AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue 1 ♂ · niedz. 08 lis 2026 · 16:15

Le Mans – Monaco

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

23 %1 — Le Mans
23 %Remis
54 %2 — Monaco

Oczekiwany wynik 1 – 2 (10 %) · oczekiwane gole 1,30 – 1,89

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gości · pewność dobra
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Monaco wygrałaby około 5, a pozostałych 5 nie.

Dwie opinie 1 · N · 2

Co to jest?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

Rynek (bukmacherzy)23 · 23 · 54
Nasz model (liga i Elo)23 · 24 · 54

✓ Obie opinie są zgodne: prognoza broni się dwiema różnymi metodami.

Źródło: cotes du marché · obliczono 06/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Le Mans VDDND od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Lorient Ligue 1 ♂2 – 1V
10/10/2026wyj.Paris SG Ligue 1 ♂1 – 3D
16/10/2026dom.Toulouse Ligue 1 ♂0 – 3D
25/10/2026wyj.Auxerre Ligue 1 ♂1 – 1N
31/10/2026wyj.Troyes Ligue 1 ♂0 – 2D

Monaco VNDND od najstarszego do najnowszego

18/09/2026dom.Lens Ligue 1 ♂2 – 1V
10/10/2026dom.Toulouse Ligue 1 ♂2 – 2N
18/10/2026wyj.Lorient Ligue 1 ♂0 – 1D
25/10/2026dom.Lille Ligue 1 ♂1 – 1N
01/11/2026wyj.Paris FC Ligue 1 ♂1 – 3D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Le Mans mecze bez zwycięstwa: 8 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 4
po porażce 0-2 z Troyes · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 10 stracone)

Monaco mecze bez zwycięstwa: 4 mecze bez porażki: 4 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po porażce 1-3 z Paris FC · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 8 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Le Mans

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,50 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 10,6 strzałów na mecz, 39% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,10 (2,00 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 16, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 14,9 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,40 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 7)

Bramkarz · N. Kocik · obrony: 17, 77% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,02 · ocena 6,9

Trener · P. Videira od 01/07/2024 · prowadzone kluby: 2 od 2018
System: 3-1-4-2, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 3-5-2 ×1)

Forma (API-Football): DLDDWLL

Monaco

Atak · gole na mecz: 1,40 (2,00 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 12,6 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,90 (1,00 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 15, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,8 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · L. Hrádecký rotacja · obrony: 12, 75% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 7,2

Trener · Filipe Luís od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 3 od 2024
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football): WWWDWDL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Le Mans

  • Kontuzja A. Bourabaa · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: E. Colas (Kontuzja), H. Voyer (Udo), M. Rossignol (Kontuzja), E. Quarshie (Decyzja trenera), T. Eyoum (Decyzja trenera)

Monaco

  • Kontuzja E. Dier · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja S. Idumbo · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Podane przez jedno medium, do potwierdzenia: Ansu Fati (Niedostępność, L'Équipe)

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: P. Brunner (Zawieszony)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia : Bastien Dechepy mecze w tym sezonie: 6

Asystenci: Julien Haulbert, Brice Parinet Le Tellier · Sędzia techniczny: Soulaimane Chamel · VAR: Nicolas Rainville (asystent VAR: Thierry Bouille) · oficjalna nominacja (ligue1.com)

23,0 odgwizdanych fauli na mecz · spalone: 5,3 · 2,80 żółtych i 0,20 czerwonych kartek na mecz · podyktowane karne: 1 (statystyki z meczów: 4)

Le Mans: 14,9 faulu/i na mecz · Monaco: 11,8.

Ten sędzia pozwala grać (23,0 odgwizdanych fauli na mecz wobec 26,7 popełnianych zwykle łącznie przez obie drużyny).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,8 dla Le Mans, 11,3 dla Monaco · Oczekiwane żółte kartki: 2,8 · Oczekiwane spalone: 4,7

Sędzia: −3 % odgwizdanych fauli i −13 % kartek względem średniej rozgrywek (mecze w tym sezonie: 6).

Napastnicy najczęściej na spalonym: D. GuèyeDame Guèye

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277109—16,5
2025-262001—06,6
2024-2530114——4—
2023-242791——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,8 na mecz), L. MafoutaLouis Didace Mafouta
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Mans74 (1 z karnych)18—17,0
2025-26Guingamp100——06,3
2024-25Amiens329 (5 z karnych)431—5 16,9
2024-25Guingamp329 (5 z karnych)431—5 16,9
2023-24Amiens3415 (3 z karnych)126—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,8 na mecz), Paris Josua BrunnerParis Josua Brunner
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco3312—07,6
2025-26Monaco000——0—
2024-25Cercle Brugge183 (1 z karnych)010—16,8
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Dortmund000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Le Mans

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
14 L. MafoutaLouis Didace Mafouta
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Mans74 (1 z karnych)18—17,0
2025-26Guingamp100——06,3
2024-25Amiens329 (5 z karnych)431—5 16,9
2024-25Guingamp329 (5 z karnych)431—5 16,9
2023-24Amiens3415 (3 z karnych)126—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

31 %410,6281 %
25 D. GuèyeDame Guèye
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277109—16,5
2025-262001—06,6
2024-2530114——4—
2023-242791——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %100,2262 %
22 L. CalodatLucas Calodat
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Mans7122—07,1
2025-26Le Mans200——07,0
2024-25Le Mans1100——0—
2023-24St Etienne—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %120,2353 %
13 H. DialloMouhamadou Habibou Diallo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Mans5105—16,8
2026-27Metz2002—05,9
2025-26Metz254127—06,7
2023-24Strasbourg000——0—
2023-24Farense000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,4834 %

Monaco

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
29 Paris Josua BrunnerParis Josua Brunner
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco3312—07,6
2025-26Monaco000——0—
2024-25Cercle Brugge183 (1 z karnych)010—16,8
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Dortmund000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

16 %311,0043 %
8 L. CamaraLamine Camara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco3103—07,2
2025-26Monaco1002—07,3
2024-25Monaco292745—10 17,3
2024-25Metz—00————
2023-24Metz311546—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,3843 %
14 M. BierethMika Miles Biereth
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco220——07,1
2025-26Monaco100——06,3
2024-25Monaco1713 (1 z karnych)219—07,4
2024-25Sturm Graz6201—06,5
2024-25Arsenal—00————
2023-24Sturm Graz155219—26,8
2023-24Motherwell146 (1 z karnych)511—27,2
2023-24Waalwijk000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %201,5524 %
10 A. GolovinAleksandr Golovin
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272103—06,8
2025-26100——06,2
2024-25213025—17,1
2023-24256625—9 17,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %101,0524 %
31 Ansu FatiAnssumane Fati Vieira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco1101—08,2
2025-26Monaco2511 (3 z karnych)09—16,8
2024-25Barcelona22002—16,9
2024-25Brighton—00————
2023-24Brighton24206—26,7
2023-24Barcelona300——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %101,1724 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Le Mans — 3-1-4-2

Trener : P. Videira od 01/07/2024 · odczyt z 23/10/2026

Nicolas Kocik 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 98 N. KocikHarold Voyer 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2023-24: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1 5 H. VoyerSamuel Rodrigue Wouahi Yohou 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,5 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1 17 S. YohouDjibril Sidibé Le Mans · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,6 Toulouse · 2025-26: mecze 14, gole 0, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Toulouse · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 3, faule 20, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 AEK · 2023-24: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 7,0 19 D. SidibéLucas Bretelle Le Mans · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Le Mans · 2025-26: mecze 0, gole 2, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 RAAL La Louviere · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 29 L. BretelleJean Vercruysse Le Mans · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Le Mans · 2025-26: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Boulogne · 2024-25: mecze 32, gole 6, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Le Mans · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Boulogne · 2023-24: mecze 26, gole 8, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 10 J. VercruysseYasser Larouci Le Mans · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Kifisia · 2025-26: mecze 25, gole 3, asysty 3, faule 22, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 Watford · 2024-25: mecze 39, gole 0, asysty 3, faule 27, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Troyes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 76 Y. LarouciLucas Buadés Le Mans · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,8 Le Mans · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Valenciennes · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Valenciennes · 2024-25: mecze 27, gole 5, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 Le Mans · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Rodez · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rodez · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 6, faule 19, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 18 L. BuadésDaouda Traoré Le Mans · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,4 Bari · 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Valenciennes · 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 Nice · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nice · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 23 D. TraoréLouis Didace Mafouta Le Mans · 2026-27: mecze 7, gole 4, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Guingamp · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Amiens · 2024-25: mecze 32, gole 9, asysty 4, faule 31, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,9 Guingamp · 2024-25: mecze 32, gole 9, asysty 4, faule 31, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,9 Amiens · 2023-24: mecze 34, gole 15, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 14 L. MafoutaDame Guèye 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2024-25: mecze 30, gole 11, asysty 4, faule —, spalone —, żółte kartki 4 2023-24: mecze 27, gole 9, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 2 25 D. Guèye
Nicolas Kocik
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275000—06,9
2025-26000——0—
2024-252800——2—
2023-242800——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Harold Voyer
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276005—16,6
2025-261001—16,3
2024-256005—07,1
2023-242200——3 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samuel Rodrigue Wouahi Yohou
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275007—16,3
2025-262001—0 16,5
2024-256008—26,7
2023-242810——8 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Djibril Sidibé
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Mans4005—2 16,6
2025-26Toulouse14019—17,1
2024-25Toulouse280320—16,9
2023-24AEK171017—0 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas Bretelle
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Mans6019—06,6
2025-26Le Mans02124—17,0
2025-26RAAL La Louviere001——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jean Vercruysse
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Mans6019—16,5
2025-26Le Mans91013—16,9
2024-25Boulogne3260——2—
2024-25Le Mans60010—16,7
2023-24Boulogne2680——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yasser Larouci
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Mans5001—06,4
2025-26Kifisia253322—86,9
2024-25Watford390327—36,8
2024-25Troyes—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas Buadés
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Mans3003—04,8
2025-26Le Mans3015—26,9
2025-26Valenciennes2001—06,7
2024-25Valenciennes2750——3—
2024-25Le Mans2001—06,7
2024-25Rodez—00————
2023-24Rodez292619—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daouda Traoré
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Mans2003—04,4
2025-26Bari9008—16,5
2024-25Valenciennes2500——3—
2024-25Nice000——0—
2023-24Nice100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Louis Didace Mafouta
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Mans74 (1 z karnych)18—17,0
2025-26Guingamp100——06,3
2024-25Amiens329 (5 z karnych)431—5 16,9
2024-25Guingamp329 (5 z karnych)431—5 16,9
2023-24Amiens3415 (3 z karnych)126—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dame Guèye
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277109—16,5
2025-262001—06,6
2024-2530114——4—
2023-242791——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (16/10/2026) zachowanych.

Monaco — 4-2-3-1

Trener : Filipe Luís od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Lukáš Hrádecký Monaco · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Finland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Monaco · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Leverkusen · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Monaco · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Leverkusen · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Leverkusen · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 1 L. HrádeckýSadibou Sané Monaco · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Metz · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Metz · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Metz · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 72 S. SanéVanderson de Oliveira Campos 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 7,1 2023-24: mecze 20, gole 3, asysty 1, faule 45, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 2 VandersonJordan Teze Monaco · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Monaco · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Monaco · 2024-25: mecze 19, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,8 PSV Eindhoven · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 PSV Eindhoven · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 4 J. TezeChristian Mawissa Elebi Monaco · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Monaco · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,0 Monaco · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Toulouse · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Toulouse · 2023-24: mecze 17, gole 2, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 13 C. Mawissa ElebiLamine Camara Monaco · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Monaco · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Monaco · 2024-25: mecze 29, gole 2, asysty 7, faule 45, spalone —, żółte kartki 10, czerwone: 1, ocena 7,3 Metz · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Metz · 2023-24: mecze 31, gole 1, asysty 5, faule 46, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 8 L. CamaraAleksandr Golovin 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 2024-25: mecze 21, gole 3, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2023-24: mecze 25, gole 6, asysty 6, faule 25, spalone —, żółte kartki 9, czerwone: 1, ocena 7,6 10 A. GolovinEdan Diop Monaco · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Cercle Brugge · 2025-26: mecze 33, gole 7, asysty 3, faule 30, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,0 Monaco · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Monaco · 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 37 E. DiopMamadou Coulibaly Monaco · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 9,2 Monaco · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Sudtirol · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Catanzaro · 2024-25: mecze 27, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,5 Monaco · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Salernitana · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Sudtirol · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Palermo · 2023-24: mecze 19, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Monaco · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Salernitana · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 28 M. CoulibalyStanis Idumbo-Muzambo Monaco · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 2, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Monaco · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Sevilla · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Sevilla · 2024-25: mecze 36, gole 1, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 17 S. Idumbo-MuzamboParis Josua Brunner Monaco · 2026-27: mecze 3, gole 3, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Monaco · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cercle Brugge · 2024-25: mecze 18, gole 3, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Dortmund · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dortmund · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 29 P. Josua Brunner
Lukáš Hrádecký
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco300——07,2
2026-27Finland200——07,6
2025-26Monaco100——07,5
2025-26Leverkusen—00————
2024-25Monaco1000——17,4
2024-25Leverkusen400——17,4
2023-24Leverkusen3300——27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sadibou Sané
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco3003—06,9
2025-26Metz200——06,2
2024-25Metz280020—57,1
2023-24Metz140011—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vanderson de Oliveira Campos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272003—06,5
2025-261003—06,2
2024-25311328—6 17,1
2023-24203145—57,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jordan Teze
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco2002—06,8
2025-26Monaco100——0—
2024-25Monaco191010—2 16,8
2024-25PSV Eindhoven000——06,4
2023-24PSV Eindhoven100——06,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christian Mawissa Elebi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco2001—06,9
2025-26Monaco1002—16,0
2024-25Monaco310019—36,6
2024-25Toulouse00019—06,6
2023-24Toulouse172013—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lamine Camara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco3103—07,2
2025-26Monaco1002—07,3
2024-25Monaco292745—10 17,3
2024-25Metz—00————
2023-24Metz311546—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aleksandr Golovin
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272103—06,8
2025-26100——06,2
2024-25213025—17,1
2023-24256625—9 17,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Edan Diop
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco1002—17,3
2025-26Cercle Brugge337 (1 z karnych)330—77,0
2024-25Monaco000——0—
2023-24Monaco10007—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mamadou Coulibaly
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco111——09,2
2025-26Monaco1001—16,2
2025-26Sudtirol1001—06,2
2024-25Catanzaro27109—36,5
2024-25Monaco6001—06,7
2024-25Salernitana1009—16,5
2024-25Sudtirol1002—16,7
2023-24Palermo191111—56,7
2023-24Monaco5003—06,4
2023-24Salernitana100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stanis Idumbo-Muzambo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco3021—06,9
2025-26Monaco3003—16,2
2025-26Sevilla100——06,5
2024-25Sevilla36111—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Paris Josua Brunner
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco3312—07,6
2025-26Monaco000——0—
2024-25Cercle Brugge183 (1 z karnych)010—16,8
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Dortmund000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Le Mans
2remis(y)
3zwycięstwa Monaco
2,2gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Le Mans 4, Monaco 9 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 %

DataMeczWynikZwycięzca
27/04/2010Monaco – Le Mans Ligue 1 ♂1 – 1remis
23/12/2009Le Mans – Monaco Ligue 1 ♂1 – 1remis
26/04/2009Le Mans – Monaco Ligue 1 ♂0 – 1Monaco
23/11/2008Monaco – Le Mans Ligue 1 ♂3 – 0Monaco
26/01/2008Le Mans – Monaco Ligue 1 ♂1 – 0Le Mans
25/08/2007Monaco – Le Mans Ligue 1 ♂3 – 1Monaco

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Le Mans – Monaco →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Maroc · beIN Sports jedyny nadawca rozgrywek

Reszta EuropyKanał
France kraj rozgrywekLigue 1+ lub beIN Sports prawa na sezon
AllemagneDAZN jedyny nadawca rozgrywek
AutricheDAZN jedyny nadawca rozgrywek
BelgiqueDAZN jedyny nadawca rozgrywek
Canada (Québec)beIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
DanemarkViaplay jedyny nadawca rozgrywek
EspagneDAZN jedyny nadawca rozgrywek
États-Unis (New York)beIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
GrèceOpen TV jedyny nadawca rozgrywek
IrlandeLigue 1+ jedyny nadawca rozgrywek
ItalieLigue 1+ jedyny nadawca rozgrywek
LuxembourgDAZN jedyny nadawca rozgrywek
Pays-BasViaplay jedyny nadawca rozgrywek
PologneEleven Sports jedyny nadawca rozgrywek
PortugalSport TV jedyny nadawca rozgrywek
Royaume-UniLigue 1+ lub Amazon Prime Video prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport prawa na sezon
SuisseDAZN lub Sky Switzerland prawa na sezon
TunisiebeIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
TurquiebeIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13