AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue 1 ♂ · niedz. 22 lis 2026 · 17:15

Lorient – Rennes

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

31 %1 — Lorient
26 %Remis
43 %2 — Rennes

Oczekiwany wynik 1 – 2 (8 %) · oczekiwane gole 1,52 – 1,47

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gości · pewność średnia
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Rennes wygrałaby około 4, a pozostałych 6 nie.

Dwie opinie 1 · N · 2

Co to jest?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

Rynek (bukmacherzy)31 · 26 · 43
Nasz model (liga i Elo)36 · 27 · 37

≈ Niewielka różnica (6 pkt) przy zwycięstwo Rennes: nic niepokojącego, ale warto o tym pamiętać.

Źródło: cotes du marché · obliczono 05/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Lorient DVVND od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Le Mans Ligue 1 ♂1 – 2D
10/10/2026dom.Paris FC Ligue 1 ♂1 – 0V
18/10/2026dom.Monaco Ligue 1 ♂1 – 0V
25/10/2026wyj.Angers Ligue 1 ♂0 – 0N
02/11/2026dom.Brest Ligue 1 ♂0 – 2D

Rennes DVDVD od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Lyon Ligue 1 ♂0 – 4D
11/10/2026dom.Auxerre Ligue 1 ♂4 – 1V
18/10/2026wyj.Paris FC Ligue 1 ♂3 – 4D
25/10/2026dom.Strasbourg Ligue 1 ♂3 – 0V
30/10/2026wyj.Nice Ligue 1 ♂2 – 5D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Lorient mecze bez gola: 2
po porażce 0-2 z Brest · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 4 stracone)

Rennes mecze bez porażki: 9 u siebie mecze z rzędu z golem: 4 zwycięstwa z rzędu: 4 u siebie porażki z rzędu: 3 na wyjeździe
po porażce 2-5 z Nice · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (12 strzelone, 14 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Lorient

Atak · gole na mecz: 1,00 (1,30 u siebie, 0,70 na wyjeździe) · 10,2 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,90 (1,00 u siebie, 0,70 na wyjeździe) · 57% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 8, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 9,3 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 1,40 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Y. Mvogo · obrony: 21, 78% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,86 · ocena 7,1

Trener · A. Dujeux od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 3 od 2014
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Forma (API-Football): DLWDLWW

Rennes

Atak · gole na mecz: 2,10 (2,50 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 16,2 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 4 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,00 (1,30 u siebie, 3,00 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 16, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,4 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · B. Samba rotacja · obrony: 4, 80% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 7,2

Trener · F. Haise od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 6 od 2013
System: 4-1-4-1 · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-3-3 ×3)

Forma (API-Football): DWWWLWL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Lorient

  • Kontuzja N. Mbamba · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: B. Fadiga (Inactive)

Rennes

  • Kontuzja E. Lepaul · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,3 dla Lorient, 11,3 dla Rennes · Oczekiwane żółte kartki: 3,2 · Oczekiwane spalone: 3,7

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: J. MakengoJean-Victor Makengo

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient7108—17,2
2026-27Freiburg110——07,6
2025-26Freiburg90110—26,5
2025-26Lorient4001—06,8
2024-25Freiburg31005—16,5
2024-25Lorient18113—16,8
2023-24Freiburg200014—16,7
2023-24Lorient11007—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), B. DiaBoulaye Dia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rennes2000—06,6
2026-27Lazio100——06,3
2025-26Lazio3416 (1 z karnych)628—47,0
2024-25Lazio379323—26,9
2024-25Salernitana000——0—
2023-24Salernitana174 (1 z karnych)011—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Mousa TamariMousa Mohammad Mousa Sulaiman Al Tamari
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rennes2001—06,7
2025-26Rennes3122—07,3
2024-25Montpellier15217—36,8
2024-25Rennes11117—16,8
2023-24Montpellier275211—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,5 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Lorient

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
17 J. MakengoJean-Victor Makengo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient7108—17,2
2026-27Freiburg110——07,6
2025-26Freiburg90110—26,5
2025-26Lorient4001—06,8
2024-25Freiburg31005—16,5
2024-25Lorient18113—16,8
2023-24Freiburg200014—16,7
2023-24Lorient11007—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

16 %100,1581 %
8 N. CadiouNoah Cadiou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient71 (1 z karnych)06—16,9
2025-26Lorient3102—07,5
2024-25Rodez305425—37,2
2024-25Lorient295425—37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

13 %100,1481 %
33 G. BernardeauGabin Bernardeau
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient7103—06,8
2025-26Nice3002—06,4
2024-25Le Mans200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %100,2172 %
42 M. KoneM. Kone
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient7107—06,6
2025-26Lorient2102—06,5
2025-26FC Nordsjaelland000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %100,2753 %
18 I. BaldéIbrahima Baldé
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient5104—06,6
2026-27Rodez4505—17,9
2025-26Rodez2912 (2 z karnych)042—46,8
2024-25Rodez316222—46,8
2024-25Lens—00————
2023-24Lens000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,3643 %

Rennes

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
18 M. NagidaMahamadou Aboubakar Nagida
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272103—07,1
2025-261002—05,9
2024-2526205—16,8
2023-24300——06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,5034 %
B. CoulibalyB. Coulibaly

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

4 %00—60 %
K. DongopandjiK. Dongopandji

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

4 %00—60 %
48 A. Ait BoudlalAbdelhamid Aït Boudlal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rennes2102—17,1
2025-26Rennes1002—16,3
2024-25Amiens9017—17,0
2024-25Rennes000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,9024 %
10 L. BlasLudovic Régis Arsène Blas
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—06,5
2025-263015—16,6
2024-25296831—67,2
2023-24294 (1 z karnych)144—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0034 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Lorient — 3-4-2-1

Trener : A. Dujeux od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Yvon Landry Mvogo Nganoma Lorient · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Switzerland · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lorient · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lorient · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Lorient · 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 38 Y. MvogoMontassar Omar Talbi 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,9 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,1 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 M. TalbiNathaniel Adjei 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2023-24: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 32 N. AdjeiSouleymane Isaak Touré Lorient · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Lorient · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Udinese · 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 2, ocena 6,5 Lorient · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lorient · 2023-24: mecze 24, gole 1, asysty 1, faule 36, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 Marseille · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 36, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 95 S. TouréKan Guy Arsène Kouassi Cercle Brugge · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Lorient · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Cercle Brugge · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Lorient · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Ajaccio · 2024-25: mecze 24, gole 0, asysty 2, faule 25, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,9 Amiens · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Ajaccio · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 43 K. KouassiNoah Cadiou Lorient · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Lorient · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Rodez · 2024-25: mecze 30, gole 5, asysty 4, faule 25, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Lorient · 2024-25: mecze 29, gole 5, asysty 4, faule 25, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 8 N. CadiouDembo Sylla Lorient · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Red Star · 2025-26: mecze 31, gole 0, asysty 4, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Dender · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 Lorient · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rodez · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rodez · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 4, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lorient · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 20 D. SyllaArthur Ebong Avom 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2024-25: mecze 31, gole 2, asysty 4, faule 30, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 62 A. AvomThéo Le Bris Lorient · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,8 Lorient · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Lorient · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Guingamp · 2024-25: mecze 11, gole 2, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Lorient · 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 11 T. Le BrisBandiougou Fadiga Lorient · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lorient · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lorient · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Olympiakos · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 B. FadigaJean-Victor Makengo Lorient · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Freiburg · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Freiburg · 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Lorient · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Freiburg · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Lorient · 2024-25: mecze 18, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Freiburg · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Lorient · 2023-24: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 17 J. Makengo
Yvon Landry Mvogo Nganoma
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient7000—07,1
2026-27Switzerland000——0—
2025-26Lorient000——0—
2024-25Lorient3300——06,8
2023-24Lorient3400——17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Montassar Omar Talbi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277002—17,2
2025-262002—17,9
2024-25291121—4 17,1
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nathaniel Adjei
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277005—17,2
2025-263003—07,1
2024-259005—06,8
2023-24150010—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Souleymane Isaak Touré
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient2003—07,8
2025-26Lorient100——06,9
2024-25Udinese121015—2 26,5
2024-25Lorient000——0—
2023-24Lorient241136—67,0
2023-24Marseille00136—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Krys-Anthony Madou Kouassi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cercle Brugge81 (1 z karnych)04—16,7
2026-27Lorient7016—26,8
2025-26Cercle Brugge11003—16,6
2025-26Lorient2001—17,3
2024-25Ajaccio240225—4 16,9
2024-25Amiens12002—16,7
2023-24Ajaccio100——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Noah Cadiou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient71 (1 z karnych)06—16,9
2025-26Lorient3102—07,5
2024-25Rodez305425—37,2
2024-25Lorient295425—37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dembo Sylla
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient7004—07,0
2025-26Red Star310424—56,7
2024-25Dender290011—26,4
2024-25Lorient000——0—
2024-25Rodez—00————
2023-24Rodez17045—06,9
2023-24Lorient100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Arthur Ebong Avom
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277006—17,2
2025-262004—17,1
2024-25312430—17,3
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Théo Le Bris
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient5003—04,8
2025-26Lorient4011—07,0
2024-25Lorient11005—07,1
2024-25Guingamp11205—17,1
2023-24Lorient26027—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bandiougou Fadiga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient000——0—
2025-26Lorient2001—06,9
2024-25Lorient7003—06,6
2023-24Olympiakos—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jean-Victor Makengo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient7108—17,2
2026-27Freiburg110——07,6
2025-26Freiburg90110—26,5
2025-26Lorient4001—06,8
2024-25Freiburg31005—16,5
2024-25Lorient18113—16,8
2023-24Freiburg200014—16,7
2023-24Lorient11007—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (18/10/2026) zachowanych.

Rennes — 5-3-2

Trener : F. Haise od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Brice Lauriche Samba Rennes · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 France · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rennes · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 Rennes · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Lens · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Lens · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 30 B. SambaCharlie Richard Cresswell Rennes · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Toulouse · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 8,2 Toulouse · 2024-25: mecze 32, gole 3, asysty 1, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Leeds · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leeds · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 4 C. CresswellMahamadou Aboubakar Nagida 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 2024-25: mecze 26, gole 2, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 18 M. NagidaAbdelhamid Aït Boudlal Rennes · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Rennes · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Amiens · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Rennes · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 48 A. Ait BoudlalBryan Keith Reynolds Jr. Rennes · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Westerlo · 2025-26: mecze 39, gole 2, asysty 3, faule 37, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,8 Westerlo · 2024-25: mecze 37, gole 1, asysty 3, faule 37, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 Westerlo · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 Roma · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 B. ReynoldsAnthony Rouault Rennes · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,7 Rennes · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Stuttgart · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Stuttgart · 2024-25: mecze 18, gole 1, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Rennes · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Stuttgart · 2023-24: mecze 22, gole 0, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Toulouse · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 24 A. RouaultMahdi Camara Montpellier · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Rennes · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 PAOK · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Roma · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nantes · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 PAOK · 2025-26: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Rennes · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Laval · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Rennes · 2024-25: mecze 34, gole 5, asysty 3, faule 41, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Brest · 2024-25: mecze 34, gole 5, asysty 3, faule 41, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Laval · 2024-25: mecze 30, gole 5, asysty 1, faule 41, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 PAOK · 2024-25: mecze 19, gole 7, asysty 1, faule 33, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 7,0 Young Boys · 2024-25: mecze 18, gole 0, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 2, ocena 7,0 Monaco · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Olympiakos · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lens · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brest · 2023-24: mecze 32, gole 7, asysty 3, faule 37, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Young Boys · 2023-24: mecze 29, gole 1, asysty 1, faule 43, spalone —, żółte kartki 13, ocena 7,1 Monaco · 2023-24: mecze 20, gole 1, asysty 2, faule 25, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Olympiakos · 2023-24: mecze 17, gole 2, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Nancy · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1 PAOK · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Roma · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lens · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 45 M. CamaraValentin Rongier Rennes · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Rennes · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 Rennes · 2024-25: mecze 30, gole 3, asysty 1, faule 37, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Marseille · 2024-25: mecze 25, gole 3, asysty 1, faule 37, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Marseille · 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 21 V. RongierAdrien Thomasson Rennes · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,2 Lens · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Lens · 2024-25: mecze 33, gole 3, asysty 7, faule 51, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Lens · 2023-24: mecze 29, gole 1, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,7 Strasbourg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 28 A. ThomassonMousa Mohammad Mousa Sulaiman Al Tamari Rennes · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Rennes · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Montpellier · 2024-25: mecze 15, gole 2, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Rennes · 2024-25: mecze 11, gole 1, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Montpellier · 2023-24: mecze 27, gole 5, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 11 M. TamariBoulaye Dia Rennes · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lazio · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Lazio · 2025-26: mecze 34, gole 16, asysty 6, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Lazio · 2024-25: mecze 37, gole 9, asysty 3, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Salernitana · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Salernitana · 2023-24: mecze 17, gole 4, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 22 B. Dia
Brice Lauriche Samba
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rennes2000—17,2
2026-27France000——0—
2025-26Rennes200——06,1
2024-25Rennes1500——17,2
2024-25Lens1500——17,2
2023-24Lens33001—37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Charlie Richard Cresswell
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rennes2002—07,6
2025-26Toulouse1111—18,2
2024-25Toulouse323128—57,0
2024-25Leeds000——0—
2023-24Leeds5003—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mahamadou Aboubakar Nagida
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272103—07,1
2025-261002—05,9
2024-2526205—16,8
2023-24300——06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Abdelhamid Aït Boudlal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rennes2102—17,1
2025-26Rennes1002—16,3
2024-25Amiens9017—17,0
2024-25Rennes000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bryan Keith Reynolds Jr.
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rennes2002—06,7
2025-26Westerlo392337—86,8
2024-25Westerlo371337—86,9
2023-24Westerlo3300——4—
2023-24Roma—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Anthony Rouault
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rennes1000—03,7
2025-26Rennes3013—07,3
2025-26Stuttgart100——06,3
2024-25Stuttgart181019—16,9
2024-25Rennes11007—26,9
2023-24Stuttgart22028—36,8
2023-24Toulouse000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mamadou Camara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Montpellier6107—06,8
2026-27Rennes2001—16,6
2026-27PAOK100——06,2
2026-27Roma000——0—
2026-27Nantes000——0—
2025-26PAOK330015—36,6
2025-26Rennes3003—06,8
2025-26Laval1002—06,2
2024-25Rennes345341—57,1
2024-25Brest345341—57,1
2024-25Laval305 (1 z karnych)141—56,9
2024-25PAOK197133—5 17,0
2024-25Young Boys180026—3 27,0
2024-25Monaco000——0—
2024-25Olympiakos000——0—
2024-25Lens—00————
2023-24Brest327 (1 z karnych)337—77,1
2023-24Young Boys291143—137,1
2023-24Monaco201 (1 z karnych)225—47,0
2023-24Olympiakos172022—57,0
2023-24Nancy800——3 1—
2023-24PAOK—0022——7,0
2023-24Roma000——0—
2023-24Lens000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Valentin Rongier
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rennes2001—06,8
2025-26Rennes2003—08,2
2024-25Rennes303137—57,0
2024-25Marseille253137—57,0
2023-24Marseille100013—27,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adrien Thomasson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rennes1003—03,2
2025-26Lens3102—07,1
2024-25Lens333751—77,1
2023-24Lens291216—3 16,7
2023-24Strasbourg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mousa Mohammad Mousa Sulaiman Al Tamari
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rennes2001—06,7
2025-26Rennes3122—07,3
2024-25Montpellier15217—36,8
2024-25Rennes11117—16,8
2023-24Montpellier275211—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Boulaye Dia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rennes2000—06,6
2026-27Lazio100——06,3
2025-26Lazio3416 (1 z karnych)628—47,0
2024-25Lazio379323—26,9
2024-25Salernitana000——0—
2023-24Salernitana174 (1 z karnych)011—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

6zwycięstwa Lorient
0remis(y)
0zwycięstwa Rennes
2,7gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Lorient 13, Rennes 3 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 4,0, czerwone: 1,0 na mecz (raporty: 2) · sędziowie: C. Turpin, J. Brisard, B. Bastien

Strzelcy w tych meczach : P. Pagis Lorient, 2 · A. Tosin Lorient, 1 · J. Makengo Lorient, 1 · S. Soumano Lorient, 1 · T. Le Bris Lorient, 1

DataMeczWynikZwycięzca
24/01/2026Rennes – Lorient Ligue 1 ♂0 – 2Lorient
24/08/2025Lorient – Rennes Ligue 1 ♂4 – 0Lorient
03/03/2024Rennes – Lorient Ligue 1 ♂1 – 2Lorient
22/10/2023Lorient – Rennes Ligue 1 ♂2 – 1Lorient
27/01/2023Lorient – Rennes Ligue 1 ♂2 – 1Lorient
07/08/2022Rennes – Lorient Ligue 1 ♂0 – 1Lorient

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Lorient – Rennes →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Pologne · Eleven Sports jedyny nadawca rozgrywek

Reszta EuropyKanał
France kraj rozgrywekLigue 1+ lub beIN Sports prawa na sezon
AllemagneDAZN jedyny nadawca rozgrywek
AutricheDAZN jedyny nadawca rozgrywek
BelgiqueDAZN jedyny nadawca rozgrywek
Canada (Québec)beIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
DanemarkViaplay jedyny nadawca rozgrywek
EspagneDAZN jedyny nadawca rozgrywek
États-Unis (New York)beIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
GrèceOpen TV jedyny nadawca rozgrywek
IrlandeLigue 1+ jedyny nadawca rozgrywek
ItalieLigue 1+ jedyny nadawca rozgrywek
LuxembourgDAZN jedyny nadawca rozgrywek
MarocbeIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
Pays-BasViaplay jedyny nadawca rozgrywek
PortugalSport TV jedyny nadawca rozgrywek
Royaume-UniLigue 1+ lub Amazon Prime Video prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport prawa na sezon
SuisseDAZN lub Sky Switzerland prawa na sezon
TunisiebeIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
TurquiebeIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13