AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue 2 ♂ · pt. 07 maj 2027 · 20:00

Guingamp – Metz

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Guingamp DDDVV od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Red Star Ligue 2 ♂1 – 3D
09/10/2026wyj.Nancy Ligue 2 ♂0 – 1D
16/10/2026dom.Pau FC Ligue 2 ♂1 – 2D
23/10/2026wyj.Clermont Ligue 2 ♂2 – 0V
31/10/2026dom.St Etienne Ligue 2 ♂3 – 0V

Metz NDVND od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.St Etienne Ligue 2 ♂2 – 2N
12/10/2026wyj.Dijon Ligue 2 ♂2 – 4D
17/10/2026dom.Sochaux Ligue 2 ♂3 – 2V
23/10/2026wyj.Dunkerque Ligue 2 ♂1 – 1N
30/10/2026dom.Pau FC Ligue 2 ♂1 – 3D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Guingamp zwycięstwa z rzędu: 2 mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 3-0 z St Etienne · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 6 stracone)

Metz mecze z rzędu z golem: 5 mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe
po porażce 1-3 z Pau FC · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 12 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Guingamp

Atak · gole na mecz: 1,20 (1,60 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 13,8 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 22% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 61-75. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,70 (1,80 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 11% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 19, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 12,0 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Adrián Ortolá · obrony: 27, 64% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,67 · ocena 7,1

Trener · S. Ripoll od 01/05/2024 · prowadzone kluby: 4 od 2014
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (także 4-1-4-1 ×1)

Forma (API-Football): LWLDDWLLL

Metz

Atak · gole na mecz: 1,70 (2,40 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 13,0 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 22% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,40 (1,40 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 11% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 16, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 12,1 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · J. Fischer · obrony: 30, 75% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,25 · ocena 6,8

Trener · L. Holtz od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 3 od 2010
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 5-3-2 ×1, 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football): WDDDWLDLW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Guingamp

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Metz

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,8 dla Guingamp, 12,2 dla Metz · Oczekiwane żółte kartki: 3,2 · Oczekiwane spalone: 5,3

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: P. FallPape Moussa Fall

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Metz97016—17,2
2025-26RAAL La Louviere2711 (1 z karnych)127—37,1
2024-25Metz000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), A. HemiaAmine Hemia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp5014—17,2
2025-26Guingamp133517—37,2
2024-25Guingamp279224—47,4
2024-25Martigues—00————
2023-24Martigues3090——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. SamouraAmadou Samoura
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp7004—06,7
2025-26Guingamp9319—06,9
2025-26Concarneau—00————
2024-25Concarneau—00————
2023-24Le Havre—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), N. MbalaN. Mbala
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276003—06,5
2025-26100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Guingamp

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
18 S. KieltStanislas Maxime Tom Kielt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9208—06,5
2025-26Concarneau3102—06,9
2025-26Guingamp100——06,2
2024-25Guingamp3102—06,9
2024-25Concarneau200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %200,3069 %
7 D. GomisDonatien Gomis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp7214—3 16,7
2026-27Sochaux7003—06,7
2025-26Guingamp1001—08,2
2025-26Cercle Brugge000——06,3
2024-25Guingamp201016—1 17,1
2024-25Sochaux100——0—
2024-25Cercle Brugge000——0—
2023-24Guingamp292135—6 17,0
2023-24Sochaux2100——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %210,3761 %
11 T. AverlantTeddy Andami Averlant
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9123—06,8
2025-26Amiens2111—07,5
2024-25Amiens6214—17,1
2024-25Boulogne320——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %120,1577 %
2 E. KoffiErwin Koffi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9114—16,6
2025-26Guingamp100——06,6
2023-24Pau FC—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %110,1377 %
20 S. Ben BrahimSamir Ben Brahim
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2791010—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,1561 %

Metz

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
11 P. FallPape Moussa Fall
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Metz97016—17,2
2025-26RAAL La Louviere2711 (1 z karnych)127—37,1
2024-25Metz000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

41 %700,8485 %
8 J. DeminguetJessy Deminguet
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Metz92313—27,3
2025-26Metz1001—07,3
2024-25Metz311243—47,1
2024-25Strasbourg—00————
2023-24Strasbourg180016—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

15 %230,2485 %
9 G. AbuashviliGiorgi Abuashvili
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279209—16,8
2025-26100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %200,2685 %
10 T. SavanierTéji Tedy Savanier
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Metz6228—17,7
2025-26Montpellier31 (1 z karnych)111—17,5
2024-25Montpellier322 (2 z karnych)522—4 17,2
2023-24Montpellier329 (7 z karnych)741—8 17,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %220,4454 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Guingamp — 4-3-3

Trener : S. Ripoll od 01/05/2024 · odczyt z 23/10/2026

Adrián Ortolá Vañó Guingamp · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Guingamp · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Dunkerque · 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Sabadell · 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 16 A. OrtoláErwin Koffi Guingamp · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Guingamp · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Pau FC · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 E. KoffiAlbin Demouchy Guingamp · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Guingamp · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Guingamp · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Metz · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Metz · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 36 A. DemouchyDonatien Gomis Guingamp · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,7 Sochaux · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Guingamp · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 Cercle Brugge · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Guingamp · 2024-25: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,1 Sochaux · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cercle Brugge · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Guingamp · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 1, faule 35, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 7,0 Sochaux · 2023-24: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 7 D. GomisTuomas Ollila Guingamp · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Finland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Paris FC · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Paris FC · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Paris FC · 2023-24: mecze 13, gole 2, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 5 T. OllilaDylan Louiserre 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 0, faule 40, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 1, faule 46, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,0 4 D. LouiserreTeddy Andami Averlant Guingamp · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 2, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Amiens · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Amiens · 2024-25: mecze 6, gole 2, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Boulogne · 2024-25: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 T. AverlantTanguy Ahile 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 21 T. AhileStanislas Maxime Tom Kielt Guingamp · 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Concarneau · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Guingamp · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Guingamp · 2024-25: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Concarneau · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 S. KieltAmine Hemia Guingamp · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Guingamp · 2025-26: mecze 13, gole 3, asysty 5, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Guingamp · 2024-25: mecze 27, gole 9, asysty 2, faule 24, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,4 Martigues · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Martigues · 2023-24: mecze 30, gole 9, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 10 A. HemiaAmadou Samoura Guingamp · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Guingamp · 2025-26: mecze 9, gole 3, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Concarneau · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Concarneau · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Le Havre · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 A. Samoura
Adrián Ortolá Vañó
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp900——17,1
2025-26Guingamp100——06,5
2024-25Dunkerque19001—17,0
2023-24Sabadell3800——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Erwin Koffi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9114—16,6
2025-26Guingamp100——06,6
2023-24Pau FC—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Albin Demouchy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp81012—36,9
2025-26Guingamp000——0—
2024-25Guingamp7004—06,9
2024-25Metz—00————
2023-24Metz000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Donatien Gomis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp7214—3 16,7
2026-27Sochaux7003—06,7
2025-26Guingamp1001—08,2
2025-26Cercle Brugge000——06,3
2024-25Guingamp201016—1 17,1
2024-25Sochaux100——0—
2024-25Cercle Brugge000——0—
2023-24Guingamp292135—6 17,0
2023-24Sochaux2100——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tuomas Ollila
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp60010—06,3
2026-27Finland100——06,9
2025-26Paris FC2002—06,4
2024-25Paris FC310011—16,9
2023-24Paris FC13206—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dylan Louiserre
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279007—16,8
2025-261002—07,0
2024-25341 (1 z karnych)040—47,0
2023-24340146—97,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Teddy Andami Averlant
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9123—06,8
2025-26Amiens2111—07,5
2024-25Amiens6214—17,1
2024-25Boulogne320——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tanguy Ahile
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279102—17,0
2025-261001—06,3
2024-252001—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stanislas Maxime Tom Kielt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp9208—06,5
2025-26Concarneau3102—06,9
2025-26Guingamp100——06,2
2024-25Guingamp3102—06,9
2024-25Concarneau200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Amine Hemia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp5014—17,2
2025-26Guingamp133517—37,2
2024-25Guingamp279224—47,4
2024-25Martigues—00————
2023-24Martigues3090——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Amadou Samoura
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Guingamp7004—06,7
2025-26Guingamp9319—06,9
2025-26Concarneau—00————
2024-25Concarneau—00————
2023-24Le Havre—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Metz — 4-3-3

Trener : L. Holtz od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Jonathan Frost Fischer 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 J. FischerCristian Castro Devenish Metz · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 AVS · 2025-26: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,4 AVS · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rio Ave · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 42 C. DevenishFlorian Miguel Metz · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Burgos · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Burgos · 2024-25: mecze 39, gole 0, asysty 1, faule 43, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 Oud-Heverlee Leuven · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Oud-Heverlee Leuven · 2023-24: mecze 26, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 Huesca · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 F. MiguelJean Ruiz FC ST. Gallen · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Metz · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Pau FC · 2025-26: mecze 27, gole 1, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 FC ST. Gallen · 2025-26: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Pau FC · 2024-25: mecze 30, gole 1, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 Pau FC · 2023-24: mecze 35, gole 3, asysty 3, faule 34, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,9 5 J. RuizMaxime Jean-Yves Colin 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 2023-24: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 2 M. ColinJessy Deminguet Metz · 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 3, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Metz · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Metz · 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 2, faule 43, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Strasbourg · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Strasbourg · 2023-24: mecze 18, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 8 J. DeminguetGiorgi Abuashvili 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 9 G. AbuashviliB. Munongo 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,0 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 18 B. MunongoPape Moussa Fall Metz · 2026-27: mecze 9, gole 7, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 RAAL La Louviere · 2025-26: mecze 27, gole 11, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Metz · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 P. FallN. Mbala 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 N. MbalaA. Mbodj 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 33 A. Mbodj
Jonathan Frost Fischer
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278001—06,8
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Cristian Castro Devenish
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Metz9003—16,8
2025-26AVS260020—5 16,4
2024-25AVS000——0—
2023-24Rio Ave1001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Florian Miguel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Metz90114—26,7
2025-26Burgos000——0—
2024-25Burgos390143—96,9
2024-25Oud-Heverlee Leuven—00————
2023-24Oud-Heverlee Leuven2610——4—
2023-24Huesca—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jean Ruiz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FC ST. Gallen9004—06,4
2026-27Metz7015—27,0
2025-26Pau FC271116—47,0
2025-26FC ST. Gallen14004—16,8
2024-25Pau FC301222—86,9
2023-24Pau FC353334—106,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maxime Jean-Yves Colin
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276014—06,7
2025-262001—16,3
2024-2529009—36,9
2023-24220014—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jessy Deminguet
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Metz92313—27,3
2025-26Metz1001—07,3
2024-25Metz311243—47,1
2024-25Strasbourg—00————
2023-24Strasbourg180016—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giorgi Abuashvili
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279209—16,8
2025-26100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

B. Munongo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2780011—16,0
2025-26100——07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pape Moussa Fall
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Metz97016—17,2
2025-26RAAL La Louviere2711 (1 z karnych)127—37,1
2024-25Metz000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

N. Mbala
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276003—06,5
2025-26100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

A. Mbodj
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273101—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Guingamp
1remis(y)
3zwycięstwa Metz
4,2gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Guingamp 13, Metz 12 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 1,7, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 3) · sędziowie: Aurelien Petit, G. Paradis, A. Taleb

Strzelcy w tych meczach : A. Demouchy Guingamp, 1 · G. Abuashvili Metz, 1 · G. Hein Metz, 1 · I. Gueye Metz, 1 · M. Udol Metz, 1 · P. Diallo Metz, 1

DataMeczWynikZwycięzca
08/08/2026Metz – Guingamp Ligue 2 ♂2 – 1Metz
15/02/2025Guingamp – Metz Ligue 2 ♂0 – 3Metz
25/10/2024Metz – Guingamp Ligue 2 ♂1 – 0Metz
20/05/2023Guingamp – Metz Ligue 2 ♂1 – 1remis
12/09/2022Metz – Guingamp Ligue 2 ♂3 – 6Guingamp
04/05/2012Metz – Guingamp Ligue 2 ♂2 – 5Guingamp

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Guingamp – Metz →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Pologne.

Reszta EuropyKanał
France kraj rozgrywekbeIN Sports prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13