Ligue 1 ♂ · sob. 29 maj 2027 · 20:00
Rennes – Angers
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Rennes : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Rennes : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Angers : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Angers : 23/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Rennes DVDVD od najstarszego do najnowszego
| 19/09/2026 | wyj. | Lyon Ligue 1 ♂ | 0 – 4 | D |
| 11/10/2026 | dom. | Auxerre Ligue 1 ♂ | 4 – 1 | V |
| 18/10/2026 | wyj. | Paris FC Ligue 1 ♂ | 3 – 4 | D |
| 25/10/2026 | dom. | Strasbourg Ligue 1 ♂ | 3 – 0 | V |
| 30/10/2026 | wyj. | Nice Ligue 1 ♂ | 2 – 5 | D |
Angers VDDND od najstarszego do najnowszego
| 19/09/2026 | dom. | Troyes Ligue 1 ♂ | 2 – 0 | V |
| 10/10/2026 | wyj. | Brest Ligue 1 ♂ | 1 – 5 | D |
| 18/10/2026 | dom. | Marseille Ligue 1 ♂ | 2 – 5 | D |
| 25/10/2026 | dom. | Lorient Ligue 1 ♂ | 0 – 0 | N |
| 01/11/2026 | wyj. | Lyon Ligue 1 ♂ | 0 – 2 | D |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Rennes mecze bez porażki: 9 u siebie mecze z rzędu z golem: 4 zwycięstwa z rzędu: 4 u siebie porażki z rzędu: 3 na wyjeździe
po porażce 2-5 z Nice · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (12 strzelone, 14 stracone)
Angers mecze bez zwycięstwa: 4 mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe mecze bez gola: 2
po porażce 0-2 z Lyon · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 12 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Rennes
Atak · gole na mecz: 2,10 (2,50 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 16,2 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 4 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,00 (1,30 u siebie, 3,00 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 16, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 12,4 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · B. Samba rotacja · obrony: 4, 80% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 7,2
Trener · F. Haise od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 6 od 2013
System: 4-1-4-1 · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-3-3 ×3)
Forma (API-Football): DWWWLWL
Angers
Atak · gole na mecz: 1,30 (1,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 10,9 strzałów na mecz, 27% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,10 (2,30 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 11, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 11,1 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · Anthony Lopes · obrony: 33, 77% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,43 · ocena 8,0
Trener · S. Gilli od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2019
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-4-2 ×1, 4-3-3 ×1)
Forma (API-Football): LWLDWLL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Rennes
- Kontuzja E. Lepaul · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Angers
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: J. Lefort (Czerwona kartka), E. Biumla (Kontuzja), H. Belkebla (Kontuzja), O. Camara (Udo)
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 10,8 dla Rennes, 10,6 dla Angers · Oczekiwane żółte kartki: 3,1 · Oczekiwane spalone: 4,8
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Napastnicy najczęściej na spalonym: Djibirin HarounaHarouna Djibirin M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 6 1 0 3 — 0 6,8 2025-26 9 2 1 6 — 1 6,8 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Angers 7 2 (1 z karnych) 2 6 — 0 6,9 2025-26 Sp Braga 13 2 (1 z karnych) 0 9 — 1 6,4 2025-26 SC Braga 13 2 (1 z karnych) 0 9 — 1 6,4 2024-25 Sp Braga 33 7 1 27 — 1 6,9 2024-25 SC Braga 33 7 1 27 — 1 6,9 2024-25 Guingamp — 0 0 — — — — 2023-24 Guingamp 38 12 (1 z karnych) 5 49 — 3 6,9 2023-24 Sp Braga — 0 0 — — — — 2023-24 SC Braga — 0 0 — — — — Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 3 0 1 5 — 1 6,6 2024-25 29 6 8 31 — 6 7,2 2023-24 29 4 (1 z karnych) 1 44 — 3 6,8 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rennes 2 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Sunderland 3 0 1 3 — 0 6,1 2024-25 Sunderland 40 10 5 21 — 2 6,8 2023-24 Sunderland 8 0 0 3 — 0 6,5 2023-24 Hibernian 2 0 0 2 — 0 6,3 2023-24 Sochaux — 0 0 — — — —
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Rennes
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 M. NagidaMahamadou Aboubakar Nagida
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 8 % | 1 | 0 | 0,50 | 34 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| B. CoulibalyB. Coulibaly Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | 5 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| K. DongopandjiK. Dongopandji Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | 5 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
48 A. Ait BoudlalAbdelhamid Aït Boudlal
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 5 % | 1 | 0 | 0,90 | 24 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 L. BlasLudovic Régis Arsène Blas
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 0 | 0 | 0,00 | 34 % |
Angers
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 A. El OuazzaniAmine El Ouazzani
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 15 % | 2 | 2 | 0,36 | 72 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 B. van den BoomenBranco van den Boomen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 10 % | 1 | 1 | 0,14 | 81 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 A. SbaïMohamed Amine Sbaï
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 9 % | 1 | 1 | 0,15 | 81 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 P. PeterProsper Peter
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 7 % | 2 | 0 | 0,71 | 34 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 C. ArcusCarlens Jean Fedlaire Ruby Arcus
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 5 % | 1 | 0 | 0,21 | 62 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Rennes — 4-3-3
Trener : F. Haise od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rennes | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 7,2 |
| 2026-27 | France | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Rennes | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,1 |
| 2024-25 | Lens | 15 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Rennes | 15 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,2 |
| 2023-24 | Lens | 33 | 0 | 0 | 1 | — | 3 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Charlie Richard Cresswell| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rennes | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Toulouse | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 8,2 |
| 2024-25 | Toulouse | 32 | 3 | 1 | 28 | — | 5 | 7,0 |
| 2024-25 | Leeds | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Leeds | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mahamadou Aboubakar Nagida| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5,9 |
| 2024-25 | 26 | 2 | 0 | 5 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Abdelhamid Aït Boudlal| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rennes | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Rennes | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Amiens | 9 | 0 | 1 | 7 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Rennes | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Bryan Keith Reynolds Jr.| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rennes | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Westerlo | 39 | 2 | 3 | 37 | — | 8 | 6,8 |
| 2024-25 | Westerlo | 37 | 1 | 3 | 37 | — | 8 | 6,9 |
| 2023-24 | Westerlo | 33 | 0 | 0 | — | — | 4 | — |
| 2023-24 | Roma | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mamadou Camara| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 6 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Rennes | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
| 2026-27 | PAOK | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2026-27 | Nantes | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | PAOK | 33 | 0 | 0 | 15 | — | 3 | 6,6 |
| 2025-26 | Rennes | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Laval | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Brest | 34 | 5 | 3 | 41 | — | 5 | 7,1 |
| 2024-25 | Rennes | 34 | 5 | 3 | 41 | — | 5 | 7,1 |
| 2024-25 | Laval | 30 | 5 (1 z karnych) | 1 | 41 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | PAOK | 19 | 7 | 1 | 33 | — | 5 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Young Boys | 18 | 0 | 0 | 26 | — | 3 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Lens | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Monaco | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Olympiakos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Brest | 32 | 7 (1 z karnych) | 3 | 37 | — | 7 | 7,1 |
| 2023-24 | Young Boys | 29 | 1 | 1 | 43 | — | 13 | 7,1 |
| 2023-24 | Monaco | 20 | 1 (1 z karnych) | 2 | 25 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Olympiakos | 17 | 2 | 0 | 22 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Nancy | 8 | 0 | 0 | — | — | 3 1 | — |
| 2023-24 | Lens | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | PAOK | — | 0 | 0 | 22 | — | — | 7,0 |
| 2023-24 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sebastian Szymański| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rennes | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Poland | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,8 |
| 2025-26 | Fenerbahce | 3 | 0 | 1 | 5 | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Rennes | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Ruch Chorzow | 30 | 1 | 0 | — | — | 4 | — |
| 2024-25 | Fenerbahce | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Fenerbahce | 37 | 10 | 11 | 37 | — | 4 | 7,6 |
| 2023-24 | Ruch Chorzow | 31 | 0 | 1 | 29 | — | 3 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Feyenoord | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Valentin Rongier| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rennes | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Rennes | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 8,2 |
| 2024-25 | Rennes | 30 | 3 | 1 | 37 | — | 5 | 7,0 |
| 2024-25 | Marseille | 25 | 3 | 1 | 37 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Marseille | 10 | 0 | 0 | 13 | — | 2 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mousa Mohammad Mousa Sulaiman Al Tamari| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rennes | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Rennes | 3 | 1 | 2 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Montpellier | 15 | 2 | 1 | 7 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Rennes | 11 | 1 | 1 | 7 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Montpellier | 27 | 5 | 2 | 11 | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ludovic Régis Arsène Blas| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 1 | 5 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | 29 | 6 | 8 | 31 | — | 6 | 7,2 |
| 2023-24 | 29 | 4 (1 z karnych) | 1 | 44 | — | 3 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Eliezer Mayenda Dossou| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rennes | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Sunderland | 3 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,1 |
| 2024-25 | Sunderland | 40 | 10 | 5 | 21 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Sunderland | 8 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Hibernian | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2023-24 | Sochaux | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Angers — 4-3-3
Trener : S. Gilli od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Angers | 7 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 8,0 |
| 2025-26 | Nantes | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Nantes | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Lyon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Lyon | 31 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jordan Lefort| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 0 | 9 | — | 1 1 | 6,6 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,0 |
| 2024-25 | 34 | 0 | 1 | 14 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | 37 | 0 | 1 | 24 | — | 4 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Oumar Camara| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Vitória SC | 8 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,6 |
| 2026-27 | Angers | 6 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Angers | 32 | 1 | 0 | 22 | — | 3 | 6,8 |
| 2025-26 | Vitória SC | 29 | 4 (1 z karnych) | 1 | 16 | — | 2 | 6,6 |
| 2024-25 | Angers | 9 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Angers | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joseph Kalulu Kyatengwa| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Angers | 6 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,6 |
| 2026-27 | Pau FC | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Pau FC | 33 | 1 | 2 | 21 | — | 3 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Pau FC | 27 | 0 | 0 | 14 | — | 2 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Carlens Jean Fedlaire Ruby Arcus| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Angers | 6 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Angers | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Angers | 30 | 0 | 1 | 38 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Vitesse | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Vitesse | 30 | 0 | 4 | 31 | — | 4 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Branco van den Boomen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Angers | 7 | 1 | 1 | 8 | — | 2 | 7,4 |
| 2025-26 | Angers | 15 | 0 | 1 | 19 | — | 3 | 7,1 |
| 2025-26 | Ajax | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,6 |
| 2024-25 | Ajax | 12 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | Ajax | 21 | 2 | 1 | 10 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Toulouse | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mohamed Amine Sbaï| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Angers | 7 | 1 | 1 | 5 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Angers | 2 | 1 (1 z karnych) | 0 | 2 | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | Grenoble | 2 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Grenoble | 32 | 6 (1 z karnych) | 3 | 11 | — | 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Yassine Belkhdim| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | 33 | 1 | 1 | 28 | — | 4 | 6,6 |
| 2023-24 | 7 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Amine El Ouazzani| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Angers | 7 | 2 (1 z karnych) | 2 | 6 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Sp Braga | 13 | 2 (1 z karnych) | 0 | 9 | — | 1 | 6,4 |
| 2025-26 | SC Braga | 13 | 2 (1 z karnych) | 0 | 9 | — | 1 | 6,4 |
| 2024-25 | Sp Braga | 33 | 7 | 1 | 27 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | SC Braga | 33 | 7 | 1 | 27 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Guingamp | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Guingamp | 38 | 12 (1 z karnych) | 5 | 49 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Sp Braga | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | SC Braga | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Prosper Peter| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 2 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,1 |
| 2024-25 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Harouna Djibirin| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | 9 | 2 | 1 | 6 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Rennes 14, Angers 5 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 2,6, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: Geoffrey Kubler, M. Vernice, M. Bollengier
Strzelcy w tych meczach : A. Kalimuendo Rennes, 2 · P. Peter Angers, 2 · A. Grønbæk Rennes, 1 · C. Arcus Angers, 1 · E. Lepaul Rennes, 1 · I. Koné Rennes, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 06/09/2026 | Angers – Rennes Ligue 1 ♂ | 1 – 2 | Rennes |
| 11/04/2026 | Rennes – Angers Ligue 1 ♂ | 2 – 1 | Rennes |
| 31/08/2025 | Angers – Rennes Ligue 1 ♂ | 1 – 1 | remis |
| 30/03/2025 | Angers – Rennes Ligue 1 ♂ | 0 – 3 | Rennes |
| 15/12/2024 | Rennes – Angers Ligue 1 ♂ | 2 – 0 | Rennes |
| 30/04/2023 | Rennes – Angers Ligue 1 ♂ | 4 – 2 | Rennes |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Rennes – Angers →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Portugal · prawa na sezon: Sport TV kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur ligue1.com le 29/09/2026.
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| France kraj rozgrywek | Ligue 1+ lub beIN Sports prawa na sezon |
| Allemagne | DAZN prawa na sezon |
| Autriche | DAZN prawa na sezon |
| Belgique | DAZN prawa na sezon |
| Canada (Québec) | beIN Sports prawa na sezon |
| Danemark | Viaplay prawa na sezon |
| Espagne | DAZN prawa na sezon |
| États-Unis (New York) | beIN Sports prawa na sezon |
| Grèce | Open TV prawa na sezon |
| Irlande | Ligue 1+ prawa na sezon |
| Italie | Ligue 1+ prawa na sezon |
| Luxembourg | DAZN prawa na sezon |
| Maroc | beIN Sports prawa na sezon |
| Pays-Bas | Viaplay prawa na sezon |
| Pologne | Eleven Sports prawa na sezon |
| Royaume-Uni | Ligue 1+ lub Amazon Prime Video prawa na sezon |
| Sénégal | Canal+ lub SuperSport prawa na sezon |
| Suisse | DAZN lub Sky Switzerland prawa na sezon |
| Tunisie | beIN Sports prawa na sezon |
| Turquie | beIN Sports prawa na sezon |