AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue 1 ♂ · sob. 16 sty 2027 · 17:00

Lyon – Lorient

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Lyon VDVDV od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Rennes Ligue 1 ♂4 – 0V
09/10/2026wyj.Lens Ligue 1 ♂1 – 2D
18/10/2026dom.Nice Ligue 1 ♂2 – 1V
26/10/2026wyj.Paris SG Ligue 1 ♂0 – 2D
01/11/2026dom.Angers Ligue 1 ♂2 – 0V

Lorient DVVND od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Le Mans Ligue 1 ♂1 – 2D
10/10/2026dom.Paris FC Ligue 1 ♂1 – 0V
18/10/2026dom.Monaco Ligue 1 ♂1 – 0V
25/10/2026wyj.Angers Ligue 1 ♂0 – 0N
02/11/2026dom.Brest Ligue 1 ♂0 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Lyon mecze bez porażki: 5 u siebie zwycięstwa z rzędu: 4 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 2-0 z Angers · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 5 stracone)

Lorient mecze bez gola: 2
po porażce 0-2 z Brest · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 4 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Lyon

Atak · gole na mecz: 1,90 (2,50 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 12,9 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,70 (0,80 u siebie, 0,70 na wyjeździe) · 43% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 10, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 10,9 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 1,40 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · R. Descamps rotacja · obrony: 3, 75% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 3,2

Trener · Paulo Fonseca od 01/01/2025 · prowadzone kluby: 10 od 2009
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×2, 4-3-2-1 ×1)

Forma (API-Football): WDWDWLW

Lorient

Atak · gole na mecz: 1,00 (1,30 u siebie, 0,70 na wyjeździe) · 10,2 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,90 (1,00 u siebie, 0,70 na wyjeździe) · 57% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 8, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 9,3 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 1,40 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Y. Mvogo · obrony: 21, 78% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,86 · ocena 7,1

Trener · A. Dujeux od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 3 od 2014
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Forma (API-Football): DLWDLWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Lyon

  • Zawieszenie Keito Nakamura · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Lyon – Nice) prawdopodobne zawieszenie 18/10/2026
  • Kontuzja A. Hamdani · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja L. Openda · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja M. Ouedraogo · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja N. Tagliafico · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Podane przez jedno medium, do potwierdzenia: M. Niakhaté (Niedostępność, L'Équipe)

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: K. Nakamura (Czerwona kartka), P. Sulc (Kolano), S. Kango (Kontuzja)

Lorient

  • Kontuzja N. Mbamba · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: B. Fadiga (Inactive)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,6 dla Lyon, 9,9 dla Lorient · Oczekiwane żółte kartki: 2,8 · Oczekiwane spalone: 4,7

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: E. NuamahErnest Nuamah Appiah

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lyon1101—07,6
2025-26Lyon300——06,6
2024-25Lyon233118—26,9
2023-24Lyon293250—46,9
2023-24FC Nordsjaelland4514—17,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), P. ŠulcPavel Šulc
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lyon2100—07,4
2026-27Czech Republic211——07,9
2026-27Czechia211——07,9
2025-26Lyon8134—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), R. HimbertRémi Stéphane Himbert
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0
2025-26—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), J. MakengoJean-Victor Makengo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient7108—17,2
2026-27Freiburg110——07,6
2025-26Freiburg90110—26,5
2025-26Lorient4001—06,8
2024-25Freiburg31005—16,5
2024-25Lorient18113—16,8
2023-24Freiburg200014—16,7
2023-24Lorient11007—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Lyon

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
99 N. NarteyNoah Teye Nartey
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lyon2103—06,5
2026-27Stuttgart100——06,6
2026-27Denmark100——06,5
2025-26Brondby174316—0 17,0
2025-26Lyon200——06,2
2025-26Stuttgart100——06,3
2024-25Brondby313525—7 17,1
2024-25Stuttgart100——06,7
2023-24Brondby9013—06,7
2023-24Stuttgart000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,5934 %
11 Alejandro Gomes RodriguezAlejandro Gomes Rodriguez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Annecy132120—26,5
2025-26Lyon300——06,2
2024-25Lyon300——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %00—60 %
7 E. NuamahErnest Nuamah Appiah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lyon1101—07,6
2025-26Lyon300——06,6
2024-25Lyon233118—26,9
2023-24Lyon293250—46,9
2023-24FC Nordsjaelland4514—17,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %101,2924 %
8 C. TolissoCorentin Tolisso
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272100—07,0
2025-267407—07,2
2024-25327444—47,3
2023-24252 (1 z karnych)124—57,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,8624 %
10 P. ŠulcPavel Šulc
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lyon2100—07,4
2026-27Czech Republic211——07,9
2026-27Czechia211——07,9
2025-26Lyon8134—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %102,0015 %

Lorient

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
17 J. MakengoJean-Victor Makengo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient7108—17,2
2026-27Freiburg110——07,6
2025-26Freiburg90110—26,5
2025-26Lorient4001—06,8
2024-25Freiburg31005—16,5
2024-25Lorient18113—16,8
2023-24Freiburg200014—16,7
2023-24Lorient11007—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %100,1581 %
8 N. CadiouNoah Cadiou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient71 (1 z karnych)06—16,9
2025-26Lorient3102—07,5
2024-25Rodez305425—37,2
2024-25Lorient295425—37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %100,1481 %
33 G. BernardeauGabin Bernardeau
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient7103—06,8
2025-26Nice3002—06,4
2024-25Le Mans200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,2172 %
42 M. KoneM. Kone
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient7107—06,6
2025-26Lorient2102—06,5
2025-26FC Nordsjaelland000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,2753 %
18 I. BaldéIbrahima Baldé
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient5104—06,6
2026-27Rodez4505—17,9
2025-26Rodez2912 (2 z karnych)042—46,8
2024-25Rodez316222—46,8
2024-25Lens—00————
2023-24Lens000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,3643 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Lyon — 4-3-3

Trener : Paulo Fonseca od 01/01/2025 · odczyt z 23/10/2026

Dominik Greif Slovakia · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,1 Lyon · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Lyon · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Mallorca · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Mallorca · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Mallorca · 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 1 D. GreifRuben Kluivert Lyon · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Lyon · 2025-26: mecze 20, gole 0, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Casa Pia · 2024-25: mecze 21, gole 1, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Utrecht · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Casa Pia · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 R. KluivertFelix Bacher Lyon · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Austria · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Estoril · 2025-26: mecze 34, gole 2, asysty 0, faule 37, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Estoril · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 WSG Wattens · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 WSG Wattens · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 1, faule 31, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 7,1 20 F. BacherAbner Vinícius da Silva Santos Riga · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Dunkerque · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Lyon · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Dunkerque · 2025-26: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Lyon · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lyon · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Dunkerque · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Betis · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Betis · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Farense · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 16 AbnerClinton Mukoni Mata Pedro Lourenço Lyon · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,1 Lyon · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Lyon · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 4, faule 27, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Lyon · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 3, faule 29, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 Club Brugge · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 C. MataTyler Scott Morton Lyon · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Lyon · 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Hull · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Liverpool · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hull · 2023-24: mecze 39, gole 3, asysty 5, faule 37, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 7,1 Liverpool · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Blackburn · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Blackburn Rovers FC · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 23 T. MortonNoah Teye Nartey Lyon · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Stuttgart · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Denmark · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Brondby · 2025-26: mecze 17, gole 4, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 7,0 Lyon · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Stuttgart · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Brondby · 2024-25: mecze 31, gole 3, asysty 5, faule 25, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 7,1 Stuttgart · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Brondby · 2023-24: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Stuttgart · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 99 N. NarteyKaïl Boudache Lyon · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Nice · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Nice · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nice · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 26 K. BoudacheErnest Nuamah Appiah Lyon · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Lyon · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lyon · 2024-25: mecze 23, gole 3, asysty 1, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Lyon · 2023-24: mecze 29, gole 3, asysty 2, faule 50, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 FC Nordsjaelland · 2023-24: mecze 4, gole 5, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,6 7 E. NuamahPavel Šulc Lyon · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Czech Republic · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Czechia · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Lyon · 2025-26: mecze 8, gole 1, asysty 3, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 10 P. ŠulcRémi Stéphane Himbert 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 45 R. Himbert
Dominik Greif
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovakia3000—08,1
2026-27Lyon1000—06,2
2025-26Lyon600——07,1
2025-26Mallorca400——07,7
2024-25Mallorca3800——17,1
2023-24Mallorca3800——07,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ruben Kluivert
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lyon2005—06,8
2025-26Lyon200122—47,1
2024-25Casa Pia211018—56,8
2023-24Utrecht0002—07,1
2023-24Casa Pia—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Felix Bacher
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lyon2000—06,4
2026-27Austria1002—07,3
2025-26Estoril342037—46,8
2024-25Estoril000——0—
2024-25WSG Wattens—00————
2023-24WSG Wattens281131—8 17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Abner Salles da Silva
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Riga6001—06,9
2026-27Dunkerque2001—17,0
2026-27Lyon1000—06,3
2025-26Dunkerque120010—16,7
2025-26Lyon1001—06,9
2024-25Lyon321116—16,9
2024-25Dunkerque200——1—
2024-25Betis—00————
2023-24Betis330116—36,7
2023-24Farense000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Clinton Mukoni Mata Pedro Lourenço
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lyon1001—03,1
2025-26Lyon100——06,7
2024-25Lyon310427—56,9
2023-24Lyon280329—66,9
2023-24Club Brugge000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tyler Scott Morton
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lyon2000—07,0
2025-26Lyon10016—27,1
2024-25Hull—00————
2024-25Liverpool000——0—
2023-24Hull393537—8 17,1
2023-24Liverpool—00————
2023-24Blackburn000——0—
2023-24Blackburn Rovers FC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Noah Teye Nartey
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lyon2103—06,5
2026-27Stuttgart100——06,6
2026-27Denmark100——06,5
2025-26Brondby174316—0 17,0
2025-26Lyon200——06,2
2025-26Stuttgart100——06,3
2024-25Brondby313525—7 17,1
2024-25Stuttgart100——06,7
2023-24Brondby9013—06,7
2023-24Stuttgart000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kaïl Boudache
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lyon2000—06,8
2025-26Nice2002—17,0
2024-25Nice—00————
2023-24Nice—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ernest Nuamah Appiah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lyon1101—07,6
2025-26Lyon300——06,6
2024-25Lyon233118—26,9
2023-24Lyon293250—46,9
2023-24FC Nordsjaelland4514—17,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pavel Šulc
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lyon2100—07,4
2026-27Czech Republic211——07,9
2026-27Czechia211——07,9
2025-26Lyon8134—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rémi Stéphane Himbert
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0
2025-26—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Lorient — 4-3-3

Trener : A. Dujeux od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Yvon Landry Mvogo Nganoma Lorient · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Switzerland · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lorient · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lorient · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Lorient · 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 38 Y. MvogoMontassar Omar Talbi 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,9 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,1 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 M. TalbiNathaniel Adjei 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2023-24: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 32 N. AdjeiPanos Katseris Lorient · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 3, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,8 Lorient · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Lorient · 2024-25: mecze 23, gole 4, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Lorient · 2023-24: mecze 15, gole 1, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Catanzaro · 2023-24: mecze 15, gole 0, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 77 P. KatserisSouleymane Isaak Touré Lorient · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Lorient · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Udinese · 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 2, ocena 6,5 Lorient · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lorient · 2023-24: mecze 24, gole 1, asysty 1, faule 36, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 Marseille · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 36, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 95 S. TouréKan Guy Arsène Kouassi Cercle Brugge · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Lorient · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Cercle Brugge · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Lorient · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Ajaccio · 2024-25: mecze 24, gole 0, asysty 2, faule 25, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,9 Amiens · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Ajaccio · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 43 K. KouassiNoah Cadiou Lorient · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Lorient · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Rodez · 2024-25: mecze 30, gole 5, asysty 4, faule 25, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Lorient · 2024-25: mecze 29, gole 5, asysty 4, faule 25, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 8 N. CadiouDembo Sylla Lorient · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Red Star · 2025-26: mecze 31, gole 0, asysty 4, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Dender · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 Lorient · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rodez · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rodez · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 4, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lorient · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 20 D. SyllaJean-Victor Makengo Lorient · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Freiburg · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Freiburg · 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Lorient · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Freiburg · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Lorient · 2024-25: mecze 18, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Freiburg · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Lorient · 2023-24: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 17 J. MakengoGabin Bernardeau Lorient · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Nice · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Le Mans · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 33 G. BernardeauM. Kone Lorient · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lorient · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 FC Nordsjaelland · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 42 M. Kone
Yvon Landry Mvogo Nganoma
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient7000—07,1
2026-27Switzerland000——0—
2025-26Lorient000——0—
2024-25Lorient3300——06,8
2023-24Lorient3400——17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Montassar Omar Talbi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277002—17,2
2025-262002—17,9
2024-25291121—4 17,1
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nathaniel Adjei
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277005—17,2
2025-263003—07,1
2024-259005—06,8
2023-24150010—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Panos Katseris
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient5031—15,8
2025-26Lorient200——07,3
2024-25Lorient234018—36,8
2023-24Lorient151119—46,7
2023-24Catanzaro150215—46,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Souleymane Isaak Touré
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient2003—07,8
2025-26Lorient100——06,9
2024-25Udinese121015—2 26,5
2024-25Lorient000——0—
2023-24Lorient241136—67,0
2023-24Marseille00136—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Krys-Anthony Madou Kouassi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cercle Brugge81 (1 z karnych)04—16,7
2026-27Lorient7016—26,8
2025-26Cercle Brugge11003—16,6
2025-26Lorient2001—17,3
2024-25Ajaccio240225—4 16,9
2024-25Amiens12002—16,7
2023-24Ajaccio100——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Noah Cadiou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient71 (1 z karnych)06—16,9
2025-26Lorient3102—07,5
2024-25Rodez305425—37,2
2024-25Lorient295425—37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dembo Sylla
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient7004—07,0
2025-26Red Star310424—56,7
2024-25Dender290011—26,4
2024-25Lorient000——0—
2024-25Rodez—00————
2023-24Rodez17045—06,9
2023-24Lorient100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jean-Victor Makengo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient7108—17,2
2026-27Freiburg110——07,6
2025-26Freiburg90110—26,5
2025-26Lorient4001—06,8
2024-25Freiburg31005—16,5
2024-25Lorient18113—16,8
2023-24Freiburg200014—16,7
2023-24Lorient11007—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gabin Bernardeau
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient7103—06,8
2025-26Nice3002—06,4
2024-25Le Mans200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

M. Kone
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lorient7107—06,6
2025-26Lorient2102—06,5
2025-26FC Nordsjaelland000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Lyon
2remis(y)
2zwycięstwa Lorient
2,5gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Lyon 8, Lorient 7 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 5,5, czerwone: 0,5 na mecz (raporty: 2) · sędziowie: B. Bastien, Mathieu Vernice, M. Vernice

Strzelcy w tych meczach : C. Tolisso Lyon, 1 · P. Pagis Lorient, 1 · R. Yaremchuk Lyon, 1

DataMeczWynikZwycięzca
12/04/2026Lyon – Lorient Ligue 1 ♂2 – 0Lyon
07/12/2025Lorient – Lyon Ligue 1 ♂1 – 0Lorient
09/03/2024Lorient – Lyon Ligue 1 ♂0 – 2Lyon
08/10/2023Lyon – Lorient Ligue 1 ♂3 – 3remis
05/03/2023Lyon – Lorient Ligue 1 ♂0 – 0remis
07/09/2022Lorient – Lyon Ligue 1 ♂3 – 1Lorient

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Lyon – Lorient →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Espagne · prawa na sezon: DAZN kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur ligue1.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
France kraj rozgrywekLigue 1+ lub beIN Sports prawa na sezon
AllemagneDAZN prawa na sezon
AutricheDAZN prawa na sezon
BelgiqueDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)beIN Sports prawa na sezon
DanemarkViaplay prawa na sezon
États-Unis (New York)beIN Sports prawa na sezon
GrèceOpen TV prawa na sezon
IrlandeLigue 1+ prawa na sezon
ItalieLigue 1+ prawa na sezon
LuxembourgDAZN prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasViaplay prawa na sezon
PologneEleven Sports prawa na sezon
PortugalSport TV prawa na sezon
Royaume-UniLigue 1+ lub Amazon Prime Video prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport prawa na sezon
SuisseDAZN lub Sky Switzerland prawa na sezon
TunisiebeIN Sports prawa na sezon
TurquiebeIN Sports prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13