AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue 1 ♂ · sob. 05 gru 2026 · 17:00

Monaco – Angers

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Monaco VNDND od najstarszego do najnowszego

18/09/2026dom.Lens Ligue 1 ♂2 – 1V
10/10/2026dom.Toulouse Ligue 1 ♂2 – 2N
18/10/2026wyj.Lorient Ligue 1 ♂0 – 1D
25/10/2026dom.Lille Ligue 1 ♂1 – 1N
01/11/2026wyj.Paris FC Ligue 1 ♂1 – 3D

Angers VDDND od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Troyes Ligue 1 ♂2 – 0V
10/10/2026wyj.Brest Ligue 1 ♂1 – 5D
18/10/2026dom.Marseille Ligue 1 ♂2 – 5D
25/10/2026dom.Lorient Ligue 1 ♂0 – 0N
01/11/2026wyj.Lyon Ligue 1 ♂0 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Monaco mecze bez zwycięstwa: 4 mecze bez porażki: 4 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po porażce 1-3 z Paris FC · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 8 stracone)

Angers mecze bez zwycięstwa: 4 mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe mecze bez gola: 2
po porażce 0-2 z Lyon · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 12 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Monaco

Atak · gole na mecz: 1,40 (2,00 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 12,6 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,90 (1,00 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 15, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,8 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · L. Hrádecký rotacja · obrony: 12, 75% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 7,2

Trener · Filipe Luís od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 3 od 2024
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football): WWWDWDL

Angers

Atak · gole na mecz: 1,30 (1,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 10,9 strzałów na mecz, 27% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,10 (2,30 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 11, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 11,1 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Anthony Lopes · obrony: 33, 77% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,43 · ocena 8,0

Trener · S. Gilli od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2019
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-4-2 ×1, 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): LWLDWLL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Monaco

  • Kontuzja E. Dier · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja S. Idumbo · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Podane przez jedno medium, do potwierdzenia: Ansu Fati (Niedostępność, L'Équipe)

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: P. Brunner (Zawieszony)

Angers

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: J. Lefort (Czerwona kartka), E. Biumla (Kontuzja), H. Belkebla (Kontuzja), O. Camara (Udo)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,6 dla Monaco, 10,6 dla Angers · Oczekiwane żółte kartki: 3,1 · Oczekiwane spalone: 4,0

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: Djibirin HarounaHarouna Djibirin

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276103—06,8
2025-269216—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), A. El OuazzaniAmine El Ouazzani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers72 (1 z karnych)26—06,9
2025-26Sp Braga132 (1 z karnych)09—16,4
2025-26SC Braga132 (1 z karnych)09—16,4
2024-25Sp Braga337127—16,9
2024-25SC Braga337127—16,9
2024-25Guingamp—00————
2023-24Guingamp3812 (1 z karnych)549—36,9
2023-24Sp Braga—00————
2023-24SC Braga—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Paris Josua BrunnerParis Josua Brunner
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco3312—07,6
2025-26Monaco000——0—
2024-25Cercle Brugge183 (1 z karnych)010—16,8
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Dortmund000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), P. PeterProsper Peter
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277204—16,8
2025-262004—06,1
2024-252001—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Monaco

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
29 Paris Josua BrunnerParis Josua Brunner
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco3312—07,6
2025-26Monaco000——0—
2024-25Cercle Brugge183 (1 z karnych)010—16,8
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Dortmund000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %311,0043 %
8 L. CamaraLamine Camara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco3103—07,2
2025-26Monaco1002—07,3
2024-25Monaco292745—10 17,3
2024-25Metz—00————
2023-24Metz311546—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,3843 %
14 M. BierethMika Miles Biereth
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco220——07,1
2025-26Monaco100——06,3
2024-25Monaco1713 (1 z karnych)219—07,4
2024-25Sturm Graz6201—06,5
2024-25Arsenal—00————
2023-24Sturm Graz155219—26,8
2023-24Motherwell146 (1 z karnych)511—27,2
2023-24Waalwijk000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %201,5524 %

Angers

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
19 A. El OuazzaniAmine El Ouazzani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers72 (1 z karnych)26—06,9
2025-26Sp Braga132 (1 z karnych)09—16,4
2025-26SC Braga132 (1 z karnych)09—16,4
2024-25Sp Braga337127—16,9
2024-25SC Braga337127—16,9
2024-25Guingamp—00————
2023-24Guingamp3812 (1 z karnych)549—36,9
2023-24Sp Braga—00————
2023-24SC Braga—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

15 %220,3672 %
8 B. van den BoomenBranco van den Boomen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers7118—27,4
2025-26Angers150119—37,1
2025-26Ajax1002—07,6
2024-25Ajax12007—07,2
2023-24Ajax212110—17,1
2023-24Toulouse000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %110,1481 %
10 A. SbaïMohamed Amine Sbaï
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers7115—07,3
2025-26Angers21 (1 z karnych)02—07,4
2024-25Grenoble201——06,6
2023-24Grenoble326 (1 z karnych)311—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %110,1581 %
9 P. PeterProsper Peter
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277204—16,8
2025-262004—06,1
2024-252001—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %200,7134 %
2 C. ArcusCarlens Jean Fedlaire Ruby Arcus
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers6102—06,9
2025-26Angers2001—06,9
2024-25Angers300138—36,7
2024-25Vitesse—00————
2023-24Vitesse300431—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,2162 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Monaco — 4-2-3-1

Trener : Filipe Luís od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Lukáš Hrádecký Monaco · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Finland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Monaco · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Leverkusen · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Monaco · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Leverkusen · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Leverkusen · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 1 L. HrádeckýSadibou Sané Monaco · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Metz · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Metz · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Metz · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 72 S. SanéVanderson de Oliveira Campos 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 7,1 2023-24: mecze 20, gole 3, asysty 1, faule 45, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 2 VandersonJordan Teze Monaco · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Monaco · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Monaco · 2024-25: mecze 19, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,8 PSV Eindhoven · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 PSV Eindhoven · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 4 J. TezeChristian Mawissa Elebi Monaco · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Monaco · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,0 Monaco · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Toulouse · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Toulouse · 2023-24: mecze 17, gole 2, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 13 C. Mawissa ElebiLamine Camara Monaco · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Monaco · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Monaco · 2024-25: mecze 29, gole 2, asysty 7, faule 45, spalone —, żółte kartki 10, czerwone: 1, ocena 7,3 Metz · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Metz · 2023-24: mecze 31, gole 1, asysty 5, faule 46, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 8 L. CamaraAleksandr Golovin 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 2024-25: mecze 21, gole 3, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2023-24: mecze 25, gole 6, asysty 6, faule 25, spalone —, żółte kartki 9, czerwone: 1, ocena 7,6 10 A. GolovinEdan Diop Monaco · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Cercle Brugge · 2025-26: mecze 33, gole 7, asysty 3, faule 30, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,0 Monaco · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Monaco · 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 37 E. DiopMamadou Coulibaly Monaco · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 9,2 Sudtirol · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Monaco · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Catanzaro · 2024-25: mecze 27, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,5 Monaco · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Salernitana · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Sudtirol · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Palermo · 2023-24: mecze 19, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Monaco · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Salernitana · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 28 M. CoulibalyStanis Idumbo-Muzambo Monaco · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 2, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Monaco · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Sevilla · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Sevilla · 2024-25: mecze 36, gole 1, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 17 S. Idumbo-MuzamboParis Josua Brunner Monaco · 2026-27: mecze 3, gole 3, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Monaco · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cercle Brugge · 2024-25: mecze 18, gole 3, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Dortmund · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dortmund · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 29 P. Josua Brunner
Lukáš Hrádecký
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco300——07,2
2026-27Finland200——07,6
2025-26Monaco100——07,5
2025-26Leverkusen—00————
2024-25Monaco1000——17,4
2024-25Leverkusen400——17,4
2023-24Leverkusen3300——27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sadibou Sané
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco3003—06,9
2025-26Metz200——06,2
2024-25Metz280020—57,1
2023-24Metz140011—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vanderson de Oliveira Campos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272003—06,5
2025-261003—06,2
2024-25311328—6 17,1
2023-24203145—57,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jordan Teze
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco2002—06,8
2025-26Monaco100——0—
2024-25Monaco191010—2 16,8
2024-25PSV Eindhoven000——06,4
2023-24PSV Eindhoven100——06,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christian Mawissa Elebi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco2001—06,9
2025-26Monaco1002—16,0
2024-25Monaco310019—36,6
2024-25Toulouse00019—06,6
2023-24Toulouse172013—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lamine Camara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco3103—07,2
2025-26Monaco1002—07,3
2024-25Monaco292745—10 17,3
2024-25Metz—00————
2023-24Metz311546—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aleksandr Golovin
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272103—06,8
2025-26100——06,2
2024-25213025—17,1
2023-24256625—9 17,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Edan Diop
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco1002—17,3
2025-26Cercle Brugge337 (1 z karnych)330—77,0
2024-25Monaco000——0—
2023-24Monaco10007—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mamadou Coulibaly
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco111——09,2
2025-26Sudtirol1001—06,2
2025-26Monaco1001—16,2
2024-25Catanzaro27109—36,5
2024-25Monaco6001—06,7
2024-25Salernitana1009—16,5
2024-25Sudtirol1002—16,7
2023-24Palermo191111—56,7
2023-24Monaco5003—06,4
2023-24Salernitana100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stanis Idumbo-Muzambo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco3021—06,9
2025-26Monaco3003—16,2
2025-26Sevilla100——06,5
2024-25Sevilla36111—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Paris Josua Brunner
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monaco3312—07,6
2025-26Monaco000——0—
2024-25Cercle Brugge183 (1 z karnych)010—16,8
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Dortmund000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.

Angers — 4-3-3

Trener : S. Gilli od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Anthony Lopes Angers · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 Nantes · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Nantes · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lyon · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lyon · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 1 A. LopesJordan Lefort 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,6 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 21 J. LefortOusmane Camara Vitória SC · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Angers · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Angers · 2025-26: mecze 32, gole 1, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Vitória SC · 2025-26: mecze 29, gole 4, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Angers · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Angers · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 4 O. CamaraJoseph Kalulu Kyatengwa Angers · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Pau FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Pau FC · 2025-26: mecze 33, gole 1, asysty 2, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,6 Pau FC · 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 17 J. KaluluCarlens Jean Fedlaire Ruby Arcus Angers · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Angers · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Angers · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 1, faule 38, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Vitesse · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Vitesse · 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 4, faule 31, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 2 C. ArcusBranco van den Boomen Angers · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,4 Angers · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Ajax · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Ajax · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Ajax · 2023-24: mecze 21, gole 2, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Toulouse · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 B. van den BoomenMohamed Amine Sbaï Angers · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Angers · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Grenoble · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Grenoble · 2023-24: mecze 32, gole 6, asysty 3, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 10 A. SbaïYassine Belkhdim 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 1, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 14 Y. BelkhdimAmine El Ouazzani Angers · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 2, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sp Braga · 2025-26: mecze 13, gole 2, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 SC Braga · 2025-26: mecze 13, gole 2, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Sp Braga · 2024-25: mecze 33, gole 7, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 SC Braga · 2024-25: mecze 33, gole 7, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Guingamp · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Guingamp · 2023-24: mecze 38, gole 12, asysty 5, faule 49, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Sp Braga · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SC Braga · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 A. El OuazzaniProsper Peter 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 9 P. PeterHarouna Djibirin 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 9, gole 2, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 11 D. Harouna
Anthony Lopes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers7000—08,0
2025-26Nantes100——06,3
2024-25Nantes200——0—
2024-25Lyon000——0—
2023-24Lyon31001—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jordan Lefort
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276009—1 16,6
2025-26200——08,0
2024-25340114—36,9
2023-24370124—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oumar Camara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vitória SC8003—16,6
2026-27Angers6013—16,7
2025-26Angers321022—36,8
2025-26Vitória SC294 (1 z karnych)116—26,6
2024-25Angers9001—17,0
2023-24Angers4002—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joseph Kalulu Kyatengwa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers6012—16,6
2026-27Pau FC2002—06,9
2025-26Pau FC331221—3 16,6
2024-25Pau FC270014—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Carlens Jean Fedlaire Ruby Arcus
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers6102—06,9
2025-26Angers2001—06,9
2024-25Angers300138—36,7
2024-25Vitesse—00————
2023-24Vitesse300431—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Branco van den Boomen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers7118—27,4
2025-26Angers150119—37,1
2025-26Ajax1002—07,6
2024-25Ajax12007—07,2
2023-24Ajax212110—17,1
2023-24Toulouse000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mohamed Amine Sbaï
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers7115—07,3
2025-26Angers21 (1 z karnych)02—07,4
2024-25Grenoble201——06,6
2023-24Grenoble326 (1 z karnych)311—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yassine Belkhdim
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277009—16,6
2025-261002—16,3
2024-25331128—46,6
2023-247003—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Amine El Ouazzani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers72 (1 z karnych)26—06,9
2025-26Sp Braga132 (1 z karnych)09—16,4
2025-26SC Braga132 (1 z karnych)09—16,4
2024-25Sp Braga337127—16,9
2024-25SC Braga337127—16,9
2024-25Guingamp—00————
2023-24Guingamp3812 (1 z karnych)549—36,9
2023-24Sp Braga—00————
2023-24SC Braga—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Prosper Peter
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277204—16,8
2025-262004—06,1
2024-252001—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Harouna Djibirin
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276103—06,8
2025-269216—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

4zwycięstwa Monaco
1remis(y)
1zwycięstwa Angers
2,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Monaco 9, Angers 3 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 17 % · żółte: 3,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: G. Paradis, Jeremy Stinat, W. Delajod

Strzelcy w tych meczach : F. Balogun Monaco, 2 · J. Aholou Angers, 1 · M. Akliouche Monaco, 1 · M. Biereth Monaco, 1 · S. Adingra Monaco, 1 · S. Cherif Angers, 1

DataMeczWynikZwycięzca
28/02/2026Monaco – Angers Ligue 1 ♂2 – 0Monaco
18/10/2025Angers – Monaco Ligue 1 ♂1 – 1remis
15/03/2025Angers – Monaco Ligue 1 ♂0 – 2Monaco
01/11/2024Monaco – Angers Ligue 1 ♂0 – 1Angers
07/05/2023Angers – Monaco Ligue 1 ♂1 – 2Monaco
30/10/2022Monaco – Angers Ligue 1 ♂2 – 0Monaco

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Monaco – Angers →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

France · prawa na sezon: Ligue 1+ lub beIN Sports kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Huit matchs par journée sur Ligue 1+, un sur beIN Sports (2025-2029). À vérifier.

Reszta EuropyKanał
AllemagneDAZN prawa na sezon
AutricheDAZN prawa na sezon
BelgiqueDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)beIN Sports prawa na sezon
DanemarkViaplay prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)beIN Sports prawa na sezon
GrèceOpen TV prawa na sezon
IrlandeLigue 1+ prawa na sezon
ItalieLigue 1+ prawa na sezon
LuxembourgDAZN prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasViaplay prawa na sezon
PologneEleven Sports prawa na sezon
PortugalSport TV prawa na sezon
Royaume-UniLigue 1+ lub Amazon Prime Video prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport prawa na sezon
SuisseDAZN lub Sky Switzerland prawa na sezon
TunisiebeIN Sports prawa na sezon
TurquiebeIN Sports prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13