AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Premier League - Summer Series · Anglia · Link stały · Historia klubu

Leeds

3mecze (1 sezon(y) w bazie)
67 %zwycięstwa
2,33gole strzelone / mecz
1808Elo ClubElo
Co to jest?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

DVV ostatnie mecze (3), od najstarszego do najnowszego

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wszystkie rozgrywki zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 4-2 z Liverpool · 2 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 3 meczach (7 strzelone, 5 stracone)

Zmiany miejsca w tabeli
Co to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

1234 J1J3 1. kolejka (25/07/2026): 3. miejsce, 0 pkt2. kolejka (30/07/2026): 2. miejsce, 3 pkt3. kolejka (02/08/2026): 1. miejsce, 6 pkt

1. miejsce po 3. kolejce · najlepsze 1., najgorsze 3. · Porównaj z inną drużyną →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Leeds

Atak · gole na mecz: 2,33

Obrona · stracone na mecz: 1,67

Bramkarz · A. Cairns

Trener · brak danych

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Leeds

Brak znanych nieobecności na dzień 21/10/2026.

Composition probable — 3-4-2-1
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

J. Trafford Leeds · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,5 England · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Burnley · 2024-25: mecze 45, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 Burnley · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 1 J. TraffordJ. Justin Leeds · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Leeds · 2025-26: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Leicester · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Leicester · 2024-25: mecze 36, gole 2, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Leicester · 2023-24: mecze 39, gole 2, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 24 J. JustinN. Elvedi Switzerland · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Leeds · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,8 M'gladbach · 2025-26: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 M'gladbach · 2024-25: mecze 27, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 M'gladbach · 2023-24: mecze 30, gole 2, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 30 N. ElvediT. Muharemović Leeds · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Bosnia & Herzegovina · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sassuolo · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Sassuolo · 2024-25: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Juventus · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Juventus · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 T. MuharemovićA. Stach Leeds · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Germany · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Leeds · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hoffenheim · 2024-25: mecze 30, gole 1, asysty 2, faule 38, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 Hoffenheim · 2023-24: mecze 31, gole 2, asysty 3, faule 30, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Mainz · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 3, faule 30, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 18 A. StachA. Tanaka Leeds · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,0 Leeds · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Leeds · 2024-25: mecze 43, gole 5, asysty 2, faule 49, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,2 Fortuna Dusseldorf · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Fortuna Dusseldorf · 2023-24: mecze 30, gole 7, asysty 3, faule 31, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 22 A. TanakaE. Ampadu Leeds · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Wales · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leeds · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Leeds · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 38, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 Leeds · 2023-24: mecze 49, gole 0, asysty 1, faule 45, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,3 Chelsea · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 E. AmpaduG. Gudmundsson Sweden · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Leeds · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,7 Lille · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Leeds · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lille · 2024-25: mecze 34, gole 2, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Lille · 2023-24: mecze 25, gole 1, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 3 G. GudmundssonJ. Bogle 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,4 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,3 2024-25: mecze 44, gole 6, asysty 4, faule 52, spalone —, żółte kartki 12, ocena 7,2 2 J. BogleN. Okafor Leeds · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Switzerland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Leeds · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Milan · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Milan · 2024-25: mecze 11, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Napoli · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Milan · 2023-24: mecze 28, gole 6, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Salzburg · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 N. OkaforD. Calvert-Lewin Leeds · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 England · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,1 Leeds · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Everton · 2024-25: mecze 26, gole 3, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Everton · 2023-24: mecze 32, gole 7, asysty 2, faule 31, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 9 D. Calvert-Lewin
James Harrington Trafford
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Leeds1000—03,5
2026-27England000——0—
2024-25Burnley4500——87,0
2023-24Burnley2800——27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

James Michael Justin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Leeds2103—06,9
2025-26Leeds5103—06,9
2025-26Leicester2001—06,8
2024-25Leicester362229—66,8
2023-24Leicester392223—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nico Elvedi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Switzerland6005—17,1
2026-27Leeds1000—03,8
2025-26M'gladbach3201—07,5
2024-25M'gladbach27119—17,1
2023-24M'gladbach302113—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tarik Muharemović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Leeds2102—07,9
2026-27Bosnia & Herzegovina000——0—
2025-26Sassuolo1002—07,6
2024-25Sassuolo210——06,8
2024-25Juventus—00————
2023-24Juventus—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Anton Levi Stach
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Leeds2000—06,3
2026-27Germany2001—06,4
2025-26Leeds—00————
2024-25Hoffenheim301238—87,1
2023-24Hoffenheim312330—47,1
2023-24Mainz20330—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ao Tanaka
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Leeds2001—16,0
2025-26Leeds4001—06,3
2024-25Leeds435249—87,2
2024-25Fortuna Dusseldorf3002—07,0
2023-24Fortuna Dusseldorf307331—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ethan Kwame Colm Raymond Ampadu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Leeds2003—16,7
2026-27Wales000——0—
2025-26Leeds3002—07,1
2024-25Leeds290038—77,2
2023-24Leeds490145—107,3
2023-24Chelsea000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gabriel Johan Gudmundsson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sweden4005—16,8
2026-27Leeds1001—05,7
2025-26Lille100——06,7
2025-26Leeds000——0—
2024-25Lille342030—36,8
2023-24Lille251021—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jayden Ian Bogle
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271000—03,4
2025-265009—26,3
2024-25446452—127,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Noah Arinzechukwu Okafor
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Leeds2010—06,7
2026-27Switzerland100——06,9
2025-26Leeds100——06,9
2025-26Milan—00————
2024-25Milan11106—06,6
2024-25Napoli4006—06,6
2023-24Milan286212—16,7
2023-24Salzburg—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dominic Nathaniel Calvert-Lewin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Leeds2102—07,1
2026-27England1001—03,1
2025-26Leeds100——06,2
2024-25Everton263127—26,7
2023-24Everton327 (2 z karnych)231—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (18/10/2026) zachowanych.

Transfery
Co to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfery nie zostały jeszcze pobrane: pojawiają się przy kolejnych pobraniach, po kilka drużyn naraz.

Najbliższe mecze

Brak zaplanowanych meczów.

Ostatnie mecze

DataMeczWynik
02/08/2026Liverpool – Leeds2 – 4
30/07/2026Sunderland – Leeds0 – 1
25/07/2026Wrexham – Leeds3 – 2

Występy zawodników
Co to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

ZawodnikPozycjaW klubie od
A. CairnsBramkarz—
A. StachPomocnik—
A. TanakaPomocnik—
Alfie CresswellPomocnik—
B. AaronsonPomocnik—
C. MillsPomocnik—
D. Calvert-LewinNapastnik—
D. JamesPomocnik—
Darryl Merveil OmbangBramkarz—
E. AmpaduPomocnik—
F. LaneObrońca—
G. GudmundssonPomocnik—
H. WilsonNapastnik—
I. GruevPomocnik—
J. BahoyaNapastnik—
J. BijolObrońca—
J. BoglePomocnik—
J. JustinObrońca—
J. LienouObrońca—
J. RodonObrońca—
J. TraffordBramkarz—
L. NmechaNapastnik—
M. BardObrońca—
M. ZettererBramkarz—
N. ElvediObrońca—
N. OkaforPomocnik—
O. PicklesPomocnik—
R. Chadwick-ChaplinPomocnik—
R. MahadyBramkarz—
S. LongstaffPomocnik—
T. MuharemovićObrońca—

Pozycje z Wikidata, bez czasu gry i statystyk występów: te kolumny pojawią się wraz z API-Football.

Kadra na dzień 21/10/2026 · API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 3

Historia bezpośrednich meczów

Wszystkie mecze Leeds przeciwko:

Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13