AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue 1 ♂ · sob. 28 lis 2026 · 16:15

Angers – Lens

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

20 %1 — Angers
25 %Remis
55 %2 — Lens

Oczekiwany wynik 0 – 1 (12 %) · oczekiwane gole 0,93 – 1,80

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gości · pewność dobra
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Lens wygrałaby około 6, a pozostałych 4 nie.

Źródło: modèle + Elo (sans cotes) · obliczono 07/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Angers VDDND od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Troyes Ligue 1 ♂2 – 0V
10/10/2026wyj.Brest Ligue 1 ♂1 – 5D
18/10/2026dom.Marseille Ligue 1 ♂2 – 5D
25/10/2026dom.Lorient Ligue 1 ♂0 – 0N
01/11/2026wyj.Lyon Ligue 1 ♂0 – 2D

Lens DVVVD od najstarszego do najnowszego

18/09/2026wyj.Monaco Ligue 1 ♂1 – 2D
09/10/2026dom.Lyon Ligue 1 ♂2 – 1V
17/10/2026wyj.Troyes Ligue 1 ♂3 – 1V
24/10/2026dom.Paris FC Ligue 1 ♂2 – 1V
30/10/2026wyj.Lille Ligue 1 ♂0 – 1D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Angers mecze bez zwycięstwa: 4 mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe mecze bez gola: 2
po porażce 0-2 z Lyon · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 12 stracone)

Lens brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po porażce 0-1 z Lille · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 6 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Angers

Atak · gole na mecz: 1,30 (1,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 10,9 strzałów na mecz, 27% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,10 (2,30 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 11, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 11,1 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Anthony Lopes · obrony: 33, 77% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,43 · ocena 8,0

Trener · S. Gilli od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2019
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-4-2 ×1, 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): LWLDWLL

Lens

Atak · gole na mecz: 2,00 (2,30 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 18,2 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 3 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,30 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 14, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 11,3 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · R. Risser rotacja · obrony: 6, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 8,9

Trener · Yannick Cahuzac od 01/09/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 46e et la 60e minute

Forma (API-Football): WLLDLWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Angers

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: J. Lefort (Czerwona kartka), E. Biumla (Kontuzja), H. Belkebla (Kontuzja), O. Camara (Udo)

Lens

  • Kontuzja A. Sima · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja I. Ganiou · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja J. Gradit · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Nawrocki · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja O. Edouard · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Podane przez prasę i sprawdzone (kilka mediów lub brak w ostatnim protokole meczowym):

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: M. Udol (Czerwona kartka), I. Jourdren (Off the roster), M. Diarra (Off the roster), J. Chavez (Decyzja trenera)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,6 dla Angers, 12,1 dla Lens · Oczekiwane żółte kartki: 3,2 · Oczekiwane spalone: 4,1

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: Djibirin HarounaHarouna Djibirin

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276103—06,8
2025-269216—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), A. El OuazzaniAmine El Ouazzani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers72 (1 z karnych)26—06,9
2025-26Sp Braga132 (1 z karnych)09—16,4
2025-26SC Braga132 (1 z karnych)09—16,4
2024-25Sp Braga337127—16,9
2024-25SC Braga337127—16,9
2024-25Guingamp—00————
2023-24Guingamp3812 (1 z karnych)549—36,9
2023-24Sp Braga—00————
2023-24SC Braga—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), P. PeterProsper Peter
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277204—16,8
2025-262004—06,1
2024-252001—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), F. ThauvinFlorian Tristán Mariano Thauvin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lens1101—08,0
2025-26Lens43 (1 z karnych)42—08,3
2024-25Udinese258 (1 z karnych)310—07,2
2023-24Udinese295 (1 z karnych)314—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Angers

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
19 A. El OuazzaniAmine El Ouazzani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers72 (1 z karnych)26—06,9
2025-26Sp Braga132 (1 z karnych)09—16,4
2025-26SC Braga132 (1 z karnych)09—16,4
2024-25Sp Braga337127—16,9
2024-25SC Braga337127—16,9
2024-25Guingamp—00————
2023-24Guingamp3812 (1 z karnych)549—36,9
2023-24Sp Braga—00————
2023-24SC Braga—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %220,3672 %
8 B. van den BoomenBranco van den Boomen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers7118—27,4
2025-26Angers150119—37,1
2025-26Ajax1002—07,6
2024-25Ajax12007—07,2
2023-24Ajax212110—17,1
2023-24Toulouse000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %110,1481 %
10 A. SbaïMohamed Amine Sbaï
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers7115—07,3
2025-26Angers21 (1 z karnych)02—07,4
2024-25Grenoble201——06,6
2023-24Grenoble326 (1 z karnych)311—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %110,1581 %
9 P. PeterProsper Peter
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277204—16,8
2025-262004—06,1
2024-252001—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %200,7134 %
2 C. ArcusCarlens Jean Fedlaire Ruby Arcus
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers6102—06,9
2025-26Angers2001—06,9
2024-25Angers300138—36,7
2024-25Vitesse—00————
2023-24Vitesse300431—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,2162 %

Lens

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 F. ThauvinFlorian Tristán Mariano Thauvin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lens1101—08,0
2025-26Lens43 (1 z karnych)42—08,3
2024-25Udinese258 (1 z karnych)310—07,2
2023-24Udinese295 (1 z karnych)314—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %101,2024 %
8 N. Gane BernardinoN. Gane Bernardino

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

3 %00—60 %
28 J. KadileJunior Morau Kadile
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lens2001—04,5
2025-26Almere City203520—36,9
2025-26Servette FC1361027—27,7
2024-25Almere City305255—66,8
2024-25Laval2106—07,1
2023-24Laval362154—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0024 %
9 T. HazardThorgan Ganael Francis Hazard
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lens5003—05,4
2025-26Anderlecht2014—06,5
2024-25Anderlecht181319—27,2
2023-24Anderlecht181319—27,2
2023-24Dortmund100——06,2
2023-24PSV Eindhoven000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0024 %
29 F. IvanovićFranjo Ivanović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Croatia721——1—
2026-27Benfica100——0—
2026-27Lens1001—05,9
2025-26Benfica256 (1 z karnych)119—16,7
2025-26St. Gilloise5208—06,8
2024-25St. Gilloise000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0024 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Angers — 4-3-3

Trener : S. Gilli od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Anthony Lopes Angers · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 Nantes · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Nantes · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lyon · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lyon · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 1 A. LopesCarlens Jean Fedlaire Ruby Arcus Angers · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Angers · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Angers · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 1, faule 38, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Vitesse · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Vitesse · 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 4, faule 31, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 2 C. ArcusLillian Rao-Lisoa 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 2, ocena 6,5 2023-24: mecze 36, gole 1, asysty 4, faule 25, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 27 L. Rao-LisoaEmmanuel Junior Biumla Bayiha Angers · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,1 Angers · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Angers · 2024-25: mecze 21, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Bordeaux · 2023-24: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 24 E. BiumlaMael Gernigon 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 34 M. GernigonBranco van den Boomen Angers · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,4 Angers · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Ajax · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Ajax · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Ajax · 2023-24: mecze 21, gole 2, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Toulouse · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 B. van den BoomenMohamed Amine Sbaï Angers · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Angers · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Grenoble · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Grenoble · 2023-24: mecze 32, gole 6, asysty 3, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 10 A. SbaïYassine Belkhdim 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 1, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 14 Y. BelkhdimAmine El Ouazzani Angers · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 2, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sp Braga · 2025-26: mecze 13, gole 2, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 SC Braga · 2025-26: mecze 13, gole 2, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Sp Braga · 2024-25: mecze 33, gole 7, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 SC Braga · 2024-25: mecze 33, gole 7, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Guingamp · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Guingamp · 2023-24: mecze 38, gole 12, asysty 5, faule 49, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Sp Braga · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SC Braga · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 A. El OuazzaniProsper Peter 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 9 P. PeterHarouna Djibirin 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 9, gole 2, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 11 D. Harouna
Anthony Lopes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers7000—08,0
2025-26Nantes100——06,3
2024-25Nantes200——0—
2024-25Lyon000——0—
2023-24Lyon31001—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Carlens Jean Fedlaire Ruby Arcus
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers6102—06,9
2025-26Angers2001—06,9
2024-25Angers300138—36,7
2024-25Vitesse—00————
2023-24Vitesse300431—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lillian Rao-Lisoa
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276100—06,8
2025-262001—06,6
2024-25300316—1 26,5
2023-24361425—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Emmanuel Junior Biumla Bayiha
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers2002—16,1
2025-26Angers1001—07,3
2024-25Angers21107—26,8
2023-24Bordeaux8106—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mael Gernigon
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—06,5
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Branco van den Boomen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers7118—27,4
2025-26Angers150119—37,1
2025-26Ajax1002—07,6
2024-25Ajax12007—07,2
2023-24Ajax212110—17,1
2023-24Toulouse000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mohamed Amine Sbaï
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers7115—07,3
2025-26Angers21 (1 z karnych)02—07,4
2024-25Grenoble201——06,6
2023-24Grenoble326 (1 z karnych)311—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yassine Belkhdim
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277009—16,6
2025-261002—16,3
2024-25331128—46,6
2023-247003—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Amine El Ouazzani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers72 (1 z karnych)26—06,9
2025-26Sp Braga132 (1 z karnych)09—16,4
2025-26SC Braga132 (1 z karnych)09—16,4
2024-25Sp Braga337127—16,9
2024-25SC Braga337127—16,9
2024-25Guingamp—00————
2023-24Guingamp3812 (1 z karnych)549—36,9
2023-24Sp Braga—00————
2023-24SC Braga—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Prosper Peter
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277204—16,8
2025-262004—06,1
2024-252001—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Harouna Djibirin
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276103—06,8
2025-269216—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (18/10/2026) zachowanych.

Lens — 3-4-2-1

Trener : Yannick Cahuzac od 01/09/2026 · odczyt z 23/10/2026

Robin Risser Birckel Lens · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,9 France · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lens · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Red Star · 2024-25: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Strasbourg · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dijon · 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Strasbourg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 40 R. RisserJean-Clair Dimitri Roger Todibo Lens · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 West Ham · 2025-26: mecze 23, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,6 Nice · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 West Ham · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nice · 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 2, faule 25, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 7,1 20 J. TodiboSaud Abdullah Salem Abdulhamid Lens · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Lens · 2025-26: mecze 33, gole 3, asysty 4, faule 54, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,3 Roma · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Roma · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 23 S. AbdulhamidSamson Baidoo Lens · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,1 Lens · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Salzburg · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Salzburg · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 7,2 Salzburg · 2023-24: mecze 22, gole 2, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 6 S. BaidooMatthieu Udol Lens · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lens · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Metz · 2024-25: mecze 32, gole 4, asysty 7, faule 42, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,5 Metz · 2023-24: mecze 30, gole 3, asysty 4, faule 35, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 14 M. UdolMichaël Bruno Dominique Cuisance Lens · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Hertha · 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Hertha · 2024-25: mecze 32, gole 6, asysty 7, faule 48, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,3 Osnabruck · 2023-24: mecze 25, gole 3, asysty 1, faule 28, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 Hertha · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 1, faule 28, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Venezia · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 27 M. CuisanceRuben Aguilar Lens · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Lens · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Lens · 2024-25: mecze 19, gole 1, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Lens · 2023-24: mecze 25, gole 1, asysty 3, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Monaco · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 3, faule 20, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2 R. AguilarAmadou Haidara Lens · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Lens · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 RB Leipzig · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 RB Leipzig · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 RB Leipzig · 2023-24: mecze 21, gole 2, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 21 A. HaidaraThorgan Ganael Francis Hazard Lens · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,4 Anderlecht · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Anderlecht · 2024-25: mecze 18, gole 1, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Anderlecht · 2023-24: mecze 18, gole 1, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Dortmund · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 PSV Eindhoven · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 T. HazardYacine Titraoui Lens · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Charleroi · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1 Charleroi · 2024-25: mecze 28, gole 2, asysty 1, faule 31, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 8 Y. TitraouiFlorian Tristán Mariano Thauvin Lens · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 Lens · 2025-26: mecze 4, gole 3, asysty 4, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 Udinese · 2024-25: mecze 25, gole 8, asysty 3, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Udinese · 2023-24: mecze 29, gole 5, asysty 3, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 10 F. Thauvin
Robin Risser Birckel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lens100——08,9
2026-27France000——0—
2025-26Lens500——16,7
2024-25Red Star20001—37,1
2024-25Strasbourg000——0—
2023-24Dijon3000——2—
2023-24Strasbourg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jean-Clair Dimitri Roger Todibo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lens3004—06,7
2025-26West Ham23018—5 16,6
2024-25Nice000——0—
2024-25West Ham000——0—
2023-24Nice300225—2 17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Saud Abdullah Salem Abdulhamid
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lens1001—06,7
2025-26Lens333454—57,3
2025-26Roma—00————
2024-25Roma31012—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samson Baidoo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lens2001—16,1
2025-26Lens3012—07,3
2025-26Salzburg200——06,7
2024-25Salzburg300019—5 17,2
2023-24Salzburg22216—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matthieu Udol
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lens1011—06,6
2025-26Lens5007—16,8
2024-25Metz324742—67,5
2023-24Metz303435—57,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Michaël Bruno Dominique Cuisance
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lens1001—06,9
2025-26Hertha4116—07,3
2024-25Hertha326 (2 z karnych)748—67,3
2023-24Osnabruck253 (3 z karnych)128—87,0
2023-24Hertha—0 (3 z karnych)128——7,0
2023-24Venezia—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ruben Aguilar
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lens100——07,2
2025-26Lens100——07,3
2024-25Lens191214—47,1
2023-24Lens251320—37,1
2023-24Monaco00320—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Amadou Haidara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lens100——07,0
2025-26Lens300——06,7
2025-26RB Leipzig000——0—
2024-25RB Leipzig300123—76,8
2023-24RB Leipzig212114—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Thorgan Ganael Francis Hazard
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lens5003—05,4
2025-26Anderlecht2014—06,5
2024-25Anderlecht181319—27,2
2023-24Anderlecht181319—27,2
2023-24Dortmund100——06,2
2023-24PSV Eindhoven000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yacine Titraoui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lens100——06,6
2025-26Charleroi500——2 1—
2024-25Charleroi282131—37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Florian Tristán Mariano Thauvin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lens1101—08,0
2025-26Lens43 (1 z karnych)42—08,3
2024-25Udinese258 (1 z karnych)310—07,2
2023-24Udinese295 (1 z karnych)314—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Angers
0remis(y)
6zwycięstwa Lens
2,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Angers 3, Lens 14 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 1,3, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: S. Frappart, Guillaume Paradis, A. Kherradji

Strzelcy w tych meczach : F. Thauvin Lens, 3 · O. Edouard Lens, 2 · H. Djibirin Angers, 1 · L. Machine Angers, 1 · M. Sangare Lens, 1 · M. Udol Lens, 1

DataMeczWynikZwycięzca
20/03/2026Lens – Angers Ligue 1 ♂5 – 1Lens
30/11/2025Angers – Lens Ligue 1 ♂1 – 2Lens
26/01/2025Lens – Angers Ligue 1 ♂1 – 0Lens
18/08/2024Angers – Lens Ligue 1 ♂0 – 1Lens
18/03/2023Lens – Angers Ligue 1 ♂3 – 0Lens
05/11/2022Angers – Lens Ligue 1 ♂1 – 2Lens

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Angers – Lens →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Irlande · Ligue 1+ jedyny nadawca rozgrywek

Reszta EuropyKanał
France kraj rozgrywekLigue 1+ lub beIN Sports prawa na sezon
AllemagneDAZN jedyny nadawca rozgrywek
AutricheDAZN jedyny nadawca rozgrywek
BelgiqueDAZN jedyny nadawca rozgrywek
Canada (Québec)beIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
DanemarkViaplay jedyny nadawca rozgrywek
EspagneDAZN jedyny nadawca rozgrywek
États-Unis (New York)beIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
GrèceOpen TV jedyny nadawca rozgrywek
ItalieLigue 1+ jedyny nadawca rozgrywek
LuxembourgDAZN jedyny nadawca rozgrywek
MarocbeIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
Pays-BasViaplay jedyny nadawca rozgrywek
PologneEleven Sports jedyny nadawca rozgrywek
PortugalSport TV jedyny nadawca rozgrywek
Royaume-UniLigue 1+ lub Amazon Prime Video prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport prawa na sezon
SuisseDAZN lub Sky Switzerland prawa na sezon
TunisiebeIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
TurquiebeIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13