Ligue Europa ♂ · Link stały · Historia klubu
Leverkusen
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VVV ostatnie mecze (3), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki zwycięstwa z rzędu: 3 mecze bez straty gola: 3
po zwycięstwie 2-0 z OFI · 3 Z, 0 R, 0 P w ostatnich 3 meczach (8 strzelone, 0 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
10. miejsce po 3. kolejce · najlepsze 10., najgorsze 25. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Leverkusen
Atak · gole na mecz: 2,70 (2,70 u siebie, 2,70 na wyjeździe) · 24,0 strzałów na mecz, 46% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,50 (0,30 u siebie, 2,70 na wyjeździe) · 33% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 8, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 17,7 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,50 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 3)
Bramkarz · J. Blaswich rotacja · obrony: 1, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,3
Trener · Carles Martínez od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2023
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute
Forma (API-Football): LWDWWW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Leverkusen
- Kontuzja C. Kofane · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja E. Ben Seghir · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja G. Doue · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja K. Eichhorn · Choroba nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja M. Culbreath · Stopa nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja M. Terrier · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: J. Hofmann (Off the roster), T. Oermann (Off the roster), V. Boniface (Off the roster)
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Salzburg | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Salzburg | 27 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | RB Leipzig | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | RB Leipzig | 21 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Salzburg | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Loïc Badé| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Leverkusen | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Sevilla | 32 | 1 | 1 | 26 | — | 7 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Sevilla | 28 | 0 | 1 | 24 | — | 5 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Nott'm Forest | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lucas Vázquez Iglesias| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leverkusen | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | Leverkusen | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Real Madrid | 32 | 1 | 5 | 29 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | Real Madrid | 29 | 3 | 6 | 22 | — | 0 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jarell Amorin Quansah| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | England | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Leverkusen | 10 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Liverpool | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Liverpool | 17 | 2 | 0 | 10 | — | 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Facundo Axel Medina| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Marseille | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,2 |
| 2025-26 | Lens | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Lens | 29 | 0 | 1 | 29 | — | 15 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Lens | 31 | 1 | 3 | 51 | — | 11 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Afonso Bastardo Moreira| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leverkusen | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Lyon | 27 | 4 | 7 | 27 | — | 3 | 7,1 |
| 2024-25 | Sp Lisbon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Gil Vicente | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Sp Lisbon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Aleix García Serrano| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,0 |
| 2025-26 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Leverkusen | 34 | 3 | 4 | 8 | — | 3 | 7,1 |
| 2024-25 | Girona | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Girona | 37 | 3 | 6 | 29 | — | 4 1 | 7,5 |
| 2023-24 | Leverkusen | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Malik Leon Tillman| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,0 |
| 2024-25 | Leverkusen | 6 | 3 | 2 | 6 | — | 3 | 8,2 |
| 2024-25 | PSV Eindhoven | 6 | 3 | 2 | 6 | — | 3 | 8,2 |
| 2023-24 | PSV Eindhoven | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ignacio Ezequiél Agustín Fernández Carballo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Chelsea | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Chelsea | 7 | 1 | 3 | 11 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Chelsea | 36 | 6 | 7 | 52 | — | 8 | 7,3 |
| 2023-24 | Chelsea | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Benfica | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jonas Hofmann| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leverkusen | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Cottbus | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2026-27 | Energie Cottbus | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Energie Cottbus | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Cottbus | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Leverkusen | 3 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Leverkusen | 27 | 2 | 1 | 1 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Cottbus | 16 | 0 | 1 | 10 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Energie Cottbus | 16 | 0 | 1 | 10 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Nurnberg | 8 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Leverkusen | 32 | 5 | 7 | 14 | — | 3 | 7,5 |
| 2023-24 | Cottbus | 26 | 0 | 0 | — | — | 6 | — |
| 2023-24 | Energie Cottbus | 26 | 0 | 0 | — | — | 6 | — |
| 2023-24 | Nurnberg | 5 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 6,5 |
| 2023-24 | M'gladbach | 0 | 0 | 7 | 14 | — | 0 | 7,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Patrik Schick| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Czechia | 2 | 3 | 0 | 3 | — | 0 | 8,3 |
| 2026-27 | Czech Republic | 2 | 3 | 0 | 3 | — | 0 | 8,3 |
| 2026-27 | Leverkusen | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Leverkusen | 33 | 21 (1 z karnych) | 0 | 24 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Leverkusen | 20 | 7 (1 z karnych) | 0 | 11 | — | 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Transfery nie zostały jeszcze pobrane: pojawiają się przy kolejnych pobraniach, po kilka drużyn naraz.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Viktoria Köln mischt weiter die 3. Liga auf Sportschau · pt. 20:58
- Jetzt live - Ein halbes Dutzend Tore in Köln Sportschau · pt. 20:31
- Une charnière en progrès et des individualités qui assurent: Bayer Leverkusen-OM, le vrai match référence pour la défense marseillaise RMC Sport · pt. 15:21
- "Normal, dass man nicht direkt reinrutscht": Wagners Personal-Update vor dem Duell mit Leverkusen kicker · pt. 14:29
- Europa League: Bayer Leverkusen verliert vor dem Derby gegen Marseille Sportschau · pt. 08:58
- On n’arrête plus l’OM de Bruno Genesio ! Foot Mercato · pt. 08:30
- Amine Gouiri a remis son costume de sauveur à Leverkusen et s'impose comme le nouvel homme fort de l'OM L'Équipe · pt. 06:12
- L’OM décroche son premier succès de la saison en Ligue Europa, chez le Bayer Leverkusen Le Monde · pt. 04:38
- Bruno Genesio après la victoire de l'OM à Leverkusen en Ligue Europa : « Cela nous relance complètement » L'Équipe · pt. 00:38 · Reakcja
- Leverkusen-OM: grâce à un bijou de Gouiri, les Phocéens lancent leur saison européenne en Allemagne RMC Sport · pt. 00:26
- Si l'OM n'a pas dix-huit joueurs pour voyager sereinement, il commence à pouvoir en aligner onze sans baisser les yeux L'Équipe · pt. 00:21
- Leverkusen-OM: "Ce qui se passe depuis le début de saison nous a soudés", Genesio fier de son groupe RMC Sport · pt. 00:18
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Leverkusen nadchodzące Ligue Europa ♂ · czw. 21:00 Leverkusen
Besiktas nadchodzące Ligue Europa ♂ · czw. 21:00 Leverkusen
Salzburg nadchodzące Ligue Europa ♂ · czw. 21:00 Lyon
Leverkusen nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 22/10/2026 | OFI – Leverkusen | 0 – 2 |
| 15/10/2026 | Lech Poznan – Leverkusen | 0 – 4 |
| 16/09/2026 | Leverkusen – Celje | 2 – 0 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | M. TerrierMartin Albert Frédéric Terrier
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 28 | 2 | 2 | 79 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | R. AndrichRobert Andrich
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 2 | 1 | 118 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | M. DiabyMoussa Diaby
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 2 | 1 | 108 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Afonso MoreiraAfonso Bastardo Moreira
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 1 | 1 | 90 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | Aleix GarcíaAleix García Serrano
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | E. TapsobaEdmond Fayçal Tapsoba
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | J. BlaswichJanis Jonathan Blaswich
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 34 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | M. TillmanMalik Leon Tillman
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | Miguel GutiérrezMiguel Gutiérrez Ortega
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | I. MazaIbrahim Maza
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 1 | 1 | 78 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | L. BadéLoïc Badé
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 1 | 1 | 74 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | P. SchickPatrik Schick
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 29 | 1 | 1 | 67 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | E. FernándezIgnacio Ezequiél Agustín Fernández Carballo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 1 | 1 | 65 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Lucas VázquezLucas Vázquez Iglesias
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 34 | 1 | 1 | 65 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | G. DouéGuéla Maho Lewis Doué
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Obrońca | 23 | 1 | 0 | 27 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | J. QuansahJarell Amorin Quansah
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 1 | 0 | 25 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | N. TellaNathan Adewale Temitayo Tella
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 1 | 0 | 25 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | Christian KofaneChristian Michel Kofane
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 19 | 1 | 0 | 23 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | F. MedinaFacundo Axel Medina
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 1 | 0 | 16 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | E. Ben SeghirEliesse Ben Seghir
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 20 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | N. LombNiklas Lomb
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | T. OermannTim Oermann
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | J. HofmannJonas Hofmann
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 33 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | M. FlekkenMark Flekken
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 32 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | V. BonifaceVictor Okoh Boniface
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | B. HawighorstBen Hawighorst
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | B. KirB. Kir Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 | M. CulbreathMontrell Amare Culbreath
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Pomocnik | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | M. DjedovicM. Djedovic Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 16 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | S. RapschSimeon Rapsch
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 3
Odeszli w trakcie sezonu 1
Zawodnicy, którzy grali w Leverkusen w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Palacios | Pomocnik | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | 6,6 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Leverkusen przeciwko:
- Aarhus
- Aluminij
- Anderlecht
- Ararat-Armenia
- AZ Alkmaar
- Benfica
- Besiktas
- Bournemouth
- Celje
- Celta
- Celtic
- Crystal Palace
- Derry City
- Dinamo Zagreb
- Dynamo Kyiv
- FC Iberia 1999
- FC Midtjylland
- FC ST. Gallen
- FC Thun
- Ferencvarosi TC
- FK Kauno Žalgiris
- Gornik Zabrze
- Hajduk Split
- Hammarby FF
- Hapoel Be'er Sheva
- Hearts
- Hoffenheim
- Hradec Králové
- Jagiellonia
- Juventus
- Kairat Almaty
- KF Egnatia
- KI Klaksvik
- KuPS Kuopio
- Larne
- Lech Poznan
- Lille
- Lincoln Red Imps FC
- Lyon
- Maccabi Tel Aviv
- Marseille
- Milan
- Mjallby AIF
- Nijmegen
- OFI
- Olympiakos
- Omonia Nicosia
- Pafos FC
- PAOK
- PFC CSKA Sofia
- PFC Levski Sofia
- Plzen
- Qarabag
- Rangers
- Red Star Belgrade
- Rennes
- Salzburg
- Shamrock Rovers
- Sheriff Tiraspol
- Sociedad
- Sparta Prague
- St Truiden
- St. Gilloise
- Sturm Graz
- Sunderland
- Torreense
- Trabzonspor
- Tromso
- Twente
- Universitatea Cluj
- Universitatea Craiova
- Vestri
- Vikingur Reykjavik
- Vojvodina
- Žilina
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.