AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue 1 ♂ · niedz. 08 lis 2026 · 17:15

Le Havre – Lorient

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

34 %1 — Le Havre
29 %Remis
37 %2 — Lorient

Oczekiwany wynik 0 – 1 (12 %) · oczekiwane gole 1,08 – 1,23

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: bez remisu · pewność niska
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Lorient wygrałaby około 4, a pozostałych 6 nie.

Dwie opinie 1 · N · 2

Co to jest?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

Rynek (bukmacherzy)34 · 29 · 37
Nasz model (liga i Elo)31 · 29 · 41

✓ Obie opinie są zgodne: prognoza broni się dwiema różnymi metodami.

Źródło: cotes du marché · obliczono 06/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Le Havre DDDDD od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Toulouse Ligue 1 ♂2 – 3D
10/10/2026wyj.Lille Ligue 1 ♂0 – 1D
18/10/2026dom.Auxerre Ligue 1 ♂1 – 3D
25/10/2026wyj.Marseille Ligue 1 ♂3 – 4D
30/10/2026dom.Paris SG Ligue 1 ♂1 – 5D

Lorient DVVND od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Le Mans Ligue 1 ♂1 – 2D
10/10/2026dom.Paris FC Ligue 1 ♂1 – 0V
18/10/2026dom.Monaco Ligue 1 ♂1 – 0V
25/10/2026wyj.Angers Ligue 1 ♂0 – 0N
02/11/2026dom.Brest Ligue 1 ♂0 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Le Havre mecze bez zwycięstwa: 10 u siebie mecze bez zwycięstwa: 9 porażki z rzędu: 5 mecze bez zwycięstwa: 4 na wyjeździe porażki z rzędu: 3 na wyjeździe
po porażce 1-5 z Paris SG · 0 Z, 0 R, 5 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 16 stracone)

Lorient mecze bez gola: 2
po porażce 0-2 z Brest · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 4 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Le Havre

Atak · gole na mecz: 0,70 (0,50 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 13,1 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 43% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 61-75. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,50 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 11, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 14,4 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,70 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · G. Gallon rotacja · obrony: 6, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,75 · ocena 6,3

Trener · D. Digard od 01/07/2024 · prowadzone kluby: 4 od 2021
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (także 4-3-3 ×3)

Forma (API-Football): LDLDLLL

Lorient

Atak · gole na mecz: 1,00 (1,30 u siebie, 0,70 na wyjeździe) · 10,2 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,90 (1,00 u siebie, 0,70 na wyjeździe) · 57% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 8, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 9,3 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 1,40 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Y. Mvogo · obrony: 21, 78% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,86 · ocena 7,1

Trener · A. Dujeux od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 3 od 2014
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Forma (API-Football): DLWDLWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Le Havre

  • Kontuzja A. Toure · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja F. Mambimbi · Ścięgno Achillesa nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja L. Mpasi-Nzau · Ścięgno Achillesa nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja S. Zagadou · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Seko (Czerwona kartka), E. Jelert (Udo), T. Pembele (Uraz mięśniowy)

Lorient

  • Kontuzja N. Mbamba · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: B. Fadiga (Inactive)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,2 dla Le Havre, 10,3 dla Lorient · Oczekiwane żółte kartki: 3,1 · Oczekiwane spalone: 3,9

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: M. SamattaMbwana Ally Samatta

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Havre7205—06,9
2025-26Le Havre272135—46,5
2024-25PAOK7009—16,5
2023-24PAOK242425—26,9
2023-24Fenerbahce0007—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), J. MajaJoshua Erowoli Orisunmihare Oluwaseun
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Havre7107—06,5
2025-26West Brom100——05,0
2024-25West Brom2612213—27,1
2023-24West Brom1210——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), S. NakamuraSota Nakamura
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277013—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), J. MakengoJean-Victor Makengo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient7108—17,2
2026-27Freiburg110——07,6
2025-26Freiburg90110—26,5
2025-26Lorient4001—06,8
2024-25Freiburg31005—16,5
2024-25Lorient18113—16,8
2023-24Freiburg200014—16,7
2023-24Lorient11007—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Le Havre

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
25 M. SamattaMbwana Ally Samatta
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Havre7205—06,9
2025-26Le Havre272135—46,5
2024-25PAOK7009—16,5
2023-24PAOK242425—26,9
2023-24Fenerbahce0007—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

20 %200,3081 %
9 J. MajaJoshua Erowoli Orisunmihare Oluwaseun
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Havre7107—06,5
2025-26West Brom100——05,0
2024-25West Brom2612213—27,1
2023-24West Brom1210——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,2362 %
38 R. FofanaRayan Fofana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Havre52 (1 z karnych)03—06,6
2026-27Lens100——07,0
2025-26Lens3001—06,7
2024-25Lens3001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %201,0424 %
26 S. EbonogSimon Ebonog
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Havre70014—06,8
2025-26Le Havre100——06,2
2024-25Nancy1410——1—
2024-25Le Havre000——0—
2023-24Le Havre400——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0081 %
7 A. RichardsonMichael Amir Junior Richardson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Havre70015—16,7
2025-26Fiorentina343448—6 16,7
2025-26FC Copenhagen4007—26,4
2024-25Fiorentina361131—66,7
2024-25Reims000——0—
2023-24Reims283130—46,8
2023-24Le Havre000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0081 %

Lorient

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
17 J. MakengoJean-Victor Makengo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient7108—17,2
2026-27Freiburg110——07,6
2025-26Freiburg90110—26,5
2025-26Lorient4001—06,8
2024-25Freiburg31005—16,5
2024-25Lorient18113—16,8
2023-24Freiburg200014—16,7
2023-24Lorient11007—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

13 %100,1581 %
8 N. CadiouNoah Cadiou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient71 (1 z karnych)06—16,9
2025-26Lorient3102—07,5
2024-25Rodez305425—37,2
2024-25Lorient295425—37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %100,1481 %
33 G. BernardeauGabin Bernardeau
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient7103—06,8
2025-26Nice3002—06,4
2024-25Le Mans200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %100,2172 %
42 M. KoneM. Kone
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient7107—06,6
2025-26Lorient2102—06,5
2025-26FC Nordsjaelland000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,2753 %
18 I. BaldéIbrahima Baldé
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient5104—06,6
2026-27Rodez4505—17,9
2025-26Rodez2912 (2 z karnych)042—46,8
2024-25Rodez316222—46,8
2024-25Lens—00————
2023-24Lens000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,3643 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Le Havre — 4-3-3

Trener : D. Digard od 01/07/2024 · odczyt z 23/10/2026

Gauthier Gallon Le Havre · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Dender · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Rennes · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rennes · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Rennes · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 93 G. GallonAhmed Touba Le Havre · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Panathinaikos · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Panathinaikos · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mechelen · 2024-25: mecze 23, gole 2, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,0 Lecce · 2023-24: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 5 A. ToubaD. Ouziad 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 20 D. OuziadJunior Mwanga Le Havre · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,4 Strasbourg · 2025-26: mecze 35, gole 0, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,9 Nantes · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Le Havre · 2024-25: mecze 11, gole 1, asysty 2, faule 19, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,8 Strasbourg · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 2, faule 19, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Strasbourg · 2023-24: mecze 22, gole 1, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Bordeaux · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 J. MwangaMouhamed Lamine Ndiaye Motor Lublin · 2026-27: mecze 11, gole 2, asysty 3, faule 20, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Pogon Szczecin · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Levadiakos · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 3,1 Le Havre · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Clermont · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Motor Lublin · 2025-26: mecze 24, gole 8, asysty 2, faule 34, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Pogon Szczecin · 2025-26: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Clermont · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Alverca · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Clermont · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 7,0 Motor Lublin · 2024-25: mecze 28, gole 3, asysty 0, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Cremonese · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Estoril · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Motor Lublin · 2023-24: mecze 9, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Clermont · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Pau FC · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Estoril · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cremonese · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 97 M. NdiayeMichael Amir Junior Richardson Le Havre · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Fiorentina · 2025-26: mecze 34, gole 3, asysty 4, faule 48, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,7 FC Copenhagen · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 Fiorentina · 2024-25: mecze 36, gole 1, asysty 1, faule 31, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Reims · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Reims · 2023-24: mecze 28, gole 3, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Le Havre · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 A. RichardsonSimon Ebonog Le Havre · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Le Havre · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Nancy · 2024-25: mecze 14, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Le Havre · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Le Havre · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 26 S. EbonogRassoul Ndiaye 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,3 14 R. NdiayeMbwana Ally Samatta Le Havre · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Le Havre · 2025-26: mecze 27, gole 2, asysty 1, faule 35, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,5 PAOK · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 PAOK · 2023-24: mecze 24, gole 2, asysty 4, faule 25, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Fenerbahce · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 25 M. SamattaJoshua Erowoli Orisunmihare Oluwaseun Le Havre · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 West Brom · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,0 West Brom · 2024-25: mecze 26, gole 12, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 West Brom · 2023-24: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 9 J. MajaSota Nakamura 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 30 S. Nakamura
Gauthier Gallon
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Havre5000—06,3
2025-26Dender1500——17,1
2025-26Rennes—00————
2024-25Rennes1700——06,7
2023-24Rennes000——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ahmed Touba
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Havre6005—16,9
2026-27Panathinaikos3001—06,7
2025-26Panathinaikos100——0—
2024-25Mechelen232017—77,0
2023-24Lecce6006—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

D. Ouziad
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276006—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Junior Mwanga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Havre6002—0 16,4
2025-26Strasbourg350127—1 16,9
2025-26Nantes2002—06,8
2024-25Le Havre111219—1 16,8
2024-25Strasbourg80219—06,8
2023-24Strasbourg221122—36,8
2023-24Bordeaux000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mbaye Jacques Ndiaye
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Motor Lublin112320—27,0
2026-27Pogon Szczecin100——06,6
2026-27Levadiakos1001—13,1
2026-27Le Havre100——0—
2026-27Clermont000——0—
2025-26Motor Lublin248234—76,9
2025-26Pogon Szczecin13108—26,7
2025-26Clermont100——07,7
2025-26Alverca—00————
2024-25Clermont34004—2 17,0
2024-25Motor Lublin283028—46,9
2024-25Cremonese—00————
2024-25Estoril000——0—
2023-24Motor Lublin920——1—
2023-24Clermont400——07,8
2023-24Pau FC—00————
2023-24Estoril000——0—
2023-24Cremonese000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Michael Amir Junior Richardson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Havre70015—16,7
2025-26Fiorentina343448—6 16,7
2025-26FC Copenhagen4007—26,4
2024-25Fiorentina361131—66,7
2024-25Reims000——0—
2023-24Reims283130—46,8
2023-24Le Havre000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Simon Ebonog
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Havre70014—06,8
2025-26Le Havre100——06,2
2024-25Nancy1410——1—
2024-25Le Havre000——0—
2023-24Le Havre400——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rassoul Ndiaye
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276008—16,8
2025-261001—06,2
2024-25331012—26,7
2023-24190011—3 16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mbwana Ally Samatta
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Havre7205—06,9
2025-26Le Havre272135—46,5
2024-25PAOK7009—16,5
2023-24PAOK242425—26,9
2023-24Fenerbahce0007—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joshua Erowoli Orisunmihare Oluwaseun
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Havre7107—06,5
2025-26West Brom100——05,0
2024-25West Brom2612213—27,1
2023-24West Brom1210——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sota Nakamura
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277013—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (18/10/2026) zachowanych.

Lorient — 3-4-2-1

Trener : A. Dujeux od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Yvon Landry Mvogo Nganoma Lorient · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Switzerland · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lorient · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lorient · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Lorient · 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 38 Y. MvogoMontassar Omar Talbi 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,9 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,1 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 M. TalbiNathaniel Adjei 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2023-24: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 32 N. AdjeiSouleymane Isaak Touré Lorient · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Lorient · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Udinese · 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 2, ocena 6,5 Lorient · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lorient · 2023-24: mecze 24, gole 1, asysty 1, faule 36, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 Marseille · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 36, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 95 S. TouréKan Guy Arsène Kouassi Cercle Brugge · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Lorient · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Cercle Brugge · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Lorient · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Ajaccio · 2024-25: mecze 24, gole 0, asysty 2, faule 25, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,9 Amiens · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Ajaccio · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 43 K. KouassiNoah Cadiou Lorient · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Lorient · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Rodez · 2024-25: mecze 30, gole 5, asysty 4, faule 25, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Lorient · 2024-25: mecze 29, gole 5, asysty 4, faule 25, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 8 N. CadiouDembo Sylla Lorient · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Red Star · 2025-26: mecze 31, gole 0, asysty 4, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Dender · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 Lorient · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rodez · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rodez · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 4, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lorient · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 20 D. SyllaArthur Ebong Avom 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2024-25: mecze 31, gole 2, asysty 4, faule 30, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 62 A. AvomThéo Le Bris Lorient · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,8 Lorient · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Guingamp · 2024-25: mecze 11, gole 2, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Lorient · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Lorient · 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 11 T. Le BrisBandiougou Fadiga Lorient · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lorient · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lorient · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Olympiakos · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 B. FadigaJean-Victor Makengo Lorient · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Freiburg · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Freiburg · 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Lorient · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Freiburg · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Lorient · 2024-25: mecze 18, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Freiburg · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Lorient · 2023-24: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 17 J. Makengo
Yvon Landry Mvogo Nganoma
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient7000—07,1
2026-27Switzerland000——0—
2025-26Lorient000——0—
2024-25Lorient3300——06,8
2023-24Lorient3400——17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Montassar Omar Talbi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277002—17,2
2025-262002—17,9
2024-25291121—4 17,1
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nathaniel Adjei
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277005—17,2
2025-263003—07,1
2024-259005—06,8
2023-24150010—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Souleymane Isaak Touré
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient2003—07,8
2025-26Lorient100——06,9
2024-25Udinese121015—2 26,5
2024-25Lorient000——0—
2023-24Lorient241136—67,0
2023-24Marseille00136—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Krys-Anthony Madou Kouassi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cercle Brugge81 (1 z karnych)04—16,7
2026-27Lorient7016—26,8
2025-26Cercle Brugge11003—16,6
2025-26Lorient2001—17,3
2024-25Ajaccio240225—4 16,9
2024-25Amiens12002—16,7
2023-24Ajaccio100——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Noah Cadiou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient71 (1 z karnych)06—16,9
2025-26Lorient3102—07,5
2024-25Rodez305425—37,2
2024-25Lorient295425—37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dembo Sylla
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient7004—07,0
2025-26Red Star310424—56,7
2024-25Dender290011—26,4
2024-25Lorient000——0—
2024-25Rodez—00————
2023-24Rodez17045—06,9
2023-24Lorient100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Arthur Ebong Avom
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277006—17,2
2025-262004—17,1
2024-25312430—17,3
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Théo Le Bris
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient5003—04,8
2025-26Lorient4011—07,0
2024-25Guingamp11205—17,1
2024-25Lorient11005—07,1
2023-24Lorient26027—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bandiougou Fadiga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient000——0—
2025-26Lorient2001—06,9
2024-25Lorient7003—06,6
2023-24Olympiakos—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jean-Victor Makengo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient7108—17,2
2026-27Freiburg110——07,6
2025-26Freiburg90110—26,5
2025-26Lorient4001—06,8
2024-25Freiburg31005—16,5
2024-25Lorient18113—16,8
2023-24Freiburg200014—16,7
2023-24Lorient11007—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (18/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Le Havre
3remis(y)
1zwycięstwa Lorient
3,2gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Le Havre 11, Lorient 8 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 6,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 2) · sędziowie: C. Turpin, Abdelatif Kherradji, J. Stinat

Strzelcy w tych meczach : I. Soumare Le Havre, 2 · A. Tosin Lorient, 1

DataMeczWynikZwycięzca
17/05/2026Lorient – Le Havre Ligue 1 ♂0 – 2Le Havre
21/09/2025Le Havre – Lorient Ligue 1 ♂1 – 1remis
28/01/2024Lorient – Le Havre Ligue 1 ♂3 – 3remis
03/09/2023Le Havre – Lorient Ligue 1 ♂3 – 0Le Havre
16/05/2009Lorient – Le Havre Ligue 1 ♂1 – 1remis
14/12/2008Le Havre – Lorient Ligue 1 ♂1 – 3Lorient

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Le Havre – Lorient →

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

France · prawa na sezon: Ligue 1+ lub beIN Sports kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Huit matchs par journée sur Ligue 1+, un sur beIN Sports (2025-2029). À vérifier.

Reszta EuropyKanał
AllemagneDAZN jedyny nadawca rozgrywek
AutricheDAZN jedyny nadawca rozgrywek
BelgiqueDAZN jedyny nadawca rozgrywek
Canada (Québec)beIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
DanemarkViaplay jedyny nadawca rozgrywek
EspagneDAZN jedyny nadawca rozgrywek
États-Unis (New York)beIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
GrèceOpen TV jedyny nadawca rozgrywek
IrlandeLigue 1+ jedyny nadawca rozgrywek
ItalieLigue 1+ jedyny nadawca rozgrywek
LuxembourgDAZN jedyny nadawca rozgrywek
MarocbeIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
Pays-BasViaplay jedyny nadawca rozgrywek
PologneEleven Sports jedyny nadawca rozgrywek
PortugalSport TV jedyny nadawca rozgrywek
Royaume-UniLigue 1+ lub Amazon Prime Video prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport prawa na sezon
SuisseDAZN lub Sky Switzerland prawa na sezon
TunisiebeIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
TurquiebeIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13