AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue 1 ♂ · sob. 22 maj 2027 · 17:00

Angers – Brest

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Angers VDDND od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Troyes Ligue 1 ♂2 – 0V
10/10/2026wyj.Brest Ligue 1 ♂1 – 5D
18/10/2026dom.Marseille Ligue 1 ♂2 – 5D
25/10/2026dom.Lorient Ligue 1 ♂0 – 0N
01/11/2026wyj.Lyon Ligue 1 ♂0 – 2D

Brest DVNDV od najstarszego do najnowszego

20/09/2026wyj.Auxerre Ligue 1 ♂1 – 2D
10/10/2026dom.Angers Ligue 1 ♂5 – 1V
17/10/2026wyj.Lille Ligue 1 ♂1 – 1N
23/10/2026dom.Nice Ligue 1 ♂1 – 2D
02/11/2026wyj.Lorient Ligue 1 ♂2 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Angers mecze bez zwycięstwa: 4 mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe mecze bez gola: 2
po porażce 0-2 z Lyon · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 12 stracone)

Brest mecze z rzędu z golem: 5
po zwycięstwie 2-0 z Lorient · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 6 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Angers

Atak · gole na mecz: 1,30 (1,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 10,9 strzałów na mecz, 27% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,10 (2,30 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 11, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 11,1 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Anthony Lopes · obrony: 33, 77% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,43 · ocena 8,0

Trener · S. Gilli od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2019
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-4-2 ×1, 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): LWLDWLL

Brest

Atak · gole na mecz: 1,90 (2,30 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 13,0 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,40 (1,30 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 9, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,5 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,10 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · E. Selvik · obrony: 21, 70% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,29 · ocena 7,2

Trener · Julien Lachuer od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 16e et la 30e minute

Forma (API-Football): DDWLLWD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Angers

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: J. Lefort (Czerwona kartka), E. Biumla (Kontuzja), H. Belkebla (Kontuzja), O. Camara (Udo)

Brest

  • Kontuzja B. Chardonnet · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
  • Kontuzja G. Versini · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
  • Kontuzja R. Le Guen · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: N. Edjouma (Loan agreement)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,6 dla Angers, 12,4 dla Brest · Oczekiwane żółte kartki: 3,2 · Oczekiwane spalone: 5,2

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: Djibirin HarounaHarouna Djibirin

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276103—06,8
2025-269216—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), L. AjorqueLudovic Ajorque
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest72119—27,0
2025-26Brest328965—9 16,9
2024-25Brest3113261—57,1
2024-25Mainz000——0—
2023-24Mainz262028—46,6
2023-24Strasbourg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), A. El OuazzaniAmine El Ouazzani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers72 (1 z karnych)26—06,9
2025-26Sp Braga132 (1 z karnych)09—16,4
2025-26SC Braga132 (1 z karnych)09—16,4
2024-25Sp Braga337127—16,9
2024-25SC Braga337127—16,9
2024-25Guingamp—00————
2023-24Guingamp3812 (1 z karnych)549—36,9
2023-24SC Braga—00————
2023-24Sp Braga—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), P. PeterProsper Peter
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277204—16,8
2025-262004—06,1
2024-252001—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Angers

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
19 A. El OuazzaniAmine El Ouazzani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers72 (1 z karnych)26—06,9
2025-26Sp Braga132 (1 z karnych)09—16,4
2025-26SC Braga132 (1 z karnych)09—16,4
2024-25Sp Braga337127—16,9
2024-25SC Braga337127—16,9
2024-25Guingamp—00————
2023-24Guingamp3812 (1 z karnych)549—36,9
2023-24SC Braga—00————
2023-24Sp Braga—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

15 %220,3672 %
8 B. van den BoomenBranco van den Boomen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers7118—27,4
2025-26Angers150119—37,1
2025-26Ajax1002—07,6
2024-25Ajax12007—07,2
2023-24Ajax212110—17,1
2023-24Toulouse000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %110,1481 %
10 A. SbaïMohamed Amine Sbaï
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers7115—07,3
2025-26Angers21 (1 z karnych)02—07,4
2024-25Grenoble201——06,6
2023-24Grenoble326 (1 z karnych)311—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %110,1581 %
9 P. PeterProsper Peter
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277204—16,8
2025-262004—06,1
2024-252001—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %200,7134 %
2 C. ArcusCarlens Jean Fedlaire Ruby Arcus
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers6102—06,9
2025-26Angers2001—06,9
2024-25Angers300138—36,7
2024-25Vitesse—00————
2023-24Vitesse300431—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,2162 %

Brest

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
23 K. DoumbiaKamory Doumbia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest74 (1 z karnych)18—37,0
2025-26Brest245429—66,8
2024-25Brest303217—17,0
2024-25Reims00217—07,0
2023-24Brest256515—17,0
2023-24Reims00515—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

30 %410,6381 %
19 L. AjorqueLudovic Ajorque
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest72119—27,0
2025-26Brest328965—9 16,9
2024-25Brest3113261—57,1
2024-25Mainz000——0—
2023-24Mainz262028—46,6
2023-24Strasbourg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

23 %210,2981 %
9 P. MboupPathé Mboup
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest72122—16,8
2025-26Brest281034—66,5
2025-26Pau FC311——07,2
2024-25Pau FC319 (2 z karnych)367—10 16,8
2023-24Lyon—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

17 %210,3281 %
70 K. LalaKenny Lala
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2771 (1 z karnych)03—16,8
2025-26100——17,9
2024-25323 (3 z karnych)218—57,1
2023-24332324—77,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %100,1681 %
17 Mama BaldéMama Samba Baldé
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest6214—06,9
2025-26Brest182212—06,6
2024-25Brest272319—46,7
2024-25Lyon100——0—
2023-24Lyon20238—16,7
2023-24Troyes000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %210,7643 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Angers — 4-3-3

Trener : S. Gilli od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Anthony Lopes Angers · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 Nantes · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Nantes · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lyon · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lyon · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 1 A. LopesJordan Lefort 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,6 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 21 J. LefortOusmane Camara Vitória SC · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Angers · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Angers · 2025-26: mecze 32, gole 1, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Vitória SC · 2025-26: mecze 29, gole 4, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Angers · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Angers · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 4 O. CamaraJoseph Kalulu Kyatengwa Angers · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Pau FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Pau FC · 2025-26: mecze 33, gole 1, asysty 2, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,6 Pau FC · 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 17 J. KaluluCarlens Jean Fedlaire Ruby Arcus Angers · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Angers · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Angers · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 1, faule 38, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Vitesse · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Vitesse · 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 4, faule 31, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 2 C. ArcusBranco van den Boomen Angers · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,4 Angers · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Ajax · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Ajax · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Ajax · 2023-24: mecze 21, gole 2, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Toulouse · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 B. van den BoomenMohamed Amine Sbaï Angers · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Angers · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Grenoble · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Grenoble · 2023-24: mecze 32, gole 6, asysty 3, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 10 A. SbaïYassine Belkhdim 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 1, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 14 Y. BelkhdimAmine El Ouazzani Angers · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 2, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sp Braga · 2025-26: mecze 13, gole 2, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 SC Braga · 2025-26: mecze 13, gole 2, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Sp Braga · 2024-25: mecze 33, gole 7, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 SC Braga · 2024-25: mecze 33, gole 7, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Guingamp · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Guingamp · 2023-24: mecze 38, gole 12, asysty 5, faule 49, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 SC Braga · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Braga · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 A. El OuazzaniProsper Peter 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 9 P. PeterHarouna Djibirin 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 9, gole 2, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 11 D. Harouna
Anthony Lopes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers7000—08,0
2025-26Nantes100——06,3
2024-25Nantes200——0—
2024-25Lyon000——0—
2023-24Lyon31001—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jordan Lefort
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276009—1 16,6
2025-26200——08,0
2024-25340114—36,9
2023-24370124—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oumar Camara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vitória SC8003—16,6
2026-27Angers6013—16,7
2025-26Angers321022—36,8
2025-26Vitória SC294 (1 z karnych)116—26,6
2024-25Angers9001—17,0
2023-24Angers4002—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joseph Kalulu Kyatengwa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers6012—16,6
2026-27Pau FC2002—06,9
2025-26Pau FC331221—3 16,6
2024-25Pau FC270014—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Carlens Jean Fedlaire Ruby Arcus
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers6102—06,9
2025-26Angers2001—06,9
2024-25Angers300138—36,7
2024-25Vitesse—00————
2023-24Vitesse300431—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Branco van den Boomen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers7118—27,4
2025-26Angers150119—37,1
2025-26Ajax1002—07,6
2024-25Ajax12007—07,2
2023-24Ajax212110—17,1
2023-24Toulouse000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mohamed Amine Sbaï
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers7115—07,3
2025-26Angers21 (1 z karnych)02—07,4
2024-25Grenoble201——06,6
2023-24Grenoble326 (1 z karnych)311—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yassine Belkhdim
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277009—16,6
2025-261002—16,3
2024-25331128—46,6
2023-247003—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Amine El Ouazzani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Angers72 (1 z karnych)26—06,9
2025-26Sp Braga132 (1 z karnych)09—16,4
2025-26SC Braga132 (1 z karnych)09—16,4
2024-25Sp Braga337127—16,9
2024-25SC Braga337127—16,9
2024-25Guingamp—00————
2023-24Guingamp3812 (1 z karnych)549—36,9
2023-24SC Braga—00————
2023-24Sp Braga—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Prosper Peter
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277204—16,8
2025-262004—06,1
2024-252001—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Harouna Djibirin
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276103—06,8
2025-269216—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Brest — 4-3-3

Trener : Julien Lachuer od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Egil Selvik Brest · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Norway · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Watford · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,2 Watford · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Udinese · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 E. SelvikBradley Locko Banzouzi Brest · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Brest · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Brest · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Brest · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 3, faule 25, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Reims · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 3, faule 25, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2 B. LockoKenny Lala 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,9 2024-25: mecze 32, gole 3, asysty 2, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 2023-24: mecze 33, gole 2, asysty 3, faule 24, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 70 K. LalaGautier Lloris Brest · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Le Havre · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Le Havre · 2024-25: mecze 32, gole 2, asysty 1, faule 31, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Le Havre · 2023-24: mecze 31, gole 2, asysty 0, faule 35, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 4 G. LlorisLucas Simon Pierre Tousart Brest · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Brest · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Union Berlin · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Union Berlin · 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Hertha · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 29 L. TousartJoris Chotard Brest · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 2, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Montpellier · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Brest · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Montpellier · 2024-25: mecze 26, gole 1, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Montpellier · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 3, faule 30, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 13 J. ChotardKamory Doumbia Brest · 2026-27: mecze 7, gole 4, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Brest · 2025-26: mecze 24, gole 5, asysty 4, faule 29, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Brest · 2024-25: mecze 30, gole 3, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Reims · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Brest · 2023-24: mecze 25, gole 6, asysty 5, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Reims · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 5, faule 15, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 23 K. DoumbiaPathé Mboup Brest · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Brest · 2025-26: mecze 28, gole 1, asysty 0, faule 34, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,5 Pau FC · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Pau FC · 2024-25: mecze 31, gole 9, asysty 3, faule 67, spalone —, żółte kartki 10, czerwone: 1, ocena 6,8 Lyon · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 P. MboupLudovic Ajorque Brest · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Brest · 2025-26: mecze 32, gole 8, asysty 9, faule 65, spalone —, żółte kartki 9, czerwone: 1, ocena 6,9 Brest · 2024-25: mecze 31, gole 13, asysty 2, faule 61, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Mainz · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mainz · 2023-24: mecze 26, gole 2, asysty 0, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Strasbourg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 L. AjorqueDjylian N´Guessan Brest · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,9 St Etienne · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 St Etienne · 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 39 D. N´GuessanL. C. Laine M. 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 32 L. C. Laine M.
Egil Selvik
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest7000—07,2
2026-27Norway000——0—
2025-26Watford100——05,2
2024-25Watford1700——27,1
2024-25Udinese000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bradley Locko Banzouzi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest7006—27,0
2025-26Brest100——06,7
2024-25Brest2001—16,5
2023-24Brest330325—57,0
2023-24Reims00325—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kenny Lala
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2771 (1 z karnych)03—16,8
2025-26100——17,9
2024-25323 (3 z karnych)218—57,1
2023-24332324—77,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gautier Lloris
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest6011—06,9
2025-26Le Havre1001—07,7
2024-25Le Havre322131—56,9
2023-24Le Havre312035—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas Simon Pierre Tousart
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest7103—06,9
2025-26Brest1003—06,9
2024-25Union Berlin150111—26,7
2023-24Union Berlin230031—56,7
2023-24Hertha—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joris Chotard
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest7026—07,2
2025-26Montpellier100——06,7
2025-26Brest100——06,6
2024-25Montpellier261016—56,7
2023-24Montpellier310330—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kamory Doumbia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest74 (1 z karnych)18—37,0
2025-26Brest245429—66,8
2024-25Brest303217—17,0
2024-25Reims00217—07,0
2023-24Brest256515—17,0
2023-24Reims00515—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pathé Mboup
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest72122—16,8
2025-26Brest281034—66,5
2025-26Pau FC311——07,2
2024-25Pau FC319 (2 z karnych)367—10 16,8
2023-24Lyon—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ludovic Ajorque
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest72119—27,0
2025-26Brest328965—9 16,9
2024-25Brest3113261—57,1
2024-25Mainz000——0—
2023-24Mainz262028—46,6
2023-24Strasbourg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Djylian N´Guessan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest3002—04,9
2025-26St Etienne—00————
2024-25St Etienne14001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

L. C. Laine M.
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27300——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Angers
1remis(y)
4zwycięstwa Brest
3,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Angers 4, Brest 14 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 2,2, czerwone: 0,2 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: Eric Wattellier, M. Vernice, Willy Delajod

Strzelcy w tych meczach : R. Del Castillo Brest, 2 · A. Sbai Angers, 1 · A. Sima Brest, 1 · E. Lepaul Angers, 1 · I. Niane Angers, 1 · Kenny Lala Brest, 1

DataMeczWynikZwycięzca
10/10/2026Brest – Angers Ligue 1 ♂5 – 1Brest
17/05/2026Brest – Angers Ligue 1 ♂1 – 1remis
28/09/2025Angers – Brest Ligue 1 ♂0 – 2Brest
09/03/2025Brest – Angers Ligue 1 ♂2 – 0Brest
05/01/2025Angers – Brest Ligue 1 ♂2 – 0Angers
29/01/2023Brest – Angers Ligue 1 ♂4 – 0Brest

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Angers – Brest →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Belgique · prawa na sezon: DAZN kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur ligue1.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
France kraj rozgrywekLigue 1+ lub beIN Sports prawa na sezon
AllemagneDAZN prawa na sezon
AutricheDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)beIN Sports prawa na sezon
DanemarkViaplay prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)beIN Sports prawa na sezon
GrèceOpen TV prawa na sezon
IrlandeLigue 1+ prawa na sezon
ItalieLigue 1+ prawa na sezon
LuxembourgDAZN prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasViaplay prawa na sezon
PologneEleven Sports prawa na sezon
PortugalSport TV prawa na sezon
Royaume-UniLigue 1+ lub Amazon Prime Video prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport prawa na sezon
SuisseDAZN lub Sky Switzerland prawa na sezon
TunisiebeIN Sports prawa na sezon
TurquiebeIN Sports prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13