AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue 2 ♂ · pt. 04 gru 2026 · 22:00

Grenoble – Guingamp

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Grenoble NDDDD od najstarszego do najnowszego

18/09/2026dom.Clermont Ligue 2 ♂1 – 1N
09/10/2026wyj.Montpellier Ligue 2 ♂0 – 2D
16/10/2026dom.Boulogne Ligue 2 ♂0 – 2D
23/10/2026wyj.Pau FC Ligue 2 ♂1 – 2D
30/10/2026dom.Dijon Ligue 2 ♂1 – 3D

Guingamp DDDVV od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Red Star Ligue 2 ♂1 – 3D
09/10/2026wyj.Nancy Ligue 2 ♂0 – 1D
16/10/2026dom.Pau FC Ligue 2 ♂1 – 2D
23/10/2026wyj.Clermont Ligue 2 ♂2 – 0V
31/10/2026dom.St Etienne Ligue 2 ♂3 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Grenoble mecze bez zwycięstwa: 5 mecze bez zwycięstwa: 5 u siebie porażki z rzędu: 4
po porażce 1-3 z Dijon · 0 Z, 1 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 10 stracone)

Guingamp zwycięstwa z rzędu: 2 mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 3-0 z St Etienne · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 6 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Grenoble

Atak · gole na mecz: 0,90 (0,50 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 8,4 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,70 (1,30 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 33% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 24, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 14,1 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 2,40 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · A. Olliero · obrony: 34, 69% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,67 · ocena 6,9

Trener · O. Frapolli od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 4 od 2012
System: 4-1-4-1 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Forma (API-Football): LDLWLWDLL

Guingamp

Atak · gole na mecz: 1,20 (1,60 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 13,8 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 22% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 61-75. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,70 (1,80 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 11% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 19, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 12,0 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Adrián Ortolá · obrony: 27, 64% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,67 · ocena 7,1

Trener · S. Ripoll od 01/05/2024 · prowadzone kluby: 4 od 2014
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (także 4-1-4-1 ×1)

Forma (API-Football): LWLDDWLLL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Grenoble

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Guingamp

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 13,0 dla Grenoble, 10,5 dla Guingamp · Oczekiwane żółte kartki: 3,6 · Oczekiwane spalone: 3,6

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: U. BonnetUgo Bonnet

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble7016—06,6
2025-26Grenoble131013—1 16,5
2024-25Guingamp—00————
2023-24Valenciennes14003—26,5
2023-24Guingamp8003—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), S. KieltStanislas Maxime Tom Kielt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9208—06,5
2025-26Concarneau3102—06,9
2025-26Guingamp100——06,2
2024-25Guingamp3102—06,9
2024-25Concarneau200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,5 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Grenoble

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
30 S. DibaSamba Lélé Diba
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble82012—36,8
2025-26Grenoble100——06,6
2024-25Grenoble5004—17,1
2024-25Servette FC—00————
2023-24Servette FC10005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %200,3261 %
27 M. XantippeMatthéo Xantippe
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2791119—26,8
2025-261001—06,9
2024-25182223—27,0
2023-24130015—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %110,1185 %
10 B. MouazanBaptiste Mouazan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble81112—26,8
2025-26Grenoble190215—2 16,3
2024-25Grenoble6013—06,5
2024-25Concarneau200——0—
2023-24Concarneau364119—26,8
2023-24Nancy—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %110,1577 %
47 K. FofanaK. Fofana
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279109—16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,2046 %
6 Y. MagninYohann Magnin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble80114—36,8
2024-25Clermont271028—56,9
2023-24Clermont311038—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %010,0077 %

Guingamp

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
18 S. KieltStanislas Maxime Tom Kielt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9208—06,5
2025-26Concarneau3102—06,9
2025-26Guingamp100——06,2
2024-25Guingamp3102—06,9
2024-25Concarneau200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %200,3069 %
7 D. GomisDalangunypole Gomis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux7003—06,7
2026-27Guingamp7214—3 16,7
2025-26Guingamp1001—08,2
2025-26Cercle Brugge000——06,3
2024-25Guingamp201016—1 17,1
2024-25Sochaux100——0—
2024-25Cercle Brugge000——0—
2023-24Guingamp292135—6 17,0
2023-24Sochaux2100——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %210,3761 %
11 T. AverlantTeddy Andami Averlant
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9123—06,8
2025-26Amiens2111—07,5
2024-25Amiens6214—17,1
2024-25Boulogne320——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %120,1577 %
2 E. KoffiErwin Koffi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9114—16,6
2025-26Guingamp100——06,6
2023-24Pau FC—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %110,1377 %
20 S. Ben BrahimSamir Ben Brahim
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2791010—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,1561 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Grenoble — 4-1-4-1

Trener : O. Frapolli od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Alexandre Olliero Grenoble · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Reims · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 8,4 Reims · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Reims · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 A. OllieroMatthéo Xantippe 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 18, gole 2, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 27 M. XantippeClément Vidal Grenoble · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Grenoble · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Grenoble · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 Ajaccio · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 Ajaccio · 2023-24: mecze 27, gole 1, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 5 C. VidalAurélien Pelon Grenoble · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Rodez · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rodez · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Lorient · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lorient · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 43 A. PelonChrist-Owen Kouassi Bathele Grenoble · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Laval · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Lecce · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Laval · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 7,0 21 O. KouassiYohann Magnin Grenoble · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Clermont · 2024-25: mecze 27, gole 1, asysty 0, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Clermont · 2023-24: mecze 31, gole 1, asysty 0, faule 38, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 6 Y. MagninSamba Lélé Diba Grenoble · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Grenoble · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Grenoble · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Servette FC · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Servette FC · 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 30 S. DibaMaël Vincent Lawrence Corboz Grenoble · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Bielefeld · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Arminia Bielefeld · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Bielefeld · 2024-25: mecze 23, gole 6, asysty 2, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Arminia Bielefeld · 2024-25: mecze 23, gole 6, asysty 2, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Bielefeld · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Arminia Bielefeld · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 14 M. CorbozYvann Maçon Grenoble · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Larisa · 2025-26: mecze 18, gole 1, asysty 0, faule 33, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 St Etienne · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 St Etienne · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,5 St Etienne · 2023-24: mecze 19, gole 1, asysty 1, faule 50, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 97 Y. MaçonBaptiste Mouazan Grenoble · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Grenoble · 2025-26: mecze 19, gole 0, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,3 Grenoble · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Concarneau · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Concarneau · 2023-24: mecze 36, gole 4, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Nancy · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 B. MouazanUgo Bonnet Grenoble · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Grenoble · 2025-26: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,5 Guingamp · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valenciennes · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Guingamp · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 12 U. Bonnet
Alexandre Olliero
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble900——06,9
2025-26Reims4001—18,4
2024-25Reims000——0—
2023-24Reims000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matthéo Xantippe
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2791119—26,8
2025-261001—06,9
2024-25182223—27,0
2023-24130015—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Clément Vidal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble9009—36,9
2025-26Grenoble1003—06,6
2024-25Grenoble330024—67,1
2024-25Ajaccio280024—67,1
2023-24Ajaccio271022—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aurélien Pelon
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble6005—16,8
2025-26Rodez000——0—
2024-25Rodez17005—26,9
2024-25Lorient—00————
2023-24Lorient1001—16,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christ-Owen Kouassi Bathele
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble200——06,6
2025-26Laval1001—07,0
2025-26Lecce100——07,5
2024-25Laval332132—7 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yohann Magnin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble80114—36,8
2024-25Clermont271028—56,9
2023-24Clermont311038—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samba Lélé Diba
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble82012—36,8
2025-26Grenoble100——06,6
2024-25Grenoble5004—17,1
2024-25Servette FC—00————
2023-24Servette FC10005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maël Vincent Lawrence Corboz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble7001—16,7
2025-26Bielefeld2011—07,4
2025-26Arminia Bielefeld2011—07,4
2024-25Bielefeld236220—37,1
2024-25Arminia Bielefeld236220—37,1
2023-24Bielefeld17009—27,2
2023-24Arminia Bielefeld17009—27,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yvann Maçon
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble4004—16,7
2025-26Larisa181033—66,8
2025-26St Etienne000——0—
2024-25St Etienne120023—46,5
2023-24St Etienne191150—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Baptiste Mouazan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble81112—26,8
2025-26Grenoble190215—2 16,3
2024-25Grenoble6013—06,5
2024-25Concarneau200——0—
2023-24Concarneau364119—26,8
2023-24Nancy—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ugo Bonnet
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble7016—06,6
2025-26Grenoble131013—1 16,5
2024-25Guingamp—00————
2023-24Valenciennes14003—26,5
2023-24Guingamp8003—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (23/10/2026) zachowanych.

Guingamp — 4-1-4-1

Trener : S. Ripoll od 01/05/2024 · odczyt z 23/10/2026

Adrián Ortolá Vañó Guingamp · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Guingamp · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Dunkerque · 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Sabadell · 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 16 A. OrtoláErwin Koffi Guingamp · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Guingamp · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Pau FC · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 E. KoffiAlbin Demouchy Guingamp · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Guingamp · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Guingamp · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Metz · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Metz · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 36 A. DemouchyDonatien Gomis Sochaux · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Guingamp · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,7 Guingamp · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 Cercle Brugge · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Guingamp · 2024-25: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,1 Sochaux · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cercle Brugge · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Guingamp · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 1, faule 35, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 7,0 Sochaux · 2023-24: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 7 D. GomisJérémie Matumona Makanga Guingamp · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Guingamp · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Le Mans · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 3 J. MatumonaDylan Louiserre 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 0, faule 40, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 1, faule 46, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,0 4 D. LouiserreTeddy Andami Averlant Guingamp · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 2, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Amiens · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Amiens · 2024-25: mecze 6, gole 2, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Boulogne · 2024-25: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 T. AverlantSamir Ben Brahim 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 20 S. Ben BrahimTom Ducrocq Guingamp · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Bastia · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Bastia · 2024-25: mecze 32, gole 3, asysty 4, faule 33, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 Bastia · 2023-24: mecze 35, gole 0, asysty 2, faule 65, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 7,0 Lens · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 25 T. DucrocqTanguy Ahile 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 21 T. AhileStanislas Maxime Tom Kielt Guingamp · 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Concarneau · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Guingamp · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Guingamp · 2024-25: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Concarneau · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 S. Kielt
Adrián Ortolá Vañó
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp900——17,1
2025-26Guingamp100——06,5
2024-25Dunkerque19001—17,0
2023-24Sabadell3800——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Erwin Koffi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9114—16,6
2025-26Guingamp100——06,6
2023-24Pau FC—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Albin Demouchy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp81012—36,9
2025-26Guingamp000——0—
2024-25Guingamp7004—06,9
2024-25Metz—00————
2023-24Metz000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dalangunypole Gomis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux7003—06,7
2026-27Guingamp7214—3 16,7
2025-26Guingamp1001—08,2
2025-26Cercle Brugge000——06,3
2024-25Guingamp201016—1 17,1
2024-25Sochaux100——0—
2024-25Cercle Brugge000——0—
2023-24Guingamp292135—6 17,0
2023-24Sochaux2100——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jérémie Matumona Makanga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp3012—06,8
2025-26Guingamp1001—07,0
2024-25Le Mans4001—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dylan Louiserre
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279007—16,8
2025-261002—07,0
2024-25341 (1 z karnych)040—47,0
2023-24340146—97,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Teddy Andami Averlant
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9123—06,8
2025-26Amiens2111—07,5
2024-25Amiens6214—17,1
2024-25Boulogne320——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samir Ben Brahim
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2791010—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tom Ducrocq
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9007—16,7
2025-26Bastia2004—26,9
2024-25Bastia323 (3 z karnych)433—67,1
2023-24Bastia350265—7 17,0
2023-24Lens—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tanguy Ahile
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279102—17,0
2025-261001—06,3
2024-252001—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stanislas Maxime Tom Kielt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9208—06,5
2025-26Concarneau3102—06,9
2025-26Guingamp100——06,2
2024-25Guingamp3102—06,9
2024-25Concarneau200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (23/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Grenoble
5remis(y)
1zwycięstwa Guingamp
1,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Grenoble 4, Guingamp 7 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 3,6, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: A. Souifi, Karim Abed, A. Valnet

Strzelcy w tych meczach : A. Hemia Guingamp, 1 · A. Sagna Guingamp, 1 · B. Labeau Guingamp, 1 · C. Vidal Grenoble, 1 · J. Benet Grenoble, 1 · J. Siwe Guingamp, 1

DataMeczWynikZwycięzca
10/04/2026Guingamp – Grenoble Ligue 2 ♂1 – 1remis
28/10/2025Grenoble – Guingamp Ligue 2 ♂0 – 0remis
21/02/2025Grenoble – Guingamp Ligue 2 ♂1 – 1remis
02/11/2024Guingamp – Grenoble Ligue 2 ♂3 – 0Guingamp
30/03/2024Grenoble – Guingamp Ligue 2 ♂0 – 0remis
07/10/2023Guingamp – Grenoble Ligue 2 ♂2 – 2remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Grenoble – Guingamp →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Turquie.

Reszta EuropyKanał
France kraj rozgrywekbeIN Sports prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13