AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue 2 ♂ · sob. 02 sty 2027 · 14:00

Reims – Laval

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Reims NNVNV od najstarszego do najnowszego

18/09/2026dom.Montpellier Ligue 2 ♂1 – 1N
10/10/2026wyj.Nantes Ligue 2 ♂0 – 0N
16/10/2026dom.Dijon Ligue 2 ♂4 – 2V
26/10/2026wyj.Boulogne Ligue 2 ♂1 – 1N
02/11/2026dom.Sochaux Ligue 2 ♂2 – 0V

Laval NDNDV od najstarszego do najnowszego

18/09/2026dom.Sochaux Ligue 2 ♂1 – 1N
09/10/2026wyj.Pau FC Ligue 2 ♂2 – 3D
16/10/2026dom.Clermont Ligue 2 ♂3 – 3N
23/10/2026wyj.Nancy Ligue 2 ♂0 – 1D
30/10/2026dom.Boulogne Ligue 2 ♂1 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Reims mecze bez porażki: 18 mecze bez porażki: 10 u siebie mecze bez porażki: 9 na wyjeździe
po zwycięstwie 2-0 z Sochaux · 2 Z, 3 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 4 stracone)

Laval mecze bez zwycięstwa: 6 na wyjeździe mecze bez porażki: 3 u siebie porażki z rzędu: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 1-0 z Boulogne · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 8 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Reims

Atak · gole na mecz: 2,10 (2,60 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 12,5 strzałów na mecz, 41% celnych · bez gola w 22% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,20 (1,80 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 15, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 12,2 · spalone na mecz: 2,9 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · T. Hülsmann · obrony: 27, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,22 · ocena 7,0

Trener · N. Usaï od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 8 od 2014
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-4-2 ×2, 4-1-4-1 ×1)

Forma (API-Football): DDWWDWDDW

Laval

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,40 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 12,2 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,20 (2,00 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 16, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 13,8 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · M. Samassa · obrony: 23, 62% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,7

Trener · David Vignes od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-3-1-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×1, 3-4-1-2 ×1)

Forma (API-Football): LWDLLLDLD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Reims

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Laval

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,7 dla Reims, 12,1 dla Laval · Oczekiwane żółte kartki: 2,9 · Oczekiwane spalone: 5,2

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: T. DagoTrevis Dago

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Laval6209—16,5
2025-26Laval0102—07,3
2024-25Annecy234040—56,7
2024-25Lille000——0—
2023-24Lille4012—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), A. KantéAboubakary Kanté
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Laval7305—06,8
2026-27Middlesbrough000——0—
2026-27Austria Vienna000——0—
2025-26St Etienne130033—36,9
2025-26Austria Vienna200——06,3
2025-26Middlesbrough1002—16,7
2025-26Dunkerque1001—06,3
2024-25Ajaccio256120—06,8
2024-25Dunkerque256120—06,8
2024-25Austria Vienna—00————
2024-25Troyes—00————
2023-24Troyes180144—06,8
2023-24Huesca160015—26,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), M. HoudayerM. Houdayer
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2793012—27,2
2025-26200——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), S. SoumanoSambou Soumano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims91 (1 z karnych)18—06,6
2025-26Lorient2001—06,4
2024-25Lorient3214 (4 z karnych)333—17,0
2023-24Lorient—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Reims

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
8 Y. FofanaYaya Kader Fofana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims9716—17,5
2026-27Rizespor801——07,2
2026-27Sevilla6112—07,2
2025-26Rizespor2701——26,8
2025-26Milan2003—06,8
2025-26Reims000——0—
2025-26Angers—00————
2024-25Milan351628—56,9
2024-25Reims141116—46,9
2024-25Angers000——0—
2024-25Monaco00210—07,0
2023-24Monaco324437—37,2
2023-24Reims4002—06,8
2023-24Lens0002—06,8
2023-24Angers000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

40 %710,8485 %
61 C. KouranfalC. Kouranfal
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2772012—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %200,4161 %
10 Y. El KachatiYoussef El Kachati
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims82111—16,8
2025-26Nijmegen3004—06,7
2024-25Telstar3719 (2 z karnych)656—97,3
2023-24Telstar236329—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %210,5246 %
27 D. GuindoDaouda Guindo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims91412—27,0
2025-26Brest100——06,6
2025-26Salzburg100——06,3
2024-25Brest4101—16,9
2024-25Salzburg4101—16,9
2023-24Salzburg18018—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %140,1185 %
22 S. KottoSamuel Junior Kotto
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims9107—17,2
2025-26Gent8005—0 16,4
2025-26Reims1001—06,6
2024-25Gent13004—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,1185 %

Laval

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
31 M. HoudayerM. Houdayer
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2793012—27,2
2025-26200——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

18 %300,4277 %
28 A. KantéAboubakary Kanté
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Laval7305—06,8
2026-27Middlesbrough000——0—
2026-27Austria Vienna000——0—
2025-26St Etienne130033—36,9
2025-26Austria Vienna200——06,3
2025-26Middlesbrough1002—16,7
2025-26Dunkerque1001—06,3
2024-25Ajaccio256120—06,8
2024-25Dunkerque256120—06,8
2024-25Austria Vienna—00————
2024-25Troyes—00————
2023-24Troyes180144—06,8
2023-24Huesca160015—26,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %300,7846 %
6 S. SannaSam Sanna
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2791010—06,9
2025-262003—06,8
2024-25282332—37,0
2023-24381253—66,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,1285 %
11 T. DagoTrevis Dago
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Laval6209—16,5
2025-26Laval0102—07,3
2024-25Annecy234040—56,7
2024-25Lille000——0—
2023-24Lille4012—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %200,5154 %
20 E. ClavreulEthan Clavreul
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2782413—16,7
2025-262003—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %240,3646 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Reims — 4-3-3

Trener : N. Usaï od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Tom Ritzy Hülsmann Reims · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Hartberg · 2025-26: mecze 30, gole 0, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,9 1 T. HülsmannDaouda Guindo Reims · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 4, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Brest · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Salzburg · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Brest · 2024-25: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Salzburg · 2024-25: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Salzburg · 2023-24: mecze 18, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 27 D. GuindoN'Tamon Elie Ahouonon 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 28 N. AhouononSamuel Junior Kotto Reims · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Gent · 2025-26: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,4 Reims · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Gent · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 22 S. KottoJ. Mambuku 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 J. MambukuYaya Kader Fofana Reims · 2026-27: mecze 9, gole 7, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Rizespor · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Sevilla · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Rizespor · 2025-26: mecze 27, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Milan · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Reims · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Angers · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Milan · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 6, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Reims · 2024-25: mecze 14, gole 1, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Angers · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Monaco · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Monaco · 2023-24: mecze 32, gole 4, asysty 4, faule 37, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Reims · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Lens · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Angers · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 Y. FofanaThéo Leoni Reims · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Reims · 2025-26: mecze 4, gole 2, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 Anderlecht · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Anderlecht · 2024-25: mecze 38, gole 2, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Anderlecht · 2023-24: mecze 38, gole 2, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 6 T. LeoniMohamed Hassouni Daramy Reims · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Denmark · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Reims · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Reims · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Reims · 2023-24: mecze 25, gole 4, asysty 5, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Ajax · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 M. DaramySambou Soumano Reims · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lorient · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Lorient · 2024-25: mecze 32, gole 14, asysty 3, faule 33, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Lorient · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 99 S. SoumanoYoussef El Kachati Reims · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Nijmegen · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Telstar · 2024-25: mecze 37, gole 19, asysty 6, faule 56, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,3 Telstar · 2023-24: mecze 23, gole 6, asysty 3, faule 29, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 10 Y. El KachatiA. Kashi Annecy · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Reims · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Annecy · 2025-26: mecze 34, gole 1, asysty 2, faule 41, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Annecy · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 0, faule 33, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Annecy · 2023-24: mecze 26, gole 1, asysty 1, faule 36, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Martigues · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 62 A. Kashi
Tom Ritzy Hülsmann
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims900——07,0
2025-26Hartberg30022—6 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daouda Guindo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims91412—27,0
2025-26Brest100——06,6
2025-26Salzburg100——06,3
2024-25Brest4101—16,9
2024-25Salzburg4101—16,9
2023-24Salzburg18018—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

N'Tamon Elie Ahouonon
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279008—27,0
2025-264002—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samuel Junior Kotto
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims9107—17,2
2025-26Gent8005—0 16,4
2025-26Reims1001—06,6
2024-25Gent13004—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

J. Mambuku
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279009—06,8
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yaya Kader Fofana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims9716—17,5
2026-27Rizespor801——07,2
2026-27Sevilla6112—07,2
2025-26Rizespor2701——26,8
2025-26Milan2003—06,8
2025-26Reims000——0—
2025-26Angers—00————
2024-25Milan351628—56,9
2024-25Reims141116—46,9
2024-25Angers000——0—
2024-25Monaco00210—07,0
2023-24Monaco324437—37,2
2023-24Reims4002—06,8
2023-24Lens0002—06,8
2023-24Angers000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Théo Leoni
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims9009—06,9
2025-26Reims4211—08,0
2025-26Anderlecht2002—06,9
2024-25Anderlecht382217—37,0
2023-24Anderlecht382217—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mohamed Hassouni Daramy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims8106—07,0
2026-27Denmark3001—17,0
2025-26Reims300——06,7
2024-25Reims300——06,5
2023-24Reims254 (1 z karnych)57—07,0
2023-24Ajax000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sambou Soumano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims91 (1 z karnych)18—06,6
2025-26Lorient2001—06,4
2024-25Lorient3214 (4 z karnych)333—17,0
2023-24Lorient—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Youssef El Kachati
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Reims82111—16,8
2025-26Nijmegen3004—06,7
2024-25Telstar3719 (2 z karnych)656—97,3
2023-24Telstar236329—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ahmed Kashi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Annecy6003—17,0
2026-27Reims3012—06,8
2025-26Annecy341241—56,9
2024-25Annecy341033—76,9
2023-24Annecy261136—56,8
2023-24Martigues—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Laval — 4-3-3

Trener : David Vignes od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Mamadou Samassa 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 30 M. SamassaAbabacar Moustapha Lô Laval · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Amiens · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Metz · 2024-25: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Metz · 2023-24: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,5 18 A. LôWilliam Ludovic Brandon Bianda 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 3 W. BiandaSidi Bane Laval · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,2 AVS · 2025-26: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Laval · 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Annecy · 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,7 Lens · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 24 S. BaneA. Beaudouin 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 A. BeaudouinSam Sanna 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2024-25: mecze 28, gole 2, asysty 3, faule 32, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 2023-24: mecze 38, gole 1, asysty 2, faule 53, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 6 S. SannaJules Gaudin Laval · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Charleroi · 2025-26: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,7 Paris FC · 2024-25: mecze 16, gole 0, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Caen · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Paris FC · 2023-24: mecze 37, gole 1, asysty 2, faule 36, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 22 J. GaudinEsteban Mouton 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 23 E. MoutonM. Houdayer 2026-27: mecze 9, gole 3, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 31 M. HoudayerTrevis Dago Laval · 2026-27: mecze 6, gole 2, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Laval · 2025-26: mecze 0, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Annecy · 2024-25: mecze 23, gole 4, asysty 0, faule 40, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Lille · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lille · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 11 T. DagoAboubakary Kanté Laval · 2026-27: mecze 7, gole 3, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Middlesbrough · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Austria Vienna · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 St Etienne · 2025-26: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 33, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Austria Vienna · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Middlesbrough · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Dunkerque · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Ajaccio · 2024-25: mecze 25, gole 6, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Dunkerque · 2024-25: mecze 25, gole 6, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Austria Vienna · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Troyes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Troyes · 2023-24: mecze 18, gole 0, asysty 1, faule 44, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Huesca · 2023-24: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 28 A. Kanté
Mamadou Samassa
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277001—16,7
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ababacar Moustapha Lô
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Laval8003—06,8
2025-26Amiens200——06,9
2024-25Metz16007—46,8
2023-24Metz6003—0 16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

William Ludovic Brandon Bianda
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278004—16,8
2025-263003—16,8
2024-257008—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sidi Bane
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Laval4102—0 16,2
2025-26AVS91013—16,5
2025-26Laval9003—26,9
2024-25Annecy14008—2 16,7
2024-25Lens000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

A. Beaudouin
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277009—16,8
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sam Sanna
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2791010—06,9
2025-262003—06,8
2024-25282332—37,0
2023-24381253—66,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jules Gaudin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Laval90012—16,4
2025-26Charleroi190011—1 16,7
2024-25Paris FC160117—17,1
2024-25Caen110117—47,1
2023-24Paris FC371236—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Esteban Mouton
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278029—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

M. Houdayer
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2793012—27,2
2025-26200——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Trevis Dago
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Laval6209—16,5
2025-26Laval0102—07,3
2024-25Annecy234040—56,7
2024-25Lille000——0—
2023-24Lille4012—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aboubakary Kanté
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Laval7305—06,8
2026-27Middlesbrough000——0—
2026-27Austria Vienna000——0—
2025-26St Etienne130033—36,9
2025-26Austria Vienna200——06,3
2025-26Middlesbrough1002—16,7
2025-26Dunkerque1001—06,3
2024-25Ajaccio256120—06,8
2024-25Dunkerque256120—06,8
2024-25Austria Vienna—00————
2024-25Troyes—00————
2023-24Troyes180144—06,8
2023-24Huesca160015—26,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Reims
2remis(y)
3zwycięstwa Laval
4,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Reims 11, Laval 13 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 3,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 2) · sędziowie: E. Rosier, Abdelatif Kherradji

Strzelcy w tych meczach : A. Bojang Reims, 1 · K. Nakamura Reims, 1 · M. Camara Laval, 1 · M. Daramy Reims, 1 · M. Gbane Reims, 1 · N. Pallois Reims, 1

DataMeczWynikZwycięzca
10/04/2026Laval – Reims Ligue 2 ♂2 – 2remis
08/12/2025Reims – Laval Ligue 2 ♂4 – 0Reims
14/04/2017Laval – Reims Ligue 2 ♂5 – 2Laval
18/11/2016Reims – Laval Ligue 2 ♂0 – 2Laval
13/03/2012Reims – Laval Ligue 2 ♂1 – 1remis
16/09/2011Laval – Reims Ligue 2 ♂3 – 2Laval

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Reims – Laval →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla États-Unis (New York).

Reszta EuropyKanał
France kraj rozgrywekbeIN Sports prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13