AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue 1 ♂ · sob. 13 mar 2027 · 17:00

Le Mans – Rennes

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Le Mans VDDND od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Lorient Ligue 1 ♂2 – 1V
10/10/2026wyj.Paris SG Ligue 1 ♂1 – 3D
16/10/2026dom.Toulouse Ligue 1 ♂0 – 3D
25/10/2026wyj.Auxerre Ligue 1 ♂1 – 1N
31/10/2026wyj.Troyes Ligue 1 ♂0 – 2D

Rennes DVDVD od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Lyon Ligue 1 ♂0 – 4D
11/10/2026dom.Auxerre Ligue 1 ♂4 – 1V
18/10/2026wyj.Paris FC Ligue 1 ♂3 – 4D
25/10/2026dom.Strasbourg Ligue 1 ♂3 – 0V
30/10/2026wyj.Nice Ligue 1 ♂2 – 5D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Le Mans mecze bez zwycięstwa: 8 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 4
po porażce 0-2 z Troyes · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 10 stracone)

Rennes mecze bez porażki: 9 u siebie mecze z rzędu z golem: 4 zwycięstwa z rzędu: 4 u siebie porażki z rzędu: 3 na wyjeździe
po porażce 2-5 z Nice · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (12 strzelone, 14 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Le Mans

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,50 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 10,6 strzałów na mecz, 39% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,10 (2,00 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 16, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 14,9 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,40 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 7)

Bramkarz · N. Kocik · obrony: 17, 77% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,02 · ocena 6,9

Trener · P. Videira od 01/07/2024 · prowadzone kluby: 2 od 2018
System: 3-1-4-2, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 3-5-2 ×1)

Forma (API-Football): DLDDWLL

Rennes

Atak · gole na mecz: 2,10 (2,50 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 16,2 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 4 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,00 (1,30 u siebie, 3,00 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 16, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,4 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · B. Samba rotacja · obrony: 4, 80% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 7,2

Trener · F. Haise od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 6 od 2013
System: 4-1-4-1 · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-3-3 ×3)

Forma (API-Football): DWWWLWL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Le Mans

  • Kontuzja A. Bourabaa · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Podane przez jedno medium, do potwierdzenia: D. Sidibé (Niedostępność, Foot Mercato)

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: E. Colas (Kontuzja), H. Voyer (Udo), M. Rossignol (Kontuzja), E. Quarshie (Decyzja trenera), T. Eyoum (Decyzja trenera)

Rennes

  • Kontuzja E. Lepaul · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 13,4 dla Le Mans, 10,8 dla Rennes · Oczekiwane żółte kartki: 3,6 · Oczekiwane spalone: 5,2

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
A. LaurayAlexandre Lauray
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2760010—35,6
2025-263004—06,9
2024-255006—26,7
2023-241410——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Le Mans1,780,4329 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: H. DialloMouhamadou Habibou Diallo

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Mans5105—16,8
2026-27Metz2002—05,9
2025-26Metz254127—06,7
2023-24Strasbourg000——0—
2023-24Farense000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(1,1 na mecz), D. GuèyeDame Guèye
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277109—16,5
2025-262001—06,6
2024-2530114——4—
2023-242791——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), L. MafoutaLouis Didace Mafouta
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Mans74 (1 z karnych)18—17,0
2025-26Guingamp100——06,3
2024-25Amiens329 (5 z karnych)431—5 16,9
2024-25Guingamp329 (5 z karnych)431—5 16,9
2023-24Amiens3415 (3 z karnych)126—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), L. BlasLudovic Régis Arsène Blas
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—06,5
2025-263015—16,6
2024-25296831—67,2
2023-24294 (1 z karnych)144—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Le Mans

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
14 L. MafoutaLouis Didace Mafouta
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Mans74 (1 z karnych)18—17,0
2025-26Guingamp100——06,3
2024-25Amiens329 (5 z karnych)431—5 16,9
2024-25Guingamp329 (5 z karnych)431—5 16,9
2023-24Amiens3415 (3 z karnych)126—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

33 %410,6281 %
25 D. GuèyeDame Guèye
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277109—16,5
2025-262001—06,6
2024-2530114——4—
2023-242791——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %100,2262 %
22 L. CalodatLucas Calodat
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Mans7122—07,1
2025-26Le Mans200——07,0
2024-25Le Mans1100——0—
2023-24St Etienne—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %120,2353 %
13 H. DialloMouhamadou Habibou Diallo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Mans5105—16,8
2026-27Metz2002—05,9
2025-26Metz254127—06,7
2023-24Strasbourg000——0—
2023-24Farense000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,4834 %

Rennes

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
18 M. NagidaMahamadou Aboubakar Nagida
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272103—07,1
2025-261002—05,9
2024-2526205—16,8
2023-24300——06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,5034 %
B. CoulibalyB. Coulibaly

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

5 %00—60 %
K. DongopandjiK. Dongopandji

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

5 %00—60 %
48 A. Ait BoudlalAbdelhamid Aït Boudlal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rennes2102—17,1
2025-26Rennes1002—16,3
2024-25Amiens9017—17,0
2024-25Rennes000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,9024 %
10 L. BlasLudovic Régis Arsène Blas
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—06,5
2025-263015—16,6
2024-25296831—67,2
2023-24294 (1 z karnych)144—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %000,0034 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Le Mans — 4-3-3

Trener : P. Videira od 01/07/2024 · odczyt z 23/10/2026

Nicolas Kocik 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 98 N. KocikHarold Voyer 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2023-24: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1 5 H. VoyerRayan Bamba Le Mans · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Nancy · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Rennes · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Concarneau · 2024-25: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Rennes · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rennes · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 26 R. BambaNoa Boissé 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,2 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 N. BoisséLucas Calodat Le Mans · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Le Mans · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Le Mans · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 St Etienne · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 L. CalodatLucas Bretelle Le Mans · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Le Mans · 2025-26: mecze 0, gole 2, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 RAAL La Louviere · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 29 L. BretelleJean Vercruysse Le Mans · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Le Mans · 2025-26: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Boulogne · 2024-25: mecze 32, gole 6, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Le Mans · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Boulogne · 2023-24: mecze 26, gole 8, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 10 J. VercruysseAlexandre Lauray 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 5,6 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 8 A. LaurayLouis Didace Mafouta Le Mans · 2026-27: mecze 7, gole 4, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Guingamp · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Amiens · 2024-25: mecze 32, gole 9, asysty 4, faule 31, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,9 Guingamp · 2024-25: mecze 32, gole 9, asysty 4, faule 31, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,9 Amiens · 2023-24: mecze 34, gole 15, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 14 L. MafoutaDame Guèye 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2024-25: mecze 30, gole 11, asysty 4, faule —, spalone —, żółte kartki 4 2023-24: mecze 27, gole 9, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 2 25 D. GuèyeMouhamadou Habibou Diallo Le Mans · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Metz · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Metz · 2025-26: mecze 25, gole 4, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Strasbourg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Farense · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 13 H. Diallo
Nicolas Kocik
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275000—06,9
2025-26000——0—
2024-252800——2—
2023-242800——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Harold Voyer
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276005—16,6
2025-261001—16,3
2024-256005—07,1
2023-242200——3 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rayan Bamba
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Mans6019—16,5
2025-26Nancy200——07,3
2025-26Rennes—00————
2024-25Concarneau4104—07,0
2024-25Rennes000——0—
2023-24Rennes000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Noa Boissé
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276006—26,2
2025-261002—06,6
2024-25—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas Calodat
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Mans7122—07,1
2025-26Le Mans200——07,0
2024-25Le Mans1100——0—
2023-24St Etienne—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas Bretelle
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Mans6019—06,6
2025-26Le Mans02124—17,0
2025-26RAAL La Louviere001——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jean Vercruysse
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Mans6019—16,5
2025-26Le Mans91013—16,9
2024-25Boulogne3260——2—
2024-25Le Mans60010—16,7
2023-24Boulogne2680——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alexandre Lauray
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2760010—35,6
2025-263004—06,9
2024-255006—26,7
2023-241410——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Louis Didace Mafouta
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Mans74 (1 z karnych)18—17,0
2025-26Guingamp100——06,3
2024-25Amiens329 (5 z karnych)431—5 16,9
2024-25Guingamp329 (5 z karnych)431—5 16,9
2023-24Amiens3415 (3 z karnych)126—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dame Guèye
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277109—16,5
2025-262001—06,6
2024-2530114——4—
2023-242791——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mouhamadou Habibou Diallo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Le Mans5105—16,8
2026-27Metz2002—05,9
2025-26Metz254127—06,7
2023-24Strasbourg000——0—
2023-24Farense000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Rennes — 4-3-3

Trener : F. Haise od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Brice Lauriche Samba Rennes · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 France · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rennes · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 Lens · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Rennes · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Lens · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 30 B. SambaCharlie Richard Cresswell Rennes · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Toulouse · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 8,2 Toulouse · 2024-25: mecze 32, gole 3, asysty 1, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Leeds · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leeds · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 4 C. CresswellMahamadou Aboubakar Nagida 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 2024-25: mecze 26, gole 2, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 18 M. NagidaAbdelhamid Aït Boudlal Rennes · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Rennes · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Amiens · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Rennes · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 48 A. Ait BoudlalBryan Keith Reynolds Jr. Rennes · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Westerlo · 2025-26: mecze 39, gole 2, asysty 3, faule 37, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,8 Westerlo · 2024-25: mecze 37, gole 1, asysty 3, faule 37, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 Westerlo · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 Roma · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 B. ReynoldsMahdi Camara Montpellier · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Rennes · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 PAOK · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Roma · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nantes · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 PAOK · 2025-26: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Rennes · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Laval · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Brest · 2024-25: mecze 34, gole 5, asysty 3, faule 41, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Rennes · 2024-25: mecze 34, gole 5, asysty 3, faule 41, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Laval · 2024-25: mecze 30, gole 5, asysty 1, faule 41, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 PAOK · 2024-25: mecze 19, gole 7, asysty 1, faule 33, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 7,0 Young Boys · 2024-25: mecze 18, gole 0, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 2, ocena 7,0 Lens · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Monaco · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Olympiakos · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brest · 2023-24: mecze 32, gole 7, asysty 3, faule 37, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Young Boys · 2023-24: mecze 29, gole 1, asysty 1, faule 43, spalone —, żółte kartki 13, ocena 7,1 Monaco · 2023-24: mecze 20, gole 1, asysty 2, faule 25, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Olympiakos · 2023-24: mecze 17, gole 2, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Nancy · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1 Lens · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 PAOK · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Roma · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 45 M. CamaraSebastian Szymański Rennes · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Poland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Fenerbahce · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Rennes · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Ruch Chorzow · 2024-25: mecze 30, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 Fenerbahce · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fenerbahce · 2023-24: mecze 37, gole 10, asysty 11, faule 37, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,6 Ruch Chorzow · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 29, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,8 Feyenoord · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 S. SzymańskiValentin Rongier Rennes · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Rennes · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 Rennes · 2024-25: mecze 30, gole 3, asysty 1, faule 37, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Marseille · 2024-25: mecze 25, gole 3, asysty 1, faule 37, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Marseille · 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 21 V. RongierMousa Mohammad Mousa Sulaiman Al Tamari Rennes · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Rennes · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Montpellier · 2024-25: mecze 15, gole 2, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Rennes · 2024-25: mecze 11, gole 1, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Montpellier · 2023-24: mecze 27, gole 5, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 11 M. TamariLudovic Régis Arsène Blas 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2024-25: mecze 29, gole 6, asysty 8, faule 31, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 2023-24: mecze 29, gole 4, asysty 1, faule 44, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 10 L. BlasEliezer Mayenda Dossou Rennes · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Sunderland · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 Sunderland · 2024-25: mecze 40, gole 10, asysty 5, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Sunderland · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Hibernian · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Sochaux · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 12 E. Mayenda
Brice Lauriche Samba
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rennes2000—17,2
2026-27France000——0—
2025-26Rennes200——06,1
2024-25Lens1500——17,2
2024-25Rennes1500——17,2
2023-24Lens33001—37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Charlie Richard Cresswell
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rennes2002—07,6
2025-26Toulouse1111—18,2
2024-25Toulouse323128—57,0
2024-25Leeds000——0—
2023-24Leeds5003—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mahamadou Aboubakar Nagida
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272103—07,1
2025-261002—05,9
2024-2526205—16,8
2023-24300——06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Abdelhamid Aït Boudlal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rennes2102—17,1
2025-26Rennes1002—16,3
2024-25Amiens9017—17,0
2024-25Rennes000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bryan Keith Reynolds Jr.
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rennes2002—06,7
2025-26Westerlo392337—86,8
2024-25Westerlo371337—86,9
2023-24Westerlo3300——4—
2023-24Roma—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mamadou Camara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Montpellier6107—06,8
2026-27Rennes2001—16,6
2026-27PAOK100——06,2
2026-27Roma000——0—
2026-27Nantes000——0—
2025-26PAOK330015—36,6
2025-26Rennes3003—06,8
2025-26Laval1002—06,2
2024-25Brest345341—57,1
2024-25Rennes345341—57,1
2024-25Laval305 (1 z karnych)141—56,9
2024-25PAOK197133—5 17,0
2024-25Young Boys180026—3 27,0
2024-25Lens—00————
2024-25Monaco000——0—
2024-25Olympiakos000——0—
2023-24Brest327 (1 z karnych)337—77,1
2023-24Young Boys291143—137,1
2023-24Monaco201 (1 z karnych)225—47,0
2023-24Olympiakos172022—57,0
2023-24Nancy800——3 1—
2023-24Lens000——0—
2023-24PAOK—0022——7,0
2023-24Roma000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sebastian Szymański
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rennes2000—07,1
2026-27Poland200——07,8
2025-26Fenerbahce3015—07,5
2025-26Rennes1001—07,2
2024-25Ruch Chorzow3010——4—
2024-25Fenerbahce000——0—
2023-24Fenerbahce37101137—47,6
2023-24Ruch Chorzow310129—3 16,8
2023-24Feyenoord000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Valentin Rongier
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rennes2001—06,8
2025-26Rennes2003—08,2
2024-25Rennes303137—57,0
2024-25Marseille253137—57,0
2023-24Marseille100013—27,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mousa Mohammad Mousa Sulaiman Al Tamari
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rennes2001—06,7
2025-26Rennes3122—07,3
2024-25Montpellier15217—36,8
2024-25Rennes11117—16,8
2023-24Montpellier275211—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ludovic Régis Arsène Blas
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—06,5
2025-263015—16,6
2024-25296831—67,2
2023-24294 (1 z karnych)144—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eliezer Mayenda Dossou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rennes2001—06,7
2025-26Sunderland3013—06,1
2024-25Sunderland4010521—26,8
2023-24Sunderland8003—06,5
2023-24Hibernian2002—06,3
2023-24Sochaux—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Le Mans
3remis(y)
3zwycięstwa Rennes
3,7gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Le Mans 9, Rennes 13 · obie drużyny strzelają w 100 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 83 % · żółte: 5,0, czerwone: 1,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Romain Lissorgue

Strzelcy w tych meczach : E. Lepaul Rennes, 2 · L. Mafouta Le Mans, 2 · V. Rongier Rennes, 1

DataMeczWynikZwycięzca
30/08/2026Rennes – Le Mans Ligue 1 ♂3 – 2Rennes
28/03/2010Le Mans – Rennes Ligue 1 ♂1 – 3Rennes
21/11/2009Rennes – Le Mans Ligue 1 ♂2 – 1Rennes
14/03/2009Le Mans – Rennes Ligue 1 ♂2 – 2remis
25/10/2008Rennes – Le Mans Ligue 1 ♂2 – 2remis
15/03/2008Le Mans – Rennes Ligue 1 ♂1 – 1remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Le Mans – Rennes →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Pologne · prawa na sezon: Eleven Sports kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur ligue1.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
France kraj rozgrywekLigue 1+ lub beIN Sports prawa na sezon
AllemagneDAZN prawa na sezon
AutricheDAZN prawa na sezon
BelgiqueDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)beIN Sports prawa na sezon
DanemarkViaplay prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)beIN Sports prawa na sezon
GrèceOpen TV prawa na sezon
IrlandeLigue 1+ prawa na sezon
ItalieLigue 1+ prawa na sezon
LuxembourgDAZN prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasViaplay prawa na sezon
PortugalSport TV prawa na sezon
Royaume-UniLigue 1+ lub Amazon Prime Video prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport prawa na sezon
SuisseDAZN lub Sky Switzerland prawa na sezon
TunisiebeIN Sports prawa na sezon
TurquiebeIN Sports prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13