Lewis Wilmot| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke City | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Stoke | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Stoke | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Stoke City | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Stoke | 39 | 3 | 0 | 33 | — | 8 | 7,0 |
| 2024-25 | Stoke City | 39 | 3 | 0 | 33 | — | 8 | 7,0 |
| 2023-24 | Stoke City | 25 | 1 | 2 | 23 | — | 7 | 6,9 |
| 2023-24 | Stoke | 25 | 1 | 2 | 23 | — | 7 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Luke Graham| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke City | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Stoke | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Scotland | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Dundee | 3 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Dundee | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Falkirk | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Dundee | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Luca Bombino| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Stoke City | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Eric-Junior Bocat| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke City | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,7 |
| 2026-27 | Stoke | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | Stoke City | 4 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Stoke | 4 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Stoke | 33 | 0 | 1 | 11 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Stoke City | 33 | 0 | 1 | 11 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | St Truiden | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | St Truiden | 33 | 0 | 1 | 11 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Justin Devenny| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke | 7 | 2 (1 z karnych) | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Northern Ireland | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,0 |
| 2026-27 | Stoke City | 4 | 2 (1 z karnych) | 0 | 3 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Crystal Palace | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Crystal Palace | 23 | 1 | 1 | 8 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Crystal Palace | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jack Ryan McGlynn| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke | 7 | 2 | 1 | 5 | — | 1 | 7,2 |
| 2026-27 | Stoke City | 4 | 2 | 0 | 3 | — | 0 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Benjamin Sorba William Thomas| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke City | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Stoke | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Wales | 2 | 0 | 2 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2026-27 | Hull | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Stoke City | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Stoke | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Nantes | 29 | 1 | 3 | 13 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Huddersfield | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Huddersfield | 41 | 4 | 8 | 34 | — | 10 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Róbert Boženík| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Slovakia | 2 | 1 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2026-27 | Stoke City | 2 | 2 | 0 | 6 | — | 0 | 7,6 |
| 2026-27 | Stoke | 2 | 2 | 0 | 6 | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Stoke | 22 | 1 | 0 | 39 | — | 2 | 6,3 |
| 2025-26 | Stoke City | 22 | 1 | 0 | 39 | — | 2 | 6,3 |
| 2024-25 | Boavista | 33 | 5 (1 z karnych) | 1 | 68 | — | 7 | 6,7 |
| 2023-24 | Boavista | 31 | 9 | 2 | 65 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Feyenoord | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Samuel James Gallagher| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke City | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Stoke | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Stoke | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Stoke City | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Stoke | 23 | 3 | 1 | 24 | — | 5 | 6,8 |
| 2024-25 | Stoke City | 23 | 3 | 1 | 24 | — | 5 | 6,8 |
| 2024-25 | Blackburn Rovers FC | 0 | 0 | 1 | 24 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Blackburn | 0 | 0 | 1 | 24 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Blackburn | 24 | 3 | 3 | 43 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Blackburn Rovers FC | 24 | 3 | 3 | 43 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
George David Eric Hirst| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke City | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 5,9 |
| 2026-27 | Stoke | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 5,9 |
| 2026-27 | Scotland | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Ipswich | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,5 |
| 2024-25 | Ipswich | 26 | 3 | 1 | 13 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | Ipswich | 26 | 7 (1 z karnych) | 6 | 23 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Leicester | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Blackburn | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Blackburn Rovers FC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 61
- 31/08/2026 J. DevennyJustin Devenny
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Stoke 7 2 (1 z karnych) 0 4 — 1 6,8 2026-27 Northern Ireland 4 0 0 1 — 1 7,0 2026-27 Stoke City 4 2 (1 z karnych) 0 3 — 1 7,1 2025-26 Crystal Palace 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Crystal Palace 23 1 1 8 — 1 6,6 2023-24 Crystal Palace 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Crystal Palace - 31/08/2026 J. McGlynnJack Ryan McGlynn
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Stoke 7 2 1 5 — 1 7,2 2026-27 Stoke City 4 2 0 3 — 0 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Houston Dynamo - 31/08/2026 L. BombinoLuca Bombino
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Stoke 7 0 0 5 — 0 6,9 2026-27 Stoke City 4 0 0 5 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od San Diego - 30/08/2026 L. BombinoLuca Bombino
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Stoke 7 0 0 5 — 0 6,9 2026-27 Stoke City 4 0 0 5 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od San Diego - 30/08/2026 J. DevennyJustin Devenny
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Stoke 7 2 (1 z karnych) 0 4 — 1 6,8 2026-27 Northern Ireland 4 0 0 1 — 1 7,0 2026-27 Stoke City 4 2 (1 z karnych) 0 3 — 1 7,1 2025-26 Crystal Palace 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Crystal Palace 23 1 1 8 — 1 6,6 2023-24 Crystal Palace 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Crystal Palace - 30/08/2026 J. McGlynnJack Ryan McGlynn
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Stoke 7 2 1 5 — 1 7,2 2026-27 Stoke City 4 2 0 3 — 0 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Houston Dynamo - 20/08/2026 B. JohnsonBrennan Price Johnson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wales 2 0 0 2 — 0 6,3 2026-27 Everton 2 1 1 1 — 0 7,4 2026-27 Stoke City 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Stoke 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Tottenham 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Ipswich 1 1 0 1 — 0 8,0 2025-26 Crystal Palace 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Tottenham 33 11 3 27 — 5 7,1 2024-25 Ipswich 32 1 2 27 — 5 1 6,5 2024-25 West Ham — 0 0 — — — — 2023-24 Tottenham 32 5 0 1 — 3 6,7 2023-24 West Ham 25 0 0 3 — 1 6,5 2023-24 Nott'm Forest 3 0 0 1 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Ipswich - 19/08/2026 G. HirstGeorge David Eric Hirst
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Stoke City 1 0 0 1 — 1 5,9 2026-27 Stoke 1 0 0 1 — 1 5,9 2026-27 Scotland 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Ipswich 1 0 0 — — 0 5,5 2024-25 Ipswich 26 3 1 13 — 3 6,6 2023-24 Ipswich 26 7 (1 z karnych) 6 23 — 3 6,9 2023-24 Leicester 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Blackburn 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Blackburn Rovers FC 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Ipswich - 18/08/2026 G. HirstGeorge David Eric Hirst
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Stoke City 1 0 0 1 — 1 5,9 2026-27 Stoke 1 0 0 1 — 1 5,9 2026-27 Scotland 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Ipswich 1 0 0 — — 0 5,5 2024-25 Ipswich 26 3 1 13 — 3 6,6 2023-24 Ipswich 26 7 (1 z karnych) 6 23 — 3 6,9 2023-24 Leicester 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Blackburn 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Blackburn Rovers FC 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Ipswich - 07/07/2026 E. PietersErik Pieters
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Derby 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Derby County FC 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Luton 0 0 0 — — 0 — 2023-24 West Brom 22 0 0 11 — 2 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Derby - 02/07/2026 L. GrahamLuke Graham
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Stoke City 2 0 0 1 — 0 6,8 2026-27 Stoke 2 0 0 1 — 0 6,8 2026-27 Scotland 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Dundee 3 1 0 — — 0 — 2024-25 Dundee 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Falkirk 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Dundee 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Dundee - 01/07/2026 L. GrahamLuke Graham
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Stoke City 2 0 0 1 — 0 6,8 2026-27 Stoke 2 0 0 1 — 0 6,8 2026-27 Scotland 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Dundee 3 1 0 — — 0 — 2024-25 Dundee 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Falkirk 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Dundee 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Dundee - 30/06/2026 E. GalbraithEthan Stuart William Galbraith
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Northern Ireland 3 0 0 4 — 1 6,7 2026-27 Stoke City 2 0 0 1 — 0 6,6 2026-27 Stoke 2 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Swansea City AFC 4 1 0 4 — 1 7,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Swansea - 30/06/2026 El Hadji Djibril SoumaréEl Hadji Djibril Soumaré
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Stoke City 2 0 0 3 — 0 7,1 2026-27 Stoke 2 0 0 3 — 0 7,1 2024-25 SC Braga 25 1 1 37 — 9 1 7,0 2024-25 Sp Braga 25 1 1 37 — 9 1 7,0 2024-25 Nacional 23 1 1 37 — 9 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od SC Braga - 30/06/2026 J. GriffithsJoshua James Griffiths
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Stoke City 1 0 0 — — 0 7,9 2026-27 Stoke 1 0 0 — — 0 7,9 2025-26 West Brom 0 0 0 — — 0 — 2024-25 West Brom 0 0 0 — — 0 6,8 2023-24 West Brom 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od West Brom - 30/06/2026 M. SmitMilan Smit
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Darmstadt 1 1 1 1 — 0 7,7 2026-27 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Go Ahead Eagles 2 1 0 1 — 0 6,9 2025-26 Stoke City 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Stoke 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Go Ahead Eagles 29 3 3 6 — 0 6,8 2024-25 Cambuur 3 1 0 — — 0 7,0 2023-24 Cambuur 34 17 (8 z karnych) 2 26 — 8 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od GO Ahead Eagles - 30/06/2026 S. IngelssonSvante Ulf Ingel Ingelsson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Stoke City 1 0 0 1 — 0 7,0 2026-27 Stoke 1 0 0 1 — 0 7,0 2023-24 Hansa Rostock 30 1 4 42 — 9 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sheffield Wednesday - 29/06/2026 M. SmitMilan Smit
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Darmstadt 1 1 1 1 — 0 7,7 2026-27 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Go Ahead Eagles 2 1 0 1 — 0 6,9 2025-26 Stoke City 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Stoke 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Go Ahead Eagles 29 3 3 6 — 0 6,8 2024-25 Cambuur 3 1 0 — — 0 7,0 2023-24 Cambuur 34 17 (8 z karnych) 2 26 — 8 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od GO Ahead Eagles - 29/06/2026 N. JojićNikola Jojić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke City 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Radomlje - 30/05/2026 D. LipsiucDarius Lipsiuc
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Solihull Moors - 30/05/2026 E. TezgelEmre Tezgel
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Stoke City 7 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Stoke 7 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 Stoke 12 0 0 6 — 1 6,5 2024-25 Stoke City 12 0 0 6 — 1 6,5 2023-24 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Crewe - 30/05/2026 F. AndersonFreddie Anderson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Stoke City 1 0 0 — — 0 6,6 2026-27 Stoke 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Barrow - 30/05/2026 F. FawunmiFavour Fawunmi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Stoke City 3 0 0 — — 0 — 2025-26 Stoke 3 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Leyton Orient - 30/05/2026 Kieron WilloxKieron Willox
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Inverness CT - 30/05/2026 N. LoweNathan Lowe
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hibernian 6 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke 13 1 0 5 — 0 6,7 2023-24 Stoke City 13 1 0 5 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Wycombe
Odejścia 64
- 29/09/2026 G. KellyGeorge Martin Kelly
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Rotherham 18 1 1 12 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Tamworth - 31/08/2026 S. ThomasBenjamin Sorba William Thomas
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Stoke City 2 0 1 1 — 0 7,2 2026-27 Stoke 2 0 1 1 — 0 7,2 2026-27 Wales 2 0 2 — — 0 7,6 2026-27 Hull 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Stoke City 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Stoke 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Nantes 29 1 3 13 — 3 6,7 2024-25 Huddersfield 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Huddersfield 41 4 8 34 — 10 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Hull City - 30/08/2026 S. ThomasBenjamin Sorba William Thomas
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Stoke City 2 0 1 1 — 0 7,2 2026-27 Stoke 2 0 1 1 — 0 7,2 2026-27 Wales 2 0 2 — — 0 7,6 2026-27 Hull 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Stoke City 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Stoke 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Nantes 29 1 3 13 — 3 6,7 2024-25 Huddersfield 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Huddersfield 41 4 8 34 — 10 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Hull City - 21/08/2026 N. JojićNikola Jojić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke City 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Start - 20/08/2026 N. JojićNikola Jojić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke City 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Start - 15/08/2026 T. SekoTatsuki Seko
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Stoke City 6 0 1 4 — 1 6,7 2025-26 Stoke 6 0 1 4 — 1 6,7 2024-25 Stoke 25 0 0 21 — 1 6,7 2024-25 Stoke City 25 0 0 21 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Urawa - 15/08/2026 W. GromekW. Gromek
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Corby Town - 14/08/2026 T. SekoTatsuki Seko
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Stoke City 6 0 1 4 — 1 6,7 2025-26 Stoke 6 0 1 4 — 1 6,7 2024-25 Stoke 25 0 0 21 — 1 6,7 2024-25 Stoke City 25 0 0 21 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Urawa - 13/08/2026 M. SmitMilan Smit
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Darmstadt 1 1 1 1 — 0 7,7 2026-27 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Go Ahead Eagles 2 1 0 1 — 0 6,9 2025-26 Stoke City 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Stoke 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Go Ahead Eagles 29 3 3 6 — 0 6,8 2024-25 Cambuur 3 1 0 — — 0 7,0 2023-24 Cambuur 34 17 (8 z karnych) 2 26 — 8 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do SV Darmstadt 98 - 07/08/2026 Ruben CurlyRuben Curly
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke — 0 0 — — — — 2024-25 Stoke City — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Morecambe - 30/07/2026 S. NzonziSteven N'Kemboanza Mike Christ Nzonzi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Dunkerque 3 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Stoke City 29 1 0 14 — 2 6,6 2025-26 Stoke 29 1 0 14 — 2 6,6 2024-25 Konyaspor 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Konyaspor 33 4 0 18 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Dunkerque - 29/07/2026 F. FawunmiFavour Fawunmi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Stoke City 3 0 0 — — 0 — 2025-26 Stoke 3 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Oldham - 27/07/2026 C. ChibuezeChinonso Chibueze
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Stoke City 1 0 0 2 — 0 6,2 2025-26 Stoke 1 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do South Shields - 22/07/2026 E. TezgelEmre Tezgel
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Stoke City 7 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Stoke 7 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 Stoke 12 0 0 6 — 1 6,5 2024-25 Stoke City 12 0 0 6 — 1 6,5 2023-24 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Wycombe - 20/07/2026 True GrantTrue Grant
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do FC Halifax Town - 13/07/2026 N. LoweNathan Lowe
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hibernian 6 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke 13 1 0 5 — 0 6,7 2023-24 Stoke City 13 1 0 5 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Hibernian - 06/07/2026 Sydney AginaSydney Agina
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Stoke 5 0 0 2 — 1 6,3 2025-26 Stoke City 5 0 0 2 — 1 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Forest Green - 05/07/2026 N. JojićNikola Jojić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke City 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Jojic Nikola - 02/07/2026 Kieron WilloxKieron Willox
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Elgin City - 01/07/2026 Kieron WilloxKieron Willox
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Elgin City - 30/06/2026 D. LipsiucDarius Lipsiuc
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Notts County - 30/06/2026 J. GriffinJake Griffin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Stoke City — 0 0 — — — — 2025-26 Stoke — 0 0 — — — — 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Chester - 30/06/2026 Tommy SimkinTommy Simkin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Stoke City 2 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Stoke 2 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke 1 0 0 — — 0 6,2 2023-24 Stoke City 1 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Doncaster - 30/06/2026 L. BakerLewis Renard Baker
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Stoke 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Stoke City 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Stoke 13 1 0 5 — 2 6,8 2024-25 Stoke City 13 1 0 5 — 2 6,8 2024-25 Blackburn Rovers FC 0 0 1 — — 0 7,2 2024-25 Blackburn 0 0 1 — — 0 7,2 2023-24 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Bursaspor - 29/06/2026 B. WilmotBenjamin Lewis Wilmot
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Stoke City 2 0 0 3 — 0 7,1 2026-27 Stoke 2 0 0 3 — 0 7,1 2025-26 Stoke 6 0 0 4 — 1 7,2 2025-26 Stoke City 6 0 0 4 — 1 7,2 2024-25 Stoke 39 3 0 33 — 8 7,0 2024-25 Stoke City 39 3 0 33 — 8 7,0 2023-24 Stoke City 25 1 2 23 — 7 6,9 2023-24 Stoke 25 1 2 23 — 7 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Wilmot Ben
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
Najbliższe mecze
Brak zaplanowanych meczów.
Ostatnie mecze
Brak jeszcze wyniku.
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | J. DevennyJustin Devenny
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 4 | 4 | 297 | 2 | 0 | 3 | — | 1 | 7,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | B. LawalMohammed Bosun Lawal
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | — | 22 | 4 | 4 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | J. McGlynnJack Ryan McGlynn
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 4 | 2 | 232 | 2 | 0 | 3 | — | 0 | 7,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | B. WilmotBenjamin Lewis Wilmot
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 2 | 2 | 187 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | L. GrahamLuke Graham
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 2 | 2 | 187 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | S. ThomasBenjamin Sorba William Thomas
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 2 | 2 | 187 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 | M. ManhoefMillion Manhoef
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 2 | 2 | 130 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | E. GalbraithEthan Stuart William Galbraith
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 2 | 2 | 110 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | L. BombinoLuca Bombino
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 4 | 1 | 124 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | R. BoženíkRóbert Boženík
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 2 | 1 | 94 | 2 | 0 | 6 | — | 0 | 7,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | S. GallagherSamuel James Gallagher
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 30 | 2 | 1 | 92 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | E. BocatEric-Junior Bocat
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 1 | 1 | 97 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | L. CisséMohamed Lamine Cissé
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 1 | 1 | 97 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | S. IngelssonSvante Ulf Ingel Ingelsson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 1 | 1 | 97 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | V. JohanssonViktor Tobias Johansson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 27 | 1 | 1 | 97 | 0 | 0 | — | — | 0 | 10 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | B. PearsonBenjamin David Pearson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 30 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | J. GriffithsJoshua James Griffiths
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 24 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | T. RigoTomáš Rigo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 52 | L. GianiLaurence Giani
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 17 | 1 | 1 | 81 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | B. JohnsonBrennan Price Johnson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 1 | 1 | 64 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | El Hadji Djibril SoumaréEl Hadji Djibril Soumaré
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 2 | 0 | 77 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Bae Jun-HoJun-Ho Bae
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 1 | 0 | 31 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 7,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | G. HirstGeorge David Eric Hirst
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 1 | 0 | 27 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 5,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | J. TchamadeuJunior Baptiste Tchamadeu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 1 | 0 | 25 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | M. TalovierovMaksym Talovierov
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 43 | F. AndersonFreddie Anderson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | Mohammed Olabosun LawalMohammed Olabosun Lawal
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | — | 0 | 0 | 111 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,2 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | B. GibsonBenjamin James Gibson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 32 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | F. FieldingFrancis David Fielding
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 37 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 59 | G. KellyGeorge Martin Kelly
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 49 | M. SmitMilan Smit
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 58 | T. MartinT. Martin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | A. CresswellAaron William Cresswell
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 36 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | R. OtegbayoR. Otegbayo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 02/10/2026 · Wikidata, API-Football
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Stoke City przeciwko:
- Birmingham
- Blackburn
- Bolton
- Bristol City
- Burnley
- Cardiff
- Charlton
- Derby
- Lincoln
- Middlesbrough
- Millwall
- Norwich
- Portsmouth
- Preston
- QPR
- Queens Park Rangers FC
- Sheffield United
- Southampton
- Stoke
- Swansea
- Watford
- West Brom
- West Ham
- Wolves
- Wrexham
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.