Ligue 2 ♂ · pt. 19 mar 2027 · 20:00
Dunkerque – Rodez
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Dunkerque : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Dunkerque : 24/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Rodez : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Rodez : 25/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Dunkerque DDVND od najstarszego do najnowszego
| 18/09/2026 | wyj. | Pau FC Ligue 2 ♂ | 0 – 2 | D |
| 09/10/2026 | dom. | Annecy Ligue 2 ♂ | 0 – 1 | D |
| 17/10/2026 | wyj. | Nantes Ligue 2 ♂ | 3 – 2 | V |
| 23/10/2026 | dom. | Metz Ligue 2 ♂ | 1 – 1 | N |
| 30/10/2026 | wyj. | Rodez Ligue 2 ♂ | 0 – 1 | D |
Rodez DDDVV od najstarszego do najnowszego
| 18/09/2026 | dom. | Nancy Ligue 2 ♂ | 3 – 4 | D |
| 10/10/2026 | wyj. | St Etienne Ligue 2 ♂ | 0 – 2 | D |
| 19/10/2026 | dom. | Montpellier Ligue 2 ♂ | 0 – 3 | D |
| 24/10/2026 | wyj. | Dijon Ligue 2 ♂ | 2 – 1 | V |
| 30/10/2026 | dom. | Dunkerque Ligue 2 ♂ | 1 – 0 | V |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Dunkerque brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po porażce 0-1 z Rodez · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 7 stracone)
Rodez zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 1-0 z Dunkerque · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 10 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Dunkerque
Atak · gole na mecz: 1,40 (1,40 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 11,6 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,70 (1,20 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 23, czerwone: 2
Dyscyplina · faule na mecz: 13,1 · spalone na mecz: 1,5 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · Moha Airam rotacja · obrony: 22, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,60 · ocena 6,8
Trener · Albert Sánchez od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 2 od 2024
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-4-2 ×1)
Forma (API-Football): WDLLDWLLW
Rodez
Atak · gole na mecz: 1,60 (1,60 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 13,9 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,30 (2,20 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 13, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 13,7 · spalone na mecz: 2,8 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 19)
Bramkarz · L. Margueron rotacja · obrony: 12, 52% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,20 · ocena 6,4
Trener · D. Santini od 01/12/2022 · prowadzone kluby: 6 od 2011
System: 5-3-2, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-4-2 ×1)
Forma (API-Football): WLWDLLLLL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Dunkerque
- Zawieszenie Jordan Morel · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Dunkerque – Metz) prawdopodobne zawieszenie 23/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Rodez
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 12,4 dla Dunkerque, 14,1 dla Rodez · Oczekiwane żółte kartki: 3,5 · Oczekiwane spalone: 4,8
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Najbardziej zagrożeni żółtą kartką
| Zawodnik | Drużyna | Faule / 90 min | Żółte / 90 min | Ryzyko | ||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Théna MassockThéna Massock
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Dunkerque | 2,33 | 0,35 | 28 % | ||||||||||||||||||||||||
K. AyariK. Ayari
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Dunkerque | 1,97 | 0,36 | 26 % |
Napastnicy najczęściej na spalonym: K. AyariK. Ayari M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 9 1 0 15 — 3 6,9 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rodez 9 0 1 7 — 0 6,5 2025-26 Amiens 6 0 0 2 — 0 6,4 2024-25 Amiens 3 0 0 — — 0 6,8 2023-24 Le Mans 15 2 0 — — 0 — 2023-24 Amiens 7 1 0 1 — 0 6,6 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rodez 7 0 0 5 — 0 6,4 2026-27 RAAL La Louviere 0 0 0 — — 0 — 2025-26 RAAL La Louviere 10 1 0 3 — 1 6,6 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 6 0 0 4 — 3 6,4 2024-25 CS Marítimo 4 0 0 — — 0 — 2024-25 Dunkerque 4 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Maritimo 4 0 0 — — 0 — 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Oud-Heverlee Leuven 36 3 0 — — 3 — Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Dunkerque 5 0 1 5 — 1 6,8 2025-26 Sochaux 5 0 0 3 — 0 6,5 2025-26 Dunkerque 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sochaux 5 0 0 3 — 0 6,5 2023-24 Sochaux — 0 0 — — — —
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Dunkerque
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 E. PrutsevEgor Prutsev
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 16 % | 3 | 1 | 0,48 | 77 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 S. KeitaSouleymane Keita
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 9 % | 2 | 2 | 0,38 | 54 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 A. LebeauAdrien Lebeau
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 8 % | 1 | 1 | 0,13 | 77 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26 Opa SangantéOpa Sanganté
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 8 % | 1 | 0 | 0,11 | 85 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 K. AyariK. Ayari
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,19 | 46 % |
Rodez
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 C. RoubiouCorentin Issanchou Roubiou
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 13 % | 2 | 0 | 0,39 | 61 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 R. LipinskiRaphael Lipinski
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 11 % | 1 | 3 | 0,11 | 85 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 O. JolyOctave Joly
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 9 % | 2 | 0 | 0,62 | 38 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 M. TouhoMathis Touho
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 7 % | 0 | 1 | 0,00 | 69 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 E. Jean-LambertE. Jean-Lambert
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,21 | 46 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Dunkerque — 4-3-3
Trener : Albert Sánchez od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Dunkerque | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Tenerife | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Tenerife | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Allan Linguet| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Dunkerque | 9 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Dunkerque | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Dunkerque | 8 | 0 | 0 | 4 | — | 2 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Valenciennes | 27 | 1 | 2 | 16 | — | 6 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Opa Sanganté| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 0 | 10 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | 24 | 0 | 3 | 22 | — | 4 1 | 7,1 |
| 2024-25 | 35 | 2 | 0 | 20 | — | 4 1 | 6,8 |
| 2023-24 | 34 | 2 | 1 | 30 | — | 6 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Victor Mayela| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Dunkerque | 6 | 1 | 1 | 4 | — | 0 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Dunkerque | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Sochaux | 4 | 0 | 0 | — | — | 1 | 8,0 |
| 2024-25 | Dunkerque | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,0 |
| 2024-25 | Auxerre | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lenny Vallier| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Dunkerque | 8 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Nacional | 14 | 0 | 0 | 7 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | Guingamp | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Guingamp | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Egor Prutsev| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 3 | 1 | 8 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Adrien Lebeau| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Dunkerque | 8 | 1 | 1 | 6 | — | 3 | 6,8 |
| 2025-26 | Hansa Rostock | 18 | 1 | 0 | 10 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Hansa Rostock | 23 | 3 (1 z karnych) | 4 | 12 | — | 4 | 7,1 |
| 2024-25 | Brest | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Brest | 7 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Théna Massock| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 20 | — | 3 | 6,7 |
| 2025-26 | 7 | 1 | 1 | 7 | — | 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
K. Ayari| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 0 | 15 | — | 3 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alex Daho| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Dunkerque | 5 | 0 | 1 | 5 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Sochaux | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Dunkerque | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Sochaux | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Sochaux | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gaëtan Robail| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 2 | 0 | 2 | — | 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Rodez — 4-3-3
Trener : D. Santini od 01/12/2022 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rodez | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Rodez | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Clermont | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mathis Magnin| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 1 | 12 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | 33 | 1 | 0 | 35 | — | 6 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Raphael Lipinski| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rodez | 9 | 1 | 3 | 13 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Rodez | 34 | 2 | 1 | 19 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Rodez | 7 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Rodez | 33 | 1 | 0 | 15 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Auxerre | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Loni Quenabio| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 10 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | 16 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | 22 | 0 | 0 | 28 | — | 4 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Corentin Issanchou Roubiou| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 2 | 0 | 12 | — | 1 | 5,5 |
| 2025-26 | 7 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jordan Mendes Correia| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rodez | 9 | 0 | 1 | 24 | — | 2 | 6,7 |
| 2026-27 | Samsunspor | 8 | 1 | 1 | 11 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Rodez | 30 | 0 | 2 | 57 | — | 8 | 6,8 |
| 2025-26 | Samsunspor | 27 | 0 | 1 | 20 | — | 4 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Alverca | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | FC Basel 1893 | 29 | 1 | 1 | 23 | — | 7 | 7,0 |
| 2024-25 | Guingamp | 14 | 2 | 1 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Sp Braga | 4 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | SC Braga | 4 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Sp Braga | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | SC Braga | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Laval | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Antonin Cartillier| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rodez | 9 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Brest | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Monaco | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Monaco | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Brest | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Damjan Pavlović| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rodez | 8 | 0 | 0 | 11 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | FK Jablonec | 6 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mathis Touho| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rodez | 9 | 0 | 1 | 7 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Amiens | 6 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | Amiens | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Le Mans | 15 | 2 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Amiens | 7 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Kenny Nagera| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rodez | 9 | 0 | 2 | 7 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Rodez | 34 | 4 | 2 | 40 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | RAAL La Louviere | 6 | 1 | 0 | 9 | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | RAAL La Louviere | 23 | 2 | 1 | 10 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Paris SG | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nachon Nsingi Nguidi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rodez | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,4 |
| 2026-27 | RAAL La Louviere | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | RAAL La Louviere | 10 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Oud-Heverlee Leuven | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 3 | 6,4 |
| 2024-25 | CS Marítimo | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Dunkerque | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Maritimo | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Oud-Heverlee Leuven | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Oud-Heverlee Leuven | 36 | 3 | 0 | — | — | 3 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Dunkerque 4, Rodez 8 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 17 % · żółte: 3,8, czerwone: 0,3 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: Eddy Rosier, R. Landry, Faouzi Benchabane
Strzelcy w tych meczach : T. Bentayeb Rodez, 2 · D. Mazou-Sacko Rodez, 1 · E. Bardeli Dunkerque, 1 · M. Rivera Dunkerque, 1 · N. Skyttä Dunkerque, 1 · R. Ponti Rodez, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 30/10/2026 | Rodez – Dunkerque Ligue 2 ♂ | 1 – 0 | Rodez |
| 03/04/2026 | Dunkerque – Rodez Ligue 2 ♂ | 1 – 1 | remis |
| 21/11/2025 | Rodez – Dunkerque Ligue 2 ♂ | 1 – 1 | remis |
| 10/03/2025 | Rodez – Dunkerque Ligue 2 ♂ | 5 – 1 | Rodez |
| 30/08/2024 | Dunkerque – Rodez Ligue 2 ♂ | 1 – 0 | Dunkerque |
| 10/02/2024 | Rodez – Dunkerque Ligue 2 ♂ | 0 – 0 | remis |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Dunkerque – Rodez →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Brak znanego nadawcy dla Allemagne.
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| France kraj rozgrywek | beIN Sports prawa na sezon |