AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue des nations ♂ · pon. 28 wrz 2026 · 20:45

Turkey – Italy

Aktualność informacji 5 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

36 %1 — Turkey
27 %Remis
36 %2 — Italy

najbardziej prawdopodobny wynik: bez remisu · pewność niska

Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Italy wygrałaby około 4, a pozostałych 6 nie.

Źródło: cotes du marché · obliczono 27/09/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Turkey VDDDD od najstarszego do najnowszego

26/06/2026dom.USA Coupe du monde ♂3 – 2V
25/09/2026dom.France Ligue des nations ♂0 – 1D
28/09/2026dom.Italy Ligue des nations ♂1 – 4D
02/10/2026wyj.Belgium Ligue des nations ♂0 – 3D
05/10/2026wyj.Italy Ligue des nations ♂1 – 3D

Italy DVNV od najstarszego do najnowszego

25/09/2026dom.Belgium Ligue des nations ♂0 – 2D
28/09/2026wyj.Türkiye Ligue des nations ♂4 – 1V
02/10/2026wyj.France Ligue des nations ♂1 – 1N
05/10/2026dom.Türkiye Ligue des nations ♂3 – 1V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Turkey porażki z rzędu: 4 porażki z rzędu: 3 na wyjeździe
po porażce 1-3 z Italy · 1 Z, 0 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 13 stracone)

Italy mecze bez porażki: 3
po zwycięstwie 3-1 z Türkiye · 2 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 4 meczach (8 strzelone, 5 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Turkey

Atak · gole na mecz: 0,71 · 19,3 strzałów na mecz, 26% celnych

Obrona · stracone na mecz: 2,29

Dyscyplina · faule na mecz: 11,1 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 7)

Bramkarz · U. Çakır

Trener · V. Montella od 01/09/2023 · prowadzone kluby: 8 od 2011
System: attaque en difficulté

Italy

Atak · gole na mecz: 2,00 · 16,0 strzałów na mecz, 34% celnych

Obrona · stracone na mecz: 1,25

Dyscyplina · faule na mecz: 13,5 · spalone na mecz: 2,8 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 4)

Bramkarz · G. Donnarumma

Trener · Paolo Nicolato
System: attaque prolifique derrière une défense solide

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Turkey

Brak znanych nieobecności na dzień 01/10/2026.

Italy

Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.

Poza protokołem meczowym z 05/10/2026: M. Kean, Diego Coppola, G. Raspadori, M. Zoma, H. Ahanor, Rolando Mandragora

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,9 dla Turkey, 11,6 dla Italy · Oczekiwane żółte kartki: 3,5 · Oczekiwane spalone: 4,8

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: Gianluca ScamaccaGianluca Scamacca

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273101—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), K. YıldızKenan Yıldız
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Türkiye3002—07,1
2026-27Turkey3002—07,1
2026-27Juventus100——07,3
2025-26Juventus4312—07,8
2024-25Juventus367425—2 17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), K. AktürkoğluMuhammed Kerem Aktürkoğlu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce7134—17,0
2026-27Türkiye200——06,2
2026-27Turkey200——06,2
2025-26Fenerbahce4001—06,5
2025-26Benfica100——06,7
2024-25Benfica3011919—37,3
2024-25Galatasaray322——07,7
2023-24Galatasaray500——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Y. AkgünYunus Akgün
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Galatasaray8103—17,4
2026-27Turkey2002—16,3
2026-27Türkiye2002—16,3
2025-26Galatasaray210——0—
2024-25Leicester—00————
2024-25Galatasaray000——0—
2023-24Leicester221212—16,8
2023-24Galatasaray700——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Turkey

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
8 A. GülerArda Güler
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Turkey3103—07,7
2026-27Türkiye3103—07,7
2026-27Real Madrid2001—06,5
2025-26Real Madrid1001—06,5
2024-25Real Madrid283415—17,2
2024-25Corum000——0—
2023-24Fenerbahce000——0—
2023-24Real Madrid000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,3379 %
21 B. YılmazBarış Alper Yılmaz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Galatasaray8109—16,9
2026-27Turkey3114—06,8
2026-27Türkiye3114—06,8
2025-26Hatayspor180022—46,4
2025-26Galatasaray1001—06,7
2024-25Hatayspor331030—106,6
2024-25Galatasaray3212365—97,2
2024-25For Sittard—00————
2023-24Hatayspor310015—46,9
2023-24Eyupspor1100——3—
2023-24Galatasaray640——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %110,5057 %

Italy

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 F. EspositoFrancesco Pio Esposito
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter7215—17,1
2026-27Italy4216—06,9
2025-26Inter000——0—
2024-25Spezia3919 (1 z karnych)348—97,3
2023-24Spezia383035—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

25 %210,7679 %
6 A. BastoniAlessandro Bastoni
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6005—17,0
2026-27Italy3206—17,8
2025-26Inter1011—06,3
2024-25Inter331544—57,2
2023-24Inter281328—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

21 %200,6779 %
16 D. FrattesiDavide Frattesi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Italy410——06,9
2026-27Lazio1001—06,3
2025-26Inter100——06,7
2024-25Inter285111—16,8
2023-24Inter326312—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %100,4657 %
5 R. CalafioriRiccardo Calafiori
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Italy310——07,1
2026-27Arsenal1101—17,7
2025-26Arsenal100——07,3
2024-25Arsenal222116—46,9
2024-25Bologna0016—07,1
2023-24Bologna302535—47,2
2023-24FC Basel 18933004—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %100,4257 %
2 Michael KayodeMichael Olabode Kayode
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273102—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %100,4257 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Turkey — 4-3-3

Trener : V. Montella od 01/09/2023 · odczyt z 01/10/2026

Uğurcan Çakır Galatasaray · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Turkey · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Türkiye · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Trabzonspor · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Galatasaray · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Trabzonspor · 2024-25: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 Galatasaray · 2024-25: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 Galatasaray · 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Trabzonspor · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 23 U. ÇakırAbdülkerim Bardakcı Galatasaray · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Türkiye · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Turkey · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Galatasaray · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Galatasaray · 2024-25: mecze 32, gole 3, asysty 2, faule 26, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Galatasaray · 2023-24: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 A. BardakcıMerih Demiral Türkiye · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Turkey · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Atalanta · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 M. DemiralMehmet Zeki Çelik Türkiye · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Turkey · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Juventus · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,9 Roma · 2025-26: mecze 32, gole 0, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 6,7 Roma · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 2, faule 31, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Roma · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2 Z. ÇelikFerdi Erenay Kadıoğlu Turkey · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Türkiye · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Brighton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Brighton · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Fenerbahce · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brighton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fenerbahce · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 F. KadıoğluArda Güler Turkey · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Türkiye · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Real Madrid · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Real Madrid · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Real Madrid · 2024-25: mecze 28, gole 3, asysty 4, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Corum · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fenerbahce · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Real Madrid · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 A. GülerBarış Alper Yılmaz Galatasaray · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Turkey · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Türkiye · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Hatayspor · 2025-26: mecze 18, gole 0, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,4 Galatasaray · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Hatayspor · 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,6 Galatasaray · 2024-25: mecze 32, gole 12, asysty 3, faule 65, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,2 For Sittard · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hatayspor · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Eyupspor · 2023-24: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 Galatasaray · 2023-24: mecze 6, gole 4, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 B. YılmazOrkun Kökçü Besiktas · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 2, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Türkiye · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Turkey · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Besiktas · 2025-26: mecze 30, gole 8, asysty 8, faule 23, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 2, ocena 7,6 Benfica · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Benfica · 2024-25: mecze 33, gole 7, asysty 7, faule 34, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,5 Benfica · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Feyenoord · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 O. KökçüKenan Yıldız Türkiye · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Turkey · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Juventus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Juventus · 2025-26: mecze 4, gole 3, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Juventus · 2024-25: mecze 36, gole 7, asysty 4, faule 25, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 7,3 11 K. YıldızMuhammed Kerem Aktürkoğlu Fenerbahce · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 3, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Türkiye · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Turkey · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Fenerbahce · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Benfica · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Benfica · 2024-25: mecze 30, gole 11, asysty 9, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 Galatasaray · 2024-25: mecze 3, gole 2, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Galatasaray · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 K. AktürkoğluYunus Akgün Galatasaray · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Turkey · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Türkiye · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Galatasaray · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leicester · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Galatasaray · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leicester · 2023-24: mecze 22, gole 1, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Galatasaray · 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 Y. Akgün
Uğurcan Çakır
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Galatasaray700——07,2
2026-27Turkey300——06,6
2026-27Türkiye300——06,6
2025-26Trabzonspor400——07,7
2025-26Galatasaray100——05,9
2024-25Trabzonspor32001—37,3
2024-25Galatasaray32001—37,3
2023-24Galatasaray3400——47,0
2023-24Trabzonspor400——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Abdülkerim Bardakcı
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Galatasaray8207—17,0
2026-27Türkiye3001—07,1
2026-27Turkey3001—07,1
2025-26Galatasaray100——0—
2024-25Galatasaray323226—47,2
2023-24Galatasaray600——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Merih Demiral
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Türkiye2002—06,6
2026-27Turkey2002—06,6
2023-24Atalanta000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mehmet Zeki Çelik
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Türkiye2001—07,0
2026-27Turkey2001—07,0
2026-27Juventus1101—03,9
2025-26Roma320126—7 16,7
2024-25Roma340231—56,9
2023-24Roma170014—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ferdi Erenay Kadıoğlu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Turkey200——06,6
2026-27Türkiye200——06,6
2026-27Brighton1000—06,2
2025-26Brighton3003—16,4
2024-25Fenerbahce000——0—
2024-25Brighton000——0—
2023-24Fenerbahce100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Arda Güler
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Turkey3103—07,7
2026-27Türkiye3103—07,7
2026-27Real Madrid2001—06,5
2025-26Real Madrid1001—06,5
2024-25Real Madrid283415—17,2
2024-25Corum000——0—
2023-24Fenerbahce000——0—
2023-24Real Madrid000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Barış Alper Yılmaz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Galatasaray8109—16,9
2026-27Turkey3114—06,8
2026-27Türkiye3114—06,8
2025-26Hatayspor180022—46,4
2025-26Galatasaray1001—06,7
2024-25Hatayspor331030—106,6
2024-25Galatasaray3212365—97,2
2024-25For Sittard—00————
2023-24Hatayspor310015—46,9
2023-24Eyupspor1100——3—
2023-24Galatasaray640——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Orkun Kökçü
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Besiktas7020—07,3
2026-27Türkiye3012—06,3
2026-27Turkey3012—06,3
2025-26Besiktas308 (2 z karnych)823—5 27,6
2025-26Benfica4024—27,2
2024-25Benfica337 (2 z karnych)734—87,5
2023-24Benfica100——0—
2023-24Feyenoord000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kenan Yıldız
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Türkiye3002—07,1
2026-27Turkey3002—07,1
2026-27Juventus100——07,3
2025-26Juventus4312—07,8
2024-25Juventus367425—2 17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Muhammed Kerem Aktürkoğlu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce7134—17,0
2026-27Türkiye200——06,2
2026-27Turkey200——06,2
2025-26Fenerbahce4001—06,5
2025-26Benfica100——06,7
2024-25Benfica3011919—37,3
2024-25Galatasaray322——07,7
2023-24Galatasaray500——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yunus Akgün
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Galatasaray8103—17,4
2026-27Turkey2002—16,3
2026-27Türkiye2002—16,3
2025-26Galatasaray210——0—
2024-25Leicester—00————
2024-25Galatasaray000——0—
2023-24Leicester221212—16,8
2023-24Galatasaray700——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Italy — 4-3-3

Trener : Paolo Nicolato · odczyt z 25/10/2026

Gianluigi Donnarumma Italy · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Paris SG · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Paris SG · 2024-25: mecze 24, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Paris SG · 2023-24: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 7,3 1 G. DonnarummaAlessandro Bastoni Inter · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Italy · 2026-27: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,8 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Inter · 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 5, faule 44, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Inter · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,3 6 A. BastoniGiovanni Di Lorenzo 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 22 G. Di LorenzoGianluca Mancini Roma · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Italy · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Roma · 2025-26: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,3 Roma · 2024-25: mecze 37, gole 2, asysty 0, faule 49, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 Roma · 2023-24: mecze 36, gole 4, asysty 1, faule 49, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 23 G. ManciniMichael Olabode Kayode 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2 M. KayodeNicolò Barella Inter · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Italy · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Inter · 2024-25: mecze 34, gole 3, asysty 6, faule 25, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Inter · 2023-24: mecze 37, gole 2, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 18 N. BarellaIssa Doumbia 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 15 I. DoumbiaAlessandro Romano 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 4 A. RomanoDaniel Maldini Italy · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Cagliari · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Lazio · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Atalanta · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Monza · 2024-25: mecze 20, gole 3, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Atalanta · 2024-25: mecze 12, gole 3, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Milan · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Monza · 2023-24: mecze 11, gole 4, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Empoli · 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Milan · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 17 D. MaldiniGianluca Scamacca 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 11 G. ScamaccaFrancesco Pio Esposito Inter · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Italy · 2026-27: mecze 4, gole 2, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Inter · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Spezia · 2024-25: mecze 39, gole 19, asysty 3, faule 48, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,3 Spezia · 2023-24: mecze 38, gole 3, asysty 0, faule 35, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 9 F. Esposito
Gianluigi Donnarumma
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Italy400——17,5
2025-26Paris SG—00————
2024-25Paris SG2400——26,9
2023-24Paris SG25002—3 17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alessandro Bastoni
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6005—17,0
2026-27Italy3206—17,8
2025-26Inter1011—06,3
2024-25Inter331544—57,2
2023-24Inter281328—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giovanni Di Lorenzo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273002—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gianluca Mancini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma6027—07,1
2026-27Italy2002—17,1
2025-26Roma91020—3 16,3
2024-25Roma372049—87,0
2023-24Roma364149—96,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Michael Olabode Kayode
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273102—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nicolò Barella
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6124—17,3
2026-27Italy3011—07,2
2025-26Inter1002—06,9
2024-25Inter343625—47,2
2023-24Inter372328—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Issa Doumbia
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274001—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alessandro Romano
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271011—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daniel Maldini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Italy3003—16,6
2026-27Cagliari2002—16,6
2025-26Lazio201——06,6
2025-26Atalanta100——06,3
2024-25Monza20303—56,8
2024-25Atalanta12303—06,8
2024-25Milan—00————
2023-24Monza11408—06,6
2023-24Empoli7008—16,6
2023-24Milan—008——6,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gianluca Scamacca
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273101—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francesco Pio Esposito
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter7215—17,1
2026-27Italy4216—06,9
2025-26Inter000——0—
2024-25Spezia3919 (1 z karnych)348—97,3
2023-24Spezia383035—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (05/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Turkey
0remis(y)
2zwycięstwa Italy
4,5gole na mecz

bezpośrednie mecze: 2 · gole: Turkey 2, Italy 7 · obie drużyny strzelają w 100 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 100 % · żółte: 3,5, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 2) · sędziowie: Szymon Marciniak, Michael Oliver

Strzelcy w tych meczach : A. Simsir Türkiye, 1 · Alessandro Bastoni Italy, 1 · Baris Alper Yilmaz Türkiye, 1 · Davide Frattesi Italy, 1 · F. Esposito Italy, 1 · G. Scamacca Italy, 1

DataMeczWynikZwycięzca
05/10/2026Italy – Türkiye Ligue des nations ♂3 – 1Italy
28/09/2026Türkiye – Italy Ligue des nations ♂1 – 4Italy

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Turkey – Italy →

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Po meczu

Przed meczem

Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13