Ligue 2 ♂ · sob. 02 sty 2027 · 19:00
Montpellier – Guingamp
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Montpellier : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Montpellier : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Guingamp : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Guingamp : 24/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Montpellier NVVVV od najstarszego do najnowszego
| 18/09/2026 | wyj. | Reims Ligue 2 ♂ | 1 – 1 | N |
| 09/10/2026 | dom. | Grenoble Ligue 2 ♂ | 2 – 0 | V |
| 19/10/2026 | wyj. | Rodez Ligue 2 ♂ | 3 – 0 | V |
| 26/10/2026 | dom. | Red Star Ligue 2 ♂ | 2 – 1 | V |
| 31/10/2026 | wyj. | Annecy Ligue 2 ♂ | 3 – 0 | V |
Guingamp DDDVV od najstarszego do najnowszego
| 19/09/2026 | dom. | Red Star Ligue 2 ♂ | 1 – 3 | D |
| 09/10/2026 | wyj. | Nancy Ligue 2 ♂ | 0 – 1 | D |
| 16/10/2026 | dom. | Pau FC Ligue 2 ♂ | 1 – 2 | D |
| 23/10/2026 | wyj. | Clermont Ligue 2 ♂ | 2 – 0 | V |
| 31/10/2026 | dom. | St Etienne Ligue 2 ♂ | 3 – 0 | V |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Montpellier mecze z rzędu z golem: 7 mecze bez porażki: 6 mecze bez porażki: 5 u siebie zwycięstwa z rzędu: 4 zwycięstwa z rzędu: 3 u siebie mecze bez porażki: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 3-0 z Annecy · 4 Z, 1 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 2 stracone)
Guingamp zwycięstwa z rzędu: 2 mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 3-0 z St Etienne · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 6 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Montpellier
Atak · gole na mecz: 1,20 (1,00 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 12,2 strzałów na mecz, 40% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 0,60 (0,30 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 67% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 21, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 16,9 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 17)
Bramkarz · S. Ngapandouetnbu · obrony: 34, 87% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,56 · ocena 7,3
Trener · Z. Camara od 01/04/2025 · prowadzone kluby: 3 od 2018
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-3-3 ×2, 4-1-4-1 ×1)
Forma (API-Football): DWWDLWDWW
Guingamp
Atak · gole na mecz: 1,20 (1,60 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 13,8 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 22% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 61-75. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,70 (1,80 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 11% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 19, czerwone: 2
Dyscyplina · faule na mecz: 12,0 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · Adrián Ortolá · obrony: 27, 64% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,67 · ocena 7,1
Trener · S. Ripoll od 01/05/2024 · prowadzone kluby: 4 od 2014
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (także 4-1-4-1 ×1)
Forma (API-Football): LWLDDWLLL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Montpellier
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Guingamp
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 12,5 dla Montpellier, 10,8 dla Guingamp · Oczekiwane żółte kartki: 3,4 · Oczekiwane spalone: 4,7
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Najbardziej zagrożeni żółtą kartką
| Zawodnik | Drużyna | Faule / 90 min | Żółte / 90 min | Ryzyko | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D. MeddahDaylam Meddah
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Montpellier | 1,70 | 0,42 | 27 % |
Napastnicy najczęściej na spalonym: N. MukieleNordan Mukiele M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Montpellier 8 1 1 9 — 2 6,8 2026-27 Sunderland 2 0 1 6 — 2 6,3 2025-26 Sunderland 1 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 Rennes 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Leverkusen 27 1 0 6 — 4 6,9 2024-25 Paris SG 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Paris SG 16 0 0 14 — 2 6,9 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Montpellier 6 1 0 7 — 0 6,8 2026-27 Rennes 2 0 0 1 — 1 6,6 2026-27 PAOK 1 0 0 — — 0 6,2 2026-27 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Roma 0 0 0 — — 0 — 2025-26 PAOK 33 0 0 15 — 3 6,6 2025-26 Rennes 3 0 0 3 — 0 6,8 2025-26 Laval 1 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Rennes 34 5 3 41 — 5 7,1 2024-25 Brest 34 5 3 41 — 5 7,1 2024-25 Laval 30 5 (1 z karnych) 1 41 — 5 6,9 2024-25 PAOK 19 7 1 33 — 5 1 7,0 2024-25 Young Boys 18 0 0 26 — 3 2 7,0 2024-25 Monaco 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Lens — 0 0 — — — — 2023-24 Brest 32 7 (1 z karnych) 3 37 — 7 7,1 2023-24 Young Boys 29 1 1 43 — 13 7,1 2023-24 Monaco 20 1 (1 z karnych) 2 25 — 4 7,0 2023-24 Olympiakos 17 2 0 22 — 5 7,0 2023-24 Nancy 8 0 0 — — 3 1 — 2023-24 PAOK — 0 0 22 — — 7,0 2023-24 Roma 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lens 0 0 0 — — 0 — Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 7 1 1 4 — 0 6,7 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Guingamp 5 0 1 4 — 1 7,2 2025-26 Guingamp 13 3 5 17 — 3 7,2 2024-25 Guingamp 27 9 2 24 — 4 7,4 2024-25 Martigues — 0 0 — — — — 2023-24 Martigues 30 9 0 — — 4 —
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Montpellier
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 N. PaysNicolas Pays
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 19 % | 3 | 0 | 0,34 | 85 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 N. MukieleNordan Mukiele
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 9 % | 1 | 1 | 0,15 | 77 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 T. Sainte-LuceThéo Sainte-Luce
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 7 % | 1 | 1 | 0,11 | 85 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27 D. MeddahDaylam Meddah
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 7 % | 1 | 0 | 0,15 | 77 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 M. CamaraMamadou Camara
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,20 | 54 % |
Guingamp
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 S. KieltStanislas Maxime Tom Kielt
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 12 % | 2 | 0 | 0,30 | 69 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 D. GomisDonatien Gomis
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 8 % | 2 | 1 | 0,37 | 61 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 T. AverlantTeddy Andami Averlant
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 6 % | 1 | 2 | 0,15 | 77 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 E. KoffiErwin Koffi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 6 % | 1 | 1 | 0,13 | 77 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 S. Ben BrahimSamir Ben Brahim
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,15 | 61 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Montpellier — 4-3-3
Trener : Z. Camara od 01/04/2025 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 9 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Montpellier | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Marseille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Marseille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Julien Laporte| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 9 | 0 | 0 | 10 | — | 2 | 7,5 |
| 2025-26 | Montpellier | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,3 |
| 2024-25 | Lorient | 22 | 1 | 0 | 26 | — | 5 | 7,1 |
| 2023-24 | Lorient | 23 | 0 | 0 | 20 | — | 4 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Théo Sainte-Luce| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 1 | 13 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | 20 | 1 | 0 | 8 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | 6 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Naoufel El Hannach| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 8 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Paris SG | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Montpellier | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | Paris SG | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Yaël Mouanga Boudzoumou| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 7 | 1 | 0 | 8 | — | 3 | 7,0 |
| 2025-26 | Montpellier | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Montpellier | 22 | 0 | 0 | 10 | — | 3 | 6,6 |
| 2024-25 | Bordeaux | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Bordeaux | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nicolas Pays| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 3 | 0 | 10 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | 3 | 1 | 1 | 3 | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | 11 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Daylam Meddah| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 8 | 1 | 0 | 14 | — | 4 | 7,3 |
| 2025-26 | Pau FC | 25 | 1 | 2 | 44 | — | 12 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Pau FC | 7 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Caen | 6 | 1 | 0 | 8 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Caen | 12 | 0 | 0 | 12 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Sochaux | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Florian Tardieu| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 7 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 7,3 |
| 2025-26 | St Etienne | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | St Etienne | 31 | 2 | 4 | 10 | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | St Etienne | 32 | 1 (1 z karnych) | 0 | 29 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Troyes | 1 | 0 (1 z karnych) | 0 | 29 | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nordan Mukiele| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 8 | 1 | 1 | 9 | — | 2 | 6,8 |
| 2026-27 | Sunderland | 2 | 0 | 1 | 6 | — | 2 | 6,3 |
| 2025-26 | Sunderland | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Rennes | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Leverkusen | 27 | 1 | 0 | 6 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Paris SG | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Paris SG | 16 | 0 | 0 | 14 | — | 2 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mamadou Camara| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 6 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Rennes | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
| 2026-27 | PAOK | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2026-27 | Nantes | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | PAOK | 33 | 0 | 0 | 15 | — | 3 | 6,6 |
| 2025-26 | Rennes | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Laval | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Rennes | 34 | 5 | 3 | 41 | — | 5 | 7,1 |
| 2024-25 | Brest | 34 | 5 | 3 | 41 | — | 5 | 7,1 |
| 2024-25 | Laval | 30 | 5 (1 z karnych) | 1 | 41 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | PAOK | 19 | 7 | 1 | 33 | — | 5 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Young Boys | 18 | 0 | 0 | 26 | — | 3 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Monaco | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Olympiakos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Lens | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Brest | 32 | 7 (1 z karnych) | 3 | 37 | — | 7 | 7,1 |
| 2023-24 | Young Boys | 29 | 1 | 1 | 43 | — | 13 | 7,1 |
| 2023-24 | Monaco | 20 | 1 (1 z karnych) | 2 | 25 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Olympiakos | 17 | 2 | 0 | 22 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Nancy | 8 | 0 | 0 | — | — | 3 1 | — |
| 2023-24 | PAOK | — | 0 | 0 | 22 | — | — | 7,0 |
| 2023-24 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Lens | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Daryll Benlahlou| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Guingamp — 4-3-3
Trener : S. Ripoll od 01/05/2024 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 9 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Guingamp | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Dunkerque | 19 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Sabadell | 38 | 0 | 0 | — | — | 3 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Erwin Koffi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 9 | 1 | 1 | 4 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Guingamp | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Pau FC | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Albin Demouchy| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 8 | 1 | 0 | 12 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | Guingamp | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Guingamp | 7 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Metz | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Metz | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Donatien Gomis| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 7 | 2 | 1 | 4 | — | 3 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Sochaux | 7 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Guingamp | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 8,2 |
| 2025-26 | Cercle Brugge | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Guingamp | 20 | 1 | 0 | 16 | — | 1 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Sochaux | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Cercle Brugge | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Guingamp | 29 | 2 | 1 | 35 | — | 6 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Sochaux | 21 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tuomas Ollila| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 6 | 0 | 0 | 10 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Finland | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Paris FC | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | Paris FC | 31 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Paris FC | 13 | 2 | 0 | 6 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Dylan Louiserre| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | 34 | 1 (1 z karnych) | 0 | 40 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | 34 | 0 | 1 | 46 | — | 9 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Teddy Andami Averlant| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 9 | 1 | 2 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Amiens | 2 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | Amiens | 6 | 2 | 1 | 4 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Boulogne | 3 | 2 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tanguy Ahile| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Stanislas Maxime Tom Kielt| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 9 | 2 | 0 | 8 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Concarneau | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Guingamp | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Guingamp | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Concarneau | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Amine Hemia| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 5 | 0 | 1 | 4 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Guingamp | 13 | 3 | 5 | 17 | — | 3 | 7,2 |
| 2024-25 | Guingamp | 27 | 9 | 2 | 24 | — | 4 | 7,4 |
| 2024-25 | Martigues | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Martigues | 30 | 9 | 0 | — | — | 4 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Amadou Samoura| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 7 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Guingamp | 9 | 3 | 1 | 9 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Concarneau | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Concarneau | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Le Havre | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Montpellier 6, Guingamp 2 · obie drużyny strzelają w 17 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 17 % · żółte: 6,5, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 2) · sędziowie: B. Roffet, P. Gaillouste
Strzelcy w tych meczach : A. Mendy Montpellier, 2 · D. Gomis Guingamp, 1 · E. Junior Pereira da Silva Montpellier, 1 · L. Mafouta Guingamp, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 30/01/2026 | Montpellier – Guingamp Ligue 2 ♂ | 3 – 1 | Montpellier |
| 15/09/2025 | Guingamp – Montpellier Ligue 2 ♂ | 1 – 0 | Guingamp |
| 12/05/2009 | Guingamp – Montpellier Ligue 2 ♂ | 0 – 1 | Montpellier |
| 05/12/2008 | Montpellier – Guingamp Ligue 2 ♂ | 0 – 0 | remis |
| 22/02/2008 | Montpellier – Guingamp Ligue 2 ♂ | 0 – 0 | remis |
| 14/09/2007 | Guingamp – Montpellier Ligue 2 ♂ | 0 – 2 | Montpellier |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Montpellier – Guingamp →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Brak znanego nadawcy dla Portugal.
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| France kraj rozgrywek | beIN Sports prawa na sezon |