AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Premier League ♂ · sob. 07 lis 2026 · 12:30

Leeds – Tottenham

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

35 %1 — Leeds
28 %Remis
37 %2 — Tottenham

Oczekiwany wynik 1 – 0 (13 %) · oczekiwane gole 1,37 – 0,97

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: bez remisu · pewność niska
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Tottenham wygrałaby około 4, a pozostałych 6 nie.

Dwie opinie 1 · N · 2

Co to jest?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

Rynek (bukmacherzy)35 · 28 · 37
Nasz model (liga i Elo)43 · 28 · 29

⚠ Opinie podzielone: rynek i nasz model wskazują innego faworyta. Otwarty mecz, ostrożnie.

⚖ Ostatni bezpośredni mecz był wyrównany: Tottenham 1 – 1 Leeds (11/05/2026), remis.

Źródło: cotes du marché · obliczono 06/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Leeds NDNND od najstarszego do najnowszego

20/09/2026dom.Crystal Palace Premier League ♂0 – 0N
10/10/2026wyj.Arsenal Premier League ♂1 – 2D
18/10/2026dom.Man United Premier League ♂1 – 1N
25/10/2026wyj.Sunderland Premier League ♂0 – 0N
31/10/2026wyj.Bournemouth Premier League ♂0 – 2D

Tottenham DNVVV od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Aston Villa Premier League ♂2 – 3D
10/10/2026wyj.Man United Premier League ♂1 – 1N
19/10/2026dom.Coventry Premier League ♂3 – 1V
24/10/2026wyj.Chelsea Premier League ♂2 – 0V
31/10/2026dom.Crystal Palace Premier League ♂2 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Leeds mecze bez porażki: 8 u siebie mecze bez zwycięstwa: 5 mecze bez zwycięstwa: 4 na wyjeździe mecze bez gola: 2
po porażce 0-2 z Bournemouth · 0 Z, 3 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (2 strzelone, 5 stracone)

Tottenham mecze z rzędu z golem: 5 mecze bez porażki: 4 zwycięstwa z rzędu: 3 mecze bez porażki: 3 na wyjeździe mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 2-0 z Crystal Palace · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 5 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Leeds

Atak · gole na mecz: 1,30 (1,50 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 12,8 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,90 (0,80 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 13, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,5 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · J. Trafford rotacja · obrony: 2, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 3,5

Trener · D. Farke od 01/07/2023 · prowadzone kluby: 6 od 2009
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 3-5-2 ×3)

Forma (API-Football): WDDWDLD

Tottenham

Atak · gole na mecz: 0,90 (1,30 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 13,5 strzałów na mecz, 29% celnych · bez gola w 57% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,40 (1,50 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 9, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 13,9 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 2,40 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · M. Dúbravka rotacja · obrony: 2, 40% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 3,00 · ocena 5,9

Trener · Bruno Saltor od 01/11/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute

Forma (API-Football): LLDDLDW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Leeds

  • Kontuzja J. Rodon · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja M. Joseph · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: D. James (Plecy)

Tottenham

  • Kontuzja D. Udogie · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja L. Bergvall · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Mudryk · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja W. Odobert · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja X. Simons · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: R. Bentancur (Czerwona kartka), P. Porro (Uraz mięśniowy)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,6 dla Leeds, 10,2 dla Tottenham · Oczekiwane żółte kartki: 3,6 · Oczekiwane spalone: 3,3

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: M. TelMathys Henri Tel

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—06,3
2025-261002—06,3
2024-25132 (1 z karnych)114—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), D. Calvert-LewinDominic Nathaniel Calvert-Lewin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Leeds2102—07,1
2026-27England1001—03,1
2025-26Leeds100——06,2
2024-25Everton263127—26,7
2023-24Everton327 (2 z karnych)231—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Leeds

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
7 D. JamesDean Ruben James
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Go Ahead Eagles9024—16,7
2026-27Wales2101—07,2
2026-27Leeds2104—06,9
2025-26Go Ahead Eagles200——06,7
2025-26Leeds100——06,3
2024-25Leeds3612922—47,3
2024-25Go Ahead Eagles27228—36,9
2023-24Leeds4313714—47,2
2023-24Go Ahead Eagles7002—06,8
2023-24Volendam—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,6634 %
24 J. JustinJames Michael Justin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Leeds2103—06,9
2025-26Leeds5103—06,9
2025-26Leicester2001—06,8
2024-25Leicester362229—66,8
2023-24Leicester392223—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,5034 %
5 T. MuharemovićTarik Muharemović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Leeds2102—07,9
2026-27Bosnia & Herzegovina000——0—
2025-26Sassuolo1002—07,6
2024-25Sassuolo210——06,8
2024-25Juventus—00————
2023-24Juventus—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,5034 %
11 B. AaronsonBrenden Russell Aaronson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Leeds2100—06,9
2025-26Leeds100——06,5
2024-25Leeds469243—17,0
2023-24Union Berlin302215—26,6
2023-24Leeds000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,0024 %
14 L. NmechaLukas Okechukwu Nmecha
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Leeds2011—06,8
2025-26Leeds51 (1 z karnych)04—06,7
2024-25Wolfsburg19307—16,7
2023-24Wolfsburg3101—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %010,0034 %

Tottenham

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
16 S. TonaliSandro Tonali
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham7014—07,3
2026-27Italy4007—06,6
2025-26Newcastle1002—06,3
2024-25Newcastle364237—57,1
2023-24Newcastle9109—26,8
2023-24Milan000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %010,0081 %
19 D. SolankeDominic Ayodele Solanke-Mitchell
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham2101—06,9
2026-27England000——0—
2025-26Tottenham200——06,3
2024-25Tottenham279 (1 z karnych)336—06,9
2024-25Bournemouth00 (1 z karnych)336—06,9
2023-24Bournemouth3819 (2 z karnych)342—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %101,1824 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Leeds — 3-4-2-1

Trener : D. Farke od 01/07/2023 · odczyt z 23/10/2026

James Harrington Trafford Leeds · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,5 England · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Burnley · 2024-25: mecze 45, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 Burnley · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 1 J. TraffordJames Michael Justin Leeds · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Leeds · 2025-26: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Leicester · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Leicester · 2024-25: mecze 36, gole 2, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Leicester · 2023-24: mecze 39, gole 2, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 24 J. JustinTarik Muharemović Leeds · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Bosnia & Herzegovina · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sassuolo · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Sassuolo · 2024-25: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Juventus · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Juventus · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 T. MuharemovićNico Elvedi Switzerland · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Leeds · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,8 M'gladbach · 2025-26: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 M'gladbach · 2024-25: mecze 27, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 M'gladbach · 2023-24: mecze 30, gole 2, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 30 N. ElvediEthan Kwame Colm Raymond Ampadu Leeds · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Wales · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leeds · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Leeds · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 38, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 Leeds · 2023-24: mecze 49, gole 0, asysty 1, faule 45, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,3 Chelsea · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 E. AmpaduAo Tanaka Leeds · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,0 Leeds · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Leeds · 2024-25: mecze 43, gole 5, asysty 2, faule 49, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,2 Fortuna Dusseldorf · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Fortuna Dusseldorf · 2023-24: mecze 30, gole 7, asysty 3, faule 31, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 22 A. TanakaNoah Arinzechukwu Okafor Leeds · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Switzerland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Leeds · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Milan · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Milan · 2024-25: mecze 11, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Napoli · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Milan · 2023-24: mecze 28, gole 6, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Salzburg · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 N. OkaforAnton Levi Stach Leeds · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Germany · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Leeds · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hoffenheim · 2024-25: mecze 30, gole 1, asysty 2, faule 38, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 Hoffenheim · 2023-24: mecze 31, gole 2, asysty 3, faule 30, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Mainz · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 3, faule 30, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 18 A. StachJayden Ian Bogle 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,4 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,3 2024-25: mecze 44, gole 6, asysty 4, faule 52, spalone —, żółte kartki 12, ocena 7,2 2 J. BogleGabriel Johan Gudmundsson Sweden · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Leeds · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,7 Lille · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Leeds · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lille · 2024-25: mecze 34, gole 2, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Lille · 2023-24: mecze 25, gole 1, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 3 G. GudmundssonDominic Nathaniel Calvert-Lewin Leeds · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 England · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,1 Leeds · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Everton · 2024-25: mecze 26, gole 3, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Everton · 2023-24: mecze 32, gole 7, asysty 2, faule 31, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 9 D. Calvert-Lewin
James Harrington Trafford
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Leeds1000—03,5
2026-27England000——0—
2024-25Burnley4500——87,0
2023-24Burnley2800——27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

James Michael Justin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Leeds2103—06,9
2025-26Leeds5103—06,9
2025-26Leicester2001—06,8
2024-25Leicester362229—66,8
2023-24Leicester392223—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tarik Muharemović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Leeds2102—07,9
2026-27Bosnia & Herzegovina000——0—
2025-26Sassuolo1002—07,6
2024-25Sassuolo210——06,8
2024-25Juventus—00————
2023-24Juventus—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nico Elvedi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Switzerland6005—17,1
2026-27Leeds1000—03,8
2025-26M'gladbach3201—07,5
2024-25M'gladbach27119—17,1
2023-24M'gladbach302113—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ethan Kwame Colm Raymond Ampadu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Leeds2003—16,7
2026-27Wales000——0—
2025-26Leeds3002—07,1
2024-25Leeds290038—77,2
2023-24Leeds490145—107,3
2023-24Chelsea000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ao Tanaka
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Leeds2001—16,0
2025-26Leeds4001—06,3
2024-25Leeds435249—87,2
2024-25Fortuna Dusseldorf3002—07,0
2023-24Fortuna Dusseldorf307331—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Noah Arinzechukwu Okafor
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Leeds2010—06,7
2026-27Switzerland100——06,9
2025-26Leeds100——06,9
2025-26Milan—00————
2024-25Milan11106—06,6
2024-25Napoli4006—06,6
2023-24Milan286212—16,7
2023-24Salzburg—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Anton Levi Stach
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Leeds2000—06,3
2026-27Germany2001—06,4
2025-26Leeds—00————
2024-25Hoffenheim301238—87,1
2023-24Hoffenheim312330—47,1
2023-24Mainz20330—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jayden Ian Bogle
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271000—03,4
2025-265009—26,3
2024-25446452—127,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gabriel Johan Gudmundsson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sweden4005—16,8
2026-27Leeds1001—05,7
2025-26Lille100——06,7
2025-26Leeds000——0—
2024-25Lille342030—36,8
2023-24Lille251021—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dominic Nathaniel Calvert-Lewin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Leeds2102—07,1
2026-27England1001—03,1
2025-26Leeds100——06,2
2024-25Everton263127—26,7
2023-24Everton327 (2 z karnych)231—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (18/10/2026) zachowanych.

Tottenham — 4-2-3-1

Trener : Bruno Saltor od 01/11/2025 · odczyt z 23/10/2026

Antonín Kinský Tottenham · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,1 Czech Republic · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Czechia · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Tottenham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Tottenham · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 31 A. KinskýJan Paul van Hecke Netherlands · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Tottenham · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,1 Brighton · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Brighton · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 1, faule 25, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Brighton · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 6 J. van HeckeAndrew Henry Robertson Scotland · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Cardiff City FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Tottenham · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Cardiff City FC · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Liverpool · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Cardiff City FC · 2024-25: mecze 39, gole 3, asysty 3, faule 54, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Liverpool · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Liverpool · 2023-24: mecze 23, gole 3, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,4 Portsmouth · 2023-24: mecze 23, gole 1, asysty 4, faule 23, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 3 A. RobertsonMicky van de Ven Netherlands · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Tottenham · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,3 Tottenham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Tottenham · 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Tottenham · 2023-24: mecze 28, gole 3, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Wolfsburg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 37 M. van de VenBenjamin Thomas Davies Wales · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Tottenham · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,7 Bolton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Rangers · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Tottenham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Birmingham City FC · 2024-25: mecze 40, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Birmingham · 2024-25: mecze 40, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Tottenham · 2024-25: mecze 24, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Rangers · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Sheffield United · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Tottenham · 2023-24: mecze 30, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Rangers · 2023-24: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Sheffield United · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 33 B. DaviesSandro Tonali Tottenham · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Italy · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Newcastle · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Newcastle · 2024-25: mecze 36, gole 4, asysty 2, faule 37, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Newcastle · 2023-24: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Milan · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 16 S. TonaliArchie James Francis Gray Tottenham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Tottenham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Tottenham · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Plymouth · 2024-25: mecze 13, gole 3, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Leeds · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leeds · 2023-24: mecze 47, gole 0, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Aris Thessalonikis · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aris · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 A. GrayMateus Gonçalo Espanha Fernandes Tottenham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 2, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Portugal · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 West Ham · 2025-26: mecze 36, gole 3, asysty 4, faule 49, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 Southampton · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Southampton · 2024-25: mecze 36, gole 2, asysty 4, faule 46, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 Sp Lisbon · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Estoril · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 2, faule 50, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 Sp Lisbon · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 M. FernandesOmar Khaled Mohamed Abd Elsala Marmoush Tottenham · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Ein Frankfurt · 2024-25: mecze 17, gole 15, asysty 9, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 8,3 Ein Frankfurt · 2023-24: mecze 29, gole 12, asysty 6, faule 28, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 22 O. MarmoushMohammed Kudus Tottenham · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,7 Tottenham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 West Ham · 2024-25: mecze 32, gole 5, asysty 3, faule 39, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,8 West Ham · 2023-24: mecze 33, gole 8, asysty 6, faule 39, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 Ajax · 2023-24: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 20 M. KudusMathys Henri Tel 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 13, gole 2, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 11 M. Tel
Antonín Kinský
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham1000—03,1
2026-27Czech Republic0000—00,0
2026-27Czechia0000—00,0
2025-26Tottenham100——0—
2024-25Tottenham600——07,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jan Paul van Hecke
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Netherlands4104—07,7
2026-27Tottenham1000—04,1
2025-26Brighton200——07,0
2024-25Brighton341125—77,1
2023-24Brighton280014—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrew Henry Robertson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Scotland3003—16,7
2026-27Cardiff City FC2001—07,6
2026-27Tottenham1000—05,9
2025-26Cardiff City FC2001—16,5
2025-26Liverpool1001—06,3
2024-25Cardiff City FC393354—77,1
2024-25Liverpool500——06,6
2023-24Liverpool23329—27,4
2023-24Portsmouth231423—87,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Micky van de Ven
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Netherlands3005—16,6
2026-27Tottenham1000—03,3
2025-26Tottenham1003—17,3
2024-25Tottenham190210—46,8
2023-24Tottenham283013—57,0
2023-24Wolfsburg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Benjamin Thomas Davies
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wales2112—07,6
2026-27Bolton Wanderers FC100——06,9
2026-27Tottenham1100—03,7
2026-27Bolton100——06,9
2025-26Rangers1001—06,3
2025-26Tottenham100——0—
2024-25Birmingham City FC401113—37,2
2024-25Birmingham401113—37,2
2024-25Tottenham240017—56,9
2024-25Rangers1001—07,3
2024-25Sheffield United100——0—
2023-24Tottenham30108—27,0
2023-24Rangers20104—17,1
2023-24Sheffield United100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sandro Tonali
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham7014—07,3
2026-27Italy4007—06,6
2025-26Newcastle1002—06,3
2024-25Newcastle364237—57,1
2023-24Newcastle9109—26,8
2023-24Milan000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Archie James Francis Gray
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham2012—06,5
2025-26Tottenham100——0—
2024-25Tottenham280017—16,5
2024-25Plymouth13316—16,7
2024-25Leeds—00————
2023-24Leeds470223—26,8
2023-24Aris Thessalonikis000——0—
2023-24Aris000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mateus Gonçalo Espanha Fernandes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham2021—07,1
2026-27Portugal100——0—
2025-26West Ham363449—77,2
2025-26Southampton3012—06,9
2024-25Southampton362446—86,9
2024-25Sp Lisbon1001—06,7
2023-24Estoril281250—67,2
2023-24Sp Lisbon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Omar Khaled Mohamed Abd Elsala Marmoush
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham1001—16,5
2024-25Ein Frankfurt1715 (2 z karnych)98—28,3
2023-24Ein Frankfurt2912 (2 z karnych)628—77,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mohammed Kudus
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham1001—05,7
2025-26Tottenham1001—07,9
2024-25West Ham325339—2 16,8
2023-24West Ham338639—67,0
2023-24Ajax2112—08,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mathys Henri Tel
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—06,3
2025-261002—06,3
2024-25132 (1 z karnych)114—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Leeds
1remis(y)
5zwycięstwa Tottenham
4,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Leeds 7, Tottenham 17 · obie drużyny strzelają w 83 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 83 % · żółte: 4,5, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 2) · sędziowie: J. Gillett, T. Bramall

Strzelcy w tych meczach : M. Tel Tottenham, 2 · D. Calvert-Lewin Leeds, 1 · M. Kudus Tottenham, 1 · N. Okafor Leeds, 1

DataMeczWynikZwycięzca
11/05/2026Tottenham – Leeds Premier League ♂1 – 1remis
04/10/2025Leeds – Tottenham Premier League ♂1 – 2Tottenham
28/05/2023Leeds – Tottenham Premier League ♂1 – 4Tottenham
12/11/2022Tottenham – Leeds Premier League ♂4 – 3Tottenham
26/02/2022Leeds – Tottenham Premier League ♂0 – 4Tottenham
21/11/2021Tottenham – Leeds Premier League ♂2 – 1Tottenham

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Leeds – Tottenham →

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Irlande.

Reszta EuropyKanał
FranceCanal+ prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13