Premier League ♂ · Link stały · Historia klubu
Fulham
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
NDVVN ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze z rzędu z golem: 5 mecze bez porażki: 3
po remisie 1-1 z Aston Villa · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 4 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
15. miejsce po 9. kolejce · najlepsze 12., najgorsze 20. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Fulham
Atak · gole na mecz: 1,00 (1,50 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 13,1 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,40 (1,80 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 14, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 11,0 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 50)
Bramkarz · B. Lecomte rotacja · obrony: 2, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 6,4
Trener · Alvaro Arbeloa od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute
Forma (API-Football): LLLDDLW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Fulham
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: R. Sessegnon (Czerwona kartka), H. Larsson (Pachwina)
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 38 | 0 | 1 | — | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | 38 | 0 | 0 | — | — | 3 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Antonee Robinson| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | 36 | 0 | 10 | 31 | — | 8 | 7,1 |
| 2023-24 | 37 | 0 | 6 | 34 | — | 6 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Timothy Castagne| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Belgium | 6 | 0 | 1 | 7 | — | 1 | 6,9 |
| 2026-27 | Fulham | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Fulham | 3 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Fulham | 33 | 0 | 1 | 15 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Fulham | 35 | 1 | 3 | 22 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | Leicester | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Calvin Bassey Ughelumba| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fulham | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,6 |
| 2025-26 | Fulham | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Fulham | 37 | 1 | 0 | 26 | — | 7 | 6,9 |
| 2023-24 | Fulham | 33 | 1 | 0 | 15 | — | 6 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Ajax | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
David Affengruber| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Elche | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 |
| 2026-27 | Fulham | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2026-27 | Austria | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Elche | 3 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Elche | 39 | 0 | 2 | 30 | — | 3 | 7,2 |
| 2024-25 | Sturm Graz | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Sturm Graz | 29 | 2 | 0 | 24 | — | 3 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alexander Chuka Iwobi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fulham | 7 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Fulham | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Fulham | 38 | 9 | 6 | 19 | — | 1 | 7,3 |
| 2023-24 | Fulham | 30 | 5 | 0 | — | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | Everton | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Shea Emmanuel Charles| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Northern Ireland | 4 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 7,6 |
| 2026-27 | Fulham | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Southampton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Southampton | 3 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Southampton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Southampton | 33 | 0 | 0 | 32 | — | 6 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Oscar Bobb| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fulham | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Norway | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Fulham | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Hugo Emanuel Larsson| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sweden | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Fulham | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Ein Frankfurt | 2 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Ein Frankfurt | 33 | 3 | 1 | 21 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Ein Frankfurt | 29 | 2 | 1 | 16 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joshua King| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fulham | 1 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 6,1 |
| 2026-27 | England | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Fulham | 4 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Fulham | 23 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Fulham | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gonzalo García Torres| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fulham | 2 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Spain | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Real Madrid | 6 | 4 | 1 | 3 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Real Madrid | 6 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Real Madrid | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 38
- 18/09/2026 M. UnderwoodM. Underwood
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Hampton & Richmond - 31/08/2026 D. AffengruberDavid Affengruber
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Elche 3 0 0 1 — 0 6,4 2026-27 Fulham 0 0 0 0 — 0 0,0 2026-27 Austria 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Elche 3 0 1 2 — 0 6,8 2024-25 Elche 39 0 2 30 — 3 7,2 2024-25 Sturm Graz — 0 0 — — — — 2023-24 Sturm Graz 29 2 0 24 — 3 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Elche - 31/08/2026 H. LarssonHugo Emanuel Larsson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sweden 3 0 0 1 — 0 6,7 2026-27 Fulham 1 0 0 0 — 0 6,4 2025-26 Ein Frankfurt 2 0 1 — — 0 7,1 2024-25 Ein Frankfurt 33 3 1 21 — 2 6,9 2023-24 Ein Frankfurt 29 2 1 16 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Eintracht Frankfurt - 31/08/2026 Manuel ÁngelManuel Ángel Morán Ibáñez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Fulham 1 0 0 0 — 0 6,6 2025-26 Real Madrid 1 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Real Madrid - 30/08/2026 D. AffengruberDavid Affengruber
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Elche 3 0 0 1 — 0 6,4 2026-27 Fulham 0 0 0 0 — 0 0,0 2026-27 Austria 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Elche 3 0 1 2 — 0 6,8 2024-25 Elche 39 0 2 30 — 3 7,2 2024-25 Sturm Graz — 0 0 — — — — 2023-24 Sturm Graz 29 2 0 24 — 3 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Elche - 30/08/2026 Manuel ÁngelManuel Ángel Morán Ibáñez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Fulham 1 0 0 0 — 0 6,6 2025-26 Real Madrid 1 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Real Madrid - 10/08/2026 S. CharlesShea Emmanuel Charles
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Northern Ireland 4 1 0 5 — 1 7,6 2026-27 Fulham 2 0 0 0 — 0 7,0 2026-27 Southampton 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Southampton 3 1 0 6 — 0 7,1 2024-25 Southampton 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Southampton 33 0 0 32 — 6 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Southampton - 09/08/2026 S. CharlesShea Emmanuel Charles
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Northern Ireland 4 1 0 5 — 1 7,6 2026-27 Fulham 2 0 0 0 — 0 7,0 2026-27 Southampton 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Southampton 3 1 0 6 — 0 7,1 2024-25 Southampton 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Southampton 33 0 0 32 — 6 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Southampton - 02/08/2026 César PalaciosCésar Palacios Pérez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Fulham 2 1 1 1 — 0 8,0 2025-26 Real Madrid 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Real Madrid 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Real Madrid - 02/08/2026 Gonzalo GarcíaGonzalo García Torres
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Fulham 2 1 0 0 — 0 7,2 2026-27 Spain 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Real Madrid 6 4 1 3 — 0 7,2 2024-25 Real Madrid 6 0 1 — — 0 6,6 2023-24 Real Madrid 6 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Real Madrid - 01/08/2026 César PalaciosCésar Palacios Pérez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Fulham 2 1 1 1 — 0 8,0 2025-26 Real Madrid 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Real Madrid 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Real Madrid - 01/08/2026 Gonzalo GarcíaGonzalo García Torres
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Fulham 2 1 0 0 — 0 7,2 2026-27 Spain 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Real Madrid 6 4 1 3 — 0 7,2 2024-25 Real Madrid 6 0 1 — — 0 6,6 2023-24 Real Madrid 6 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Real Madrid - 30/06/2026 J. Kusi-AsareJonah Kusi-Asare
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 0 1 — 0 5,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Bayern München - 29/06/2026 J. Kusi-AsareJonah Kusi-Asare
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 0 1 — 0 5,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Bayern München - 29/06/2026 L. De FougerollesLuc Rollet De Fougerolles
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Fulham 1 0 0 — — 0 7,3 2025-26 Dender 28 0 1 29 — 6 1 6,8 2024-25 Fulham 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fulham 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Dender - 29/06/2026 M. Dibley-DiasMatthew Max Dibley-Dias
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Braintree - 29/06/2026 S. BendaSteven-Andreas Benda
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Feyenoord 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Millwall 0 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Fulham 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fulham 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Swansea City AFC 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Feyenoord - 30/05/2026 A. Loupalo-BiA. Loupalo-Bi
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Walsall - 30/05/2026 C. CliffC. Cliff
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Reading - 30/05/2026 C. NwokoChibuzo Udo Nwoko Junior
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Forest Green - 30/05/2026 D. KaiserD. Kaiser
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Margate - 30/05/2026 Harvey AraujoHarvey Araujo
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Colchester - 30/05/2026 L. HarrisLuke Bernard Harris
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wales 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Birmingham City FC 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Birmingham 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Fulham 0 0 0 1 — 0 7,0 2023-24 Fulham 5 0 0 2 — 0 5,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Wycombe - 30/05/2026 M. UnderwoodM. Underwood
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Uxbridge - 30/05/2026 O. SandersonO. Sanderson
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Woking
Odejścia 61
- 01/09/2026 L. De FougerollesLuc Rollet De Fougerolles
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Fulham 1 0 0 — — 0 7,3 2025-26 Dender 28 0 1 29 — 6 1 6,8 2024-25 Fulham 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fulham 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Real Salt Lake - 29/08/2026 S. AmissahSamuel Amissah
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Estoril 2 0 0 3 — 0 4,2 2025-26 Fulham 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Fulham 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fulham — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Estoril - 25/08/2026 M. Dibley-DiasMatthew Max Dibley-Dias
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Newport County - 21/08/2026 M. UnderwoodM. Underwood
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Hampton & Richmond - 20/08/2026 L. HarrisLuke Bernard Harris
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wales 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Birmingham City FC 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Birmingham 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Fulham 0 0 0 1 — 0 7,0 2023-24 Fulham 5 0 0 2 — 0 5,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Wigan - 18/08/2026 Harvey AraujoHarvey Araujo
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Burton Albion - 17/08/2026 Harvey AraujoHarvey Araujo
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Burton Albion - 14/08/2026 S. BendaSteven-Andreas Benda
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Feyenoord 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Millwall 0 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Fulham 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fulham 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Swansea City AFC 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Nottingham Forest - 13/08/2026 A. Loupalo-BiA. Loupalo-Bi
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Fleetwood Town - 11/08/2026 J. EsengaJ. Esenga
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do IF Elfsborg - 10/08/2026 D. KaiserD. Kaiser
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Uxbridge - 10/08/2026 J. EsengaJ. Esenga
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do IF Elfsborg - 07/08/2026 S. LukićSaša Lukić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Serbia 4 0 1 6 — 2 6,7 2026-27 Ipswich 1 0 0 0 — 0 5,8 2025-26 Fulham 3 1 0 4 — 1 7,0 2024-25 Fulham 30 0 2 66 — 12 6,9 2023-24 Fulham 33 1 0 27 — 3 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Ipswich - 06/08/2026 S. LukićSaša Lukić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Serbia 4 0 1 6 — 2 6,7 2026-27 Ipswich 1 0 0 0 — 0 5,8 2025-26 Fulham 3 1 0 4 — 1 7,0 2024-25 Fulham 30 0 2 66 — 12 6,9 2023-24 Fulham 33 1 0 27 — 3 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Ipswich - 30/07/2026 O. GoffordO. Gofford
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Gofford Oliver - 30/07/2026 T. WingateT. Wingate
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Wingate Tom - 21/07/2026 I. DiopIssa Laye Lucas Jean Diop
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ipswich 7 0 0 5 — 0 6,9 2025-26 Fulham 3 0 0 1 — 0 7,5 2024-25 Fulham 30 0 0 10 — 2 6,7 2023-24 Fulham 21 0 0 17 — 4 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Ipswich - 20/07/2026 I. DiopIssa Laye Lucas Jean Diop
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ipswich 7 0 0 5 — 0 6,9 2025-26 Fulham 3 0 0 1 — 0 7,5 2024-25 Fulham 30 0 0 10 — 2 6,7 2023-24 Fulham 21 0 0 17 — 4 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Ipswich - 19/07/2026 Alfie Shane McNallyAlfie Shane McNally
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do York - 08/07/2026 C. CliffC. Cliff
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Reading U21 - 07/07/2026 C. CliffC. Cliff
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Reading U21 - 07/07/2026 H. WilsonHarry Wilson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leeds 2 0 1 0 — 0 6,5 2026-27 Wales 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Fulham 3 0 0 2 — 0 6,7 2024-25 Fulham 28 6 1 12 — 2 7,1 2023-24 Fulham 36 4 6 21 — 6 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Leeds - 03/07/2026 Oliver MayerOliver Mayer
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Brighton U21 - 02/07/2026 Oliver MayerOliver Mayer
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Brighton U21 - 30/06/2026 O. SandersonO. Sanderson
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Stevenage
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Matthias Jaissle caught in the storm as Newcastle struggle without European fix The Guardian · pt. 20:00 · Kontuzja
- Newcastle's Dedic stopped by police after being spotted with bow and arrows BBC Sport · pt. 12:16
- Amar Dedic set to escape Newcastle sanction over carrying bow and arrow The Guardian · pt. 11:38
- Un dégagement qui finit en pleine tête de l'adversaire : le but improbable de Louisville dans le Championnat universitaire américain en vidéo L'Équipe · pt. 10:37
- L'ex-Marseillais Amar Dedic arrêté par la police anglaise... parce qu'il se baladait avec un arc et des flèches en pleine campagne L'Équipe · czw. 23:57
- Amar Dedic, l'ancien joueur de l'OM, se balade avec un arc et des flèches, la police mobilisée pour l'intercepter RMC Sport · czw. 22:42
- Un jugador del Newcastle 'cazado' por llevar un arco y flechas en un paraje natural Mundo Deportivo · czw. 21:44
- L’ancien marseillais Amar Dedic arrêté par la police avec un arc et des flèches ! Foot Mercato · czw. 20:05
- Golf leaderboards: McIlroy plays alongside Reed, Chacarra in Abu Dhabi Sky Sports · śr. 11:30
- Kevin Jansson ganha pontos no meio-campo do E. Amadora Record · wt. 02:22
- Reed and McIlroy chase Chacarra - who will win the Race to Dubai? Sky Sports · pon. 11:01
- Un joueur amateur ivoirien de 42 ans meurt après une tête en arrière en Seine-Maritime RMC Sport · pon. 09:46
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Newcastle 461 26N 282 Premier League ♂ · sob. 13:30 Man City
Fulham 661 19N 152 Premier League ♂ · niedz. 15:05 Fulham
Bournemouth nadchodzące Premier League ♂ · śr. 21:00 Tottenham
Fulham nadchodzące Premier League ♂ · sob. 16:00 Everton
Fulham nadchodzące Premier League ♂ · sob. 16:00 Fulham
Brentford nadchodzące Premier League ♂ · sob. 16:00 Leeds
Fulham nadchodzące Premier League ♂ · sob. 16:00 Fulham
Brighton nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Aston Villa – Fulham | 1 – 1 |
| 24/10/2026 | Coventry – Fulham | 0 – 1 |
| 17/10/2026 | Fulham – Hull | 1 – 0 |
| 10/10/2026 | Ipswich – Fulham | 2 – 1 |
| 20/09/2026 | Fulham – Man United | 1 – 1 |
| 12/09/2026 | Liverpool – Fulham | 0 – 0 |
| 05/09/2026 | Fulham – Crystal Palace | 2 – 3 |
| 30/08/2026 | Sunderland – Fulham | 1 – 0 |
| 24/08/2026 | Fulham – Chelsea | 2 – 3 |
| 24/05/2026 | Fulham – Newcastle | 2 – 0 |
| 17/05/2026 | Wolves – Fulham | 1 – 1 |
| 09/05/2026 | Fulham – Bournemouth | 0 – 1 |
| 02/05/2026 | Arsenal – Fulham | 3 – 0 |
| 25/04/2026 | Fulham – Aston Villa | 1 – 0 |
| 18/04/2026 | Brentford – Fulham | 0 – 0 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | A. IwobiAlexander Chuka Iwobi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 7 | 7 | 588 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,6 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | B. LecomteBenjamin Pascal Lecomte
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 34 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | E. Smith RoweEmile Smith Rowe
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 2 | 2 | 159 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | H. ReedHarrison James Reed
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 30 | 2 | 2 | 153 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | J. AndersenJoachim Christian Andersen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 29 | 2 | 2 | 152 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 7,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | KevinKevin Santos Lopes de Macedo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 2 | 2 | 142 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Rodrigo MunizRodrigo Muniz Carvalho
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 2 | 2 | 141 | 2 | 0 | 1 | — | 0 | 8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | S. CharlesShea Emmanuel Charles
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 2 | 1 | 117 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | César PalaciosCésar Palacios Pérez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 2 | 1 | 107 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Oscar BobbOscar Bobb
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 2 | 1 | 66 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | A. RobinsonAntonee Robinson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | Jorge CuencaJorge Cuenca Barreno
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | K. TeteKenny Joelle Tete
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 30 | 1 | 1 | 90 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 7,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | R. SessegnonKouassi Ryan Sessegnon
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 1 | 1 | 90 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | T. CastagneTimothy Castagne
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 30 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | H. LarssonHugo Emanuel Larsson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 1 | 1 | 63 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Gonzalo GarcíaGonzalo García Torres
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 2 | 0 | 39 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | M. ZepaM. Zepa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 17 | 1 | 0 | 45 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | C. BasseyCalvin Bassey Ughelumba
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 1 | 0 | 28 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Manuel ÁngelManuel Ángel Morán Ibáñez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 1 | 0 | 27 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | C. NwokoChibuzo Udo Nwoko Junior
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 1 | 0 | 22 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | Joshua KingJoshua King
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 1 | 0 | 21 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 6,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | T. CairneyThomas Cairney
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 34 | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | B. LenoBernd Leno
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | D. AffengruberDavid Affengruber
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | S. BergeSander Gard Bolin Berge
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | B. SladeBradley Gregory Slade
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 2025 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | J. Kusi-AsareJonah Kusi-Asare
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 9
Odeszli w trakcie sezonu 1
Zawodnicy, którzy grali w Fulham w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| L. De Fougerolles | Obrońca | 1 | 1 | 68 | 0 | 0 | 7,3 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Fulham przeciwko:
- Arsenal
- Aston Villa
- Bournemouth
- Brentford
- Brighton
- Chelsea
- Coventry
- Crystal Palace
- Everton
- Hull
- Ipswich
- Leeds
- Liverpool
- Man City
- Man United
- Newcastle
- Nott'm Forest
- Sunderland
- Tottenham
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.