Ligue Europa ♂ · Link stały · Historia klubu
AZ Alkmaar
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DVV ostatnie mecze (3), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 4-0 z Ararat-Armenia · 2 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 3 meczach (6 strzelone, 2 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
19. miejsce po 3. kolejce · najlepsze 19., najgorsze 52. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
AZ Alkmaar
Atak · gole na mecz: 2,20 (2,30 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 14,0 strzałów na mecz, 40% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,10 (0,80 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 33% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 11, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 14,0 · spalone na mecz: 0,0 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 3)
Bramkarz · J. De Busser rotacja · obrony: 7, 78% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 7,3
Trener · Leeroy Echteld od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×1)
Forma (API-Football): WWWWWDWLD
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
AZ Alkmaar
- Kontuzja J. Hornkamp · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja K. Smit · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja S. Resink · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: H. Verhulst (Off the roster), J. Clasie (Stłuczenie)
Composition probable — 4-3-3Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Belgium | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Go Ahead Eagles | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | AZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,9 |
| 2024-25 | Go Ahead Eagles | 32 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Lommel SK | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Lommel SK | 27 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wesley Theodorus Hoedt| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 3,3 |
| 2024-25 | Watford | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Watford | 44 | 3 | 2 | 44 | — | 12 | 7,3 |
| 2023-24 | Anderlecht | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lewis Schouten| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,5 |
| 2025-26 | AZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,9 |
| 2025-26 | Excelsior | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | AZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | AZ Alkmaar | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mees Jacobus Wilhelmus de Wit| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 3,4 |
| 2025-26 | 5 | 1 | 2 | 4 | — | 2 | 7,1 |
| 2024-25 | 29 | 1 | 1 | 5 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | 10 | 1 | 0 | 6 | — | 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Seiya Maikuma| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 3,3 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | 31 | 0 | 2 | 21 | — | 3 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Peer Koopmeiners| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 2 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | AZ Alkmaar | 5 | 2 | 0 | 11 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | AZ Alkmaar | 36 | 1 | 7 | 59 | — | 4 | 7,2 |
| 2024-25 | Almere City | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Almere City | 31 | 0 | 9 | 75 | — | 7 1 | 7,3 |
| 2023-24 | AZ Alkmaar | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ayoub Oufkir| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,0 |
| 2025-26 | Sparta Rotterdam | 2 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | AZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Sparta Rotterdam | 20 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Valdemar Byskov Andreasen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC Midtjylland | 4 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,4 |
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 2 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | FC Midtjylland | 13 | 1 | 1 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | FC Midtjylland | 22 | 2 | 2 | 8 | — | 0 1 | 7,0 |
| 2023-24 | FC Midtjylland | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
B. Kovacs| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,1 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Weslley Pinto Batista| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | 7 | 1 | 3 | 10 | — | 3 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mexx Meerdink| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 2 | 1 (1 z karnych) | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Netherlands | 2 | 2 (1 z karnych) | 0 | 2 | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | AZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | AZ Alkmaar | 29 | 13 | 0 | 15 | — | 2 | 7,2 |
| 2024-25 | Vitesse | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Vitesse | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | AZ Alkmaar | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Transfery nie zostały jeszcze pobrane: pojawiają się przy kolejnych pobraniach, po kilka drużyn naraz.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Wilkinson goes viral AGAIN after unbelievable trick shot! Sky Sports · pt. 10:55
- "Je vais te frapper...", Luciano Spalletti menace un de ses joueurs pendant la victoire de la Juventus RMC Sport · pt. 08:49
- Moviola Az Alkmaar-Juve: Sylwestrzak ok, non c’è rigore su Dijkstra Corriere dello Sport · pt. 08:23 · Sędziowanie
- La Juve batte l'Az Alkmaar e Spalletti si toglie qualche sassolino: "Partita seria, col Nec ci ridevate in faccia e invece ha sette punti" Corriere dello Sport · czw. 23:43 · Reakcja
- 1-2: Kolo Muani mantiene a la Juventus en el Top 8 Mundo Deportivo · czw. 23:11
- Woltemade wahrt Scorer-Serie: Juventus zittert sich in Alkmaar zum Sieg kicker · czw. godzina do ustalenia
- Spalletti impazzisce con Cabal dopo il gol al 90': "Ti do un cazzotto e..." Corriere dello Sport · czw. 23:02
- AZ Alkmaar-Juventus, en directo: Europa League, hoy en vivo AS · czw. 20:59
- AZ - Juventus, en directo | Europa League Mundo Deportivo · czw. 20:00 · Skład
- Koopmeiners non fa sconti al fratello, poi Kolo Muani: la Juve vince 2-1 in casa dell'Az Alkmaar Corriere dello Sport · czw. 19:46
- Koopmeiners contro Koopmeiners: Az Alkmaar-Juve è una questione di famiglia Corriere dello Sport · czw. 10:47
- Dove vedere Az Alkmaar-Juve in tv? Sky o Dazn, orario Corriere dello Sport · czw. 09:38 · Skład
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
AZ Alkmaar nadchodzące Ligue Europa ♂ · czw. 18:45 AZ Alkmaar
Sturm Graz nadchodzące Ligue Europa ♂ · czw. 21:00 AZ Alkmaar
Dinamo Zagreb nadchodzące Ligue Europa ♂ · czw. 21:00 Benfica
AZ Alkmaar nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 22/10/2026 | Ararat-Armenia – AZ Alkmaar | 0 – 4 |
| 15/10/2026 | AZ Alkmaar – Hapoel Be'er Sheva | 2 – 1 |
| 16/09/2026 | Sunderland – AZ Alkmaar | 1 – 0 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 | J. De BusserJari De Busser
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 26 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,3 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | P. KoopmeinersPeer Koopmeiners
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 2 | 2 | 180 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 7,4 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | W. GoesWouter Goes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | R. DaalRo-Zangelo Daal
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 2 | 2 | 176 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | A. OufkirAyoub Oufkir
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 2 | 2 | 106 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | V. ByskovValdemar Byskov Andreasen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 2 | 1 | 121 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | D. KwakmanDave Kwakman
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 2 | 1 | 104 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | M. ChávezMateo Chávez García
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 2 | 1 | 104 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | M. MeerdinkMexx Meerdink
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 2 | 1 | 97 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | E. DijkstraElijah Dijkstra
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | W. HoedtWesley Theodorus Hoedt
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 3,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | L. SchoutenLewis Schouten
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 1 | 1 | 83 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | B. KovacsB. Kovacs
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 1 | 1 | 76 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | J. ClasieJordy Clasie
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 34 | 1 | 1 | 76 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | M. de WitMees Jacobus Wilhelmus de Wit
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 1 | 1 | 76 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 3,4 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | S. MaikumaSeiya Maikuma
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 1 | 1 | 61 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 3,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | K. SmitKees Smit
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Pomocnik | 19 | 1 | 1 | 59 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Weslley PatatiWeslley Pinto Batista
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 2 | 0 | 49 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | C. StengsCalvin Stengs
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 2 | 0 | 36 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,1 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | D. KasiusDenso Kasius
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 1 | 0 | 29 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 6,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | H. de WitHessel de Wit
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 1 | 0 | 18 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | J. HornkampJizz Hornkamp
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 27 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 54 | Jerolldino ArmantradingJerolldino Bergraaf
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | R. IchiharaRion Ichihara
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | R. Owusu-OduroRome-Jayden Owusu-Oduro
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | A. NataliAndrea Natali
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | H. VerhulstHobie Verhulst
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 32 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | I. KaIsmail Ka
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | J. OeripJulian Oerip
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | J. ZoetJeroen Zoet
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 34 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | R. RobbemondRio Robbemond
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | S. ResinkStije Resink
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Pomocnik | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | W. BouzianeWassim Bouziane
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 3
Odeszli w trakcie sezonu 1
Zawodnicy, którzy grali w AZ Alkmaar w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T. Parrott | Napastnik | 1 | 0 | 33 | 0 | 0 | 6,3 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze AZ Alkmaar przeciwko:
- Aarhus
- Aluminij
- Anderlecht
- Ararat-Armenia
- Benfica
- Besiktas
- Bournemouth
- Celje
- Celta
- Celtic
- Crystal Palace
- Derry City
- Dinamo Zagreb
- Dynamo Kyiv
- FC Iberia 1999
- FC Midtjylland
- FC ST. Gallen
- FC Thun
- Ferencvarosi TC
- FK Kauno Žalgiris
- Gornik Zabrze
- Hajduk Split
- Hammarby FF
- Hapoel Be'er Sheva
- Hearts
- Hoffenheim
- Hradec Králové
- Jagiellonia
- Juventus
- Kairat Almaty
- KF Egnatia
- KI Klaksvik
- KuPS Kuopio
- Larne
- Lech Poznan
- Leverkusen
- Lille
- Lincoln Red Imps FC
- Lyon
- Maccabi Tel Aviv
- Marseille
- Milan
- Mjallby AIF
- Nijmegen
- OFI
- Olympiakos
- Omonia Nicosia
- Pafos FC
- PAOK
- PFC CSKA Sofia
- PFC Levski Sofia
- Plzen
- Qarabag
- Rangers
- Red Star Belgrade
- Rennes
- Salzburg
- Shamrock Rovers
- Sheriff Tiraspol
- Sociedad
- Sparta Prague
- St Truiden
- St. Gilloise
- Sturm Graz
- Sunderland
- Torreense
- Trabzonspor
- Tromso
- Twente
- Universitatea Cluj
- Universitatea Craiova
- Vestri
- Vikingur Reykjavik
- Vojvodina
- Žilina
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.