Premier League ♂ · sob. 21 lis 2026 · 15:00
Tottenham – Ipswich
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Prognoza obliczona : 5 godz. temu
- Kadra Tottenham : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Tottenham : 25/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Ipswich : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Ipswich : 24/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
PrawdopodobieństwaCo to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Co to jest?
Oczekiwany wynik 2 – 1 (10 %) · oczekiwane gole 1,91 – 1,30 Co to jest?
Co to jest?
Jak to czytać: na 10 takich meczów Tottenham wygrałaby około 6, a pozostałych 4 nie.
Dwie opinie 1 · N · 2 Co to jest?
≈ Niewielka różnica (9 pkt) przy zwycięstwo Tottenham: nic niepokojącego, ale warto o tym pamiętać.
Źródło: cotes du marché · obliczono 06/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Tottenham DNVVV od najstarszego do najnowszego
| 19/09/2026 | dom. | Aston Villa Premier League ♂ | 2 – 3 | D |
| 10/10/2026 | wyj. | Man United Premier League ♂ | 1 – 1 | N |
| 19/10/2026 | dom. | Coventry Premier League ♂ | 3 – 1 | V |
| 24/10/2026 | wyj. | Chelsea Premier League ♂ | 2 – 0 | V |
| 31/10/2026 | dom. | Crystal Palace Premier League ♂ | 2 – 0 | V |
Ipswich DVDNN od najstarszego do najnowszego
| 19/09/2026 | wyj. | Everton Premier League ♂ | 0 – 1 | D |
| 10/10/2026 | dom. | Fulham Premier League ♂ | 2 – 1 | V |
| 17/10/2026 | wyj. | Man City Premier League ♂ | 2 – 3 | D |
| 23/10/2026 | dom. | Nott'm Forest Premier League ♂ | 1 – 1 | N |
| 31/10/2026 | wyj. | Hull Premier League ♂ | 2 – 2 | N |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Tottenham mecze z rzędu z golem: 5 mecze bez porażki: 4 zwycięstwa z rzędu: 3 mecze bez porażki: 3 na wyjeździe mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 2-0 z Crystal Palace · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 5 stracone)
Ipswich mecze z rzędu z golem: 4 mecze bez zwycięstwa: 3 mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe remisy z rzędu: 2
po remisie 2-2 z Hull · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 8 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Tottenham
Atak · gole na mecz: 0,90 (1,30 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 13,5 strzałów na mecz, 29% celnych · bez gola w 57% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,40 (1,50 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 9, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 13,9 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 2,40 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 19)
Bramkarz · M. Dúbravka rotacja · obrony: 2, 40% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 3,00 · ocena 5,9
Trener · Bruno Saltor od 01/11/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute
Forma (API-Football): LLDDLDW
Ipswich
Atak · gole na mecz: 1,60 (1,30 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 10,7 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,10 (1,30 u siebie, 2,80 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 14, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 10,4 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 19)
Bramkarz · C. Walton rotacja · obrony: 9, 90% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 7,0
Trener · Gary O'Neil od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 3-4-2-1 ×1)
Forma (API-Football): WLLWLWL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Tottenham
- Kontuzja D. Udogie · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja L. Bergvall · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja M. Mudryk · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja W. Odobert · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja X. Simons · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: R. Bentancur (Czerwona kartka), P. Porro (Uraz mięśniowy)
Ipswich
- Kontuzja J. Taylor · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
- Kontuzja S. Lukic · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 10,2 dla Tottenham, 10,9 dla Ipswich · Oczekiwane żółte kartki: 3,4 · Oczekiwane spalone: 3,2
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Napastnicy najczęściej na spalonym: M. TelMathys Henri Tel M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 1 0 0 2 — 0 6,3 2024-25 13 2 (1 z karnych) 1 14 — 2 6,9 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ipswich 7 2 1 3 — 0 6,8 2025-26 Toulouse 4 1 1 6 — 1 6,4 2025-26 Goztep 3 1 0 7 — 0 7,4 2024-25 Goztep 14 1 0 15 — 0 6,8
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Tottenham
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16 S. TonaliSandro Tonali
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 10 % | 0 | 1 | 0,00 | 81 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 D. SolankeDominic Ayodele Solanke-Mitchell
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 1 | 0 | 1,18 | 24 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 C. GallagherConor John Gallagher
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 1 | 0 | 1,20 | 24 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
33 B. DaviesBenjamin Thomas Davies
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 1 | 0 | 1,00 | 24 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 M. TelMathys Henri Tel
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 0 | 0 | 0,00 | 34 % |
Ipswich
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 EmersonnEmersonn Correia da Silva
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 17 % | 2 | 1 | 0,38 | 81 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
32 M. NúñezMarcelino Ignacio Núñez Espinoza
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 6 % | 2 | 0 | 1,01 | 34 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 A. FatawuIssahaku Abdul Fatawu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 0 | 1 | 0,00 | 62 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29 C. AkpomChuba Amechi Akpom
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 1 | 1 | 0,76 | 24 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 S. EgeliSindre Walle Egeli
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 2 % | 1 | 0 | 0,81 | 24 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Tottenham — 4-2-3-1
Trener : Bruno Saltor od 01/11/2025 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,1 |
| 2026-27 | Czech Republic | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2026-27 | Czechia | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Tottenham | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jan Paul van Hecke| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Netherlands | 4 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 7,7 |
| 2026-27 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,1 |
| 2025-26 | Brighton | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Brighton | 34 | 1 | 1 | 25 | — | 7 | 7,1 |
| 2023-24 | Brighton | 28 | 0 | 0 | 14 | — | 4 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Andrew Henry Robertson| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Scotland | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Cardiff City FC | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,6 |
| 2026-27 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 5,9 |
| 2025-26 | Cardiff City FC | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Cardiff City FC | 39 | 3 | 3 | 54 | — | 7 | 7,1 |
| 2024-25 | Liverpool | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Liverpool | 23 | 3 | 2 | 9 | — | 2 | 7,4 |
| 2023-24 | Portsmouth | 23 | 1 | 4 | 23 | — | 8 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Micky van de Ven| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Netherlands | 3 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,6 |
| 2026-27 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,3 |
| 2025-26 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,3 |
| 2024-25 | Tottenham | 19 | 0 | 2 | 10 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Tottenham | 28 | 3 | 0 | 13 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Wolfsburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Benjamin Thomas Davies| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wales | 2 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 7,6 |
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Bolton | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Tottenham | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 3,7 |
| 2025-26 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Rangers | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Birmingham City FC | 40 | 1 | 1 | 13 | — | 3 | 7,2 |
| 2024-25 | Birmingham | 40 | 1 | 1 | 13 | — | 3 | 7,2 |
| 2024-25 | Tottenham | 24 | 0 | 0 | 17 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | Rangers | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Sheffield United | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Tottenham | 30 | 1 | 0 | 8 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | Rangers | 20 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Sheffield United | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sandro Tonali| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Tottenham | 7 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Italy | 4 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Newcastle | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Newcastle | 36 | 4 | 2 | 37 | — | 5 | 7,1 |
| 2023-24 | Newcastle | 9 | 1 | 0 | 9 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Milan | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Archie James Francis Gray| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Tottenham | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Tottenham | 28 | 0 | 0 | 17 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Plymouth | 13 | 3 | 1 | 6 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Leeds | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Leeds | 47 | 0 | 2 | 23 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Aris Thessalonikis | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Aris | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mateus Gonçalo Espanha Fernandes| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Tottenham | 2 | 0 | 2 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Portugal | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | West Ham | 36 | 3 | 4 | 49 | — | 7 | 7,2 |
| 2025-26 | Southampton | 3 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Southampton | 36 | 2 | 4 | 46 | — | 8 | 6,9 |
| 2024-25 | Sp Lisbon | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Estoril | 28 | 1 | 2 | 50 | — | 6 | 7,2 |
| 2023-24 | Sp Lisbon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Omar Khaled Mohamed Abd Elsala Marmoush| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Ein Frankfurt | 17 | 15 (2 z karnych) | 9 | 8 | — | 2 | 8,3 |
| 2023-24 | Ein Frankfurt | 29 | 12 (2 z karnych) | 6 | 28 | — | 7 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mohammed Kudus| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,7 |
| 2025-26 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,9 |
| 2024-25 | West Ham | 32 | 5 | 3 | 39 | — | 2 1 | 6,8 |
| 2023-24 | West Ham | 33 | 8 | 6 | 39 | — | 6 | 7,0 |
| 2023-24 | Ajax | 2 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 8,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mathys Henri Tel| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | 13 | 2 (1 z karnych) | 1 | 14 | — | 2 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
Ipswich — 4-2-3-1
Trener : Gary O'Neil od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Issa Laye Lucas Jean Diop| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ipswich | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Fulham | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | Fulham | 30 | 0 | 0 | 10 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Fulham | 21 | 0 | 0 | 17 | — | 4 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Dara Joseph O'Shea| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rep. Of Ireland | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,8 |
| 2026-27 | Ipswich | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,7 |
| 2025-26 | Ipswich | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Ipswich | 36 | 0 | 2 | 21 | — | 6 | 7,0 |
| 2024-25 | Burnley | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2023-24 | Burnley | 34 | 3 | 4 | 36 | — | 5 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Cédric Kipré| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ipswich | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Ipswich | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Reims | 34 | 1 | 1 | 24 | — | 5 1 | 7,0 |
| 2024-25 | West Brom | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | West Brom | 46 | 3 | 1 | 34 | — | 12 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Darnell Anthony Furlong| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ipswich | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | West Brom | 3 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Ipswich | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | West Brom | 42 | 1 | 3 | 46 | — | 8 1 | 7,1 |
| 2023-24 | West Brom | 48 | 5 | 2 | 47 | — | 10 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Exequiel Alejandro Palacios| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ipswich | 6 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Leverkusen | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,6 |
| 2024-25 | Leverkusen | 30 | 1 | 6 | 9 | — | 2 | 7,2 |
| 2023-24 | Leverkusen | 24 | 4 (2 z karnych) | 4 | 16 | — | 6 | 7,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Abdoul Guemissongui Ouattara| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ipswich | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Larisa | 17 | 0 | 1 | 20 | — | 4 | 6,7 |
| 2025-26 | Strasbourg | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Mechelen | 26 | 0 | 0 | 34 | — | 7 | 6,8 |
| 2024-25 | Strasbourg | 23 | 1 | 1 | 7 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Larisa | 20 | 0 | 0 | — | — | 6 1 | — |
| 2024-25 | Genk | 0 | 0 | 0 | 34 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Larisa | 24 | 4 | 0 | — | — | 6 | — |
| 2023-24 | Genk | 8 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Florentino Ibrain Morris Luís| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ipswich | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,1 |
| 2025-26 | Burnley | 31 | 0 | 2 | 40 | — | 6 | 6,7 |
| 2025-26 | Benfica | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Benfica | 31 | 0 | 3 | 31 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | Benfica | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Leif Davis| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | 33 | 1 | 2 | 27 | — | 5 1 | 6,8 |
| 2023-24 | 43 | 2 | 18 | 43 | — | 5 | 7,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marcelino Ignacio Núñez Espinoza| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ipswich | 2 | 2 | 0 | 3 | — | 1 | 7,7 |
| 2025-26 | Norwich | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 8,9 |
| 2025-26 | Ipswich | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Norwich | 32 | 6 | 4 | 44 | — | 7 | 7,1 |
| 2023-24 | Norwich | 38 | 2 | 3 | 45 | — | 6 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Emersonn Correia da Silva| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ipswich | 7 | 2 | 1 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Toulouse | 4 | 1 | 1 | 6 | — | 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Goztep | 3 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | Goztep | 14 | 1 | 0 | 15 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 8 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (23/10/2026) zachowanych.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Tottenham 10, Ipswich 11 · obie drużyny strzelają w 83 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 100 % · żółte: 4,5, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 2) · sędziowie: T. Robinson, D. England
Strzelcy w tych meczach : B. Johnson Tottenham, 2 · D. Kulusevski Tottenham, 1 · D. Spence Tottenham, 1 · L. Delap Ipswich, 1 · O. Hutchinson Ipswich, 1 · R. Bentancur Tottenham, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 22/02/2025 | Ipswich – Tottenham Premier League ♂ | 1 – 4 | Tottenham |
| 10/11/2024 | Tottenham – Ipswich Premier League ♂ | 1 – 2 | Ipswich |
| 12/01/2002 | Ipswich – Tottenham Premier League ♂ | 2 – 1 | Ipswich |
| 22/12/2001 | Tottenham – Ipswich Premier League ♂ | 1 – 2 | Ipswich |
| 30/12/2000 | Ipswich – Tottenham Premier League ♂ | 3 – 0 | Ipswich |
| 19/08/2000 | Tottenham – Ipswich Premier League ♂ | 3 – 1 | Tottenham |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Tottenham – Ipswich →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Brak znanego nadawcy dla Maroc.
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| France | Canal+ prawa na sezon |