Ligue 2 ♂ · pt. 02 kwi 2027 · 21:00
Laval – Metz
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Laval : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Laval : 24/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Metz : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Metz : 24/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Laval NDNDV od najstarszego do najnowszego
| 18/09/2026 | dom. | Sochaux Ligue 2 ♂ | 1 – 1 | N |
| 09/10/2026 | wyj. | Pau FC Ligue 2 ♂ | 2 – 3 | D |
| 16/10/2026 | dom. | Clermont Ligue 2 ♂ | 3 – 3 | N |
| 23/10/2026 | wyj. | Nancy Ligue 2 ♂ | 0 – 1 | D |
| 30/10/2026 | dom. | Boulogne Ligue 2 ♂ | 1 – 0 | V |
Metz NDVND od najstarszego do najnowszego
| 19/09/2026 | dom. | St Etienne Ligue 2 ♂ | 2 – 2 | N |
| 12/10/2026 | wyj. | Dijon Ligue 2 ♂ | 2 – 4 | D |
| 17/10/2026 | dom. | Sochaux Ligue 2 ♂ | 3 – 2 | V |
| 23/10/2026 | wyj. | Dunkerque Ligue 2 ♂ | 1 – 1 | N |
| 30/10/2026 | dom. | Pau FC Ligue 2 ♂ | 1 – 3 | D |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Laval mecze bez zwycięstwa: 6 na wyjeździe mecze bez porażki: 3 u siebie porażki z rzędu: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 1-0 z Boulogne · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 8 stracone)
Metz mecze z rzędu z golem: 5 mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe
po porażce 1-3 z Pau FC · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 12 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Laval
Atak · gole na mecz: 1,40 (1,40 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 12,2 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,20 (2,00 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 16, czerwone: 2
Dyscyplina · faule na mecz: 13,8 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · M. Samassa · obrony: 23, 62% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,7
Trener · David Vignes od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-3-1-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×1, 3-4-1-2 ×1)
Forma (API-Football): LWDLLLDLD
Metz
Atak · gole na mecz: 1,70 (2,40 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 13,0 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 22% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,40 (1,40 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 11% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 16, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 12,1 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · J. Fischer · obrony: 30, 75% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,25 · ocena 6,8
Trener · L. Holtz od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 3 od 2010
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 5-3-2 ×1, 4-4-2 ×1)
Forma (API-Football): WDDDWLDLW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Laval
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Metz
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 12,1 dla Laval, 12,2 dla Metz · Oczekiwane żółte kartki: 3,1 · Oczekiwane spalone: 5,5
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Napastnicy najczęściej na spalonym: P. FallPape Moussa Fall M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Metz 9 7 0 16 — 1 7,2 2025-26 RAAL La Louviere 27 11 (1 z karnych) 1 27 — 3 7,1 2024-25 Metz 0 0 0 — — 0 — Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Laval 6 2 0 9 — 1 6,5 2025-26 Laval 0 1 0 2 — 0 7,3 2024-25 Annecy 23 4 0 40 — 5 6,7 2024-25 Lille 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lille 4 0 1 2 — 1 7,0 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Laval 7 3 0 5 — 0 6,8 2026-27 Middlesbrough 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Austria Vienna 0 0 0 — — 0 — 2025-26 St Etienne 13 0 0 33 — 3 6,9 2025-26 Austria Vienna 2 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Dunkerque 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Middlesbrough 1 0 0 2 — 1 6,7 2024-25 Dunkerque 25 6 1 20 — 0 6,8 2024-25 Ajaccio 25 6 1 20 — 0 6,8 2024-25 Troyes — 0 0 — — — — 2024-25 Austria Vienna — 0 0 — — — — 2023-24 Troyes 18 0 1 44 — 0 6,8 2023-24 Huesca 16 0 0 15 — 2 6,5 Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 9 3 0 12 — 2 7,2 2025-26 2 0 0 — — 0 6,3
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Laval
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31 M. HoudayerM. Houdayer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 18 % | 3 | 0 | 0,42 | 77 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 A. KantéAboubakary Kanté
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 10 % | 3 | 0 | 0,78 | 46 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 S. SannaSam Sanna
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 8 % | 1 | 0 | 0,12 | 85 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 T. DagoTrevis Dago
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 8 % | 2 | 0 | 0,51 | 54 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 E. ClavreulEthan Clavreul
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 8 % | 2 | 4 | 0,36 | 46 % |
Metz
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 P. FallPape Moussa Fall
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 41 % | 7 | 0 | 0,84 | 85 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 J. DeminguetJessy Deminguet
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 15 % | 2 | 3 | 0,24 | 85 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 G. AbuashviliGiorgi Abuashvili
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 14 % | 2 | 0 | 0,26 | 85 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 T. SavanierTéji Tedy Savanier
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 9 % | 2 | 2 | 0,44 | 54 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Laval — 4-3-3
Trener : David Vignes od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ababacar Moustapha Lô| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Laval | 8 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Amiens | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Metz | 16 | 0 | 0 | 7 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Metz | 6 | 0 | 0 | 3 | — | 0 1 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
William Ludovic Brandon Bianda| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | 7 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sidi Bane| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Laval | 4 | 1 | 0 | 2 | — | 0 1 | 6,2 |
| 2025-26 | AVS | 9 | 1 | 0 | 13 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Laval | 9 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Annecy | 14 | 0 | 0 | 8 | — | 2 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Lens | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
A. Beaudouin| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sam Sanna| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 0 | 10 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | 28 | 2 | 3 | 32 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | 38 | 1 | 2 | 53 | — | 6 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jules Gaudin| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Laval | 9 | 0 | 0 | 12 | — | 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Charleroi | 19 | 0 | 0 | 11 | — | 1 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Paris FC | 16 | 0 | 1 | 17 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Caen | 11 | 0 | 1 | 17 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | Paris FC | 37 | 1 | 2 | 36 | — | 7 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Esteban Mouton| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 2 | 9 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
M. Houdayer| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 3 | 0 | 12 | — | 2 | 7,2 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Trevis Dago| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Laval | 6 | 2 | 0 | 9 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Laval | 0 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Annecy | 23 | 4 | 0 | 40 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | Lille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Lille | 4 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Aboubakary Kanté| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Laval | 7 | 3 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Middlesbrough | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Austria Vienna | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | St Etienne | 13 | 0 | 0 | 33 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | Austria Vienna | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Dunkerque | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Middlesbrough | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Dunkerque | 25 | 6 | 1 | 20 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Ajaccio | 25 | 6 | 1 | 20 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Troyes | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Austria Vienna | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Troyes | 18 | 0 | 1 | 44 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Huesca | 16 | 0 | 0 | 15 | — | 2 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Metz — 4-3-3
Trener : L. Holtz od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Cristian Castro Devenish| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Metz | 9 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | AVS | 26 | 0 | 0 | 20 | — | 5 1 | 6,4 |
| 2024-25 | AVS | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Rio Ave | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Florian Miguel| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Metz | 9 | 0 | 1 | 14 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | Burgos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Burgos | 39 | 0 | 1 | 43 | — | 9 | 6,9 |
| 2024-25 | Oud-Heverlee Leuven | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Oud-Heverlee Leuven | 26 | 1 | 0 | — | — | 4 | — |
| 2023-24 | Huesca | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jean Ruiz| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC ST. Gallen | 9 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,4 |
| 2026-27 | Metz | 7 | 0 | 1 | 5 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | Pau FC | 27 | 1 | 1 | 16 | — | 4 | 7,0 |
| 2025-26 | FC ST. Gallen | 14 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Pau FC | 30 | 1 | 2 | 22 | — | 8 | 6,9 |
| 2023-24 | Pau FC | 35 | 3 | 3 | 34 | — | 10 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Maxime Jean-Yves Colin| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | 29 | 0 | 0 | 9 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | 22 | 0 | 0 | 14 | — | 3 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jessy Deminguet| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Metz | 9 | 2 | 3 | 13 | — | 2 | 7,3 |
| 2025-26 | Metz | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Metz | 31 | 1 | 2 | 43 | — | 4 | 7,1 |
| 2024-25 | Strasbourg | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Strasbourg | 18 | 0 | 0 | 16 | — | 1 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Giorgi Abuashvili| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 2 | 0 | 9 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
B. Munongo| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 6,0 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Pape Moussa Fall| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Metz | 9 | 7 | 0 | 16 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | RAAL La Louviere | 27 | 11 (1 z karnych) | 1 | 27 | — | 3 | 7,1 |
| 2024-25 | Metz | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
N. Mbala| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
A. Mbodj| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Laval 7, Metz 10 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 3,0, czerwone: 0,3 na mecz (raporty: 3) · sędziowie: Gael Angoula, B. Millot, F. Batta
Strzelcy w tych meczach : C. Sabaly Metz, 1 · I. Gueye Metz, 1 · I. Traoré Metz, 1 · Julien Maggiotti Laval, 1 · M. Bokele Mputu Metz, 1 · M. Sellouki Laval, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 22/08/2026 | Metz – Laval Ligue 2 ♂ | 1 – 1 | remis |
| 10/05/2025 | Laval – Metz Ligue 2 ♂ | 2 – 3 | Metz |
| 31/08/2024 | Metz – Laval Ligue 2 ♂ | 1 – 1 | remis |
| 01/04/2023 | Metz – Laval Ligue 2 ♂ | 1 – 0 | Metz |
| 20/08/2022 | Laval – Metz Ligue 2 ♂ | 3 – 3 | remis |
| 02/02/2016 | Metz – Laval Ligue 2 ♂ | 1 – 0 | Metz |
Od najnowszych do najstarszych.
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Brak znanego nadawcy dla Turquie.
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| France kraj rozgrywek | beIN Sports prawa na sezon |