LaLiga ♂ · Link stały · Historia klubu
Villarreal
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VDNVD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po porażce 0-1 z Espanol · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 4 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
10. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 5., najgorsze 18. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Villarreal
Atak · gole na mecz: 1,40 (1,50 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 12,9 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 33% meczów · karne: 3 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,40 (1,50 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 11% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 16, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 11,4 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 52)
Bramkarz · P. Gulácsi rotacja · obrony: 8, 73% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,50 · ocena 6,7
Trener · Inigo Perez od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-2-3-1 ×1, 4-3-3 ×1)
Forma (API-Football): DDLLLWWLD
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Villarreal
- Zawieszenie Pape Gueye · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Valencia – Villarreal) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026
- Kontuzja C. Romero · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja N. Pepe · Głowa nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: T. Buchanan (Uraz mięśniowy)
Composition probable — 4-4-2Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Villarreal | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | RB Leipzig | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | RB Leipzig | 31 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | RB Leipzig | 13 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Renato da Palma Veiga| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Portugal | 5 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 7,1 |
| 2026-27 | Villarreal | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Villarreal | 32 | 0 | 0 | 24 | — | 5 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Chelsea | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,2 |
| 2024-25 | FC Basel 1893 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Juventus | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | FC Basel 1893 | 23 | 2 | 1 | 30 | — | 7 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Augsburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Álvaro Santiago Mouriño González| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Villarreal | 3 | 2 | 0 | 7 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Villarreal | 28 | 1 | 2 | 54 | — | 10 | 7,0 |
| 2025-26 | Ath Madrid | 1 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Alaves | 32 | 0 | 1 | 32 | — | 7 | 7,0 |
| 2024-25 | Zaragoza | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Ath Madrid | 0 | 0 | 1 | 32 | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | Zaragoza | 39 | 1 | 0 | 44 | — | 9 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Ath Madrid | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alexander Michael Freeman| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 9 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Juan Marcos Foyth| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,1 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | 19 | 1 | 0 | 16 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | 12 | 1 | 1 | 18 | — | 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tajon Trevor Buchanan| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Villarreal | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Villarreal | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Villarreal | 13 | 1 | 2 | 12 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Inter | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Club Brugge | 12 | 2 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2023-24 | Inter | 10 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
C. Macia| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Santiago Comesaña Veiga| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,2 |
| 2024-25 | 37 | 4 | 2 | 37 | — | 8 | 7,1 |
| 2023-24 | 33 | 2 | 0 | 33 | — | 8 2 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nathan-Dylan Saliba| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Villarreal | 3 | 0 | 1 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Anderlecht | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Anderlecht | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gerard Moreno Balagueró| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Villarreal | 3 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Villarreal | 22 | 10 (3 z karnych) | 0 | 14 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Sp Gijon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Villarreal | 17 | 3 (3 z karnych) | 2 | 10 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Sp Gijon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Villarreal | 30 | 10 (2 z karnych) | 6 | 22 | — | 0 | 7,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ayoze Pérez Gutiérrez| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Villarreal | 2 | 0 | 2 | 0 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Villarreal | 3 | 2 | 1 | 4 | — | 0 | 7,9 |
| 2024-25 | Villarreal | 30 | 19 | 2 | 22 | — | 4 | 7,2 |
| 2024-25 | Betis | 0 | 0 | 2 | 22 | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | Villarreal | 32 | 9 | 1 | 36 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | Betis | 31 | 9 | 1 | 36 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | Leicester | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 57
- 24/08/2026 N. SalibaNathan-Dylan Saliba
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Villarreal 3 0 1 4 — 1 6,7 2026-27 Anderlecht 2 0 0 2 — 0 7,1 2025-26 Anderlecht 2 0 0 1 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Anderlecht - 23/08/2026 N. SalibaNathan-Dylan Saliba
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Villarreal 3 0 1 4 — 1 6,7 2026-27 Anderlecht 2 0 0 2 — 0 7,1 2025-26 Anderlecht 2 0 0 1 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Anderlecht - 21/08/2026 N. El JmiliN. El Jmili
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Roda - 19/08/2026 E. PujolE. Pujol
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Gimnastic - 18/08/2026 E. PujolE. Pujol
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Gimnastic - 16/08/2026 E. ChukwumaE. Chukwuma
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Oviedo - 02/08/2026 P. GulácsiPéter Gulácsi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Villarreal 2 0 0 0 — 0 6,7 2025-26 RB Leipzig 0 0 0 — — 0 — 2024-25 RB Leipzig 31 0 0 — — 0 7,2 2023-24 RB Leipzig 13 0 0 — — 0 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od RB Leipzig - 01/08/2026 P. GulácsiPéter Gulácsi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Villarreal 2 0 0 0 — 0 6,7 2025-26 RB Leipzig 0 0 0 — — 0 — 2024-25 RB Leipzig 31 0 0 — — 0 7,2 2023-24 RB Leipzig 13 0 0 — — 0 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od RB Leipzig - 03/07/2026 A. KaaresA. Kaares
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Flora Tallinn - 02/07/2026 A. KaaresA. Kaares
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Flora Tallinn - 29/06/2026 Carlos RomeroCarlos Romero Serrano
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Villarreal 1 0 0 — — 0 7,7 2025-26 Espanol 36 6 3 40 — 4 7,1 2025-26 Villarreal 5 1 1 6 — 0 7,2 2024-25 Villarreal 36 2 1 34 — 7 6,9 2024-25 Espanol 34 2 1 34 — 7 6,9 2023-24 Villarreal 14 0 0 2 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Espanyol - 29/06/2026 F. GilF. Gil
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od CE Europa - 29/06/2026 Ilias AkhomachIlias Akhomach Chakkour
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Villarreal 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Vallecano 11 0 1 9 — 2 6,8 2025-26 Villarreal 2 1 0 1 — 0 7,3 2024-25 Villarreal 11 1 0 9 — 1 7,0 2023-24 Villarreal 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Barcelona 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Rayo Vallecano - 29/06/2026 R. RocafortR. Rocafort
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Sanluqueno - 29/06/2026 Ramón TerratsRamón Terrats Espacio
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 3 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Villarreal 5 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Espanol 2 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Villarreal 11 0 1 13 — 1 7,1 2024-25 Getafe 1 0 0 1 — 0 6,9 2023-24 Villarreal 26 0 2 15 — 4 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Espanyol - 29/06/2026 RequeDaniel Requena Sánchez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Levante 6 1 1 11 — 1 6,6 2025-26 Cordoba 36 2 0 65 — 11 7,0 2024-25 Villarreal 1 0 0 1 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Cordoba - 29/06/2026 T. FernándezThiago Cruz Fernández
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Levante 7 0 0 2 — 0 6,8 2025-26 Oviedo 16 0 4 7 — 4 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Oviedo - 29/06/2026 T. OjedaThiago Ezequiel Ojeda
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Valladolid 6 0 1 3 — 3 7,0 2025-26 Cultural Leonesa 3 0 0 1 — 1 6,6 2024-25 Villarreal 1 0 0 1 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Cultural Leonesa - 29/06/2026 Toni TamaritToni Tamarit Tamarit
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alverca 1 0 0 1 — 0 1,3 2025-26 Mirandes 29 0 2 14 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Mirandes - 29/06/2026 Víctor MorenoVíctor Moreno Alcalá
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Tenerife 7 0 0 6 — 1 6,7 2025-26 Cultural Leonesa 16 2 0 16 — 1 6,5 2023-24 Villarreal — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Cultural Leonesa - 29/06/2026 Álex ForésÁlex Forés Mendoza
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Burgos 10 3 1 4 — 0 6,6 2025-26 Villarreal 4 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Oviedo 1 0 1 1 — 0 6,6 2024-25 Levante 19 5 1 3 — 2 6,8 2024-25 Villarreal — 0 0 — — — — 2023-24 Villarreal — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Oviedo - 01/02/2026 S. SalazarS. Salazar
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Getafe B - 28/01/2026 A. FreemanAlexander Michael Freeman
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 3 0 0 0 — 0 6,5 2025-26 9 0 0 2 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Orlando City - 28/01/2026 R. RocafortR. Rocafort
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od CF Talavera - 27/01/2026 A. FreemanAlexander Michael Freeman
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 3 0 0 0 — 0 6,5 2025-26 9 0 0 2 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Orlando City SC
Odejścia 69
- 25/08/2026 Willy Kambwala NdengushiWilly Kambwala Ndengushi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Como 1 0 0 — — 0 6,7 2026-27 Villarreal 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Villarreal 2 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Villarreal 30 0 0 5 — 1 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Como - 20/08/2026 T. ParteyThomas Teye Partey
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Villarreal 2 0 0 3 — 0 6,9 2024-25 Arsenal 35 4 2 45 — 4 7,2 2023-24 Arsenal 14 0 0 10 — 3 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Al Shabab - 18/08/2026 Daniel BudescaDaniel Budesca López
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cordoba 8 0 1 11 — 3 6,6 2025-26 Villarreal 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Villarreal 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Cordoba - 10/08/2026 Hugo LópezHugo López Cortés
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Andorra 8 2 0 9 — 0 6,8 2025-26 Villarreal 2 0 1 1 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do FC Andorra - 10/08/2026 T. FernándezThiago Cruz Fernández
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Levante 7 0 0 2 — 0 6,8 2025-26 Oviedo 16 0 4 7 — 4 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Levante - 06/08/2026 Álex ForésÁlex Forés Mendoza
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Burgos 10 3 1 4 — 0 6,6 2025-26 Villarreal 4 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Oviedo 1 0 1 1 — 0 6,6 2024-25 Levante 19 5 1 3 — 2 6,8 2024-25 Villarreal — 0 0 — — — — 2023-24 Villarreal — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Burgos - 05/08/2026 Álex ForésÁlex Forés Mendoza
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Burgos 10 3 1 4 — 0 6,6 2025-26 Villarreal 4 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Oviedo 1 0 1 1 — 0 6,6 2024-25 Levante 19 5 1 3 — 2 6,8 2024-25 Villarreal — 0 0 — — — — 2023-24 Villarreal — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Burgos - 04/08/2026 Pau CabanesPau Cabanes De La Torre
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Eldense 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Villarreal 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Alaves 17 0 0 5 — 1 6,5 2024-25 Villarreal 10 1 0 5 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Eldense - 03/08/2026 Pau CabanesPau Cabanes De La Torre
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Eldense 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Villarreal 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Alaves 17 0 0 5 — 1 6,5 2024-25 Villarreal 10 1 0 5 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Eldense - 02/08/2026 L. SpatzLautaro Marco Spatz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Andorra 7 0 0 11 — 2 6,8 2024-25 Cadiz — 0 0 — — — — 2023-24 Cadiz 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do FC Andorra - 01/08/2026 L. SpatzLautaro Marco Spatz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Andorra 7 0 0 11 — 2 6,8 2024-25 Cadiz — 0 0 — — — — 2023-24 Cadiz 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do FC Andorra - 24/07/2026 Arnau TenasArnau Tenas Ureña
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mallorca 10 0 1 — — 0 7,2 2025-26 Villarreal 2 0 0 — — 0 6,4 2025-26 Paris SG — 0 0 — — — — 2024-25 Paris SG 12 0 1 — — 0 7,9 2023-24 Paris SG 6 0 1 — — 0 7,1 2023-24 Barcelona 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Mallorca - 23/07/2026 F. GilF. Gil
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Gimnastic - 22/07/2026 F. GilF. Gil
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Gimnastic - 19/07/2026 Diego CondeDiego José Conde Alcolado
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Betis 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Villarreal 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Villarreal 33 0 1 — — 2 6,9 2024-25 Leganes — 0 0 — — — — 2023-24 Leganes 40 0 0 — — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Real Betis - 16/07/2026 RequeDaniel Requena Sánchez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Levante 6 1 1 11 — 1 6,6 2025-26 Cordoba 36 2 0 65 — 11 7,0 2024-25 Villarreal 1 0 0 1 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Levante - 10/07/2026 T. OjedaThiago Ezequiel Ojeda
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Valladolid 6 0 1 3 — 3 7,0 2025-26 Cultural Leonesa 3 0 0 1 — 1 6,6 2024-25 Villarreal 1 0 0 1 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Valladolid - 10/07/2026 Víctor MorenoVíctor Moreno Alcalá
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Tenerife 7 0 0 6 — 1 6,7 2025-26 Cultural Leonesa 16 2 0 16 — 1 6,5 2023-24 Villarreal — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Tenerife - 09/07/2026 T. OjedaThiago Ezequiel Ojeda
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Valladolid 6 0 1 3 — 3 7,0 2025-26 Cultural Leonesa 3 0 0 1 — 1 6,6 2024-25 Villarreal 1 0 0 1 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Valladolid - 09/07/2026 Víctor MorenoVíctor Moreno Alcalá
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Tenerife 7 0 0 6 — 1 6,7 2025-26 Cultural Leonesa 16 2 0 16 — 1 6,5 2023-24 Villarreal — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Tenerife - 07/07/2026 Ramón TerratsRamón Terrats Espacio
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 3 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Villarreal 5 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Espanol 2 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Villarreal 11 0 1 13 — 1 7,1 2024-25 Getafe 1 0 0 1 — 0 6,9 2023-24 Villarreal 26 0 2 15 — 4 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Getafe - 06/07/2026 J. ValouJean Yves Valou
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Villarreal — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Getafe - 06/07/2026 Ramón TerratsRamón Terrats Espacio
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 3 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Villarreal 5 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Espanol 2 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Villarreal 11 0 1 13 — 1 7,1 2024-25 Getafe 1 0 0 1 — 0 6,9 2023-24 Villarreal 26 0 2 15 — 4 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Getafe - 03/07/2026 Toni TamaritToni Tamarit Tamarit
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alverca 1 0 0 1 — 0 1,3 2025-26 Mirandes 29 0 2 14 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Alverca - 30/06/2026 PedrazaAlfonso Pedraza Sag
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lazio 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Villarreal 3 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Villarreal 12 0 2 4 — 0 6,8 2023-24 Villarreal 19 1 3 14 — 4 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Lazio
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- L'entraîneur parisien Luis Enrique avant le match face à Troyes en Ligue 1 : « Villarreal et Lens, ce sont des accidents » L'Équipe · pt. 15:14
- La démonstration du PSG contre Villarreal et le cauchemar de Lens face à Côme? "Ce sont des accidents", assure Luis Enrique RMC Sport · pt. 14:39 · Konferencja prasowa
- Iñigo Pérez: “No tengo una presión añadida a la presión que tengo desde el día uno” AS · pt. 14:34
- PSG: Luis Enrique ne veut pas tirer d'enseignements du festival à Villarreal RMC Sport · pt. 13:34 · Konferencja prasowa
- LDC : “Les scores de Villarreal-PSG (0-6) et Lens-Côme (1-9) ne reflètent pas les vrais écarts entre les équipes”, estime Luis Enrique RMC Sport · pt. 13:31
- Carlos Macià, el ‘niño’ de la Champions AS · pt. 09:44
- Villarreal : Georges Mikautadze est encore sous le choc après la débâcle face au PSG Foot Mercato · czw. 20:45
- Ligue des champions: "Je n'ai pas trop dormi", l'aveu de Pape Gueye après la déroute de Villarreal face au PSG RMC Sport · śr. 19:50 · Skład
- Les dix nommés pour le titre de meilleur joueur africain de l'année 2026, avec Achraf Hakimi et d'anciens de Ligue 1 L'Équipe · śr. 19:37
- « Je n’ai pas trop dormi » : Pape Gueye dans l’incompréhension totale après la déroute face au PSG Foot Mercato · śr. 19:11
- David Boly, le prochain titi à percer au PSG ? L'Équipe · śr. 18:16
- La masterclass de Fabian Ruiz L'Équipe · śr. 18:10
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Getafe 661 21N 132 LaLiga ♂ · niedz. 14:00 Barcelona
Villarreal 781 12N 92 LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Celta
Villarreal nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Villarreal
Sociedad nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Villarreal
Vallecano nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Osasuna
Villarreal nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Villarreal
Sevilla nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Ath Bilbao
Villarreal nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 30/10/2026 | Villarreal – Espanol | 0 – 1 |
| 24/10/2026 | Valencia – Villarreal | 1 – 2 |
| 17/10/2026 | Villarreal – Elche | 0 – 0 |
| 10/10/2026 | Real Madrid – Villarreal | 1 – 0 |
| 20/09/2026 | Villarreal – Levante | 3 – 1 |
| 17/09/2026 | Malaga – Villarreal | 1 – 3 |
| 14/09/2026 | Villarreal – Betis | 1 – 2 |
| 05/09/2026 | Villarreal – La Coruna | 2 – 3 |
| 28/08/2026 | Alaves – Villarreal | 1 – 0 |
| 23/08/2026 | Ath Madrid – Villarreal | 2 – 2 |
| 16/08/2026 | Santander – Villarreal | 2 – 2 |
| 24/05/2026 | Villarreal – Ath Madrid | 5 – 1 |
| 17/05/2026 | Vallecano – Villarreal | 2 – 0 |
| 13/05/2026 | Villarreal – Sevilla | 2 – 3 |
| 10/05/2026 | Mallorca – Villarreal | 1 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | Renato VeigaRenato da Palma Veiga
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | S. MouriñoÁlvaro Santiago Mouriño González
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 3 | 3 | 270 | 2 | 0 | 7 | — | 2 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | P. GueyePape Alassane Gueye
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 3 | 3 | 264 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Pau NavarroPau Navarro Badenes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 3 | 3 | 263 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Santi ComesañaSantiago Comesaña Veiga
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 3 | 3 | 251 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | G. MikautadzeGeorges Mikautadze
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 3 | 3 | 213 | 2 | 1 | 1 | — | 1 | 7,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | N. SalibaNathan-Dylan Saliba
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 3 | 3 | 194 | 0 | 1 | 4 | — | 1 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Alberto MoleiroAlberto Moleiro González
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 3 | 2 | 153 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,4 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | Sergi CardonaSergi Cardona Bermúdez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 3 | 2 | 145 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | P. GulácsiPéter Gulácsi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 35 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | T. BuchananTajon Trevor Buchanan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 2 | 2 | 135 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | T. OluwaseyiTanitoluwa Oluwatimikhin Oluwaseyi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 3 | 1 | 131 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Gerard MorenoGerard Moreno Balagueró
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 33 | 3 | 1 | 88 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Carlos RomeroCarlos Romero Serrano
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Obrońca | 24 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | Luíz JúniorLuíz Lúcio Reis Júnior
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 25 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | A. FreemanAlexander Michael Freeman
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 3 | 0 | 102 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | J. FoythJuan Marcos Foyth
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 2 | 0 | 58 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | Ayoze PérezAyoze Pérez Gutiérrez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 32 | 2 | 0 | 41 | 0 | 2 | 0 | — | 0 | 7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | N. PépéNicolas Pépé
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 30 | 1 | 0 | 31 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | A. DiattaAlassane Diatta
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 1 | 0 | 15 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | C. MaciaC. Macia
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Ilias AkhomachIlias Akhomach Chakkour
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Logan CostaLogan Evans Costa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | N. El JmiliN. El Jmili
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | C. Tidiane ThiamC. Tidiane Thiam
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | J. A. Gaitan DiazJ. A. Gaitan Diaz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | Rubén GómezRubén Gómez Peris
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 23 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | E. ChukwumaE. Chukwuma Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Obrońca | 21 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | E. PujolE. Pujol Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Obrońca | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | Y. KinareykinY. Kinareykin Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Bramkarz | 21 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Villarreal przeciwko:
- Alaves
- Ath Bilbao
- Ath Madrid
- Barcelona
- Betis
- Celta
- Elche
- Espanol
- Getafe
- La Coruna
- Levante
- Malaga
- Osasuna
- Real Madrid
- Santander
- Sevilla
- Sociedad
- Valencia
- Vallecano
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.