AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue 2 ♂ · pt. 06 lis 2026 · 20:00

Grenoble – Reims

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

24 %1 — Grenoble
27 %Remis
49 %2 — Reims

Oczekiwany wynik 0 – 1 (13 %) · oczekiwane gole 0,89 – 1,71

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gości · pewność niska (obniżona z „średnia”: wyrównany ostatni mecz bezpośredni)
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Reims wygrałaby około 5, a pozostałych 5 nie.

Dwie opinie 1 · N · 2

Co to jest?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

Rynek (bukmacherzy)24 · 27 · 49
Nasz model (liga i Elo)21 · 25 · 53

✓ Obie opinie są zgodne: prognoza broni się dwiema różnymi metodami.

⚖ Ostatni bezpośredni mecz był wyrównany: Grenoble 0 – 0 Reims (14/02/2026), remis.

Źródło: cotes du marché · obliczono 06/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Grenoble NDDDD od najstarszego do najnowszego

18/09/2026dom.Clermont Ligue 2 ♂1 – 1N
09/10/2026wyj.Montpellier Ligue 2 ♂0 – 2D
16/10/2026dom.Boulogne Ligue 2 ♂0 – 2D
23/10/2026wyj.Pau FC Ligue 2 ♂1 – 2D
30/10/2026dom.Dijon Ligue 2 ♂1 – 3D

Reims NNVNV od najstarszego do najnowszego

18/09/2026dom.Montpellier Ligue 2 ♂1 – 1N
10/10/2026wyj.Nantes Ligue 2 ♂0 – 0N
16/10/2026dom.Dijon Ligue 2 ♂4 – 2V
26/10/2026wyj.Boulogne Ligue 2 ♂1 – 1N
02/11/2026dom.Sochaux Ligue 2 ♂2 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Grenoble mecze bez zwycięstwa: 5 mecze bez zwycięstwa: 5 u siebie porażki z rzędu: 4
po porażce 1-3 z Dijon · 0 Z, 1 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 10 stracone)

Reims mecze bez porażki: 18 mecze bez porażki: 10 u siebie mecze bez porażki: 9 na wyjeździe
po zwycięstwie 2-0 z Sochaux · 2 Z, 3 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 4 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Grenoble

Atak · gole na mecz: 0,90 (0,50 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 8,4 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,70 (1,30 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 33% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 24, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 14,1 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 2,40 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · A. Olliero · obrony: 34, 69% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,67 · ocena 6,9

Trener · O. Frapolli od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 4 od 2012
System: 4-1-4-1 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Forma (API-Football): LDLWLWDLL

Reims

Atak · gole na mecz: 2,10 (2,60 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 12,5 strzałów na mecz, 41% celnych · bez gola w 22% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,20 (1,80 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 15, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 12,2 · spalone na mecz: 2,9 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · T. Hülsmann · obrony: 27, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,22 · ocena 7,0

Trener · N. Usaï od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 8 od 2014
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-4-2 ×2, 4-1-4-1 ×1)

Forma (API-Football): DDWWDWDDW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Grenoble

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Reims

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia : Pierre Retail mecze w tym sezonie: 4

Asystenci: Romain Galibert, Grégoire Valleteau · Sędzia techniczny: Dorian Bovolenta · oficjalna nominacja (ligue1.com)

28,3 odgwizdanych fauli na mecz · spalone: 3,0 · 4,25 żółtych i 0,25 czerwonych kartek na mecz

Grenoble: 14,1 faulu/i na mecz · Reims: 12,2.

Sędzia w normie obu drużyn (28,3 odgwizdanych fauli na mecz, 26,3 zwykle popełnianych łącznie przez obie drużyny).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,6 dla Grenoble, 12,2 dla Reims · Oczekiwane żółte kartki: 3,9 · Oczekiwane spalone: 3,0

Sędzia: −3 % odgwizdanych fauli i +4 % kartek względem średniej rozgrywek (mecze w tym sezonie: 4).

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
C. KouranfalC. Kouranfal
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2772012—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Reims1,820,3929 %
S. DibaSamba Lélé Diba
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble82012—36,8
2025-26Grenoble100——06,6
2024-25Grenoble5004—17,1
2024-25Servette FC—00————
2023-24Servette FC10005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Grenoble1,590,3426 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: U. BonnetUgo Bonnet

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble7016—06,6
2025-26Grenoble131013—1 16,5
2024-25Guingamp—00————
2023-24Valenciennes14003—26,5
2023-24Guingamp8003—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,5 na mecz), Y. El KachatiYoussef El Kachati
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims82111—16,8
2025-26Nijmegen3004—06,7
2024-25Telstar3719 (2 z karnych)656—97,3
2023-24Telstar236329—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,5 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Grenoble

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
30 S. DibaSamba Lélé Diba
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble82012—36,8
2025-26Grenoble100——06,6
2024-25Grenoble5004—17,1
2024-25Servette FC—00————
2023-24Servette FC10005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %200,3261 %
27 M. XantippeMatthéo Xantippe
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2791119—26,8
2025-261001—06,9
2024-25182223—27,0
2023-24130015—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %110,1185 %
10 B. MouazanBaptiste Mouazan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble81112—26,8
2025-26Grenoble190215—2 16,3
2024-25Grenoble6013—06,5
2024-25Concarneau200——0—
2023-24Concarneau364119—26,8
2023-24Nancy—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %110,1577 %
47 K. FofanaK. Fofana
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279109—16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,2046 %
6 Y. MagninYohann Magnin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble80114—36,8
2024-25Clermont271028—56,9
2023-24Clermont311038—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %010,0077 %

Reims

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
8 Y. FofanaYaya Kader Fofana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims9716—17,5
2026-27Rizespor801——07,2
2026-27Sevilla6112—07,2
2025-26Rizespor2701——26,8
2025-26Milan2003—06,8
2025-26Angers—00————
2025-26Reims000——0—
2024-25Milan351628—56,9
2024-25Reims141116—46,9
2024-25Angers000——0—
2024-25Monaco00210—07,0
2023-24Monaco324437—37,2
2023-24Reims4002—06,8
2023-24Lens0002—06,8
2023-24Angers000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

34 %710,8485 %
61 C. KouranfalC. Kouranfal
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2772012—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %200,4161 %
10 Y. El KachatiYoussef El Kachati
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims82111—16,8
2025-26Nijmegen3004—06,7
2024-25Telstar3719 (2 z karnych)656—97,3
2023-24Telstar236329—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %210,5246 %
27 D. GuindoDaouda Guindo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims91412—27,0
2025-26Brest100——06,6
2025-26Salzburg100——06,3
2024-25Brest4101—16,9
2024-25Salzburg4101—16,9
2023-24Salzburg18018—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %140,1185 %
22 S. KottoSamuel Junior Kotto
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims9107—17,2
2025-26Gent8005—0 16,4
2025-26Reims1001—06,6
2024-25Gent13004—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,1185 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Grenoble — 4-1-4-1

Trener : O. Frapolli od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Alexandre Olliero Grenoble · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Reims · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 8,4 Reims · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Reims · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 A. OllieroMatthéo Xantippe 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 18, gole 2, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 27 M. XantippeClément Vidal Grenoble · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Grenoble · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Grenoble · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 Ajaccio · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 Ajaccio · 2023-24: mecze 27, gole 1, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 5 C. VidalAurélien Pelon Grenoble · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Rodez · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rodez · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Lorient · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lorient · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 43 A. PelonChrist-Owen Kouassi Bathele Grenoble · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Laval · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Lecce · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Laval · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 7,0 21 O. KouassiYohann Magnin Grenoble · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Clermont · 2024-25: mecze 27, gole 1, asysty 0, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Clermont · 2023-24: mecze 31, gole 1, asysty 0, faule 38, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 6 Y. MagninSamba Lélé Diba Grenoble · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Grenoble · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Grenoble · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Servette FC · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Servette FC · 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 30 S. DibaMaël Vincent Lawrence Corboz Grenoble · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Bielefeld · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Arminia Bielefeld · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Bielefeld · 2024-25: mecze 23, gole 6, asysty 2, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Arminia Bielefeld · 2024-25: mecze 23, gole 6, asysty 2, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Bielefeld · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Arminia Bielefeld · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 14 M. CorbozYvann Maçon Grenoble · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Larisa · 2025-26: mecze 18, gole 1, asysty 0, faule 33, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 St Etienne · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 St Etienne · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,5 St Etienne · 2023-24: mecze 19, gole 1, asysty 1, faule 50, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 97 Y. MaçonBaptiste Mouazan Grenoble · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Grenoble · 2025-26: mecze 19, gole 0, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,3 Grenoble · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Concarneau · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Concarneau · 2023-24: mecze 36, gole 4, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Nancy · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 B. MouazanUgo Bonnet Grenoble · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Grenoble · 2025-26: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,5 Guingamp · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valenciennes · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Guingamp · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 12 U. Bonnet
Alexandre Olliero
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble900——06,9
2025-26Reims4001—18,4
2024-25Reims000——0—
2023-24Reims000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matthéo Xantippe
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2791119—26,8
2025-261001—06,9
2024-25182223—27,0
2023-24130015—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Clément Vidal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble9009—36,9
2025-26Grenoble1003—06,6
2024-25Grenoble330024—67,1
2024-25Ajaccio280024—67,1
2023-24Ajaccio271022—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aurélien Pelon
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble6005—16,8
2025-26Rodez000——0—
2024-25Rodez17005—26,9
2024-25Lorient—00————
2023-24Lorient1001—16,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christ-Owen Kouassi Bathele
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble200——06,6
2025-26Laval1001—07,0
2025-26Lecce100——07,5
2024-25Laval332132—7 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yohann Magnin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble80114—36,8
2024-25Clermont271028—56,9
2023-24Clermont311038—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samba Lélé Diba
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble82012—36,8
2025-26Grenoble100——06,6
2024-25Grenoble5004—17,1
2024-25Servette FC—00————
2023-24Servette FC10005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maël Vincent Lawrence Corboz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble7001—16,7
2025-26Bielefeld2011—07,4
2025-26Arminia Bielefeld2011—07,4
2024-25Bielefeld236220—37,1
2024-25Arminia Bielefeld236220—37,1
2023-24Bielefeld17009—27,2
2023-24Arminia Bielefeld17009—27,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yvann Maçon
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble4004—16,7
2025-26Larisa181033—66,8
2025-26St Etienne000——0—
2024-25St Etienne120023—46,5
2023-24St Etienne191150—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Baptiste Mouazan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble81112—26,8
2025-26Grenoble190215—2 16,3
2024-25Grenoble6013—06,5
2024-25Concarneau200——0—
2023-24Concarneau364119—26,8
2023-24Nancy—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ugo Bonnet
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble7016—06,6
2025-26Grenoble131013—1 16,5
2024-25Guingamp—00————
2023-24Valenciennes14003—26,5
2023-24Guingamp8003—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (23/10/2026) zachowanych.

Reims — 4-2-3-1

Trener : N. Usaï od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Tom Ritzy Hülsmann Reims · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Hartberg · 2025-26: mecze 30, gole 0, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,9 1 T. HülsmannDaouda Guindo Reims · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 4, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Brest · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Salzburg · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Brest · 2024-25: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Salzburg · 2024-25: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Salzburg · 2023-24: mecze 18, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 27 D. GuindoN'Tamon Elie Ahouonon 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 28 N. AhouononSamuel Junior Kotto Reims · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Gent · 2025-26: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,4 Reims · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Gent · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 22 S. KottoJ. Mambuku 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 J. MambukuYaya Kader Fofana Reims · 2026-27: mecze 9, gole 7, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Rizespor · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Sevilla · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Rizespor · 2025-26: mecze 27, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Milan · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Angers · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Reims · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Milan · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 6, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Reims · 2024-25: mecze 14, gole 1, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Angers · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Monaco · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Monaco · 2023-24: mecze 32, gole 4, asysty 4, faule 37, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Reims · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Lens · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Angers · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 Y. FofanaThéo Leoni Reims · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Reims · 2025-26: mecze 4, gole 2, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 Anderlecht · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Anderlecht · 2024-25: mecze 38, gole 2, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Anderlecht · 2023-24: mecze 38, gole 2, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 6 T. LeoniMohamed Hassouni Daramy Reims · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Denmark · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Reims · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Reims · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Reims · 2023-24: mecze 25, gole 4, asysty 5, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Ajax · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 M. DaramyC. Kouranfal 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 61 C. KouranfalS. Dembele 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 46 S. DembeleYoussef El Kachati Reims · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Nijmegen · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Telstar · 2024-25: mecze 37, gole 19, asysty 6, faule 56, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,3 Telstar · 2023-24: mecze 23, gole 6, asysty 3, faule 29, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 10 Y. El Kachati
Tom Ritzy Hülsmann
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims900——07,0
2025-26Hartberg30022—6 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daouda Guindo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims91412—27,0
2025-26Brest100——06,6
2025-26Salzburg100——06,3
2024-25Brest4101—16,9
2024-25Salzburg4101—16,9
2023-24Salzburg18018—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

N'Tamon Elie Ahouonon
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279008—27,0
2025-264002—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samuel Junior Kotto
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims9107—17,2
2025-26Gent8005—0 16,4
2025-26Reims1001—06,6
2024-25Gent13004—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

J. Mambuku
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279009—06,8
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yaya Kader Fofana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims9716—17,5
2026-27Rizespor801——07,2
2026-27Sevilla6112—07,2
2025-26Rizespor2701——26,8
2025-26Milan2003—06,8
2025-26Angers—00————
2025-26Reims000——0—
2024-25Milan351628—56,9
2024-25Reims141116—46,9
2024-25Angers000——0—
2024-25Monaco00210—07,0
2023-24Monaco324437—37,2
2023-24Reims4002—06,8
2023-24Lens0002—06,8
2023-24Angers000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Théo Leoni
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims9009—06,9
2025-26Reims4211—08,0
2025-26Anderlecht2002—06,9
2024-25Anderlecht382217—37,0
2023-24Anderlecht382217—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mohamed Hassouni Daramy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims8106—07,0
2026-27Denmark3001—17,0
2025-26Reims300——06,7
2024-25Reims300——06,5
2023-24Reims254 (1 z karnych)57—07,0
2023-24Ajax000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

C. Kouranfal
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2772012—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

S. Dembele
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272013—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Youssef El Kachati
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims82111—16,8
2025-26Nijmegen3004—06,7
2024-25Telstar3719 (2 z karnych)656—97,3
2023-24Telstar236329—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (16/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3zwycięstwa Grenoble
2remis(y)
1zwycięstwa Reims
2,7gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Grenoble 9, Reims 7 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 2,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 2) · sędziowie: B. Roffet, Tifenn Leprodhomme

Strzelcy w tych meczach : A. Kone Reims, 1 · E. Maurin Grenoble, 1 · G. Paquiez Grenoble, 1 · K. Nakamura Reims, 1 · M. Xantippe Grenoble, 1 · Y. Diaby Grenoble, 1

DataMeczWynikZwycięzca
14/02/2026Grenoble – Reims Ligue 2 ♂0 – 0remis
04/10/2025Reims – Grenoble Ligue 2 ♂2 – 4Grenoble
08/04/2011Grenoble – Reims Ligue 2 ♂1 – 1remis
22/10/2010Reims – Grenoble Ligue 2 ♂4 – 1Reims
10/08/2007Grenoble – Reims Ligue 2 ♂2 – 0Grenoble
27/04/2007Reims – Grenoble Ligue 2 ♂0 – 1Grenoble

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Grenoble – Reims →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Pologne.

Reszta EuropyKanał
France kraj rozgrywekbeIN Sports prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13